Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25701) Kean_Sorbo válasza Jo33by (#25690) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Tudod a legszebb élményem volt, mikor megvettem a JgPz E-100-at. De sajnos rémálom lett belőle. Egy ilyen TD-nek biztonságérzetet kellene nyújtania. De nem. Minden egyes elkezdett köröm vele idegeskedés, hogy mit dob a random-faktor.. A múltkor 8-as tankokról pattogott úgy, hogy oldalba toltam őket, tiszta lövéssel. Az utolsó egy Foch volt ami egy dombon tolatott felfelé. A tetejét pontosan be tudtam lőni, de semmi. Valami kritikus sérülést okoztam neki, páncélátütéssel. 5 lövés, 5 találat 0 sebzéssel. Utána bementem a rét közepére, hogy megdögöljek. Néha biztos röhögnek rajtam, mikor az első pár lövés után látom hogy szoppancson vagyok, és HE-t töltök. Aztán sebzek átlag 200-at lövésenként mint a Jagdpantherrel, csak ez 24 mp alatt tölt be. A rekordom -124HP, jó mert legalább a Mercedesem W számával egyezik, ez vigasztal.

A másik, amikor totál melléket lő, akármit csinálhatok. A Jagttiger-nél nem ezt szoktam meg. Azzal a rekordom 9700 dmg körüli, ezzel a bádogdobozzal meg örülök ha néha megvan a 3000.

Aztán ha jó napom van akkor minden betalál, meg sebez. Tegnapelőtt már nagyon untam a banánt, 10-es tankok mindkét oldalon. Jó mondom spórolok, töltöttem HE-t (90 pennel). E-100, Foch 155-be 1300 feletti sebzést pörköltem kb. 400 méterről, a többibe meg 600-1000 között.

Az egész meccs alatt 1 robbanás okozta sérülés volt, a többi páncélátütés. Még egyszer írom a 90-es pennel.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#25702) Linkin válasza GaburroSan (#25700) üzenetére


Linkin
senior tag

Mikor majd a tornyát repesszel lövik az lesz majd a fail :DD :DDD

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#25703) #65537792 válasza Drenadar (#25698) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nem. A lövedék kondenzcsíkján (vagy hogy hívjam) látszódott, hogy mint ha megfújta volna balról a szél. :D De artyval is vannak néha érdekes lövéves. Mozgótankra, teljesen nyílt célkeresztel lövök egyet és hova megy? Hát rá csórikámra. :D

(#25704) Angel1981 válasza GaburroSan (#25700) üzenetére


Angel1981
veterán

A specifikációk alapján én csakis a JagdTiger ágyújával használnám; +40 pen, a többi meg kb. egálban van.

(#25705) zsolthee


zsolthee
senior tag

Már egy ideje én sem nagyon játszok Tier5 alatt, mert eszméletlenül felhígult ott a játék. Mex leveszem a szorzót. Tegnap KV-1-el elvonultam egy alacsonyabb szikla mellé, hogy az oldalról érkező ellenséget feltartóztassam némileg. Akik előrébb voltak szinte azonnal felmorzsolódtak. Szóval célzom a pirosakat, erre egy ARL44 mögém áll és mozdulni sem bírok. Ha előrébb gurulok és úgy próbálok visszahúzódni, azonnal szétlőnek. Ráfordítom a tornyot és leadok egy ártalmatlan lövést, hogy vegye már magát észre. Persze az már hiába volt: Az ellenség kiszedett így is. És utána még Ő panaszkodott. You blocked me!
Másik gyöngyszem:
K6000 fórumtársunkkal vállvetve elindultunk egy sivatagi pályán. Faszán ledaráltuk a bal oldalt. A kis T49-emből már csak néhány HP maradt, ezért elkezdtünk foglalni. Már csak egy KV-1 volt a távolban egy szikla mögött amit a többiek csipegettek. Erre egyszer csak kilőnek! :Y Mi a retek???? :Y
Kilőtt a saját Churchill-ünk!!! :Y Valószínűleg irigykedhetett a BIA medálra vagy nem tudom. Ha életben maradok, megkapjuk mind2-en. Így semmi nem lett belőle hiába nyertünk.
Szóval ez már azért az aljasságnak elég magas foka.
Aztán a sors megkönyörül rajtunk, és egy nagyon jó kis csatával mindezt kárpótoltuk. Én egy IS-sel, K6000 egy IS-2-vel megvédtük a bázisunkat. Mi ketten és egy T29 maradtunk a végén. Az ellenség mindössze egy Kv-1-ből. Pantherből, Stug-ból és egy Arty-ból állt. Spot hiányában elindultunk és úgy döntöttünk, kiszedünk mindenkit. :D Így is lett. Már csak nekem hiányzott egy kill, hogy ismét szert tegyünk a BIA medálra és sikerült. Jó volt a csapat. Meghagyták nekem teljes egészében, még csak meg sem sebezték. A végén még meg is dicsértek minket, hogy milyen jók voltunk.

(#25690) Jo33by

Hozzá kell szokni.Ez van. Mind a kettőre elég sűrűn van példa nálam is.
Nem rég vettem meg a T34-et és az 5-6. meccsnél produkálta: Kb 100m-re van tőlem egy TigerII. Becélzom, tüzelek, semmi. Ismét célzok, lövök, semmi. Se lepattanó, semmi. Mintha hátam mögé dobáltam volna a lőszert.
Másik: amikor azt hiszed (mert látod), hogy ez fölé megy és nem lesz belőle semmi. Közben már jelzi is sárgával a sérülést. Akkor jön a vigyor.
Szóval egyszer fent, egyszer lent.
Pár napja pont egy ilyen miatt lett döntetlen a csata. Csak rajtam múlott, hogy egyedüliként egy KV-3-mal ki tudom e lőni a zászló körül legyeskedő védőt. Bujkált egy szikla mögött és nem volt más választásom: rá kellett mozdulnom, mert már nem volt elég idő a foglalni. El akart robogni lettem, hogy majd hátulról kiszed. Épp be tudtam célozni és kis szerencsével telibe is kaptam oldalról. Bár tier10-es volt, nem illett volna csak egy critical hit-tel jutalmazni. Leláncoltam, álltam vele szemben mert még volt elég HP-m és izgatottan figfeltem az órát és a betöltési időt. 0,6mp kellett volna az újratöltésig és erre lejárt az idő!!!! :Y
Ezt mondom nem hiszem el!!! :W
Ha betalál az utolsó, nyerünk. Igez, ehhez kellett némi szerencse is meg pech, de ez van.

[ Szerkesztve ]

(#25706) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Nem akartam ezt már betenni de Tier 8ban ő lehet az új "ISU BL-10-el"
Rheinmetall Waffenträger

Életerő: 1150 hp
Súly: 19,12 t
Motor erő: 207 lóerő (10,8 lóerő/t)
Maximális sebesség: 35 km/h
Fordulási sebesség: 42 fok/másodperc
Test páncél: 20/10/8 mm
Torony páncél: N.A. (valószínű nem sok)
Alap ágyú sebzés: 750 hp
Alap ágyú átütés: 215 mm
Tüzelési gyorsaság: ?
Torony forgási sebesség: 24 fok/másodperc
Látótáv: 400 méter
Rádió hatótáv: 700 méter

Alap ágyú 750dmg/215mm átütéssel! Finom! :DD

(#25707) Enzolord válasza Kean_Sorbo (#25701) üzenetére


Enzolord
addikt

Én az FV 4202-t használtam pár körben gold repeszrombolóval, de amikor 40 méterről a fosch gerendájára lőttem 7 hp-t, akkor jött el a pillanat, hogy befalaztam a garázsajtót ez előtt a rém előtt...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25708) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

8.9 open test will start on 10.10.2013 (that’s on Thursday)

(#25709) Angel1981 válasza Enzolord (#25707) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, most ezt nem egészen értem.
Egyetlen rosszul sikerült lövés miatt lemondtál az egész tankról, vagy mi?
Az egy T10-es tank, nem lehet pár órányi játékkal megszerezni - vagy tesztszerverről beszélünk?

Vagy a "rém" alatt a Foch-t érted? :F

(#25710) Djuree válasza Enzolord (#25707) üzenetére


Djuree
félisten

foch-nak a gerendája elég hektikus, ott nem nagyon lehet átlőni sokszor semmivel.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25711) Enzolord válasza Angel1981 (#25709) üzenetére


Enzolord
addikt

Bocsi, ha félreérthető voltam..
Nem, az az utolsó szög volt a koporsóban, amikor ennyit lőtt golddal..
Nem szeretem, nem jó, nem tudok vele bánni..
De benn van a garázsban, nem tesztszerver...
Bár a Fosch is lehetne rém, ha ellene vagy, viszont, ha vele, akkor minden átlő...
WOT Murphy törvénye..:)

#25710) Djuree De 210es pennel repeszrombolóval 7 sebzés? Akkor inkáb mondja, hogy Csonka Pici ( We dzsászt DingDong) és haladjunk, de arany skulóval 7et sebezni... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25712) Kean_Sorbo válasza Enzolord (#25711) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Én már sokszor egy ekszeszájzbúkkat is kiegyeznék. :DDD Akkor legalább tudnám, hogy megszállta a tankot az ördög.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#25713) Angel1981 válasza Enzolord (#25711) üzenetére


Angel1981
veterán

Okok, így már értem! :)

Ez hátha visszahozza a kedved! ;)

Kean_Sorbo:
Erre gondolsz? :DD

[ Szerkesztve ]

(#25714) Kean_Sorbo válasza Angel1981 (#25713) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

No igen. :D Ferike az etalon. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#25715) dfsz34 válasza zsolthee (#25705) üzenetére


dfsz34
őstag

Tier 5 és alatta teljesen átmegy állatfarmba ilyenkor délután. Már semmin nem lepődök meg. T-25-el vagyok és Abbey pálya, mielőtt elmegyek valamelyik irányba a középen feljövőket szoktam csipegetni de ezzel elfoglaltam egy retardált kv1 helyét a tudtomon kívül. Simán lenyomott onnan, nem érdekelte, hogy ott vagyok. Utána leszedtem fele hp-ját és elmentem a házak közé. A vicc, hogy még így is nyertünk, mert 1 tankunk simán foglalt, háborítatlanul. Az ellenséget inkább nem minősítem, ha mi ilyenek voltunk, akkor ők nem tudom, hogy lehet még ez alatt lenni.

(#25716) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Storm kinda confirmed like 20 mins ago that the test will start tomorrow, not today.

Sorry, there’s always a risk of that happening, guys :)

(#25717) Bingisz válasza GaburroSan (#25716) üzenetére


Bingisz
addikt

:O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25718) KisApám válasza GaburroSan (#25716) üzenetére


KisApám
addikt

Ha ez így indul, mi lesz még belőle???

Remélem nem egyre szarabb és szarabb lesz a WoT
a PÉNZLENYÚLÁS felé hajazva...

(avagy kényszerű befizetés felé, hogy tudj valamit csinálni, és ne 2 percenként hátradőlni szinte minden alkalommal, met kilőttek, bármilyen jó is vagy...)

No meg remélem mentek a reportok feléjük az általatok leírt csodákról, golyóröptékről és pattintásokról.
Legyen már mit javítaniuk, ha már volna mit bőven.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#25719) Djuree válasza KisApám (#25718) üzenetére


Djuree
félisten

war thunder...ennyi. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25720) Bingisz válasza KisApám (#25718) üzenetére


Bingisz
addikt

Egyrészt nem értem, mi köze van a válaszodnak ahhoz, hogy a teszt csak holnap jön, másrészt ekkora bullshitet már régen láttam ide leírva. :C :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25721) Angel1981 válasza Djuree (#25719) üzenetére


Angel1981
veterán

Mik az eddigi benyomásaid róla?

(#25722) KisApám válasza Bingisz (#25720) üzenetére


KisApám
addikt

Ezt TE meg előre honnan tudod ennyire jól, hogy talán nem az?
Egy lehetőség, igaz kicsit negatív, de az.

Ha ennyire jól informált vagy, kérlek még ossz meg pár tuti infót velünk, mi várható. :R

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#25723) Djuree válasza Angel1981 (#25721) üzenetére


Djuree
félisten

a repcsis rész nagyon faszányos (wowp az semmi ehhez képest). mostanában nem is wotozok már, csak wt megy. a tankosra kiváncsi leszek, de vidik alapján jó lesz. inkább a realitásra mennek rá, nem lesz benne ennyi agyzúzó fasság mint a wot-ban. majd meglássuk, darabig nem megyek vissza wot-ozni, meguntam kissé...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25724) echterion válasza dfsz34 (#25715) üzenetére


echterion
nagyúr

Ne feledd, hogy mindig van lentebb. ;]

**********

(#25725) #65537792 válasza Angel1981 (#25721) üzenetére


#65537792
törölt tag

Szerintem egyezni fog a véleményem. AWESOME! Már most jobb mint a World of Warplanes.

(#25723) Djuree

Tudsz egy-két frankó videót a tankos játékokról?

[ Szerkesztve ]

(#25726) Linkin válasza Djuree (#25723) üzenetére


Linkin
senior tag

Mert retardáltak azt se fogják el lepni a multis játékok erre vannak itélve nem lehet ellene tenni semmit

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#25727) Djuree válasza Linkin (#25726) üzenetére


Djuree
félisten

vannak is benne már most is, de egyenlőre nem zavaró mennyiségben.

cyberwarfare: most így nem. de gugliba beírod hogy war thunder tanks és biztos kidobja.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25728) Angel1981 válasza Djuree (#25723) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi!
Majd az idő eldönti. Akárhogy is, végre lesz riválisa a WoT-nek, és nem fogják annyira lesz*rni a játékosok visszajelzéseit / véleményeit / panaszait!

(#25729) dfsz34 válasza Djuree (#25723) üzenetére


dfsz34
őstag

"darabig nem megyek vissza wot-ozni, meguntam kissé..."

Az jó :) mert már így is rohadt sok az F155 a tier10 csatákban, legalább te nem jössz, eggyel kevesebb. Nincs lassan csata nélkülük és az még jó, ha csak egy van.

Egyébként viccet félretéve, megértem. Még pár tízes tank érdekel, köztük az F155, azt kihúzom, meg a prém is lejár addigra szerintem és minimálisra csökkentem a WoT időt utána én is. Lassan kúsznak egyre feljebb a retardáltak és ha majd tier10-ben is ez megy, hogy vérvörös csapat némi oda nem illő 1000 win7 feletti játékossal, akkor lesz kész teljesen ez a játék. A rengeteg afk nagy része mind bot, amik szorgalmasan gyűjtik az xp-t.

(#25730) #65537792 válasza Djuree (#25727) üzenetére


#65537792
törölt tag

Remélem abban nem lesz ilyen buzi spot rendszer. Akkora szánalom, hogy nem igaz. Frankón legyenek megcsinálva a terepelemek és akkor nem lesznek fantom tankok.

[ Szerkesztve ]

(#25731) PR0JECTNR56 válasza PAtr0n (#25689) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nagy randomgenerátor az egész, de ameddig van Jagdpanther II-m én nem panaszkodom különösebben. :)

(#25732) bullseye


bullseye
addikt

Mai noob. Tényleg csak kezdő, úgyhogy nem szép ütni de... KV1 beáll az arty mellé a sarokba, és emelt csővel lő arrafelé, amerre az arty. A nick alapján magyar, 12 éves, üzentem neki, hogy ezt azért nem így kéne. Hátha megérti.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25733) Drenadar válasza bullseye (#25732) üzenetére


Drenadar
veterán

gondolom nem értette :D

(#25734) nihill válasza bullseye (#25732) üzenetére


nihill
őstag

Tegnap nálam is elég szánalmas volt. Még este 11kor is, Airfield pálya, az összes heavy bal alul kempelt, közben az egész jobb oldalt 2 TD védte, vagy Mines, toptier IS-3 védte az artyt, stb stb
JT88-at elő se mertem venni. Hagytam is, utána hajnal 1 után voltak olyan csaták amiben már összedolgozás is volt.

[ Szerkesztve ]

(#25735) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Engem kilóra megvett a War Thunder eddig. Lesznek benne magyarok, mégha csak a német ágba is integrálva, elvileg jobban optimalizált motor, gondolom Steamen keresztül is lehet majd tolni. persze, amennyit eddig láttam belőle, jóval másabb, mint ez, szóval lehet egymás mellett játszani a kettőt, de ha azok a videók, amik megjelentek eddig belőle, igazak, akkor jóval-jóval jobb játék lesz már most, mint a WoT akár két éven belül lehet :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25736) #65537792 válasza Bad Pritt (#25735) üzenetére


#65537792
törölt tag

Steamen már lehet nyomni. És ebben alapból már a repcsik meg a tankok együtt mennek vagy mi? Mert láttam videóban, hogy hangárban voltak tankok meg repcsik amiket lehetett választani. Vagy 2:1ben lesz?

(#25737) Bad Pritt válasza #65537792 (#25736) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mármint a tankos része is van Steamen? Csak láttam pár hónapja, hogy bekerült, szal tudom, hogy ott van, de a tankok nemtom mikortól lépnek ki a betaból.
Amúgy szerintem lesznek meccsek, ahol csak tank a tank ellen, jelenleg, amiket láttam videókat, ott voltam repülők az égen és tankok a földön Stuka+Stug

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25738) Bingisz válasza Bad Pritt (#25737) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem ennyi elég is a tankos részéből: [link]

Ez még rosszabb mint ami arty uralom volt a WoT-ban.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25739) Cseri0058


Cseri0058
őstag

na ezt a replayt mindenki nézze vissza!!!!
ekkora mázlit.... :DD :DD :C de azért szerintem ehhez nekem is volt közöm hogy így alakult :D :C

Replay!!!!!!

(#25740) Máté94 válasza Bingisz (#25738) üzenetére


Máté94
addikt

Válaszható lesz.

(#25741) Angel1981 válasza Máté94 (#25740) üzenetére


Angel1981
veterán

Úgy legyen!

(#25742) Bad Pritt válasza Bingisz (#25738) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk a csávó pont ezután mondja, hogy a repülővel közvetlenül látnod kell a célt és úgy rárepülni, ledobni a bombát, eltalálni... Azért 6 darab 0.55ös pontosságú arty godmode-ban kicsit nagyobb veszély volt anno, mint itt néhány szutyok repülő, ami valszeg nem is veled fog foglalkozni, mert van saját ellenfele az égen. Az összes videóból ez volt az egyetlen, ahol ilyet mutattak, de mint tudjuk a puding próbája az evés :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25743) Comic válasza #65537792 (#25614) üzenetére


Comic
aktív tag

Nem a prém vs. prém nélküli "anyagi bevétel" különbsége a durva, hanem, hogy azt írja, hogy ha prémed van, akkor az 50%-al több kredit csatánként... ("50% more credits earned in a battle")
Evvel szemben a különbség messze több szokott lenni, mint a prém nélküli hozam 50%-a...
Na ez a nem korrekt!

(#25744) PAtr0n válasza bullseye (#25732) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én erre csak annyit mondok: KV1 shooting like a boss :D

SHiZUOKA:
Az úgy könnyű :) De ahogy most érzem, már nincs nekem kedvem több hónapig farmolni valami értelmesebb Tier-be. Leragadok a 6-nál, oszt kész, farmolok olyan vassal amivel eleve jó vagyok.

cyberwarfare:
Nagyon sok baromság nem lesz benne, ami a WoT-ban. Persze lehet lesz más ami dühíteni fog, de az eddig kiszivárgott gameplayek alapján sok tekintetben jobb lesz:

Part1 és Part2

Többek között KV1-el, Stuggal, T34-el csapatnak. A második videón 9:30-nál a Stug amikor jön le a hegyről, nagyot röhögtem azon amit művelt vele a "fizika" :D Érdemes megnézni.
Amúgy úgy vettem észre, hogy vannak bőven lettanó találatok is, ami kicsit életszagúbbá teszi az egészet az a harckocsi himbálódzása, amíg nem áll nyugalmi helyzetbe, nem érdemes lőni. Ez tulajdonképpen a WT "összeszűkülő célkereszt"-je :) Spot rendszer nincs, aki ismeri a WT repülős részét, az tudja, hogy a képességpontokat lehet osztani "láthatóságra" (visibility), és "felderítésre" (keen vision) is tenni, előbbinél minél nagyobb az érték annál később vesznek észre messziről, a második pedig a plióta szemét javítja, tehát előbb veszi észre a pontot a távolban.
Ami külön jó pont a WT-ben a HP rendszer teljes mellőzése, addig él egy repülőd amíg még tud repülni. Lehet 2 percig sem, ha a pilótát kilövik rögtön az elején. Szerintem a tankos rész is ilyen lesz, addig fog a tank élni, amíg ki nem gyullad vagy fel nem robban a sok találattól.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25745) Angel1981 válasza Comic (#25743) üzenetére


Angel1981
veterán

Mi nem korrekt?

Ha prém nélkül mondjuk 10.000 kreditet kerestél volna, prémmel 15.000 lesz, egyszerűen szorzódik 1,5-tel, bárki ellenőrizheti a részletes jelentésben.
(Az eventekért járó plusz bevételeket ne számoljuk, az ettől teljesen független.)

(#25746) csapee válasza Angel1981 (#25745) üzenetére


csapee
senior tag

Szerintem arra gondolt hogy a netto bevetelben lehet 2-3x kulonbseg is ( ha levonod a javitas, loszer ar es esetleg kompenzalast).

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#25747) Angel1981 válasza csapee (#25746) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, ez így van, de attól még tiszta sor a számítási mód, nincs itt semmi inkorrektség.

Magas tierekben még az is simán lehet, hogy csak prémmel lesz pluszos a köröd - akkor viszont a prémium végtelenszer többet ad! :)

(#25748) #65537792 válasza PAtr0n (#25744) üzenetére


#65537792
törölt tag

Hujujujujuj :DDD :DD Azért érzitek. Szóval itt érzem, hogy lő a tank. Milyen dúrván nézni.
Meg csak egy kicsit jobbak a tankanimációk. Ahogy megy. Motor hang is. ÁÁÁÁ jöjjön már.

[ Szerkesztve ]

(#25749) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Golddetector pack 3 by Vitiris

Változások:

Új script
Új hitlog ikonosítva hogy kevesebb helyet foglaljon el!
Bővített chat üzenetek. (életerő stb kijelzés)
Chat history hogy vissza lehessen nézni minden chat üzenetet ha eltűnt! (enter és scrollal lapozható)

Innen!

Használjátok egészséggel!

(#25750) PR0JECTNR56 válasza PAtr0n (#25744) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem könnyebb mint bármelyik másikkal. ;) Sajnos pont T6-ban büntet a német td ág, vagy alatta vagy felette sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.