Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#122001) Tarill


Tarill
őstag

mod nélkül ki lehet tolni a zoomot? hogy ne csak 8x legyen a max?

(#122002) Jadro válasza Tarill (#122001) üzenetére


Jadro
veterán

Igen, a beállításokban be lehet pipálni. Nem rég került bele.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#122003) Hafy75 válasza h1mpi (#122000) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Type 4 Heavy páncél működés közben :)

Na!!!

(#122004) Dr.Én válasza nyunyu (#121999) üzenetére


Dr.Én
veterán

Igen.. nézem én is ezen vidiket... viccesek ,de igazság alapjuk van.. föleg ennek amit linkeltél..

WOT: kissio

(#122005) jagada válasza Hafy75 (#122003) üzenetére


jagada
őstag

És most fogják még buffolni, kap egy új troll ágyút+ a nagytesó alsó lemez, oldal és torony páncélzatát is!

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122006) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem tudom volt-e már, esetleg hátha érdekel vkit:
MORPHELO emlékverseny a wotinfo-n!

Tudom az én szegénységi bizonyítványom, hogy nem tudom kiről is van szó, de itt vki ismerte Őt, tudna róla mondani esetleg infót? Egy biztos, hogy sajnálatos módon fiatalon kellett távoznia a "csatamezőről". R:I.P. :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122007) Enzolord válasza jano_77 (#122006) üzenetére


Enzolord
addikt

Én csak annyit tudok, amit a Wotinfon írtak róla, egy Unikum játékos volt a 322-ből, aki tényleg segített a gyengébbeknek tanácsokkal, szakaszozott velük, szóval egy korrekt fiatal srác volt!

Ezt találtam

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#122008) jano_77 válasza Enzolord (#122007) üzenetére


jano_77
nagyúr

Esetleg meg tudod adni, hogy hol lehet olvasni róla? Én nem találtam csak ezt az emlékversenyes írást. :U

(#121991) Jadro: azt nézted, hogy ennek a QB videónak Swedish SPOTTED a címe!? Viszont mi most a medium tankról beszéltünk.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122009) Hafy75 válasza jagada (#122005) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Na az zsír :-) Bár már nem sok kell a tizeshez. Néha kiakadok,mert mindenki ahogy meglát goldot tölt, de szerencsére azok is pattannak rendesen.. Szóval jó gép, szeretem, kíváncsi leszek arra az ágyúra, bár a mostani sem piskóta :-)

Na!!!

(#122010) Papooo válasza jano_77 (#122008) üzenetére


Papooo
senior tag

Nemrég Himmelsdorfon kipróbáltam a QB-s mm-et.
Nálunk 3 Batcat, átlag 800 WN8-al, az Ellennél QB és két lila szakasztársa E5-tel.
A mezőny többi része, puhább kilencesek, három artyval oldalanként, átlagosan 1000 környéki WN8-al.
Mondjuk, ettől függetlenül fullgoldban tolta a triójuk, elvégre ment a stream. :C

Pár nappal később újra összefutottam vele, akkor biztos nem ment a stream, mert normális MM volt, viszonylag kiegyensúlyozott csapatokkal, eléggé el volt veszve a mezőnyben. :)

jagada

Meghalt a király, éljen a király!
Kiment a divatból az E100, mert itt az új Siemkawagen, és még buffolják is!

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#122011) tarka_szarka válasza CirrMee (#121993) üzenetére


tarka_szarka
tag

Jó napján a Rudyról bármi tud pattani. Ruszki+kutya van benne :-)

Tegnap mentem vele 12 kört (ruszki zseton van folyamatban), tízszer nyolcas tier, a maradék kettőben ami meg hetes volt mindkettő top gané lett, sőt meglett obj260- medes ölj meg három artys küldit. 30 körüli kill jött össze.

Tegnapelőtt 8 kört mentem vele. A nagyja saját tier, de nem ment semmi. 1-2 kill volt. Rá is hagytam.

WOT account: tarka_szarka

(#122012) jagada válasza Papooo (#122010) üzenetére


jagada
őstag

Én eddig se tudtam belőni frontból sehol se úgy a T9-est, mint a 10-est, még golddal sem.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122013) tarka_szarka válasza jagada (#122012) üzenetére


tarka_szarka
tag

Nem véletlen váltanak goldra a kollégák. Én ha szemből jön, akkor azt a kis kukucskálót lövöm a cső alatt 250mm körüli effektív, de változó sikerrel. Sokszor inkább megyek oldalról, vagy dobok pár repeszt a kupolára.

http://wot.zipek.cz/3d/index.html?tank=j25_type_4

[ Szerkesztve ]

WOT account: tarka_szarka

(#122014) jano_77 válasza jano_77 (#122008) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megtaláltam és bár nem ismertem, de sikerült megkönnyeznem. :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122015) CirrMee válasza tarka_szarka (#122011) üzenetére


CirrMee
addikt

Ja, azt én is tudom, hogy ruszki (valami lengyel cucc alapján), meg van náluk az a dajcsejuhász bodri, aki Szarik mindenre (& Gömböc a hángerien szlengben). :)
Outlaws videókat elnézve tűrhető gép, meg van nálam amúgy is T34-85 a raktáron, megtartós gép lett. Mennyiért szokták vesztegetni, ha éppen betolják a polcra?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#122016) galervin93 válasza CirrMee (#122015) üzenetére


galervin93
őstag

5-6 ezer, de többnyire legénységet is adnak hozzá (0. BiA).
Jó kia cucc, nincs benne felesleges rádiós, így egy az egyben lehet hajtani benne a nagyobb medek legényeit.
Legkésőbb karácsonykor bent lesz akcióban, valószínűleg a berliniekkel együtt és egyedül is (utóbbira vonatkozott az ár).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#122017) Stanislav84 válasza galervin93 (#122016) üzenetére


Stanislav84
tag

Cromwell B legalapabb csomag volt 7200 HUF... szerintem a Rudy se kevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#122018) Jacktor


Jacktor
tag


(bocs a dupláért, csak hogy "hivatalos" legyen)

www.wotinfo.hu

(#122019) galervin93 válasza Stanislav84 (#122017) üzenetére


galervin93
őstag

Elnézést, ha így van, én úgy emlékszem hatért vettem legutóbb. Nem akartam félrevezetni senkit, köszi a helyesbítést.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#122020) tarka_szarka válasza CirrMee (#122015) üzenetére


tarka_szarka
tag

19~ EUR volt legutóbb. 100-as+BIA legényekkel + Szarikkal

Szerintem nagyon kiegyensúlyozott gépek Rudy+T34-85+Type58. Semmiben sem kiemelkedő, de átlagban jól szerepel. 46 meccsből nekem 2k wn8-at ad. 1000 feletti átlag damaggel. Jobban teljesítek vele, mint a másik kettővel. Nem görcsös vele játszani. Odaérsz mindenhova, átütsz szinte mindenkit, sebzés is elmegy. Gun depet kell megtanulni.

WOT account: tarka_szarka

(#122021) galervin93 válasza galervin93 (#122019) üzenetére


galervin93
őstag

Na közben kiderült, hogy inkább 7 ezer környéke, de a legutóbbi csomagban volt mellette gold is pár ezer, ezért került ennyibe.
Mea culpa.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#122022) Stanislav84 válasza Papooo (#122010) üzenetére


Stanislav84
tag

Bocs, ha megkérdezem, csak kíváncsiságból, milyen néven játszol?

Ám QB-t ritkán látom csak úgy golddal lőni. Nem éppen jellemző

(#122023) Papooo válasza Stanislav84 (#122022) üzenetére


Papooo
senior tag

Cipi75 néven futok a játékban.
Akkor lehet hogy a hitlogom tévedett, vagy félremancsolt a játék hevében.
Igazán, csak a speciál QB MM-en vidultam. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#122024) mcwolf79 válasza Stanislav84 (#122022) üzenetére


mcwolf79
veterán

+1
Én sem nagyon láttam még QB-t prémlőszerrel játszani. Ritkán nyúl a 2-es billenytűhöz.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#122025) CirrMee válasza mcwolf79 (#122024) üzenetére


CirrMee
addikt

Bezzeg IS4 + D-25T + only repesszel... :DDD

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#122026) jano_77 válasza mcwolf79 (#122024) üzenetére


jano_77
nagyúr

Neki az 1-es gombon van a prém lőszer!? Gondolom Linkinéknek is ott van, mert az a fő lőszer típus a tankjaikban. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122027) jano_77


jano_77
nagyúr

Vki mondja már meg nekem, hogy hogyan lehet egyeseknek EKKORA mákja!? Mert ne mondja nekem senki, hogy itt a skill mentette meg a kedves playert, amikor szűkülés, célzás nélkül szedi ki sorban a közeledő tankokat illetve az M103 esetében még a cső sem áll rá teljesen az enemyre, de beadja! HOGYAN?!?!?
T37: akkora a célkereszt mint a ház, de a domb mögül kikukucskáló tank tornyát eltalálja - na persze
Mutz: ez is elég kérdéses, nagyjából ugyan az a szitu, mint T37 esetében, célkereszt mint a ház, forgás közben van az arty!
M103: már leírtam
FV3805: alig látszódott ki, de eltalálta - itt legalább volt némi szűkülés. De mekkora mák kell, hogy egyik enemy arty lövése sem verte oldalba?!? :Y
GW.Panther ház mögött: itt azt mondom, hogy ez rendben van, bár nekem tutira a házat lőtte volna szarrá.
GW.Panther dombon fel: enemynek nem adta be azt, amit játékosunknak beadott korábban 3-4 alkalommal!

Ez a csata tiszta vicc! Toltam már 27K+ csatát eddig a WOT-ban, de összesen nem volt annyi mákom, mint ennek a fickónak ebben az egy csatában! :W

szerk: jaaaa....így nem nehéz lilának lenni, mert ahogy néztem a srác az.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122028) vJokka válasza jano_77 (#122008) üzenetére


vJokka
aktív tag

QB videójában is a med van: "Sweden has been spotted on the battlefield with the upcoming T6 Swedish medium the Strv. m/42-57 Alt A.2!"

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#122029) kchryss válasza jano_77 (#122008) üzenetére


kchryss
addikt

"azt nézted, hogy ennek a QB videónak Swedish SPOTTED a címe!? Viszont mi most a medium tankról beszéltünk."

Azt nézted hogy ennek a videónak spotteD van a címében és nem spotteR? Ráadásul még mondja is kukibébi 0:14-nél hogy "mídium tenk". :U

(#122030) Stanislav84 válasza jano_77 (#122027) üzenetére


Stanislav84
tag

Tényleg szerencséje volt több esetben is.

M103 kivételesen olyan esetben történt, ahol a server oldali célkereszt előrébb volt, mint amit a játékos lát.

(#122031) Jarod1


Jarod1
addikt

amikor csatában vagyok és kilőttek és kilépnék nem működik az ESC gomb, valami ötlet?

(#122032) Sixkiller6 válasza Jarod1 (#122031) üzenetére


Sixkiller6
őstag

első trükk, nyomj F1-et, utána működött régebben az Esc is
utóbbi időben viszont nekem így nem megy, mindig a modok (aslain) kavar be, legújabb verzió clean install segített mindig. innen is szoktam tudni, hogy van új verzió

- no es importante -

(#122033) Jarod1 válasza Sixkiller6 (#122032) üzenetére


Jarod1
addikt

Kösz!!!

Mostanság gyakran lefagy, és kilép, bezárja a progit,

[ Szerkesztve ]

(#122034) CirrMee


CirrMee
addikt

Az úgy természetes, hogy 3db tier6 (nem spotter) szakaszos gépet kis híján 90% -ban csak tier8 -ba dobál...?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#122035) kchryss válasza CirrMee (#122034) üzenetére


kchryss
addikt

A maraton óta igen. Mindent feldobál. 10-essel kell menni. :)

(#122036) CirrMee válasza kchryss (#122035) üzenetére


CirrMee
addikt

Párom meg a fater meghívott szakaszba, mondom segítek nekik. Régen nem volt ilyen fillérb*szó az ememm', mikor lett ilyen trágya?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#122037) WOT-H-A-C válasza CirrMee (#122036) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Valamivel 8.6 után! :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#122038) jano_77 válasza CirrMee (#122036) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos a szakaszokat szándékosan bünteti az MM.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122039) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

fyi: állítólag okt4 a 9.16 release date

- no es importante -

(#122040) jagada


jagada
őstag

Valaki elmagyarázná, hogy miért szívat ez a foscsombék játék? Esetleg hasonló esetben (beállt a torony) mit lehet csinálni azon túl, hogy kilövetem magam?
Még hogy nem manipulált a játék.. :W :W :W
[link]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122041) fradi81 válasza jagada (#122040) üzenetére


fradi81
veterán

Bárcsak lenne ilyen tankom, szikla mögül lehetne úgy lőni hogy nem is látnak rám :)

moto g72, Ninebot d28e

(#122042) Jadro válasza jagada (#122040) üzenetére


Jadro
veterán

Ma reggel szaladtam kb 8 kört, nálam nagyon adta. Volt benne egy 10ezer fölötti WN8 illetve Kolobanov, két mastery és egyéb szépségek. Jellemzően amikor paradicsomok voltak mindkét oldalon és mennek mint a csorda. :D Összességében 3500 körül zártam a reggelt. Tegnap meg 1200-ig sikerült feltornászni. Ott is volt pár plecsni, pl agyhalál, lábon kihordott idegbaj és egyéb nyalánkságok. :D Ilyen ez.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#122043) jagada válasza fradi81 (#122041) üzenetére


jagada
őstag

Ezt most nem értem mire mondod. Nem mozdult se a tornyom se a löveg bármit is csináltam, így nem lehet játszani!

Viszont meg lett az ászocska!!:

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122045) jagada válasza fradi81 (#122044) üzenetére


jagada
őstag

Tényleg! Én ezt belső nézetből nem is láttam!

"Dicsérő szavak egy youtube sztártól "
Ezen jót röhögtem! :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122046) rlazol válasza fradi81 (#122044) üzenetére


rlazol
addikt

:C :C :C

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#122047) Stanislav84 válasza fradi81 (#122044) üzenetére


Stanislav84
tag

Bár ugye tudod, hogy az egy imposztor? :)

De ám vicces tényleg. :)

(#122048) Looserke


Looserke
őstag

Sziasztok!

Az miért lehet, hogy a játékban az XVM vagy 150 ponttal kevesebb WN8-at mutat, mint amit a noobmeter vagy a wotlabs? Frissítettem az xvm oldalán de még kevesebb lett mint volt... :F

(#122049) Papooo válasza Looserke (#122048) üzenetére


Papooo
senior tag

Biztos a hidegtől ment össze az epénisz. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#122050) fradi81


fradi81
veterán

Győztes csata+high caliber xp-je megyegyezik a vesztes csata + high caliberrel? (Hősies védekezés +50% xp)

moto g72, Ninebot d28e

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.