Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#177001) zola96 válasza Ispy (#177000) üzenetére


zola96
senior tag

Bia(elit alakulat). A tobbi kb felesleges is. De meg utana a lovesznek a loveg forgatása kozbeni pontosítás, vezetonek meg menet kozbeni pontosság. Ezek a priorok. Tobbi csak formalitás. Szvsz. Bar egy francia artyn jo lehrt az alcazas, de egy T92 HMC felesleges hosz akkora mint 3 haz:D

(#177002) h1mpi válasza Ispy (#177000) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Csak lámpa a parancsnoknak meg álca. Mást nem nagyon tudnak használni, meg a BIA ahogy előttem írták+kaja

[ Szerkesztve ]

(#177003) Jokerdapro válasza Ispy (#177000) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ha amcsi ágon indultál el akkor az M44el tuti megszereted az artizást. :DDD Jól írták bia első skillnek. (Ami hasznos lehet még az a mesterlövész másodiknak, valami olyasmi a leírása hogy növeli az esélyt a modul+legénységi tag sérülésnek.) + töltés gyorsító + célzás gyorsító + periszkóp (végjátékba jól jöhet amikor még valakit pofán tudsz köpni ;] ) Egyéni preferencia szerint 7es szinttől pótkaja.(én bia után már ajánlom) bonus tipp: ilyen gwe100, T92 kaliberű gépekre 105ös olaj, esetleg szupernehéz repesz az ellen artyik ellen. (Deszép fogalmazás ;] )

[ Szerkesztve ]

(#177004) zola96 válasza Jokerdapro (#177003) üzenetére


zola96
senior tag

Mesterlovesz felesleges mert csak heat apcr kpct lövedékekre vonatkozik!

(#177005) Jokerdapro válasza zola96 (#177004) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Wooops fake info, azt kéretik figyelmen kívül hagyni! :R :R (rosszul emlékeztem :B )

(#177006) ooloo válasza jano_77 (#176998) üzenetére


ooloo
őstag

ott a pont !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#177007) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Úgy látszik még mindig lehet mászkálni a hegyre ott. Mondjuk sokáig nem ültek ott fent ;]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#177008) Swinegod válasza K_Gabor (#176983) üzenetére


Swinegod
őstag

Van vele már vagy 150 csatám, de konkrétan egyszer mentem vele talán kicsit 2k dmg fölé, mert mindig, mindenbe 2-től 400-ig változót lő, még ARL 44-ek tornya oldalába is, amit nekem anno a Bishop átvitt max dmg-el. 5-6-nál meg többet nemigazán tudok rendeset lőni egy meccsben, mert vagy olyan gyorsan erőszakolnak meg, vagy mi őket. Cserébe rendszeresen 1500 körüli a dmg átlag

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#177009) kchryss válasza Ispy (#176985) üzenetére


kchryss
addikt

Mivel a 2. kampány küldetéseknél csak a szövetséges küldetéseknél van stun elsődleges feltételben így logikus az amerikai vagy az angol ággal kezdeni. A kettő közül pedig az amerikai barátibb, stun-ra alkalmasabb. Az excalibur-hoz a stunolós küldetések nekem például mind könnyen sikerült a 6-os amerikai arty-val. A 8-as amerikai pedig már elég az első kampány arty küldetéseinél is mindegyikhez.

[ Szerkesztve ]

(#177010) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Itt a tökéletes példa a gyáva németekre és hogy miért gyulolom oket. Persze majd ő sir hogy ha nem lövöm meg akkor lecarry-zi a csatat...ha a nyomorultja ramegy az emilre es csapatjatekot jatszik akkor meg siman nyerunk de ugyanmar, en vagyok a retard biztos.

De hogy jo is legyen egy toptier Löwe ace. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#177011) kchryss válasza wwenigma (#177010) üzenetére


kchryss
addikt

Löwé-t a napokban 2x is sikerült ásszal szorzóznom.


Westfield full 8-as csata sok heavy-vel arty nélkül. Le sem tudom írni mennyire élvezetes volt a csata így, hogy nem volt arty aki zaklasson és végre normálisan tudtam heavy-zni ezen a pályán.

[Replay]

Löwé-ben amúgy bírom, hogy jó meredeken emelkedik az ágyúja és nagyon látványos ha sniper módban a csata elején beállítom max szögbe majd a lövegfixálót nyomva tartva mászkálok vele, mint egy kanos tini a playboy villában. :D
Általában így szoktam kezdeni a csatát. Skill4ltu ezt hívja "happy gun"-nak.
Múltkor épp így vonultam csatába fjordson és amikor hátranéztem látom, hogy mögöttem a Defender és az IS-6 vette a lapot és vonultak velem. Nagyon mókás jelenet volt ahogy 3-an szinkronban megyünk a parton. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#177012) Zolee_70 válasza wwenigma (#177010) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Nem gyáva volt, hanem noob, egyszerűen észre se vette az Emil II-t. be volt szerintem zoom-olva, kistérképet pedig nem használja. Az E75 se csinált semmit, mondjuk Ő le is volt láncolva.

Annak, hogy meglőtted, semmi értelme nem volt, viszont értem az indulatot, én is beleesek, amikor elszakad a cérna, de utólag mindig megbánom.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#177013) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az M12 csak szerintem ilyen sz@r? Olyan szinten nem adja, hogy sírok. Lehet itt fejezem be ezt az ágat, pedig megnéztem volna a 8-as és 9-es vasat is.

(#177014) Emu válasza h1mpi (#177013) üzenetére


Emu
őstag

Ne add fel. Az M12 egy f*s, igaz ez az egyetlen arty ág amit húzok, de nekem több mint egy évembe került átvergődni rajta. Ha megint arty küldetés közelébe kerülök, akkor már az M40/43-t fogom tesztelni, de iszonyat béna vagyok vele.

(#177015) K_Gabor válasza Swinegod (#177008) üzenetére


K_Gabor
tag

Egyelőre a kevés csatám miatt nem akarok levonni messzemenő következtetéseket, csak az 5-6-os kistesókhoz képest már most fényévekkel szimpatikusabb. A tegnapi csatámmal úgy nyitottam, hogy első lövés mellé, második meg egy t25/2 tetejét elcsípte ~530hp-ról kipukkant. Az ágyú statjai alapján engem meglepett, hogy miket tud durrantani néha. Fel is került rá a másik ágyú, meglátjuk idővel mit tudok vele produkálni.

(#176984) h1mpi: Hát igen, de a 10-es amúgy is csak a tár miatt piszkálta a fantáziám már nagyon rég óta. Mondjuk amilyen tempóban haladok és amilyen a szerencsém mire odaérek elveszik tőle. :D

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#177016) h1mpi válasza Emu (#177014) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Van azért tapasztalatom, de ez nagyon nem kezes. Ha nem várod meg a teljes szűkülést és még + 1mp, akkor tuti alá-fölé-mellé lő... :U

(#177017) BÁ Nutrition válasza Zolee_70 (#177012) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

itt sehogy nem volt jogos hogy ralott, de valszeg nem ez az elso bosszanto hiba volt mar csapattarsak reszerol es epp most szakadt a cerna, igy elitelni se akarom

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#177018) h1mpi válasza BÁ Nutrition (#177017) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én csak akkor lövök a másikba ha tologat vagy belém lő, hibát nem lehet így tolerálni, akkor az utcán is lelőhetnél valakit, aki nem úgy él. ahogy Te (Ő) elképzelted.

(#177019) Jadro


Jadro
veterán

Ez az 59-16 egész fun kis masina lett az átdolgozás után. A játszós accomon éppen ezzel csapatom és top tierként mint egy type 64. :)

8 killt sikerül elérnem, meg is lett a Radley-Walters. Természetesen Top Gun, High Caliber, Tankász és mindene csicsa hozzá + Pascucci, ami mindig egy plusz öröm az örömben :)

Szpotoltam szépen de azt nem lőtték, csak 352 lett spotdamage. Ebből is látszik, hogy az alsóházban erre nem nagyon érdemes építeni. (Igaz sokszor a felsőbb tierekben sem.) Végül 2444-et sebeztem, ami ettől a kis papírmasinától egész jó.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#177020) h1mpi válasza Jadro (#177019) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez jó hír, tervezem az Orosz light ágat is elkezdeni a 430-as vonal után

[ Szerkesztve ]

(#177021) Barret001 válasza Jadro (#177019) üzenetére


Barret001
addikt

Én szeretek spotot lőni,ha van köztünk 2 bokor,és rendesen rálátok :)

(#177022) Jadro válasza h1mpi (#177020) üzenetére


Jadro
veterán

Ez a kínai ágon van. :) Viszont szerintem az egész ág jól használható. Normál accomon már csak a tizes nincs kihúzva, de rajta vagyok azon is.

Az 59-16 az átalakítás előtt nem volt túl jó, nekem nem jött be, de most rendben van. A következő a Wz-131 viszont nagyon jó volt régebben és ahhoz is hozzányúltak. Egyelőre még nem próbáltam az új verzióját.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#177023) sanya53


sanya53
aktív tag

(#177024) zola96 válasza sanya53 (#177023) üzenetére


zola96
senior tag

Gondolom lesz majd 25000 kötvény legalább. :D van 4500am. Lofaszjoska 😂

(#177025) Dr.Én válasza sanya53 (#177023) üzenetére


Dr.Én
veterán

Szerintem 8000 kötvény nagyon kevés lesz hozzá, legalábbis nekem ennyi van.
De valszeg lesz hozzá valami maraton vagy hasonló... De ez még a jövő zenéje...

WOT: kissio

(#177026) sanya53 válasza zola96 (#177024) üzenetére


sanya53
aktív tag

Szerintem is, szóval már most esélytelen vagyok az 5200 kötvényemmel.
Pedig jó volna csemegézni köztük. :K

(#177027) adrian360 válasza Dr.Én (#177025) üzenetére


adrian360
őstag

maraton persze, pénzért vehetsz kötvényt majd a shopban, giga bundleben 30k gold mellé
Pénzért kötvényt?

(#177028) Dr.Én válasza adrian360 (#177027) üzenetére


Dr.Én
veterán

Na igen, ez nagyon lehetséges! Biztos hogy szép árakat elfognak kérni, kötvény néven...

WOT: kissio

(#177029) zola96 válasza sanya53 (#177026) üzenetére


zola96
senior tag

Ezaz uj brit jo lenne nagyon, kvazi egy t110e5 britbe. :D aztan legenyekkel el lehetne kezdeni húzni a brit ágat. :(

(#177030) jano_77


jano_77
nagyúr

Type5 jobb mint a Type4? Érdemes megvenni majd vagy inkább maradjak a 9-nél? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#177031) sanya53 válasza zola96 (#177029) üzenetére


sanya53
aktív tag

Én is kipróbálnám, meg a 907 is jó lenne, csak soha nem lesz meg sajnos. Nagyon sokba fog kerülni és szerintem 10 év alatt sem szedem össze a rengeteg kötvényt.

(#177032) sanya53 válasza jano_77 (#177030) üzenetére


sanya53
aktív tag

Szerintem jobb, de én megálltam a kilencesnél, mert gyengíteni fogják őket úgy tudom, valahol azt olvastam.
meg is van

[ Szerkesztve ]

(#177033) h1mpi válasza sanya53 (#177023) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azóta meg lett cáfolva a "bárki" megveheti:

Az eredeti forrás (WoT Express) nagyon nem ezt írja. Ott arról van szó, hogy a Soldiers of Fortune esemény után kötvényért ki lehet majd venni nem csak ezt (T95/FV4201), hanem a másik 5 korábbi tier 10-es nyereménytankot is. A legutóbbi alkalommal ez nem volt lehetséges és elméletileg az Obj. 907 és a VK utoljára lesz elérhető ezen az eseményen. Sehol nem olvastam olyat, hogy az összekuporgatott kötvényből "bárki" megveheti őket (nekem sajnos), csak a résztvevő és eredményt elérő játékosok.

Azért az durván gusztustalan lenne, ha meg lehetne venni bárkinek ezeket az epic tankokat....

[ Szerkesztve ]

(#177034) sanya53 válasza h1mpi (#177033) üzenetére


sanya53
aktív tag

Hát akkor bocsi, félreértettem a dolgot. :R

(#177035) h1mpi válasza sanya53 (#177034) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem Te az aki írta a cikket, alatta javították is, azt idéztem ide :)

(#177036) zola96 válasza h1mpi (#177033) üzenetére


zola96
senior tag

Wg-bol nem néznéd ki? Profit a lényeg. :D Ha ezzel is tudnak pénzt "kicsalni" akár meg is léphetnék.

(#177037) galervin93


galervin93
őstag

Tegnap éccaka mikor meguntam a kreditfarmot kicsit nézelődtem a garázsban meg a barakkban, találtam ott mindenfélét... :D Meglepődtem, hogy 3 kis tierű német közepes prémium is van a garázsban, és még az M10 is ott van T7-ben. Volt elfekvőben egy parancsnokom lámpával, meg még a T55A legényei (0 skillel, de legalább 100% alappal), hát szépen sorjában beültettem őket ezekbe a prémekbe, és úgy is feljöttek 60% körüli értékre, hogy:
- Grosstraktor 1/1 win
- T25 0/3 :W
- Turán 0/4 :W :W (ebből egy nagy kaliber)
- M10 1/1
Azaz összességében 9 meccsből mindössze 2 győzelemmel is simán felhúztam egy bő fél skillt, durva. És még csak nem is volt valami nagy boost bekapcsolva, csak 50 meg 100%-ok, nem is ilyen 200-300-ak, győzelemről meg alig volt ugye szó... Amúgy a legények majd az E50M-be mennek, mert úgy döntöttem megtartom az E50-et.
Ezen felbuzdulva a briteknél ugyanezt eljátszom majd, ott CromB-m meg FV4202-m van, és ott meg visszaveszem a 7/1-et, abba mennek majd a legények, jó lesz majd maratonozni, SU 130 PM-nél is T9-ben gyűjtöttem az xp-t.
Az MKA meg tényleg jó kis jószág T2-ben, SP I C legényeit tápolom majd benne. :)
(Fene tudja már számontartani ezt a sok kis prémium mütyürt. :N Kikapcsolódásnak jó velük nyomtani.)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#177038) h1mpi válasza galervin93 (#177037) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én minden ilyen hulladékot tartalékba rakok, ott aztán jobban áttekinthetőek :))

(#177039) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A T-44-el annyit vagyok tier10-ben, hogy minden 2-3. meccsen Levashenkot lövök :DDD

(#177040) peterson79 válasza Jadro (#177019) üzenetére


peterson79
őstag

Tegnapelőtt AMX 13 90-el csináltam kb 4500 spotdamage-et Prohorovka-n (szerintem az az egy pálya a jó rá, vagy talán még Murovanka), de hogy a 7000 valaha is meglesz... kétlem. Pedig szemem előtt csinálta meg egy csávó HWK12-vel, 9000 fölöttit...agyam eldobtam. Mondjuk volt neki Jgpnz-es segtsége, de hát akkor is kell spotolni...meg máknak lenni.

(#177041) peterson79 válasza h1mpi (#177039) üzenetére


peterson79
őstag

De jó is az :D

(#177042) jano_77


jano_77
nagyúr

Type5 lesz a 40. tier10 tankom, ez már biztos. 10K XP még és meg is van. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#177043) ollie válasza peterson79 (#177040) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

10k felett is lehet spotolni, nekem pár hónapja sikerült, betettem ide róla a screenshotot.

Az volt az a csata, hogy a végén kilőtt egy csapattárs mondván, hogy nem csináltam semmit.

***

(#177044) K_Gabor válasza peterson79 (#177040) üzenetére


K_Gabor
tag

Én pont Murovanka-n csináltam egyik nap bulldoggal 4.8k spotot.

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#177045) h1mpi válasza peterson79 (#177041) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha mással nem is nagyon, de a T-44-el elég jól ment ma :) Mondjuk azt húztam full boosterekkel

(#177046) galervin93 válasza peterson79 (#177040) üzenetére


galervin93
őstag

Láncolj és sebezz is, úgy simán összejön.
Milyen lightjaid vannak?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#177047) Ispy


Ispy
veterán

Mostanában játszhatatlan nálam a játék, olyan mintha laggolnék, de mégsem. A netem jó, pingem 50 körül, mégis a tank olyan, mintha döcögne, ilyenkor ki is dob, hogy hiba a kapcsolatban. Aztán például arty modban már megy, de ha visszaváltok normálba és menni akarok, akkor megint döcögök. Mi a tökömtől lehet ez?

Már 3. napja ez van, szóval már a gép is újra lett indítva, NV driver frissítve...

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#177048) Papooo válasza Ispy (#177047) üzenetére


Papooo
senior tag

Aida stresszteszt lefuttatása, némi hőmérsékletfigyelés céljából hasznos lehet, mert előfordulhat hogy melegszik.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#177049) Mexbacsi


Mexbacsi
tag

Sziasztok!

Van jelenleg 9k aranyam és szeretnék belőle egy prem tankot venni. Mi ajánlott ilyen mértékig? Már nem nagyon szeretném emelni ezt az összeget, úgyhogy ezen belül maradnék ha lehet. T54-mod-al szemeztem. CDC is szóba jött, de elég nagy és nagyon papír.

(#177050) ollie válasza Mexbacsi (#177049) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A T-54 mod egész jó, olyan, mint egy páncélozottabb T-44, viszont elég kicsi a penje (190), és tier 9-10-ek ellen sokszor kell prémium lövedék. A CDC egyáltalán nem jó tank, talán a Super Pershing lenne jó választás, mert a penje már 202, és még úgy is max tier 9-ek ellen mehet csak.

De tudom még ajánlani a Revalorisé-t, ez is papír, de jó a gun handlingje és gyors, valamint az FV4202 sem rossz a Briteknél, főleg a magas pen miatt.

Kb ilyen sorrendben ajánlom, ha tapasztalt játékos vagy:
1. Revalorisé
2. FV 4202
3. Super Pershing
4. T-54 mod 1

Ha viszonylag kezdő, akkor:
1. Super Pershing
2. FV 4202
3. T-54 mod 1 (csak az alacsony pen miatt harmadik és nem második)
4. Revalorisé

A Super Pershinggel amúgy heavyként kell játszani.

[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.