Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#36001) nyunyu válasza Vitiris (#35972) üzenetére


nyunyu
félisten

\res_mods\0.8.10\scripts\client\mods\MS.pyc

Ezt a Deegie's hasznalja a sajat tank adatainak kiirasahoz.
Ezek szerint abbol kene keriteni egy ujabb verziot, de nem talalok.

Mindenhol az elozo Vitiris fele verzio van kint. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36002) Drenadar válasza molex (#35999) üzenetére


Drenadar
veterán

eddig is több volt, de max 100%-ot jelzett ki, de ha rávitted az egeret, kiírta bónuszokkal, hogy hány százalék... te eddig nem játszottál a játékkal? vagy csak a szemed nem nyitottad ki?

(#36003) nyunyu válasza TESCO-Zsömle (#36000) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha csak azt a két modot rakom fel, nincs is ilyen fájl.

Passz, en attettem a res_mods\0.8.9 alol a regi konfigjaimat :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36004) TESCO-Zsömle válasza nyunyu (#36003) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én is áttettem, de amit belinkeltél improved mod, abban nincs SessionStatConfig.cfg, csak egy exel.cfg a \res_mods\0.8.10\scripts\client\mods\exel\exel.cfg helyen. Próbáltam belenézni, de a hablaty zöme ciril betű...

Én a Locastan-féle Improved-et keresném, de a linkelt oldalon az alsú SessionStatistic_0.8.10_jeroohn.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36005) diegho válasza mefistofeles (#35996) üzenetére


diegho
nagyúr

Engem nem kell követni, már számtalanszor írtam, minél kevesebben szeretnek, annál kevesebben kérnek szívességet, ami tökéletes. Azért fogalmazok mindig nyíltan és egyenesen, mert ha van valaki, aki kicsit is jobb képességű, akkor az a sok "hát én úgy gondolom" "szerintem" stb. között meg fogja találni azt, az egyértelmű választ, amit keres.

Amúgy tényleg igaza van emre-nek és le kéne szarnom az egészet, mert semmi értelme nincs bármit is írni ide, hiszen vagy jön egy okoska, aki mindent jobban "tud" 600WN-el, vagy folyamatosan azt olvasom, hogy 2-3 ember nem bírja ki kötekedés nélkül.

(#36006) munnergep


munnergep
senior tag

Dieghoval semmi gond, ellenben az igazi senkiházi f@szarc, az SerB.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#36007) molex válasza Drenadar (#36002) üzenetére


molex
csendes tag

de most többet jelez ki, mint 100%, ami eddig nem volt

(#36008) mtade


mtade
aktív tag

Hülye kérdésem lenne, ha szabad. Aslains xvm modot raktam fel, és a tankok neveit rajzolt ikonokra cserélte a "stáblistában". Ezt vissza lehet valahogy állítani a hagyományos karakterekre? Köszi előre is!

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#36009) Angel1981 válasza Scheff (#35754) üzenetére


Angel1981
veterán

"Gondolom a WN8-nak is ugyanaz a vonzereje, ami a WN7-nél volt; magasabb számot mutat mindenkinél, mint előtte, és éppen ezért mindenki nagyon boldog. "

Egyetértek!
És így már mindenkit egyből az izgat, és mondogathatja, hogy "huhh! mennyit fejlődtem!" :D

(#36010) Tomi0703 válasza Bingisz (#35998) üzenetére


Tomi0703
őstag

Köszi, ki is próbáltam a modokat rajta gyorsan. :DDD

Amúgy tényleg gratula, fasza kis kör volt. :C Az az IS-7 meg... :W

(#36011) psycroptic válasza Bingisz (#35998) üzenetére


psycroptic
őstag

Hogy a fenébe van annak a majomnak IS-7-e? Szívem szerint kihúznám az internet kábelét és azzal úgy meginzultálnám, mint szikvízmenedzser a termékszállító paripáját! Te meg ügyes voltál!

PSNID: Tomy83PS

(#36012) KisApám válasza dfsz34 (#35987) üzenetére


KisApám
addikt

és (#35995) Simulacrum

Az IS-7 felé mennék, az IS-3 már megvan.
Az IS-7-et "lehúzták"?

Az orosz Tier X-nél akkor most melyik a legjobb tank?
T62-A, Obj. 140, IS-7 vagy IS-4 :F

Lehet, hogy hanyagolni fogom az orosz vonalat, és mivel amerikai tankom nincs egy szál sem, aszem elindulok a Hellcat felé. Később a hőn utált T-29 felé is ;]

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#36013) csapee válasza KisApám (#36012) üzenetére


csapee
senior tag

Az St1 kihagyhatatlan, amugy meg mar a pancel nem sokat jelent, igy inkabb gyors legyen sztem.

Csapee

(#36014) Angel1981 válasza Cseri0058 (#35840) üzenetére


Angel1981
veterán

Ahogy az ellenfél írta a vége felé; "monster game!" :R :R :R

(#36015) Stigma.HC válasza mtade (#36008) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ha a telepítővel raktad fel, akkor azt hiszem ki lehet választani, hogy milyet szeretnél.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#36016) Snooker


Snooker
senior tag

Az imént kártyás fizetéssel vettem 500 aranyat ami elvileg 637 ft-be került de mégis 740-et húzott le a kártyáról. miért ? Nincs vele gond, 100 forint ide vagy oda nem számít, de gondolom ha nagyobb tételben akarok aranyat venni akkor 100 forintnál is többet vesz le pluszba...

(#36017) Bingisz válasza psycroptic (#36011) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát én is totálon voltam a végén már, mert elég rendesen benne volt a bukó esélye a paradicsom IS7 miatt...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36018) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Kicsit elszámolta magát a játék....

(#36019) Drenadar válasza molex (#36007) üzenetére


Drenadar
veterán

látom a szövegértelmezés és következtetés sem megy...

szerintem inkább menj vissza sims-ezni :D

(#36020) aknaakna válasza diegho (#35982) üzenetére


aknaakna
tag

Ez sajnos így van.Sokat olvastam az írásaidat itt is illetve SG-n is.Keményem megmondod a magadét, amit ha nehéz is sokszor lenyelni, de a legtöbbször igazad van.A WoT béli tudásod pedig megkérdőjelezhetetlen, ezért van súlya a tanácsaidnak, akármilyen stílusban is közlöd azokat :K

"I dont want it, I just need it, nothing seems to satisfy..."

(#36021) SoulReaver


SoulReaver
veterán

WarThunder Elég jól néz ki... :D

[ Szerkesztve ]

(#36022) Simulacrum válasza mtade (#36008) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nevezd át ezt a mappát és a régi lesz:
\res_mods\0.8.10\gui\maps\icons\vehicle\contour

KisApám: T-54. :) De ha muszáj tízest választani, akkor Obj 140 szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#36023) fradi81


fradi81
veterán

Az alsó info téglalapot ki lehet kapcsolni?

moto g72, Ninebot d28e

(#36024) Stigma.HC válasza SoulReaver (#36021) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Igen tudjuk, mellé még bugmentes lesz, nem lesznek hülye noobok hanem mindenki tudja majd mi a dolga és az aranyat is ingyen fogják adni a fejlesztők :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#36025) diegho


diegho
nagyúr

a japán 6-os med úristen... oké stock, de ezen semmi nem fog segíteni. A kv1 ugyanakkor ért abbey középre mikor én, pedig én előrébb voltam. Az 5-ösnek volt jó depression-je, ennek nincs. Páncélzat nincs, 110pen autoaim-al átviszi. Lesz majd rajta nagy motor meg lánc, de ez sosem lesz mozgékony.

(#36026) myckey válasza Stigma.HC (#36024) üzenetére


myckey
veterán

és nem lesznek,előled elteleportáló tankok sem :U :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#36027) dorka16 válasza aknaakna (#36020) üzenetére


dorka16
aktív tag

De miért kéne bárkinek bármit is lenyelnie tőle? :F
Ez a stílus tökéletesen működik az interneten.
A való életben diegho első de legkésőbb második tanácsánál megakadna a társalgás egy közbevetett kérdéstől ami valahogy így hangozna: "Te miért nem tudsz normálisan beszélni velem? Te valami tahó vagy aki nem ismeri az illemet?"
És nem lenne kiszavazósdi hanem ténylegesen el lenne küldve a picsába.
Ez csak a véleményem ami olyan mint a segglyuk nem kívánom diegho távozását mint ahogy a tanácsaira sem tartok igényt. Viszont a bunkó stílusa kimondottan irritál pedig szerencsére nem felém irányul.
Uff és peace. :U

(#36028) diegho válasza dorka16 (#36027) üzenetére


diegho
nagyúr

Az életben még senki nem mert szólni a stílusom miatt. Nem véletlen, mert mindig igazam van, ha nem lenne csendben maradnék. Azt pedig tudjuk, hogy az igazság fáj én pedig mindenkinek megmondom a véleményemet, nem hazudok senkinek a szemébe, semmit nem tud csinálni ellene...

Nos én is gondolkodtam kb 2 másodpercet azon, hogy mi legyen. Maradok emre verziójánál. Aki nem tud 3k csatával egy szintet elérni, azon úgysem lehet segíteni, aki pedig értelmes, nem szorul segítségre, mert megtalál mindent. Nem kellenek privátok sem, a játékban sem, itt sem. Tényleg az a legegyszerűbb, ha azt csinálom, amit a többi unicum magyar, nem írok sehová semmit, mert nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

(#36029) dfsz34 válasza Iron Funeral (#35990) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, ezen már látszik.

Egyébként a hellcat esetében is látni, hogy kell gyakorlat a kezeléséhez és csak utána lesz op, addig nem, sőt alatt van.

(#36030) Midway válasza szbalogh (#34478) üzenetére


Midway
senior tag

Szerinted aki nem vesz aranyat akkor az noob? :(((
Szépen látod a dolgokat. Hány éves vagy 15?

(#36031) Bingisz válasza Midway (#36030) üzenetére


Bingisz
addikt

Goldammoról volt szó, nem az arany vásárlásról...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#36032) dfsz34 válasza KisApám (#36012) üzenetére


dfsz34
őstag

"Az IS-7-et "lehúzták"?"

Az IS-7-nek van egy legendája. Én nem ismerem korábbról, úgyhogy azt nem tudom megmondani, hogy nerfelték-e bármikor is. Annyit viszont tudok, hogy szenvedős vele és ezek szerint nem csak nekem. Leginkább az ágyúja zavar, lassan céloz be, pattog, nem pontos. A másik, hogy túl gyakran lövik be, nem ezt vártam.

Az E5 ég és föld, mentem 5 csatát az E5-el, mint második tízes nehéz tankommal és nincs vele a szenvedés, valahogy élmény vele a játék. Nehéz ezt megfogalmazni, mert szubjektív a dolog.

Az is zavar az IS-7-ben, mikor egy E100 normál lőszerrel háromszor egymás után meglő én meg pattogok róla össze-vissza. Forgathatom ahogyan akarom. Amit nagyon tud az IS-7, ha lerakod hull down-ba és csak a tornya látszik ki, annyira apró a gyenge pontja, hogy már 50m-ről sem fogják meglőni csak szerencsével. Meg imádok vele belemászni az ellenfél arcába és szinte mindenki lepattanót lő akkor de ezek ritka helyzetek.

Ez van, biztos sokaknak tetszik, de nekem szenvedős vele a csata, nem érzem azt, hogy megyek egy jó tízes kört, mint ez E5-el vagy az obj268, obj263-al. Azokkal élmény játszani...

Persze ez mind szubjektív dolog, de a chart alapján mindenki szenved az IS7-el.

Ha hezitálsz, akkor teszten ki tudod próbálni vagy nézz videókat, azok segítenek.

(#36033) jano_77


jano_77
nagyúr

VITIRIS!!!!!

Mohjir hibryd célkeresztednél olyat csinál, hogy be van célozva a tank, ellövöm a skulót és a célkereszt elrántódik vmilyen irányba.....jobbra fel vagy balra le, random.....mitől lehet ez?!?!?!? Kérlek segíts mert szét robbanok!
Tapasztalt ilyet bárki?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36034) Chris0321 válasza jano_77 (#36033) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is észrevettem párszor, teljesen más célzó mod mellett.

(#36035) odrif válasza dfsz34 (#36032) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

megerősítem. :K

20 éve a Prohardveren

(#36036) #43783936 válasza jano_77 (#36033) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én is észrevettem.
Lehet hogy valami grafikai effekt a lövés utáni csőkitérés.

(#36037) TESCO-Zsömle válasza jano_77 (#36033) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Wargaming "csoda".

Az ágyú mindig oda céloz, ahova ahhoz kell, hogy a célkeresztben levő pontra jusson a golyó. Az általad leírt jelenség akkor tapasztalható, ha a végtelenbe céloz a tank. Ilyenkor automatikusan pár centivel feljebb céloz, hogy a tér határára lője a golyót, ahelyett, hogy az általad becélzott irányba küldje el. Ez egyrészt jó, mert a messzire lőtt, nehéz lövedékek esetén nem kell még felfele korrigálni, másrészt meg rossz, mert ha egy tank elé kell céloznod, az csak úgy megy, ha a hátterében van valami, ami nincs túl messze, különben előfordulhat, hogy a tank odaér, a lövedék meg elrepül felette, holott "normál esetben" el kellene találnia.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36038) Chris0321 válasza TESCO-Zsömle (#36037) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem egyről beszélünk. Mintha valaki meglökné a kezed olyat ugrik a célkereszt.

[ Szerkesztve ]

(#36039) TESCO-Zsömle válasza Chris0321 (#36038) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem lehet ,hogy neked mentek?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36040) Chris0321 válasza TESCO-Zsömle (#36039) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem, megnéztem nem voltak a közelemben. Először én is azt hittem, hogy valamelyik nem fért el a térképen de függőlegesen felfelé egyébként sem ugrott volna ha sík terepen állok.

(#36041) jano_77 válasza Chris0321 (#36034) üzenetére


jano_77
nagyúr

és van erre esetleg vmi megoldás, mert baromi zavaró!!! :W

(#36036) Mogyesz75: engem nagyon zavar és idegesít!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36042) Chris0321 válasza jano_77 (#36041) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudok róla, hogy lenne.

(#36043) dfsz34


dfsz34
őstag

Ha nem kéne húznom az is6-ra, akkor már rég abbahagytam volna mára. Elképesztő idióta hadsereg. Sorozatban bukom a 60-70% nyerési esélyű csatákat és nem azt mondom, hogy minden csatában odarakom magam maximálisan, de ez akkor is nagyon durva. A mai WR 20%. A japán ágon 36 csatából 3 győzelem és 1 döntetlen.

Ez tényleg durva, ez a ráérő és láthatóan minden sz.ró noob hadsereg. A csata egyszerűen azon múlik, hogy melyik félnek a hülyéi halnak meg pillanatok alatt, mert utána körbevesz az ellenség, de látom ilyenkor a társaim is szenvednek, mindegy, hogy zöld, kék vagy lila, elpusztulnak ők is, maximum az a kérdés, hogy mennyit tud még előtte sebezni.

A győztes csata szintén nem nagy öröm, mert futnom kell, hogy egyáltalán sebezzek valamit és utolérjem az őrülteket, akik mennek előre, mintha sebezhetetlenek lennének.

(#36044) 04ahgy válasza dorka16 (#36027) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Diegho tanácsai hasznosak. A tieid meg javarészt trágárul vannak megfogalmazva / nem tanácsok, csak sírás valami WoT-tal kapcsolatos dolog miatt, épp melyik tankkal van szopóágad / arra biztatnak, hogy csapattársat sebezz!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#36045) bullseye


bullseye
addikt

Én sem szeretem "enablálni" Diegho-t, mert akármennyire is szórakoztat Ramsey, meg Dr. House, a való életben (még ha csak virtuálisan is) túlzásnak és feleslegesnek érzem ezt a stílust. Ha valakinek az eredményei magáért beszélnek, nem kell kiabálnia; aki nem figyel rá, az úgy járt.

DE ezerszer hasznosabb volt az utóbbi hetekben, mint az átlag napi 100 picsogás...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#36046) Chris0321 válasza dfsz34 (#36043) üzenetére


Chris0321
addikt

Én egyrészt ezért nem kezdtem neki ennek az akciónak. Tisztába voltam vele, hogy nagyon sok gyenge játékos fog tier 6-ban küzdeni mert sokan nem engedhetnének meg maguknak másképp egy 8-as prémtankot. Amennyire lehet igyekszem is elkerülni ezt a tiert, de van pár 7-es tankom amit fejlesztek ezért nem maradok ki én sem a jóból.

(#36047) DVlad


DVlad
őstag

T-3m! :D

(#36048) dorka16 válasza 04ahgy (#36044) üzenetére


dorka16
aktív tag

És? Most mi lesz? Kit érdekel mindez?
Diego hablatyolása miszerint ő az Igazmondó Juhász és dr.House egy személyben éppen olyan nevetséges mint a te reakciód meg a szánalmas kötözködésed.
Ha csak simán jó tanácsokat adna nem kéne 6X is bejelentenie, hogy ő soha többé nem segít senkinek. Ez neked nem tűnik fel? Nyilván nem. Te biztos szeretsz lábtörlő lenni.
És egyáltalán nem akarok tanácsokat adni. Ez a topic nekem arra jó, hogy trágárul sírjak a szopóágak miatt és mindenkit csapatsebzésre biztassak. :B

És már megint nem tudom leduplázni a JP II. Rohadt szopóág. Kilövöm az összes csapattársamat mert ők a hibásak!! :O

[ Szerkesztve ]

(#36049) csapee


csapee
senior tag

Nem lehetne ezt a topikot bezarni? Szakmai topik letere semmi nincs benne

Csapee

(#36050) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mindenkit megkérek, hogy hanyagolja az offtopik és a személyeskedő hozzászólásokat, különben zárom a topikot egy időre! Senkinek sincs kedve a moderátorok közül moderálással tölteni az idejét Karácsonykor!

Intézzétek el privátban.

A hsz-em utáni személyeskedő és offtopik hsz-eket törölni fogom, és egy bizonyos szám elérése után zárom a topikot. Nem írom le mennyi az a szám, így legalább van visszatartó ereje.

[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.