Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#54001) ddt500hu válasza mtade (#53991) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát ez érdekes. Falsen volt átírtam de semmi változás. Mindegy kibírom nélküle. Azért köszi.

(#54002) Bingisz


Bingisz
addikt

LOL a reflektorok tükröződnek. :Y

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#54003) superfly2 válasza csoki (#54000) üzenetére


superfly2
tag

Okés, csak javítottalak! Nem kötekedni akarok :DDD

(#54002) Bingisz: Én inkább átállítottam a grafikát "Fejlesztettről"
"Normálra" mert engem zavart hogy minden csili-vili :B

[ Szerkesztve ]

(#54004) Flayer válasza MinionFlasH (#53994) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!

Egy ötlet szedj le minden vga driver filét majd újra tedd fel!
Nekem 5770 van teljesen jól müködik és nekem is a legújabb van fent de nem a beta!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#54005) MinionFlasH válasza Flayer (#54004) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Kipróbálom, bár szerintem nem fogja megoldani a gondot! :( (én se a bétát raktam fel)

Köszi szépen azért mindenképp! :R

[ Szerkesztve ]

(#54006) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Most majd egy kis tüzéres csemegével készülök, már renderelem lefelé, feldobom utánna postolom :K :C

(#54007) Lunky88


Lunky88
tag

Na végre sikerült egy jó kört menni a kv3-al, bár ennek ellenére vesztettünk mert befoglalták a bázisunkat... Amúgy "brutál gépállat" tud lenni ez a tank is. :D

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#54008) iwu


iwu
addikt

hali, lassan megvan az obj med. szerintetek a t54 3 skilleseit dobjam bele, vagy az 1 skilles t34-85-ét, ha meg akarom tartani az 54-t?

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#54009) Th1sN04ll válasza iwu (#54008) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Szerintem mehet bele a jól kifejlett legénység, meg fogja hálálni :K A t54-be meg miután fullos gyorsan fejlődik majd a beletett legénység :K

(#54010) emre válasza iwu (#54008) üzenetére


emre
veterán

mégse, elnéztem

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#54011) Napfénysüti válasza iwu (#54008) üzenetére

Nálam ez volt a 10-es amcsi heavy vonalon és én úgy csináltam hogy a 10-es gépbe képeztem át a több skilles legénységet a megtartott 9-es gépbe meg ment egy 5-ös tank 1 skilles legénysége.

Més que un club!

(#54012) iwu válasza Napfénysüti (#54011) üzenetére


iwu
addikt

én is erre tippeltem, akkor ok. thx all.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#54013) L4mie válasza iwu (#54008) üzenetére


L4mie
veterán

én a 34-85 öst tettem bele :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#54014) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

World Of Tanks Obj. 212A 4359 Dmg, High Caliber, Szárnysegéd Fogadjátok szeretettel a kis játékszeremet :DDD

(#54015) psycroptic válasza Th1sN04ll (#54014) üzenetére


psycroptic
őstag

Ezt direkt nem akartad 720p-be vagy nagyobba feltenni?

Egyébként jól a szövegelsz... :)

Szerk.: (#54016) Th1sN04ll :R

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#54016) Th1sN04ll válasza psycroptic (#54015) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Folyamatban van a felkonvertálása a tube kicsit leterhelt :R Észrevételem szerint már fullHD :R

[ Szerkesztve ]

(#54017) emre


emre
veterán

hogy mik vannak :Y

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#54018) Th1sN04ll válasza emre (#54017) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Számomrra ez már csalás szinten mozog... bár nekem a weak spot modok is azok :K

(#54019) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Akit esetleg érint: A Lenovo G500 helyett vettem egy ASUS X550LB notit.
A Lenovo (i7, ATI 8750M VGA) nyomott minimum grafon 40-50 FPS-t.
Az ASUS (i5, nVidia GT740M) nyom most minimum grafon 90-110(!!!) FPS-t.

És az ASUS nem fagy, nem csörög, nem zörög, egyben van keményen. És olcsóbb 20 ropival. És valóban nagyon fölösleges az i7.

(#54020) mrszitya


mrszitya
senior tag


Nem bírok betelni ettől! Na, vajon mi fog történni a következő képkockákon? :DD

[ Szerkesztve ]

(#54021) jano_77


jano_77
nagyúr

Ha vki lát vagy tud ehhez hasonló ikon modot, kérem ossza meg velem. Nagyon régóta ezeket az ikonokat használom és most nem találtam még a 9.0-hoz kiegészített verziót, sajnálnám, ha váltani kellene. :U
Esetleg olyan, ami nagyon hasonlít hozzá?
Köszi előre is!

(#53985) Hauptmann: esetleg EZT keresed?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#54022) unravel válasza jano_77 (#54021) üzenetére


unravel
őstag

Nekem ezt tetszik:
EZ kicsit hasonló.
Azt írja, hogy 8.10-hez van, bár 12 órája volt frissítve. Lehet az új tankok nincsenek benne.
Kipróbálom.

¯\_(ツ)_/¯

(#54023) Mister_X válasza mrszitya (#54020) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Neee :Y :C

Ezt neked arty nerf meg RNG mágia, csak okosan kell csinálni és egy durva nagy adag szerencse is kell :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#54024) jano_77 válasza unravel (#54022) üzenetére


jano_77
nagyúr

ez teljesen más....nekem pont azért tetszik a másik, mert ott van a nemzetek zászlója is.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#54025) Th1sN04ll válasza Mister_X (#54023) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Aki szeret tüzérkedni az ezután is fog, ennél jobban meg nem fogják már butítani őket, szerintem így pont jó :K

(#54026) #43783936 válasza emre (#54017) üzenetére


#43783936
törölt tag

Elképzelem, amikor kilences kempfeszten elindulok spottolni a t95-tel, és 4-5 tank potyára megsoroz.
Tiszta lézershow lenne. :D

(#54027) Antonius1978 válasza Angel1981 (#53965) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ha megnezted a garazst, ott latszik, hogy van 2es tankja, Stug, KV1S, a tobbit nem figyeltem...
Tehat meg el sem jutott a 8as szintig, amugy az elejen mondja, hogy Nagy Sanyi vagy ki "giftelte" neki...
De a 6 FPS es 300 ping az tenyleg nagyon durva...

(#54028) Bingisz válasza Antonius1978 (#54027) üzenetére


Bingisz
addikt

Te kis naiv... ;)

Van neki IS7-is.
12 prémium tankja van, abból 3 tier 8, ennyiből már normális gépet is vehetett volna.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#54029) #56230144 válasza xAttilax (#53950) üzenetére


#56230144
törölt tag

(#54030) jano_77


jano_77
nagyúr

Ez a lag probléma ma jelentkezett újra vagy mi a rák van? Tegnap mikor feltettem és az EU1-en próbálgattam nem volt lag, most meg megint teleportáló tankok, meg rángatózó képernyő!? :W :F (EU2)

Illetve az mitől lehet, hogy ha beixelem, hogy teljes képernyőben fusson a WOT, akkor mikor kilépek a csatából, akkor csak fekete képernyő és nem tud visszalépni a garázsba?!? :F

Egyébként az XVM-et is frissítettem a legújabbra, de az hogy nem mutatja melyik tankok voltak felspottolva az ellenfélnél, még mindig nem működik, pedig true-ra van állítva mindenhol! :F :U

(#54031) Bingisz: ok, köszi :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#54031) Bingisz válasza jano_77 (#54030) üzenetére


Bingisz
addikt

Az EU2 továbbra is ugyan ott van, mint patch előtt, szóval nem meglepő, hogy laggol. EU1-en kell játszani.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#54032) mynames válasza Cray Tyler (#54019) üzenetére


mynames
senior tag

Melegedés terén , hogy bírja?
Nekem anno i3, HD5650, DELL nyáron csak akkor ment ha bekapcsoltam a klímát a lakásban...mert 95° már sok volt neki...

(#54033) Th1sN04ll válasza #56230144 (#54029) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

"Nekem egy német 4-es szintű páncélvadászom van, aminek a nevében is benne van a tankok páncélját üti át :Y "

Rá kell gyújtanom :U

(#54034) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ha valaki végig spammeli a chatet, mert egy kurva nagy noob volt és meghalt az első percben, azt lehet bannoltatni, ha küldök replayt a WG-nek, vagy ilyennel nem foglalkoznak?

(De úgy végig, hogy végig, a 14. perctől a legeslegvégéig...)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#54035) emre válasza Bad Pritt (#54034) üzenetére


emre
veterán

Ugyan akkor ki fizetne nekik ha 10-bők 8 játékost kiraknának. :N

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#54036) Raga


Raga
senior tag

Hello!Na ma délelőtt Ruinbergen, délután Malinovkán tapasztaltam a következőt.Csata közben kilép a windowsba.Egyik havernál is ugyanez a hiba.Kilépés után nem enged visszacsatlakozni, csak ha a tank a garázsban van már, azaz vége a csatának.Semmi mod-ot nem használok, ráadásul nem is frissített, hanem újratelepített wot-om van.Valaki más is tapasztalta?

(#54038) dfsz34 válasza jano_77 (#54021) üzenetére


dfsz34
őstag

Elméletileg fox egy akármilyen ikon modot, felrakod és átmásolod a file-kat a

gui\maps\icons\vehicle\contour könyvtárba

én így csináltam, mert én sem találtam meg a használt ikon készletet 9.0-hoz, fogtam egyet a wotinfo-ról , felraktam és után a 8.11 könyvtárból idemásoltam a file-kat.

(#54039) mynames


mynames
senior tag

Az aslain féle modnak full újratelepítés lett a vége...pedig nagyon jónak tűnt. Másik modpackot mit javasolnátok?

(#54040) Antonius1978 válasza Bingisz (#54028) üzenetére


Antonius1978
addikt

En csak a videon levo garazst lattam, ott egy futo pillantast vetettem az akkor lathato tankokra...es azokat lattam amiket leirtam.A jatekba nem leptem be hogy utannanezzek, annyira nem izgat, de annyiban jo az ellenfelnek, hogy tudnak csinalni az ilyen jatekosok miatt egy rakas sebzest.
Amugy megneztem a youtubos videodat a 9es kinai neheztankkal, es miattad ugy dontottem, hogy hagyom a fenebe a kinai kozepes agat, a T-34-1 legenyseget atteszem az 59-16-ba, majd azon az agon megyek el a 10es kinai kozepes tankig, a jelenlegi 59-16 legenyseget meg beteszem az IS-2-be...habar jobb lenne a T-34-1-es legenyseget tennem, de azok alcara vannak kepezve, jobbak lesznek a felderitoben.
A T-54 megvetele utan meg is veszem az IS-2-t, nekem is kell a 9es kinai neheztank, mivel az IS-8-at is elveztem, es ugy tunik ez hasonlo, csak sokkal jobb pancelzatban...
Veled meg nem jatszodtam soha, majd mehetnenk valamikor par kort...Amolyan atlagos jatekos vagyok...

UI : az OFF-topicba irtam egy hozzaszolast, az elozoleg hivatkozassal kapcsolatos, ami azon otletekrol szol, hogy hogyan javitsuk fel a jatekot.Nos, ott valaki ajanlott egy kis progit, epp azt futtatom, szerintem mindenki lefuttathatja, mert nem art...

(#54041) jano_77


jano_77
nagyúr

tudja vki, hogy az új x50-es zoom modot hol kell állítani, a lépés közöket? ZoomX-et hiába nyitottam ki, csak 30-ig van a lépés tartomány 5 lépcsőben. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#54042) Bad Pritt válasza emre (#54035) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azért elküldtem, mert mást nem tudok tenni.
Az a dühítő, hogy tényleg volt hátrányunk belőle, mert kivételesen volt néhány srác, akikkel lehetett kommunikálni, ez a gyökér meg végigspammelte és nem lehetett beszélgetni.
Mondjuk ha a játékával törődne és nem a hüléyskedéssel, akkor nem ilyen statja lenne és talán 600 helyett mondjuk a dupláját sebezné Centurionnal. De még az is kevés lenne, csak nem röhögnék ki érte.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#54043) xAttilax válasza #56230144 (#54029) üzenetére


xAttilax
senior tag

Ez is komoly ;] Kész van ez a srác... Szerintem adjunk neki kölcsön accot, hogy tudjon több ilyen "nívós" videót csinálni. :D

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#54044) doggie válasza Raga (#54036) üzenetére


doggie
aktív tag

Nem hellcattel voltál véletlen?

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#54045) Antonius1978 válasza xAttilax (#54043) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igy van, oktassak csak a noob-okat, hogy hogyan kell az ellenseg lovese ele helyesen elhelyezkedni :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#54046) Angel1981 válasza emre (#54017) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez tiltott, de a weakspot skin nem? WTF? :F

(#54047) Angel1981 válasza jano_77 (#54041) üzenetére


Angel1981
veterán

A Vitiris félét?

res mods /0.9.0/scripts/client/mods/PMOD.json F4-el megnyit, és ezek a sorok, a vége felé. (én már átírtam a magam ízlésére, tört számokat is meg lehet adni tizedesponttal)

// The number of steps in the sniper scope and multiplicity of theirs.
"zoomX": {

// true - enable the module.
"enable": true,

// List of multiplicity sniper mode.
// minimum value - 0.8, maximum value - 60, maximum number of steps - 20.
"zoomXSteps" : [1.5, 2.5, 4, 8, 12, 16]

[ Szerkesztve ]

(#54048) xenom0rph válasza mynames (#54039) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nekem az újratelepítés után működik :D

halahala

(#54049) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

World Of Tanks KV-3 3483 Dmg, Tank Ász, High Caliber, Top Gun, Sártai! Lunky88 fórumtárs tiszteletére :R

Grat a tank ászhoz itt is!

Amennyiben van olyan replayetek amit szeretnétek megörökíteni továbbra is szóljatok bátran :K :R

(#54050) Pete55555 válasza szőröscica (#53868) üzenetére


Pete55555
addikt

Erre ennyit tudok mondani. :(

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.