Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#49001) Atlantis


Atlantis
veterán

A "kepkurva" is érdekes kifejezés...leírva még szebb. :)

Na, hogy ON is legyek: Hétvége

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49002) Angel1981


Angel1981
veterán

Way of the Warrior

#48998 Bingisz: okok! :)
#49003: ja! Mintha lámpalázas lennél! :D

[ Szerkesztve ]

(#49003) Bingisz


Bingisz
addikt

Előbb utóbb a játékba is belejövünk amúgy :DDD :B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49004) Arpee78 válasza zsolthee (#48995) üzenetére


Arpee78
senior tag

T34-re GLD+Vstab+Venti vagy GLD+Vstab+Rammer. Az utóbbi megfelelőbb lehet a gyengébb játékosoknak akik nem tudják a gáz szituációkat elkerülni.

A ventilátor felcserélhető töltésgyorsítóval. Egy picivel (~2,2%) lassabban céloz, pontatlanabbul lő és gyengébben manőverez, cserébe ~8%-al gyorsabban újratölt.

Szvsz minél hosszabb egy löveg töltési ideje annál kevésbé fontos neki a töltésgyorsító. A T34-el lősz egyet, majd elbújsz, helyezkedsz, majd megint lősz. Legalábbis ez a számára kedvező stílus. Persze lehet olyan szitu amikor ezt nem lehet, de a rendeltetésszerű használattal nem annyira fontos a rammer. Ellenben a T34-nek nagyon pocsék a célzás ideje, mozgékonysága. Továbbá nála a célzókör is jobban szétugrik haladáskor/forduláskor a többi járműhöz képest. Töltésgyorsítót felszerelve nagyobb az esélye, hogy meglóg a célpont vagy a T34 nem ússza meg sérülés nélkül, célzáskor ált. ki kell menni fedezékből ugye.

T34 töltési idők:

100% crew parancsnoki bónusszal 14,384 +BIA 14,066

Plusz ha
van venti 13,76
van rammer 12,659
van rammer+venti 12,385

[ Szerkesztve ]

(#49005) Enzolord válasza Arpee78 (#49004) üzenetére


Enzolord
addikt

MAUSra mit raknátok fel?
Imádom ezt a lomha acélfal harácsolót, de jó lenne kihozni a maximumot..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49006) CHaooSS válasza Enzolord (#49005) üzenetére


CHaooSS
őstag

Töltésgyorsító, repeszpáncél és venti van nekem fent. van már 750 csatám a Maus-al és szerintem ez a legjobb felállás

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#49007) Atlantis válasza Enzolord (#49005) üzenetére


Atlantis
veterán

Valami rakétát, hogy haladjon is... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49008) CHaooSS válasza Atlantis (#49007) üzenetére


CHaooSS
őstag

:)) , T95-nek sem ártana

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#49009) Mister_X válasza mrszitya (#48926) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Biztos jól mér a modod? :F

Nekem picit hihetetlen ez az eredmény... persze, ez talán a tank eddigi legjobb köre volt nálam, de akkor is... (sikeresen alulmaradtam egy full hp-s T150 ellen, ami egy lövéssel levitte a maradék HP-m (kb. 380) és a Comet végezte ki. Pedig dőlt volna a lé...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49010) Atlantis válasza CHaooSS (#49008) üzenetére


Atlantis
veterán

Igaz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#49011) Bad Pritt válasza Mister_X (#49009) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez főleg azért érdekes, mert a tier 7 mediumok közül stat alapján noobmeter szerint ez a legerősebb, szóval ennek kéne leginkább visszahúznia a WN8 értékelését.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49012) Antonius1978 válasza CHaooSS (#49006) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szoval ezt tartod a legjobb felallasnak ? A repeszpancel tenyleg annyira jot tesz neki ? Ha igen, learazaskor veszek egyet.Kosz az otletet.

HaGe : hat nem tudom, de a t-34-1 nem jon be nekem igazan.Nem rossz tank, csak papir az eleje, es a loveg kiterithetosege is eleg szar, gyakorlatilag nehez olyan dombot talalni, ahol ki tudod hasznalni a tornyat.
Igy en inkabb passziv felderitonek alakitottam at.Legenysegnek alca, es kap alcat es periszkopot...Az 50 sebesseget nem erzem olyan jonak, hogy gyakran lehessen konnyen a szarnyakon tamadni, es lassan is gyorsul.

Ertem. En meg csak 5 kort mentem ha jol emlekszem.Raadasul abban az idoszakban mikor nagyon szaggatott a jatek.Mostmar csak neha megyek par kort.Raadasul az egyk ram is elromlott, igy mindkettot vissza kellett kuldjem hogy az egyiket lecsereljek, es 1 gigaval nem jatszom :)
Kb 5 honapot jatszodtam az elejen 1 gigaval es 256-os alaplapi kartyaval, szoval nem akarom azokat az idoket ujra felidezni :)

[ Szerkesztve ]

(#49013) CHaooSS válasza Antonius1978 (#49012) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ennyi csata után úgy tapasztaltam, hogy mindenképp megér megvenni rá :)

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#49014) Enzolord válasza CHaooSS (#49006) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem a repeszpáncél helyett célzásgyorsító van, de akkor kicserélem.. :R :R :R
Ha lesz akcióban, mert most elég drága...:)

(#49007) Atlantis Egyet? Szerintem az Apolló program 1-13ig az összes rakéta is kevés lenne

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49015) bullseye válasza Bingisz (#49003) üzenetére


bullseye
addikt

Lemaradtam, nem raktok fel belőle valamit?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#49016) Bingisz válasza bullseye (#49015) üzenetére


Bingisz
addikt

Még csak tesztelünk, de ha jól megy akkor az este folyamán, még streamelünk egy kicsit az ESL 3v3-ból.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49017) zsolthee válasza Arpee78 (#49004) üzenetére


zsolthee
senior tag

Válaszodat nagyon köszönöm. A töltésgyorsítót nem vettem volna le, de igazad lehet. A célzásidő fontosabb ennél a tanknál a taktika miatt. az 1vs1 közelharcot igyekszem elkerülni vele...meg úgy egyébként is, nem megyek be vele a sűrűbe. :N
Kipróbálom ezt a GLD+Vstab+Venti felállást.
:R

[ Szerkesztve ]

(#49018) dfsz34


dfsz34
őstag

Nem tudom, hogy ki hogyan van vele, de úgy látszik a moronok teljesen tönkre teszik a csapat csatát is.

Odajönnek troll ágyús isu-val, stock ágyús is3-al, kv1s, amx40,t18 és hasonló baromságok és berak 5 tier8-as fullos tank ellen, akik gyakran egy klánból is vannak.

Egyébként nem lenne reménytelen a dolog, de ezek a stock ágyús meg troll ágyús csodák elhullanak aztán vége.

Gondoltam, hogy a 3 nap prémet behúzom, meg az amx50100-ra szeretném a bia-t, hát összekötöm a két dolgot, de erősen fontolgatom, hogy inkább nem.

(#49019) Bingisz


Bingisz
addikt

Na úgy néz ki, hogy holnap jön a teszt. Első körben 3 HD tankkal (Tigris, T54, Sherman), és a Historical battlevel, a többi tankot majd a következő körökben rakják be, és induláskor szerintem már meglesz a 12 HD tank. Gondolom most 2-3 hét minimum lesz a teszt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49020) dfsz34


dfsz34
őstag

10 csapat csata, 10 vereség, sokszor 3-3500 sebzés mellett, de itt mintha még hülyébb játékosok lennének, mint a sima csatákban

azt hiszem, hogy ez elég nekem

kár, pedig korábban egész jó csatákat mentem csapatban, de ezt is ellepték a moronok teljesen

(#49021) GeneraL_XTX válasza Bingisz (#49019) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

ezt a holnapi teszt szerót honnan veszed?

(#49022) Bingisz válasza GeneraL_XTX (#49021) üzenetére


Bingisz
addikt

For The Record

Elméletileg ez az új garázs:

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49023) GeneraL_XTX válasza Bingisz (#49022) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

WoW!

Ez igen jól néz ki :C

(#49024) Pete55555 válasza Bingisz (#49022) üzenetére


Pete55555
addikt

Pofás.. Még háttérképnek se rossz :-)

...Szeretem leracsniztatni...

(#49025) mrszitya válasza Chris0321 (#48967) üzenetére


mrszitya
senior tag

Chris0321 (#48967)

Lehet végülis, hogy felmegy stat mod mellé, de akkor az én modomban ki kell kapcsolni a jobboldalt felugró csata utáni státuszüzeneteket. Ezt az exel.cfg fájlban tudod megtenni (res_mods\0.8.11\scripts\client\mods\exel\exel.cfg), különben elképzelhető, hogy az én modom és Vitirisé is egyszerre jelenítené meg ezeket, vagy egyik sem működne, nem tudom igazából.

A módosítandó sor: "overrideSysMsg" - true érték helyett false

Mister_X (#49009)

Felteszem igen, jól mér, mert a vBAddict szoftvere ugyanazokat az értékeket mutatta többszöri ellenőrzés után is.
Plusz a mod publikálása után noobmeterre is ránéztem, és a kb. 8-10 erősen kiemelkedő csatával (1-2 rossz volt csak benne), amit a teszt alatt mentem, kb. 3300-as wn8-at mutatott, ez hihetőnek is tűnt, de a szoftver is valami ilyesmi átlagot rögzített.
Eztán még játszottam 8 meccset, de már hihetetlenül rossz sebzési eredménnyel (de még csak nem is direkt :D), és így "helyre is állt a rend", mert borzalmas, 600 körüli wn8 átlagot kaptam már csak erre.

Szóval röviden úgy tűnik, szó szerint nagyra értékeli a kiemelkedő teljesítést... :)

(#49026) Simulacrum válasza dfsz34 (#49018) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Megnézed, hogy milyen csapatba szállsz be? Én csakúgy játszottam csapat csatát, hogy velem hasonló értékű csapatvezetőhöz mentem. Így hasonló értékű játékosokkal játszottam és hoztuk a kellő győzelmeket.
Ettől függetlenül nekem abszolút nem tetszik ez a mód. Mindig ugyanazok a tankok, mindig ugyanazok a taktikák, szerintem nagyon unalmas.

(#49027) zsolthee válasza Bingisz (#49022) üzenetére


zsolthee
senior tag

Kicsit lemaradtam. Mikor jönnek ezek a HD tankok? 9.0-val?

(#49028) Bingisz válasza zsolthee (#49027) üzenetére


Bingisz
addikt

Igen.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49029) Diarmand válasza Simulacrum (#49026) üzenetére


Diarmand
senior tag

Mivel titkos a nickje, leheccséges, hogy kidobják a jobb csapatokbul megfelelő érték hiányában, nem tudhassuk :D

Bingisz: Nekem kicsit túl műanyagszerű ez a HD modell, hiányzik a csatatér hatása. Több kosz/rozsda is mehetne rá, de ami sosem tetszett és most sem tetszik az az, hogy szinte teljesen full geometriai egyenesekből épülnek fel a modellek. Mintha most gördültek le volna a gyárszalagról és csak a gyárkorlátnak ütköztek volna pár helyen. Jóformán sehol semmi deformálódás vagy kopás csak az az extra minimál a frtonján. Valami hasonlót vártam volna harci effektként. [link] [link] [link]

(#49030) Kean_Sorbo válasza dfsz34 (#49020) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Régebben D,E és más fórumtársakkal nagyon összevesztem, de aztán amit egyik írt azt megfogadtam, és azóta teljesen megváltozott a játékhoz való hozzáállásom. Sebezz annyit amennyit csak tudsz, használd a többit golyófogónak, és a winrate meg ne érdekeljen. Azóta szeretem a játékot az RNG-vel együtt, ami egyébként sokszor bosszantott.
Ja, és azóta sírni sincs kedvem. Úgymond magam ellen játszok. Próbálok minél jobb lenni, ennyi.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#49031) Angel1981 válasza Arpee78 (#49004) üzenetére


Angel1981
veterán

"Szvsz minél hosszabb egy löveg töltési ideje annál kevésbé fontos neki a töltésgyorsító."

Csatlakozom! :K
A 8-10 másodpercnél hosszabb töltésidejű ágyúknál amikor csak lehet, visszabújsz úgyis, akkor meg az a +/- 1-2 sec szinte semmit sem számít.
Ellenben az ilyen ágyúknak általában hosszú a célzásideje is, úgyhogy egy EGDL / Vert Stab-ból szerintem többet profitál.

[ Szerkesztve ]

(#49032) Chris0321 válasza mrszitya (#49025) üzenetére


Chris0321
addikt

Ok, kösz ki fogom próbálni.

(#49033) Mister_X válasza Angel1981 (#49031) üzenetére


Mister_X
nagyúr

IS-2-n akkor érdemes lenne lecserélnem?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49034) eszakas


eszakas
senior tag

A 4 magos procinál csak ez egyik magot használja a játék. Nektek is így van? Még kérdés:- IS3-ra mit érdemes tenni? Ha a második motort és a második felfüggesztést teszem fel gyorsabb lesz-e?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#49035) zsolthee válasza Diarmand (#49029) üzenetére


zsolthee
senior tag

Úgy kellene megcsinálni, hogy amikor garázsban van, akkor szép tiszta. Mikor elindítod a csatát, már egy kissé saras, néhol megrozsdásodott és kopott harckocsi legyen.

(#49036) Chris0321 válasza eszakas (#49034) üzenetére


Chris0321
addikt

Mindenkinek így van, jelenleg csak egy magot használ a játék de tervben van, hogy ezen változtassanak. IS3-al kapcsolatban, a BL9-et már kifejlesztetted rá? A felfüggesztéstől jobban fog gyorsulni, a motortól pedig nagyobb lesz a végsebessége.

(#49037) zsolthee válasza Mister_X (#49033) üzenetére


zsolthee
senior tag

IS-2-re még nem lehet feltenni a vstabot, majd csak a 110-re

Nem tapasztalt már olyat valamelyikőtök, hogy ha kicsit hosszabb ideig tálcán van a játék, utána nincs hang? Ki kell lépni, majd megint be, hogy jó legyen

[ Szerkesztve ]

(#49038) psycroptic


psycroptic
őstag

Akinek van gusztusa és megnézi az szerint is inkább a sínek mellett kellett volna visszamenni a bázishoz?
Nagyon jó camójuk van ezeknek az angol masínáknak.

Defeat!
Prokhorovka 2014.03.20. 20:52:06
Vehicle: T32
Exp: 2 419
Credits: 81 975
High Caliber, Mastery Badge: "1st Class"

Replay

PSNID: Tomy83PS

(#49039) eszakas válasza Chris0321 (#49036) üzenetére


eszakas
senior tag

Még nem a BL9-et még nem fejlesztettem ki. Nem tudom addig amíg a felfüggesztés fent nincs szerintem nem engedné még az IS3 tornyot se felrakni. A motort meg a csöveket a sima IS-től örököltem Az első felfüggesztésem van fent és a második motor. Akkor ezek szerint a felfüggesztés legyen az elő utána a torony és a cső. Utána a többi nyalánkság....:)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#49040) diegho válasza eszakas (#49039) üzenetére


diegho
nagyúr

Áruld el miért akarod felrakni először a láncot és a tornyot?!

(#49041) eszakas válasza diegho (#49040) üzenetére


eszakas
senior tag

A láncot azért hogy bírja a tornyot és a csövet.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#49042) Chris0321 válasza Angel1981 (#49031) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezzel tudnék vitatkozni. A rövid töltésidejű ágyúkra pedig minek hiszen alig csökkenti a töltésidőt ezért pont a hosszú töltés idejű ágyúknál van lényeges haszna mivel 1-2 másodpercet is javíthat az időn. Nem mindíg lehet fedezékbe húzódni míg töltesz.

eszakas: A legfontosabb a legjobb ágyú, a jobb ágyúval hamarabb össze tudod lőni az xp-t a többire míg ha mindent kifejlesztesz és utána a legjobb ágyút az olyan mintha saját magad ellen dolgoznál. A BL9 felmegy a fejlesztett torony nélkül is én mikor az IS3-at használtam free xp-ből kifejlesztettem kevesebbet kelljen szívnom mivel heavyn, TD-n, arty-n a legfontosabb a jobb ágyú.

[ Szerkesztve ]

(#49043) diegho válasza eszakas (#49041) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem egyszerűbb csak simán rátenni először a löveget?

(#49044) eszakas válasza diegho (#49043) üzenetére


eszakas
senior tag

Háát az a gond hogy nem. 44000TP az ára az nehezen jön össze :), addig kifejlesztem teljesen a kocsit mert a 8szintű cső megvan.

Chris0321: mi az a "free xp-ből" mikor van olyan?

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#49045) marked one94 válasza eszakas (#49044) üzenetére


marked one94
őstag

Azzal a 8as löveggel semmit nem fogsz érni t8 felett. Hidd el jobban jársz ha a torony láncot későbbre hagyod.

You'll Never Walk Alone

(#49046) eszakas válasza marked one94 (#49045) üzenetére


eszakas
senior tag

OK, meggyőztetek. És mit mellé? Repeszpáncélt vagy töltésgyorsítót? Esetleg mindkettőt?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#49047) diegho válasza eszakas (#49044) üzenetére


diegho
nagyúr

Értem. Tehát direkt csinálsz mindent a lehet legrosszabbul. Sok sikert a játékban!

(#49048) emre válasza Napfénysüti (#48954) üzenetére


emre
veterán

Fejből, most nem mondom melyiken mi van, majd esetleg ingame megbeszéljük.

A többieknek: Köszönöm mindenkinek a véleményét! :R
Ha külön külön nem is összességében sokat segített.

(#48956) r1E3S3E7T

Köszi a véleményed! Próbáltam 1-2 csata erejéig az optikát, és nem győzött meg.
Eddig az álca a bejövős. Ráadásul a legénységnek is az van.

(#48960) Simulacrum
Régebben sokat mentem TD-vel és lehet csak hozzászoktam.

(#48961) r1E3S3E7T
Nincs elcseszve kredit, max az arany amiért leveszem ha nem jön be, mert mindenből van legalább 2-3 tartalék a depóban.

(#48964) Szilu
Ennek már viszonylag jól mozog a löveg oldalirányba, szerintem érdemes. :K

(#48965) Angel1981
Azért mert nem ismerem ezt a gépet, és fogalmam sincs hogy érzésre mit bír. Többektől hallottam hogy sokkal jobb mint az AC46, és szeretnék belőle többet kihozni. Nem bia és venti vitát akartam generálni. Csak tartottam tőle hogy ez már egy kicsit támadó td és felesleges rá a venti.

(#48968) diegho
Nagyfiú vagyok, talán le tudom szűrni, ha meg nem így jártam, de azért érdekelt volna mit gondolsz.

(#48971) Angel1981
Igaz adom is el a "csába, aztán megyek a protoval, arra se álca se venti nem kell. :DDD

(#48975) Diarmand
Köszi hogy jöttél segíteni, a T62 ellen, jól esett. :R De nem kellett volna. :N

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#49049) Chris0321 válasza eszakas (#49044) üzenetére


Chris0321
addikt

Free xp-t azaz szabad tapasztalati pontot minden csata után kapsz, a Tapasztalat átváltása gomb mellett látod épp mennyi van. Érdemes gyűjteni mert így láncot, ágyút tudsz belőle kifejleszteni és nem kell összegyűjtened rá a tankkal az xp-t. A 122 mm D-25T átütése 175 mm-er a 122 mm BL-9 átütése 225 mm. Szerinted melyikkel szedsz össze gyorsabban 14.200 xp-t a láncra, 14.625 xp-t a toronyra? Plusz ha ezeket választod még ezek után kellene kifejlesztened az ágyút 44.000 xp-ért. Hidd el sokkal jobban jársz ha az ágyúval kezded a fejlesztést hiába az kerül a legtöbbe kevesebb szenvedéssel jár. IS3-on nekem töltésgyorsító, vertikális stabilizátor és vizes lőszerrekesz van.

[ Szerkesztve ]

(#49050) dfsz34 válasza Simulacrum (#49026) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem szoktam megnézni, az automata keresés amit dob, de idiótáktól angolosan távozok.

kb 1 hónapja játszottam vele és akkor egészen kellemes volt, voltak rossz csapatok, de kb második harmadik próbálkozásra már normálisakat adott

most meg? basszus, töltök az amx-el, beírom, hogy még 20 másodperc és fedezzen már, erre a barom kv4 otthagy és nekimegy a ferdinek, aki ki is nyírta persze, közben engem meg a scout nyírt ki, nem tudtam mit csinálni

ja és ez az a kv4, aki mögöttem jött ki a ház mögül, hogy nehogy őt lőjék meg, mert az amx-nek köztudottan sokkal vastagabba páncélja, mint a kv4-nek, na köszönöm, de ebből nekem elegem van, nem érdekel a három nap prémium sem, ilyen barmokkal én nem játszok csapat csatát, ráadásul itt sokkal jobban egymásra vagyunk utalva és legalább valami minimális együttműködés legyen már, ne ezt az ótvar primitív random stílust hozza, hogy lesz.rja mit történik a társával egy sarokkal arrébb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.