Hirdetés

2021. június 12., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#53001) joergie válasza Bingisz (#52997) üzenetére

joergie
őstag

aha. és mi van ha megkerüljük. vagy a t-home minden szervert a telia.net-en keresztül ér el? vpn-el meg lehet oldani esetleg?

csak mert ez így tényleg játszhatatlan. tegnap is egy kalap szar volt, de ez most így értékelhetetlen. kérdés ki fogja megtéríteni az 5x-eimet és a prémium napokat.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.

(#53002) Bad Pritt válasza joergie (#53001) üzenetére

Bad Pritt
veterán

De a VPN meg önmagában lassabb, mint a T-Home-os neted. Legalábbis mikor beállt a UPC és VPN-en keresztül kellett megoldanom, akkor az nem volt olyan stabil (de legalább volt).

Some motherf*ckers are always trying to ice skate uphill.

(#53003) joergie válasza Bad Pritt (#53002) üzenetére

joergie
őstag

én inkább lövök 100ms-el később, de biztosan, mint egy 50-250ms-os random intervallumban.

(#53004) xenom0rph válasza mrszitya (#53000) üzenetére

xenom0rph
őstag

Bizonyos számítógépeken javulás lesz érzékelhető a teljesítményben

Aha .. Melyekben? :U

halahala

(#53005) besti válasza Bingisz (#52997) üzenetére

besti
csendes tag

Nekem ráadásul még a helyi elosztónál (?) is gond van. Ennél is szépen van packet loss, pestlorinc.net.telekom.hu. Ez a Telia együtt - garantált játszhatatlanság. Próbáltam mobilnetet is, de mivel az is T-s, ugyanúgy laggol...

(#53006) Th1sN04ll

Th1sN04ll
senior tag

Funoltunk ma egy kicsit egy kedves platoontársammal... elég fail lett, na nem baj azért felvettem :D

[link]

(#53007) Bad Pritt válasza Th1sN04ll (#53006) üzenetére

Bad Pritt
veterán

Hú ember, egyszer tényleg mennünk kéne szakaszban, mert Te aztán megéred a pénzed. :DDD
"Brutális állat gép tud lenni, ha akar. Ha nem... akkor nem." Ezen sírtam. :D

(#53008) mrszitya válasza xenom0rph (#53004) üzenetére

mrszitya
senior tag

Nincs konkrétum, de AMD-s PC-kel kapcsolatban volt korábban egy hibajavítás a tesztszerón például, bár nem hiszem hogy erre utalnak. Grafikai beállítások ablakban elég sok a változás, automata felismerő is jobban(?) fog elvileg működni.

(#53009) Napfénysüti válasza xenom0rph (#53004) üzenetére

Napfénysüti
nagyúr

Pont erre gondoltam hogy kíváncsi lennék mely gépeken lesz ilyen javulás. :)

Més que un club!

(#53010) Th1sN04ll válasza Bad Pritt (#53007) üzenetére

Th1sN04ll
senior tag

Mindíg megy a komment, mentünk amúgy normális meccseket is, de sajnos ezek ilyenek lettek, nem baj, kell ilyen is :DDD

(#53011) vhw

vhw
addikt

Mi a legfrissebb hivatalos álláspont azzal a moddal kapcsolatban, ami mutatja a térképen a spotolt ellenség legutolsó ismert helyét?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#53012) Mister_X válasza Napfénysüti (#53009) üzenetére

Mister_X
nagyúr
LOGOUT blog

Én tesztszerón nem is tapasztaltam lassulást, sőt, mintha stabilab is lett volna... de lehet csak elvakított a hádé sherman.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#53013) Enzolord válasza vhw (#53011) üzenetére

Enzolord
addikt

Ha jól rémlik, az maradhat..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53014) Lunky88 válasza Th1sN04ll (#53006) üzenetére

Lunky88
tag

A hangerő az egekben van... Elindítottam a videót, közben olvasgattam itt a kommenteket és úgy megijedtem amikor megszólaltál hogy majdnem eldobtam az egeret. :(((

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#53015) Th1sN04ll

Th1sN04ll
senior tag

Csináltam még ilyet is, folytatom majd ahogy az idő engedi ugye, mert a gyerek is használja ezt a kis gépet ugye :DDD [link]

Lunky88:
Nézd el nekem hobby videósként nem szánok órákat ezekre a videókra, tudom javasolni hogy vedd halkabbra :R

[ Szerkesztve ]

(#53016) Lunky88 válasza Th1sN04ll (#53015) üzenetére

Lunky88
tag

Nem gond, amúgy bírom ezt a stílust ahogy előadod az eseményeket. :) E100-al én csak bénázni szoktam, úgyhogy hanyagolom is szegényt sokat.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#53017) Th1sN04ll válasza Lunky88 (#53016) üzenetére

Th1sN04ll
senior tag

Én szeretem egyik kedvencem csak hát ritka mukor eltalálja vele az ember a fonalat :DDD Inkább a verosas kissebb pályákat szeretem vele, hiába na nem mesterlövész a szentem :DDD

(#53018) mrszitya válasza vhw (#53011) üzenetére

mrszitya
senior tag

Amcsi szerver hiv. tiltólistáján, amit a fórumban tett közzé pár hete az egyik moderátor, nincs ott a spotolt ellenség utolsó helyét mutató minimap. Ahogy most nagyon gyorsan átfutottam, a pár napja FTR-en közzétett, EU-ra vonatkozó listában sem szerepel ez.

(#53019) Bad Pritt

Bad Pritt
veterán

Ezt a meccset lehet, hogy mi hoztuk le. ;]

(#53020) Th1sN04ll válasza Bad Pritt (#53019) üzenetére

Th1sN04ll
senior tag

Itt meg mire belemelegedtem volna elfogyott a csapatom :U :DDD Jó is mikor a csapattársak szinte csak fotoszintetizállnak a napsütésben, tisztelet a kivételnek :K

[L:/dl/upc/2014-04/487250_shot_003.jpg](IMG:/dl/upc/2014-04/487250_shot_003.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

(#53021) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#53019) üzenetére

PR0JECTNR56
addikt

Elég velős darab, köszi a replay-t, szép munka. :D

(#53022) PaJa1

PaJa1
őstag

Sajna én is abb a táborba tartozom akik nem tudnak játszani internet probléma miatt :(
Se ESL, se szorzók...
Délelőtt még használható volt a játék, de mire visszaértem este gép elé totális katasztrófa. 1-2 hete ilyen szar. Mi romlott, változott ez idő alatt? Akkor is voltak 200000-en online mégsem volt ekkora gebasz.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#53023) Bingisz

Bingisz
addikt

Most írta haverom:

Szerintem ez a hétvégi WoT event igazából kiberhadviselés. Az amerikaiak stuxnetet írtak, hogy összeomlasszák az iráni informatikai rendszereket, az oroszok meg 30 ingyengolddal összeomlasztották a teljes európai hálózatot.
:C

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#53024) Tüzi

Tüzi
addikt

8an nézik, ahogy 3 tank befoglalja a bázisunk.
másik oldalt másodmagammal 5 tankot tartunk fel.

uninstall közeleg.

What is the cost of lies? It's not that we'll mistake them for the truth. The real danger is that if we hear enough lies, then we no longer recognize the truth at all.

(#53025) eszakas

eszakas
senior tag

Személy szerin én nem sokat tettem hozzá de szép IS3 roham volt:)

Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#53026) fradi81

fradi81
veterán

Na holnap kiderül mennyi rejtett tartalék van még a 9600gt-ben :DDD Asszem nem látok vele többet 60 fps-t :Ö

[ Szerkesztve ]

(#53027) PR0JECTNR56 válasza fradi81 (#53026) üzenetére

PR0JECTNR56
addikt

Csak szerdán mérettetik meg tudása, addig még van ideje gyúrni. :DDD

(#53028) Mister_X válasza fradi81 (#53026) üzenetére

Mister_X
nagyúr
LOGOUT blog

Az már 2009-ben elfogyott :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#53029) Danielssss válasza fradi81 (#53026) üzenetére

Danielssss
őstag

Régi videókártyám volt, imádtam :)

(#53030) myckey válasza Mister_X (#53028) üzenetére

myckey
addikt

dehogy fogyott el :D
még a jó öreg 8800 GT -t se rég cseréltem :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53031) PR0JECTNR56 válasza Mister_X (#53028) üzenetére

PR0JECTNR56
addikt

Úgy érzem, hogy alábecsülöd a Setét Oldal erejét. ;]

(#53032) Th1sN04ll válasza myckey (#53030) üzenetére

Th1sN04ll
senior tag

Laptoppal mikor olyanom van szoktam tolni elvétve abban sincsen sokkal erősebb vga lowon 40 fps meg van lazán nem is kell több, persze jobb a pc-n fullon de hát a játékélményt megadja az is! :K

(#53033) Mister_X válasza myckey (#53030) üzenetére

Mister_X
nagyúr
LOGOUT blog

Még jó, hogy a 8800GT és a 9600GT között nem sok érdemi különbség van ;]

@SHiZUOKA: eredetileg én is NV karit akartam magamnak, de ár/érték arányban az AMD győzött.

(#53034) Tüzi válasza Mister_X (#53033) üzenetére

Tüzi
addikt

kivi leszek erre a 2 mag supportra 9.0-ban.
i7... bár egy CF támogatás se lenne rossz, 5870 CF-ben van a laptopban...

What is the cost of lies? It's not that we'll mistake them for the truth. The real danger is that if we hear enough lies, then we no longer recognize the truth at all.

(#53035) mcwolf79 válasza Tüzi (#53034) üzenetére

mcwolf79
addikt

Leírtuk már párszor, hogy nem legy egyelőre többmagos támogatás a 9.0-ben.
Idén jön, de nem most!

Xbox Series X ; GT: Mcwolf79xy

(#53036) myckey válasza Mister_X (#53033) üzenetére

myckey
addikt

há de azá ezt kikérem magamnak.
mint 8k 8 péz tulaj :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53037) Tüzi válasza mcwolf79 (#53035) üzenetére

Tüzi
addikt

:O
azt hittem...

(#53038) Lunky88

Lunky88
tag

Na most Th1sN04ll barátunknak köszönhetően újra kedvet kaptam az E100-hoz. FV 183 td elkezdett anyázni mikor golddal odacsaptam neki egy 800-ast. Még ő panaszkodik a halálcsillagjával...

(#53039) joergie

joergie
őstag

ha jól gondolom ebből már nem lesz top of the tree április második felére

(#53040) PR0JECTNR56 válasza Mister_X (#53033) üzenetére

PR0JECTNR56
addikt

Nem kell ilyen mélységekbe menni, csak szórakoztam. :D Lényegtelen mi van a vasban, ameddig a Wot-ot szépen viszi.

(#53041) PaJa1 válasza Lunky88 (#53038) üzenetére

PaJa1
őstag

Hogy micsináltam?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#53042) Enzolord

Enzolord
addikt

Holnap reggeltől 2 napig dupla tp minden győztes csatáért, ha benne vagy a tízbe...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#53043) Diarmand válasza Th1sN04ll (#53020) üzenetére

Diarmand
senior tag

Lobonccal mi történt, hogy az ő accját használod?

(#53044) Lunky88 válasza PaJa1 (#53041) üzenetére

Lunky88
tag

Honnan tudod hogy te voltál az az FV? :D

(#53045) Th1sN04ll válasza Diarmand (#53043) üzenetére

Th1sN04ll
senior tag

Dolgozik :K Én meg gondozom a vasakat hogy ne rozsdásodjanak :DDD Sajnos nincs annyi ideje neki mostanában, öröm az ürömben hogy talált jól fizető melót :C

[ Szerkesztve ]

(#53046) PaJa1 válasza Lunky88 (#53044) üzenetére

PaJa1
őstag

Betojok... van itt egy geekesen írt nevű forumtárs azzal a nickel amit használok :D

(#53047) fody73

fody73
tag

sziasztok. beállnék szakaszozni tier8-10-be 2-3 csatára nevem ua.

senki? akkor nyomom egyedül.

[ Szerkesztve ]

(#53048) Th1sN04ll válasza Lunky88 (#53038) üzenetére

Th1sN04ll
senior tag

FV is egy brutál gép, bár páncélja nem sok van, meg lőszere se, rendszerint ha van én rá utazok ;] Mondjuk ha belő akkor kicsit könnybe lábad a szemem :DDD

(#53049) GaburroSan válasza joergie (#53039) üzenetére

GaburroSan
aktív tag

Lesz, csak az EU community a legrosszabb support csapat a Szargamingnél, olyan lusták hogy ihaj!

(#53050) Simi37 válasza zserrbo (#52970) üzenetére

Simi37
őstag

Szia!

Van egy wotos haverom DJfighter aki tegnap tett fel egy videót yt-ra a 9.0ról. Az artys TopGunját úgy tettem ki mintha az enyém lenne, akartam egy kicsit villogni. A videó 10 perces, szinte minden benne van az tankág osztás is. link:
youtube.com/watch?v=6W5pfJIjVPA

Ryzen 5 3600©4,2GHz • Asus Crosshair VI Hero • Sapphire RX Vega 64 Nitro+

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.