Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#23001) Antonius1978 válasza Patrick76496 (#22976) üzenetére


Antonius1978
addikt

Bocs de nem tudom megallni, hangosan felrohogtem :DD , hogyan tudod elloni 7 aranyloszernek a felet ? Talan az egyik loszert kettevegjak a kici kinaiak, hogy ocobb legyen ? :C

(#23002) jano_77


jano_77
nagyúr

Mai első csatám - mennyire igazságosan vannak elosztva az emberek!? :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#23003) Sanya válasza Sanya (#23000) üzenetére


Sanya
nagyúr

nem, egyszeri tank volt, és elég gyenge is :(

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#23004) Bingisz válasza Midway (#22999) üzenetére


Bingisz
addikt

Ensken simán be lehet lőni az ellenséges tankot, a vagonok alatt/között. De szerintem ez egyértelmű.

Az a szerencsétlen tank meg még mindig Hellcat, és nem Tomcat...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23005) Djuree válasza Bingisz (#23004) üzenetére


Djuree
félisten

persze hogy át lehet lőni alattuk. én is ezt magyarázom neki. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23006) PR0JECTNR56 válasza Midway (#22999) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Grammarnazi:

A Tomcat ő lesz.

A Hellcat, akivel találkoztál ő.

És a Hellcat, akivel nem találkoztál ő.

A Hetzer tény, hogy nem egy fürge jármű, de semmi esetre sem szar. T6-os buliban pedig megfontolt és kellőképp óvatos taktikával jó eredményt is el lehet vele érni. :)

(#23007) Bingisz válasza jano_77 (#23002) üzenetére


Bingisz
addikt

Ő, mégis mit vársz tier 3-ban?
Komolyan mi lesz a játékkal, ha már a Seal clubberek is sírnak?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23008) bullseye


bullseye
addikt

Könnyű összekeverni, de

Tomcat (Grumman F14)

Hellcat (Grumman F6F)

Hellcat (Buick/GM M18)

Erre beelőztek :(

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#23009) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Valaki pls írja le még1x mi a különbség a Tomcat és a 2 Hellcat között. ;]

[ Szerkesztve ]

(#23010) Spenike


Spenike
tag

Hali

Skacok hol lehet beállítana az Xvmbe hogy mutassa a csata közben a kis lámpát az ellen mellett a kis tank ikonoknál hogy ugye spotolva van é vagy nem???

(#23011) Chris0321 válasza Szepi1979 (#22987) üzenetére


Chris0321
addikt

Ilyet én is tapasztaltam már, aztán a nagy szájú aki villogott a statjával kevesebbet vagy ugyanannyit sebzett mint én.

(#23012) vendingo


vendingo
veterán

Mindenki téved!

ő a Tom cat :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#23013) DEV_NULL válasza vendingo (#23012) üzenetére


DEV_NULL
őstag

(#23014) Midway válasza PR0JECTNR56 (#23006) üzenetére


Midway
senior tag

Igen elrontottam a nevét, de látom a képeken is , hogy milyen lapos a hellcat a hetzer meg magas :(((

Tehát simán átlő a vonat kerekei alatt. igen...... :((

[ Szerkesztve ]

(#23015) Midway


Midway
senior tag

Akkor most melyik tud alacsonyabban lőni?

[ Szerkesztve ]

(#23016) emre


emre
veterán

ezt nevezem szakmai topiknak :(( :(

csoda hogy a wot olyan amilyen?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23017) DonCosta válasza Midway (#23015) üzenetére


DonCosta
tag

Nem voltam ott, nem tudom pontosan a körülményeket, de azt vedd figyelembe, hogy ha te a vagon mellett vagy ő meg távol tőle akkor te nem látod őt, ő meg simán láthat és át is lőhet alatta.
Ez a játéktól függetlenül is így van. :U

(#23018) Midway válasza DonCosta (#23017) üzenetére


Midway
senior tag

A vagon(ok) két oldalán álltunk. ugyanannyira :F

[ Szerkesztve ]

(#23019) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Az XVM a a {{teff}} és a {{tdb}} (az adott hk típuson elért eff illetve átlagsebzés) makróra másnál sem mutat semmit?

(#23020) Szepi1979 válasza Midway (#23018) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A játék tele van hibákkal, de néha ezekből a hibákból te profitálsz. Ezeket általában természetesnek vesszük, de ha mi vagyunk a szenvedő alanyok akkor elsírjuk bánatunkat az egész világnak. Hányszor volt az hogy tierV tankommal forgolódtam a tierVII-ek között, aztán egyszer egyedül voltam tierV-VI-ban IS-el. Na az volt ám a móka! (nekem)

“ nem kell mindig nyerni “

(#23021) Sanya válasza DEV_NULL (#23013) üzenetére


Sanya
nagyúr

ez üt :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#23022) Chris0321 válasza Midway (#23018) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, át lehet lőni bizonyos helyeken legközelebb ha oda kerülsz nézd meg vagy menj be valakivel gyakorlóba. Én islőttem már így és engem is lőttek már.

(#23023) Midway válasza Chris0321 (#23022) üzenetére


Midway
senior tag

A vagon közepén hogy lősz át? Nyoma meg nem marad. :C

(#23024) bullseye válasza Midway (#23023) üzenetére


bullseye
addikt

Igazán feltölthetnéd ezt a replay-t, mert most már nagyon kíváncsi vagyok.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#23025) DEV_NULL válasza bullseye (#23024) üzenetére


DEV_NULL
őstag

nem csak te :DDD

(#23026) Bingisz válasza emre (#23016) üzenetére


Bingisz
addikt

Katasztrófa. Van, hogy nincs kedvem megnézi a suliból a fórumot, hazaérek és azt látom, hogy minimum 3 számjegyű olvasatlan hsz. van már megint. Naívan elkezdem olvasni, majd az első sírás esszé után inkább elmegyek és megnézem hátha van új videó a Terrible E100 driver topicban.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23027) echterion válasza bullseye (#23024) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem fogja. Azt ugyan honnan tudná, hogy a vagon közepén ment át a lövedék? Úgy tűnik, nem tudja elfogadni azt, hogy valaki ügyes volt és még mákja is volt mellé.

**********

(#23028) Djuree


Djuree
félisten

nahát ezek a japán fostalicskák aztán nagyon kellenek a játékba. alig van tankjuk, nem tudom mivel fogják feltölteni a tree-t. inkább raknák be a többi nemzet hiányzó gépeit. már a kinai csodák fele is orosz gép csak pepitában. nekem elég lenne ez a 6 nemzet is full feltöltve.
vagy foglalkoznának a többi faszság javításával.
mi lesz a következő nemzet? talán zimbabwe vagy mi? :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23029) Bingisz válasza Djuree (#23028) üzenetére


Bingisz
addikt

Jövőre remélem jön az európai ág. Amúgy a tier 10 japó med nem lesz rossz. Állítólag valami Leopardhoz hasonlóra kell gondolni, ami nekem tetszene...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23030) munnergep


munnergep
senior tag

Fasza, hogy ezzel is megvan az ász, az E-25öt meg leduplázni sem tudom.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#23031) dfsz34


dfsz34
őstag

Azt mondja meg nekem valaki, hogyan tudok mindösszesen 1 hp-t úgy sebezni a vk 45a-val egy leopárdon, hogy sima lőszerrel lövök? Bemondta, hogy kritikus sebzés, a periszkópját lőttem el és nem rammolás volt, mert mindketten álltunk, meg azt a hitlog amúgy is mutatja, ha ram volt. Az összesítő is páncélátütést mond, de 1 hp kár, érthetetlen...

(#23032) Bingisz válasza dfsz34 (#23031) üzenetére


Bingisz
addikt

Képet róla, aztán mehet fel a hivatalos fórumra bug reportnak.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23033) DEV_NULL válasza Djuree (#23028) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Magyarország. Tas - tier 10. ;)

[ Szerkesztve ]

(#23034) csapee válasza Djuree (#23028) üzenetére


csapee
senior tag

Meghat ha betartanak a tortenelemhuseg dumat, akkor egy Hetzer is keresztul lohetne az osszes japo tankot. Hiresen gyenge pancelzatuak voltak (de biztos lemertuk ezt is duma jon majd:) )

Csapee

(#23035) Sanya válasza Djuree (#23028) üzenetére


Sanya
nagyúr

fele? javarészt szovjet, apró módosításokkal.

csapee: főleg, hogy java tankból még darabok sem maradtak :)

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#23036) bullseye válasza echterion (#23027) üzenetére


bullseye
addikt

A program hibája, hogy néha úgy látszik, máshol megy a lövedék, mint ahol valójában. Én is láttam már párszor, ahogy rajtam és az előttem lévő fedezékemen keresztül lő ki valaki egy ellenfelet. Ezért is jó a visszajátszás, ott van ideje a játéknak jól kirajzolni a lövéseket .)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#23037) Plasticbomb válasza DEV_NULL (#22962) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Már egy párszor megkérdezted... És még senki nem válaszolt. El kell keserítselek, de én pl még nem is hallottam róla.. Kb másfél éve járok ide a topikokba olvasni és írni a wotról, és ,ég soha nem találkoztam a nevével.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#23038) virkir válasza dfsz34 (#23031) üzenetére


virkir
veterán

Inkább replay-t.
De az ugye nincs?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23039) DEV_NULL válasza csapee (#23034) üzenetére


DEV_NULL
őstag

A japán páncélos erők gerincét a Ha Go 95 adta. 1935-ben került gyártásra, szóval a 2. vh-ban már eléggé elavult konstrukcó volt... A páncéltestet alkotó lemezek vastagsága 6 - 12 mm volt és 37 mm-es löveggel rendelkezett. A Kína és Malajzia terültén vívott harcokban jó szolgálatot tettek a japán haderő számára, de gondolhatjátok, hogy mire mentek később /ezek a kézi páncélelhárító fegyverek tüzének is ellenállni képtelen tankok/ a Csendes - óceáni hadszíntéren, a jóval vastagabb bőrbe bújtatott és hatásosabb löveggel rendelkező kiforrott, megbízható Shermanekkel szemben. Amiket aztán szépen elkalapáltak a Nyugati fronton a Párduc, Tigris, Királytigris, Vadászpárduc és Vadásztigris modellek. De ebbe most ne menjünk bele... ;)

(#23040) Don Vittorio válasza DEV_NULL (#23033) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Simán át lehet lőni a vagonok alatt - én szinte utazom arra, hogy így sebezzem az ellent.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#23041) Kakumix válasza Don Vittorio (#23040) üzenetére


Kakumix
senior tag

Már csak azért is, mert a másik oldalról a legtöbbször nem tud átlőni az áldozat, illetve mással van elfoglalva :)

Legyen szép napod!

(#23042) athomi válasza GrooveHero (#22898) üzenetére


athomi
veterán

Nem akarom eladni, mert a 7200 aranyat nem igazán tudom hasznosan felhasználni (pl. másik farmtank), vmivel meg farmolni kell ha nincs prém acc...

[ Szerkesztve ]

(#23043) Bingisz válasza DEV_NULL (#23039) üzenetére


Bingisz
addikt

A játékban se lesz több páncéljuk. Egyszerűen azért kellenek a japán tankok, mert egy tankos-lányos manga annyira feltüzelte őket, hogy mindenki játszani akar a WoT-al. Mi mással lehetne kezdeni, mint egy japán ággal?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23044) DEV_NULL válasza Bingisz (#23043) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Volt azért "erősebb" páncélosuk is a Chi Nu. Ez volt az egyetlen tankjuk ami felvehette a harcot a Shermanekkel, mivel már 75 mm-es löveggel szerelték őket és a páncélzatuk is a kritikus pontokon 50 mm-es volt. De sajnos az erősödő szövetséges bombázások és a kései gyártás miatt alig néhány tucat példány került ki a csapatokhoz belőlük a háború vége felé, amiket a Fősziget védelmére csoportosítokkal el.

Szóval mindent összevetve teljesen értetlenül állok a japán páncélosok játékban való megjelnése előtt...

[ Szerkesztve ]

(#23045) virkir válasza DEV_NULL (#23044) üzenetére


virkir
veterán

teljesen értetlenül állok a japán páncélosok játékban való megjelnése előtt...
Nyilván van egy szép számú játékosbázis onnan is.
Namost, hogy nyíljanak a jennel tömött buksztárcák kell adni nekik is valamit.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23046) DEV_NULL válasza virkir (#23045) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Ja. Aztán rájönnek, hogy kőkemény sz*póág. ;] Bár gondolom ezek a könnyűpáncélosok és a néhány közepes harckocsi mind alacsony tier lesz. De akkor mik lesznek a magasabbakban?

[ Szerkesztve ]

(#23047) munnergep válasza virkir (#23045) üzenetére


munnergep
senior tag

+1
WG-t a profit érdekli, ennyi.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#23048) DEV_NULL válasza munnergep (#23047) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Mint mindenkit. :DDD

(#23049) ollie válasza athomi (#23042) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már aranyért is el lehet adni a prémium tankokat?

***

(#23050) athomi válasza ollie (#23049) üzenetére


athomi
veterán

Az SP-t igen. :)

szerk.: Gondolom azért, mert hozzá piszkáltak. Mindenki eldöntheti, hogy megtartja vagy visszakéri az aranyát.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.