Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25001) bullseye


bullseye
addikt

Kicsit elkeseredtem, mert Obj 268 XP meglett, de a 704-gyel még csak 1. osztályt se tudtam szerezni, pedig szerettem, de úgy tűnik sokan mások is, és jobban is bánnak vele. Erre jól jött ez a csata, elég fura volt, sok seal clubbinggal, de akkor is jó móka volt. Replay

Mellesleg a Locastan-vadkörte minimap van másnál is? Néha arty jelölése van a TD-knek. Más is így van ezzel, vagy csak valami egyedi hülyeség/hallucináció nálam?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25002) jani04


jani04
aktív tag

Sziasztok.Remélem tud valaki segíteni.A t-28 protynál a lánc kell előbb vagy mehet rá a közepes cső?Ez a kis cső az őrületbe kerget.Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#25003) nyunyu válasza jani04 (#25002) üzenetére


nyunyu
félisten

66.88 tonna a T28 Prot fullosan felszerelve.

Lanctalp teherbirasat meg te is meg tudod nezni. :DDD

Kis cso? T25/2-on szodaval meg elmegy kategoria.
Kozepso csovet meg ki lehetett volna fejleszteni a T25 AT-n, es egybol eletkepesebb lett volna a T28 Prot.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25004) jani04 válasza nyunyu (#25003) üzenetére


jani04
aktív tag

Köszönöm a segítséget...

(#25005) bullseye válasza jani04 (#25002) üzenetére


bullseye
addikt

Szerintem simán felmegy rá, de nincs ilyen tankom, csak megnéztem a teherbírási adatokat...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25006) jani04 válasza bullseye (#25005) üzenetére


jani04
aktív tag

Tudom,hogy felmegy rá.Csak egyszerűen kíváncsi voltam kapok e segítséget.Azt kaptam amire számítottam kb...

(#25007) Djuree válasza nyunyu (#25003) üzenetére


Djuree
félisten

T25 AT a másik ágon van...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25008) Strauss válasza jani04 (#25006) üzenetére


Strauss
senior tag

Érdekes gondolkodásmód.....

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#25009) echterion válasza ng0ofy (#24988) üzenetére


echterion
nagyúr

Ezzel is együtt kell tudni élni. A 20 killes akciók alatt szerinted mi ment? Lesebeztem a tankokat, majd jött a stealkiller, mert ugye T5-ben (de nem csak ott) majd' minden ágyúval / tankkal pont úgy jött ki mindig a lépés, hogy 1-10 hp-ja mindig maradt a delikvensnek. Na, utána ne félj, én is csak azt néztem, mikor melyik tank lett lesebezve, mert mindegyik killem szinte csak 5-10 hp-ról szól(t).

**********

(#25010) jani04 válasza Strauss (#25008) üzenetére


jani04
aktív tag

Egy ismerősömnek ajánlottam az oldalt mondván van fóruma itt ennek a játéknak.Én magam már annyira nem foglalkozom ezzel a dologgal.Feltette a kérdését itt és azt mondta nem igazán kapott segítséget.Nem hittem neki.Amúgy egy másik helyen késéggel segítettek neki.Ennyi.Ez is érdekes

[ Szerkesztve ]

(#25011) echterion válasza jani04 (#25010) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem tudom, mégis mit vártál? Ezeket nem valószínű, hogy bárki is fejből vágja. Fél perc alatt lenyomozható a játékból, aki erre lusta / nem képes (a megfelelő rész aláhúzandó), az ne is játszon inkább vele.

Mellesleg asszem kaptál is rá választ.

[ Szerkesztve ]

**********

(#25012) csoki válasza jani04 (#25010) üzenetére


csoki
senior tag

itt is ketten válaszoltak, szóval nem értem a problémádat...

amúgy ismerősödnek javaslom ezt az oldalt (az alap matematikai műveletek megtanításán kívül neki), még a wot-ba se kell belépni, ha te még nem tetted meg

[ Szerkesztve ]

(#25013) Strauss válasza jani04 (#25010) üzenetére


Strauss
senior tag

Mondjuk , ha olyanokat kérdeznél , ami tényleg kérdés.... össze tudsz adni 2 számot , másnak is ugyanannyiból tart megválaszolni , mint neked kiszámolni. Am. segítőkész társaság, csak értelmeseket kell kérdezni ( de ha jól láttam ezt is megválaszolták...)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#25014) jani04 válasza Strauss (#25013) üzenetére


jani04
aktív tag

Hát persze....

(#25015) PAtr0n válasza Angel1981 (#25000) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az lett! Igen "lett" mert a hülye agyammal azt hittem már akció van, és nem tűnt fel hogy 900k a tank ára, erre rányomtam! :D Most buktam 270k-t. :) Mind1, a mai napom úgyis peches, kábé 30% a WR-em. Lassan lecsúszok az 52%-sak közé, pedig olyan jó volt már az 53%. Engem valahogy azért megnyugtat, ha 53 körül vagyok. Ma egyedül csak a Luchs-al vagyok eredményes, valahogy a többi nem megy. A KV1S pedig még piskóta, nem is érdemes játszanom vele.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25016) nyunyu válasza Djuree (#25007) üzenetére


nyunyu
félisten

T25 AT a másik ágon van...

T7-ig boven pariban van a fixtornyu ag a forgotornyuakkal.

Sot, T40>>M8A1, T25 AT>>T25/2.
Wolverine, T49 kozott nehez eldonteni, hogy melyik a jobb, izles/jatekstilus kerdese.
Slugger sem rosszabb, mint a Hellcat.

(Anno direkt a T28 Prot kedveert fejlesztettem ki a T25 AT-t, hogy ne kelljen szivni a stock gunnal.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25017) Djuree válasza nyunyu (#25016) üzenetére


Djuree
félisten

én már kicsit bánom is h nem a T95 felé mentem, az nekem jobban bejön mint a T30. bár még csak a T25/2-nél járok, azzal is csak 1 kört mentem még. :) egyenlőre még nincs hozzá türelmem...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25018) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Breaking News!

Az új a XPM-ben szépen működnek a hangár statisztikák is már!

http://download-xvm.by-reservation.com:8080/xvm/latest_xvm_flex4.10.zip

(#25019) bullseye válasza jani04 (#25006) üzenetére


bullseye
addikt

Ja értem, akkor a napi troll trófea a tied, de a megsértődésen még javítani kell egy kicsit.

@Vitiris thanx!

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25020) echterion válasza PAtr0n (#25015) üzenetére


echterion
nagyúr

Piskóta? Golddal minden szembejövőt átlövök vele (igaz, ezt csak akkor használom, ha 6-osnál nagyobb jön szembe velem), irtó nagy pusztítást lehet végezni vele még akkor is, ha az alján vagy a sornak (illetve oszlopnak, de érted, nem? :)) ).

**********

(#25021) jano_77 válasza scyllarus (#24959) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kicsit lemaradtam az infókkal, milyen ágyút kap a KV-1S, mi lesz most vele végül?
Hallottam olyat, hogy szét bontják két külön tankra....ebből mi igaz? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25022) Djuree válasza jano_77 (#25021) üzenetére


Djuree
félisten

Lesz belőle egy KV meg egy 1S. :DDD Semmi amúgy...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25023) sith7 válasza Djuree (#25022) üzenetére


sith7
nagyúr

:DD :DDD hüle

(#25024) jano_77 válasza Djuree (#25022) üzenetére


jano_77
nagyúr

vki azt mondta, hogy szétszedik KV-85 és KV-122-re az ágyúi szerint. :U
de akkor mi lesz vele, mert azt hallottam, hogy el akarják venni tőle a 122mm-es ágyút, de SerB nagyon kardoskodik, hogy maradjon!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25025) [HUN]Dani válasza Vitiris (#25018) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Köszi, bár nálam látszólag semmi nem változott. :U

magyarsrac

(#25026) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hazajövök, na mondom letolom az 50k sebzést, azt nézek valami értelmes filmet... aha...mellélő, pattan, arty egy lövésre 1920 hp-t kap le, csak td-ket rak be ellenfélnek... marad a film... XD

(#25027) Bad Pritt válasza Djuree (#25017) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én pont fordítva, nem bántam meg, hogy a T95 felé vettem az irányt, mert ez egy külön világ a játékban.
Ettől függetlenül elkezdtem a másik ágat, mert két lánctalp meg egy motor kivételével minden ki van fejlesztve, így meg már bőven megéri kipróbálni őket. Bár a protótól félek mert sokkal vékonyabb, mint a normál T28 de majd meglátjuk :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25028) Atlantis válasza Bad Pritt (#25027) üzenetére


Atlantis
veterán

Én mostanában küzdök a T28-cal és a Prot jobban tetszett, bár ez sem rossz. Szerintem ne tarts tőle, szerethető darab.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#25029) PAtr0n válasza echterion (#25020) üzenetére


PAtr0n
addikt

A 122mm U-11-es csővel átlősz mindenkit szemből? Nem mondom elég jól boldogulok vele stock tankként is, de azért a D2-5T ágyúval nem kicsit jobban aprít :) Gondolom te már azzal durrogtatsz! Nekem még sok xp kell hozzá, hogy fullos tank legyen.

+SoulRiever-:
Valahogy így vagyokén is ma. Nappal ekkora szopórolleren még nem utaztam. Ma csak a szaros Luchs örvendeztetett meg egyedül, a heavykkel csak cumedli van állandóan, az Arty-jaim se remekelnek. Mondjuk többnyire a balf@sz csapat miatt. (Naná, hogy én nem hibáztam! :DDD )

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25030) jani04 válasza bullseye (#25019) üzenetére


jani04
aktív tag

Erre inkább nem írok semmit.látom a színvonal megvan....Mint a játékban magában is mostanság.

(#25031) Jo33by válasza jani04 (#25006) üzenetére


Jo33by
tag

Lehet hogy erre a válaszra vártál? Akkor nyomom a tutit:
Nyugodtam fejleszthetsz egyből a lövegre, ne bajlódj a lánc fejlesztéssel ha veszel rá "fejlesztett torziós rúgók" elemet 200K az ára. Én a T54E1-en vettem mert fontosabbnak tartottam a nagy lövegre gyúrjak előbb mint a láncal bajlódjak. Így hamarabb jutottam a jó fegyverhez és aztán ráértem a láncal bibelődni, azóta természetesen meglett a lánc és 10 aranyért leszedtem, raktáron most van egy ilyen modulom ami vár a T28 Protora ha elérem. Ott ugyanezt el fogom játszani.

(#25032) sith7


sith7
nagyúr

please all, don't feed the troll :N

[ Szerkesztve ]

(#25033) bullseye válasza jani04 (#25030) üzenetére


bullseye
addikt

Hát jobb lett volna, ha nem írsz semmit az elejétől, vagy esetleg nem direkt provokálsz az egyik leghülyébb kérdéssel. Nyilván, uniqe játékosként neked mindenki hülye a játékban is itt is, és nagyon sajnáljuk, hogy pont az történt, amiben igazából reménykedtél. Nem is érdemlünk meg... de nagyon fogsz hiányozni!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25034) Preda válasza Vitiris (#25018) üzenetére


Preda
aktív tag

Köszi!!!

(#25035) Departed válasza jani04 (#25030) üzenetére


Departed
őstag

Feltettél egy kérdést, megkaptad a választ (még leírtad hogy tudtad is a választ), mégis nyomod, hogy micsoda segítőkészség-hiányos emberek vannak itt a fórumon, csak azért, hogy a haverodnak igaza legyen. :U
Ezt valóban trollságnak hívják, az meg nem való ide, köszi..

(#25036) nyunyu válasza Jo33by (#25031) üzenetére


nyunyu
félisten

ha veszel rá "fejlesztett torziós rúgók" elemet 200K az ára. Én a T54E1-en vettem mert fontosabbnak tartottam a nagy lövegre gyúrjak előbb mint a láncal bajlódjak. Így hamarabb jutottam a jó fegyverhez és aztán ráértem a láncal bibelődni, azóta természetesen meglett a lánc és 10 aranyért leszedtem, raktáron most van egy ilyen modulom ami vár a T28 Protora ha elérem

Ahany tank, annyi fele felfuggesztes novelo van.
Pl. T28 Prote nem teheto fel a T30-ra.

Ketto: T28 Prot stock lanctalpa a 120-as csuzlit is elbirja, nyugodtan lehet a fejlesztesi lista vegere hagyni.
T30-rol ugyanezt nem lehet elmondani, mivel ott epphogy ki van centizve a stock lanctalp, nem birja el a nagyobb agyut.

Harom: eredetileg vaskosabb valaszt irtam a kerdesre, de aztan megsem nyomtam meg az elkuld gombot, vegul ketszer atfogalmaztam, hogy PC legyen.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25037) Angel1981 válasza jani04 (#25030) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de ez hogy "feltette a kérdését itt és azt mondta nem igazán kapott segítséget" elég felszínes információ.

Mégis mit kérdezett?
Milyen stílusban tette fel?
Hányszor tette fel?
Mennyi ideig várt a válasszal?

Előfordul, hogy egy kérdésen a tapasztaltabb játékosok egyszerűen átsiklanak, megesik az ilyen, de nem rosszindulatból, egyszerűen figyelmetlenségből.
Olyan is van, hogy valami annyira különleges dolgot kérdez valaki, hogy tényleg csak pár vérveterán tud rá válaszolni, ahhoz pedig idő kellhet.
Lehet, hogy pechére pont valami olyasmit kérdezett, ami aznap, vagy egy nappal korábban volt részletesen kitárgyalva, és nem akarták újra leírni.
Az is lehet, hogy a stílussal volt a gond...

Emlékszem egy esetre (linkelni nem fogom, túl sok időt venne igénybe a kikeresése, nem ma volt); hétköznap este 10-kor feldob egy kérdést az illető, fél 12-kor meg osztja a fórumot, hogy mekkora genyó itt mindeni, mert nem vagyunk képesek válaszolni. Biztos azt hitte, hogy az átdolgozott / tanulással töltött nap után is mindenki itt lóg, percenként nyomogatva a frissítés gombot....

Nem tudom, hogy hogy járt a barátod, de az biztos, hogy láttunk már olyanokat, akik egy ilyen eseményt túlreagálnak...
Szerintem jöjjön nyugodtan ismét, van itt vagy fél tucat veterán, aki igyekszik válaszolni a kérdésekre!

PEACE!

[ Szerkesztve ]

(#25038) bullseye válasza Angel1981 (#25037) üzenetére


bullseye
addikt

"Előfordul, hogy egy kérdésen a tapasztaltabb játékosok egyszerűen átsiklanak, megesik az ilyen, de nem rosszindulatból, egyszerűen figyelmetlenségből."

Vagy a napi 200 hozzászólás miatt :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25039) .mf válasza jano_77 (#25024) üzenetére


.mf
veterán

Erre én is kíváncsi lennék, hogy mi lesz a KV1S-sel.
Bár nekem is megvan, de én is egy kicsit erősebbnek tartom a többi 6-oshoz képest. Kvázi 6 1/4-es :)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#25040) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Nah megvan a wz-111! :D
110-el ennyi csata kellett...illetve elég jó kis győzelmi arány jött össze vele! Jó kis tank!

(#25041) Preda válasza Cseri0058 (#25040) üzenetére


Preda
aktív tag

Nekem valami olyasmi rémlik, hogy az egy szar tank :D.

(#25042) Cseri0058 válasza Preda (#25041) üzenetére


Cseri0058
őstag

fogalmam sincs miről beszélsz... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25043) .mf válasza Preda (#25041) üzenetére


.mf
veterán

Nem, az a Hellcat volt.
Biztos így van, hiszen végül 240-et játszott vele és 61%-on áll, azaz jobban, mint a német kedvenceivel ;]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#25044) ng0ofy válasza Angel1981 (#25037) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nekem se válaszolt senki, hogy mi van az orosz csúnya medekkel, mert nem tud :D

Olvasgattam kicsit máshol és nem vágok mégsem bele az A-43 fejlesztésbe. Csúnyák is :DDD

A KV-1S-t csak erre a hétvégére hagyják így, a többi nem érdekel, csak kifarmolom vele a kv-13-at. Aki szintén ezt akarja tenni írjon, együtt könnyebb ;)

(#25045) #43783936 válasza ng0ofy (#25044) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én kipróbáltam az A-43-at.
Inkább scout mint med.
Inkább átálltam a T34-85-re. Nem bántam meg. :D

(#25046) dorka16


dorka16
aktív tag

Miféle ártány az aki KV4-el el akar bújni egy ISU mögött? :Y

(#25047) Atlantis válasza dorka16 (#25046) üzenetére


Atlantis
veterán

Védi a hátsódat, tudván, hogy nincs tornyod, te meg ennek se tudsz örülni... :))

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#25048) ng0ofy válasza #43783936 (#25045) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Köszi!

dorka: Gondolta legalább az alja védve van :D

[ Szerkesztve ]

(#25049) sith7 válasza Preda (#25041) üzenetére


sith7
nagyúr

nem, az az E75 volt :D

(#25050) SoulReaver válasza Cseri0058 (#25040) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hát bazz, nem tudom, h téged, hogy a pöcsömbe nem húz be a szopóroller, csak emiatt játszok veled szakaszban XD És ki..szott mérges vagyok, h ma nem voltál fent, amikor kellett volna :O ;] :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.