Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#133001) ollie válasza Skyhunter (#132999) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Általánosságban elég, ha heavy tankkal csinál annyi sebzést, mint amennyi a saját HP-ja, amennyiben top tier. Ha nem top, akkor meg kb. a 1.5-2 szeresét.

***

(#133002) po1son


po1son
addikt

Meghaltak a szerverek?!

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#133003) xAttilax válasza po1son (#133002) üzenetére


xAttilax
senior tag

ahha fullra

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#133004) jano_77


jano_77
nagyúr

Másnál is behalt a szerver?! EU1! 2-re meg nem tudok egyelőre bejutni :(
WOT EU2 szerver hiba, a másik szerveren a folyamat hiányos!? WTf?!? Rohadjon meg a tetves WG! A prém napomat meg fogom kapni kompenzálásként?!? :W :O

Nem gondoltam volna, hogy ezen a pályán fogok ennyit spottolni :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#133005) notika77 válasza po1son (#133002) üzenetére


notika77
senior tag

Újra

(#133006) kchryss


kchryss
addikt

A jó édes anyukáját a wg-nek. Most kezdeném csinálni a küldetéseket. Bent vagyok csatában erre megáll az összes tank. Alt+f4 mennék vissza, eu1 teljesen megdöglött, e2-re meg nem enged be a nagy terheltség miatt. :W

Ja és 10 perce nyomtam be egy 300%-os legénységi xp bónuszt.

[ Szerkesztve ]

(#133007) 4580693


4580693
senior tag

Azt hiszem, egy ideig befejezem a wotot. :(((
Grille 15, első két karika vele közel 4000 sebzés, a harmadik 2200, a negyedik 750, az utolsó kettő meg olyan nagy nulla, hogy lelógott a monitorról. Rendbe kell szednem az idegeimet, mert ez így már nem élvezetes, hanem frusztáló, de nagyon. :(

Gondoltam megyek akkor a hellcattel, hiszen azzal jó megy a játék. Aha. 3 csatából 3-ban tier8-as csata, a legutolsóban meg fullra legalul voltam. Még a light tankok is előrébb voltak sorolva, mint én, mert egyik csapatban sem volt tier6-os tank. :O

(#133006) kchryss Na, ez a másik fele. Akkora laggok vannak, hogy beszarás. Az ilyen szerverleállások meg...Inkább nem is kommentelem.

(#133009) wwenigma Kb. hasonló az én wr-em is ma.
De én nem is szidtam az artysokat.

[ Szerkesztve ]

(#133008) po1son válasza kchryss (#133006) üzenetére


po1son
addikt

Gondoltam most este lefekvés előtt még megcsinálom a maradék 8 küldit, mert kb egész nap dolgoztam, de így nem lesz semmi, mert holnap korán kelés...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#133009) wwenigma válasza 4580693 (#133007) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

30 csatából 5 ért ma missiont...goldspam ezerrel, hegyen HT-val kempelő KAZNA sniperezget ahelyett hogy a duhongobe segitene, a masik FAME-es lame meg BC 25t-vel lowtiereseket hajt, szinten a helyett hogy segitene. :W Megyek is aludni, holnap reggel melo...

ui: Ezt az agyhalott vérpistike artizik dolgot meg be lehetne fejezni. Illetve nem ujra elkezdeni.

mod: EU1-et le is lottek...hogy nem telik infrastrukturára bakker ezeknek. :W

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#133010) Memphis79 válasza kchryss (#133006) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Mit vársz egy olyan játéktól ami 6 év alatt nem jutott el az 1.0-ás verzióig!! :W :C :DDD

Origin:Memphis79HUN

(#133011) sequator válasza 4580693 (#133007) üzenetére


sequator
senior tag

Én másfél évig nem játszottam WoT-tal. Öcsémék most visszahívtak a T25 küldi miatt. WoT nélkül nyugodtabb volt az életem. :D

sautia

sequator

(#133012) ollie


ollie
MODERÁTOR

Basszus, az előbb Obj 252U-val (a nem camo-s Defender) voltam úgy csatában, hogy csak én voltam tier 8, meg az ellenfélnél egy 45% winrate-es Scorpion G. 3200 sebzésnél csak azért nem tudtam többet csinálni, mert elfogytak a szerencsétlen ellenfelek. Tisztára úgy éreztem magam, mint a terrorista egy óvodában.

***

(#133013) 4580693 válasza sequator (#133011) üzenetére


4580693
senior tag

Nagyon igazad van. :((

(#133014) jano_77


jano_77
nagyúr

Már 3x jutottam el az 50. helyig a sorban, amikor is leállt és nem számolt tovább, hanem azt mondta: kapjam be! FUCK WG :W
EU1-et már ki sem lehet választani, EU2-nél meg elszámol soktól 50-ig, majd kiírja, hogy Kapcsolódási hiba és leáll! :W :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#133015) notika77 válasza kchryss (#133006) üzenetére


notika77
senior tag

És a kliens képes kiírni, hogy tervezett karbantartás miatt nem elérhető a szerver :)

(#133016) xAttilax válasza wwenigma (#133009) üzenetére


xAttilax
senior tag

téged mindig az unikum kaznások és famesek és egyéb lilák lőnek vagy hagynak szarba :U
Te nyomod itt az általánosítást de ha valaki szidja az artykat azt "be lehet fejezni"...
Szerintem elsőnek lehet neked kéne "befejezni"

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#133017) wwenigma válasza xAttilax (#133016) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mer hazudok mi? BC várban, FV hegyen. De ha én felmennék hegyre HT-vel izekre szednétek.

Artyval kapcsolatban meg megmondtam, nem csak vérpistikék jatszanak mint ahogy láma noskill osztálynak szeretnétek beallitani.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#133018) xAttilax válasza wwenigma (#133017) üzenetére


xAttilax
senior tag

és itt miért lennének rossz helyen????

Az fv nem front heavy és bc is normál helyen van. De nyilván egy képről nehéz megmondani, de küld el a replayt és akkor okosabbak leszünk

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#133019) jano_77


jano_77
nagyúr

szerintetek van rá esély, hogy helyre állnak a szerverek rövid időn - pár perc - belül?!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#133020) kchryss válasza notika77 (#133015) üzenetére


kchryss
addikt

A múltkori leállásnál is ezt írták. Aztán 1v1 verseny fórumban beírta valaki, hogy miért rendezték meg a versenyt ha tervezett karbantartás van. Erre jött a válasz az egyik wg stafftól hogy semmilyen tervezett karbantartás nem volt, egyszerűen lehalt a szerver. :U

(#133019) @jano_77:
Pár napja volt ilyen leállás. Akkor kb 20 percig tartott és helyrejöttek.

[ Szerkesztve ]

(#133021) jano_77 válasza kchryss (#133020) üzenetére


jano_77
nagyúr

már bent vagyok EU2 :K :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#133022) sequator válasza jano_77 (#133021) üzenetére


sequator
senior tag

EU1 is megy

sautia

sequator

(#133023) jr1994 válasza wwenigma (#133017) üzenetére


jr1994
addikt

Még mindig abban gondolkodsz hogy egy tankkal ide vagy oda kell menni. A hegyre is fel lehet menni heavyvel, mondjuk ha látod hogy a 9-0 soron fölényben lesz az ellenfél, nem mész oda megöletni magad.
Valószínűleg úgy látták hogy ott többet tudnak tenni a csatához. És mivel az ellenséges tankok rátok estek, addig letolhatták a T-10-et meg a középen lévőket, mert már csak egy E4, vagy mi nem látszott.

Amúgy faterom játszik pár órája, őt nem dobta le a szerver.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#133024) kchryss válasza sequator (#133022) üzenetére


kchryss
addikt

Mire visszaléptem maradt kerek 1 perc az indított tartalékomból.
Gondoltam b2-vel majd gyorsan megcsinálom a napit. Erre nálunk van 3 b2 és 2 valentine II az ellenfélnél meg 4 b2 és 2 valentine II. És egyik sem volt szakaszban. Mindenki ezekkel akarja lenyomni. :DDD

Egyébként lassan illene kompenzácót adniuk a szerver leállások és lag miatt. Régebben úgy emlékszem ilyenkor járt ingyen prém nap vagy arany.

[ Szerkesztve ]

(#133025) kchryss


kchryss
addikt

Eddig 4 pzB2 3 valentine vs 4 pzB2 4 valentine a rekord. :D
Úgy gondoltam mivel ennyi 4-es próbálkozik megnézem bedob-e közéjük hetzerrel. 4-ből 3x be is dobott.
Azért tier 4-ben még mindig a hetzer a király. :DD

(#133026) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Nevetséges ez a játék. A páncél kb. szart se ér már, fel is adtam, hogy kihúzom az IS-4 ágát... ST-1-nél tartok, de hiába döntöm, hiába sebzem az ellent, ha az összes heavy golddal lő rám. A sok szarházi E-100 golddal belövi a tornyomat szemből... 3 ellenséges lövésből mind a 3 gold, kapják be. Így tartsam én a "zöld" játékos címet, amikor így bárki lehet kék is akár. Még egy idióta is belő bármit goldos E-100-zal, na meg a 600 sebzés is reális... Ez a játék szarabb lett, mint mikor abbahagytam 2 éve, bár úgy érzem jól döntöttem. Most pedig megint abba fogom hagyni ezt a szart, szerencsére egy fillért nem fizettem ennek a tetves bandának... Akinek még van kedve ezzel játszani, jó szórakozást, nálam leszerepelt ez a játék. Nem csak hogy szarabb, de még "pay to winebb" lett...

(#133027) BÁ Nutrition válasza kchryss (#133025) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tier4ben t-28 a kiraly, tegnap is lett 4-5 acetanker vele

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#133028) po1son válasza IMIIKE1998 (#133026) üzenetére


po1son
addikt

Ez nem új trend, eddig is az e100at golddal kellet használni, mivel sok az újratöltési idő és az ágyú brutálisan pontatlan a kicsi átütésről nem is beszélve.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#133029) adamgreen


adamgreen
senior tag

Indul a vérszivattyú Béláim :

10 győztes csata, amikor a top 3-ban vagy XP alapján: :C

Ismételten sok sikert mindenkinek a mai napon :DDD

(#133030) lacibacsi válasza adamgreen (#133029) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mit gondolhat most az, aki az elején dobott egy-két missiont, "majd bepótolom később" alapon? Tutira járna a 18-as karika... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#133031) jagada válasza adamgreen (#133029) üzenetére


jagada
őstag

Ez egyre jobb. Holnap nyerj meg 20 csatát és végezz a TOP1-ben lesz? :W :W
Egyértelműen a tokenvásároltatás a cél.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#133032) adamgreen


adamgreen
senior tag

Itt a részletes kép hozzá :C

(#133033) mcwolf79 válasza IMIIKE1998 (#133026) üzenetére


mcwolf79
veterán

ST-I tornyát kötve hiszem hogy belövik arannyal, maximum a "kupolát".
Most a küldetés miatt még a szokásosnál is több gold-huszár van. Ez majd lecseng.
Ahogy a kollega is írta E100-at elég sokan használják arannyal (még most is a pen buff után), ez nem tudom miért újdonság neked.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#133034) Argh!


Argh!
aktív tag

Várakozásnál annyi light tank van mint az összes többi osztály együtt :K

(#133035) xAttilax válasza jagada (#133031) üzenetére


xAttilax
senior tag

azért azt te se nem gondoltad komolyan, hogy majd adnak egy 8-as prem tankot linkre. Amúgy meg tök egyszerű ha nem érdekkel, lehúzásnak érzed..stb akkor egyszerűen ne csináld és kész, nem egy kötelező dolog. Viszont még mindig azt mondom ha innen jönnek a brutál küldik akkor is lehet 2-4 ezer forintból egy 8-as prem tankod ami nem rossz.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#133036) jimmy74 válasza adamgreen (#133029) üzenetére


jimmy74
őstag

Sebaj.Elővesszük megint a tier 5-öt.
Pz4H,T-25 prem,M4 hozza.
Élő kell venni a kis.kedvenceket. :)

WoT:jimmbo

(#133037) dokee78


dokee78
félisten

HD kliens van fenn.
Uninstallon kívül van mód az SD kliensre váltani?

(#133038) Lanash válasza dokee78 (#133037) üzenetére


Lanash
aktív tag

Amikor elindítod a játékot, a kliens ablaknál jobb felül rámész a beállításokra és ott lehet változtatni.

[ Szerkesztve ]

(#133039) BÁ Nutrition válasza adamgreen (#133029) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Szerintem ez elegge hasonlo a tegnapihoz. Nem erzem nehezebbnek. Persze a szoras nyilvan nagyobb de biztos vagyok benne h a tegnapibol kijott volna ez is. A kerdes inkabb h hetkoznap is ilyenek lesznek-e a kuldik vagy csak hetvegin

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#133040) szbalogh válasza jimmy74 (#133036) üzenetére


szbalogh
őstag

Tierlimites 5-össel még könnyebb. Ez jó hír, hogy nincs 6-os limt.

Nick: HE_Storm

(#133041) h1mpi válasza jagada (#133031) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Engem nem érdekel ez a tank. Ha gyors mozgású papír med kell akkor ott a CDC. Hála istennek USA vonal fullos nem kell prém tank.

(#133042) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Pár év után újból visszanéztem a játékra és néhány kérdésem volna. Tier IV-V-ig jutottam régebben: amerikai, orosz, német és angol oldalon.

Milyen tankot ajánlanák ami: leginkább nehéz tank, nem gond ha lassú, de erős lövege legyen és/vagy közepes-nehéz páncélzattal bír.
Nem gond, ha nagyobb tierben van, csak arra az ágra fejlesztenék.. Mindegyik nemzetből jöhet ajánlás (a fent leírtakon kívül is).

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#133043) dokee78 válasza Lanash (#133038) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.
Reinstall is lesz azért,mert a HD kliens mérete foglal ugyanúgy.

(#133044) adamgreen válasza h1mpi (#133041) üzenetére


adamgreen
senior tag

Igy van egy vicc kategoria ez a pilot szar :C

(#133045) robogo81 válasza dokee78 (#133043) üzenetére


robogo81
aktív tag

Aszthiszem a \res\packages mappában vannak a hd-s pakkok is,ugyanaz a neve mint a simának ,csak benne van a hd név is,azokat töröld,ha uninstal akkor mindegy ha nem jön be a próba.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#133046) jimmy74 válasza szbalogh (#133040) üzenetére


jimmy74
őstag

Igen.
Amúgy.mennyi a token ára?
Nekem 2 küldi nincs meg lemaradt.
Azokat mèg ki lehet amúgy váltani?
Vagy hogy.mükszik ez?

WoT:jimmbo

(#133047) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Amx 12 kicsi wz napot tartok.
Ma is meglesz a 25-30% wr.
Vicc ez a game. Vicc ez az mm. Ez az event meg sírós.

Amd - Radeon - Ryzen

(#133048) szbalogh válasza jimmy74 (#133046) üzenetére


szbalogh
őstag

~650 Ft ahogy néztem.
A hétközbeni küldik nekem is elmaradnak majd. Eddig meg van mind.

Nick: HE_Storm

(#133049) jimmy74 válasza szbalogh (#133048) üzenetére


jimmy74
őstag

Bármelyik.akár elmúlt kimaradt napra is felhasználható a token?
Asszonynál nem lehet tokent váltani :DDD
Kötelessègeim vannak este. ;]

WoT:jimmbo

(#133050) Argh!


Argh!
aktív tag

Na 22 körből lett meg a mai, lttb és m4a3e8 105mm gunnal . :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.