Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#204001) peterson79


peterson79
őstag

sziasztok,

Gondolom nagy változás nem volt mióta utoljára olvastam rólatok :) Mindenki szereti egymást, úgy ahogy régen :D

Szóval nézegetnék Én egy visszajátszást, de nem tudom "röptetni" a kamerát. Streamereknél látom sokat, hogy elmegy a tankjáról és mutat ezt-azt amiről éppen beszél. Ehhez egy másik modot kell használni vagy hogy tudom előcsalogatni? Alapból a bal klikk-el Free Cam-et ad, de az továbbra is csak a tank helyzetéből mutatja a kamerát, csak ugye szabadon forgathatom..nekem nem ez kellene.
Olyan szépen robbantottam fel egy Obj. 277-et, hogy szívesen megnézném testközelből is ahogy elveszti a fejét :D

(#204002) notika77 válasza peterson79 (#204001) üzenetére


notika77
senior tag

Free Camera mod, de Aslainben is benne van. F3-mal aktiválható.

(#204003) wwenigma válasza Greentea (#203999) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azt ne. :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#204004) Greentea válasza wwenigma (#204003) üzenetére


Greentea
senior tag

Ahogy a kollega is írta újratöltődik, szóval maradtam én is végül a 3 kill 3 különböző osztálynál :) Az a legegyszerűbb.
Ez a 30% is simán összejöhet btw, főleg vesztes csatában. :D Volt ilyen küldetés is valamelyik kampányban

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#204005) jano_77 válasza kchryss (#203994) üzenetére


jano_77
nagyúr

Arról van infód, hogy mikor lesz ismét CW kampány, ahol tankot lehetne szerezni? Elgondolkodom, hogy esetleg csatlakoznék egy klánhoz, ahol nagy eséllyel szerezhetnék egy Chifi-t. Na persze, ha fel is vennének. :B

Én nem tudom ellenőrizni - van még 24 percem -, hogy tényleg újratöltődik, de elhiszem, de mekkora baromság ez megint a WG részéről! Miért csináltak akkor ennyi féle opciót?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204006) peterson79 válasza notika77 (#204002) üzenetére


peterson79
őstag

az nem az vagy akkor valamit még nem nyomok. azzal körbenéz, de nekem valahogy mozgatni is kellene. Melyik gombbal megy a kamera?

(#204007) ooloo válasza peterson79 (#204006) üzenetére


ooloo
őstag

WASD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#204008) galervin93


galervin93
őstag

Délután beléptem egy-két órácskára, és körbenéztem a garázsban 9-es járgányok után kutatva, mert a T10 full toxic, oldalanként 2-3-4 EBR, kurva nagy élmény... Szóval a garázs nézegetése közben meglepődve tapasztaltam, hogy bent áll a Centi 7/1. Emlékszem hogy szerettem, 2 jel van is rajta, gurultam pár csatát és most olyan 90% körül van, szóval kellemes meglepetés, ez még mindig egy jó gép. :) Este megpróbálok rá alakítani valamit, volt pár 4-5ezres kombinált csatám, szépen lehet tornászni felfelé a százalékot, csak olyan furcsa a az AX után, hogy baromi lassan tölt, meg abban azért jobb a legénység is, kicsit kezesebb. Azt is nagyon szeret(t)em, de valami ordenáré szopót kaptam vele valahol 150 csatával ezelőtt (270 van benne most). 2800 feletti átlagsebzésem és 54% fölötti WR-em volt vele 2 jellel, azóta ez lement WR 50% alá, a sebzés meg 2600 alá. Na erre már én is azt mondom, hogy szopóroller... :((( Szóval megpróbálom most a kisebb tesót, hátha az jobban adja.
A T10-et meg hanyagolom egy ideig, max gurulok egy-kettőt a Grillével meg a Kukáskocsival funolni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#204009) peterson79 válasza ooloo (#204007) üzenetére


peterson79
őstag

Kösz, ez nyilvánvaló volt :)

Nos, nem tudom, hogy végül mit nyomtam össze-vissza, F3 vagy shift+F3, mert hol ez hol az, de végül csak elszakadt a tankocskától a kamera. köszi.

(#204010) kchryss válasza jano_77 (#204005) üzenetére


kchryss
addikt

Utóbbi kb fél évben nem nagyon klánoztam. Az előző kampányt is kihagytam, szóval most nem nagyon vagyok képben az ilyesmivel.
Naptárat nézve mostanában esedékes egy kampány. Június és júliusra szerintem beraknak egy ranked szezont és egy nagy cw kampányt. Szerintem a ranked jön előbb vagyis a kampányt én július elejére várom, de ez csak az én spekulációm, ettől még akár kezdődhet jövő héten is. Ha tisztességes módon akarod megszerezni a chieftain-t akkor már most csatlakozni kéne a klánhoz, mert olyanokat szoktak vinni kampányra akik előtte már kicsit összeszoktak a társasággal.

(#204011) phoenix1989 válasza Dobi 562 (#203989) üzenetére


phoenix1989
őstag

nyersz kb 0,3s töltést ezért mondom hogy drága és nem kapsz érte annyival többet. én randomban nem használnám és nem is veszek mert szerintem nincs értelme. ha cw vagy versenyre mennék akkor van benne valami mivel annyival is eldőlhet a csata. a random meg nem ér ennyi kötvényt szerintem. de ez az én véleményem.

(#204013) kchryss


kchryss
addikt

Ruszkiknál jól össze vannak hangolva a kedvezmények. Ott nem csak battle pass a tvp és patton hanem egyben mind a kettő ág TotT is egész júniusban. :C

[ Szerkesztve ]

(#204015) phoenix1989 válasza #40993792 (#204012) üzenetére


phoenix1989
őstag

60tp vel nyersz 0,58s -et

nincs értelme úgy összehasonlítani őket hogy az alap felszereléshez nem teszel ellátmányt vagy ép elit nélkül méred össze, hiszen akkor nagy különbséget kapsz de ha fejlesztett cuccokhoz ellátmányt teszel akkor gondolom alaphoz is. ott meg már nincs 1s töltési különbség .

[ Szerkesztve ]

(#204016) Macka


Macka
veterán

Hihetetlen, hogy a T30-nak a top ágyúja mennyire egy használhatatlan fos... 8-as ttankokról pattogok vele össze-vissza. Vicc kategória.

(#204017) kchryss válasza #40993792 (#204014) üzenetére


kchryss
addikt

Na ja biztos sok lesz belőlük, de ez nem is baj, két olyan tank ami nincs negatív hatással a játékmenetre. Ráadásul ott másmilyen a TotT, tele van olyan küldetéssel az ág tankjaival amiért ömlik az xp így nagyon gyorsan ki lehet húzni 5-től 10-ig az egész ágat.

(#204015) phoenix1989
1 mp az nem kevés, életet menthet.
Nekem az összes kötvényért vásárolható tank megvan (guard kivételével de az nem hiányzik). Volt már amikor 50 ezer kötvényem volt, csak feleslegesen gyűlt, így inkább én is elköltöttem fejlesztett felszerelésekre. Azóta megint van 20 ezer kötvényem. Gyorsan gyűlik.

(#204019) phoenix1989 válasza #40993792 (#204018) üzenetére


phoenix1989
őstag

megnéztem. nekem is meg van 0,58s nézd meg legyen mindegy ugyan az csak a felszerelés legyen kötvényes. nekem sima felszerelés van rajta és 15s alatt töltök.
kchryss igen ezt le is irtam lentebb hogy hol látom igazán értelmét. nekem nincs meg mind de van ami nem is kell tele a garázs tragacsokkal. az m60 at vetem meg meg a 121b is bekerül csak még nem vettem meg igy is van 45k kötvényem

(#204020) phoenix1989 válasza #40993792 (#204018) üzenetére


phoenix1989
őstag

baloldalon az alap cuccokkal ahogy használom jobbon pedig a lila cuccokkal.
félre ne érts nem kötekedni akarok csak ami tény az tény ahogy te is írtad. abban viszont egyet értek hogy mindenkinek más a fontos.

kchryss
0,58s azért közel sincs az 1s hez. az fv-t lila cuccokal nyer 0,9 et.

[ Szerkesztve ]

(#204022) kchryss válasza #40993792 (#204021) üzenetére


kchryss
addikt

Abban igaza van a fórumtársnak, hogy nem az alaphoz kell hasonlítani. A sima töltésgyorsító helyett rakod fel a lilát vagyis ha arra vagy kíváncsi hogy mennyit nyersz a lilával a simával szemben akkor a sima töltésgyorsítós értéket kell a lila töltésgyorsítóshoz hasonlítani.

(#204023) ooloo válasza peterson79 (#204009) üzenetére


ooloo
őstag

Nincs mit ... azért (is) vagyunk itt , hogy segítsünk egymásnak .... ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#204025) jano_77 válasza #40993792 (#204024) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pedig csak úgy van értelme összehasonlítani, hogy a sima cucchoz képest mennyit nyersz, ellenben semmi értelme! :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204027) Barret001


Barret001
addikt

Évente nekem is lehet egy jó köröm :) Végén befigyelt a Gold,kellett a hibahatár csökkentés :) MT küldihez,ami meglett!

[T34-85]

(#204028) 3 válasza Atti777 (#203991) üzenetére


3
senior tag

A témáról szóló videóban elmondták, milyen kompenzációt terveznek.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204029) 3 válasza kchryss (#203994) üzenetére


3
senior tag

Persze hogy árt. A ritkán engedélyezett sima 5v5 mód egy gyors és megalázó vereség elszenvedése közben is nyújt valamiféle csatározási élményt. Randomban egy gyors győzelem semmilyen csata-jellegű élményt nem nyújt. Az MM nem lesz hozzáigazítva az új felszerelésekhez, szóval olykor becsúszik majd egy-egy másfél perces csata is. :D

A korábbi teszthez képest 1.9-re mennyit módosítottak a tankokon? Történt lényeges változtatás, vagy úgy ahogy van betolták a tesztről a HP-buffolt tankokat?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204030) jano_77


jano_77
nagyúr

a hivatalos oldalon, ha belépek - vagy bármelyik másik oldalon -, meg tudom nézni a garázsban lévő tankjaimat, hogy mik azok, amik meg vannak jelenleg? Most kellene, de fejből nem emlékszem már mindegyikre. :B :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204031) Pug válasza jano_77 (#204030) üzenetére


Pug
veterán

Wot assistant app meg jo lehet erre.

(#204032) Greentea


Greentea
senior tag

Láma kérdés.
Még egyenlőre nem húzom a Caernarvon-t, viszont elgondolkodtatott, hogy majd a Conqueror-nál rátehetem majd egyből a legjobb motort amit a med ágon már korábban kifejlesztettem, vagy azt a 27ezer xp-t el kell a köztesre költenem, hogy feltehessem? :U

2x2 néha 5

(#204033) e-newsee válasza Greentea (#204032) üzenetére


e-newsee
addikt

Ki kell fejlesztened a köztest is, csak nem kell megvenned.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204034) e-newsee


e-newsee
addikt

Még jó, hogy nem a 4 győzelem zsinórban küldetést választottam. Tegnap sikerült egy 0/5-ös etap valami rettenetes eredménnyel. Meglátszik, hogy nem igazán játszottam az elmúlt pár hétben. Nem mertem még egy csatát indítani.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204035) e-newsee válasza Pug (#204031) üzenetére


e-newsee
addikt

Így van. Ott lehet úgy szűrni, hogy azt lásd, ami a garázsban van.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#204036) Greentea válasza e-newsee (#204033) üzenetére


Greentea
senior tag

aaa bakker... Kár :( koszi btw

2x2 néha 5

(#204037) jano_77 válasza Pug (#204031) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm szépen :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204038) Dobi 562 válasza e-newsee (#204034) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem a mai reggelem indult ugy. Eloszor 2*0 dmg-s kor T110E4-el... Kozvetlen kozelrol lovok lancot 4-szer ugy, hogy az also lemezre celzok. Valtottam tankot Super Conqueror elso csata, full tier 10. Csapatban 3 jatekos szakaszban 1 perc alatt halottak, ellenfelnel 3 gunmarkos Chief... Kesobb kiderult Iyouxin volt. :DDD

De utana mentem egy aszt az E4-el, ugyhogy most nemileg kompenzalva erzem magam. Bar nem erzem, ugy hogy ez Asz teljesitmeny mert semmit sem csinaltam csak tarottam a kulcspoziciot es aki kinezett ram azt megbuntettem.

(#204039) ollie válasza Macka (#204016) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig a legjobb tier 9-es TD a játékban. A kulcs a közelharc vele.

***

(#204040) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Azt szeretném megkérdezni, hogy valahol meg tudom nézni a fejlődésemet a kezdetektől fogva? Nincs valahol valami diagram ami mutatja, hogy változtak az statjaim? Jó lenne pl látni, hogy amikor elkezdtem mennyi volt a wn8 és hasonlók.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#204041) Barret001 válasza egyedülülő (#204040) üzenetére


Barret001
addikt

Beírod a játékosneved,és meg is mutatja ,de nem az elejétől. [stat]

[ Szerkesztve ]

(#204042) ollie válasza jano_77 (#204030) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tudtommal csak azokat látod, amivel már játszottál (mivel tank statisztikákat mutat).

***

(#204043) Barret001 válasza egyedülülő (#204040) üzenetére


Barret001
addikt

Vagy pl itt: [stat]

[ Szerkesztve ]

(#204044) jano_77 válasza ollie (#204042) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az lehetséges. Az elképzelhető, hogy az app nem naprakész?! :F
A személyes küldik közül pl csak az első széria van benne illetve pl nem láttam benne a Bretagne Panther sem és még pár tankot. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#204045) 3 válasza egyedülülő (#204040) üzenetére


3
senior tag

Nincs ilyen. Egy statoldal általában akkor rögzíti a statod aktuális állapotát, amikor megnézed (vagy valaki más megnézi). Ha a kezdetektől fogva megfelelő gyakorisággal nézegeted a statod az adott oldalon, akkor láthatod a fejlődésed. Lehet, hogy van olyan oldal is, ami időközönként automatikusan lekérdezi a statot, de ha ma kezded használni, a tegnapi stat nem lesz benne.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#204046) egyedülülő válasza Barret001 (#204043) üzenetére


egyedülülő
őstag

Köszi ezeket ismerem.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#204047) egyedülülő válasza 3 (#204045) üzenetére


egyedülülő
őstag

Pár éve nézegetem, de nem a kezdetektől fogva. Rendben köszönöm a választ. :R

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#204048) Macka válasza ollie (#204039) üzenetére


Macka
veterán

HT-ként használom, de szopat vele a játék nagyon.

(#204049) Greentea


Greentea
senior tag

Akkor jöhet a nerf ;] :))

2x2 néha 5

(#204050) hulp01 válasza e-newsee (#204033) üzenetére


hulp01
senior tag

Biztos ez?

Szerintem simán rárakhatja egyből a tizes motort. Minek kéne kifejleszteni a köztest is? Csak azt nem lehet megcsinálni, hogy egyből a legjobbat fejleszted (akkor sorban kell), de ha az már megvan más ágról, akkor simán rárakható. Meg persze a felfüggesztésnek bírnia kell ha nehezebb és nem fér bele a limitbe.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.