Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#11001) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Áhhhh.
A 3. ammo rack halálom zsinórban a SU-152-vel :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#11002) L4mie válasza nyunyu (#11000) üzenetére


L4mie
veterán

és még papír is szerencsétlen 70-60-60 páncélzatával :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#11003) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

mi alapján fizet kárpótlást a csapattárs ha megsebez ? nem 1x volt már olyan hogy alig 5-10hp-t sebeztem egy hülye lighton aki belémjött hátulról és több ezret levont a végén , illetve volt olyan hogy kilőttem messziről a túl gyorsan mozgó csapattársamat és akkor is 5 számjegyű volt a bünti :((( most egy szemét mint később kiderül román játékos azért lőtt oldalba mert elmentem mögötte és emiatt 1 másodperc megállásra kényszerítettem a nagy hátrálásba ( tipikus román mentalitás + látta a fehér TigerII tornyán a magyar zászlót ) 417-et sebzett és kaptam egy ammohit-et (ami miatt aztán ki is lőttek ) és a végén 3127 jóváírást kaptam , koránt sem érzem ferrnek !

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#11004) sutyi^


sutyi^
senior tag

250mm HEAT pen, azt gutenabend. :)

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#11005) nyunyu válasza sutyi^ (#11004) üzenetére


nyunyu
félisten

Most nerfeltek a SU-152 trollgunt is, mar csak 228 a penje HEATtal.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11006) Angel1981 válasza Quan-Chi (#10987) üzenetére


Angel1981
veterán

Klassz! ;) :R

(#11007) mcwolf79 válasza nyunyu (#11005) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az melyik? Mert én egyiknél sem látok 228-at.
Most akkor milyen sorrendben is van a pen? AP/HE/premium?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#11008) vbbb válasza nyunyu (#10940) üzenetére


vbbb
őstag

:N

Nem értek egyet, a T28 Proto nagyon jó nyolcas TD. Jobban bejött ez alatt a 10 csata alatt mint a Ferdinand, pedig azt is imádom.
Egyáltalán nem szívás vele játszani. A forgó torony kifejezetten áldás és kevesen szoktál megtalálni, hol vannak a gyenge pontok szemből. Elég pattogós és még az alját se kell rejtegetni. Amúgy meg minden arty mágnes, ha nem használsz fedezéket.

(#11009) sith7


sith7
nagyúr

Tehát, akkor most egy heavy / med tankra mit javasoltok ?

Eddig ez volt:

venit + töltésgyorsító + stabilizátor ... most akkor venti helyett célzásgyorsító ?

Más:
Tiger P után érdemes az "Aladár" felé menni ?
Vegyes kritikákat olvastam róla

vagy inkább Panther 1 - 2 vonal a jobb választás ? :F

[ Szerkesztve ]

(#11010) Macka válasza Quan-Chi (#11003) üzenetére


Macka
veterán

Miért nem lőtted ki a f@szra. :B

(#11011) jano_77


jano_77
nagyúr

Tud vki működő Deegie Sight célzó modot 8.6-hoz? amit találtam sajnos a lényeget nem írja ki, hogy a másik tank mennyi ideig tölt! :( Csak azt mutatja, hogy milyen tank és milyen távol van.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11012) csapee válasza Quan-Chi (#11003) üzenetére


csapee
senior tag

Engem ma kilott a sajat arty a bocson kivul kaptam 136!!! creditet, premiummal kicsit tobbet. Pedig a T29-et mar beforgattam a T25/2-vel.
Nah mondjuk en nem szoktam ados maradni, ha 50-et sebez a kis scout akkor is odasutok egy 250-est. Tudom proszto dolog, de nem tudom a kezdokorben mi olyan surgos nekik, hogy nem tud kikerulni.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#11013) Preda


Preda
aktív tag

Még jó hogy kivettem az xwm ből a wr mutatását.

(#11014) nyunyu válasza nyunyu (#11000) üzenetére


nyunyu
félisten

SU-152 talan a leggagyibb hetes TD.
Nem eleg, hogy komoly kihivasokkal kuzd mobilitas teren, de legalabb a celpontokat se talalja el.
Vagy ha igen, akkor is hajadra kenheted a 175 pent. :))

Mai LOL faktor:

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11015) #43783936 válasza nyunyu (#11014) üzenetére


#43783936
törölt tag

:R
Gondolom, szigorúan mellé céloztál, és azt hibáztad el. :D

(#11016) Chris0321 válasza sith7 (#11009) üzenetére


Chris0321
addikt

Én először a Tiger, KT, E-75, E-100 vonalon mentem és csak utána vettem meg az Aladárt. Az E-75 nagyon jó tank csak ajánlani tudom. Elég szenvedős kifullozni de megéri. Az Aladáron csak a kisebbik 105mm-es ágyút lehet kifejleszteni és a Bélán kell a nagyobbikat és a 128mm-est is ami tier 9-ben má elég nehéz ha nincs elég free xp-d. Ezért is érdemes a másik ágon végigmenni először legalább az E-75-ig így csak a lánctalpakat és a tornyokat kell fejleszteni az Aladár ágán. Az Aladár inkább egy nagyobb lassabb med mint heavy. A Bélát csak tesztszerveren próbáltam, elég furcsa volt, hogy hátul van a torony. Az, hogy neked mennyire fog bejönni azt nem tudom.

(#11017) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok
A Jt 8.8 szerintetek jó választás? Mekkora csaátba rakja az mm max? tier9? Az ágyú pontossága és a nagy rof elég jó ráadásul ott a páncél is, bár nem túl gyors és mozgékony. 112vs. JT88? :)) Vagy Löwe?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#11018) nyunyu válasza #43783936 (#11015) üzenetére


nyunyu
félisten

Feltunoen javult a pontossaga a 8.5-hoz kepest.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11019) dfsz34


dfsz34
őstag

Most kaptam meg a legyőzhetetlen kitűzőt.

(#11020) #43783936 válasza nyunyu (#11018) üzenetére


#43783936
törölt tag

Jó hír.
Főleg hogy TD mániás vagyok. :D
Hála az új verziónak, már a lóvét is jobban hozzák.

(#11021) sutyi^ válasza nyunyu (#11005) üzenetére


sutyi^
senior tag

Was? Azt éppen hogy most buffolták fel 250mm pen-re. :)

Emígyen kell csinálni. :))

A legjobb mikor nem értik mi lő, meggondolják magukat és kitolatnak a szituációból. :DDD

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#11022) Jolet


Jolet
őstag

a KURUC klánról valakinek valami infó? akár privátban is....

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#11023) L4mie válasza sutyi^ (#11021) üzenetére


L4mie
veterán

az szép :) nekem is volt ma egy makker köröm meg is lett a tankász mellé egy TopGun ^_^
bár szobanövények voltak, belesétáltak a trollgunomba.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#11024) sith7 válasza Chris0321 (#11016) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ E75 már fullos, akkor elindulok Tiger P - ről tovább

(#11025) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

próbálok megbarátkozni ezzel az artis játékkal, de 1xűen nem lehet ... teljes célzás immobilizált ellen, és mellé lő, de nagyon mellé és rendszeresen, na meg 40-50seces töltés , komolyan a vicc kategóriát képzi

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#11026) erikke17


erikke17
őstag

wot-shot.com oldaláról le szerettem volna tölteni a Hit zone skin modot.. Googledocs bejön rámegyek, hogy letöltés majd ez fogad:
Sajnos a fájl jelenleg nem tekinthető meg vagy tölthető le.

Mostanában túl sok felhasználó tekintette meg vagy töltötte le ezt a fájlt. Kérjük, próbáljon meg később hozzáférni a fájlhoz. Ha az elérni kívánt fájl különösen nagy méretű, vagy túl sok személlyel osztottál meg azt, a fájl megtekintése vagy letöltése akár 24 órát is igénybe vehet. Ha 24 óra elteltével sem tud elérni egy fájlt, lépjen kapcsolatba a tartományi rendszergazdával.
Próbáljam meg holnap újra? :-/

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#11027) BinLaden válasza erikke17 (#11026) üzenetére


BinLaden
tag

hát szerintem holnapután

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#11028) nyunyu válasza erikke17 (#11026) üzenetére


nyunyu
félisten

wot-shot.com oldaláról le szerettem volna tölteni a Hit zone skin modot..

Alatta ott van a torrent link, probald azt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11029) Jolet


Jolet
őstag

ma egymás után volt két nagyon jó köröm a T30-al
sikerült az addigi sebzésrekordomat is megdöntenem
most képekkel nem terhellek titeket, de szokás szerint a jutubra felkerült a 2 replay

[link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#11030) Mcray


Mcray
senior tag

Emberek! Ez a T-44 valami iszonyat jól rámtalált. Féltem tőle, mert papír, meg robban, meg ég stb, de szinte alig van ilyen bajom vele. Ma sorozatban 2500-3300-as köröket mentem vele és minden csatában tudtam állást fordítani, úgy hogy még a nagy motor nincs is fent rajta.

Ennyi pénzt hoz tisztán körönként sorban:
-20 000 (tier 10 + gold ammo)
-15 000 (tier 10 + gold ammo)
-42 000 (tier 8)
-22 000 (tier 10 + gold ammo)
-40 000 (tier 8) 3 másik médium tankkal megfogtunk és kiszedtünk 5 tier 8 heavy tankot egy sarkon :DD
-47 000 (tier 8) Ez 1300 Xp volt prémium nélkül és 7 kill :)

A Pershinggel átlagban kb 1000-rel kevesebbet tudok sebezni. Az Indien Panzert pedig még nagyon nem érzem

Ezek vannak a tankon: Vert Stab 1 és Gun rammer + javitó készlet

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#11031) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Hall.
Volt egy érdekes eset tegnap. Az egyik pályán 3 type59 szakaszozot, én meg gurultam a t-44-el. Egy domb lábánál megálltam és vártam az ellen a-20 felderítőjét. Becéloztam a várható felbukkanási helyen és vártam. Jött is. Durr. A lövés pillanatába az egyik type elémgurult, persze eltaláltam. Ki volt az idiot? Természetesen, Én !!! És a véletlenül megsebzett type szépen lebontott, majd kitolt a fedezékből és kilőttek. Fair play. Néha úgy érzem hogy a prém tankot használók mindent megtehetnek. Tisztelet a kivételnek.

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#11032) Dobi 562 válasza nyunyu (#11000) üzenetére


Dobi 562
addikt

Dehogy gagyi! Én szeretem nagyon. Alap ágyúval is teljesen jól játszható, jó a camo értéke és a fejlesztett ágyújának brutális a tűzgyorsasága (6,1 mp).

Most vettem meg a T25/2-t, na ettől viszont tartok! :)

(#11033) Djuree


Djuree
félisten

tényleg brutálul megnövelték a td-k xp és kredit hozamát. tegnap a foch-al ilyen 40k kredit jött, de volt 75k-s köröm is :Y ez régebben elképzelhetetlen volt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11034) Remus389 válasza Sanya (#10998) üzenetére


Remus389
veterán

ja viszonylag kevésbé páncélozott az indien

hiszen medium tank

de én szeretem, gyors.agilis , jó ágyú, mediumhoz képest a panzelzata is elfogadható

szerintem egy fun tank, amíg legalább a közepes ágyú nincs meg addig katasztrófa, szóval a free XP-t érdemes erre költeni, nekem akkor nem volt sok így szívtam, de utána faxa

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#11035) Remus389 válasza sith7 (#11009) üzenetére


Remus389
veterán

töltés +célzás +szellőzés szerintem jó

esetleg ha bujkalos hátulról lovos a tank, akkor alcahalo

én pont a panther vonalat hanyagoltam, szerintem a tiger H vonalat nyomd(Kt, e-75,és a tigris sem olyan veszes), vagy az indien panzer vonalat , ott pedig a leopardok jók, de az indien is tetszik, az aufkl panther sem rossz, ha megtanulsz vele játszani

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#11036) Remus389 válasza csapee (#11012) üzenetére


Remus389
veterán

engem az idegesít ha kilonek és még bocsánatot sem kérnek

annyira nem húzom fel magam, hisz ritkán van ilyen, véletlen volt sokszor, ő nem kap pénzt

és egy f******j hogy nem kért bocsánatot

velem is néha előfordul hogy véletlenül kilovok valakit, de én elnézést kérek

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#11037) nemeth989


nemeth989
senior tag

-A világ 80 országából játszanak a WoT-tal.
-Jordánia királya az EU szerverein játszik.
-A 0.8.7-es patch július végén/augusztus elején fog jönni, és a brit arty-kat fogja hozni.
-A 0.8.8-as patch a második orosz közepes tank ágat fogja tartalmazni, ami az Object 430-al fog végződni tier X-ben.
-A Superpeshing új löveget fog kapni (A jelenlegi Pershing top löveget.) és a mozgékonyságán is növelni fognak.
-A játékbeli IS-7 páncélzata vastagabb, mint a való életben, de így fog maradni.
-A tankok azért nem borulnak fel, mert úgy a játék játszhatatlan lenne.
-A második német TD ág a 0.8.8-as patch után fog jönni, a top járművek a Waffenträgerek lesznek. A tier X-es TD lövege 4 lövéses loaderrel lesz felszerelve. Valószínűleg 128mm-es löveg lesz nagy pontossággal és átütéssel, viszont alacsony sebzéssel.
-2013 őszéig a játék ekonómiai modelljét(tank/modulok árai, tapasztali pont követelményei) nem dolgozzák át.
-A Type 59-et azért vették ki a boltból, mert túl sok volt belőlük. Majd kapnak valami más prémium közepes tankot a kínaiak.
-A többtornyos tankok mechanizmusa nem fog egyhamar jönni, vannak annál fontosabb dolgok is.
-Olyan prémium csomag, ami valahány órányi prémiumidőt ad csak, nem lesz bevezetve, mert nem lenne eléggé jövedelmező.
-Nincsenek még adatok róla, de lesznek olyan tier X-es bónusz tankok (mint az M60), amiket random csatában lehet majd megszerezni.
-A jövőben a német tankok lövegjei még pontosabbak lesznek.
-A jövőben a WG 3 játéka valamilyen szinten összekapcsolódik majd.
-Idén lesz még egy prémium közepes francia tank.
-A kínaiak 2013 végén vagy 2014 elején megkapják a TD águkat.
-Még nem tudják, hogy a Sturmtigen arty vagy TD lesz, de nem is fog a játékba kerülni 2013-ban.
-A klánháborúk webes felületét be akarják rakni magába a játékkliensbe. Majd 2014 első negyedévében fog ez megtörténni.
-A roaming tesztje újév körül lesz kipróbálható.
-A jármű sebességét nem befolyásolja a lőszerrekeszek telítettsége.
-A játékbeli chatet ki lehet majd kapcsolni.
-A játék motorját nem fogják lecserélni csak fejleszteni.
-A legénység adott nemzetiségű tankban adott nyelven fog majd beszélni.
-A WG születésnapjának alaklmából mindenki kap majd egy alacsony tierű prémiumtankot.
-A szovjet prémium közepes tank (egy T-44-es 85mm-es löveggel) ősszel fog jönni.
-Óriási változtatások lesznek a grafikában. Lesznek esti csaták, és az időjárást is bevezetik majd.
-A Type 59 sosem kerül vissza a boltba.
-Skill alapú MM nem lesz randomban.
-A 30 vs 30 csatákat elhalasztják, mert nagyon megterhelik a szervert.
-Az AMX ELC-nek nem lesz 360 fokban forgatható tornya, mert az nem igazi torony, és levágná a sofőr fejét.
-Az aknamezős fogyócikként fognak CW-re bekerülni.
-Az XboX-os és PC-s wot soha nem fog egyesülni.
-Nem lesznek tier 9-10-es prémiumtankok.
-A WG születésnapi akció során lesznek miniküldetések.

Facebookon olvastam, gondoltam megosztom veletek.
Az új német td ágban, régen volt arról szó, ha jól emlékszem, hogy a Ferdi egy köztes tank lesz és lehet majd vele a 2. ágra menni. Erről van valakinek infója? Ha igen, akkor elkezdek rá egy kis xp-t gyűjteni.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11038) Remus389 válasza nemeth989 (#11037) üzenetére


Remus389
veterán

Jordania királya is játszik és mi a nickje?

Jordan king 1981? Mik a statjai? Egy noob?

és ha kilovom tömlőcbe vet, főleg ha TK

A Megyó nem játszik? Őt szívesen kilonem.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#11039) sith7 válasza Remus389 (#11035) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ, a Tigris vonal megvan E75 - ig, megyek már az E100 fele

Meglátom mi legyen, még nem döntöttem el, az Indien is szimpatikus, azon a vonalon megvan a tier 5 - ös tank, de fullos a TigerP is ... de csak 1 helyem van, azért gondolkodom, hogy melyiket toljam tovább :F

(#11040) KaLeun válasza nemeth989 (#11037) üzenetére


KaLeun
senior tag

Még nem tudják, hogy a Sturmtigen arty vagy TD lesz, de nem is fog a játékba kerülni 2013-ban.

Pedig úgy vártam már... :O

Óriási változtatások lesznek a grafikában. Lesznek esti csaták, és az időjárást is bevezetik majd.

Na akkor aztán tényleg annyi lesz az én játékomnak... :O :O :O

Cila

(#11041) Remus389 válasza sith7 (#11039) üzenetére


Remus389
veterán

én a tiger p-t és az Aladár -t. is szerettem, sőt utóbbit imádtam

igaz elég régen volt, kb 3/4 éve, azóta valtoztattak rajta

a Béla nem szimpatikus, sem a maus nekem, bár ha e-75-on kifejleszted a dolgokat, akkor talán egyből jó

a maus nekem túl lassú és ronda, ahogy a Béla is, meg az a hátul lévő torony...

jók lesznek nekem a leopardok inkább, nekem is végig kellett grindolni a kis leopardot, a vk-t (ezeket annyira nem élveztem főleg a vk-t ), az aufkl panther már vegyes, ha hátulról lesipuskazol akkor faxa, az indien abszolút fun, remélem a leopardok is azok lesznek

az e-100 sem érdekel, annyian mondták hogy megbantak az e-75 után

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#11042) csapee válasza sith7 (#11039) üzenetére


csapee
senior tag

Most felaron van a garazs, vegyel meg egy helyet:)

Csapee

(#11043) Djuree válasza KaLeun (#11040) üzenetére


Djuree
félisten

pedig tök jó lesz sztem az időjárás. esős csaták! de király lesz :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11044) jano_77 válasza sutyi^ (#11021) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mennyi 8-as :D

(#11030) Mcray: ez ha jól számoltam 186K mínusz! Ez tényleg ennyire nagy dolog ettől a tanktól!? :U :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11045) Bingisz válasza nemeth989 (#11037) üzenetére


Bingisz
addikt

Autoloaderes német top TD?
Kell nekem! :Y :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#11046) jano_77 válasza zozimoto (#11031) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hidd el, hogy ez nem prém tank függő! Tegnap artic Region-on voltunk lent a nagy kanyarban, mikor faszányosan becéloztam az enemy-t, és nyomtam a tűz gombot, mikor is a mellettem álló Tiger ahogy kell begurult elém és frankón seggbe lőttem. Mivel sniper nézetben voltam esélyem sem volt meglátni! :(

(#11042) csapee: ebben az időben, mikor ezt írtad, már éppen nem volt fél áron. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11047) Remus389 válasza Djuree (#11043) üzenetére


Remus389
veterán

gondolom nem lesz jó hatással az fps-re, meg a lathatosagra

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#11048) jano_77


jano_77
nagyúr

Fenébe...lejárt az időm. :U
De ezt mindenképp be kell írnom, nagyot röhögtem, miközben elolvastam(FB):
"Kérdés: A tier 10-es Foch TD álca skillel és álcahálóval láthatatlan. Mit csináljak?
Válasz: Nos ez esetben kezdj el vele játszani."

"Kérdés: Az artyk túl lettek nerfelve, sokan abbahagyták az artyval való játékot. Mi lesz most?
Válasz: Akkor ne játssz az artykkal, épp ezért nerfeltük őket."

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#11049) nemeth989 válasza Bingisz (#11045) üzenetére


nemeth989
senior tag

Pontosan, ezért vagyok én kíváncsi, hogy ferdivel esetleg áttudok-e menni majd a 2. ágra, még csak ha a T8-asra is, akkor is előrébb vagyok :)

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#11050) Sanya válasza Remus389 (#11034) üzenetére


Sanya
nagyúr

de a lövegpajzsa olyan "vastagnak tűnik", hogy erősebbnek érezné az ember. majdcsak kinyúlik a toronyból, s mégis ott kaptam be a legtöbb lövést tegnap :)

még csak 92%-os a legénység, minden rajta, max motor és a rádió hiányzik, de eddig nagyon jó :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.