Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#193001) KISDUCK válasza inferno88 (#192956) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én idén kihagyom a ládázást, nem érdemli meg a játék hogy most költsek rá. (Az előző 2 évben a zsákbamacska se jött be, szóval a rossz szájíz is közrejátszik.) A "szülinapi" univerzális 30%-os kuponomat sem váltottam be, pedig lett volna pár ötletem, hogy mire fordítsam.

[ Szerkesztve ]

(#193002) ollie válasza zodo (#192999) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen nagyobb sebzést? Ugyanannyi marad a sebzés, mint most a standard lőszerrel, nem lesz vele kábítás, és közben emelik a tankok hp-ját.

***

(#193003) zodo válasza wwenigma (#193000) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem érdekel a véletlenül vagy sem, nem tartom semmire ezt az osztályt és mivel ez tank-os játék, nem szabadna itt lenniük.
Oldalanként meg három-három, pedig röhej.
Az meg vicc hogy védik a vérpistikék végett ezt az osztályt és folyamatosan túl vannak tolva mert elég ránézni egy-egy csatajelentőre.
Top 1-3 arty sebző játékos , na ne én meg a frontvonalban adom a vérem közel ennyiért vagy kevesebbért.

(#193004) zodo válasza ollie (#193002) üzenetére


zodo
nagyúr

Olvastam ezt a cikket amit most megtaláltam, nem tudok angolul de nekem ez mást fordít.

(#193005) wwenigma válasza zodo (#193003) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Téged extrém mértékben szivat a játék ha ezt látod állandóan amit leírtal. :)

Én is rengeteg minden dolgot kivennék játékokból ami engem akadályoz és nélküle egyszerűbben tudnék játszani. :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#193006) zodo válasza wwenigma (#193005) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerencsére nem minden napos eset.
Ok értem hogy papír tank de saját tier arty akik "elvileg" nem tudnak halál pontosan célozni mert terület bombázásra voltak kitalálva ne szedjen már le 2/3 hp-t.
Sosem játszottam ezzel az osztállyal mert nem tartom játékba illőnek.
Nem azt mondom hogy vegyék ki csak bőven tekerjék vissza a "vérpisti" "játékélményét" mert nem egyenlő eséllyel szálunk "harcba" a más osztály járműveivel.
Jelenlétükkel csak rontják a játék élményt ahogy a kerekes szarokkal.

szerk:
Ezt nem neked csak általánosságba, lehet jönni a kontrákkal de ne nekem a 20k csatámmal!

[ Szerkesztve ]

(#193007) ooloo válasza zodo (#193003) üzenetére


ooloo
őstag

Ugyan már ..... kevesebb fejfájást okoznak az arty-k , mint a serpenyőfejű muszka tankok . Mégsem interpellálnak annyiszor miatta , mint a tüzérek miatt . Titokban még azok is játszanak vele , akik szidják . Így megy ez ..... ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#193008) e-newsee válasza zodo (#193006) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha sosem játszottál velük, akkor ne reklamálj, míg nem tudod mennyi esélye van egy artynak egy nyitva "felejtett" jobb szárny ellen. Vagy amikor telibe találsz egy O-I-t egy 7-es artyval, és azt mondja 0 sebzés és 0 critical, meg valami 4sec kábítás. Megtörtént eset M12-vel. Fogalmam sincs, hol találtam el, hogy ennyire futotta csak.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#193009) zodo válasza e-newsee (#193008) üzenetére


zodo
nagyúr

Erről beszélek, nekem ne!
Láttam már pár csatát, sőt láttam és izgultam is végig utolsókként maradt 2-2 arty végső összecsapását akik lejátszották és nem a vízbe ugrottak mert berottyoltak a szemtől szembe harc esetleges lehetőségétől.
Azon az osztályon is van W nem kötelező leragadni a red line-on.
Állítólagos rng-t ne keverjük ide mert hányszor van hogy a tankot sem találom el 50 méterről.

[ Szerkesztve ]

(#193010) KISDUCK


KISDUCK
addikt

A japán medekről mi a véleményetek? Megéri nekiugrani?

(#193011) ollie válasza e-newsee (#193008) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jogosan reklamál.

***

(#193012) wwenigma válasza ollie (#193011) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egyáltalán nem, de ugye aki nem szereti az artyt az tartson össze igaz? ;)

Ahogy régebben kértem hasonlót - és nem kaptam, ugye mindig onehitelt a szavatok járása szerint - most is szívesen látnék 100 egymást követő csataeredmenyt ahol a top123 sebzo az arty...mert ugye mindig.... :U

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#193013) kchryss válasza wwenigma (#193012) üzenetére


kchryss
addikt

"aki nem szereti az artyt az tartson össze" - Épp ez a baj az artyk-kal, szinte mindenki utálja őket. Valószínűleg nem véletlenül. :D

Hasonlattal élve: focimeccs, a két csapat játékosai a könnyű, közepes, nehéz és páncélvadász tankokat jelképező játékosok és vannak debil nézők akik sörösüvegekkel, pirotechnikával és néha téglával dobálják őket, na ők az arty-k. ;]

(#193014) ooloo válasza kchryss (#193013) üzenetére


ooloo
őstag

Tessék jobban játszani , és akkor nem lesznek a "kétballábasok" megdobálva .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#193015) kchryss válasza ooloo (#193014) üzenetére


kchryss
addikt

Ha rosszul játszom akkor az ellenfél büntessen meg, ne a néző, azt el is fogadom. Ezek a huligánok meg egyébként akkor is dobálnak ha jól játszom. :U

(#193016) wwenigma válasza kchryss (#193013) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Na és ez a baj, hogy a tégla nagyon nagyon ritkán akad... :U Egyébként a magyar focibol kiindulva akik a pályán vannak azok se igazan kulonbek mint a nézők, hiába tartják nagyra magukat. Bezzeg magyarázkodni tudnak miért nem megy. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#193017) ooloo válasza kchryss (#193015) üzenetére


ooloo
őstag

Ha jól játszol , egy-két pálya kivételével nem látnak rád a huligánok .... Egyébként kíváncsi lennék egy olyan statisztikára , ahol az van kimutatva , hogy az össz elszenvedett sebzésből - kábítás alatt bekapott is - mennyi származik az arty-tól . Valóban... egy-két pályán kilátástalan a helyzet nehéz tankkal . A nyílt , általában -ka végződésű pályák 3 arty-val megtűzdelve egy rémálom . Nem mondom , hogy nem jogosan vannak szidva , de ez már egy kicsit túl van lihegve . Amolyan bűnbak keresés . Néha én is tolom a tüzéreket , de közel sem olyan sikeresen , mint azt néha a fórumban lefestik . Sokkal nagyobb probléma - szerintem - , hogy van egy-két nagyon OP tank , ami nem illeszkedik a jelenlegi felhozatalba . Magyarul , kilógnak a sorból ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#193018) kchryss válasza ooloo (#193017) üzenetére


kchryss
addikt

"Ha jól játszol , egy-két pálya kivételével nem látnak rád a huligánok"
Pont fordítva van. Én nem látom őket, de ők látnak engem, a reflektorok a játékosokat világítják. Meccs alatt csak addig vagyok biztonságban amíg a kezdőkör közelében ácsorgok, mert odáig nem tudnak eldobni. Szóval ha nem akarom, hogy megdobjanak akkor egész meccsen középen sétálgatok akkor is ha csatár, vagy védő vagyok és kapu előtt lenne dolgom(redline kemper light, heavy). Meccs után pedig amikor mehetnék seggbe rúgni őket a sok szemétkedésért akkor meg kiszaladnak a stadionból és mennek haza fürdeni.

(#193019) ooloo válasza kchryss (#193018) üzenetére


ooloo
őstag

Vagy Te annyira jó játékos , hogy kellőképpen orvosold az arty veszélyt . A legtöbbször azok panaszkodnak , akiknek egyébként jó a statisztikájuk . Amit , és ahogy lefestik az arty - és itt mondhatnám az xvm fókuszt is - kellemetlenkedéseit , annak fényében valami irdatlanul rossz statisztikát képzel el náluk az egyszerű halandó . Persze erről a legtöbb esetben szó sincs .... éppen ellenkezőleg . Nagyon jó a statisztikájuk . Most akkor mi van ? Ha olyan szarul megy ... folyamatos xvm fókusz és tüzérségi zárótűz , akkor mitől jók , vagy kimagaslóak az eredményeik ? Ha az utóbbi kérdésemre észszerű választ ad valaki , akkor megkövezem magam . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#193020) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ezt nezzetek wow
[link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#193021) kchryss válasza ooloo (#193019) üzenetére


kchryss
addikt

Egy jó kerékpáros széllel szemben is jó időt megy. Ettől még én nem nagyon hallottam olyanról, hogy valaki szeret széllel szemben tekerni.

Illetve nem kell valaminek a teljesítményemre komoly kihatással lennie ahhoz, hogy utáljam.
Focis példánál maradva, focizhatok hasonló teljesítménnyel normális közönség előtt aki a saját csapatát élteti és olyan közönség előtt is aki egész meccsen az anyámat szidja. Élményben viszont biztos, hogy az utóbbi sokkal rosszabb lesz. Ha meg valaki erre érzékeny az dönthet úgy is, hogy inkább nem focizik, mert nem akar több ilyen rossz élményt szerezni magának. Manapság például elég sok fekete játékos lesétál a pályáról tiltakozásul, mert a tahó nézők huhognak ha hozzá kerül a labda. (A wot-ot is érdekes módon egyre többen hagyják abba és amikor megkérdezik őket miért, az arty nagyon sokszor jön fel okként.)

Ami meg konkrétan engem illet, én sosem mondtam olyat, hogy az arty miatt teljesítek rosszabbul. Én elég ritkán is sírok amiatt ha egylövéseznek vagy ha egész csatában rajtam gyakorolnak. Ha nem lenne arty a játékban akkor is kb ugyanilyen lenne az eredményem. Viszont a csatákat sokkal jobban élvezném. ;)
Nekem magával az arty mechanikájával van problémám, azzal hogy a pálya sarkából, a látókörömön kívülről rontja a játékélményem. Biztos láttad már azt a klasszikus Tom és Jerry részt amikor Tom kekeckedik "Janóval" és az nem tud tenni semmit ellene, mert ki van kötözve, na ilyen az arty elleni játékélmény: Tom and Jerry - Fit to Be Tied

[ Szerkesztve ]

(#193022) kchryss válasza BÁ Nutrition (#193020) üzenetére


kchryss
addikt

Ezen sírtam. :D
Így kéne működnie a Maus páncéljának. Amúgy ez a csata is csak azért jöhetett létre, mert az arty kifogyott a lőszerből pont akkor amikor már csak 1 lövés kellett volna neki, hogy kiszedje az egeret.

(#193023) peterson79 válasza BÁ Nutrition (#193020) üzenetére


peterson79
őstag

:C :C :C

Szép kör.

(#193024) ooloo válasza kchryss (#193021) üzenetére


ooloo
őstag

A válaszom Neked szólt , de nem Rólad ... ezt gyorsan leszögezném . Az , hogy ki kinek a játékát rontja el , azt hagyjuk . Egy jobb játékos jó pár gyengébb ámde lelkes játékos játékélményét rontja el . A játék általában akkor élvezetes , ha nagyjából egyforma képességű játékosok állnak egymással szemben . Ha ez nem teljesül , oda az egyik fél játékélménye . Vannak ebben a játékban sokkal nagyobb és égetőbb problémák is mint az arty , de valahogyan arról kevesebb szó esik . Arról már nem is beszélek , hogy egyre divatosabb az arty és az xvm szidása . A gyakorlatban ez a két fekete bárány tehet legkevésbé a gyenge játékélményért .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#193025) zodo


zodo
nagyúr

Ehhez a küldihez jó lehet a Jagdtiger esetleg 10-es Jagdpanzer E 100?
Szerk: Kitüntetéssel értem mivel nem artyzom.

Másik kérdés ami foglalkoztat hogy a doboz nyitogatós promo videóban ez a ventis autó mire utalhat?
Albumok, dekoráció készítés, díszítés és dobozok nyitása egyértelmű utalás de ez valahogy nem illik a képbe. :U

[ Szerkesztve ]

(#193026) notika77 válasza ooloo (#193024) üzenetére


notika77
senior tag

Azért az arty-nál nincs élményrombolóbb dolog a játékban. Vannak hibák, hiányosságok, hülyeségek, de az arty a legrosszabb.

(#193027) Argh! válasza zodo (#193025) üzenetére


Argh!
aktív tag

Az a ventillátoros autó szerintem a télapó szánja, azt hitted még rénszarvasok húzzák? A télapó is fejleszti a tech tree-t, a rénszarvasos az még tier 3 szán volt, ez meg tier 8as prémium. Meg ilyen csajokat sem tudna sima szánnal felszedni. :K
Ez van, már a télapó se a régi.... :U

[ Szerkesztve ]

(#193028) zodo válasza Argh! (#193027) üzenetére


zodo
nagyúr

Na erre nem gondoltam, thx! :DDD :))

(#193029) Barcelona95 válasza zodo (#193025) üzenetére


Barcelona95
tag

Nekem Jagdtigerrel sikerült, szóval egy jobb körrel meglehet.
A rosszabb, hogy 5 kill is kell mellé, ahhoz már szerencse is kell.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#193030) zodo válasza Barcelona95 (#193029) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi.
Azzal tisztában vagyok hogy szerencse kérdése, eddig még nem sikerült 6k-t össze harácsolni de 6 kill már volt vele.

Vissza veszem majd akcióban aztán meglátjuk mert úgy sincs más td ágam.
Skorpió a következő legnagyobb és a többi sallang.

(#193031) Warton válasza Argh! (#193027) üzenetére


Warton
őstag

Az ostoba csajokkal ellentétben azért te ne ájuljál el egy újrafényezett Volgától, aminek a kerekeit is lelopták. :DDD Tier4-es az.

[ Szerkesztve ]

(#193032) Warton válasza zodo (#193025) üzenetére


Warton
őstag

Object 704-el csináltam meg, de JT és a JpE100 is jó megoldás lehet. De talán a legegyszerűbb az FV4005-tel hozni egy Tier8-10-es csatában prémium lőszerrel. ;)

(#193033) jimmy74


jimmy74
őstag

:)
[link]

WoT:jimmbo

(#193034) K_Gabor


K_Gabor
tag

#Nooffense :)
Gyerekek... Látom megint megy itt az artyheterkedés lvl999.
Értem én, hogy szar, valami hiperszuper arty mágnes van az én tankjaimban is, mert szeretnek engem lőni pedig próbálok figyelni rá, hogy ne...
Aztán ha odabasz mivan? Napokban engem is kivágtak 6-700hp-król nem egyszer t49-ből és 9-es olaszból is.
Cserébe én is kiszórtam pár 1k+-os maflást. Have fun, ülj át azt nyomjad.
Lehet itt jönni az ah nem ülök artyba mert elveim vannak hülyeséggel, de nem lesz jobb.
Meg amúgy is, ma reggeli mozzanatra t49-cel egy 10es progetto popójába injektáltam 931-et és nem ment az anyázás, de lehet kéne írni a wgnek, hogy ez a light is miért van így, ez is csak egy kibaszott gyors arty.
Ahhoz meg hogy egy arty top sebző legyen, 2 megfelelő csapat is kell ám.
Asszem inkább itt abba is hagyom, mert sokmindent lehetne még írni.
Vannak szar dolgok a játékban, nem egyszer én is ablakon basznám ki a gépet, de ez van.
Szokásos elcsépelt szar a végére: senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy "JÁTSSZ!". ;)

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#193035) Gyuri27 válasza zodo (#193025) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ehhez illene lopakodni, nem spotolódni.
De akkorra hombár sz@rokkal nem lehet.
Amúgy is erősen csapat, pálya függő.
De ez a két vas nem az igazi. Mondjuk egy grille pont jobb lenne. Vagy kukásverda.

Amd - Radeon - Ryzen

(#193036) jimmy74 válasza zodo (#193025) üzenetére


jimmy74
őstag

Hát 8 tier felett könnyebb lesz :D sőt tier 10 ott van bőven mit lőni.
Szerintem onna bármelyik TD alkalmas feltéve ha van olyan :)
Nem nagykèpűsègből írom de minden 10es TDvel meglőttem 6000felett bőven,
Tegnap pont a grillèvel chimera küldetés 6 kill kellett és lett mellé 7,5k dmg.
Szerintem nagy csatában megoldható nem lehetlen.

WoT:jimmbo

(#193037) zodo válasza K_Gabor (#193034) üzenetére


zodo
nagyúr

Szeretek játszani ezért is jászom de....
Mikor a tankodnak megfelelő játék stílus játszod, bent vagy a pozícióba mert tudtad hova kell menni és jön az ellen 2-3 tankja ne adj isten 1 op dög akkor ép elég lenne velük foglalkozni.
Ekkor jön kis pöcs és még oda vág, annyira hiányzik mint lufiárusnak a nyílzápor.
Kicsik a térképek!
Ezeknek a gépeknek min. 5x térkép kellene nem 1 km-es vagy kisebb.
Arty safe-ről se álmodjon senki pláne a front vonalban.
Nem azt mondom hogy ha van arty akkor az top sebző lesz de jellemzően többször van élen vagy közép mezőnyben mintsem 0 kört futna akár két béna csapat mellett, mivel neki biztosan lesz spotja.

Itt befejeztem mert engem kizárólag a sebzés mértéke bosszantott fel (ha egy csillagromboló szed le 2/3 hp-t megértem) ill. a jövő patch előképe!

(#193038) zodo válasza jimmy74 (#193036) üzenetére


zodo
nagyúr

Nagy csatát kikapcsoltam amikor jött a patch-el.
Ott is pörög a kampány küldi?

(#193039) peterson79


peterson79
őstag

Obj.263-al lehet menni disznó módra előre? Bírja az ütéseket?

(#193040) peterson79 válasza zodo (#193038) üzenetére


peterson79
őstag

Tudtommal ott nem adja be.

(#193041) jimmy74 válasza zodo (#193038) üzenetére


jimmy74
őstag

Tudtommal igen :)

WoT:jimmbo

(#193042) jano_77 válasza kchryss (#193018) üzenetére


jano_77
nagyúr

Először olvasva azt gondoltam, hogy csak tréfálsz a foci hasonlattal, de már látom, hogy komolyan gondolod. Csak mosolygom rajta, hogy a Te tudásoddal ennyire fújsz az artykra!? ;)
Én is azon oldalhoz húzok akik azt mondják hogy nem zavarnak akkora vizet, mint amekkora a sírás miattuk. Esetleg lehetne maximalizálni 2-re a számukat oldalakként. Ennyi.
De artyval közel sem annyira egyszerű játszani, mint sokan - tévesen - gondolják. Sőt!
Kevés pontos van közöttük, nagyban rá vagy utalva a csapatra, nert, ha egy oldalt szabadon hagynak már vége is a dalnak a legtöbb esetben.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#193043) ollie válasza K_Gabor (#193034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szóval van egy szar mechanika a játékban akkor nem az a megoldás, hogy kivesszük vagy javítunk rajta, hanem mi is tönkretesszük vele mások játékát?

***

(#193044) ooloo válasza BÁ Nutrition (#193020) üzenetére


ooloo
őstag

Nini ... kivették a játékból a szórásképet ! :DD :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#193045) Met


Met
nagyúr

Az Rhm álcájával csináltak valamit?
Mines, északi oldal, dombon a szikla mögött, lövöm a feljárót, lövés után kapom a spotot. A feljáróról mert csak ott volt enemy. Álcaskill+festés+háló.
Ugyan ez a steril wt-vel nem spotolódik. Legénység ugyan az. :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#193046) palfitom válasza peterson79 (#193039) üzenetére


palfitom
félisten

Szemből bírja, igen.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#193047) CirrMee válasza notika77 (#193026) üzenetére


CirrMee
addikt

az arty a legrosszabb

Ez nálam addig volt így, amíg be nem erőszakolták a játékba a kerekes g*ciket. Azokhoz képest még az artistákkal is elnézőbb vagyok...

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#193048) ooloo válasza Met (#193045) üzenetére


ooloo
őstag

Valószínűleg látótávon belül , de jól álcázva derítettek fel . Érdemes észben tartani , hogy szinte minden paraméter , ami a tankodat jellemzi , folyton változik . Azaz "RNG"

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#193049) popey37 válasza jano_77 (#193042) üzenetére


popey37
addikt

hát azért ezzel vitatkoznék kicsit: a skorpió G nálam mostanában kizárólag tier 10-ben játszik. az esetek 95%-ban ezt még megfejeli 3 arty, amiből kettő legalább tizes.
ez még nem lenne baj, de tudok legalább 50 olyan replayt mutatni ahol mindhárom arty folyamatosan engem lőtt, mig ki nem szedtek. pont az én 1050 hp-m hiányzott nekik, amikor ott volt a sok superheavy.
tuti van valami olyan mod ami segiti az artykat. ha én tolom artyval a max sebzésem 350 tier 8-al. ha én kapom az áldást tanktól függetlenül a minimumsebzése az artynak 600, még akkor is ha csak mellém lő.
a harmadik dolog meg az, hogy 450 hp-s artyt nem tudok egy lövéssel kiszedni, sokszor van olyan, hogy 3 lövés kell, de a másodikra már betől ő is és persze jön a 800 hp-s lövés.
a skorpió G-t egyébbként amióta bejött a játékba, legalább kétszer nerfelték bejelentés nélkül.
az ágyúja pontatlan, nem üt át szinte semmit, a sebessége csőkkent, a talajellenállása meg nőtt. egy éve nem volt ritka az 5k sebzés, ma meg már 1500-nak is örülök.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#193050) ooloo válasza popey37 (#193049) üzenetére


ooloo
őstag

A Skorpió G-vel kapcsolatban .... valóban pontatlanabb . Sokszor pottyan le a gránát a cél előtt pár méterre . Arra már nem emlékszek , hogy régebben is ennyire lassú volt e a toronyforgás és a talajellenállás , de az is nagyon gyatra . És ahogyan mondod .. az 1500-as körnek is kell örülni , mert az is egy jobb körnek számít .

Viszont az arty fókuszt nem tapasztaltam a Skorpion G-vel . Nagyon ritka , hogy arty szed ki . Ellenben , a serpenyőfejű muszka tankok annál több borsot törnek az orrom alá ... némelyiket lehetetlen a tornyán belőni . Na... itt lépnek színre az arty-k . Kellenek ebbe a játékba . A beásott varacskos disznót kifüstölni .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.