Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#32001) Cucuska2 válasza dfsz34 (#31998) üzenetére


Cucuska2
őstag

~1200 sebzéstől mégis mit vársz? :U

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#32002) Iratus bug válasza DaveNo1 (#31995) üzenetére


Iratus bug
tag

"u.i: ilyen bugot észlelt már valaki, hogy meccs betöltő képen beragad a játék kép, de a hangok alapján már megy a csata? (megjegyzem semmit se tudok csinálni kiléptem és meg kell várni míg lefut a csata, szóval egy király nullázás megint)"

Pont ezért hagytam ki a 8.8-as verziót és nem játszottam vele, ugyan ez volt nekem is. Betöltőképernyőnél megállt a játék és a csata már ment, mert a hangokat hallottam de ennyi... Alt+f4 és újrainditás sem segitett nem lépet tovább a betöltő képernyőről. Mindezt modok nélküli játékkal. Amikor vége lett a csatának akkor kidobott a garázsba...

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#32003) DaveNo1 válasza Iratus bug (#32002) üzenetére


DaveNo1
veterán

nekem naponta max egyszer fordul elő ez...

azóta amúgy újabb két vereség: 5-12 a mérleg..azthiszem negatív rekord lesz ez :D ennyi hulladékot még nem láttam..

You are not prepared.

(#32004) KaLeun


KaLeun
senior tag

Most vagy az én netem szar vagy nem tudom, hogy mi a probléma de mostanában állandóan kidob Connection interrupted... üzenettel (spam protect nélküli üzenet). Pont egy hosszú és izgalmas csata végén, amikor elindulnak a srácok. Még szerencse, hogy döntetlen lett, de rajtam ment el a csata.

Cila

(#32005) DaveNo1


DaveNo1
veterán

nap pozitívuma, hogy hellcattel összehoztam egy spártait, egy ilyen papír tanknál ez elég ritkaságnak számít azt hiszem :DDD

You are not prepared.

(#32006) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Hát ezt akkor az Iván programozó jól beprogramozta. JgP E-100 alig van már HP-m, erre egy Is-7 belém rongyol oldalról vagy kétszázzal dombról lefelé, gondolta elküld az örök vadászmezőkre. Ehelyett kapott -1141HP-t. ;] Ez volt eddigi legjobb ütközésem. Ő meg legközelebb meggondolja, hogy beleszaladjon-e még egyszer ilyen bátran a nagy vasba.

Fel is rakom mert ilyet még nem láttam:

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#32007) D1Rect válasza pws (#31996) üzenetére


D1Rect
félisten

Az a vicces, hogy ezeket a "tudományos megfigyeléseket" minden csapatalapú játékban puffogtatják a játékosok. :D

(#32008) ztibor


ztibor
senior tag

Meglehet oldani hogy az ismerősnek felvett játékosok ne lássák hogy be vagyok jelentkezve a játékba?

(#32009) KisApám


KisApám
addikt

Ez hihetetlen:
ha orosz géppel megyek, nagy részt győzelmeim (80%) vannak,
DE amint áttérek
a francia BDR G1 B-re, SOROZATBAN 6 vereség...
állandóan NOOB csapat, 30-40% nyerési eséllyel!!!

A WoT pártatlan... ja... Iván jóóóóól programoz...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32010) pws válasza bullseye (#32000) üzenetére


pws
aktív tag

Mit jelent az, hogy az átlagod közelében maradsz? Milyen egzakt átlagértékhez mérten?
Az általad szubjektíven helyesnek érzett saját 'átlagod', nem bizonyítja a manipulálást. De azt sem, hogy nem manipulálnak. Akár 50-50, akár 60-40% a winrate-d.
Amúgy a winrate% igazán semmire sem használható, hipotézisek alátámasztására biztosan nem. A WN rating már sokkal jobb.

(#32011) Remus389 válasza KisApám (#32009) üzenetére


Remus389
veterán

érdekes, én pedig nyerek a BDR-rel

szerintem túlspilázod, nézz szembe a tényekkel...

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#32012) Iratus bug válasza pws (#32010) üzenetére


Iratus bug
tag

A WN alakulása sem jelent különösebb dolgot. Lehet hogy egyetlen lövés nélkül tartasz vissza 3 tankot za egyik oldalon miközben a másik oldal mernyeri a csatát. Ez esetben nyertél de a WN pont nulla lesz. Pont a saját teljesitményhez lehet mérni, ha naponta kihozod a tankdot 50% fölé akkor igen érdekes ha utána 20 csatát veszitesz zsinorban! Majd amikor ez megvan és csökkent a WR vele akkor újra sikerül ugyan ez. Nem fura?

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#32013) D1Rect


D1Rect
félisten

M5A1-el kilőttem egy DW2-t 1v1-ben, szegény azt se tudta mit csináljon, sebzett összesen vagy 100-at. :D

(#32014) PR0JECTNR56 válasza D1Rect (#32013) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A DW 2 egy rossz vicc, ingyen kill, egyértelműen az egyik legrosszabb német tank az egész játékban. :D

(#32015) KisApám válasza Remus389 (#32011) üzenetére


KisApám
addikt

Az elmúlt 8 (!!!) vereségben a 15 főből 80%-ban benne voltam az első 3-ban, hanem éppen az első...
Katasztrófa bamba NOOB, álmuldozó álldogáló csapatokat "kapok". Lásd lent a képeket...

És általában ilyenek: :((( :((

Iván: köszönöm az egymás után a 30-40%-os nyerési esélyeket és az ilyen csapatokat!!!

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32016) TESCO-Zsömle válasza KisApám (#32009) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

MM-nek volt pofája bedobni 9-10-es tankok közé egyedüli 8-asokként a szakaszunk. Tette ezt úgy, hogy az egész mezőnyben mi hárman voltunk az összes 8-as, vagyis az ellenségnél nem volt egy sem. Helyette annyival több 10-est kaptak.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32017) DaveNo1 válasza KisApám (#32015) üzenetére


DaveNo1
veterán

nyugi nekem ma volt egy zsinórban 9 vereséges sorozatom ma :) azóta kicsit javult a helyzet, de néha tényleg legalja ami van (főleg kis tierben necces volt játszani, mert a kv kedvezmények miatt tele van retardált kv1 és kv1s játékosokkal a játék (tier 6-től fölfele ma szinte csak győztem, az alatt viszont örültem ha összekapartam két győzelmet)

You are not prepared.

(#32018) D1Rect válasza PR0JECTNR56 (#32014) üzenetére


D1Rect
félisten

Tudom, hogy az általános vélekedés nagyon rossz róla, de én kifejezetten szerettem.

(#32019) Bingisz válasza TESCO-Zsömle (#32016) üzenetére


Bingisz
addikt

Sajnos a platoonok kezelésével még mindig hadilábon áll a MM. Ez van, talán egyszer kijavítják.

Viszont Komarint kár volt visszarakni ilyen állapotban. Valami borzalmasan szar a folyamatos campfest ami ott megy.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#32020) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Üdv!

A küldetések között van olyan ami 1,5-szeres legénységi tapasztalatot és 1,2-szeres legénységi tapasztalatot ad. Akkor jól gondolom, hogy ha teljesítem egy csatában a két küldetést akkor 1,5*1,2=1,8-szoros legénységi tapasztalatot ad?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#32021) Drenadar válasza KisApám (#32015) üzenetére


Drenadar
veterán

bocsi, de ha ennyire zavar a játék igazságtalansága minek erőlteted? tudom önszorgalomból, de elég unalmas, hogy az észrevételeidet nap mint nap kell olvasni, lassan már lehetne ez az aláírásod is...

(#32022) PR0JECTNR56 válasza D1Rect (#32018) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nekem egy katasztrófa volt, én tankkal úgy még nem szenvedtem mint azzal. Az egy dolog, hogy nagyon ronda és úgy néz ki mintha önmaga paródiája lenne, de lassú, nagy célpont, ótvar páncélzattal és katasztrofális löveggel. Ha látok több célpont között egyet a Hetzer-el, szándékosan a végére hagyom, legalább ne rontsam el a játékát olyan gyorsan, így is elég büntetés az neki, ha DW 2-vel kell csatába vonulnia. :D

(#32023) pws válasza Iratus bug (#32012) üzenetére


pws
aktív tag

20 vesztes kör lehet fura. Sajna az átlagba ez is belefér. Persze az ember elkezd mindjárt agyalni, hogy manipulálják az egészet.
Én inkább azt gyanítom /szubjektíven, bizonyosság nélkül/, hogy az algoritmusok még mindig elég gagyik. Gondolok az MM, láthatóság, sebzésre stb. Ennek a hibáit éljük megy ilyen fura helyzetekben.

(#32024) bullseye válasza pws (#32010) üzenetére


bullseye
addikt

Úgy értettem, hogy ha 10k csata alatt 50% lett az átlagod, akkor annyi is marad kb. +- amit fejlődsz/romlasz. És nem, nem bizonyítja, ezért is írtam az elejét x órája, amikor ismét kitalálta valaki, hogy de igen, biztos manipulálnak, mert neki ma rosszul megy, pedig éppen jól ment előtte...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#32025) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ritka meccsek egyike. A killek is szépen eloszlottak :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32026) Jo33by


Jo33by
tag

Ennyi agyatlan játékos? 1. Megvárták amíg meghalok hátulról nézték a csatát. 2. Aztán beálltak campelni. 3.írom nekik camp=defeat. 4. campelnek tovább ,írom hogy foglalják a bázisunkat talán vissza kéne menni. 5 várnak egy helyben. 6. Az ellenség hátulról betámadja öket és mindenkit lemészárolnak.7. Fogadok ebből mit sem tanultak a következő csatában ugyanezt eljátszák.

(#32027) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez meg érdekes anomália... :U

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32028) fradi81 válasza Jo33by (#32026) üzenetére


fradi81
veterán

igen ez egy ilyen játék, azt hittem tudod :)

moto g72, Ninebot d28e

(#32029) Iratus bug válasza pws (#32023) üzenetére


Iratus bug
tag

Nem, nem fér bele az átlagba, ha mindig ugyan az és ugyan úgy történik! Hatodik régi tankomat vettem elő, hogy felhozzam 50%-ra és ugyan az történt mint az előző 5 esetében. Napi 50% WR fölötti simán megvolt addig míg 2-3 csatára nem kerültem az össz 50% WR-hez. Ennél a pontnál zsinórba jönnek az anomálikák, majd amikor csökkent a WR a tankal akkor újra sima ügy a napi 50% fölötti. Dupla annyi idő leküzdeni azt a 2-3 csatányi külömbséget, mint amennyi az eddig vezető út volt. Már régóta ezt tapasztalom, lehet mondani akármit. Nem sok esélye van, hogy ez valóban random történik igy minden alkalommal.

[ Szerkesztve ]

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#32030) KisApám válasza Drenadar (#32021) üzenetére


KisApám
addikt

A megoldás egyszerű:
NE olvass, ne olvasd az észrevételeimet, semmimet sem, és nem fog zavarni.
Köszi!

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32031) KisApám válasza Iratus bug (#32029) üzenetére


KisApám
addikt

Nekem kb. hasonló.
Elértem az 51%-ot átlagban. Másnap, egyből elkezdet azt, amit fentebb leírtam, a képekkel tűzdelt hozzászólásomban.
Sorozatban 5-7 vereség(ek), egyből lenyomott napi átlagban 50% alá.
Sajna még nem vagyok olyan jó játékos, hogy csatánként átlagban legalább 2-3 tankot kilőjjek (főleg ha 2 fokozattal nagyobbak közé dob be), hogy a csatába besegítsek annyit, hogy nagy részt nyerés legyen.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32032) Angel1981 válasza dfsz34 (#31994) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor jól rémlik, hogy az E 25 eddig még egyszer sem volt leárazva, mert "túlságosan új"?

(#32033) Kakumix válasza KisApám (#32031) üzenetére


Kakumix
senior tag

Szóval, ha 50% fölé mész akkor az egyértelműen a te érdemed, de ha csökken a WR-ed az biztos a manipulált MM miatt van. Úgy hangzik, "mintha" lenne egy kitalált fix értéked, hogy milyen jó játékos vagy. Szerintem a kezdők sz.rják le a statisztikát, mert még se elég tapasztalatuk nincs, se elég csatájuk, sebezzenek minnél többet és örüljenek, ha nyertek.
Ezt csak azért mertem leírni, mett a T71-emmel 48 csata után 73%-os WR-rel vagyok és ez még emelkedik, szóval tutira egy unikum vagyok, de az biztos, hogy letörlöm a játékot, ha az MM nem engedi, hogy elérjem a 80%-ot! ;)

Legyen szép napod!

(#32034) Jo33by válasza Angel1981 (#32032) üzenetére


Jo33by
tag

Ezen a spot rendszeren is lehetne javítani mert néha kegyetlen igazságtalan. Én nem látok senkit és már csak akkor veszem észre hogy ott van valami amikor már bekaptam 3 lövést. Sőt, volt már hogy még akkor sem spotoltam be őt. Fordított esetben viszont nagyon sokszor ég a lámpám egy lövést leadok után, BEZZEG engem felfedeznek, mégha bokor mögött állok mozdulatlanul akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#32035) KisApám válasza Kakumix (#32033) üzenetére


KisApám
addikt

"Szóval, ha 50% fölé mész akkor az egyértelműen a te érdemed, de ha csökken a WR-ed az biztos a manipulált MM miatt van"

Azért írtam le, hogy másnál hogy van ez. Kíváncsiságból. Tapasztalat megosztásból. Ha szabad.
Eddig sosem volt 7 vereségem egymás után, sosem rakott úgy össze, hogy 7 egymás utáni csatában nem érte el az XVM szerint (ami nem az atyaúristen, csak tájékoztató jelleg, tudom) a 45%-ot sem az esély a nyerésre (átlagban 37%). Sosem rakott eddig össze ennyire nagy részben kamper rossz játékosokkal egymás után a játék.
CSAK akkor fordult elő velem elsőként, amint átléptem az 51%-ot átlagban. Lehet, hogy véletlen.
EZÉRT mertem leírni.
Hogy mással történt esetleg ilyen, egyedi e ez.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32036) Angel1981 válasza Bad Pritt (#32025) üzenetére


Angel1981
veterán

Uhhh! :Y
Gondolom, a másik csapatban anyáztak rendesen, ha másra nem, önmagukra.
Ez a győztesnek is kellemetlen - legalább is nekem az lenne. :)

Jo33by: a spot rendszerrel kapcsolatban biztos, hogy én voltam a címzett? :)

[ Szerkesztve ]

(#32037) Bad Pritt válasza Jo33by (#32034) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A baj csak az tudod, hogy arról gmfogalmad sincs hányszor nem látnak fordított esetben, mikor mondjuk a pálya közepéről lövöldözöl.
Hidd el, ugyanennyire hat rád a spot rendszer pozitív oldala is, mint a negatív, csak azt nem érzékeled ennyire (vagy természetesnek veszed)

Más: tényleg jó lenne, hogyha az általános sirámok helyett pozitív és konstruktív hozzászólások születnének. Mondjuk minden 10. normális komment után sírhat egy felet az ember :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32038) dfsz34 válasza KisApám (#32035) üzenetére


dfsz34
őstag

7 vereség?

Én amikor akciós volt a tiger2, akkor húztam ugye a Tiger1-el, hogy meglegyen. 30-ig számoltam a sorozatos vereségeket, utána nem, mert annyira idegesített, de kb 40-45 volt.

Az akció miatt nem állhattam le, de nagyon idegesítő volt, hogy szó napokig nem tudtam vele nyerni.

(#32039) Jo33by válasza Kakumix (#32033) üzenetére


Jo33by
tag

Az hogy ennyi wined van T71-el az nem a te érdemed. Most ez így durván hangzik és nem bántásnak szánom! Volt T71-em tudom miről beszélek. Maximum spotolsz és megkerülsz néhány "lelőtt" tankot és kivégzed. A te 150-es lövéseid nem döntik el a csatát. Ha viszont jól scoutolsz az nyerő dolog lehet. Egy jó scout sokat ér a nagy tankoknak.De az is csak akkor ér valamit ha jók a társak. Egyszerűen jó sorsolást kaptál. És jó játékosok vettek körül. Ennyi...Nekem ARL V39-el 58% van a winem és biztos vagyok benne hogy nem azért mert olyan hejde-szuper játékos vagyok. Jó volt a besorolásom. T28-proval pedig 58% vagyok. Ott meg a jó lövegnek köszönhetem és persze megint az mm-nek, jó az mm. Összetett dolog ez egyik a másik nélkül nem jön össze.

(#32040) D1Rect válasza KisApám (#32035) üzenetére


D1Rect
félisten

Ennek ellentmond az a tény, hogy vannak emberek 70%+ győzelemmel(de többel is).

(#32041) KisApám válasza D1Rect (#32040) üzenetére


KisApám
addikt

KI mondta, hogy nincsennek olyan emberek???
Nem értelek.

Én csak arra voltam kíváncsi, hogy vannak-e olyan "fokozatok", hogy ha sikerül mittudomén 50-55-60%-ot átlépni akár 1%-al, mint az esetemben 50%-ról 51%-ra, akkor van-e valami visszahúzó "ág, algoritmus, azért se, noob-okal raklak össze, nesze -25%" vagy bármi.

Ha nincs, akkor csak véletlenül pont akkor adta be azt a verségsorozatot, ami még előtte sosem volt, amikor 50%-ról átléptem 51%-ra.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#32042) Bad Pritt válasza Angel1981 (#32036) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A durva az, hogy egy darab üzenet nem volt chatben egész idő alatt, sem a csapat sem a közös chatben. Semmi siemapl, hello fellow tankers vagy pittyegés a térképre, semmi. Ez azért rémisztő volt, mintha zombik ellen küzdenénk (vagy mi lennénk a zombik) :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32043) Angel1981 válasza Bad Pritt (#32042) üzenetére


Angel1981
veterán

"mintha zombik ellen küzdenénk"

Biztos így volt! :D
Pár nap, és ideér a fertőzés! ;]

(#32044) dfsz34 válasza KisApám (#32041) üzenetére


dfsz34
őstag

Szerintem nem tudatos, olyan értelemben, hogy pont téged akarnának visszahúzni.

Inkább több tényező eredménye a szívóág.

Én most már azt csinálom, hogy ha van két bukóm, akkor azonnal átváltok mások tankra. Később, ha jól adja a nyerőket, akkor újabb próba, de akkor is max két egymás utáni bukót engedek meg egy tankkal. Ha ez sem megy, akkor még egy utolsó ötödik esélyt adok a tanknak, ha nem megy, akkor arra a napra jegelem.

Inkább bizonyos tankok, bizonyos felszereltséggel problémásak, szerintem, az aktuális játékos eloszlás alapján. Ha később próbálod, akkor változnak a játékosok. Másik megoldás lehet, ha szervert váltasz, mondjuk x darab bukó után.

Az biztos, hogy valamit ügyeskedik az mm. Amikor húztam a ferdit, akkor háromszor figyeltem meg, hogy amikor több ferdi volt, akkor mindig egy oldalra kerültek a kis ágyús ferdi játékosok, volt, hogy három is. Direkt figyeltem és ez azért érdekes, hogy elég gyakran ez volt a helyzet.

Az utolsó 1000 csatámban így 56% WR, az utolsó 300 meg 60%, hogy nem erőltetek egy tankot.

Mondjuk olyanokon már szerencsére túl vagyok, mint a B1, sőt az ölj meg 20 ellenséget akciók jók voltak nekem, mert szinte minden ágat kihúztam már ötös szintig így. Legalábbis azok közül, amik egyáltalán érdekelnek, úgyhogy az ilyen szutykok nem rontják tovább a WR-t és a játék kedvem.

[ Szerkesztve ]

(#32045) Angel1981 válasza PR0JECTNR56 (#32022) üzenetére


Angel1981
veterán

semmi

[ Szerkesztve ]

(#32046) jozefgucci1 válasza D1Rect (#32040) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért azt vedd hozzá , hogy azok szinte csak szakaszban-században játszanak . Nyilván vannak arcok akik egyedül is elérik lásd diego ,de ez az esetek 10% -a lehet .A nagy "átlag" szólóban és ha nem csak Tier2-ben játszik , mert ugye ilyen is van sok akkor nehezen megy 60% fölé .Amúgy pedig jogos az a felvetés , hogy nem a winráta számít .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#32047) D1Rect válasza KisApám (#32041) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem ismerem ennek a játéknak a MM rendszerét, de simán lehet az, ha "jól megy" akkor elkezdi számításba venni és mint "jobb játékost" rangsorol. Ha nem vagy felnőve a feladathoz, akkor elkezdesz bukni.

Anélkül, hogy számításba vennénk azt, hogy az emberek a nyerő széria esetén elkezdenek felelőtlenebbül játszani.(nem csak itt)

(#32046) jozefgucci1: Igaziból teljesen mindegy mennyi ilyen játékos van, vannak. Persze a 80+ az már vszínűleg platoon.

[ Szerkesztve ]

(#32048) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Azért lehet felfedezővel is alkotni " néha főleg ha ilyen csodás a csapat .
Ugyan ezt meg lehet csinálni T71-el sőt az egy használhatóbb tank szerintem.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#32049) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Végre egy értelmes kör ezzel is.

magyarsrac

(#32050) Kakumix válasza Jo33by (#32039) üzenetére


Kakumix
senior tag

Irónia, smiley, stb.

Legyen szép napod!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.