Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#203001) ollie válasza Swinegod (#203000) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 2. képre: a HE-nek van egy robbanási sugara, gondolom elérte a frontális felső lemezt, aminek közvetlenül a lövegpajzs alatt van egy 76mm-es része.

***

(#203002) Swinegod válasza ollie (#203001) üzenetére


Swinegod
őstag

Hát itt éppen hogy többet lőttem a srácba. És az UDES-nél bizony nehéz lenne papírabb T8a-as találni

Csak kicsit felkúrja az agyam, hogy semennyire se számíthatsz tüzérrel, hogy mennyit fogsz lőni, mibe

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#203003) phoenix1989


phoenix1989
őstag

[link] IS2-S 5k sebzés. tudom tudom tier 5 de azért akkor is . :)

(#203004) 3 válasza Swinegod (#203002) üzenetére


3
senior tag

Szerintem is jobb lenne a biztos 0 sebzés.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203005) ooloo válasza phoenix1989 (#203003) üzenetére


ooloo
őstag

Egyet se búsulj... amint lecseng az újdonság varázsa a potmétereket lejjebb tekerik . Ezt a húzást párszor már eljátszották .
A fentiekre tekintettel is szép eredmény ... :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203006) Thrawn


Thrawn
félisten

Már megint folyamatosan megy az egyenleglekérdezés, fejleszteni és vásárolni sem tudok :(((

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#203007) Dobi 562 válasza ooloo (#203005) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az amit ti ugy hivtok, hogy a potmetereket lejjebb tekerik (vagy ninjanerfelik) a tankot az a valosagban:

-a jatekosok kiismerik es megtanulnak jatszani ellene
-olyan uj tankok kerulnek be a jatekba ami megvaltoztatja a metat es nehezebb lesz az adott tankkal valo jatek
-nerfek/buffok miatt valtozik a meta igy nehezebb lesz az adott tankkal valo jatek

Az en tankjaimat nem szokta a WG ninjanerfelni pedig van egy jo par.

(#203008) ooloo válasza Dobi 562 (#203007) üzenetére


ooloo
őstag

Mit kell ezen a tankon kiismerni ? Tudtommal már van egy IS2 a játékban jó pár éve .

A vérprofik tankjaihoz nem mernek nyúlni ..... ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203009) wwenigma válasza 3 (#203004) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem is kempelj tovabb a bunker tankjaiddal hulldown-ban.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#203010) phoenix1989 válasza ooloo (#203005) üzenetére


phoenix1989
őstag

semmi op nincs a tankban ha ara célzol. ugyan az mint az is.

(#203011) 3 válasza wwenigma (#203009) üzenetére


3
senior tag

Megtenném, ha lenne türelmem kempelni, és lenne mivel, de leginkább azért, hogy kielégítsem a kérésed.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203012) Dobi 562 válasza ooloo (#203008) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ja, tenyleg! :D

(#203013) jano_77


jano_77
nagyúr

rendben van az XP rendszer - jaaaa NEEEEEM! WTF?!? :Y

Hogy a retkesbe kaphat vki XP-t egyáltalán, ha nincs egyetlen átütő találata sem, nem hogy többet mint az, aki 2.5K-t sebez?!?!? :W Elcseszett egy szar játék lett ebből! :((( :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203014) jano_77


jano_77
nagyúr

elképzelhető, hogy egy uniqm játékos megvesz egy retard BOT accountot, hogy ne kapja a fókuszt!? Iménti csatámban egy 70K-s EBR 75 a maga 416 WN8-al a csapat és a csata legjobbja lett és egy sötétkék Scorpion-al volt szakaszban. Már ez nagyon gyanús volt számomra, hogy egy retard BOT és egy majdnem uniqm mit keres egy szakaszban. A csata a gyanúmat igazolta. (43% WR!!!! :Y )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203015) ooloo válasza phoenix1989 (#203010) üzenetére


ooloo
őstag

Szerintem sincs .... kicsit többet engednek meg a szokásosnál az új járgánnyal játszadozóknak . Pontosabb löveg , több sebző találat . Hatásos marketinges fogás az már biztos .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203016) ollie válasza Dobi 562 (#203007) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hiába magyarázod.

***

(#203017) ooloo válasza ollie (#203016) üzenetére


ooloo
őstag

Bádogember ... ne önts olajat a tűzre . :N

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#203018) jano_77


jano_77
nagyúr

ez vmi WG acc lehet!? Mindig mondtam, hogy beszivárogtatták már a BOT-okat! ;] :DDD

spot helyett Ruinbergen középen próbált snipe-olni....látható nagy sikerrel! Remélem nem ilyenek tesztelik a játékot mire nekünk kiadják.....bár akkor legalább lenne magyarázat néhány dologra. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203019) kchryss


kchryss
addikt

Harmadik berlines tokenhez top3 xp kell. Szerintetek megadta ez a szutyok rendszer?

(#203020) Ry0K3N válasza kchryss (#203019) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Nekem elég hamar meglettek 25%-os winrattel ma. Nem nehéz retardáltak között top 3 ban lenni folyton de legalább 3 perc alatt bedaráltak mindig minket.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#203021) Balcsix válasza jano_77 (#203018) üzenetére


Balcsix
senior tag

Mint ahogy már múltkoriban küldtem a replayt bizonyíthatóan vannak valódi bot-ok a játékban. Főleg a hajnali órákban, amikor kisebb a játékos létszám azokkal próbálják pótolni a hiányt.
PR3MIUMxxx (a 3 db x helyén számok vannak) névvel futnak, én eddig csak tier 3-4 alatt találkoztam velük.
Általában több ezer csatával, és 2-3 darab tankkal rendelkeznek.
Volt, hogy egy játékban 4-5 darab is volt...

(#203022) Swinegod válasza 3 (#203004) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha nem lenne egy 15 részes küldetéssorozat a T-55A-hoz biztos nem játsznék olyan unalmas szarral, mint az arty. Van egy S-51-em is, de 45 másodpercenként egyszer csinálni valamit nem nekem való

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#203023) 3 válasza Swinegod (#203022) üzenetére


3
senior tag

Nekem is az volt a beetető drogom. Aztán egy ideje már szinte kizárólag a "nyereményekért" jelentkezem be a játékba. Prüntyögésre teljesen jó az arty. Ma eddig három csatát mentem összesen, mindhármat artyval, és mind bukó volt. De végig top 3-ban voltam, így a három 15-szörös berlini szorzót megszereztem, és a napi küldetések is majdnem kész vannak. Régen, az állítólag rossz MM mellett sem volt ilyen sok eszetlenül gyors "csata", most meg hetek óta ez megy, de a napokban még látványosabban gázos a szitu. Szóval elkattintgatok a pálya szélén, nézem a sok retardáltat (vagy a tv-t), és kapom a pontokat, tokeneket, "nyereményeket". :D

Az artyról amúgy az a véleményem, hogy ki kellene venni, vagy olyan szintre nerfelni, hogy senki se akarjon játszani vele. A kerekest is. A prémium jármű birtokosokat természetesen kompenzáció illetné, ha leadják a gépeiket. Szívem szerint nem adnék, de a korrektség miatt muszáj lenne. A korrektség fontos. A WG-nek persze nem, de az úgyis a mi bajunk. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203024) galervin93 válasza Swinegod (#203022) üzenetére


galervin93
őstag

Kitüntetés.
Abban a sorozatban legalább volt lehetőség mellőzni pl. járműcsoportokat, okoskodni a parancsokkal. A jelenlegiben viszont megmondják nekem, hogy menjek kínai tankkal és azzal pattintsak. Na ezért nem lesz nekem még az Excalibur sem meg, mert ilyen b*zi lett a küldetés rendszer. Jó eséllyel simán be tudnám húzni még a második jutalom gépet is, ha megszenvednék vele talán a 279-et is, de így hogy megvan kötve az ember keze, nekem totál elvették a kedvem a küldetésektől. Remélem nemsokára jön a harmadik szakasz, ami egy jobb koncepció lesz...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#203025) kchryss


kchryss
addikt

Egy izgalmas mini bobject csata. Nehéz volt lehozni, már temettem a csatát, de csak sikerült.
[Replay]

Ez meg egy kevésbé izgalmas ász kör amx1375-tel. Hátha valaki nem ismeri ezt a bokrot és az előtte lévő fákat cliffen amivel megszopattam a T44-et: [Replay]

[ Szerkesztve ]

(#203026) 3 válasza 3 (#203023) üzenetére


3
senior tag

Futottam még pár kört. Szerintem a csapattársak célja a legszánalmasabb módokon való megdöglés. A gyorsan áttörő ellenségen kívül az undor is kerülget. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203027) 3


3
senior tag

Örömmel látom, hogy az értelmi fogyatékosoknak is van lehetőségük WoT-ozni, de pozitív diszkrimináció keretében külön csatamezőn kellene játszaniuk.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#203028) Eugene Roe válasza Swinegod (#203000) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Lehet hogy a lövegpajzs alján a gödör az vékony, és megtalálta a rendszer :P

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#203029) lacibacsi válasza Balcsix (#203021) üzenetére


lacibacsi
addikt

Dobjál már egy képet egy ilyen csata játékoslistájáról!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#203030) phoenix1989 válasza ooloo (#203015) üzenetére


phoenix1989
őstag

Hat en nem vettem eszre. Ez az egy normalis csatam volt. A tobbi fele ennyit sem ert.

(#203031) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Rene hax.

itt a replay ha valaki kivancsi az aljas es csalo jatekomra. ;]

(#203032) Thrawn válasza Dobi 562 (#203031) üzenetére


Thrawn
félisten

Stop cry kid! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#203033) palfitom válasza Dobi 562 (#203031) üzenetére


palfitom
félisten

:(

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#203034) oke


oke
senior tag

Jó ez azt út berlinbe... 3 db 15x szorzót használtam fel ma, de egyszer sem dobott Berlinbe... ' 6000 pont helyett kb 1600... Így nem lesz meg "ingyé" az IS2...

(#203035) phoenix1989 válasza oke (#203034) üzenetére


phoenix1989
őstag

Na ne. Berlin map nelkul is laza az egesz kuldetes. Csak szorzokat szedtem le es igy is az utolso szakasz felenel jarok.

(#203036) ollie válasza phoenix1989 (#203035) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én tegnap befejeztem, pedig volt, hogy napokig nem is játszottam. Nem tudom, hogy szerencsés voltam-e a csapattársakkal, de a legtöbb csatát megnyertük.

***

(#203037) KisApám válasza dethroner (#202953) üzenetére


KisApám
addikt

Az a nevetséges, hogy már legalább 1 hete megy ez a BERLIN játékmód, és még mindig vannak olyanok, akik az ELSŐ körben, jó esetben csak a másodikban, kilövetik az összes tankjukat... meg nem értem, hogy sokszor miért nem a páncélvadászokra vagy a Tigrisekre, Mausra nyomják el a bombát, rakétát.
Néha ha meglátom és olyan közel vagyok, akkor az artikra nyomom el, az is jelent 2 minusz tankot, főleg ha 200-akat sebeznek a tankomba... és ha nem vagyok spoton, akkor is lőnek.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#203038) xFreex válasza KisApám (#203037) üzenetére


xFreex
aktív tag

Az AI arty csal. Láttam amikor rámlő, mert spoton volt mondom kitérő... erre a lövedék menet közben a levegőben bekövet és telibekap.
Másik eset amikor kilőtték a tankomat, lejár az idő és berak a pálya végébe, 2 sec és jött az arty lövedék. :U

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#203039) oke válasza phoenix1989 (#203035) üzenetére


oke
senior tag

Nyilván meglehet, kérdés kinek mennyi ideje van rá :). Nekem extra jó volt ilyen szempontból a mai nap a 3 csatával....

(#203040) Ry0K3N válasza KisApám (#203037) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Nem tudom honnan kerültek elő de megrohamozták a berlin eventet a 2-3 ezer csatás "új"? playerek. Remélem hamar megunják más sem hiányzik csak még több lóvé wargamingnek.

#203039 elvileg 3 az 1-hez az esély hogy bedobjon berlinbe, ma mentem 7x abból 3x bedobott berlinbe tier 3 on.

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#203041) jano_77 válasza ollie (#203036) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem 3-4 este elegendő volt hogy végig vigyem az utolsó szintet is. Szerintem sem annyira vészes. Persze szerencse is kell abban, hogy milyen balfékeket fog ki maga mellé az ember, ha nem szakasszal megy. Nekem szerencsém volt mert többnyire 5-ös szakaszban toltuk, úgy azért egyszerűbb ezt elismerem. 1 nap mentem random is, akkor sok 15x buktam a balfékek miatt én is. Amúgy a tank maga számomra nem volt nagy vonzerő, engem a fejlesztett venti jobban érdekelt.

BERLIN mapra csak Tier III-as tankokkal rak be és ahogy más is írta 30% eséllyel. Mondjuk nekünk egyik nap volt olyan, hogy 5/5 oda rakott mikor 5-en voltunk szakaszban. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203042) Swinegod válasza 3 (#203023) üzenetére


Swinegod
őstag

Hát nem kicsit kúr fel mikor 1v3-ban tartok fel embereket E4-el, ami tök jól is megy csak aztán a rohadt T92 az életem harmadát lekattintja mert megteheti és mivel tudták stunolva vagyok ezért csak lerohantak

Armored Warfare-ben jól volt megcsinálva az arty, nem emlékszem már a dmg milyen volt, de valahogy sose zavart. Viszont a fő ok, hogy ha artival lőttél, instant látható lettél mindenki számára ilyen 10 körüli másodpercig, nem úgy mint wotban, aohl egy jó arty játékos ki tudja számolni honnan lőttél, viszont ha arrébb mész 3 métert lövés után azonnal, már nem ér semmit (francia tüzérrel különösen egyszerű). Emellett az emberek látták egy kis indikátorral, ha nézte őket a tüzér. Aztán ott pld a kis tieres arty ilyen 13-15mp alatt betöltött, tehát nem is ölted meg magad a töltésre várva. A legjobb feature viszont az volt, hogy lehetett lőni füstöt, ami egy nagy bokorként funkcionált gyakorlatilag

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#203043) ollie válasza jano_77 (#203041) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, én is a venti miatt nyomtam végig.

De amúgy volt egy ilyen Berlines csata, ahol dezertáltam, mert az agyhalott csapattárs direkt blokkolt hátulról, hogy ne tudjak fedezékbe húzódni, így kinyírtak a botok. Gondoltam, ha már ennyire hülye, akkor hagyom azt a csatát, nem segítek neki megnyerni. Én tényleg nem értem ezeket az idiótákat. Szerencsére ez volt az egyetlen eset, amikor szándékosan akadályozott csapattárs az event alatt.

[ Szerkesztve ]

***

(#203044) KisApám válasza jano_77 (#203041) üzenetére


KisApám
addikt

Szerintem Berlint a legkönnyebb végigvinni. Rohangászni sem kell benne annyit (lásd Churchill, Black Prince - ha kilőnek, "rohanj" vissza lövöldözni...) 10-ből 9 csata lement rendesen végig ott.
A másik, meg hiába pingelgetek a térképen sokszor, hogy flankolni, oldalba kellene, lehetne kapni az ellent, sokan jó pár ezer csata után is szemtől szembe mennek az ellennel, és mint tudjuk, a Berlin módban nem igazán van negatív RNG-je az AI-nak...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#203045) jano_77 válasza Swinegod (#203042) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egy kis light mondjuk jó sokáig kattintgathatott, mire levette a HP-d harmadát!? :F :U
Biztos, hogy a T92 amerikai tier8 light volt az és nem a szintén amcsi T92HMC arty? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203046) dethroner


dethroner
veterán

Van egy olyan érzésem hogy aki már kihúzta az ajándék tankot a berlini mókában, az vissza se néz, és már csak az egybitesek küzdenek. Hogy lehet az elbukott harmadik kör végén a ruszki nehézzel 871 sebzést összehozni? :((

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#203047) jano_77 válasza KisApám (#203044) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hááát negatív az nem, sokkal inkább plusszos RNG-jük van! Többször is tapasztaltam, amint az épített lőálláson keresztül sebeztek meg, de a legdurvább az volt, mikor az utolsó szakaszban a bal oldalon lévő épületbe be lehet menni, ott voltam már épp menekültem és a Maus a "mezőről" - a bunkertől balra, ha szemből nézem a bunkert - simán belőtt épületen keresztül! Igen az épületen keresztül és nem az ablakon keresztül, mert az ablak felett voltam már mikor eltalált. :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#203048) ollie válasza jano_77 (#203045) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem írta, hogy a lightról van szó.

***

(#203049) Swinegod válasza jano_77 (#203045) üzenetére


Swinegod
őstag

Annyit írtam T92, azt hittem egyértelmű a 10-es arty volt

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#203050) phoenix1989 válasza oke (#203039) üzenetére


phoenix1989
őstag

napi kb 6 cssata random 3 meg 3 berlin lejött a szorzo és kész. meg lehet nem nehéz. sok sikert :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.