Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#121001) kchryss válasza Enzolord (#120999) üzenetére


kchryss
addikt

Tényleg mekkora poén lenne ha lenne random térképes mód. Mármint nem az lenne random hogy melyik térképed adja be hanem maga a térkép lenne random legenerálva, így minden csata kicsit más lenne. :D

(#121002) Simi37


Simi37
őstag

Megvettem a bc 155 58at az első 10esemet... :C Hát nem gondoltam h sokkal jobb lesz mint a 9es de durván jobb :DD Nem 100as legénységgel 3mpel kevesebb a szétugrott kör beszűkülése... de érzem magasan lesz az ász mert 2. csata 4600dmg 2 kill 2 osztály... jó cucc... ma valahogy csak artyval adja... ki érti ezt...

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#121003) Enzolord válasza kchryss (#121001) üzenetére


Enzolord
addikt

No igen, mint a Heroesban.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#121004) jano_77 válasza h1mpi (#120998) üzenetére


jano_77
nagyúr

A normál szerver sem semmi, de ami a teszten megy, az kriminális! Ennyi agyhalott majom már régen volt egy helyen! Mint egy csorda, el egy irányba, vissza se néznek! Undorító. Egy tankot sem lehet rendesen kipróbálni így, mert nem lesz sajnos mérvadó. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#121005) WOT-H-A-C válasza jano_77 (#121004) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ez nem igaz! Manapság már teljesen játszható a teszt! :K Régebben úgy volt, hogy beléptél a csatába és mire elindultál a ruszki csapattársaid f*ssá lövöldöztek! Aztán egymást is! De , ha éppen nem akkor agyatlanul mentek előre és lőttek mindenre ami mozog! :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#121006) h1mpi válasza WOT-H-A-C (#121005) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egyet értek. A teszten nem az eredmény a lényeg, hanem az hogy ki lehet próbálni egy csomó mindent élesebb körülmények között. Agyhalottak meg sajnos bőven vannak a normál EU szervereken is. Régebben sose volt ilyen, de most 2 naponta vagyok kék....

[ Szerkesztve ]

(#121007) #15106560 válasza jano_77 (#121004) üzenetére


#15106560
törölt tag

Hát, a tank tulajdonságait tényleg nem lehet kipróbálni, mert mindenki only gold! :(
Természetesen a tulajdonságai alatt a páncélzatát értettem.

A múltkori tesztszerón próbáltam a halálcsillagot. Nagyon élveztem a játékot vele, de a normál szerón nem kezdtem hozzá ehhez az ághoz. Pedig állítólag nem rossz tankok vannak arrafelé.

[ Szerkesztve ]

(#121008) h1mpi válasza #15106560 (#121007) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A normál szerveren is only gold megy szval ugyanaz....

(#121009) fradi81 válasza #15106560 (#121007) üzenetére


fradi81
veterán

A páncélját úgy tudod tesztelni hogy lövöd normál szerveren :)

moto g72, Ninebot d28e

(#121010) jr1994 válasza fradi81 (#121009) üzenetére


jr1994
addikt

Ennyi! Meg megnézed tanks.gg-n. Több páncél teszt minek? Tudod melyik tanknak mennyi az átütése.
Teszten mobilitás, ágyúkezelés (ami amúgy is fontosabb) simán kipróbálható.
Egyáltalán, hány tank van aminek olyan a páncélja hogy azt érdemes lenne próbálgatni?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#121011) galervin93 válasza jr1994 (#121010) üzenetére


galervin93
őstag

Plusz ha már teszt, akkor gyakorló, persze ehhez kell még egy ember. Vagy egy másik acc. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#121012) WOT-H-A-C válasza h1mpi (#121006) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Így van! Mi is a vége felé csak tesztre jártunk. Ott nem stresszelt, ha az MM/RNG copóra rakott. Csapattunk, ahogy jól esett. Tényleg csak a szórakozás volt, nem a vérfarmolás meg a stressz. :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#121013) Barret001 válasza h1mpi (#121008) üzenetére


Barret001
addikt

Már T1-ben is golddal nyomják...

(#121014) jagada válasza Barret001 (#121013) üzenetére


jagada
őstag

A pedók mindig is azzal nyomták, főleg a T1 cuclikával.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121015) nyunyu válasza jagada (#121014) üzenetére


nyunyu
félisten

Van egyáltalán olyan T1 tank, amit nem visz át bárhol a sima lőszer?

Talán a darált mákot adagoló automatákba kellhet gold, de a meggymagokat egyik páncél sem állítja meg azon a szinten.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#121016) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Azon gondolkozom h a kv85be nem veszek legénységet hanem csak simán átültetem az is2 csapatát. Ha nem kėpzem őket át akkor elvileg 20%ot buknak, de a bia és mondjuk ventilláció visszahozna belőle vmit. Ha fejlődik az alapskillük akkor megjegyzi a rendszer h mondjuk 92%on vannak a tankban ha később átképzem őket is3ba?
Azért se képezném őket kv85be mert van rajta 6ik éerzék, s az is hoz vmit a konyhára összességében.
Remélem követhwtő volt. Bár nem biztos ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121017) jagada válasza BÁ Nutrition (#121016) üzenetére


jagada
őstag

A kifejlesztett skillek megmaradnak átképzésnél, csak az alpképzettség esik vissza, azt meg hamar vissza tudod húzna a prém IS-2 -vel. Nem értem a logikád :F :F :F
Nem fognak megjegyezni semmit.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121018) rlazol válasza jagada (#121017) üzenetére


rlazol
addikt

heavyből heavybe megy az átképzés, nem? akkor 90%ra esik vissza az alapskill. A többi skill állapotát megtartja, és aktív is marad.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#121019) BÁ Nutrition válasza jagada (#121017) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az a logika h nem a kv85be szánom őket alapvetően. Ill most látom h van egy ingyen 100%képzési lehetőségem is. Bár lehet jobb lenne a tiger p-be

A megjegyzést úgy értem ha csak simán átülnek most kv85be akkor visszaesik az alapskill, de mire végigmegyek a tankon kb 90% tuti lesz. Ha majd is3ba kerülnek mert oda szánom őket akkor egy szimpla visszaültetéssel megjegyzik h hol tartottak nem?

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121020) fradi81 válasza BÁ Nutrition (#121016) üzenetére


fradi81
veterán

Kv-85 legénységet húzol is2-vel nem? Akkor arra kellene képezni az embereket, mert a prémtankba büntetés nélkül megy át a legénység, fordítva nem.. Ha meg nem kv-85-be szánod, akkor miért rakosgatod őket mégis abba büntetéssel?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#121021) BÁ Nutrition válasza fradi81 (#121020) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem. Most vettem kv85öt legénység nélkül

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121022) fradi81 válasza BÁ Nutrition (#121021) üzenetére


fradi81
veterán

Gondolom használni is akarod ha már megvetted, bele kell képezni a legénységet, is3 még odébb lesz.

moto g72, Ninebot d28e

(#121023) rlazol válasza BÁ Nutrition (#121019) üzenetére


rlazol
addikt

váááá.. ezerszer leírtuk már neked a legénységképzés szabályait.

az IS2 legénységét a Tiger P-be nem ültetheted át, mert nem nemzet azonos.
ha az IS2 legényeit átteszed a KV-85-be, akkor leesik 90%-ra (mert nemzet és osztályazonos).
A KV85 fejlesztése során (függően attól, h mid van már meg, ill. mit fejlesztesz ki) alsó hangon 60k XP az IS, és majd abból mehetsz az IS3 felé.

Nem jegyez meg semmit. Átképezted, áll egy százalékon, aztán az nő. Ha újból átképzed, másik tankba, megint esik a százaléka (vagy aranyat áldozol rá), aztán a fejlesztés során megint nő.

Ha a KV85be átképzett legényeket visszateszed az IS2be, hogy annak a prém tulajdonságait használva gyorsabban fejlődjenek, attól még nem megy vissza az eredetire a képzettség. Minden legénynek mindig egy képzettségi szintje van, egy adott tankhoz. Az összes többi korábbi tankot elfelejti.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#121024) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok megvettem a WZ131-et és milyen felszerelést rakjak rá ? Töltésgyorsító aztán a másik kettő mi legyen ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#121025) BÁ Nutrition válasza rlazol (#121023) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Váá. Azért ennyire gyökérnek ne tarts már kösz. Mondom van 1 ingyen 100%opcióm legénységre. Azt a tiger p-re tartom. Az is2ből meg átcsücsültek a manusok a kv85be. Kaptak ventit van bia így 85%on működnek. Ill így van 6ik érzék. A kérdés az volt h ha innen fejlődnek benne átképzés nélkül akkor majd megjegyződik-e a szintjük. Kiképezve továbbra is is2be vannak mert nem szándékozom minden egyes tanknál 1000goldot legénységre költeni. De lehet ugye h nem is fejlődnek igy nem tudom.
Azért ez az opciót kérdem mert a 6ik érzék szerintem többet dob mintha 85 vagy 100% a banda

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121026) Jolet válasza jozefgucci1 (#121024) üzenetére


Jolet
őstag

Azzal lőni kell úgy szereld fel

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#121027) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#121025) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mod. Átrakom őket kv 85be, most féláron van. 400 gol a 4 fő

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121028) jagada válasza BÁ Nutrition (#121027) üzenetére


jagada
őstag

Nem értem ilyen alacsony szinten minek goldot pocsékolni az átképzésre, mikor van prém tankod is. Pár csata és újra 100%-on lennének potom 40k kreditért akciósan.
Továbbá nem értem minek veszel T8-as prém tankokat, amivel mész T10-es csatákban amikor, ne sértődj meg de olyan szinten nem vagy képben az alapokkal sem, hogy szerintem neked a T5 is bőven elég lenne, vagy még sok is.

Ha javasolhatom nézzél Hopka videókat, biztos tudnál belőlük tanulni...

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121029) kchryss válasza BÁ Nutrition (#121025) üzenetére


kchryss
addikt

Nem figyeltél mit írtak. Ha átképzed őket kreditért a kv85-be akkor is megmarad a 6. érzék és működik is benne. Csak az alap képzettség esik 10%-ot ami kb 40e xp, amit az is2-vel elég hamar vissza is tudnál hozni.
A kérdésed másik részére válaszolva, ha nem képzed át őket és úgy használod a kv85-ben akkor is fejlődik a legénység és ezt a fejlődést meg is jegyzi. Viszont kevesebb xp-t kapnak mert büntetés van a legénységi xp-re ha nem az adott tankra képzett legénység ül benne. Tehát a kv85-ben lassabban fejlődnének. Míg fordítva ha átképzed akkor teljes intenzitással fejlődnének a kv85-ben és az is2-ben is, mivel az is2 prém tank.

[ Szerkesztve ]

(#121030) rlazol válasza BÁ Nutrition (#121025) üzenetére


rlazol
addikt

a 100% többet dob, mint a 6. érzék.
nem jegyződik meg semmi.
most nem értem, akkor IS2 be vannak képezve vagy KV85-be?

szerk.: lehet, én vagyok eltájolva, de az IS-2 nem kínai tank? a KV-85 meg szovjet? Akkor hogy képzeled, h átdobálod egyikből másikba a legénységet? vagy én nézek be nagyon valamit?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#121031) jagada válasza rlazol (#121030) üzenetére


jagada
őstag

A prém gárdista IS-2 orosz, a berlini hármas tagja a Cromwell B és Rudy-val egyetemben.
Az a baj, hogy fejlesztésben még csak valahol T6 szinten van, de veszi a T8-as prém tankokat amikkel T10-be is bedobálhatja az MM, de nem igazán vágja, hogy mi mért történik, meg egyáltalán, hogy hogyan működik a játék.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121032) rlazol válasza jagada (#121031) üzenetére


rlazol
addikt

jah, oké, akkor sorry - vmit összekutyultam.
a lényeg úgyis az, amit előtte írtam: nem jegyez meg semmit, minden legénynek egy érvényes és aktuális képzettségi szintje van függetlenül a korábban megjárt gépektől.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#121033) kchryss válasza rlazol (#121032) üzenetére


kchryss
addikt

Az a baj hogy a kérdés sem egyértelmű, mert keveri az átképzés nélküli és az átképzéses átültetést. Keveri a nem adott tankra való képesség miatti büntetést az átképzés miatti alap képzettség vesztéssel.
Ha az egyiket nézzük akkor az a válasz hogy megjegyzi, ha a másikat akkor meg tök értelmetlen a kérdés és nem jegyzi meg.

(#121034) BÁ Nutrition válasza jagada (#121028) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Marha egyszerű. Nincs normális prémtank ami mondjuk is2vel felér a sajat szintjén. De ha tudsz jó német heavyt akkor szólj. A Rudy jó vétel volt, de korlátos a vétel időben. A scorpiot se tudod megvenni már. Majd egyszer ki tudja mikor lesz. A t25öt kérdeztem arról is lebeszéltetek pedig múlt héten fél áron volt az összes tier 5 prémtank.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121035) BÁ Nutrition válasza kchryss (#121029) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

De figyeltem. Senki meg nem említette h elveszne a 6ik érzék rajtad kívül. Nem tudom honnan szeded.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121036) fradi81 válasza BÁ Nutrition (#121034) üzenetére


fradi81
veterán

t5-6-ban is vannak jó prémtankok. T-25 sem rossz még ha vannak is gyengeségei, a kreditet adja.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#121037) BÁ Nutrition válasza kchryss (#121033) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Keveri...
Válasz megjött hogy megjegyzi a kiképzetlen legénység az adott tankban a fejlődest. Ja.. akkor mégse kevertem mert pont ezt írtam

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121038) BÁ Nutrition válasza fradi81 (#121036) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Múltkor még az volt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#121039) jagada válasza BÁ Nutrition (#121038) üzenetére


jagada
őstag

100%-os legényekkel jó kis tank az, de ha csak 99%-ak akkor majdhogy nem használhatatlan, én legalább is ezt tapasztaltam.
A curchill III se rossz éppen.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121040) rlazol válasza BÁ Nutrition (#121038) üzenetére


rlazol
addikt

többször is írtuk már, h a skillek nem vesznek el, a múltkor még arra vonatkozóan is kaptál részletes, számokkal kiegészített tanácsokat, h hogyan tudod a fő képzettség százalékos szintjét magasan tartani, az átképzésnél, ha ügyelsz a skillek XP szintjére.

ami azt illeti, engem nem érdekel, ki mire költ. akartál egy német nehét heavy prémet - nem volt, vettél helyette egy oroszt. Váljék egészségedre. Az IS2 se jobb vagy rosszabb a többi prémtanknál.
Nincs a játékban olyan tank, ami mindenki szerint JÓ. Valami hibája mindnek van, és ez a prémekre különösen igaz. Ahogy írtam akkor is: a kérdés az, mire kell? Milyen vonalat akarsz képezni, mennyire akarsz
farmolni stb.

"Múltkor még az volt" - nem igaz, a múltkor is volt róla összességében + és - vélemény is.

Hiába kérdezel, ha nem jegyzed meg a választ - ezt a legénységképzős kérdést a nyáron legalább harmadszor vesszük át csak veled. Kérsz tanácsot, de nem fogadod meg. Magas tierbe mész ráadásul prém tankkal, úgy, hogy normál 7es tankod is alig van, nemhogy 8as és a játék alapjaival nem vagy tisztában.
Ezért morgunk páran, de rá se ránts, kérdezz nyugodtan.... akár farmolni, akár képezni akár funolni akarsz, ahhoz sebezni kell. Ha kilőnek 2 perc alatt, mert még az életben korábban nem láttad azt a Xes tankot, ami a 8as prémeddel szembe jött, akkor se kredit nem lesz sok, se XP. Aztán lehet szidni, h szar a tank.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#121041) Jadro válasza jozefgucci1 (#121024) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem töltésgyorsító, vert. stab és optika van rajta. No meg a 85 mm-es ágyú. Spotra, menetközbeni puffogtatásra és körbetáncolásra szereltem fel. Szeretem, bejön ez a tank. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#121042) kchryss válasza BÁ Nutrition (#121037) üzenetére


kchryss
addikt

(#121035) @BÁ Nutrition:
6. érzéket te írtad:
"Azért se képezném őket kv85be mert van rajta 6ik éerzék, s az is hoz vmit a konyhára összességében."
"Azért ez az opciót kérdem mert a 6ik érzék szerintem többet dob mintha 85 vagy 100% a banda"

Ebből én arra következtetek hogy azért ültetnéd át mert így működik a 6. érzék átképzésnél meg nem. Erre írtam hogy a 6. érzék ha már elérte a 100%-ot akkor működik átültetéssel és átképzéssel is.

ezt is írtad:
"A megjegyzést úgy értem ha csak simán átülnek most kv85be akkor visszaesik az alapskill, de mire végigmegyek a tankon kb 90% tuti lesz."
Ez meg amit leírtál azt jelenti hogy szerinted ha csak átülteted visszaesik az alap skill, de ha ott fejleszted akkor az fejlődik és újra megy 100% felé. Ez nem igaz, mert ha átülteted nem visszafejlődik az alap skill hanem büntetést kapsz amikor abban a tankban használod és az -25% marad abban a tankban hiába fejlődik a legénység. A legénység fejlődése az alap skill utáni legutolsó skillre megy, vagyis például a javítás fejlődik, az alap skill nem, mivel az átképzés nélkül marad 100% csak 25%-kal büntetve abban a tankban.

[ Szerkesztve ]

(#121043) Tarill


Tarill
őstag

üdv! SU100Y-al hogyan kell játszani? kemper td?

(#121044) jasohn


jasohn
tag

Sziasztok! Ruszki light ág (T-54 lgtw. a végcélom) mennyire nehéz, mit kell tudnom így előtte, mielőtt neki kezdek, most T-34-nél vagyok ugye. Egyáltalán megéri kihúzni/szenvedni vele?

(#121045) fradi81 válasza jasohn (#121044) üzenetére


fradi81
veterán

Hello

Tudod mire jó a light tank? Néztél róla videókat? Ha még nem hajrá :) Egyébként jó tank megéri beszerezni.

moto g72, Ninebot d28e

(#121046) zodo


zodo
nagyúr

Halló 104, mentők?
Ja nem, ez nem az csak pont ennyi csata kellett az IS-7 ászomhoz.

Nem tudom hogy jött ki mert nem várt esemény de egy biztos, sokba volt a tanulópénz. :D

(#121047) jagada


jagada
őstag

Kis BC ace:


persze a lőszer kifogyott, pedig +2 frag meg lett volna simán, így kénytelen voltam az üres tankkal befoglalni.
Ekkora egy foscsíra gépet.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#121048) Atti777


Atti777
senior tag

Ez hogy lett ász 887 alap xp-vel?

Путин, иди нахуй!

(#121049) fradi81 válasza Atti777 (#121048) üzenetére


fradi81
veterán

+491 mert ópé voltál :)

moto g72, Ninebot d28e

(#121050) lacibacsi válasza zodo (#121046) üzenetére


lacibacsi
addikt

IS-7 a spotter tank... :DDD

Szép kör! :C

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.