Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#194001) jano_77 válasza h1mpi (#193970) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igazából nem tank miatt venném, hanem az album és a hangulati szint miatt.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194002) Pug válasza po1son (#193996) üzenetére


Pug
veterán

Tudas alapjan egyenloen pakol az MM? mar elnezest de te mit szivsz? :U

[ Szerkesztve ]

(#194003) ooloo válasza jano_77 (#194001) üzenetére


ooloo
őstag

Nagyjából 40-44%-on lehetsz ... nem elég ? Ha jól haladsz , és megszerzed a naponként bezsebelhető összes díszt , akkor min. karira eléred a 45%-ot . Azért az 5 %-ért nem érdemes pénzt adni . Tedd félre jövő Karácsonyra . Használd az antiduplikátort is ..... nehogy a végén a nyakadon maradjon .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#194004) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

chrysSsmyth: igen en, meglepodtem hgoy oda ilyen konnyen fel tudok menni. :D

Következő körben beadta. ;]

De ez meg, duplabacóval 1355xp 2nd class. :DDD [link]

Asszem megyek aludni. :DD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#194005) kchryss válasza wwenigma (#194004) üzenetére


kchryss
addikt

És pont most nem streameltél pedig olyan klipet csináltam volna róla, hogy ihaj. ;]
Olyan kapáslövéseket beadott rád, hogy csak pislogtam.

Többieknek, hogy értsék miről beszélünk. Centurion AX-szel csapattam Siegfried Line-on. Ellenfélnél volt egy JPE100 akinek először kapásból menekülés közben minden mindegy alapon ellőve belőttem a hasát jó messziről, aztán amikor elsurrantam volna flankelni akkor kiállt a városfal szélére és nagyon le akart engem vadászni, de jó nagy mákkal sikerült neki 2x láncot lőnöm egymás után és a társak kiszedték. Csata után kíváncsiságból ránéztem, hogy szegény jagpyzda milyen játékos lehetett, erre látom, hogy a fórumtárs volt vele. :DDD

Más téma:
Most nézem, hogy a varrógép (amx1357) volt ma az adventi kalendáriumban. Ez is jó vétel lett volna 5000 aranyért. Ha nem vettem volna meg az LT432-t akkor most behúztam volna ezt. Erre viszont már nem maradt a free2play gyűjtögetett aranyamból. Ha nem lustultam volna el a rankedet és végigcsináltam volna az előző két epizódot akkor meglett volna erre is az arany. Na majd jövőre.
Egyébként jól emlékszem, hogy ez a tank most először volt vásárolható aranyért? (Fekete piacon nem volt, tavalyi adventi kalendáriumban nem volt, tavaly előtt pedig ha jól rémlik nem volt még ez az aranyért is vásárolható spéci tank akció.)

(#194006) po1son válasza Pug (#194002) üzenetére


po1son
addikt

Pár % eltérés lehet a két csapat között, de ki ne találjátok mar, hogy random dobálja össze a játékosokat, akkor sokkal nagyobb eltérések lennének a winrateben... :U

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#194007) Stigma.HC válasza kchryss (#194005) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Év közben is csak pénzért lehetett még venni, én is úgy szeretem meg.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#194008) Pug válasza po1son (#194006) üzenetére


Pug
veterán

Nincs tudas alapu MM, ha nem hiszed jarj utana (azt hittem ez azert koztudott, mivel sokan ezert ahitozunk evek ota)....

(#194009) e-newsee válasza po1son (#194006) üzenetére


e-newsee
addikt

Nincs tudás alapú MM, ez igaz. A tankok vannak kategorizálva. Asszem a heavyken belül lett szuper és normál heavy, valamint a lightokon belül spotter és normál light. Ezeket próbálja párosítani. Ezen kívül csak a tier számít, hogy egyenlő legyen (3-5-7, 5-10, 2-5-8, stb). Ezért elviekben a gépállomány nagyjából ugyanolyan eloszlású mindkét csapatnál. A különbség a játékosok tudásából adódik, és sokat hozzátesz a nagy különbségű eredményekhez a lavinaeffektus is, amikor mindenki egy kicsivel teljesít rosszabbul/jobban, mint az ellenfél, ehhez hozzájön az egyik csapatnál a siker látványa, a másiknál a remény elvesztése, ezek összegződnek, és jön a darálás.
Nem értek nagyon hozzá, de akkora a véletlen faktor a játékban, vagyis helyesebben fogalmazva annyi változón múlik egy csata kimenetele, hogy összességében önmagától is 50% körül mozog a WR. Az RNG mértéke annyira robusztussá teszi a rendszert, hogy a játékosok minimálisan tudják elmozdítani valamelyik irányba. A nagyon jó játékosok kb. +10%-ban, a nagyon rosszak -10%-ban, de a többi nem az emberen múlik.
Gondolj csak bele, hogy egy lövés eredményét kapásból 5 dolog befolyásolja: A célzás helye, a találat helye, az átütés megléte, a sebzés mértéke, és ide vehetjük, hogy a modul sebződik-e. Ebből a játékos csak és kizárólag az elsőt tudja befolyásolni, a többi mind az RNG műve. Persze az első a legfontosabb, hiszen kvázi abból számolódik a többi, de annak is változó a súlya. Pl nem mindegy, hogy a célzókörön belül minden weak spot, vagy az egész tank belefér. Előbbi esetben a játék nem sokat tud változtatni a lövés eredményén, max a sebzés mértékén, utóbbi esetben viszont csatákat dönthet el függetlenül attól, hogy unikum, vagy bot kattintott. És ez csak egy lövés.
Szóval nem kell ide skill alapú MM, mert a rendszer anélkül is szabályozza magát. Valamit segítene, de nem annyit, mind gondoljuk. Meg kell nézni a ranked csatákat, ahol elvileg a végére nagyjából ugyanolyan tudású játékosokból válogat az MM, még a tankok is csak 10-esek, nagyjából ugyanazok a tankok is vannak mindkét oldalon, mindenki golddal lő, tehát egy csomó változó ki van véve a rendszerből, mégis sok a nagy különbségű csata. Vagy ott volt a Clan rivals döntő. Ott is abból a pár csatából volt mindkét irányban darálás, pedig ott aztán mindenki unikum volt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#194010) DVlad válasza egyedülülő (#193980) üzenetére


DVlad
őstag

A legnagyobb hiba, hogy kivették a játék savát-borsát, a csetet! :D

(#194011) po1son válasza Pug (#194008) üzenetére


po1son
addikt

Ha azt várod el a wg-tol, hogy neked pl 4300 pontos személy értékelésed van 48%-os winreta-el és csak ilyen játékosokkal dobjon össze, akkor fél óra lenne egy meccs keresés 15v15nel -+2 tier, egyenlő tanktipus elosztás. Megérné??? Nem bonyolult dolog kiszámolni, hogy 15 játékos statisztikákból számol átlagot a rendszer és ehhez mérten kap ellenfelet is pár %-os eltéréssel. Pl: Lehet az egyik csapatban van 2 kék és a másikban egy sincs, de akkor a másikban több zöld lesz és így lesznek úgymond egyenlőek az esélyek.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#194012) Bobyjack válasza po1son (#194011) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Szerintem kevésbé lenne élvezhető a játék, ha csak saját szintednek megfelelő játékosokkal kerülnél össze. Kell az, hogy néha egy bottal eljátszadozzál, és kell az is néha, hogy miután meghalsz egy szuper unikum csapattársat megnézz ahogy lehozza a csatát.

(#194013) jano_77 válasza ooloo (#194003) üzenetére


jano_77
nagyúr

27.3%-on vagyok, amit magam sem értek, hogy lehet, mert vettem már 47 ládát, a minden napi kicsik és mégis csak ennyi. Igaz nagy díszt nem csináltam, eddig egy van, ami ládában volt és én arra törekedtem a díszkészítéskor, hogy minél több meglegyen és nem arra, hogy V-öket készítsek. Lehet itt szúrtam el. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194014) Stigma.HC válasza jano_77 (#194013) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

25 ládát vettem, 31,5%-on vagyok így is
Az új albumba nem is csináltam még különm díszeket csak a tavalyit gyüjtöttem ki eddig.
De, 3 nagy díszt megcsináltam ez igaz.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#194015) h1mpi válasza jano_77 (#194013) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én 35%-on vagyok ha jól emlékszem. 75+25 láda volt összesen.

(#194016) jano_77 válasza po1son (#194011) üzenetére


jano_77
nagyúr

Segíts kérlek összeszámolni az oldalankénti kék illetve zöld játékosokat, mert valszeg matekból gyengébb vagyok mint Te:
1.

2.

3.

4.

Még itt a legkisebb eltérés, de itt is van

Elhiszem, hogy Ti nem kaptok ilyen és hasonló leosztásokat és emiatt kardoskodtok az MM megfelelősége mellett, de higgyétek el, hogy akik panaszkodnak, nem véletlenül teszik. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194017) Warton válasza jano_77 (#194016) üzenetére


Warton
őstag

Szerintem jobban tennéd, ha kikapcsolnád a kedves szívárványmododat. Sokkal kisimultabb lenne buksid! :)

(#194018) Chris0321 válasza Warton (#194017) üzenetére


Chris0321
addikt

Saját tapasztalat, hogy akkor meg azon idegeskedik az ember, hogy vajon milyen képességű emberekkel játszik.

(#194019) Stigma.HC válasza Chris0321 (#194018) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nekem meg az, hogy engem például veszettül nem érdekel mióta évek óta elhagytam.
Ezek szubjektív dolgok, ki mit hogy szeret használni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#194020) Gyuri27 válasza Warton (#194017) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert akkor nem veszit a csapat 3-4 perc alatt 15-3-ra?

Amd - Radeon - Ryzen

(#194021) jano_77 válasza Stigma.HC (#194019) üzenetére


jano_77
nagyúr

pontosan. nekem enélkül fura, idegesítő a játék, tehát marad. akár tetszik vkiknek, akár nem.

Balfék voltam, sry :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194022) KISDUCK válasza jano_77 (#194021) üzenetére


KISDUCK
addikt

Miért kéne lennie? Kattints valamelyik fizetési módra, pl.: PAYPAL-ra és visz tovább.

(#194023) Argh!


Argh!
aktív tag

Én pár éve használtam xvm-t kb két hétig és borzalmas élmény volt. Már a csata elején elszált a morálom mikor láttam hogy 20% ésély a nyerésre. Túloldalon 2-3 unicum meg kék , nálunk csak narancsok meg ilyenek.

A legkárosabb mod amit kitaláltak, első helyen lett volna amit tiltanék. :K

(#194024) Bobyjack válasza Argh! (#194023) üzenetére


Bobyjack
senior tag

A százalékos hülyeséget teljesen felesleges bekapcsolni. Teméredek példa van arra, hogy baromira nem úgy történt ahogy jósolta a mod.

Ettől függetlenül én tartom az álláspontom, hogy jó tudni ki lő vissza a másik sarokról. Szóval a mod alapból nekem hasznos.

(#194025) Warton válasza Chris0321 (#194018) üzenetére


Warton
őstag

Nekem nincs bekapcsolva, és nem idegeskedek rajta. Igyekszem jól teljesíteni, élvezni a játékot és kész. Ha nekem meg van a 2000 pont (dmg + assist), vagy sikerül egy mission akkor már jónak gondolom a csatát.

(#194020) Gyuri27:
De igen, mert ha be van kapcsolva akkor más a helyzet? Egyébként valamikor én vagyok a győztes csapatban, az azért elég jó érzés. Persze van a fordítottja is és nem tudok vele mit csinálni. Szerintem ezek a nagy különbséges csaták, nem az MM miatt, vagy a játékosok képességei miatt van. Egyszerűen arról van szó, hogy a pálya egyik felén az egyik csapat döntő túlerőbe kerül a tankok számában. A védekező játékosok ezt a túlerőt nem tudják feltartani és borul a pálya.

(#194026) jano_77 válasza Bobyjack (#194024) üzenetére


jano_77
nagyúr

pontosan így vélekedek én is. leszarom a %-os esélyt, azt akkor is lehet látni, mikor a birkák elindulnak mind egy oldalra és szinte fél percenként hullanak el mint a legyek. Viszont azt szerintem is jó látni, tudni, hogy ki van szemben, mi várható tőle és nem utolsó sorban esetleg az is hasznos lehet, hogy ha velem van vki egy oldalon, akkor attól mire számíthatok - vagy nem számíthatok.

(#194025) Warton: fejtsd ki kérlek, hogy akkor véleményed szerint miért alakulnak ki a döntő tank fölények a pályán, ha nem amiatt, hogy az agyatlan, birka bandának fingja nincs, hogy mit is kellene csinálnia, hová is kellene mennie?!? Érdeklődve várom válaszod. (irónia nélkül)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194027) Bobyjack válasza jano_77 (#194026) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Így igaz. Engem konkrétan idegesített. Demoralizál látni a jóslatot, még ha tudom tapasztalatból, hogy tehetek ellene. Szóval én inkább kikapcsolatam hogy a győzelmi jóslást ne is mutogassa nekem.

(#194025) Warton: Ezzel én is így vagyok. Ha megvan a saját HP lesebzése (mert nem mindegy h T5, vagy T10-ben sebez az ember 2k-t), akkor elkönyvelem hogy nem hátráltattam a csapatom. Mindig ez, vagy ennek a túlteljesítése lebeg a szemem előtt fő célként.

[ Szerkesztve ]

(#194028) KisApám válasza jano_77 (#194016) üzenetére


KisApám
addikt

A legelső képnél összeadtam a WN8-akat mindkét csapatnál.
Ez alapján az átlag WN8 oldalanként kb.: 696 - 1027
Melyik csapat győzött? :DDD

Én szeretem amúgy, ha látom az XVM-et.
Segít azt látni, hogy milyen ellenféllel állok szemben és mit várhatok el Tőle.
Azaz esetleg mennyire könnyű elkapni, kilőni, átverni, körberohanni stb.
Illetve azt, hogy a saját csapattársaimtől mit várhatok.
De a lényeg: nézni a térképet, és helyezkedni, akár visszavonulni.

A nyerési esélyt nem nézem, jó párszor volt már olyan, hogy kililult csapat lett beszántva.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#194029) Imilenni válasza jano_77 (#194021) üzenetére


Imilenni
addikt

Mi lesz, ha majd mindenki lerejti a statját? ;]

Press "F" to pay respects.

(#194030) jano_77 válasza Imilenni (#194029) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem fogja mindenki. szerintem tök nagy faszság elrejteni

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194031) e-newsee válasza Gyuri27 (#194020) üzenetére


e-newsee
addikt

Mindenkinek:
Az alap xvm-ben évek óta nincs már bent a nyerési esély mutatása.

A tudatalattit igenis nagy mértékben tudja befolyásolni, ha meglátsz egy ilyen leosztást. Eleve idegeskedsz, hogy "Na, ezzel a csatával sem fogok WR-et növelni!", meg hasonlók. Tapasztalatból mondom én is. Évekig használtam, már akkor, amikor még számolt egy esélyt a csatabetöltés alatt. Talán egy éve kapcsoltam ki, hogy csata közben lássam a statisztikákat, és állítom, pozitív eredménye lett. Lehet, hogy effektíve a csatára vonatkoztatva nem jelentős a hatása, de hogy a közérzetem jobb lett, és sokkal nyugodtabban tolok le egy csatát, az biztos.
Nem mondom, hogy könnyű volt "lejönni a szerről", mert először baromi idegesítő volt, hogy nincsenek ott a jól megszokott színek, de 1-2 hét után már nem érdekelt. Jobban tudtam koncentrálni a csata folyására. Nem az volt az első dolgom, ha felspotoltak valakit, hogy ránézzek, mennyire zöld (igen, sajnos már az sem volt mindegy, hogy zöld, megnéztem a számokat is, hogy csak Esmeralda zöld-e, vagy szuperzöld-e), hanem hogy merre tart, hova helyezkedik, és nekem hova kellene, hogy minél eredményesebben jöjjek ki a találkából. Nincs előítélet, és ez így jó. És még egy előny a színmentesség mellett, hogy ha napokig nincs új verzió, akkor kevésbé érezni a különbséget a vanilla klienssel szemben, mintha a csicsából egyszer csak színtelen player panel lesz.
A többi előnyét azóta is használom. Tudom, feltehetnék külön is garázs-óra modot, minimap modot, legénységpakoló modot, stb-t, de így csak 1-et kell, és gyorsabb, mintha az Aslaint telepítgetném minden alkalommal. És nekem eddig semmi bajom nem volt a moddal. Egyszer volt talán olyan, hogy egy nightly buildet (bétát) kipróbáltam, és nem indult el a játék, de ezen kívül soha nem volt miatta anomáliám. Szóval nem fogom elhagyni magát a modot, de színek nélkül használom.
Ettől függetlenül mindenki azt használ, amit akar, amíg az szabályba nem ütközik. Így Janó is. Az én szememnek is furcsa, de ő nyilván már megszokta. Csak odapillant, és tudja, melyik oszlopot kell nézni. Váljék egészségére! ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#194032) Gyuri27 válasza e-newsee (#194031) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem használok xwm-et. A csata első 1-2 percében le lehet vágni mi lesz.
Nagyon ritka, hogy nem jön be.

Amd - Radeon - Ryzen

(#194033) Bobyjack válasza jano_77 (#194026) üzenetére


Bobyjack
senior tag

A játékos állomány egy jelentős része tényleg alapvető játékmechanikai tudásbéli hányosságokkal rendelkezik. Vagy kicsi gyerek még, vagy egyszerűen nem tud felnőni a feladathoz több ezer csata után sem. Ezt el kell fogadni. Mindig ez volt és ez is lesz. Az pedig random, hogy kihez mennyi kerül ilyenekből egy adott csatában hozzád.

Szerintem összességében apróbb hibák egymásra rakódásaként borul egy-egy szárny a pályán. Erre még ráadódnak az olyan rng alapú szerencsétlen sorozatok, mint amit ezen a ma reggeli Reddites videón láthatsz. Ez a játék része, de pár ilyen esemény teljesen meg tudja változtatni az adott csata végkimenetelét.

Tegnapi példa Malinovkáról: egy enemy low HP-s pantera leszedte lánccal a dupla lövésemet a 703-asomban ülve. Mindkét lövedéket benyelte a lánca majdnem tökéletesen oldalról nézve... 4v4-ben voltunk és emiatt a végén ki is kaptunk. Pedig papírforma szerint neki ott meg kellett volna halnia. Duplán. De helyette én hullottam és még két társamat is kispotolta, akik szintén a garázsban végezték egy percen belül.

[ Szerkesztve ]

(#194034) galervin93 válasza Bobyjack (#194024) üzenetére


galervin93
őstag

És biztos az lő vissza, akinek a statját látod? Az a baj, hogy egy adott pillanatban fingod nincs, ki van ott és mit fog csinálni. Persze nagy átlagban az ül a gép mögött, akit a statisztika mutat, de nem feltétlenül van ez így mindig. Illetve honnan tudod, hogyan jött össze az adott stat? Egy jó statisztikájú light szpottolni fog, vagy lőni hátulról? Egy zöld med mit fog csinálni? 1600wn8 low Hellcat statpad, vagy tier 10-ben hozta össze? Sötöbö-sötöbö, megannyi kérdőjel... Ha kikapcsolod, és mindenkit úgy veszel, mintha unikum lenne, és mindenkinek úgy mész neki, hogy nem könnyelműsködsz, akkor sokkal kevesebbet hibázol, illetve kevesebb esélyt adsz az ellennek azzal, hogy "megtámadom, mert ez csak piros", miközben mögötte lehet ott kuksolnak a többiek...
Én már évek óta csak tankokat látok és azok ellen is játszok, nem nevek és statok ellen. Nekem mindegy, hogy fekete vagy lila, engem az érdekel, hogyha Leo PTA-ban ül, akkor 8.5 mp körül lő vissza nekem, és átlagban 420-at sebez.
A statisztika csak pöcsméregetés, ingame megjelenítése pedig felesleges - hátráltató - gondolatokat szül a játékosokban.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#194035) jano_77 válasza e-newsee (#194031) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194036) peterson79 válasza kchryss (#194005) üzenetére


peterson79
őstag

Tegnap lecsaptam az amx-re, de eddig felemás a téma vele, azt hittem a kamoja jobb. Jelenleg venti, optika és vert. stab van rajta. Mondjuk az vicces ahogy lehet vele lőni:)

(#194037) peterson79 válasza jano_77 (#194013) üzenetére


peterson79
őstag

A nagydiszeket kellett volna legelőször megcsinálni, az eleve +10%.

(#194038) Bobyjack válasza galervin93 (#194034) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Szerintem itt azokat a végleteket emeled ki, amik a te álláspontodat támasztják alá. Én is szintén kiragadhatnák példákat, ami a magam igazát bizonyítja.

Alap, hogy kell tudni a látott információkat szűrni. De ha nincs infód, akkor nem tudsz miből szűrni. Semmit se veszek készpénznek abból amit látok az XVM-ből, de egy alap álláspontot tudok magamnak felállítani.

Másként látjuk, de ezzel szerintem nincs semmi probléma. Meg tudtunk és meg is fogunk tudni élni békében egymás mellett. Szerecsére mindnekinek megvan a lehetősege úgy tenni ahogy neki jól esik.

[ Szerkesztve ]

(#194039) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Mod témára egy vicces kép ha már úgy is szó volt róla. ;] :DDD

(#194040) Chris0321 válasza Argh! (#194023) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha lett volna vele egy kis tapasztalatod akkor láthattad volna, hogy a teljesen esélytelen csapat is szokott nyerni, nem egyszer simán lealázva a sokkal jobb ellenfelet így az esélyeken-e miatt felesleges idegeskedni. Plusz arra jó az esély, hogy ha látod mennyire vacak a csapat akkor nem kockáztatsz mert nem fognak segíteni hanem a biztos sebzésre mehetsz így a vesztes csatából is jól jösz ki.

(#194041) jano_77


jano_77
nagyúr

Na az ilyen retkes GECIK miatt sajnálom, hogy elvették a csapat sebzés lehetőségét! Ha még lenne, akkor ez a gennyláda nem utolsónak döglött volna meg, hanem elsőként, még annak árán is, hogy kibannolnak érte! 10 sec alatt elfoglalta azt a pozíciót top light-ként és egy métert nem tett utána, hiába jeleztünk neki többen és lőttünk rá többen! Az ilyen rohadjon meg és játsszon inkább kis autóval vagy babával leszarom, de ne egy olyan játékkal, ahol a gyávaságnak helye NINCS! :W :o



remélem, hogy rajtam kívül még 14 jelentették fel a kis gyökeret és a WG-nél lesz foganatja. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194042) Massmurderer válasza jano_77 (#194041) üzenetére


Massmurderer
őstag

Tegnap ép erröl irtam :DDD Nap mint nap nincs olyan csata mikor ne lenne ilyen fajb*rom a csapatba :D

(#194043) jano_77 válasza Massmurderer (#194042) üzenetére


jano_77
nagyúr

sajnos több is van :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194044) galervin93 válasza Bobyjack (#194038) üzenetére


galervin93
őstag

Hát ha nem látok semmit, ahhoz képest néhány fals infó is felesleges rossz. :) így szerintem az "alap álláspont felállítása" is veszélyes.
Persze, megvagyunk békében, bárcsak ez lenne a legnagyobb tüske a játékosok között. :K

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#194045) CirrMee válasza po1son (#193996) üzenetére


CirrMee
addikt

Az MM általában egyenlően ossza szét a játékosokat tudásuk alapján, ezért is van az hogy nehéz 60% winrate fölé menni a jó játékosoknak is.

Általában...

Szerintem a középmezőnyből páran tudnánk egy rakás képernyőfotót mellékelni xvm stattal kiszínezve, ami rögtön meg is cáfolja ezt az állítást. :)
A valóságban elég ritka az ilyen - meg hát nem hiába szidják a macskamékinget, amikor sorozatban bukó, majd sorozatban előnyös csapatokba sorol. Gondolom a kiegyenlített erőviszonyok miatt tartanak sorozatban 3-5 percig a meccsek is... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#194046) Bobyjack válasza galervin93 (#194044) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Bár így lenne! :R

(#194047) jano_77


jano_77
nagyúr

Azért az szomorú, hogy teljesen mind1, mikor ülök le játszani - legyen az du, este, éjjel vagy most reggel-de - a játék állandó jelleggel szopat! Nem tudok nyerni, így pedig nehéz teljesíteni a nyeréshez kötött küldiket! FU WG :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194048) palfitom válasza Warton (#194017) üzenetére


palfitom
félisten

Egyetértek. :K
Sosem használtam mod-okat (lehet, hogy rosszul tettem/teszem, de ez most más tészta), így előre "nem adom fel" az adott csatát, csak mert gyenge játékosokat rak mellém a játék.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#194049) jano_77 válasza palfitom (#194048) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ki beszélt itt arról, hogy bárki feladná - az itt jelenlévők közül - mert gyengéket sorsolt mellé a játék?!? Arról van szó, hogy hiába tesz meg mindent ennek ellenére, mert a játék NEM engedi nyerni, szopatja folyamatosan! Nem ugyan az a kettő.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#194050) sith7 válasza jano_77 (#194047) üzenetére


sith7
nagyúr

FU WG ! :C :C :C

és közben öntöd/öntitek bele a pénzt év közben, év végén, és megy a panasz folyamatosan .... mekkora arcok lehetnek a WG - nél ... röhögnek a markukban, közben meg ömlik nekik a pénz éjjel - nappal ... hihetetlen :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.