Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#72001) jano_77 válasza Stunts666 (#71999) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hát én nagyon nem szoktam túlbonyolítani ezt a képzés dolgot!
Van a számlán gold és én általában ezekre az átképzésekre szoktam költeni, mert nem akarom, hogy bukjon a legénység. Pontosan emiatt ha megtartok egy tankot, akkor csak alap 100%-os képzettségű legénységet teszek bele, hogy azonnal tudjak skillt választani. Időnként szoktam, resetelni, ha hallok vagy olvasok egy jobb kiosztást, mint ami nekem van. Természetesen mindezt akkor teszem, mikor AKCIÓS az átképzés!

(#72002) Stunts666: lehet persze, de olyankor javallot, mikor akciós a skill reset! Olyankor féláron tudod megváltoztatni. Bemész a legénységi tag személyes jellemzőibe és ott találsz egy ELDOB gombot, amire ha rányomsz, akkor újat tudsz adni helyette. Ezt aranyért meg tudod tenni % esés nélkül, ezüstért 90% -on! Ha megváros, hogy a következő skilled elérje az 50%-ot és ekkor resetelsz, akkor az első skilled biztosan 100% marad és működni fog az olyan skill is, ami alapból csak 100%-on lép életbe. VISZONT! én személy szerint a 6. érzék skillt nem cserélném le a helyedben, mert az egyik leghasznosabb skill! Remélem érthető és legalább kicsit hasznos voltam. :U

(#72000) Djuree: nincs annál nyugtatóbb, jobb, mint mikor a sok sorozatos bukta után beülsz az egyik jó "öreg" vasba és mész pár felüdülést hozó csatát! Ezekért mindenképp megéri, de a kredit farmoláshoz is nagyon remekek! ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#72002) Stunts666 válasza jano_77 (#72001) üzenetére


Stunts666
őstag

Ha pl be van rakva a parancsnoknak a 6. erzek, ami elerte a 100%, akkor lehet valtoztatni % vesztes nelkul?

(#72003) Drenadar válasza Stunts666 (#72002) üzenetére


Drenadar
veterán

mit akarsz "változtatni"? nem egyértelmű...

ha más tankba képzed át, akkor az alap xp-t fogja elveszteni, azt a skillet és perket amit már elkezdtél, vagy meg van, azt már NEM!

(#72004) rlazol válasza dfsz34 (#71951) üzenetére


rlazol
addikt

jano77 - én tudok neked olyan replayt mutatni, ahol én úgy lőttem le a foglalást, h már kb 1 mp-e elvileg lezárult. Szerintem ilyenkor a szerver oldali számolás és a kiírt számok között lehet némi eltérés

dfsz34 - lökdösik a TOG-ot??? mivel voltak, boeinggel??? ;]

Stunts666 - ne csodálkozz rajta. Írtam már korábban, a német vonal az összes arty kedvence. Sokkal több sebzést kap be, mint egy azonos tier-ű és osztályú orosz vagy amerikai. Kivéve az aladáron túliak.

nekem elvileg pénteken lesz meg a TOG. de még egy darabig ki nem hozom, az hétszentség. Megvárom, amíg mindenki megcsömörlik tőle. :DDD

szerk,
legénység:
a fő képzettség változik, attól függően, h mennyit áldozol rá illetve hogy osztályt is váltasz-e vagy csak típust.
A skillek és perkek (a 6. érzék is) megmarad ott, ahol álltak. Ha 100-on volt, akkor működik tovább akkor is, ha a fő képzettség nem 100.
Kavarni ott lehet, ha van "üres" skill helyed, vagyis valamit eldobtál vagy nem vettél fel újat, pedig lehetne. Ilyenkor az ottani XP-ből vonja le a százalékot. A fő képzettség magasabb lesz (akár 100 is maradhat), de a skill/perk XP elveszik, és ez a veszteség nagyobb, mint ami amúgy a képzettségből menne l.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#72005) h1mpi válasza jr1994 (#71993) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor mindig csak a T10-es tankok maradnak meg Nálad?

(#72006) egyedülülő válasza athomi (#71991) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Egyik kedvenc tankom jelenleg.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#72007) Stunts666 válasza Drenadar (#72003) üzenetére


Stunts666
őstag

Pl van egy Tiger I-em. Elso skill 100%. Masodik 68%. Ha en a 68%-ost eldobom/cserelni akarom es rakok be masikat, akkor van %-os veszteseg?

(#72008) Djuree válasza h1mpi (#72005) üzenetére


Djuree
félisten

gondolom ezt nekem akartad címezni. :D
azért nem, most pl. az obj704-et meghagytam, pedig már elit de nagyon fun gép. de asszem a su-152-őt is visszaveszem ha lesz akció, gold+troll gun kombó überjó. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#72009) Dryman


Dryman
aktív tag

Internetadó és "nefürgyéle adó"...már a szappant és kozm. cikkeket is adóztatnák...
ez egy iszonyatosan balga és légbőlkapott meggondolatlanság a tiszteletlen ház részéről.....

[ Szerkesztve ]

(#72010) LK válasza Dryman (#72009) üzenetére


LK
addikt

A Varga Mihály facebookját nézzétek! :U Kapja a hideget meleget!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#72011) jano_77


jano_77
nagyúr

Találkozott már vki az ebben a videóban látható egyéb veszély jelző háromszög és sárga felirattal jelzett távolság egyes tankoktól (KV-4, IS-3, E75), hogy ezt milyen mod teszi? Pl a felkiáltó jeles háromszög az mit jelölt, mert nem tudtam megfejteni, mert a 6. érzéknek a sárga háromszög van, egyik alap jelzés!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#72012) h1mpi válasza Djuree (#72008) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja igen :) én úgy csináltam, hogy a T4-ből csak azért maradt meg a Matilda, mert imádom :)

Én így nézek ki:
T4: Matilda
T5: KV1-S
T6: Sherman Jumbo, ide szeretnék egy TD-t, mert a JGPZ IV nem jött be. Ezért keresek egy olyan td-t ami bejön ezen a szinten. Lehet prém is.
T7: JgPanther, KV3 (nemsokára T29)
T8: JgPanther II (Ferdinand, KV4 és a Pershing kifejlesztve)

Az SP az a prémium Pershing? :B

(#72013) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hurrá!!!Meglett a TOG!!!Gyorsan el is adtam a 'csába, hogy a kreditből valami értelmes dolgot vegyek :DDD
Épp elég volt végigszenvedni a T95-öt. Nem kell még egy ilyen terhes lajhár :N

h1mpi:
Igen, az SP a "Super" Pershing.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#72014) h1mpi válasza mcwolf79 (#72013) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mennyit ad a TOG-ért?

(#72015) jano_77 válasza Stunts666 (#72007) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt nem tudod megtenni, hogy csak a 2. skillt dobod el, eldobás esetén mindkettőt törli és újra kell választanod az elsőhöz - akár a régit, ha megfelel - és a 2.-hoz pedig az újat, amit szeretnél adni.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#72016) Djuree válasza mcwolf79 (#72013) üzenetére


Djuree
félisten

prém tankot eladni. :( amennyi kreditet kaptál érte, simán kifarmoltad volna vele, nem lett volna túl sok csata. én soha nem adok el prém tankot, még kis szintűt sem. most van vagy 10-12. ebből legalább fele ajándék kis tank. csak növelik az acc értékét.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#72017) Djuree válasza h1mpi (#72012) üzenetére


Djuree
félisten

ajánlom a francia t6 td-t. :K
vagy az orosz, ott mind jó...su-100

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#72018) jano_77 válasza h1mpi (#72012) üzenetére


jano_77
nagyúr

próbáld ki T6-ban az amcsi Hellcat-et! Igaz most nerfelték és a tolatási sebessége tényleg botrányosan szar, de ezzel együtt is azért még nagyon jól használható kis cisud maradt! Nem elhanyagolható, hogy az addig vezető úton is nagyon kellemes jó TD-k vannak (M48A1, T67). Szerintem nem bánnád meg! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#72019) [HUN]Dani válasza mcwolf79 (#72013) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nagy butaság volt eladni.. Ha esetleg valamikor máskor is lesz egy ehhez hasonló event amin ismét meglehet nyerni a TOG-ot akkor megkaptad volna az árát aranyban.. Lásd korábbról az IS-6-os eventet. SP árát is megkapták aranyban akiknek a garázsában volt gondolom, de akkor épp nem játszottam. :)

(#72012) h1mpi:+1 a SU-100-nak.

(#72017) Djuree: Komolyan azt a ratyi francia t6 td-t ajánlod neki? Szerintem az is kb. annyit ér, mint a TOG. :DDD

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#72020) benvolio válasza jano_77 (#72011) üzenetére


benvolio
őstag

Az Aslain's mod packba választható: "ATAC! (enemy in proximity 100m warning)" kelll bepipálni.

(#72021) h1mpi válasza Djuree (#72017) üzenetére


h1mpi
nagyúr

SU100-Y vagy AT-15?

Jano_77: oké, amúgy is tervben volt mind3 td vonal. Német ugye T8-ig megvan. Csak kell farmtank, mert kredittel nem győzöm.

[ Szerkesztve ]

(#72022) Djuree válasza [HUN]Dani (#72019) üzenetére


Djuree
félisten

nekem bejött az összes francia td. :DD kivéve a 9-es fost...de a 10-es kárpótolt. :K

h1mpi: su-100y az prém nem? sima su-100. hellcat jó, de nem td az teljesen...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#72023) [HUN]Dani válasza h1mpi (#72021) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szvsz a sima SU-100 jobb, mint a SU-100Y. Ha meg kredit kell akkor inkább vegyél egy t8 gépet.. szerintem jobban megéri.

magyarsrac

(#72024) jano_77 válasza h1mpi (#72021) üzenetére


jano_77
nagyúr

farm tanknak KV-1 vagy T1 HT javaslom! Mindkettőt szerettem, nagyon jól hozzák a zsét, de feleslegesnek ítéltem kettőt egyszerre a garázsban, és végül a mobilitás mellett tettem le a voksom, ezért hagytam meg a T1 HT-t....nem bántam meg azóta sem! Élvezhető a játék vele és tényleg jól hoz a kasszába.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#72025) h1mpi válasza [HUN]Dani (#72023) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Félek a T8-tól, bár egy prém T8 heavy nem lehet rossz beruházás ;)

Lehet veszek egy IS6-ot az akcióban

[ Szerkesztve ]

(#72026) jano_77 válasza benvolio (#72020) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi amúgy az infót! :R Külön elérhető esetleg csak az a mod?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#72027) [HUN]Dani válasza h1mpi (#72025) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem is van IS-6-om. Anno egy küldetés sorozat végén szereztem be. Én nagyon szeretem a mai napig, de néha fájdalmas a 175mm átütés, főleg ha egy E-75, VK Béla vagy T95 jön szembe. :D Az első 100-120 csatát 2000 fölötti átlag sebzéssel hoztam le, aztán leb*sztam 1600-ig, de most megint közelítek az 1900 felé. :D

Úgy emlékszem amúgy, hogy hétvégén -15%-al olcsóbb lesz. :K

Jól emlékeztem. :B

24.10.-27.10. “King of Metal”
- x3 XP for first victory
- tier 4,5 regular heavy tanks 50 percent discount
- tier 6,7 regular heavy tanks 30 percent discount
- tier 8 heavies Lowe, IS-6, 112 – 15 percent discount
- crew retraining 50 percent discount

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#72028) xAttilax válasza h1mpi (#72025) üzenetére


xAttilax
senior tag

komoly csalódás lesz neked ha az E-25 az volt. az a tank maga az RNG, valamikor mindent átvisz és senki nem lövi be, de van amikor semmit nem üt és mindenki belövi.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#72029) Valentin90 válasza LK (#72010) üzenetére


Valentin90
tag

Nem kéne bekavarni a politikát ebbe a topikba, még OFF topikba sem.

(#72030) LK válasza Valentin90 (#72029) üzenetére


LK
addikt

Az nem politika,ha fizetni kell a wotozásért nemde? Az már elég ON,remélem. De többen is írtak e témában, miért nem őket találtad meg? De igazad van, részben... :R

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#72031) benvolio válasza jano_77 (#72026) üzenetére


benvolio
őstag

Ha rá guglizol a wot atac mod-ra, ad be találatokat, úgyhogy valószínű.

(#72032) dfsz34 válasza h1mpi (#72025) üzenetére


dfsz34
őstag

Jó páncél, de 175 pen kevés lesz neked szerintem, legalábbis ahogy pl az E25 nem jött be neked sebzés ügyileg.

Gondold át, mert ha ez a kényes pontod, akkor inkább nagy átütésű vasat kéne inkább választani szvsz.

(#72033) Pete55555 válasza jano_77 (#71998) üzenetére


Pete55555
addikt

A-43 pl pont egy hete lett fullos kb, de gondlkodom, hogy megtartom :D Jó kis fürge puttyogó. Zis4-el használom.
T1 HT-t is megtartottam sokáig, aztán eladtam, de most megint a garázsban van :)
Nincs sok ilyen tankom, de van 2-3 ami annyira megtetszik, hogy megtartom (Luchs például, 2 skilles legényekkel, amit ezen a tankon fejlesztettem)
10-eseket én is megtartom (illetve azt az egyet ami eddig van :D) de a következő a Jpz-E100 lesz, utána BC25, ezek is tuti maradnak majd :D

Djuree
Persze engem is hajt sokszor a következő, vagy az utáni tank, de az az igazi, amikor élvezem az adott tankkal a játékot, és úgy fejlesztem ki a következőt, hogy szinte észre sem veszem. Ez sajnos nem túl gyakori :(
De pl.: most az MT-25 is nemrég lett meg, és az is tuti maradni fog. 1500-at sebzek vele egy jobb körben, gyors, agilis, jó ágyúja van, igazi kis flankelős tank ;]

(#72016) Djuree
én soha nem adok el prém tankot, még kis szintűt sem.

Na, én nemrég adtam el a RamII-t. Nem volt kár érte... Amúgy is féláron vettem. Egy rakás ló@@@@az a tank... A T-25 viszont bejön.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#72034) h1mpi válasza dfsz34 (#72032) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A 175 elég karcsú :( de löwe azért nem jó, mert orosz vagy amcsi heavy ág megy. Akkor T-34 marad nem akciósan...

(#72035) emre


emre
veterán

M24 Chaffee ász érdekel valakit? Szerintem ritka szar tank, szinte semmire nem jó, csak rohangálni össze vissza....replay

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#72036) scyllarus válasza emre (#72035) üzenetére


scyllarus
veterán

Érdekel, otthon megnézem. Pont azért, mert én is így érzem. Amikor megvettem, még tetszett, de az utóbbi időben valahogy megutáltam. (Tévedés ne essék, a 9.3-ban vettem meg, ebben a formájában kezdtem hozzá)

Pete55555: az MT-25-öt én is kipróbáltam valamelyik nap a tesztszerón, nekem is nagyon bejött. Ki van fejlesztve, meg kellene venni, úgy érzem.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#72037) Zadia


Zadia
senior tag

Megnyertem. :)) :)) :))

(#72038) Diarmand


Diarmand
senior tag

(#72013) mcwolf79 Hurrá!!!Meglett a TOG!!!Gyorsan el is adtam a 'csába, hogy a kreditből valami értelmes dolgot vegyek :DDD

Kár érte, még ha nem is használod, mert nem jön be, később megkaphattad volna az árát goldban, hátha lesz még ilyen. Én is csak behúzom a 3500 goldot érte pedig akciósan vettem :DDD

(#71985) athomi (megjegyzem egy igazi trágyadomb ez a tank)

Nem, az SP messze nem trágyadomb, úgy lehet vele szopatni más 8-9-es gépeket, mint semelyik másik nyolcassal sem. Persze nem árt ha ért hozzá az ember ;)

(#72004) rlazol dfsz34 - lökdösik a TOG-ot??? mivel voltak, boeinggel???

:C Teljes mértékben jogos! A jó öreg TOG-ot semmi nem bírja tologatni, hiszen nehezebb mint némelyik tízes tank :C Tierjében lerammolhatatlan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72039) #43783936 válasza athomi (#71985) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az SP akkora trágyadomb, hogy lőttem már vele fv215b (183)-at és wte-100-at egy csata alatt. ;]
Annyi tanulság volt a csatában, hogy azóta szándékosan megyek be nyolcasok mellé szakaszba vele. :D

(#72040) rlazol válasza Diarmand (#72038) üzenetére


rlazol
addikt

alig várom, h lerammoljak vele valamit :DDD . Járhatna érte külön medál ("Az a sok fürge arty - huss szétszaladt") . :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#72041) cifram válasza rlazol (#72040) üzenetére


cifram
csendes tag

Sziasztok,

egy kérdés: KV-85 AP lőszerrel hogyan tud 580-at lőni a SU100-amba?
Replayt hogy tudom ide feltenni?

Köszi

[ Szerkesztve ]

WoT: NorHasso

(#72042) Enzolord válasza cifram (#72041) üzenetére


Enzolord
addikt

Lőszerrekesz..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#72043) Drenadar válasza cifram (#72041) üzenetére


Drenadar
veterán

http://wotreplays.com/

ide felteszed majd linkeled ide.

és jah ammo rack. Amúgy ha visszanézed a replayed alul ki is írja milyen modullal haltál meg.

(#72044) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Top-ként hozni kellett a kötelezőt. Sikerült.

Replay.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#72045) ddt500hu válasza Kean_Sorbo (#72044) üzenetére


ddt500hu
veterán

3500dmg-re tankász? Hát ez elég vicces. :Y Azért grat. :U
Bocs ha genyózásként jött le de nekem van ISU-val 5600dmg-es csatám ami nem ász. A 704-hez is 6000 feletti kellett.
Jó, hogy sokat spottoltál de akkor is szinte csak 8-as tankokat lőttél. Érdekes, hogy ilyen sok XP járt ezért.

[ Szerkesztve ]

(#72046) jr1994


jr1994
addikt

Lol, ezzel legelsőként nyertem volna a jegyet a Furyra :))

[replay], [link].

De úgysem értem volna rá elmenni :(

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#72047) dfsz34


dfsz34
őstag

Szánalom magasfoka. Retardált kiscsákó köpi az aranyat egész csata alatt a type62-ből, 34-t lőtt, 2k sebzés mellett, a gatyája is ráment szerintem, de biztos azt gondolja, hogy mekkora játékos ő.

Jumboval kiálltam vele és a röhej, hogy még így is kiszedtem volna, ha nem segítenek neki. Utána írtam neki hogy agyat vegyen, ne aranyat, de nem értette, megsértődött, hogy azért sírok, mert kiszedtek (nem ő ugye, mert még ahhoz is béna). Ami nem igaz, sokkal inkább sajnálom az ilyeneket, hogy nagy tévedésben vannak.

A type62-t egy f.s ágyúval f.s tanknak tervezte a wg, meg lehet erőszakolni a dolgot és a komoly átütésű arany lőszerrel nyomni, de tényleg nem értem minek? Amikor annyi kiváló könnyű tank van a játékban, amiket nem kell arannyal sem etetni...

Az egyik következő csatában egy másik type62 szintén, de ez már nem köpte az aranyat, nem is bírt a jumboval, kiszedtem, de sokkal ügyesebb volt ez a srác. flankra ment, mozgott, trükközött stb. Ebből a srácból sokkal jobb játékos lesz, mint az aranyköpő idiótából, bármit is mutat a stat most. A korábbi idióta, meg ráadásul mint egy med úgy akarja használni, csak a 145 pen nem elég ahhoz, hát akkor belenyomja a 220-as aranyat és mekkora egy király ő, holott csak egy szánalmas szerep tévesztett idióta.

(#72048) PAWI


PAWI
tag

Sziasztok!
Akartam venni unokaöcsémnek aranyat a játékhoz, de ezt irta ki:

sorry something went wrong. action temporarily unavailable. please try again later

Na most, mondom oké, valamit lehet elnyomtam, és megpróbáltam megint. Ugyanez.

10 perc múlva meg ott figyelt 20k arany... :W

Mit lehet tenni? Support, hogy utalják vissza?

(#72049) zsolthee


zsolthee
senior tag

nem rég nekiálltam a német med vonalnak...hááát. A Panthernél járok, de egy rakás &>#^4 eddig.
A klasszikus értelemben vett közepes harckocsiként nem használható, távolról csipegetőnek meg eléggé vicces a 135-ös átlagsebzésével.Mondanom sem kell: E75-öt se oldalról se hátulról nem vitte át a normál lőszer. Elég messze voltam, nem láttak, volt időm becélozni.
Szóval se alfa, se GD, se mobilitás...azt hiszem pár hónapra leteszem

[ Szerkesztve ]

(#72050) xAttilax válasza dfsz34 (#72047) üzenetére


xAttilax
senior tag

a Bulldoggal te jobb voltál? azon kívül, hogy nem aranyoztál, te is medként nyomtad

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.