Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#96001) szbalogh válasza wwenigma (#95988) üzenetére


szbalogh
őstag

Mert mi a baj az MM-el? A linkelt képen ugyan annyi ugyan olyan szintű tank van mindkét oldalon.
Még mindig nem használsz javítót? :W

Igen én is goldspammer vagyok. De szeretek nyerni és nem nyavalygok :P

Ez a BT-2-től az A-43-ig gold fejlesztés nélkül 75%-os legénységgel. Tökre megéri prémskulót lőni a keményebb tankokra. Nagyobb győzelmi arány, gyorsabb fejlődés, jó stat és még a kredit is egálban van. Nem tudom mi a hiszti a gold ellen. Szerintem az a töketlen aki nem használ ha kell, és a rinyálással csak magát nyugtatgatja.

Nick: HE_Storm

(#96002) 04ahgy válasza jano_77 (#95998) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Minden Tier X tankot érdemes kihúzni, ha már a 9-esig eljutottál, hisz mindegyik tierlimites. xD Tőlem +1 az STB-1-re. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#96003) Viktoár


Viktoár
addikt

Már megint az "aranyláz" a téma? :D

3 féle ember játszik:

1 - Aki leszarja hogy mire,mikor,hogyan lő csak betöltölti az aranyat és szórja mint bolond a lisztet.
2 - Ésszel használja a goldot,csak kritikus helyzetekben veszi elő. (Ebből van a legkevesebb)
3 - Nem használja mert próbál "tiszta" játékkal nyerni vagy gyűjt és nagyobb profittal szeretné zárni a csatát.

Nálam például elvi kérdés,ezért a 3. táborhoz tartozom és nem használok goldot,de a nerf után lehet hogy áttérek a 2. táborhoz.

A 1.-höz semiképpen sem szeretnék tartozni. :)

Üdv:Viktor

(#96004) #84221696


#84221696
törölt tag

Én leginkább akkor tankolok goldot, amikor magasabb tierben vagyok. Azonos tierben nem szoktam.

Lenne egy kérdésem: eléggé "lélek emelő", amikor a domb mögött látod az ellenfelet. Majd amikor elkezd araszolni a domb széle felé, hogy lőpozícióba kerüljön, eltűnik. Majd akkor látom ismét, amikor belém eresztett egyet és tolat vissza takarásba.:)
Ez mitől van?

[ Szerkesztve ]

(#96005) Borisz76 válasza #84221696 (#96004) üzenetére


Borisz76
veterán

Téged spotoltak ( ő vagy más ) , őt nem spotolták.

Azaz egy idő után az ellenfelet nem látod, ő viszont lát téged.
Kikukkant a domb mögül , rádlő...ekkor látod megint....de már késő és bújik is vissza.

Egy ügyes "light" tankos jó pozícióban sokat felderíthet ...ezzel segíti a csapatát - viszont őt nem látják.
Ha van ilyen spotter csapattárs az ellenfélnél akkor már úgy is lőnek ránk/rád sokszor, hogy nem is látjuk az ellent.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#96006) Jolet


Jolet
őstag

ez a tiszta játék duma mekkora már :DD
benne van a játékban? benne...
szabadon használható? igen...
aki használja ki tudja termelni az árát? igen...
aki nem tudja az meg tanuljon meg játszani...

ezzel az erővel ne legyenek TD-k, mert a legtöbbje nagyot sebez és átüt bárhol
vagy ne legyenek HT-k, mert a vastag páncél szemét húzás a kisebb tankok ellen
vagy ne legyenek artyk, akik egy lövéssel kiszednek
vagy ne legyenek iszonyatos kamóval rendelkező LT-k, mert mi az hogy nem látom meg őket
vagy ne legyenek gyors MT-k, mert mi az hogy gyorsabb mint az én HT-m

egy háborúban minden megengedett és ez nem horgolás szimulátor

A forma1-ben se az lesz kemény csávó aki szándékosan gyenge motorral indul pedig mehetne a megengedett legerősebbel is

én is csak akkor használok goldot, ha kell, vagy ha bent maradt, vagy ha nincs már más
de azért sírni, mert golddal lőtt át valaki amikor átlőtt volna simával is több mint vicces
nem mindegy?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#96007) Quan-Chi válasza Viktoár (#96003) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Pedig érdemes a 2. táborhoz konvergálni. A valós életben is vannak lövedék típusok különböző karakterisztikával. A játékba pedig akad olyan szituáció amikor egyszerűen minimalizálni kell a lepattanó esélyét ( nagy töltés idő pl. E100 vagy 1vs1 endgame ) :))

wwenigma próbáltál már olyan tankot aminek a sima AP lőszere relatív kis pennel rendelkezik a gold meg KUM ? (E100 , SU152 stock ágyú) igencsak nagyobb figyelmet kell szentelni a lövésre mint sima AP-val vagy APCR-el. Olyan pattannak, tűnnek el a semmibe vagy irreális pályára állva találnak lánctalpat, hogy a hajad kitépnéd. Ilyen rettenet statisztikával meg elgondolkodnék, hogy mit rontok el :K E100-ig full prem/gold nélkül játszottam, se nagy javítókiteket + tűzoltót se gold ammót nem lehetett venni kreditért és a tiédnél mégis nagyságrendekkel jobb statisztikát hoztam pedig nem vagyok 1 nagy játékos, még tán átlagos se...

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#96008) jozefgucci1 válasza szbalogh (#96001) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ott a pont ! Nekem is minden tankomon van arany és használom is ha olyan a szituáció ! A T43 -ban van 15 arany lőszer , mert az alap 144mm-es átütés egy vicc ,de nyertes csatában így is +-ban vagyok vele . Ellenben a táras tankoknál alig használok . A buldogban még nem lőttem ek csak egy tárat azt is azért mert a végjátékban egyedül maradtam három ellenféllel és nem kockáztattam !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#96009) Viktoár válasza Jolet (#96006) üzenetére


Viktoár
addikt

Nyilván nem neked szól amit írtam mert nem érted a lényeget. :D

Aki érti érti aki nem azzal nem szállok vitába mert csak falrahányt borsó lenne. ;)

Üdv:Viktor

(#96010) Jolet válasza Viktoár (#96009) üzenetére


Jolet
őstag

értem én a lényeget: sírni jó! :W

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#96012) jr1994 válasza jano_77 (#95998) üzenetére


jr1994
addikt

9 db 10-es tankom van jelenleg, amikkel legszívesebben gurulok akkor is ha épp nem valami küldetést hajtok az az IS-7 meg a BatChat, de néha az STB is előkerül :)

Láttátok a Mäuschen statjait? Kalap szar lesz, aki maust akar szenvedés és/vagy eszméletlen mennyiségű free xp elköltése nélkül, meg pattintós küldit csinálni a 9-essel az gyorsan húzza ki a Bélát...

Illetve IS5-ről van valami hír? Aki nem jutott hozzá ingyeneshez, mikor veheti már át meg? És mi van, még nem készültek el, vagy mi? :D :D

(#96006) Jolet: +1

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#96014) Angel1981 válasza szbalogh (#96001) üzenetére


Angel1981
veterán

Nekem ágyúfüggő a dolog.

Pl. az ARL 44-el, és a Cent Mk. I-el, miután meglett a top löveg emlékeim szerint egy fia prémlőszert sem használtam el, ugyanakkor a gyenge átütésű ágyúkkal, pl. Sherman E8 azért pötyögtetek szépen, mert egyszerűen muszáj, ha sebezni akarok.

BTW.
Tud valaki arra magyarázatot adni, hogy a Comet miért kap heavy besorolást az MM-nél? :F
Sem az ágyúja, sem a páncélja nem teszi ezt indokolttá.
Egy WZ-120-nál, egy Sherman Jumbonál, vagy egy Matildánál ezt még megérteném....

(#96015) Bingisz válasza Viktoár (#96003) üzenetére


Bingisz
addikt

Az, hogy te valamit valami alapján kategorizálni próbálsz, ráadásul úgy, hogy saját magadat hozod ki belőle fehér lovagnak, a nálad jobb játékosokat pedig akarva akaratlanul megbélyegzed, szerintem nem túl hasznos.

Ez a tiszta játék dolog meg egyszerűen röhejes. Nem tudom pl. az miért nem fér bele a tiszta játékba, ha egy hulldown E100-at egy t10 meddel HEAT-el szedem ki. Ha az kell a győzelemhez, akkor azt fogom csinálni. Viszont ha az oldalát mutatja, akkor az értelmes játékos messze elkerüli a HEAT-et, mert a spaced armor lövöldözésével csak saját magát sz*patná le.

Kellene a változtatás a goldammohoz, szerintem az, hogy radikálisan megnöveljék az árát, de a használóinak a megbélyegzése butaság.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#96016) Quan-Chi válasza GeneraL_XTX (#95950) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Az E50el egyszerűen ki kell várni, hogy betegyen top tierbe (200 meccs alatt 2x rakott be egyedüli T9esként, mondanom sem kell, életem 2 köre volt ;] ). Ott kiéled magad és ennyi a tank. T10-es ágyú temérdek XP-be kerül és a 220-as pen sokszor nem elég. Hamar észreveszed majd hogy szemből ha rálőnek az első hajtókeréknek lánctalpat is kapsz és sebződsz is ! Elég szar kombó. Cserébe az ágyú átlag 390-es dmget jól hozza (szerintem többet is) Az E50M-et már úgy vártam mint a messiást. Hiába ... A torony egész felülete + az LFP nagyon nagy weakspot-ok. Az ágyú alapból jónak tűnik de nem hozza a 390-es átlagot ( 100 lövésig számolt 370 volt a vége ) és mindig akkor sebez kevesebbet mikor nagyon számítanál az átlagra (pl egyszer megjelent mellettem egy AMX50B 380 HP-ba 2be maradt aztán 1600-at vert rám ...) a 270-es pen nagyon csábító, de APCR lőszer az alap, nincs normalizáció. Lényegesen kisebbnek tűnik a pen. olyan Löwe-ös 235 körülre tippelném.

Az E75 a heavy-k kvintesszenciája. A dpm-e fájóan alacsony de megfelelő helyzetfelismeréssel nagyon kegyetlen tud lenni. Bánhatod, hogy nem játszottál vele az 1200lóerős motornerf előtt. 30ra úgy gyorsult mint egy light. Szeretni fogod.

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#96017) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Hagyjuk már ezt az arany dolgot, én is eljutottam arra a szintre, hogy nem érdekel, ha arannyal lőnek, úgyse tudok mit tenni, nem fogok tobzódni a chaten. A játék része, el kell fogadni annyi, hogy próbálom kerülni az aranyat igénylő tankokat ( pl. E100-at nem veszek).

Tegnap küldik miatt nyomtam 6 kört Tiber II-E75 kombóval, persze a missionok nem jöttek össze, de elfelejtettem milyen élvezetes is tud lenni egy heavyben . ;] Nagyon jó körök voltak! :)

Már megvettem a kv13-at, alig várom az IS vonalat, bár a Tiger nem rakta alacsonyra a lécet.

(#96018) Viktoár válasza Bingisz (#96015) üzenetére


Viktoár
addikt

Azért vagyok fehér lovag a szemedben mert én gold nélkül játszom?Egyszerűen csak elvből nem lövök aranyat és kész.Ha ettől noob vagyok akkor az vagyok.

Senkit nem bélyegeztem meg,nem írtam neveket sehova.Mindenki döntse el maga hogy melyik táborhoz tartozik.

Leírtam hogy milyen játékosok vannak,másfélével nem találkoztam de ha te találkoztál másfélével akkor érdeklődve hallgatlak.

Üdv:Viktor

(#96019) jano_77 válasza 04ahgy (#96002) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mindenkinek köszönöm a tanácsokat. Akkor valszeg meg is fogom venni majd. :K :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#96020) MCGaiwer válasza Bingisz (#96015) üzenetére


MCGaiwer
addikt

mert hulldown e100at is lehet lőni a gerendán. az tényleg a skill, nem az, hogy megnyomod a kettest aztán autoaimel köpöd a tornyát.

A gold sebzését kellene csökkenteni vagy 30%-al, és akkor lenne egy valamit valamiért effekt, de így, hogy csak előny van belőle hibás a struktúra.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#96021) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Azért volt itt egy elég hosszú időszak amikor nem érezték az emberek szükségesnek a goldspamet, aztán jött a kreditért goldammó és hirtelen kevés lett az amúgy igen magas(250++) átütés is. :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#96022) #84221696


#84221696
törölt tag

Gyááá! Most akadtam össze egy 14 éves hazánk fiával, aki rendesen osztota az észt mindenkinek, mindenki noob és tomato volt. Próbáltam beszélni a fejével, hogy hagyja abba, mert szánalmas amit csinál. Erre én is tomato lettem...mondja a full piros éretlen hülyegyerek.
Persze, tomato vagyok, de ha győzök örülök, ha veszítek, akkor méltósággal viselem. Nem másban keresem a hibát. De ez a nyomi kölök ezt nem értette meg. Gratulálok a szüleinek! :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#96023) Warton válasza Viktoár (#96003) üzenetére


Warton
őstag

Akkor én skizofrén vagyok.

Nálam a tanktól függ, hogy szórom az aranyat vagy sem.

B2-vel például nem is lövök mást csak aranyat. Sőt mióta az M44-be vettem pár arany lőszert, azóta azzal is csak aranyat lövök, mert azért nem mindegy, hogy egy találat 200 vagy 700 dmg-et okoz. Inkább benyelem a veszteséget, de a 200 dmg nem nagyon segít a csapatomnak, meg nekem se hoz xp-t.

A X-es tankok, illetve a gyengébb penes ágyúval szerelt tankok esetében (E-25, Matilda BP, E100, Maus stb.) a 2. csoportba tartozom. Nem félek használni a goldot, ha az kell, de csak módjával.

Bizonyos tankoknál pedig egyáltalán nem használok gold ammot. Leo1, könnyű tankok, táras tankok stb.

Egyébként kit érdekel, hogy mivel lőnek? A Maussal az aranyat is tudom pattintani, a WZ132-vel pedig az alaplőszert sem. :U

(#96024) myckey


myckey
veterán

az a helyzet, hogy ez egy rohadt játék.
az ember úgy játszik vele, ahogy neki jól esik, meg ahogy a körülményei engedik.
ha valami multimillionáré kölke lennék, tuti kiszedném az összes gépet free ből, és csak arankát lőnék ,már csak azért is, mer az trololo :C és jó poén, a humor meg kell, az a lényeg :DD

uffff!

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#96025) Angel1981 válasza #84221696 (#96022) üzenetére


Angel1981
veterán

Felejtsd el az ilyen "meggyőzéseket", egy karakternyi leütést nem ér meg a billentyűzeten.

Túl nagy a WoT közösség, és túl anonim az internet, hogy gyakorlati haszna legyen, ez a szomorú igazság.
Vissza garázsba, majd indít a következő csata!

Furkoo: nálam már vagy másfél éve ki van kapcsolva a chat - már akkor is tiltottam modokkal, amikor még nem lehetett kikapcsolni.
Egyértelműen kevésbé stresszelek játék közben - figyeled, ugye? Nem azt mondtam, hogy nyugodt vagyok, csak hogy kevésbé stresszelek! :D

[ Szerkesztve ]

(#96026) L4mie válasza Angel1981 (#96025) üzenetére


L4mie
veterán

reportot neki :D spamért aztán mute olodik, ha jól emlékszem és nyugalom van :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#96027) jozefgucci1 válasza myckey (#96024) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Lehet nem a mellekre kelet volna költeni a pízt , hogy jól mutasson a profilodban és lenne free xp-re :DDD
Amúgy abban már nem lenne semmi kihívás ha minden megvan free-nől .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#96028) myckey válasza jozefgucci1 (#96027) üzenetére


myckey
veterán

kell a halál facának a kihívás, elég kihívás van Real ben :))
ide azért ülök le, hogy jól szórakozzak, poén legyen.

a dekoltázsomat meg nem bántani, épp elfért benne egy két bar levegő :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#96029) LK


LK
addikt

Mindig,mint most is az arany középút a jó :D Full arany épp olyan marhaság,mint gold nélkül elindulni. Valamikor kell (az ellenfél már 98-nál tart a foglalásnál aranyat,esetleg repeszt töltesz,hogy biztosan ne nyerjenek),valamikor nem,pl. nashorn mindent átvisz,ha meg az rng nem akarja,akkor golddal sem, SU100-nál sem töltöttem soha goldot..... Evvan. Hogy mikor hogyan használsz goldot játékintelligencia kérdése.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#96030) Viktoár


Viktoár
addikt

Az orosz T-34-en a zis 4 az ajánlott? Én használhatóbbnak találom mint a 76mm-est.

Üdv:Viktor

(#96031) Phobion válasza myckey (#96028) üzenetére


Phobion
őstag

"kell a halál facának a kihívás, elég kihívás van Real ben "

na itt a pont, ezt kellene a sok keyboard warriornak felfognia :(((

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#96032) benvolio válasza myckey (#96024) üzenetére


benvolio
őstag

Ezt már én is mondtam a gyereknek, ha megnyerjük a lottóötöst, én is, ő is kap egy új accountot, full skill-ezett legénységgel és tankokkal. :DDD

(#96033) ballington válasza Angel1981 (#96025) üzenetére


ballington
addikt

A report könnyít ilyenkor az Én lelkemen.
Egyszer volt olyan, hogy elkezdett a csávó írogatni, aztán beírtam, hogy STFU...persze nem rövidítve. Sajnos nem segített, de nekem jól esett. ;)

Viktoár: Én a 80-at sebző 2 sec alatt töltő ágyút használtam. Abban az a poén :9 Az az 57mm-es.

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#96034) L4mie válasza ballington (#96033) üzenetére


L4mie
veterán

másik út, picit hosszabb, de visszatrollkodni, nyugodtan jó helyre ütve, had verje szét a billentyűjét a kis majmóca. :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#96035) szbalogh válasza Viktoár (#96030) üzenetére


szbalogh
őstag

Igen, a zis-4 ajánlott.

Nick: HE_Storm

(#96036) Angel1981 válasza Phobion (#96031) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez teljesen igaz, csakhogy a keyboard warriorok nagy részének tényleg nincs nagyobb kihívás az életben....

(#96037) myckey válasza benvolio (#96032) üzenetére


myckey
veterán

ennyi!
a többinek meg ny....m ;)

nehogymá megmagyarázza az embör, hogy miként tölti a szabadidejét :)) :Y

#96036) Angel1981

ez is nagy igazság :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#96038) ballington válasza benvolio (#96032) üzenetére


ballington
addikt

A gond az, hogy a legénységi skilleket nem lehet vásárolni ;)

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#96039) jr1994 válasza ballington (#96038) üzenetére


jr1994
addikt

Dehogynem, eBay ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#96040) wwenigma válasza szbalogh (#96001) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az adott screenshoton nem volt, kell ezen lovagolni?? Amugy meg mint irtam, KV2 ramnezett 640-nel, javitocsomag mit segitett volna szerinted? 300 at sebzek mire ujra betolt.

De sebaj, ismet sok a pro aki megmondja a frankot. Nincs itt baj, en vagyok a low.

Quan-Ch Support nelkul sokra megyek egyedul minden xar csataban. Gondolom te is egyedul toltad le. Mar kapasbol arra is adja a pontot ha nem egyedul sebzel es olsz.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#96041) GeneraL_XTX válasza Viktoár (#96003) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Elmondaná mi ez a "nerf" amiről szó van itt mostanában? Úgylátszik erről lemaradtam pontosan mit fognk nerfelni?

(#96042) Angel1981 válasza GeneraL_XTX (#96041) üzenetére


Angel1981
veterán

Itt van a tervezett lista.

Amit itt látsz, még csak tisztán teszt, nem kerül be a 9.9-be, és még sokat alakulhat.

Annyi a lényeg, hogy a WG elemezte a statisztikákat, és arra jutott, hogy "magas tierben túl sok a nem átütő találat, ezért bizonyos túl nagy átütésű tankok újraegyensúlyozva lesznek".
A nagyobbik része kap érte kompenzációt.

(#96043) Tomi0703 válasza wwenigma (#96040) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nincs itt baj, en vagyok a low.

:K ;]

(#96042) Angel1981: Akiknek megvan az M60, meg a 907 azok jól járnak majd... :D

(#96044) MCGaiwer válasza wwenigma (#96040) üzenetére


MCGaiwer
addikt

mondjuk nem értem, lerohadna a kezed ha beraknád azt a szart és mondjuk nem nyúlnál hozzá?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#96045) Sanya válasza Angel1981 (#96042) üzenetére


Sanya
nagyúr

ugye a prémium lőszer ára miatt a páncél gyakorlatilag nem ér semmit.
A prémium lőszerrel nem kell gondolkodni tier10-ben, csak ráviszeg az egeret az ellefél tankjára, és ha nem rétegelt lemezes, akkor sebez.

Csak néhány t10 mediumnak vagy sebessége van, vagy páncélja. Na most átütése sem lesz.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#96046) wwenigma válasza MCGaiwer (#96044) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez olyan mint egy Szt. Kristóf nyaklánc? ;) Van mindegyiken amelyik gyakran hasznalt...

Egyebkent meg valoban igaz, 1vs15=3vs15 -tel.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#96047) Jolet


Jolet
őstag

játszik valaki itt conway-vel?
nem csináltak vele valamit titokban a 9.8 óta?
ritka szar lett pedig előtte élveztem vele a játékot
olyan mintha lassabb lenne a tank is és a torony is és mintha kisebb lenne az átütése
de lehet most erre szállt a WG átok a garázsomban :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#96048) benvolio válasza ballington (#96038) üzenetére


benvolio
őstag

De a múltkor volt akcióba, hogy a szabad xp-vel lehetett növelni a skill-eket. Pont a T21 legénységét húztam és már nagyon hiányzott a 6.érzék és abba ami nekem volt szabad, mind arra váltottam, pár százalékot rátudtam tolni. Ekkor mondtam a gyereknek, hogy a gazdagok most akár felhúzhatják az összes skill-t a legényeknek.

(#96049) MCGaiwer válasza benvolio (#96048) üzenetére


MCGaiwer
addikt

szabad xpt is csak sima xpből lehet váltani, tehát valamivel játszani kell ahhoz, hogy legyen.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#96050) Angel1981 válasza wwenigma (#96040) üzenetére


Angel1981
veterán

Hogy a fórum egyik volt Nagy Alakját idézzem; "Sok csata már a garázsban eldől".
Bocs, de ez, hogy vannak olyan tankjaid, amikre nem raksz fogyóeszközt, tipikus példa rá.

Egyébként bárki, aki arra céloz, hogy kellene raknod, nem cseszegetni akar, csak tanácsot adni, hogy hatékonyabb legyél - mert a fogyóeszközök kardinális szerephez juthatnak a csatában, és a standard darabok nem jelenthetnek anyagi terhet sem.

Jolet: bocs, de ezeket a "titokban csináltak vele valamit" el kéne felejteni, pláne egy magadfajta veteránnak.
A WG tulajdonát képezik a tankok, azt csinálnak velük, amit akarnak, ez az EULA-ban is benne van. Innentől fogva semmi oka arra, hogy bármit is titkoljon, pláne, hogy mind a hard, mind a soft statok kiolvashatóak a programból.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.