Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#173001) egyedülülő válasza Simulacrum (#173000) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Nekem is megfordult a fejemben hasonló. Ez az egész a chrysler és defi kapcsán elég hirtelen ötletnek tűnik.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#173002) BÁ Nutrition válasza kchryss (#172785) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hasznalt, thx

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#173003) jim bcs válasza jano_77 (#172977) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Volt, nekem. Újra kellett ellenőriztetnem a komplett wot-ot, kvázi mondhatjuk újra pakolta az egész gamet és utána jó lett, azóta semmilyen modot nem használok. Nem mintha sokat használtam volna, garázsóra meg javítási idő a gameban és ennyi.

Nekem így sikerült megoldani -> Beállítások -> Ügyfélszolgálat menüfül -> Ellenőrzés (A játék integritásának ellenőrzése és javítása)
Gyalult mindent, majd újraépítette az egész mappaállományt, kvázi mintha frissen telepítenéd.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#173004) zozyk válasza lacibacsi (#172999) üzenetére


zozyk
addikt

Igen, az ELC király cucc, megvan azóta, hogy először bekerült a játékba. :D

(#173005) Puculo válasza BÁ Nutrition (#172997) üzenetére


Puculo
aktív tag

Igazad van. Úgy értem belátható időn belül.;)

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#173006) zodo


zodo
nagyúr

Én már meg is kaptam az első "ide nekem a defendert" bot-ot.

Az ilyen fiókokat amúgy sosem fogom megérteni, 6 éves reg és nincs 1k csatája sem de sokadik prém tank van a garázsban. Ami még inkább érthetetlen hogy ilyen fiókok játszanak pl. mini maratonban vagy hajnalban miközben éves szinten alig játszik de persze én megkapom őket ha jól áll a total wr-em.
Hosszú hónapok óta 51.1 és 51.3 közt lebegek, persze tudom..... nyilván véletlen.

(#173007) inferno88 válasza zodo (#173006) üzenetére


inferno88
őstag

Én is azt látom, hogy sub 50%-os makákók nyomják főleg a 252U-val. Egyik oldalon volt 4, másikon 5. Átgázoltak rajtunk, mint a pitsa. Lehet tippelni, hogy a másik oldaon defijeiben 52 vagy 53% wr-es játékosok voltak. :DDD

Amúgy most nagyon ad mindent a játék farm szempontjából. Prém fiók + halloweeni 13-as szint + Alpha csomag(nov 30-ig FUCK YEAH 25%) + credit booster: Tegnap 140-200k-s csatákat mentem. Kezdek végre ráérezni az M41 GF-re, fel is ment a wr 46-ról 52-53 környékére. Amúgy mire érdemes inkább menni vele? Lánc és spot sebzés vagy normál sebzés?

Semper fi!

(#173008) sfefe válasza sanya53 (#172987) üzenetére


sfefe
őstag

En is szerettem volna megvenni de nem ennyiert tehat nem lesz...:)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#173009) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Kibéreltem egy hétre a libertét. És fogalmazzunk úgy egy kicsit nagyon bejön a cucc. De wargaminget ismerve miért van az érzésem hogy ez jobb mint az AMX 65t?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#173010) jr1994 válasza Ry0K3N (#173009) üzenetére


jr1994
addikt

Mert annál tényleg ezerszer jobb :)) mondjuk annál a hulladéknál minden jobb.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#173011) jano_77 válasza Ry0K3N (#173009) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mert JOBB ezerszer! Annál a tanknál amúgy nem nehéz! :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173012) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

:((( remek ez a pay to win faszság lesz ennek a játéknak a végzete, mintha nem találkoztam volna ma elég idióta defender játékossal
pedig csak 15 csatát mentem max.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#173013) Pete55555


Pete55555
addikt

No, megvettem az LKV 65 Alt II-t. Egyelőrre jónak tűnik, bár csak két csatát mentem vele.

A vásárlásban sokat segített, hogy 80%-os akció van rá, így a hülyének is megéri :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#173014) vJokka válasza AlexHerceg (#172985) üzenetére


vJokka
aktív tag

Köszönöm! V-stab+optika+venti hármassal használom.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#173015) egyedülülő


egyedülülő
senior tag

A héten megnézem milyen a kinai td, mert eddig csak jókat hallottam róla. Legutóbb kipróbáltam a scorpio g-t, az bejött. Valami nagy alfás td-t akarok venni.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#173016) K_Gabor


K_Gabor
tag

Ezzel a kölcsön samuval egész jókat lehet gurulni :) Végre beesett egy első osztály(1326base xp).
Volt, hogy acélfal jött össze, ráadásul ez az 1500dmg/clip 5 golyóval elég fun :)
Ma csak sajna 1 kör boostot toltam le, mehetett volna 2 akkor aztán dőlt volna a lé meg az xp :D
Közben ami legénységet fejlesztettem eagle7-tel azt átneveltem bulldogra és a másik kölcsön t92-vel rohangálok. Nagyon elszoktam a light-októl,de azért pár másod osztály azzal is bejött + mókás mikor csak rohangál az ember fel alá összejön 800dmg meg 3k spot azt 60-80k hullik érte. Megint hiányzik a t71. :U

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#173017) inferno88


inferno88
őstag

A kutya sok extra miatt (prém, event, x5-ös cuccok az álca mellé) sikerült 13-14k XP-s köröket is menni egy győzelemnél, de rosszabb esetben is 8-9k jött össze, így végre eladtam a fenébe az IS-M-et.

K_Gabor: Akkor te is PH-s vagy, előbb velem toltad szakaszban pár körig.

IS-M tank ász:

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#173018) K_Gabor válasza inferno88 (#173017) üzenetére


K_Gabor
tag

Grat. Bizony, a neved ismerős volt, csak elfelejtettem kérdezni :)

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#173019) jano_77 válasza K_Gabor (#173016) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem meg egy rakás szar a tank! Az MM, amit kap az botrányos....full debil retard team egyfolytában!
Lomha szar - mindig azt gondolom, hogy a Lorr-ban ülök és persze megszívom emiatt. És a lövegétől sem estem hasra. Összességében pénzt biztosan nem adok érte, mert szerintem egy hulladék.
6 csata és nem tudom lecsillagozni! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173020) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

Másnál is laggol a játék?
ma hozzá kell tennem nagyon mínuszos lett az RNG, jó persze várható volt mert a hét többi napján a másik oldalon voltam,szóval minden be talált...tehát ma szopás van :D

(#173019) jano_77

és ehhez hasonló eredmények ma :(((

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#173021) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Srácok! Amikor lejár a kölcsönzési ideje a tankoknak, akkor vajon most visszaveszik őket? Régebben volt már olyan, ami eltűnt a garázsból a kölcsönzés végén és olyan is, ami ott maradt (csak éppen nem lehet használni). Csak azért kérdezem, mert telepakoltam őket aranyért leszedhető cuccokkal, amik nagyon fájnának, ha simán csak elvennék őket. A legénységről nem is beszélve.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#173022) zodo válasza inferno88 (#173007) üzenetére


zodo
nagyúr

Tankot nem ismerem hogy mit enged és a kérdésre is max. a wotwiki "Battle Mechanics" ide tartozó részét ajánlom de ebben sincs %-os arány megadva hogy melyik mennyit ad.
Kérdés pedig hogy mire irányult a kérdés, kredit vagy xp szerzés?

Wotinfo oldaláról már eltűnt de itt olvasható .... Miért jár Xp és Credit

Úgy gondolom hogy a kombinált sebzés mindig jobb mint csak az egyik (hozzájárulás) vagy másik (dmg)

(#173021) lacibacsi

Múltkori bérleményből eltettem a Skorpiót tartalékba és még ott van de nem hagytam rajta és benne semmit.

[ Szerkesztve ]

(#173023) Pete55555 válasza jano_77 (#173019) üzenetére


Pete55555
addikt

Azért attól messze van. Gun szvsz jobb, mint az 50-100-é, bár csak 5 ammo van, de hamarabb betölti őket táron belül (2,7 vs 2,2 sec)
Mentem vele egy gyors kört, 1200 dmget nyelt el a páncél. Amennyivel lassabb az 50-100-nál, annyival jobb a páncélja.
Szerintem kifejezetten jó kis tank. Bár én most az 50-100 legénységét pakoltam bele.

Arról meg nem a tank tehet, hogy te azt gondolod, hogy a Lorr-ban ülsz.
Szintén nem a tank hibája, hogy 6 csatából nem rakott össze normális emberekkel.

Ja, és elsőre leszorzóztam ;]

44.000 nettó nyereség prémcsi nélkül, úgy, hogy meghaltam :Y
Pedig nem is volt egy nagy szám kör.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#173024) Remington


Remington
őstag

Első csatám top motor nélkül 90%-os legénységgel :)

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#173025) jimmy74 válasza Dr.Én (#173020) üzenetére


jimmy74
őstag

Nincs lag pedig tréhome van.. :)

WoT:jimmbo

(#173026) kchryss válasza lacibacsi (#173021) üzenetére


kchryss
addikt

Én rajt hagytam mindent az ELC-n. Szokás szerint ott maradt a bér lejárta után. Miután lejárt akkor szedtem le róla a cuccokat aranyért, de a tankot azóta sem távolítottam el. Nem zavar hogy ott van és ki tudja lehet majd jön egyszer a fekete ELC amit féláron vehetek meg miatta, mint az IS-6 esetében csináltam anno. :DDD
Viszont amire érdemes figyelni: az álcafestést nem lehet megnyitni rajta a bér lejárta után. Még szerencse, hogy 100 csatás kredites festést raktam rá. Ha valamelyik nyeremény álcastílust használtam volna rajta akkor ahhoz most nem tudnék hozzáférni.

(#173027) Dr.Én válasza jimmy74 (#173025) üzenetére


Dr.Én
veterán

lehet most nálam van a hiba, közbe laggol...ping pedig jó

WOT: kissio

(#173028) lacibacsi válasza kchryss (#173026) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm. Lehet, hogy lepakolok én is róluk..

(#173022) zodo: A Revo nekem is ott figyel, de például a TOG-ot elvették anno és nem én távolítottam el a garázsomból. Ezért izgalmas a dolog, mert nem lenne jó, ha vinnék a tankkal a felszerelést is...

(#173027) Dr.Én: Éppen most hagytam abba. Nálam semmi bibi nem volt most (kivételesen). Digi net...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#173029) jano_77 válasza lacibacsi (#173028) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ilyenkor nem szokták a depoba tenni!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173030) Dr.Én válasza lacibacsi (#173028) üzenetére


Dr.Én
veterán

akkor nálam van valami bibi :U
:R :R


megérkezett ő is a garázsba :))

WOT: kissio

(#173031) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Srácok GB stream cseten elökerült egy bonus kód:
F34rth3m4ch1n350fth3d33p
Aktiváltam, elfogadta de nem tudom mit ad.:)

(#173032) K_Gabor válasza jano_77 (#173019) üzenetére


K_Gabor
tag

Nem vagyunk egyformák :) Az tény, hogy van baja, én is volt, hogy nagy vagányan "átszaladtam" olyan helyen ahol nem kellett volna, ki is pukkantam hipp.hopp. Azóta erre is figyelek. Löveg nekem szimpi, és még pattintani is lehet vele ezt-azt.
Am ma meglepően jó volt, sokszor volt, hogy kb full t8-at kaptam vele, pár alkalom 3 t9-cel, és még top tier is voltam vele nem egyszer.
A csapat az meg megint más kérdés, ma is volt olyan, hogy 2-3 tárból hoztam 3.4k dmg-t de mivel a többiek gyökerek voltak mellettem, átgyalogoltak rajtunk.
Lorr-om még nem volt, de majd remélem egyszer ki tudom próbálni. Ráadásul kb nagyobb fun nekem a samu mint pl egy scorp. Ha nem sajnálnám már nagyon a tankokra a lóvét vagy ez vagy egy lorr szerintem begurulna, csak még a kv2r-re se szántam rá magam annak ellenére, hogy megint ott van a boltban.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#173033) Jokerdapro válasza K_Gabor (#173032) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

A sima kv2 mellé miért is lenne jó az R? Már csak azért is mert küllemet eltekintve ugyanaz.:)

Szerk: a fentebb írt kód elméletileg hajós kód... sry:(

[ Szerkesztve ]

(#173034) kchryss válasza egyedülülő (#172989) üzenetére


kchryss
addikt

Hogy mi a motiváció? Természetesen a pénz. Év vége előtt még kozmetikázniuk kell a költségvetést.
Idén nagy dolgokról álmodtak, de nagy pofára esés lett a vége. Disguised Toast csinált egy videót ahol elmagyarázza mivel mennyit keresnek általában a streamer-ek. Ha megkérik őket, hogy játszanak egy játékkal az 1000-10000$ óránként. Toast is játszott a wot-tal az 1.0 után napokig, több más streamerrel együtt. Erre biztos elvertek pár millió dollárt. Aztán ott van Buffon, ő sem ingyen adta a képét a játékhoz, még egy adásba is elment a wg-hez ahol élőben játszott a focis játékmóddal(jó nagy hülyét csináltak szegényből azt se tudta hogy kell irányítani a tankokat aztán beállították e100-zal a kapuba hogy védjél majom...), erre is elvertek pár milliót. Aztán ott vannak a tv reklámok, hetekig ment a tv-ben főműsoridőben az 1.0-át a képedbe toló reklám, az is sok millió dollár lehetett.

Szóval a szokásos marketing összeg sokszorosát költötték a játékra. Úgy harangozták be az 1.0-át mint a játék történetének legnagyobb mérföldkövét. A cél minden bizonnyal a játékosállomány felduzzasztása volt. Viszont nem érték el a céljukat, ha így nézzük óriási bukás lett az 1.0.
Itt meg lehet nézni a játékosszám alakulását az egyes szervereken: [link]
Nem ugrott meg észrevehetően a játékosszám az új motor érkezésével. Az amerikai és ázsiai szerveren annyira alacsony a játékosszám, hogy az már komoly kihatással van a játékélményre. Több amerikai játékos is átjött az európai szerverre, mert annyira játszhatatlan lett már az amerikai. Inkább játszanak 100-200-as pinggel mint ott szenvedjenek. Még a kiválósági jel sem működik megfelelően azon a szerveren a kevés játékos miatt.

Valószínűleg sikerült sok új játékost bevonzani a reklámokkal, mert rengeteg pár ezer csatás játékossal találkozom nap mint nap ha ránézek valakinek a statjára csata után. Viszont amennyi új játékos jött annyian abba is hagyják a régiek közül.

Az tisztán látszik, hogy ezeknek az új játékosoknak a kedvében próbál járni a wg és arra mennek rá, hogy őket tartsák meg. Ennek a jele, hogy most már lehet a prém shopban teljes 3 skilles legénységet venni, mellette is sokszor lehet spéci legénységet kapni ilyen-olyan küldetéssel. Orrba szájba osztogatják az xp bónuszokat. Megjelentek a küldetések között az olyanok amik nagy mennyiségű harci xp-t adnak napi pár csata teljesítésével. A halloween-es xp bónusz is ennek a része. A bér tankok is főleg az újoncoknak vannak. Az a cél, hogy az új játékosok ne érezzék azt, hogy le vannak maradva, minél hamarabb feljuthassanak magasabb szintre, kipróbálhassák a prém tankokat és ezzel tartós játékossá és potenciális vásárlóvá váljanak. Ha összehasonlítjuk, hogy mennyi idő volt a tankok és legénység fejlesztése akkor amikor én kezdtem a játékot és mennyi most, akkor óriási a különbség. Ha ma kezdeném a játékot 3x kevesebb csatával eljutnék az első 10es tankomig és 3x skillesebb legénységem lenne mindenben ugyanannyi játékkal, mint amit akkoriban toltam bele.

Szóval ezért jött a Defender is. Valahogy kompenzálni kell a rosszul sikerült marketing miatti pénzhiányt.

[ Szerkesztve ]

(#173035) sfefe válasza Dr.Én (#173030) üzenetére


sfefe
őstag

En is most tudnam megvenni de lehet varok hatha lesz vmikor akcio es nem kell annyi kredit.:)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#173036) kchryss válasza zodo (#173006) üzenetére


kchryss
addikt

Jöttél volna tegnap szakaszba amikor hívtalak. Jót tett volna a wr-nek. :D

Emu fórumtárssal mentünk. Ahhoz képest, hogy végig panaszkodott, hogy milyen fos mm, nincs spotterünk, rossz az rng azért csak összejött majdnem 70%-os győzelmi arány.
Két olyan csatát buktunk amit simán lehozhattunk volna ha jobban játszunk utána viszont 9-et nyertünk zsinórban. Vagyis kicsit jobb játékkal összejöhetett volna 11 győzelem zsinórban. Csak hogy ilyenről is legyen a fórumon írás, ne csak a negatív sorozatokról mindig. :)

[ Szerkesztve ]

(#173037) jano_77 válasza Dr.Én (#173030) üzenetére


jano_77
nagyúr

Te komolyan most vetted meg, mikor 10 nap múlva akcióban vehetted volna!? LOL :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173038) zodo válasza kchryss (#173036) üzenetére


zodo
nagyúr

Nekem is jó volt napokban a wr , úgy hogy ma már kellett lépniük.
Negatív wr csak a T54E1-en van a mai nap de ez még jobb mert legalább van mellé teljesítmény azaz bot csapatokat kapok és nem miattam mennek el a csaták.

(#173039) jano_77 válasza K_Gabor (#173032) üzenetére


jano_77
nagyúr

Há rám hallgatsz, akkor csak is Lorr 40t-t veszed meg, ha rászánod magad

(#173038) zodo: jaja...nekem is "jó" a WR-m! 18/40 - hogy rohadna meg a tetves WG :W :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#173040) wwenigma válasza Jokerdapro (#173031) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

WoWS-ba ad [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#173041) Dr.Én válasza jano_77 (#173037) üzenetére


Dr.Én
veterán

:K :K :K :K :B :B :B igen.... :DDD
az elkövetkező 10 nap alatt a sok prém tankkal simán vissza lehet hozni a különbözetet ;)

WOT: kissio

(#173042) sfefe válasza jano_77 (#173037) üzenetére


sfefe
őstag

Akkor jo, hogy varok vele.:)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#173043) Pete55555


Pete55555
addikt

Kibéreltem én meg a Scorpion G-t. Hát ez a tank b*szottjó :D

A pénztárcám nem fog szeretni... :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#173044) zozyk válasza Pete55555 (#173043) üzenetére


zozyk
addikt

Én ugyanígy érzek a Somua és a T92 iránt...de csak 1 fér bele a havi játékoskeretbe. :D

(#173045) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Hogyan cseszi el a jatekot egy nemet retard platoon.... :W [link]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#173046) kchryss válasza wwenigma (#173045) üzenetére


kchryss
addikt

Nemrég kezdték a játékot. Pont erről írtam fentebb egy hosszú posztot. Egy részük majd megtanul játszani. Sok az újonc, hozzá kell szokni.

(#173047) wwenigma válasza kchryss (#173046) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

8000/3000/3000 csata es hatul utolso bokorban kuksol vegig. Nem reg kezdtek... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#173048) ChristianID


ChristianID
tag

Első csatám Obj_705A-val.. Quickybaby-vel.. :)

tetszik a szekér.. :)

[ Szerkesztve ]

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#173049) Barret001 válasza kchryss (#173046) üzenetére


Barret001
addikt

Igen majd megtanulnak,ez igaz is! De maradjanak a saját szintjükön,ahol hozzá tudnak tenni valamit a jó csata érdekében.

(#173050) Pete55555 válasza Barret001 (#173049) üzenetére


Pete55555
addikt

Szóval max tier II ;]

...Szeretem leracsniztatni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.