Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#206001) nanus


nanus
senior tag

Ez a Klán logó 4 hónap után sértette a wg-t vagy valaki mást, persze az 500 gold az jól esett nekik :DDD

Hello nanus0766 ,

Thank you for contacting Wargaming Player Support.

Your last Clan logo was against our game rules. For this reason is been changed.
Exactly point 3.08 which have an association with sexuality, pedophilia, sexual abuse; or have an offensive connection to the human body or bodily functions.
Should you have any further questions, do not hesitate to contact us again.

Have a nice day and fun on the battlefield!

Kind regards,

Feltöltésnél ellenőrzik ugye? 4 hónap után se szó se beszéd törlik! Az már fájt volna hogy írnak egy levelet előtte? És nem csak a ticketre válaszolnak részben......

[ Szerkesztve ]

(#206002) inferno88 válasza nanus (#206001) üzenetére


inferno88
őstag

Sosem értettem ezt az álszentséget. Nincs itt semmi olyan, amit egy átlag strandon ne lehetne látni.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#206003) papesz5


papesz5
tag

Sziasztok! Hamarosan meg lesz a 8000 kötvényem. Melyik tankot volna érdemes megvenni belőle,melyik a leghasználhatóbb az ennyiért elérhető hét közül?( Mutz , Guard , IS 6B , M46 KR , Chrysler ,T26 E5P , AMX M4 49L ) Köszönöm!

Bazinga!!

(#206004) dokee78 válasza Macka (#206000) üzenetére


dokee78
félisten

FV4005 vs T110E3

(#206005) e-newsee válasza papesz5 (#206003) üzenetére


e-newsee
addikt

Elsőre a T26E5P-t mondanám, utána az Amx. Az IS-6 elég megosztó, ahog, hallom. Van, aki imádja, van, aki szerint egy rakás kaka. Nekem nincs meg, így nem tudom, csak ezt látom. A Chryslerről hasonlóak a vélemények, a többi meg olyan semmilyen. Szerintem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#206006) Argh! válasza papesz5 (#206003) üzenetére


Argh!
aktív tag

Nekem ez lenne a sorrend :
AMX M4 49L
T26 E5P
Chrysler
IS 6B
A többi kb kuka.

[ Szerkesztve ]

(#206007) ollie válasza papesz5 (#206003) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

T26E5P szerintem.

***

(#206008) dokee78 válasza papesz5 (#206003) üzenetére


dokee78
félisten

Én X-es tankot szeretnék venni kötvényért,de várok,mert elvileg ősz vagy téli Ranked szezonban frissítik a listát.
Bár nem tudom,hogy a Tier X-eseket is frissítik-e!

Ha nem frissítik akkor megveszem a 121 B-t.
Sokan mondják,hogy nem jó tank,de a jelenlegi 3 X-es közül az jön be.

(#206009) papesz5


papesz5
tag

Köszönöm!

Bazinga!!

(#206010) adrian360 válasza dokee78 (#206008) üzenetére


adrian360
őstag

azt ki mondta hogy megint frissítik ?
egy éve jött be, és most az új szezon kezdetén frissítették

(#206011) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nem tudom miert nem jatszottam EBR-al eddig, Himmelsdorf-on is megvan a sraf vesztes csataban, :DDD

(#206012) Dobi 562


Dobi 562
addikt

2 ora jatek kellett a masodik divizio 6-os rangjatol az elso divizioba feljutni. Most en kerultem a jo jatekosok koze es agressziv csapatokba,.. A legutolso alkalommal meg 4,5 orat szenvedtem hogy eljussak a masodik divizio feleig es a teljesimenyem is leromlott 115%-rol 66%-ra , most sikerult javitani rajta es 91,49%-al lett befejezve masodik div.

Egyre inkabb ugy erzem, hogy egyeni skill mellett nagy szerepe van a szerencsenek, hogy milyen jatekosokat kapsz magad melle/ellenfelnek.

97% az ossze teljesitmenyem eddig, az elso diviziot megprobalom nagyobb odafigyelessel jatszani, hatha meg az ezust liga osszejonne. Az arany az mar biztos nem fog.

Egyet nem ertek, vannak ezek a kuldetesek amik csak akkor fognak aktivalodni mikor elertuk a ligakat. Bonusz csatakat es Kpzt 50t vagy a Progetto skin-re kedvezmenyeket lehet kapni a teljesitesukert. De van mas ertelme meg tolni a ranked-et miutan a ligakat elertuk?

Peldaul ha vegzek az 1. divizioval es van mondjuk 110% ossze teljesitmenyem akkor ugye ezust ligaba kerulok. Miert jatszanek tovabb? Ha jol jatszok es feltornazom 120%-ra a teljesimenyt akkor atrak aranyba vagy hogy mukodik?

Neztem csomo streamert, ahogy fejutottak a ligakba, nem jatszottak tobb rankedet, akkor mi ertelme van ezeknek a kuldeteseknek? :F

(#206013) dokee78 válasza adrian360 (#206010) üzenetére


dokee78
félisten

(#206014) jano_77 válasza dokee78 (#206008) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos a 10-esket nem cserélik ls nem is bővítik csak a 8-asokat kiegészítik! Ennyi változás lett most.

Azt tudja-e vki, hogy a kötvényes lila cuccokat el lehet-e adni és ha igen, akkor kötvényt kapunk-e érte?!? :F (csinálnom kellene még vhogy gyorsan pár nap alatt minimum 2K-t :U ) rangsoroltban tudom, hogy ha befejezem a Div2, akkor az lenne még nekem 2100 kötvény, de nem látok rá sajnos esélyt, megrekedtem az 5-ös tuti szinten. :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206015) Dobi 562 válasza jano_77 (#206014) üzenetére


Dobi 562
addikt

" ha befejezem a Div2, akkor az lenne még nekem 2100 kötvény, de nem látok rá sajnos esélyt, megrekedtem az 5-ös tuti szinten"

Ne viccelj mar, nalad sokkal rosszabb jatekosok feljutnak Div1-be. Milyen tankokkal probalkozol? :)

(#206016) jano_77 válasza Dobi 562 (#206015) üzenetére


jano_77
nagyúr

Progetto, 277 :U
Most épp EBR105-el várakozok, hogy betegyen végre csatába :((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206017) Dobi 562 válasza jano_77 (#206016) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ezek mindegyike nagyon jo rankedra szerintem. Lehet te is csak kifogtal egy szar sorozatot mint en multkor. Tedd felre kicsit es par nap mulva probald meg megint.

(#206018) jano_77 válasza Dobi 562 (#206017) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ahogy mondod, kifogtam a copó rolert. Folyamatosan olyan csapatokba kerülök, akikkel nem tudunk nyerni. Ha sikerült nyerni, akkor éppen nem kerültem be sráf szerző helyre, stb.
Na most EBR 2 perv után ugyan, de bekerült a csatába és sikerült nyerni és sráfot is szereztem. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206019) jano_77 válasza jano_77 (#206018) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azért az nagyon szánalmas, hogy EBR-el - még ha a q anyukámat - 3 perceket kell várni, mire betesz csatába!? Az iménti csatába 3:15-kor dobott be! :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206020) Argh! válasza jano_77 (#206019) üzenetére


Argh!
aktív tag

Ja, de ha nem kéne várni azért sirna mindenki hogy tele van a csata EBRel….

(#206021) jano_77 válasza Argh! (#206020) üzenetére


jano_77
nagyúr

így is pont annyi EBR van minden csatában, ez nem ettől függ! Nem mentem még olyan ranked csatát, ahol ne lett volna legalább 1 EBR, de inkább 2!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#206022) Dobi 562 válasza jano_77 (#206019) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ket rankedet mentem ma EBr-al, mindketszer 3+ percet kellett varnom.

(#206023) ollie válasza jano_77 (#206021) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért van, mert rengetegen akarnak EBR-rel játszani.

***

(#206024) Argh! válasza jano_77 (#206021) üzenetére


Argh!
aktív tag

Ja értem, jobb lenne ha nem lenne limit és akkor ötösével lennének.. ok.. :D

[ Szerkesztve ]

(#206025) Dobi 562 válasza ollie (#206023) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igy van, 110 light, 70 med, 50 heavy, 40 arty meg 20 TD, valahogy igy szokott kinezni a varolista. :DD

(#206026) ollie válasza Dobi 562 (#206025) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És abból a 110-ből legalább 100 EBR.

***

(#206027) kchryss válasza Dobi 562 (#206012) üzenetére


kchryss
addikt

A ligákban a sorrend akkor lesz végleges amikor vége a rankednek. Addig lehet javítani, de rontani is. Streamereket azért nem látni javítani mert olyan jó helyen szoktak alapból végezni hogy nincs értelme rajta javítani, nem fenyegeti őket a veszély hogy átkerülnek az ezüst ligába mert annyian megelőznék őket.
Ezt a napi bónuszos rendszert szerintem azért találták ki hogy rávegyenek néhány játékost akik már felértek a legmagasabb rankra hogy játszanak tovább. A végére túl kevés játékos szokta már csak tolni és eléggé belterjes szokott lenni, mindig ugyanazok ellen mész.
Nekem egyébként nem tetszik ez a rendszer, máshogy kellett volna ezt a problémát megoldaniuk.

EBR-rel azért hosszú a sor mert korlátozva lett a számuk ezért az mm-nek speciálisan figyelnie kell rájuk. Ugyanezen okból arty-val is sokat kell várni.

[ Szerkesztve ]

(#206028) Dobi 562 válasza kchryss (#206027) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi, így már világos! Én még tolni fogom tovább, mert Kpzt 50t a cél és nem mindegy mennyi kötvénybe fog kerülni.

(#206029) 3 válasza papesz5 (#206003) üzenetére


3
senior tag

Két dologtól függ: az egyik, hogy van-e olyan prémium tankod, amivel szívesen és/vagy hatékonyan játszol, a másik, hogy melyik kötvényes tankkal játszanál szívesen/hatékonyan...

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#206030) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nahh, megvan az utolso divizio....Div2-6 szintről Div2-9 -re 19-19:30 kozott felmasztam, utana par ora himbilimbi 9en es hopp, meg is van. :D Még akkor nehany straf es irany a bronz liga. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#206031) kchryss válasza wwenigma (#206030) üzenetére


kchryss
addikt

Grat!

Én most végeztem a 3-as divízióval eddig lassabban haladok mint az előző idényben, de kezdek egyre jobban belejönni. Eljutottam arra szintre hogy minden győztes csatában top10 vagyok és a vesztesek több mint felében top5, stabilan hozom a 2k feletti átlag sebzést így ha több vesztes csata jön az sem vet nagyon vissza. Felvettem az utazó sebességet.

Mai utolsó csatára félkómásan mentem egy kolobanovot rankeden. Sírtam a röhögéstől:




Borzalmas csata volt, már nem volt kedvem játszani csupa hiba aztán egymást múlták alul az ellenfélnél a böszmeségben és valahogy lehoztam egyedül 5 ellen.
[Replay]

(#206032) lacibacsi


lacibacsi
addikt

A ranked, az artyk, az RNG és még sorolhatnám mi miatti idegeskedésnek van egy nagyon jó ellenszere. A böjt!

Tudom, hogy vannak itt olyanok, akik ebben (is) jobbak nálam, de én így is büszke vagyok magamra! :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#206033) Barret001 válasza lacibacsi (#206032) üzenetére


Barret001
addikt

Én is böjtölök,mert ez ami megy,szó szerint szadó mazó szórakozás... Valahogy nem hozza meg a kedvemet a folyamatos játékhoz.Néha megyek pár kört,hogy legyen min röhögni...Lassan 1 hónapja "böjtölök" :) Egész nyugis!

[ Szerkesztve ]

(#206034) Silverr válasza Barret001 (#206033) üzenetére


Silverr
aktív tag

Én már várom a mélytorkozást. Érzem, hogy ezek után jönni fog. :D

(#206035) mormota79


mormota79
tag

A Conwayt melyik ágyuval érdemes használni?

(#206036) vJokka válasza mormota79 (#206035) üzenetére


vJokka
aktív tag

Alapból a 120 milist ajánlanám (brutál DPM), de el lehet mókázni a B.L. 5.5 is. Kell jó pár prém hesh bele, azt a puha tankokat lehet büntetni.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#206037) mormota79 válasza vJokka (#206036) üzenetére


mormota79
tag

:R

(#206038) e-newsee


e-newsee
addikt

Srácok, kezd hígulni a ranked.
Ez a gyöngyszem ma akadt a horgomra. Egyszerűen kicountereltem (de szíp magyar szó) a pálya másik feléről, erre azt mondja autoaim.
Egyrészt artyra minek? Másrészt olyan messziről? Harmadrészt spoton sem volt.
Meglátszik, ki az, aki csak dobálózik a cheatekkel, de fogalma sincs a működésükről. Pedig a játékhoz annyira nem fogalmatlan.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#206039) ooloo válasza e-newsee (#206038) üzenetére


ooloo
őstag

Ne foglalkozz velük ... én tiltólistára rakom ( megjelölve ) és ha ismételten találkozunk , akkor csak rá koncentrálok . ;] Ritkán rak össze "kedvencekkel" , de azért néha-néha megesik . ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#206040) 5-ös kezelő válasza ooloo (#206039) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Medve, kihúznál engem a halállistádról? ;]

(#206041) e-newsee válasza ooloo (#206039) üzenetére


e-newsee
addikt

Jaaa, nem idegesít, jót röhögtem rajta. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#206042) ooloo válasza 5-ös kezelő (#206040) üzenetére


ooloo
őstag

Medve ? Ez honnan gyütt? :DDD Amúgy Te jó arc vagy ... Téged fel sem vennélek a tiltólistára ! ;)

e-newsee : Szarni rá .. a sok baltaarcú tapló . Azért nem árt néha felvenni az eléd hajított kesztyűt .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#206043) Dobi 562 válasza e-newsee (#206038) üzenetére


Dobi 562
addikt

Keves a jatekos aki counter-arty-t jatszik, ezert a klikkerek leszoktak a billentyuzet hasznalatarol (pozicio-valtas tuzeles utan). Egyszerubb cheaterezni mint elismerni, hogy szarul jatszott, figyelmen kivul hagyta a counter-eles lehetoseget, amit te ki is hasznaltal.

Tegnap rankeden a csapatbol az egyik artat kicsapta csata elejen az ellenfel arty-ja, o is elkezdett egybol cheaterezni. :D

(#206044) kchryss válasza e-newsee (#206038) üzenetére


kchryss
addikt

Nagyon felhígult. Olyan sok 45% körüli wr-es játékossal találkoztam hogy csak pislogtam.
A csúcs nyilván az a csata volt amit linkeltem ahol lehoztam egyedül 5 ellen, de nagyrészt nekik köszönhetően.
Aztán volt egy csata malinovkán ahol a mi ebr-ünk csata elején halálba yolo-zott, na mondom ez innen bukta az ellenfél ebr-je le fogja hozni. Full hp-s ebr kb 2 percig nem mutatta magát ebből már sejtettem annyira ő sem jó játékos, majd egyszer csak kiírja a játék hogy ellenséges ebr megfulladt. Onnan már sima győzelem volt mert mentem spotolni. :D
Kharkov-on meg kifogtam egy olyan csapatot amit 15-0-ra ledarált az ellenfél, második lettem xp-ben és egy ilyen 45%-os ebr lett előttem az első akinek a játékát megcsodálhattam a csata végén. Konkrétan az is nehézséget okozott neki hogy vezesse a tankot, össze-vissza ment mindennek neki, az ellenfél bázisánál kóválygott és láttam ahogy szépen kigurult egy jpe100 elé aki lőtt neki egy 0 dmg-es kritikust. :DDD

(#206045) hulp01 válasza Dobi 562 (#206043) üzenetére


hulp01
senior tag

Nálam az arty=cheater. Mindegy mit csinál. Legjobb lenne egy külön liga 10-10 arty, meg 5-5 ebr. Aztán élvezzék egymás társaságát. A többiek meg játszhatnak végre tankos játékot. Egy jó ebr-es játékos lazán le tudja hozni a meccset. Főleg, hogy nagyon sok a nyílt pálya rankeden.

(#206046) Dobi 562 válasza hulp01 (#206045) üzenetére


Dobi 562
addikt

Meg mindig jobb mint a random ahol gyakran van 3-5 EBR + 3 arty a tier 10-es csatakban.

Divizio 1-ben mar jobbak a jatekosok, az arty is tudja hova kell loni, mikor elsonek erek kulcspozicioba vagy latjak, hogy pattintok es sebzek sokat akkor olyan fokuszt kapok, hogy altalaban mehetek is a garazsba. :DDD

(#206047) notika77 válasza hulp01 (#206045) üzenetére


notika77
senior tag

Nem az a gond, hogy egy jó EBR-es lazán lehozza a meccset, hanem hogy nem kell hozzá jónak lenni. Egy nyomi amelyik nem tud Ensken bevenni egy kanyart csak csapódik a jobb falról a balra, még annak a kilövése is sokáig tart és feltartja a fél csapatot. Ha meg valahogy túlél a végjátékig, akkor megint nem sok tanknak van esélye ellene.

(#206048) Dobi 562 válasza notika77 (#206047) üzenetére


Dobi 562
addikt

Majd meglatjuk hogy valtozik a meta az EBR nerf utan. Remelhetoleg a kovetkezo ranked balanszoltabb lesz.

(#206049) notika77 válasza Dobi 562 (#206048) üzenetére


notika77
senior tag

Eléggé szkeptikus vagyok ezzel a nerffel, hiszen a gond az eltalálása és a pontossága. Az eltalálása nem lett könnyebb, hiszen csak az első találat után fog jobban lassulni, mint most, de az első találatot másodpercen belül javítani lehet és megint full gázon roboghat tovább, bár lassabban fog gyorsulni. A teszten nem nagyon tudtam tesztelni a nerfet, hiszen nem nagyon találtak el :).

Object 430U páncél nerfje szerintem inkább elméleti, mint érdemi. Viszont a pontosság nerf érezhető és szerintem kellett is, bár én inkább a páncélt gyengítettem volna.
A Standard B nerf fájó lenne, ha meglenne, de nincs.
A Progetto 65 nerf szerintem szükségtelen és érezhetően gyengít a tankon. Nem örülök neki.
A Progetto 46 buff viszont számomra teljesen érthetetlen (illetve értem én, hogy nem értenek hozzá, azért csinálnak ilyeneket :) ). Szerinted kellett a tier 8-ast buffolni?

ui.: Progetto 46 változás: ettől a táras olasztól is elveszik a töltésgyorsítót, de a töltésidőket a gyorsítós időkre csökkentik vagyis kap egy új helyet felszerelésnek. A pontosságához elvileg nem nyúlnak, de ventivel pontosabb is lehet, mint most, ha eddig távcső volt rajta.

[ Szerkesztve ]

(#206050) Argh!


Argh!
aktív tag

Ez az első rankedem amin indultam. Komolyan ekkora rakás f.st még nem láttam.
Randomon legalább van pár élvezhető csata, de itt mindenki camp és snipe, csapatjaték kb 0.
100+ mapon addig jutottam el hogy Div 3 ban 4. rang :D
Úgy érzem el kell engednem ezt a módot.
40k+ csata, 1850 WN8 és egyszerűen nem tudok itt haladni :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.