Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 18:42:25

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#151001) Scheff válasza h1mpi (#151000) üzenetére

Scheff
(tag)

Én elengedtem, de minek hazudjak? Úgyse lenne hihető, hogy nem érdekel, ha itt írogatok neki. :D

World of Tanks twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#151002) SoulReaver válasza kchryss (#150997) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Most komolyan a mai játék menetben, amikor sorra jönnek a szopórollerek, meg a bottal teli csapatok és befröcsögöd, hogy user error? :D Komolyan mondom felesleges már ez a topic, mert mindenki pro :D

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro

(#151003) zozyk válasza SoulReaver (#151002) üzenetére

zozyk
(addikt)

Én nem vagyok pro,még írhatok? :DDD :B ;)

(#151004) SoulReaver válasza zozyk (#151003) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Megértem a régi arcok miért nem írnak már, vagy csak ritkán....

Huawei P20 pro

(#151005) ddt500hu válasza SoulReaver (#151002) üzenetére

ddt500hu
(addikt)

Hát pedig biztos van valami a játékstílusodban ami 53%-hoz vezet. A számok nem hazudnak. Nem feltétlenül error de valami oka van. Túl óvatos vagy az elején és a végén lövöd össze a lilát, vagy túl agresszív vagy ezért gyakran elhullasz az elején de a többi csatád kiemelkedő és így leszel kék/lila de a WR-ed romlik a gyors halálok miatt.
Nem tudom. :U

(#151006) zozyk válasza SoulReaver (#151004) üzenetére

zozyk
(addikt)

Inkább igazolj vissza,aztán noobkodjunk 1ütt. :DDD

(#151007) Jokerdapro válasza h1mpi (#151000) üzenetére

Jokerdapro
(senior tag)

27 vagyok, szoktam nézni én is. Fordítva lennék bekötve vagy mifene? ;] :DDD

(#151008) SoulReaver válasza ddt500hu (#151005) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Szerintem inkább ösztön szerűen játszom... Néha hanyag vagyok az biztos, és hamar kihullok, de ki nem? Mindenkinek vannak pancser napjai... Egyébként T8 -tól felfele játszom, főleg t10 -ben.

(#151006) zozyk

Holnap du. jár le az egy hetes banom, akkor tudlak vissza igazolni :D De játszhatunk majd! :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro

(#151009) Gyuri27 válasza SoulReaver (#151008) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

T8-10 túl van értékelve. Pont ugyanannyi ott is a bot mint máshol.
Itt is a heavy side sokszor üres mert a top nehezek vagy a bázison kempelnek vagy pusholnak a nagybunkerokkal a med oldalon. Itt se lövik a spotot.
A lightok a városban közelharcolnak a nehezekkel. Szóval ezen a szinten se változik semmi az ég világon.

Keresek Ryzen félkonfigot (lap-ram-proci). Természetesen nem bolti áron!!! Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#151010) Dareiosss

Dareiosss
(senior tag)

(#151011) hemaka

hemaka
(nagyúr)

Meg a nyomorek blacklist sem mukodik, eh... Ugat a gyerek folyamatosan, de nem tudom letiltani, mert nem megy a szarver. :DDD

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️

(#151012) kchryss válasza hemaka (#151011) üzenetére

kchryss
(addikt)

Küldetéseket is jól megjavították. :)

"Mint tudjuk, a november 1-i micro patch-csel ismét elérhetővé váltak a személyes küldetések, azonban úgy tűnik hogy még mindig problémák vannak velük, melyeken gőzerővel dolgoznak a fejlesztők:
Azon küldetések is befejeződnek, melyeknél csak a másodlagos küldetés lett teljesítve.
Hibás az érdemrendek száma.
A teljesítettként megjelölt küldetések ellenére nem lettek jutalmak kiosztva.
A toborzott női legénységi tagok eltűntek."

[ Szerkesztve ]

(#151013) hemaka válasza kchryss (#151012) üzenetére

hemaka
(nagyúr)

Ezer eve fejlesztik ezt a tragyadombot, kepzelem milyen lehet a forraskodja a jateknak. :DDD

(#151014) galervin93 válasza SoulReaver (#151002) üzenetére

galervin93
(őstag)

Miért kell egyből megsértődni? Ahhoz a teljesítményhez egy picit tényleg alacsony a wr, bár szerintem nem vészes. Leírtak fentebb néhány lehetséges okot.
Pl. aki engem ismer az tudja, hogy elég agresszívan tolom, jellemzően papír gépekkel is akár első-másodsorból (CDC, PTA, Centi meg ilyenek), ennek megfelelően nem egyszer beleszaladok a késbe, ellenben ga bejön, akkor nagyot lehet aratni (szpot, lánc, direkt sebzés). Mostanában kezdek ráérezni arra, hogy az agresszív stílus mellett fejben már a visszavonulás is előre meg kegyen tervezve, hogyha hp-veszteséggel is, de legalább éljem túl az ilyen akciókat. Mert hiába lövök.össze 2-3ezer sebzést az első percekben, ha ezért rengeteg sok hp-mmal, vagy akár az életemmel fizetek.
Szóval ez is lehet egy magyarázat, és igen, az én esetem is user error - majd benő a fejem lágya, akkor emelkedni fog a wr (meg a kiosztott sebzés is).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit! *** WoT: Cumulonimbus_capillatus

(#151015) jozefgucci1

jozefgucci1
(őstag)

Lemardtam egy jó kis Scheff -Soul féle vitárol :DDD

Scheff : Inkább ez a fórum mint a Wotinfo ahol" minden " ( jó ezt idézőjel mögé raktam ) a Trigg és Unicim pajtásaik körül forog. Mikor kijött a Morfeló bajnokság leírása már akkor leírtam , hogy a Trigg nyeri . Valamivel az oldalon kell tartani azt a pár játékost . :C Jah és szerintem ebben nem Jacktor keze van hanem a kis pajtiknak akik hatalmat kaptak tőle .

[ Szerkesztve ]

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#151016) kchryss

kchryss
(addikt)

Skill4ltu csinált egy új acc-ot ru szerveren. A kedvenc tankjaira húzza ki rajta a 100%-os kiválósági jelet. Egyelőre Rev-vel farmol majd a francia light ágon megy végig. Ruszki szerveren több a bot mint nálunk pedig itt is van épp elég. :D

(#151017) Gyuri27 válasza kchryss (#151016) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Pont most panaszkodik, hogy t10 csatában felspotolta az összes enemy nehezet 2,5-3 percig és 199 aszisztot lőtt a csapata.
Erről beszéltem minap. :U

Keresek Ryzen félkonfigot (lap-ram-proci). Természetesen nem bolti áron!!! Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#151018) kchryss válasza Gyuri27 (#151017) üzenetére

kchryss
(addikt)

Malinovkán bement középre a spot bokorba. Beállt mellé egy jó képességű löwe és őt lőtte szét az arty. :D

(#151019) Gyuri27 válasza kchryss (#151018) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Amx 12-vel jártam hasonlóan. Mögém vonult vissza és én kaptam az áldást.
Mondom én, hogy ezek botok.
Pár meccset néztem tőle. Mind t10 volt. Jól működik az mm. Hol van a wot magyar promoter úr? :DDD

(#151020) kisküzdő válasza SoulReaver (#150996) üzenetére

kisküzdő
(tag)

Szerintem ne cseszegesd mert te is kapsz 24-H bann-t mint én :DDD (kijárta nekem) De pl pont le csak az a fellengzős duma nem fér a párnám alá.(shic) Am ha borsodba jössz embereld meg magad mert nem szeretik a zavaros identitást.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#151021) oke

oke
(aktív tag)

Nah, megint szerver hiba...

(#151022) Jadro válasza oke (#151021) üzenetére

Jadro
(veterán)

Igen. Pont most kezdtem neki, sikerült is játszanom egy fél percet pár nap kihagyás után. Ez valami jel lesz, hogy hagyjam inkább . :DDD

Samsung Galaxy S10 black

(#151023) oke válasza Jadro (#151022) üzenetére

oke
(aktív tag)

Jeh, én is épp akartam menni egyet a Buldoggal, majdnem elindult a csata, erre kidobott a garázsba, de úgy, hogy ott volt a Buldog is, tehát nem ragadt bent. Én viszont igen, az EU1-en :)

(#151024) SoulReaver válasza kisküzdő (#151020) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Mibajod?

Huawei P20 pro

(#151025) kisküzdő válasza SoulReaver (#151024) üzenetére

kisküzdő
(tag)

a shic-től nem neked szólt.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#151026) po1son válasza Gyuri27 (#150998) üzenetére

po1son
(őstag)

Heavy meta van, a medek mostanság háttérbe szorultak és a prók is ezt mondják. ;)
Amúgy ha a vbaddict-ra felmész a számok sem hazudnak, tier10ben a nehezek vezetik a wr-t és a sebzést is ha top20at nézzük.

STEAMID: po1son_

(#151027) wwenigma

wwenigma
(Jómunkásember)

RU szerver összefoglalva egy képen:

:DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#151028) po1son válasza wwenigma (#151027) üzenetére

po1son
(őstag)

Nem rossz, majdnem annyi sebzése volt mint az egész csapatnak összesen. ;]

(#151029) BÁ Nutrition válasza SoulReaver (#150996) üzenetére

BÁ Nutrition
(addikt)

En 39 vagyok, bar rajongonak nem mondanam magam,de szivesen nezem a streamjeit vagy videoit.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#151030) kchryss válasza wwenigma (#151027) üzenetére

kchryss
(addikt)

Úgy visszanéztem volna milyen pofákat vágott amikor a TOG-ra húzta ki a 3 kiválósági jelet. A táblázatából láttam most utólag, hogy aug. 17-én csinálta meg. Akkor nem tudtam róla, most meg már nem tudom visszanézni. :(
Mauschen és E3 is érdekelt volna edukációs célból, de azokat sem leeht már visszanézni.
Elkezdtem letölteni a még fent lévő streamjeit, de egy 8 órás adás kb 18 giga. Nincs hozzá helyem a gépen, a netem meg lassú, hogy feltöltsem felhőbe.

(#151031) wwenigma válasza kchryss (#151030) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

Biztos sírt néha...most épp a derp gunoktól tart a kis ELC-vel. :) Twitch leechert használsz? 720p-ben annyi?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#151032) kchryss válasza wwenigma (#151031) üzenetére

kchryss
(addikt)

Először 720p-ben szedtem, de homályos volt, nehezen lehetett olvasni a játékos panelt és a kép is kockás volt. Szóval eredeti 1080p-ben szedtem le másodszor.

8 órás adás 18,22 giga ilyen minőségben. Mondjuk ez tényleg jó minőség, szép éles a kép, olyan mint az eredeti.

JDownloader2-vel szedtem le. Be kell hozzá állítani a plugineknél a twitch-nél hogy az eredeti 1080p-s verziót is érzékelje. "Only grab best video" és "Avoid source quality" elől kivenni a pipát.
[jd2 beállítások]

(#151033) zozyk

zozyk
(addikt)

Meghekkeltem a rencert,háháháhá... :DDD
196 WN8 is emel a nem túl fényes statomon. :D

(#151034) po1son

po1son
(őstag)

Reggelt, frissítés volt elméletileg a személyes küldetések most már teljes mértékben működnek.

ui: A barátlista még viszont mindig a régi.... :)) :W

[ Szerkesztve ]

(#151035) jano_77 válasza po1son (#151034) üzenetére

jano_77
(veterán)

és a jutalmak és lányok is helyre álltak? Lehetett olvasni, hogy azt sem adta meg a rendszer, ami járt volna.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#151036) po1son válasza jano_77 (#151035) üzenetére

po1son
(őstag)

Áhhhh, neeee álmodozz, ahhoz majd egy külön micro patch fog jönni... :DDD

(#151037) hemaka válasza po1son (#151034) üzenetére

hemaka
(nagyúr)

Miert van olyan erzesem, hogy a regi programozok leleptek? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#151038) po1son válasza hemaka (#151037) üzenetére

po1son
(őstag)

Elégé esélyes amit mondasz, mert alapdolgok nem működnek és kis hibákat megjavítani is hetekbe kerül mostanság.

(#151039) hemaka válasza po1son (#151038) üzenetére

hemaka
(nagyúr)

Az uj gyereket nem irigylem akkor, foleg ha nincs rendesen kikommentelve a forraskod elegge szopas tud lenni utolag ilyennel kinlodni. :D

(#151040) inferno88 válasza po1son (#151038) üzenetére

inferno88
(senior tag)

Eléggé olyan szaga van a dolognak, hogy a tapasztalt fejlesztők egyszerre léptek le, nagy számban. Ez általában akkor történik, ha pöcs a menedzsment és 1-2 húzó személynek tele lesz a töke, ilyenkor sokan mások is elindulnak a világnak. A megmaradt emberek és az esetlegesen frissen felvettek pedig nyakig vannak a kakiban.

@hemaka: Legacy rendszer átvételénél volt ezzel tapasztalatom. Never again :O

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#151041) e-newsee válasza po1son (#151034) üzenetére

e-newsee
(őstag)

A barátlista a régi? Az jó, mert régen működött rendesen. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#151042) po1son válasza e-newsee (#151041) üzenetére

po1son
(őstag)

~3 hete nem működik, más online játékokban 1-2 napon belül szokták abszolválni az ilyen problémát. ;)

(#151043) joergie válasza Gyuri27 (#151009) üzenetére

joergie
(őstag)

Hát azért magasabb tierbe nem mennek be ökörködni a bénák, meg afk-zni, mert az költséges. Ha valaki nagyon béna, nem szeret magasabb tierben menni, mert farmolni kell mellé, azt meg senki se szeret.

"Olyan demokráciát csinálok amilyet én akarok!"

(#151044) Gyuri27 válasza joergie (#151043) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Mostanában t8-10-be játszom. Nem én találom ki amit írok hidd el. Ez a wot.
De mint mondtam skill is ettől szenvedett minap. Foch is ettől örjöng folyamat.

(#151045) galervin93 válasza hemaka (#151039) üzenetére

galervin93
(őstag)

Pláne ilyen kókányolt fos kódnál, amit folyamatosan csak toldoznak, itt még a komment se segít... Igazából, bár ez rengeteg erőforrást lekötött volna, de már évekkel ezelőtt el kellett volna kezdeni újraírni az egészet, aztán egy "nagy patch-csel" át és/vagy v1.0-ra állni vagy ilyesmi. De hát we love russia...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit! *** WoT: Cumulonimbus_capillatus

(#151046) galervin93 válasza zozyk (#151033) üzenetére

galervin93
(őstag)

Mutatok jobbat... Ebből lett ez... (Igaz még a meccs szám sem egyezik, de hát ez már apróság.)

(#151047) jano_77

jano_77
(veterán)

Esetleg vki aki már volt játékban a #4-ik mikropöcs óta, meg tudja mondani nekem, hogy a modokat újra kell-e tenni vagy működik anélkül is?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#151048) jimmy74

jimmy74
(senior tag)

lehet unalmas amit kérdek de miért csak 10 elérhető parancsot ir mikor a stug htc t55 utolsó 15ös misszióból 14et kitűntetéssel csináltam meg csak egy még nincs meg sehogy vagyis a T 55 ht15-ős küldit még nem tudom elkezdeni mert nincs kész a 12-es(ettől a t55 megvan pesze)

WoT:jimmbo

(#151049) Laci50i válasza galervin93 (#151045) üzenetére

Laci50i
(csendes tag)

Bárcsak orosz sajátosság lenne, még nyugat felé is a kókányolás a menő. Elhangzott egy ceo szájából, hogy a marketing meg a sales a lényeg, onnan jön a pénz, a development csak viszi.
És sajnos igaza van, amíg a szarért is ugyanannyit fizetnek.

(#151050) galervin93 válasza Laci50i (#151049) üzenetére

galervin93
(őstag)

Elhiszem hogy így van, a "nyugatban" max annyit "szeretek", hogy legalább annyit adnak, hogy befogjuk a p*fánkat, míg itthon vagy keletebbre még annyit se... Ugyanazt csinálja mind, de legalább az egyiktől csurran-cseppen, addig a másiktól csak magas ívben kapjuk az áldást...
"marketing meg a sales a lényeg, onnan jön a pénz, a development csak viszi." - ez abszolút így van, de picit hosszabb távra kitekintve, a saját környezetünk és a saját rövidke kis időnkön túl gondolkozva azért belátható, hogy fejlesztés nélkül az előbbi kettő csak ideig-óráig működik... Fejlődéshez muszáj előbb-utóbb invesztálni szellemi-anyagi javakat, mert ha a marketinglufi kipukkad, b*chatjuk az egészet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.