Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25751) Drenadar válasza Angel1981 (#25747) üzenetére


Drenadar
veterán

Hát igen, prémiummal majdnem dupla annyi lett a hasznom, mint nélküle lenne. És igen ez elég nagy diferencia... nem is gondoltam volna, hogy ezzel a T14-el lehet élvezetes kört is menni...

(#25752) bullseye válasza Bingisz (#25738) üzenetére


bullseye
addikt

BF 1942-ben is volt összfegyvernem, és nem volt rossz.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25753) Chris0321


Chris0321
addikt

Úgy néz ki ma is én vagyok az ász, ki más lehetne képes 20% win rátát összehozni 5 csatából? :D Persze a WN6 1500 körüli volt(pontosan nem tudom mennyi mert dühömben kinulláztam a számlálót).

(#25754) #43783936


#43783936
törölt tag

Ha valakinek lenne felesleges NVidiás kódja, ne fogja vissza magát. Keressen meg privátban! :)

(#25755) PAtr0n válasza bullseye (#25752) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nem bizony, nagyon szerettem én azt a játékot, és viszonylag sok fajta jármű volt benne. Kár hogy ott nem pattant le semmi a tankról, csak a puskagolyó. Viszont a durva az volt benne, hogy még a sima repeszgránát is sebezte őket. :)

Bingisz:
Hidd el, erősen gondolkodnak a srácok a balanszról, nyilván aki az eget uralja, az nyeri a háborút, de ne hidd hogy emiatt a tankos része játszhatatlan lesz. Én annak örülnék a legjobban, ha valami mobil légvédelmi üteggel is lehetne menni, vagy bepattanni valami AA gunba. Mindjárt nem lenne akkora fun a repülőkkel játszani, sokan meggondolnák, hogy inkább harckocsiba ülnek. De hát még messze a megjelenés, szerintem késő tavasz jó esetben, azért vannak még benne bőven bugok.

SHiZUOKA:
Köszi, hogy ezt elmondtad, most már még annyira sincs kedvem T6-ba menni TD-vel, ugyanis azt az ágat kizárólag csak a németeknél húztam. A JgPz IV tényleg ennyire fos? Megnéztem, a HP-ján kívül szinte semmi nem fejlődött a Stug-hoz képest, sőt sok dologban visszalépés. A Hetzer és Stug igazi fun tankok, élmény velük játszani, de ezzel nem tudom hogy fog menni. Lehet inkább gyűjtök sok free xp-t, és megpróbálom átlépni a T6-ot. A Jpanther már jobbnak tűnik.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25756) PR0JECTNR56 válasza PAtr0n (#25755) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A Jagdpanzer IV kicsit szenvedős, véleményem szerint ezért első sorban a nagyon gyenge lövegkínálat tehető felelőssé. Az álcája viszont elég jó, a mobilitása sem rossz, viszont szemből nagyon sokszor kilövik a "motort". Gyakorlatilag a Stug III top lövege a legjobb választás rá, A Jagdpanther nagyon jó, a Jagdpanther II szintén remek. A Ferdit nem próbáltam, de megfelelő játékstílussal az is egy jó td hírében áll.

(#25757) scyllarus válasza zsolthee (#25705) üzenetére


scyllarus
veterán

Hogy kerültél össze KV-3-mal T10-es tankkal?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#25758) PAtr0n válasza PR0JECTNR56 (#25756) üzenetére


PAtr0n
addikt

Lehet teszek vele egy próbát, de elszomorító a gyengesége. Baxhatom a jó álcát ha sebezni alig tudok majd vele, meg kábé ugyanaz a páncélja mint a Stug-nak. Ferdiről jókat írnak olvasom egy ideje, hasonlóan pattogós a Tierjében, mint a Hetzer T4-ben. Persze főleg a front, hasat szigorúan takarni kell.
Ez a szemből kiütik a motort szindróma olyan rohadt idegesítő tud lenni, nem hiszem, hogy ezzel nem tudnak valamit csinálni. Ráadásul 8.8 óta egyre többször fordul elő, a kigyulladás meg kábé megháromszorozódott.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25759) bullseye válasza scyllarus (#25757) üzenetére


bullseye
addikt

Gondolom szakaszban ment egy T8 tankkal

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25760) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Elindult már az open test server?

(#25761) szlovibuki


szlovibuki
tag

Hali!

Nem hittem volna, de elérkezett ez a nap is, amikor ~ 2 év után úgy döntöttem, hogy abba hagyom ezt a játékot. Mióta a 8.8-as frisshit-és kijött azóta ez a játék játszhatatlan. Mindegy milyen tankkal megyek, napi 10 csatából 9 95%, hogy vereség. Közel 4000 csata van a hátam mögött és nem hinném, hogy én vagyok ennyire balf*sz, hogy minden csatát elveszítsek és mindig a csapattársakra sem lehet fogni. Általában elkezdődik a kör és már az első pár percben ilyen 0-3 az állás, természetesen az ellenfél javára...abszolút hihető tényleg!! Valamit nagyon elcsesztek ezzel a frissítéssel. De már nem érdekel az a rengeteg idő és energia, amit beleöltem, és inkább eladtam a fiókomat, hogy legalább az a pénz vigasztaljon, ha már ennyire ellehetetlenítették ezt a játékot. Régebben még élveztem is a játékot, de most már csak idegbajt okoz, 0 örömet. Annak nincs értelme és időm sincs rá, hogy csatánként 100-200 XP-vel és 4-5000 credittel szopkodjak. Másnak esetleg ilyen tapasztalat a frissítés óta?

(#25762) #65537792 válasza szlovibuki (#25761) üzenetére


#65537792
törölt tag

Azért az érdekelne, hogy adtad el a fiókod, meg hol? :D Várd meg a War Thundert. ;)

(#25763) Drenadar válasza #65537792 (#25762) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem ez a téma nem megengedett itt....

(#25764) #65537792


#65537792
törölt tag

Ha nincs bekapcsólva a felvétel engedélyezése sehogyan nem lehet visszanézni a csatát?

Szerintetek miattam veszítettünk? :D [link]

7 ellen voltam egyedűl.

[ Szerkesztve ]

(#25765) szlovibuki válasza #65537792 (#25762) üzenetére


szlovibuki
tag

Az unokatesóm megvette tőlem.

(#25766) dfsz34


dfsz34
őstag

Lenyomtam pár csatát a su12254-vel és brutálisan jó tank még így stock állapotban is. Talán még jobb is, mint a su101, pedig eddig az etalon nekem eddig. Ez már 5,61 sec alatt tölt és úgy általában mindenben jobb, igaz keményebb ellenfeleket kap, de van nálam 10 arany a kivégzésekre. Fullosan ez aratni fog.

(#25767) bullseye válasza Drenadar (#25763) üzenetére


bullseye
addikt

Az emlékeit csak megoszthatja :)
Engem is érdekel milyen fiók volt, milyen tankokkal, és hány Milka csokit kapott érte!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25768) #95904256


#95904256
törölt tag

Nagyon tuti gyilkológép. Villámgyors oda-vissza bumm-bumm. :DD

(#25769) szlovibuki válasza #95904256 (#25768) üzenetére


szlovibuki
tag

Jó neked, hogy te ki tudsz ilyet hozni a játékból... :)

(#25770) Strauss válasza szlovibuki (#25769) üzenetére


Strauss
senior tag

Nekem éppen fordítva van .. 8.8 óta egyre jobb győzelmi arányaim vannak , tegnap kb 75 % :)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#25771) DVlad válasza Kean_Sorbo (#25701) üzenetére


DVlad
őstag

Velem is előfordul, amit leírtál elég sokszor, de szerintem azért érzel így, mert mint ahogy én is, bizonyára te is azt gondolod, úgy érzed, hogy kegyetlen csillagrombolóval ez nem fordulhat elő, egyszerűen elfogadhatatlan. De ez minden oztályban megtörténik, velem legalábbis. Nekem az átlagom 3000 felett van vele és épp tegnap lett meg az M vele, 7000< hp, 6 kill, stb.

(#25772) Remus389


Remus389
veterán

mikor lesz legközelebb ilyen "érdemeld ki a tiszteletet küldetés"?

1 hét prémiumért?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#25773) #65537792 válasza Remus389 (#25772) üzenetére


#65537792
törölt tag

Minden hónapban új küldik nem?

(#25774) Asbee válasza szlovibuki (#25761) üzenetére


Asbee
veterán

Nálam ugyan ez a helyzet. Én is már hajlok arra, hogy végeztem a játékkal.

(#25775) odrif válasza Asbee (#25774) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

7.-re sikerült az IS-3 szorzója.
NO COMMENT!

20 éve a Prohardveren

(#25776) Kean_Sorbo válasza Cseri0058 (#25739) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Őszintén. Ezt a balfaszoknak köszöneted.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#25777) Enzolord válasza Asbee (#25774) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha annyi ezresem lenne, ahányszor ezt olvastam itt a topicban... Hát, az összes prémtank a garázsomban állna, és aranyból sem lenne hiány...
Ez a játék beszippant, és nem ereszt egykönnyen.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25778) #65537792 válasza Enzolord (#25777) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ja, mert mindig azt hiszed, hogy "hát ha javítottak valamit, megnézem".

(#25779) Enzolord válasza #65537792 (#25778) üzenetére


Enzolord
addikt

Mindig javítanak valamit, minden patch javít valamit.. Másik 10 dolgot elkexuál, de egy dolgot kijavít! :)
WG, én így szeretlek.. :)
WT marad a helyén, míg a tankos rész ki nem jön...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25780) echterion válasza Asbee (#25774) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem az utolsó 7 napom 65%-os wr, 1458-as wn7-tel. És itt nem a kedvenceimmel megyek, hanem össze-vissza mindenféle tankkal.

Mod: Most látom, hogy kivették noobmeter-ről a wn6-ot? Vajon miért?

[ Szerkesztve ]

**********

(#25781) Enzolord válasza echterion (#25780) üzenetére


Enzolord
addikt

Mert egy új Wn8-at raknak be, ami máshogy számol...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25782) Asbee válasza echterion (#25780) üzenetére


Asbee
veterán

Pont ez az, szinte már a szerencséről szól a játék. Van akinek nyerési szériája van, van akinek vesztési. Nálam és több ismerősömnél is egyre kevesebb a kiélezett csata, amikor valóban kijönnek az egyéni teljesítmények. Vagy sima győzelem, vagy sima vereség. Biztos a nagy játékos számnak tudható ez be és lehet egyre kevesebb aki komolyabban játszik, viszont 8.8 előtt nekem sem ez volt a tapasztalatom. Egyre többször mondom azt, jó inkább pihentetem pár órát 1 napot a játékot, lehet nekem nem megy stb, de mindig csak ide jutok vissza... :(

(#25783) dorka16


dorka16
aktív tag

Szerintem semmi extra nem lett a 8.8 óta. Tegnap 74%, ma kerek 50 lesz.
Utolsó két csatám:
Valaki nézze már meg és mondja el, hogy a Comet tornyát miért nem viszi át a Jagdpanther féltucat lövése?? Amúgy 4000dmg.
ISU 4744dmg. A Leopardot úgy lőttem ki, hogy nem is láttam. :D

(#25784) PAtr0n válasza Asbee (#25782) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen, az abszolút feltűnő az az, hogy vagy túl könnyen nyerünk, vagy túl könnyen veszítünk. Sőt, az éles fordulatok is meghatározóak lettek. Amikor már azt hiszem nyerünk mert pl. 13:8-ra állunk, hirtelen fordul a kocka és bedarálnak. Ez ami a 8.7 alatt abszolút nem volt. Bele lehet magyarázni sok dolgot, de tuti meg van bundázva sok meccs. Meg azok a menetek amikor a semmibe megy a lövés 50m-ről. Port pályán, bújdostam egy T34 elől. Láttam ki fogja dugni a valagát, rázoomoltam a picsájára, lövök, erre semmi jelzés hogy mi történt, lepattant, vagy átütött, szépen vissza ment takarásba. 2x játszotta el, mire kilőtt hátulról egy KV1. Kiléptem idegemben, persze később látom, hogy vereség a pálya, pedig nyerésre álltunk 4 tankkal. Tuti szopat a WG mindekit aki kicsit is jobban játszik, de ebből még botrány lesz idővel.

dorka16:
Szerinted nem, a sok nyavajgó szerint akik itt legalább 50%-ot tesznek ki, meg igen. Most akkor mi van?

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25785) PR0JECTNR56 válasza PAtr0n (#25758) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A páncélzat nem ér sokat, de a camo igen, így legalább lesz esélyed rálőni bárkire is. Én még anno a 8.5-8.6 idején játszottam a Jagdpanzer IV-et, akkoriban is elég gyakori volt nagyobb kaliberű fronttalálat esetén történő motorleállás. A gyulladása is kicsit több volt a megszokottól, de még elviselhető. Tipikus másodvonalas egység egyébként, nem lehet vele úgy huszárkodni, mint a Stug-al. A páncélzatnak annyi előnye van ebben az esetben, hogy döntött, ami kompenzálja a vastagság hiányát. Néha pattint, de nem egy életbiztosítás.

(#25786) vhw válasza PAtr0n (#25784) üzenetére


vhw
addikt

Nem gondolod, hogy épp a "kicsit jobban" játszók miatt fordulhat a kocka?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#25787) dorka16 válasza PAtr0n (#25784) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én is szeretek nyavalyogni. Utána mindig megfordul a szerencsém. :)
Azt írja az ember: "Mióta a 8.8-as frisshit-és kijött azóta ez a játék játszhatatlan. Mindegy milyen tankkal megyek, napi 10 csatából 9 95%, hogy vereség."
Az biztos, hogy ennyire nem súlyos a helyzet. Én nem tartom magam jó játékosnak de ha megnézem a statisztikámat szépen emelkedik a WR amióta elkezdtem játszani. [link]
És valóban én is találkozom mindenféle megmagyarázhatatlan esettel de egyet biztosra veszek! Ha a játék csal is nem személyre szólóan csal! Te ugyan annyiszor fogsz pattanni a Fuchsról Jagdtigerrel mint bárki más aki éppen szopó randomot kapott.
Az előbb belinkeltem két csatát a jagdpanther-est vissza is néztem. Valami 6X találtam el a Comet tornyát és abból kettő gold ammoval volt. 113mm páncélt nem bírtam átlőni vele. Mondjuk vesztettünk is.
Viszont ma volt, hogy 2X pattintottam az E75-öt szintén jagdpanther-el.
De szerintem ez meg volt 8.7-nél is. Lehet, hogy tévedek de ez a véleményem.

ui. Nem bántásként de aki 2 év alatt játszott 4000 csatát az ne omoljon már össze egy kis szopóág miatt. Ez mit is jelent? Játszott a 8.7-ben 200 csatát a 8.8-ban, meg 100-at? Szerintem ez nem reprezentatív. :(

(#25788) dfsz34 válasza dorka16 (#25787) üzenetére


dfsz34
őstag

Csak rápillantottam, de elég alacsony az átlag xp-d (prém nélküli?, akkor még úgy-ahogy ok, de ha prémes, akkor ez kevés) és nem sok csatát élsz túl, ami bármit is jelenthet, de elgondolkodtató.

A WR egyébként az egyik legjobban félrevezető mutató, nem sok köze van az egyéni teljesítményhez és könnyen manipulálható is. Ha sokat mész op vagy op-szerű tankokkal, mint a szovjet td-k, t29, hellcat,hetzer, t18 meg ilyesmik, akkor lehet jó statot mutatni, beleértve a WR-t is. Pl. egy isu, bevág mondjuk 4-t az első két percben, az már közel 3k mínusz hp az ellenfélnek és nem szokták kiheverni könnyen. ISU-val lehet 55-58% WR-t csinálni még úgy is, hogy stockról kihúzod (csak akkor arany troll gun kell), csak minél hamarabb minél nagyobbat oda kell vágni az ellenfélnek, utána meg attól függ mennyire ügyes az illető, lehet még fokozni.

Húzzál ki egy D2, B1-t stockról és akkor nézd meg a napi statodat :) A b1 még a saját tier-jét sem mindig tudja sebezni.

Érted, jó WR-t akarok, akkor megyek a kedvenc tankjaimmal, amiknek 56-71% WR-je van és én vagyok az überkirály? Ugyanmár. Ezzel nem azt mondom, hogy nem jó az 53% WR, de ki kell húzni több ágat és utána megnézni, ha akkor is marad, akkor jó. Tier10-ben például simán lehet 50% alatti WR, amikor a sok klánjátékos ott van és lenyomnak, mert ők éjjel-nappal tier10 tankokkal gyakorolnak.

Pontosan ezt nehezményezik sokan, hogy véletlen csapat elosztás mellett, hogyan lehetnek rendszeres bukó szériák? Szerintem úgy, hogy nézi a program és nem engedi nagyon sokat bukni a noobokat, kapnak egy kis segítséget. Aztán, hogy éppen velük vagy vagy ellenük, na az a szerencse kérdése. Ha überprofi vagy, akkor még ilyenkor is le tudod hozni a csatát, de ilyan ember kevés van.

(#25789) echterion válasza Asbee (#25782) üzenetére


echterion
nagyúr

Én is voltam ilyen helyzetben, ilyenkor nem egy-egy napra kell abbahagyni. Néha kell egy kis pihi a játékban, én legutóbb majdnem fél évig szüneteltettem, annyira elég volt belőle. Azóta sokkal jobban is megy, és jobban is élvezem.

**********

(#25790) scyllarus válasza dfsz34 (#25788) üzenetére


scyllarus
veterán

Pont ma csodálkoztam rá, a B1-gyel 55% felett volt a WR-em :D
És mi rontja nagyon? T29. Hellcat, Jackson...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#25791) Djuree


Djuree
félisten

kis wt hangulatfokozó kép: :C
[link]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25792) Remus389 válasza Djuree (#25791) üzenetére


Remus389
veterán

ez egy festmény...

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#25793) AVarice


AVarice
tag

Hétvégi akció, elég korán kikerült.

(#25794) Djuree válasza Remus389 (#25792) üzenetére


Djuree
félisten

igen, pontosabban egy artwork...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25795) Remus389 válasza Djuree (#25794) üzenetére


Remus389
veterán

mintha már láttam volna ezt egy régi Top Gun /aranysas. újságban

ez egy festmény

mobilrol vagyok, de tessék. http://www.ozarkairfieldartworks.com/thecoldfront.html

és mi ez a baromság hogy "artwork ", ez egy festmény, anglofil barátom

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#25796) Djuree válasza Remus389 (#25795) üzenetére


Djuree
félisten

és akkor mi van? azért raktam be, mert vannak rajta repcsik meg tankok is, meg mert egy qrva jó kép a wt-hez, mivel abban is lesznek már tankok is nemsoká és milyen hangulatos kis csaták fognak majd kibontakozni. ezt a hangulatot tökéletesen szemlélteti a kép is. :U
sajnálom h a felfogóképességed nulla ahhoz hogy rájöjj miért rajtam be a képet. bár a wot-ban ilyen a többség is mint te sajnos....
annak meg nézz utána mi az az artwork, mert látom fingod sincs róla....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25797) Remus389 válasza Djuree (#25794) üzenetére


Remus389
veterán

egyébként is painting a festmény angolul, tessék ha nekem nem hiszel

'THE COLD FRONT' by NICOLAS
TRUDGIAN
In this superb painting, set during
the bitter Russian winter of
1943/44,
Panthers of 1st S.S. Pz. Rgt. move
forward to e...

imádom mikor próbálnak kioktatni és pofára esnek, hehe

és semmi köze a wt-hez ez teljesen független attól, mi köze hozzá??? ez egy festmény

4 év kanadai tartózkodás és felső Rigó nyelvvizsga után is mosolygok mikor engem oktatnak angolra. :D meg amúgyis káros a magyar nyelvet idegen szavakkal szennyezni, vagy tisztán angolul, vagy tisztán magyarul kell beszélni, ez egy festmény és nem artwork

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#25798) Djuree válasza AVarice (#25793) üzenetére


Djuree
félisten

elég keskeny egy akció ez most.

Remusz911: már hogyne lenne köze a wt-hez. leírtam miért...amúgy meg ki oktatott angolra, bár már a wot-ban volt időm megszokni a bármit is felfogni képtelen playereket, most találtam mégegyet :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25799) Remus389 válasza Djuree (#25796) üzenetére


Remus389
veterán

egyébként is 2008-as festmény, óh bocs ez egy "artwork" :DDD

szóval még mindig nem vágom mi köze a WT-nek hozzá, max annyi hogy tankok vannak rajta

lehet szemezgetni

nem tudom, szerintem te vagy az aki nehezen fogja fel, hogy ez egy 5 éves festmény és semmi köze a wot-hoz, vagy a wt-hez

amúgy meg ki oktatott angolra engem a környezet oktatott angolra, kábé bekerültem egy angol nyelvű áltaklános iskolába(Torontoban), ahol az első hetekben/hónapokban nem értettem senkit, ahhoz hogy részt tudjak venni az órákon és legyenek barátaim, kénytelen voltam megtanulni, na ehhez mit szólsz? Mr. Artwork?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#25800) iwu válasza Remus389 (#25799) üzenetére


iwu
addikt

"amúgy meg ki oktatott angolra engem a környezet oktatott angolra" - csak ez nem kérdés volt, ergó lehet az angolod fa$z@, de a magyarod nem annyira :P

Azt mondjátok meg, mi a fákk értelme van egymás bacogatásának? Belett téve egy tök jó kép, hibás megfogalmazással...és? mint az oviban...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.