Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#151001) Scheff válasza h1mpi (#151000) üzenetére


Scheff
tag

Én elengedtem, de minek hazudjak? Úgyse lenne hihető, hogy nem érdekel, ha itt írogatok neki. :D

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#151002) SoulReaver válasza kchryss (#150997) üzenetére


SoulReaver
veterán

Most komolyan a mai játék menetben, amikor sorra jönnek a szopórollerek, meg a bottal teli csapatok és befröcsögöd, hogy user error? :D Komolyan mondom felesleges már ez a topic, mert mindenki pro :D

[ Szerkesztve ]

(#151003) zozyk válasza SoulReaver (#151002) üzenetére


zozyk
addikt

Én nem vagyok pro,még írhatok? :DDD :B ;)

(#151004) SoulReaver válasza zozyk (#151003) üzenetére


SoulReaver
veterán

Megértem a régi arcok miért nem írnak már, vagy csak ritkán....

(#151005) ddt500hu válasza SoulReaver (#151002) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát pedig biztos van valami a játékstílusodban ami 53%-hoz vezet. A számok nem hazudnak. Nem feltétlenül error de valami oka van. Túl óvatos vagy az elején és a végén lövöd össze a lilát, vagy túl agresszív vagy ezért gyakran elhullasz az elején de a többi csatád kiemelkedő és így leszel kék/lila de a WR-ed romlik a gyors halálok miatt.
Nem tudom. :U

(#151006) zozyk válasza SoulReaver (#151004) üzenetére


zozyk
addikt

Inkább igazolj vissza,aztán noobkodjunk 1ütt. :DDD

(#151007) Jokerdapro válasza h1mpi (#151000) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

27 vagyok, szoktam nézni én is. Fordítva lennék bekötve vagy mifene? ;] :DDD

(#151008) SoulReaver válasza ddt500hu (#151005) üzenetére


SoulReaver
veterán

Szerintem inkább ösztön szerűen játszom... Néha hanyag vagyok az biztos, és hamar kihullok, de ki nem? Mindenkinek vannak pancser napjai... Egyébként T8 -tól felfele játszom, főleg t10 -ben.

(#151006) zozyk

Holnap du. jár le az egy hetes banom, akkor tudlak vissza igazolni :D De játszhatunk majd! :)

[ Szerkesztve ]

(#151009) Gyuri27 válasza SoulReaver (#151008) üzenetére


Gyuri27
félisten

T8-10 túl van értékelve. Pont ugyanannyi ott is a bot mint máshol.
Itt is a heavy side sokszor üres mert a top nehezek vagy a bázison kempelnek vagy pusholnak a nagybunkerokkal a med oldalon. Itt se lövik a spotot.
A lightok a városban közelharcolnak a nehezekkel. Szóval ezen a szinten se változik semmi az ég világon.

Amd - Radeon - Ryzen

(#151010) Dareiosss


Dareiosss
senior tag

(#151011) hemaka


hemaka
nagyúr

Meg a nyomorek blacklist sem mukodik, eh... Ugat a gyerek folyamatosan, de nem tudom letiltani, mert nem megy a szarver. :DDD

(#151012) kchryss válasza hemaka (#151011) üzenetére


kchryss
addikt

Küldetéseket is jól megjavították. :)

"Mint tudjuk, a november 1-i micro patch-csel ismét elérhetővé váltak a személyes küldetések, azonban úgy tűnik hogy még mindig problémák vannak velük, melyeken gőzerővel dolgoznak a fejlesztők:
Azon küldetések is befejeződnek, melyeknél csak a másodlagos küldetés lett teljesítve.
Hibás az érdemrendek száma.
A teljesítettként megjelölt küldetések ellenére nem lettek jutalmak kiosztva.
A toborzott női legénységi tagok eltűntek."

[ Szerkesztve ]

(#151013) hemaka válasza kchryss (#151012) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ezer eve fejlesztik ezt a tragyadombot, kepzelem milyen lehet a forraskodja a jateknak. :DDD

(#151014) galervin93 válasza SoulReaver (#151002) üzenetére


galervin93
őstag

Miért kell egyből megsértődni? Ahhoz a teljesítményhez egy picit tényleg alacsony a wr, bár szerintem nem vészes. Leírtak fentebb néhány lehetséges okot.
Pl. aki engem ismer az tudja, hogy elég agresszívan tolom, jellemzően papír gépekkel is akár első-másodsorból (CDC, PTA, Centi meg ilyenek), ennek megfelelően nem egyszer beleszaladok a késbe, ellenben ga bejön, akkor nagyot lehet aratni (szpot, lánc, direkt sebzés). Mostanában kezdek ráérezni arra, hogy az agresszív stílus mellett fejben már a visszavonulás is előre meg kegyen tervezve, hogyha hp-veszteséggel is, de legalább éljem túl az ilyen akciókat. Mert hiába lövök.össze 2-3ezer sebzést az első percekben, ha ezért rengeteg sok hp-mmal, vagy akár az életemmel fizetek.
Szóval ez is lehet egy magyarázat, és igen, az én esetem is user error - majd benő a fejem lágya, akkor emelkedni fog a wr (meg a kiosztott sebzés is).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#151015) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Lemardtam egy jó kis Scheff -Soul féle vitárol :DDD

Scheff : Inkább ez a fórum mint a Wotinfo ahol" minden " ( jó ezt idézőjel mögé raktam ) a Trigg és Unicim pajtásaik körül forog. Mikor kijött a Morfeló bajnokság leírása már akkor leírtam , hogy a Trigg nyeri . Valamivel az oldalon kell tartani azt a pár játékost . :C Jah és szerintem ebben nem Jacktor keze van hanem a kis pajtiknak akik hatalmat kaptak tőle .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#151016) kchryss


kchryss
addikt

Skill4ltu csinált egy új acc-ot ru szerveren. A kedvenc tankjaira húzza ki rajta a 100%-os kiválósági jelet. Egyelőre Rev-vel farmol majd a francia light ágon megy végig. Ruszki szerveren több a bot mint nálunk pedig itt is van épp elég. :D

(#151017) Gyuri27 válasza kchryss (#151016) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pont most panaszkodik, hogy t10 csatában felspotolta az összes enemy nehezet 2,5-3 percig és 199 aszisztot lőtt a csapata.
Erről beszéltem minap. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#151018) kchryss válasza Gyuri27 (#151017) üzenetére


kchryss
addikt

Malinovkán bement középre a spot bokorba. Beállt mellé egy jó képességű löwe és őt lőtte szét az arty. :D

(#151019) Gyuri27 válasza kchryss (#151018) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amx 12-vel jártam hasonlóan. Mögém vonult vissza és én kaptam az áldást.
Mondom én, hogy ezek botok.
Pár meccset néztem tőle. Mind t10 volt. Jól működik az mm. Hol van a wot magyar promoter úr? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#151020) kisküzdő válasza SoulReaver (#150996) üzenetére


kisküzdő
tag

Szerintem ne cseszegesd mert te is kapsz 24-H bann-t mint én :DDD (kijárta nekem) De pl pont le csak az a fellengzős duma nem fér a párnám alá.(shic) Am ha borsodba jössz embereld meg magad mert nem szeretik a zavaros identitást.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#151021) oke


oke
senior tag

Nah, megint szerver hiba...

(#151022) Jadro válasza oke (#151021) üzenetére


Jadro
veterán

Igen. Pont most kezdtem neki, sikerült is játszanom egy fél percet pár nap kihagyás után. Ez valami jel lesz, hogy hagyjam inkább . :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#151023) oke válasza Jadro (#151022) üzenetére


oke
senior tag

Jeh, én is épp akartam menni egyet a Buldoggal, majdnem elindult a csata, erre kidobott a garázsba, de úgy, hogy ott volt a Buldog is, tehát nem ragadt bent. Én viszont igen, az EU1-en :)

(#151024) SoulReaver válasza kisküzdő (#151020) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mibajod?

(#151025) kisküzdő válasza SoulReaver (#151024) üzenetére


kisküzdő
tag

a shic-től nem neked szólt.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#151026) po1son válasza Gyuri27 (#150998) üzenetére


po1son
addikt

Heavy meta van, a medek mostanság háttérbe szorultak és a prók is ezt mondják. ;)
Amúgy ha a vbaddict-ra felmész a számok sem hazudnak, tier10ben a nehezek vezetik a wr-t és a sebzést is ha top20at nézzük.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#151027) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

RU szerver összefoglalva egy képen:

:DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#151028) po1son válasza wwenigma (#151027) üzenetére


po1son
addikt

Nem rossz, majdnem annyi sebzése volt mint az egész csapatnak összesen. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#151029) BÁ Nutrition válasza SoulReaver (#150996) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En 39 vagyok, bar rajongonak nem mondanam magam,de szivesen nezem a streamjeit vagy videoit.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#151030) kchryss válasza wwenigma (#151027) üzenetére


kchryss
addikt

Úgy visszanéztem volna milyen pofákat vágott amikor a TOG-ra húzta ki a 3 kiválósági jelet. A táblázatából láttam most utólag, hogy aug. 17-én csinálta meg. Akkor nem tudtam róla, most meg már nem tudom visszanézni. :(
Mauschen és E3 is érdekelt volna edukációs célból, de azokat sem leeht már visszanézni.
Elkezdtem letölteni a még fent lévő streamjeit, de egy 8 órás adás kb 18 giga. Nincs hozzá helyem a gépen, a netem meg lassú, hogy feltöltsem felhőbe.

(#151031) wwenigma válasza kchryss (#151030) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Biztos sírt néha...most épp a derp gunoktól tart a kis ELC-vel. :) Twitch leechert használsz? 720p-ben annyi?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#151032) kchryss válasza wwenigma (#151031) üzenetére


kchryss
addikt

Először 720p-ben szedtem, de homályos volt, nehezen lehetett olvasni a játékos panelt és a kép is kockás volt. Szóval eredeti 1080p-ben szedtem le másodszor.

8 órás adás 18,22 giga ilyen minőségben. Mondjuk ez tényleg jó minőség, szép éles a kép, olyan mint az eredeti.

JDownloader2-vel szedtem le. Be kell hozzá állítani a plugineknél a twitch-nél hogy az eredeti 1080p-s verziót is érzékelje. "Only grab best video" és "Avoid source quality" elől kivenni a pipát.
[jd2 beállítások]

(#151033) zozyk


zozyk
addikt

Meghekkeltem a rencert,háháháhá... :DDD
196 WN8 is emel a nem túl fényes statomon. :D

(#151034) po1son


po1son
addikt

Reggelt, frissítés volt elméletileg a személyes küldetések most már teljes mértékben működnek.

ui: A barátlista még viszont mindig a régi.... :)) :W

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#151035) jano_77 válasza po1son (#151034) üzenetére


jano_77
nagyúr

és a jutalmak és lányok is helyre álltak? Lehetett olvasni, hogy azt sem adta meg a rendszer, ami járt volna.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#151036) po1son válasza jano_77 (#151035) üzenetére


po1son
addikt

Áhhhh, neeee álmodozz, ahhoz majd egy külön micro patch fog jönni... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#151037) hemaka válasza po1son (#151034) üzenetére


hemaka
nagyúr

Miert van olyan erzesem, hogy a regi programozok leleptek? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#151038) po1son válasza hemaka (#151037) üzenetére


po1son
addikt

Elégé esélyes amit mondasz, mert alapdolgok nem működnek és kis hibákat megjavítani is hetekbe kerül mostanság.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#151039) hemaka válasza po1son (#151038) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az uj gyereket nem irigylem akkor, foleg ha nincs rendesen kikommentelve a forraskod elegge szopas tud lenni utolag ilyennel kinlodni. :D

(#151040) inferno88 válasza po1son (#151038) üzenetére


inferno88
őstag

Eléggé olyan szaga van a dolognak, hogy a tapasztalt fejlesztők egyszerre léptek le, nagy számban. Ez általában akkor történik, ha pöcs a menedzsment és 1-2 húzó személynek tele lesz a töke, ilyenkor sokan mások is elindulnak a világnak. A megmaradt emberek és az esetlegesen frissen felvettek pedig nyakig vannak a kakiban.

@hemaka: Legacy rendszer átvételénél volt ezzel tapasztalatom. Never again :O

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#151041) e-newsee válasza po1son (#151034) üzenetére


e-newsee
addikt

A barátlista a régi? Az jó, mert régen működött rendesen. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#151042) po1son válasza e-newsee (#151041) üzenetére


po1son
addikt

~3 hete nem működik, más online játékokban 1-2 napon belül szokták abszolválni az ilyen problémát. ;)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#151043) joergie válasza Gyuri27 (#151009) üzenetére


joergie
őstag

Hát azért magasabb tierbe nem mennek be ökörködni a bénák, meg afk-zni, mert az költséges. Ha valaki nagyon béna, nem szeret magasabb tierben menni, mert farmolni kell mellé, azt meg senki se szeret.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#151044) Gyuri27 válasza joergie (#151043) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mostanában t8-10-be játszom. Nem én találom ki amit írok hidd el. Ez a wot.
De mint mondtam skill is ettől szenvedett minap. Foch is ettől örjöng folyamat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#151045) galervin93 válasza hemaka (#151039) üzenetére


galervin93
őstag

Pláne ilyen kókányolt fos kódnál, amit folyamatosan csak toldoznak, itt még a komment se segít... Igazából, bár ez rengeteg erőforrást lekötött volna, de már évekkel ezelőtt el kellett volna kezdeni újraírni az egészet, aztán egy "nagy patch-csel" át és/vagy v1.0-ra állni vagy ilyesmi. De hát we love russia...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#151046) galervin93 válasza zozyk (#151033) üzenetére


galervin93
őstag

Mutatok jobbat... Ebből lett ez... (Igaz még a meccs szám sem egyezik, de hát ez már apróság.)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#151047) jano_77


jano_77
nagyúr

Esetleg vki aki már volt játékban a #4-ik mikropöcs óta, meg tudja mondani nekem, hogy a modokat újra kell-e tenni vagy működik anélkül is?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#151048) jimmy74


jimmy74
őstag

lehet unalmas amit kérdek de miért csak 10 elérhető parancsot ir mikor a stug htc t55 utolsó 15ös misszióból 14et kitűntetéssel csináltam meg csak egy még nincs meg sehogy vagyis a T 55 ht15-ős küldit még nem tudom elkezdeni mert nincs kész a 12-es(ettől a t55 megvan pesze)

WoT:jimmbo

(#151049) Laci50i válasza galervin93 (#151045) üzenetére


Laci50i
csendes tag

Bárcsak orosz sajátosság lenne, még nyugat felé is a kókányolás a menő. Elhangzott egy ceo szájából, hogy a marketing meg a sales a lényeg, onnan jön a pénz, a development csak viszi.
És sajnos igaza van, amíg a szarért is ugyanannyit fizetnek.

(#151050) galervin93 válasza Laci50i (#151049) üzenetére


galervin93
őstag

Elhiszem hogy így van, a "nyugatban" max annyit "szeretek", hogy legalább annyit adnak, hogy befogjuk a p*fánkat, míg itthon vagy keletebbre még annyit se... Ugyanazt csinálja mind, de legalább az egyiktől csurran-cseppen, addig a másiktól csak magas ívben kapjuk az áldást...
"marketing meg a sales a lényeg, onnan jön a pénz, a development csak viszi." - ez abszolút így van, de picit hosszabb távra kitekintve, a saját környezetünk és a saját rövidke kis időnkön túl gondolkozva azért belátható, hogy fejlesztés nélkül az előbbi kettő csak ideig-óráig működik... Fejlődéshez muszáj előbb-utóbb invesztálni szellemi-anyagi javakat, mert ha a marketinglufi kipukkad, b*chatjuk az egészet...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.