Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#12001) AlexWolf válasza dfsz34 (#11999) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Szerintem unalmasabb lett a játék. Régen jól kellett megválasztani a fedezéket, olyat ami arty ellen is véd. És még akkor sem lehettél benne biztos, hogy ott áll az arty, ahol te elképzeled, lehet simán kilőtt a fedezék mögött (mondom mindezt úgy, hogy kb 10 csatából 1x lőttek ki artyk).
Most kb 10 csatából 2-ben van arty. Ellenben light/felderítő tankokból nem egyszer 6 is. Akiket egyrészről kb 1-2 lövés kivégezni, másrészről sebezni nem tudják a nagy vasakat, főleg csak zavaróak, annyi eszük meg nincs, hogy egymásra vadásszanak. Így ők kb elvesztették a jelentőségüket. Nincs arty, akit zargathatnának, nincs arty akiknek felderíthetnének. (Azzal meg ha esetleg teljesen máshol rohangálnak, mint ahol a fő erő van, semmit nem érnek)

Na de mindegy. Jó sok ember boldognak érzi magát. Viszont érdemes lesz megnézni, hogy mikor fogják visszaállítani valamilyen formában a régi rendszert. Ugyanis az arty nerffel sokkal több játékost veszítettek (akik költötték a pénzt rendesen), mint amennyit nyertek. Szóval szerintem ez a "hurrá, eltűntek a köcsög artyk" állapot nem lesz tartós.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12002) jano_77 válasza AlexWolf (#12001) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ugyan ezen a néven futsz a WoT-ban is?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12003) #43783936 válasza AlexWolf (#12001) üzenetére


#43783936
törölt tag

Megjegyezném, néha jól jön az arty.
Van amikor másképp szinte lehetetlen komolyabb áldozatok nélkül kipiszkálni egy jó beásott heavyt.
Olyankor jó tud lenni egy kis égi áldás.

(#12004) AlexWolf válasza jano_77 (#12002) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Aláírást olvasni tudsz-é ? :DD

amúgy ha arra vagy kíváncsi az összes csatám olyan 4 %-a volt artyval...nem is túl eredményesen, kb 10k csatából.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12005) echterion válasza jano_77 (#11997) üzenetére


echterion
nagyúr

"amiből 13 kemény dmg-t össze tudott szedni!?! IS-3-al több mint 10x annyit sebeztem! Szánalom2!"

Köztünk szólva az sem egy extra teljesítmény. :P

**********

(#12006) Quan-Chi válasza dfsz34 (#11999) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ezt én is aláírom, nem igazán díjaztam mikor 5 T8-as arti volt bent, és ha csak a periszkóp hegyét kiemelted egy kőrakás mögül már legalább 2000dmg-et kaptál ! de ennek sincs értelme hogy az artik gyakorlatilag használhatatlanok ! érdemes megnézni a játékstílust mióta nincs arti, millió TD-s van és úgy kempelnek mint az állat , nem sokkal jobb ... ezek a programozó zsenik rájöhettek volna, hogy az SPG kell, ugyan abba a használható formában, de egyszerűen 2 nagyon max 3nál többet ne engedjen be egy csatába ...

egyik ismerősömnek is több mint 2000 játéka volt SPG-kel , az orosz ág T8 , frankó legénység több is álcafestéssel , és a 8.6 után eladta mindet és elkezdte az IS ágat (én sajnáltam volna a helyébe azt a sok pénzt és időt)

echterion pont 1 lövés HE-vel :D

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#12007) sutyi^ válasza AlexWolf (#12001) üzenetére


sutyi^
senior tag

Ugyanannyi van MM-ben, csak nem rak 5-öt oldalanként. Nekem személy szerint és a játékos bázis 90 százalékának nem hiányzik a finger of god...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#12008) csapee


csapee
senior tag

Hat nem tudom, biztos nehezebb artyval jatszani de lattam olyan kort a patch utan amikor az arty 5-6 killel top volt. Biztos nehezebb de nem lehetetlen jol jatszani vele.

Csapee

(#12009) jano_77 válasza echterion (#12005) üzenetére


jano_77
nagyúr

T10-es csatában?!? Nem tudom pontosan a dmg számát 1500 és 2000 között volt és a 3. voltam a csapatban a csata végén! Volt ha jól emlékszem 4-5db T10-es tank illetve kilencesek is voltak! Én csak a táplálék lánc alján foglaltam helyet.

AlexWolf: oopsz...nem is figyeltem :B Azt akartam megnézni, hogy scout-okkal tolod-e és azért ennyire savanyú a szőlő!? De látom, hogy nem...akkor nem értem miért panaszkodsz!? :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12010) Chris0321 válasza jano_77 (#11997) üzenetére


Chris0321
addikt

A Pantherll-nél járok és mivel megtartom a német tankok nagy részét ezért legénység fejlesztésre akarom használni, hogy az E-50-be ne 75%-os legénység kerüljön ha majd megveszem.

[ Szerkesztve ]

(#12011) g85j


g85j
tag

Szerintem teljesen jó lett így az arty mókolás. Úgy mondom, hogy nekem is van 2.
Sokkal élvezetesebb így sztem. Tegnap arcoskodva 3500 kiosztott sebzés után nagy arccal kiálltam a domb tetejére a JagdTigeremmel, hát az ellen GwPanthere meg is talált, belém lőtt 1020 körül, hát majd kirepültem a pályáról.... de végre nem egy lövéses voltam neki.

(#12012) KaLeun


KaLeun
senior tag

Mentem pár kört az új 4-es francia artyval, a legtöbb pályán (ha nem kell tartani a countertől) meg sem kell moccanni, mert hatalmas a lövegének kitérése és így simán befogja az egész pályát. Egész jókat sebez, viszont elég lassú.

Kíváncsi vagyok, hogy a Hummel milyen t6-ban. Próbálta valaki?

Cila

(#12013) AlexWolf válasza jano_77 (#12009) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Egyszerűen jó volt, hogy bármikor tarkón bas...vághatott egy arty. izgalmasabb volt a csata. De majd megszokom ezt az artymentes életmódot is. :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12014) Angel1981 válasza dfsz34 (#11999) üzenetére


Angel1981
veterán

+1 :K

A "láthatatlan TD" meg egyéb zavaró dolgok közelébe sem értek a korábbi arty problémának, a 8.6-tal tényleg (még) jobb lett a játék! :R

(#12015) sith7


sith7
nagyúr

Német med vonalat elkezdtem, most tier 5 - ben vagyok, szerintetek merre érdemes tovább menni ?

Panther 1 - 2 vonalon, vagy az új, Indien panzer vonalon ? :F

(#12016) echterion válasza jano_77 (#12009) üzenetére


echterion
nagyúr

Jólvanna, az emote-ot nem láttad? Csak piszkálódtam. Peace. :))

**********

(#12017) dfsz34 válasza Angel1981 (#12014) üzenetére


dfsz34
őstag

így van, egyébként meg nem csak a td láthatatlan, nekem med tankokon is 100% kamo van és ha nem mozdulok, akkor általában nehezen látnak meg

a td elől viszont el lehet bújni, illetve látom, hogy hol vannak, vagy ha látom, hogy még nem találkoztak vele, akkor sejtem kb hol lehet és számítok rá

jó, persze a td így is el tud találni, de ezt össze nem lehet hasonlítani azzal, mikor meg nem lehetett moccanni, mert 4-5 arty azonnal rommá lőtt

a mostani csaták pörgősek, mernek menni az emberek előre

(#12018) jagada


jagada
őstag

Én ettől a Sacred Valley pályától vagyok rosszul. Búrjánzó fóra meg házak mindenhol, az ellenségből meg semmit nem látni csak érzem hogy gyön az áldás az égbűl. Utálom.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#12019) Simulacrum válasza AlexWolf (#12001) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Pont ezen, amit itt leírtál is sokat segít ez a patch. Végre kevesebb öngyilkos felderítő fog mászkálni és talán kezdik majd megtanulni mit is jelent light tankkal játszani. Egyértelműen ez a legnehezebb stílus a WoT-ban, most már szépen kijön miért is. A passzív scoutolás arty nerf után is tökéletesen működik. Rengeteg új magas szintű light tank van, amivel bizony E-100-akat is lehet sebezni gold nélkül, csak ugye a megkerülés szót kevesen ismerik, nem úgy mint a berohanok és meghalok fogalmát.

Várom már az erőteljesebb TD OP sírást is, de aki meddel játszik az pontosan tudja, hogy nem kell arty a kiszedésükhöz. Be kell vállalni egy akár 1000-es lövést is tőlük, de után már nincs esélyük, ha a fenekükben vagy.

Rengeteg új hely és új útvonal nyílt meg az arty nerffel, amik sokkal színesebbé teszik számomra a játékot. Régen meddel is fix útvonalaim voltak, amin tudtam, hogy nem igazán tud az arty meglőni. Most már igazán lehet újat alkotni és meglepni érdekes helyekről az ellent, ahonnan nem várnak. Sok térképet is átvariáltak, ez is nagyon jó dolog. Elsőre persze bosszankodik az ember, hogy hopp itt régen szépen át tudtam lőni, milyen jó hely volt stb. de utána rájön, hogy milyen jó is, hogy nem ugyanazt a dögunalmas sablon játékot játssza már megint adott pályán.

Tényleg hiányzik az valakinek, hogy mondjuk M48-ban ülve éppen szép 1-1 csatát vív az ellen Batchatjával a fontos spot helyért és valamelyiküket egy lövéssel kiszedte anno az arty? Csodálkozom azokon akik a régi állapotot visszasírják, pedig nem is arty játékosok.

(#12020) Djuree válasza sith7 (#12015) üzenetére


Djuree
félisten

e-50-ek jobbak :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12021) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

Pz 3/4 mester medál 2160 XP , van isten ! már el is adtam ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#12022) Tubi1976


Tubi1976
tag

Abszolút arty ellenes voltam én is nem is igazán játszom velük, de szerintem is túl nagy lett a nerf.Akkor veszed észre amikor találkozol egy jól beásott 10-es heavyvel amit a kis 8-9-es tankoddal esélyed sincs átlőni, a saját 10-esed már rég meghalt vagy máshol jár, na akkor azért jól jönne az égi áldás,de így csak egy újabb frag vagy.Persze ami előtte volt na az is egy sz...r volt de vhol a 2 között lenne az értelme az artyzásnak szerintem.

(#12023) munnergep válasza Simulacrum (#12019) üzenetére


munnergep
senior tag

"...de aki meddel játszik az pontosan tudja, hogy nem kell arty a kiszedésükhöz. Be kell vállalni egy akár 1000-es lövést is tőlük, de után már nincs esélyük, ha a fenekükben vagy."

Kivéve ha a táras francia fossal találkozol :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#12024) dfsz34 válasza Tubi1976 (#12022) üzenetére


dfsz34
őstag

Ennek így nem sok értelme, amit írsz. Mindig lesz olyan szituáció, hogy a nagy tankjaid elhullottak és ott állsz egy nagyobb tankkal. Ha beásta magát és nem arty védett helyen, akkor még most is kiszedik az artyk, csak nem úgy működik, mint régen, hogy elég volt spotolni és a 3-5 arty meg szanaszét lőtte, hanem gondolkodni kell, taktikázni.

(#12025) Pete55555 válasza dfsz34 (#11999) üzenetére


Pete55555
addikt

Ponthogy nem tettek jót. Elég lett volna maximalizálni az artyk számát 2/csata. Max az artyk 1 percet vártak volna.
De én nem panaszkodom, Humellel így is megyek jó köröket, és ha a GW akciós lesz, meg is fogom venni, úgyis kelleni fog majd T8 századra egy arty, ki kell húzzam a GWTP-t.
Aki meg sír, hogy nem jók az artyk, hát ez van, fogadja el, vagy tanuljon meg játszani vele, én épp most lőttem ki vakon egy Stug-ot, században ellőttem az 50-el rongyoló cromwellt 600m-ről, CW-n 3 tankot szedtem ki Mountain Passon.
Lehet artyzni, de sajnos nem olyan egyszerűen, mint eddig. Akinek nem megy ne erőltesse.

Más: Kicsit sok már szerintem ez a sírás, kellene egy síró-off topik azoknak, akik sírnak az MM, a játék, a csapat.. .stb miatt. Az egész fórum ezzel van tele.

(#12020) Djuree Jobbak bizony ;]

(#12026) sith7 Igen. És javaslom, hogy gyorsan told végig, mert 8.7-ben variálni fognak a P1 és P2-vel valamit, ki tudja jó lesz-e vagy sem...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#12026) sith7 válasza Djuree (#12020) üzenetére


sith7
nagyúr

tehát akkor az a Panther vonal, ugye ?

(#12027) Djuree válasza sith7 (#12026) üzenetére


Djuree
félisten

:K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12028) munnergep válasza sith7 (#12026) üzenetére


munnergep
senior tag

Az.

Az E50 és az E50M - ellenfélként mondom, nekem még nincsenek meg - pattognak mint a veszedelem (ha beforgatta őket a tulaj). Sokkal jobban tartok tőlük mint egy E100tól vagy Maustól.
A nagy leo-t átlövöm bármikor, viszont annak meg az ágyúja kicseszett jó.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#12029) Zeratul válasza munnergep (#12023) üzenetére


Zeratul
addikt

Vagy amcsi táras fossal.

(#12030) Atlantis válasza Tubi1976 (#12022) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem értek egyet. Nem számítottam rá, de pont jó lett az arty-helyzet, remélem, így is marad. Végre nem kell bujkálni előlük, csatában eddig se alapoztam a tüzérségre, mert legtöbbször agyatlan idióták játszottak velük és örültem, ha legalább a saját arty nem engem lőtt meg. Tisztelet a kivételnek ugyebár...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12031) jano_77 válasza Atlantis (#12030) üzenetére


jano_77
nagyúr

Használja vki a MeltyMap's MathMod-ot célkeresztnek?
Van észrevehető -h aigen, akkor mi - változása a 0.6.3 és a 0.6.4 verzió között?!? Érdemes feltenni az újabbat?
Köszönöm előre is a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12032) Re-Tech válasza munnergep (#12028) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Statok alapján tényleg kicsivel jobb a nagy Leo ágyúja a kicsivel nagyobb RoF, -0.2 sec aim timeal és a 2/3adba kerülő lőszerrel (nekem főleg ez tetszik). Ezen kívül mobilabb is a tank maga.

Viszont míg a Leo-t egy T-50es Tier 4es scout is átlövi, addig az E-50 már keményebb dió T8/9es lövegek számára, lehet vele pattogtatni. És én egyszerűen nem tudok betelni a rammolás szépségeivel :) Irányított ütközés + repeszpáncél = profit

(#12033) Angel1981 válasza jano_77 (#12031) üzenetére


Angel1981
veterán

Már letöltöttem, de még "nem mertem" felrakni. :D
Úgy tudom, tiltott - más kérdés, hogy valszeg nem büntetnek meg érte - de jobb a békesség.
A másik meg, szerintem frankón túl bonyolult, annyi mindenre kell figyelned ahhoz, hogy kihasználd az általa nyújtott plusz infókat, hogy sokszor amiatt romlik a csatabeli teljesítményed.

(#12034) Djuree válasza jano_77 (#12031) üzenetére


Djuree
félisten

jó csicsás. sztem ez már felesleges, nem látszik a fától az erdő.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12035) jano_77 válasza Angel1981 (#12033) üzenetére


jano_77
nagyúr

és (#12034) Djuree: ne gondoljátok! Egyáltalán nem bonyolult, szerintem pont, hogy nagyon hasznos és érthető! Igaz haverom sem boldogul vele, de nála sem értem, hogy miért nem....nem veszi észre mikor van betöltve :D Szerintem nagyon informatív és nem bonyolult egyáltalán! Az, hogy tiltott, hát kapják be a WG-sek....azt nem tudják nézni, hogy milyen modot használok, innentől kezdve pedig tehetnek egy szívességet!
Próbáld ki nyugodtan szerintem Angel, nem fogod megbánni! ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12036) sith7


sith7
nagyúr

köszönöm a válaszokat mindenkinek :R

(#12037) bullseye válasza AlexWolf (#11996) üzenetére


bullseye
addikt

TD lesz, már hallani néha...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#12038) AlexWolf válasza bullseye (#12037) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Szerintem olyan nerf kéne, hogy minden tehetségtelenségem dacára bármire lövök azt egy lövéssel megöljem. Jó-jó...feltámadhat az indulókörben 10 mp múlva, hogy ott folytassa ahol abbahagyta, és a menet csak bizonyos percig tartson és zászlókat kelljen elfoglalni!!!

Ja basszus ez a COD meg a BF1-2-3 stb....

Bár viccet félretéve, a vége úgy is ez lesz.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12039) Angel1981 válasza jano_77 (#12035) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi a jó tanácsot, még átgondolom, egyelőre elégedett vagyok a mostani pakkommal, majd talán a 8.7-ben! ;)

(#12040) CHaooSS


CHaooSS
őstag

már félig kopasz vagyok komolyan mondom :D 26 csatából 17 vereség..
ki is nyomtam az xvm-et mert nem akartam nézni azt a sok pirosat.. :O

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#12041) 04ahgy válasza bartucc (#11947) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A T28-ra nincs is 76-os löveg. T-28 =/= T28. Mindenesetre a T28-cal valóban nem nagy nehézség az 1000 feletti damage. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#12042) Iron Funeral válasza jano_77 (#12035) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jó cumó, sokkal könnyebb forgatni a tankokat tudván az effektív páncélértékeket, plusz az sem rossz hogy a célkereszten levő páncélvastagságot is kiírja, így tudod, hogy érdemes-e lőni pl. egy MG portra avagy sem (így nyírtam ki egy KT-t a Comettel f2f, l0l)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#12043) dfsz34


dfsz34
őstag

Azt hiszem, hogy ezt nem lehet felülmúlni (vagy alul)
95%-os nyerési esély mellett 15:3-ra nyert az ellenfél, komolyan mondom, hogy ilyen nincs, hogyan halhatnak meg ennyire gyorsan? egyszerüen ez érthetetlen, 3 perc alatt 10 tank veszteség...

[ Szerkesztve ]

(#12044) #43783936 válasza jano_77 (#12035) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem is volt fent.
Amíg le nem szedtem, addig be se engedett lépni a pályára.

(#12045) Angel1981 válasza #43783936 (#12044) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmmm - komolyan? :F
Biztos, hogy ez volt az ok?

(#12046) jano_77 válasza Angel1981 (#12045) üzenetére


jano_77
nagyúr

Biztos nem a mod okozta, ott vmi más oka volt! Nálam simán működik.
MÁS:
Meg tudja mondani nekem vki, hogy Pearl Riveren hogy a fészkes fenébe lehet felmenni B6-ban látható hídra és átmenni B5/A5 sarkából B7-re? Egyik csatában a kanyonon áttörve meglepődve vettem észre, hogy 2db KV-1S fentről lövöldözött minket! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12047) Habib[HUN] válasza jano_77 (#12046) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Fel kell tolni oda a tankot. Mi múltkor egy arty-t toltunk oda fel. Két tank simán felrakta oda a tüzért. Arról már nem tudok nyilatkozni, hogy milyen a pozíció tüzérségi szempontból.

(#12048) csapee válasza Habib[HUN] (#12047) üzenetére


csapee
senior tag

Omg a szakasz elonyei:))
Regen meg a vizimalom tudta reptetni a tankokat.

Csapee

(#12049) #43783936 válasza Angel1981 (#12045) üzenetére


#43783936
törölt tag

Csak az volt fent, semmi más mod.
Amint töröltem, újra működött.
Leszedtem két másik helyről is, azok is ezt a hibát produkálták.

(#12050) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

nagyon jó kis tank ez a VK30.01D kár, hogy borzasztó nyomorékokkal tesz össze, a legutóbbi csatában a 3 top tier tank az első 2 percben meghalt, nemtudom, hogy csinálták ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.