Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#217001) Pug válasza jano_77 (#217000) üzenetére


Pug
veterán

Nem szukseges hozza.

(#217002) hulp01 válasza Djuree (#216997) üzenetére


hulp01
senior tag

Persze, az elmélet az ez. A kukáskocsival meg három lövés. Valahogy mégsincsenek tele a csaták mondjuk foch155-tel. Kukáskocsi azért akad, de ott se jellemző az 5k sebzés, még ha a potenciál benne is van.

(#217003) Geller72 válasza jano_77 (#216994) üzenetére


Geller72
veterán

Tegnap, vagy ma olvastam vmelyik hirportálon, hogy szaraxik a digi.. :U (fixme).

(#217004) Balcsix


Balcsix
senior tag

Meglepetésként ért belépve a játékba, hogy kíváncsi a játékosok véleményére a WG. Egy nagyon hosszú, és részletes kérdőívet dobott elém a januári CW kampányról. Kitöltöttem, bár lehet csak a látszat miatt csinálják, és egyből megy a kukába. :D

#216939 e-newsee
Már az alapjáték is jelzi a játékosok utolsó pozícióját a minimapen. Nem szükséges hozzá semmiféle mod.

[ Szerkesztve ]

(#217005) jano_77 válasza Pug (#216995) üzenetére


jano_77
nagyúr

Esetleg tudsz vagy vki tud segíteni abban, hogy mit is látok, mert gőzöm nincs róla mik ezek a képen!? :F :U
EU1 szerver:

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217006) phoenix1989 válasza hulp01 (#217002) üzenetére


phoenix1989
őstag

nem baj neki 2 perc hidd már el és már csak azért is hogy borzoljam a kedélyeket ide hányom ezt is.

(#217007) phoenix1989 válasza jano_77 (#217005) üzenetére


phoenix1989
őstag

én nem tudom de azt igen hogy nálam meg fixen minden nap 8 órakor jön a lagg. egész nap semmi de este 8kor elkezdek lagolni minden nap.

(#217008) ollie válasza jano_77 (#217005) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Digi ugye? Na Digivel napok óta baj van az ország nagy részében.

***

(#217009) jano_77 válasza ollie (#217008) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen. Felhívtam a Hibabejelentő vonalat, ahol közölték, hogy az országos központi problémát megoldották - Elvileg - ez ami nálam okoz gondot területi probléma 14. és 17. kerületeket érinti és már dolgoznak rajta a kollégák! És még Ő kapja fel a vizet, mikor közöltem, hogy vegye csak fel a bejelentésemet, hogy legyen nyoma - mert szerinte felesleges, mert dolgoznak rajta és rövid időn belül megoldják és úgy is csak azt válaszolnák, hogy már dolgozunk rajta. Az eszem megáll ezeken az ügyfélszolgálatosokon basszus! Ez a munkája, azért van bent, hogy ha panasz van, akkor azt felvegye. :W
EU2:

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217010) Dewo válasza jano_77 (#216994) üzenetére


Dewo
aktív tag

DW speed a lényeg,viszon az UP-speed az nagyon kevés,ott valami baj van.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#217011) Djuree válasza hulp01 (#217002) üzenetére


Djuree
félisten

foch155-el van a rekordom, 12k dmg asszem. :K
5k korul nagyon sokszor volt vele.
most nehezebb kicsit, akkor mentem sokat vele mikor behoztak. de ezzel az 5k most se nehez. sok nincs belole mivel nem lehet mar megszerezni es mikor bejott se sokan huztak ki. valahogy nem nepszeruek, foch b-t se latni szinte soha.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#217012) peterson79 válasza jano_77 (#217000) üzenetére


peterson79
őstag

Azt írja, hogy közben ne fusson semmi ami eszi a netet, szóval ne. Menj addig játszani a lányoddal, fél órát ír, aztán készítheted a reportot.

(#217013) Swinegod


Swinegod
őstag

Neeeeeem sidescrapelő IS-4 vagyok nem tudsz beütni még goldal sem
haha HE goes brrr

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#217014) peterson79


peterson79
őstag

Ilyouxin alszik és 256-an nézik...

Egy stream alatt akarta megcsinálni a maratont, de elfáradt pöppet...és most alszik és ezt nézik :D

(#217015) 3 válasza phoenix1989 (#216984) üzenetére


3
senior tag

Megmutattam a legjobbat: a vergődésed.

Honnan lenne 279-em? Nem is játszom WoT-ot.

Az - ismételt - végleges figyelmen kívül hagyás miatt tettél be egy órán belül két 5k sebzéses csatáról képet?

Nem böfögök, hanem hányok. Talán már mondtam. De lehet, hogy rosszul artikuláltam, mert marta a savas trutymó a torkom.

Várom a 279-es köröddel "egyenértékű" 50B-s kört. Mostantól a szokásosnál jobban ápolom a kezeim, hogy a bőr finom puha legyen a tenyeremen, amikor tapsolok neked. :K

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217016) Poultier


Poultier
tag

Sziasztok!

Több, mint egy év után indítottam egy játékot és sikerült is letudni a Type 58-at, a 121 vagy a WZ-111 a használhatóbb 10-es? Elbohóckodom meddel és heavyvel is. :R

(#217017) phoenix1989 válasza Poultier (#217016) üzenetére


phoenix1989
őstag

wz. de én speciel a 121 et is imádom.

(#217018) po1son válasza Poultier (#217016) üzenetére


po1son
addikt

Mindenképpen wz-111a, hybrid tanknak mondható (med|heavy), mert rendkívül gyorsan fellehet venni vele jó pozíciókat a pályán, tehát sokszor lövések tekintetében trade előnybe vagy. Tűzerőben is kellemes 490 alfa\~10 sec és az agyú nem "oroszos", mint egy is7en, hogy a lövések egy része miss. Páncél - also lemezt nagyon könnyen belovik, mint a legtöbb fajtársát, toronyba kicsivel gyengébb az is7nel (kupola hitpoint, közelről könnyen belövik).

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217019) nomic


nomic
aktív tag

Hetekig nem játszottam, gondoltam megnézem mi a helyzet... újabb hetekig nem fogok játszani. 7/7 lose, maraton+hétvége, te jó ég, ez a szar játszhatatlan.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#217020) jr1994 válasza po1son (#217018) üzenetére


jr1994
addikt

Én nem szeretem a WZ 5A-t, nem is tudom mióta nem játszottam már vele. Velem sokszor trollkodott az ágyú, a páncél meg nem csak az alsó lemeznél gyenge, de a felső fronton is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#217021) Djuree válasza nomic (#217019) üzenetére


Djuree
félisten

a gyozelmet nem randomban kell keresni. ha gyozni akarsz jo klan kell meg sok sh. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#217022) hulp01 válasza Djuree (#217011) üzenetére


hulp01
senior tag

Ja, nekem is azzal van a max. sebzésem, de csak szerény 8,2k. De az nagyon nem ma volt, hanem amikor bejött a játékba és op volt, mint az állat. Szerintem manapság már nem muzsikálna olyan jól. Biztos lehet most is kivételes kört menni vele, de átlagban nehéz vele jól teljesíteni. Régen az obj268 is brutál jó td volt szinte átlőhetetlen fronttal. Most már nagyon papír és nem jó vele játszani. Meg ugye a páncélt el is felejtheted a creditért vásárolható prémium lőszer idejében. Egyet rád lő, pattan és már tölti is a goldot. Tegnap néztem Mr. Scheff videóját a 122TM-ről. Ő már meg se várta, hogy pattanjon, egyből töltötte a goldot. És úgy, hogy az alap penje is nagyon jó t8-ban.

(#217023) Djuree válasza hulp01 (#217022) üzenetére


Djuree
félisten

persze, ma mar nem olyan op az igaz. igazan mar semmi nem op. team clashben ereztem op-nak a 705A-t mivel nem nagyon volt arty. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#217024) PaJa1


PaJa1
őstag

Sziasztok!
A barátlistám és a klán sem túl aktív. Így hátha innen: van valakinek kedve tier 9-ben szakaszozni velem? AMX 13 90-el gyűjtöm az assistot a fa tetején :) Ha gyorsan meghalnék akkor tier 8 kerditszerzés. Van prém fiókom, így a 10% plusz kreditbevételt tudok nyújtani, ha neked nem lenne. Sajnos a fejlesztett szakaszozás nem hozott sikert.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#217025) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

STA-t még pont meg tudtam venni olcsóbban pár hete, skipeltem a második ágyút (rifled gun), az alapot teleraktam arannyal és napi dublákkal kihúztam a top ágyút egyből.
1200 volt az átlag dmg az alap ágyú+gold lőszerrel, 2200 az utóbbi pár meccsben a top ágyúval, teljesen más világ. Tipikus esete annak, hogy jó lenne, ha a soft statokat is el lehetne érni ingame, látszana az ordító különbség köztük (pl. mozgás közbeni pontosság).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#217026) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

nem olvastam vissza tobb100 hsz-t, gondolom volt szo rola, a wgnek tenyleg sikerult retardaltkent kiirni a teamclasht, es kellett az egyeni 10es szint is a parancsnokhoz. ezzel nincs is semmi baj, es esszeru h megkovetelik, de ilyen bena tajekoztatast adni rola mint ami volt hat eszem megall.. en megcsinaltam a tizes szintet, szal nem sirok. csak b+ :) ez a mostani event szimplan a szokasos, t25 pilota ota egyet se csinaltam meg, nem erek ra erre a bohockodasra.. persze most mar skill is azt hangoztatta cc-kent h a wgnek meg csak veletlen se celja h "konnyen" teljesitheto legyen. gondolom kukibebi kiszamolta h kell hozza napi hat ora jatek. remelem egy 3as szint meglesz aztan kapok par tuzoltot meg nagy javitot, az is jobb mintha nem lenne semmi :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#217027) peterson79 válasza BÁ Nutrition (#217026) üzenetére


peterson79
őstag

Team clash utolsó pár napjában javították a kiírást és kiemelték, hogy kell az egyéni 10-es szint hozzá. Egyébként ez már szokásos, semmi meglepő nincs benne.
Ezek a maratonok ne is legyenek könnyűek vagy esetleg max.5-ig, hogy féláron - és még akkor is 10ezer-ért - vegye meg a sok okos. Nem kell boldog-boldogtalannak premiummal rohangálnia, már most is sok prém van szerintem...és felét sem látod rendszeresen a csatákban.
Kukit nem néztem, de Tankelit szerint kell a napi 5-6 óra.
Ilyousix baszod 1 nap alatt elért a 9-esre...az egy isten :D:D:D

(#217028) Balcsix


Balcsix
senior tag

A szakasz bónuszokat akkor is megkapom, ha meccs közben invelek embereket, vagy csak ha szakaszban lépek be a játékba?

#217027 peterson79
Tegnap éjfél körül ránéztem iyouxin streamjére, láttam hogy már a 9. szinten jár, hát mondom ez egy őrült. :) Ha lennék is olyan jó játékos mint ő, akkor se bírnám idegileg az fix. :D

[ Szerkesztve ]

(#217029) e-newsee válasza Balcsix (#217028) üzenetére


e-newsee
addikt

Ő sem bírta. Lefeküdt közben aludni. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#217030) BÁ Nutrition válasza Balcsix (#217028) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem a csata inditasa elott kell szakaszban lenned hozza

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#217031) LuiT válasza jano_77 (#217009) üzenetére


LuiT
tag

DIGIs nettel rendelkezőknek:
Nálam is volt ilyesmi probléma és érdekes módon csak a WoT-al kapcsolatban, nem tudtam belépni a játékba és honlapjuk sem volt elérhető.
A megoldás ez volt: [link]
Remélem tudtam segíteni.

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#217032) CirrMee válasza LuiT (#217031) üzenetére


CirrMee
addikt

Ha DNS cserére kerül sor, akkor a routert célszerű állítani, ahogy az egyik kommentben szerepel is.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#217033) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link] cerna ace
nem szamitottam ra, gondoltam kell vagy 5k sebzes, de nem :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#217034) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ezekkel a BB tankokkal nekem kell csinálni valamit, hogy eltűnjenek? Vagy majd a kövi frissítés szedi ki őket a garázsból?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#217035) Thrawn válasza Bad Pritt (#217034) üzenetére


Thrawn
félisten

Szedd ki belőlük a lőszert és a legénységet is ha kellenek.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#217036) phoenix1989 válasza Bad Pritt (#217034) üzenetére


phoenix1989
őstag

ha zavarnak akkor el tudod rejteni őket. bal oldalon

(#217037) Bad Pritt válasza Thrawn (#217035) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A lőszert kivettem, a legénység nem fér el sajna.

Neked is köszi Phoenix, elrejtettem őket. :)

Más: dpm-et jelenleg mik befolyásolják? bia, töltésgyorsító (kötvényes töltésgyorsító), kaja, mentor, ezeken kívül van más, amit nem vettem észre?

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#217038) phoenix1989 válasza Bad Pritt (#217037) üzenetére


phoenix1989
őstag

A mentor nem ad hozzá semmi. viszont ha ráhúzod az egeret ki írja mi ad
+ az adott értékekhez

[ Szerkesztve ]

(#217039) Bad Pritt válasza phoenix1989 (#217038) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, a mentort véletlen hagytam bent, az eredeti kérdés a plusz xp-ről szólt volna. :)

Na ezt lecsekkolom, köszi. Feltűnően nagy eltérések vannak, kiütközik az, hogy valaki már a garázsban sem érti (vagy csak nem érdekli) a játékot: Super Conquerorral most 3500 a dpm, 7,2 alatt tölt valamivel és összefutottam egy másik S. Conquerorral, érzésre majdnem két másodperccel gyorsabban lőttem, mint ő...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#217040) phoenix1989 válasza Bad Pritt (#217039) üzenetére


phoenix1989
őstag


balról jobbra haladva.
1: alap felszerelés ,100% legények, bia
2:alap felszerelés ,100% legények, bia, tea és puding
3: alap felszerelés ,100% legények, bia, tea és puding, direktíva töltésgyorsitohoz
4: fejlesztett felszerelés, ,100% legények, bia, tea és puding ,direktíva töltésgyorsitohoz
5: kötvényes felszerelés ,100% legények, bia, tea és puding,direktiva töltésgyorsitohoz

[ Szerkesztve ]

(#217041) Bad Pritt válasza phoenix1989 (#217040) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most én is összeméregettem. Az a durva, hogy az enyém még nem is egy túl jól felszerelt tank, mert nincsenek különleges felszereléseim és még így is jobbnak érzem a dpm-et, mint sokszor az ellenségeknél.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#217042) 3 válasza Bad Pritt (#217039) üzenetére


3
senior tag

Nem vonnék le messzemenő következtetéseket, a stat megnézése nélkül főképp nem. Lehet, hogy a másik pl. úgy érezte, a DPM helyett a tank mobilitásának fejlesztésével hatékonyabb/élvezhetőbb számára a játék. De az is lehet, hogy alig van kreditje fenntartani egy tier 10-es tankot, és azt tett rá, ami raktáron volt, vagy levette az SC-ről a jó cuccokat, mert kellett egy másik tankra. Vagy az is lehet, hogy valamit változtatott a tank felszerelésein, és azt tesztelte abban a csatában, amelyikben te találkoztál vele. Azt is el tudom képzelni, hogy gyorsan felrohant tier 10-be, és a legénységen még csak az első skill 100%-os. Stb., szinte végtelenek a lehetőségek, főleg, ha többet összekombinálunk. Persze a legvalószínűbb az, hogy a másik hülye. :K

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217043) ollie válasza Bad Pritt (#217039) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A DPM manapság sokkal kevesebbet ér, mint gondolod. Mindenki campel valahol, nagyon ritkán alakul ki klasszikus brawling helyzet, ezért sokkal többet számít az alfa (ezen nyilván nem lehet egy tanknál változtatni), illetve az, hogy ha lősz, akkor el is találd a célpontot. Még közelharcnál is többnyire fedezék mögött dekkolnak a tankok, és csak addig bújnak ki, amíg lőnek. Én pl már ritkán használok töltésgyorsítót e miatt, sokkal fontosabb a gyorsan célzó, pontos löveg. Bár az is igaz, hogy kerülöm a heavy tankokat, inkább medekkel vagy lightokkal játszok.

Ezzel nem állítom, hogy hiba lenne DPM-re gyúrni a heavyknél, sőt. De vannak más szempontok is, melyek bizonyos helyzetekben több előnyt hozhatnak.

[ Szerkesztve ]

***

(#217044) Bad Pritt válasza ollie (#217043) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez az equipment 2.0 valóban tök jól diverzifikálta a lehetőségeket, pl. a high tier heavy-knél a régen szokásos töltésgyorsító, stabilizátor, célzásgyorsító/távcső helyett több lehetőség van, az egész érdekes, hogy a turbótöltő nem százalékos bónuszt nyújt, hanem egyszeri 4 és 2km/h sebességet.

Most még azért elég oldschool módon szereltem fel mindent, de a turbót például team clash-ben kipróbáltam a tizeseimen és elég pozitív élmény volt a 41-gyel száguldozó T110E5 még úgy is, hogy az összes szovjet heavy felmossa vele a padlót sajna manapság.

Egyedül a Conquerort akarnám minél magasabb dpm-re beállítani, mert ezzel már többször megesett, hogy a töltésidő volt a potenciális sebzés gátja, sok a jó hulldown pozicíó a városi pályákon is, úgyhogy ki merek állni nagyobb tömegek elé, aztán hadd szóljon, amíg egyben marad a tank. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#217045) peterson79 válasza Bad Pritt (#217044) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem elég vegyesek az élményeim, de biztos user error ez is.
Arról beszélek, hogy engem biztos, hogy többször ütnek át hasonló szituban, mint Én másokat. Természetesen mindig akkor sikerül kevésbé, mikor akarom. Mondjuk éppen sebzésre megyek, mert most ahhoz van kedvem, akkor tuti összeszedek 3-4000 blokkot, ha meg beállítom, mert ez a küldi még nincs meg, akkor tuti 1000 alatt maradok, az meg semmire nem elég....RNG, oké, de hogy ennyire és pont akkor nem jó amikor kellene? Ez már tényleg furcsa :D

(#217046) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ma a wg egy hanyinger gg

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#217047) D1Rect


D1Rect
félisten

Megvenném az ST-II-re és az Obj 277-re előre az equipment-eket amíg félárasak.
Mit vegyek rájuk?

(#217048) adrian360 válasza D1Rect (#217047) üzenetére


adrian360
őstag

(#217049) ollie


ollie
MODERÁTOR

Néhány tipp iyouxin-től.

Bár a legtöbb szerintem itt a többségnek evidens, de nem árt átismételni, meg az utolsó tipp a legérdekesebb, ahol arról beszél, hogy ha heat-tel lő az ellenfél, bizonyos tankoknál nem fogja tudni beütni az oldalsó páncélzatot akkor sem, ha túlforgatjuk a tankot.

[ Szerkesztve ]

***

(#217050) D1Rect válasza adrian360 (#217048) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezt a 30+ percet össze tudod foglalni 1 mondatban?
Sima pub setup, semmi fancy.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.