Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#4001) myckey válasza Bingisz (#4000) üzenetére


myckey
veterán

akkor cseppet eltévedtem az idősíkon :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4002) Cseri0058 válasza Bingisz (#3998) üzenetére


Cseri0058
őstag

Itt nem ez a lényeg. Hanem a 7-es tankok aránya....

(#4003) vhw válasza Cseri0058 (#3997) üzenetére


vhw
addikt

Wow! 4es tankkal rakott szembe?! Azta szemét mocskos MM-jét!

Bingisz: de sose tudom, hogy ezek prem vagy sima fiókos eredmények :F (nem különösebben hajtok a type-ra, ahhoz goldot kéne lőnöm mindig, hogy maximálisan kihasználjam... elég ha beakad némi gold :) )

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4004) Bingisz válasza vhw (#4003) üzenetére


Bingisz
addikt

1500 prem nélkül.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#4005) Cseri0058 válasza vhw (#4003) üzenetére


Cseri0058
őstag

Haha marha vicces Frédi!

[ Szerkesztve ]

(#4006) Macka válasza Cseri0058 (#4002) üzenetére


Macka
veterán

Ez szerintem már mindenkivel minimum 20x előfordult. Valakinek scoutnak is kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#4007) #95904256 válasza Dobi 562 (#3988) üzenetére


#95904256
törölt tag

De az is biztos, hogy ha egy 15 fős csapat kikap, akkor ott nem egyetlen egyénen múlik a dolog. Többször jártam már én is úgy, hogy vesztesként is több XP-ét kaptam, mint a győztes csapatban a legjobb. Egyébként érdekes lenne egy olyan statisztika ami azt mutatná meg, hogy a 15 fős csapaton belül átlagosan milyen helyezést ért el az ember. :K

[ Szerkesztve ]

(#4008) Cseri0058 válasza Macka (#4006) üzenetére


Cseri0058
őstag

De itt a 7 tankok aránya a lényeg!!!!!!!!!!!!!!!!

(#4009) Macka válasza Cseri0058 (#4008) üzenetére


Macka
veterán

Értem én. És? :F

(#4010) Cseri0058 válasza Macka (#4009) üzenetére


Cseri0058
őstag

Akkor hogy jön ide a scout?

(#4011) krisss93 válasza Cseri0058 (#4010) üzenetére


krisss93
aktív tag

Arra próbálnak célozgatni, hogy adott csatában te vagy a scout :DDD

(#4012) Fel válasza vhw (#4003) üzenetére


Fel
addikt

Pedig elég egyértelműen eldönthető, mivel ugyanolyan csata utáni jelentés van a replay-k mellé, mint a játékban: [link]

(#4013) Cseri0058 válasza krisss93 (#4011) üzenetére


Cseri0058
őstag

De értsétek már meg hogy nekem tök mindegy, hogy mi vagyok a csatában...
Azért tettem fel mert nálunk 6 db az ellenfélnél 11db 7es tank van. Ennyi lenne az észrevétel...

(#4014) Bingisz válasza Fel (#4012) üzenetére


Bingisz
addikt

Ezért a legjobb replay feltöltő hely.

Cseri0058: Megesik ez van. Mehet az off topicba.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#4015) Csabi04


Csabi04
tag

Lett egy érdekes megfigyelésem. Mar találkoztam néhányszor a Ferdinánddal az IS-el és az IS3-al. Eddig ahányszor szemből alól a motornál meglőttem az IS3-al mindig lepattant 225 pennel. Csak goldal sikerült átlőni. Az IS 215 pennes gold lőszer pedig mindig átlőtte. Tudom hogy van ez a -/+ 25%, csak érdekes hogy a wot mindig a gold lőszer használatára ösztönöz.

[ Szerkesztve ]

(#4016) krisss93 válasza Cseri0058 (#4013) üzenetére


krisss93
aktív tag

Jólvan kis MM-baki megesik, nekem most 4 olyan meccsem volt zsinórban ahol a csapatok fele scout volt a többi meg t8 nehéz és TD 0 artyval.

(#4017) J.J. András válasza jahrn (#3976) üzenetére


J.J. András
őstag

ezeket az előzetes hireket honnét veszed :? :R :C

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#4018) Bingisz válasza J.J. András (#4017) üzenetére


Bingisz
addikt

Innen.
De most, hogy legyen valami ON tartalma a hsz.-nek linkelek belőle újdonságokat még:

Loyd Gun Carrier:

Birch Gun:

M44 US Artillery:

M53/55:

Batchat 155 (1955):

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#4019) Agent19 válasza jano_77 (#3463) üzenetére


Agent19
csendes tag

Sziasztok!

Csak most olvasom vissza a fórumot, nagyon meglódult ismét...Ezzel a "nemistommineknevezzem" T72_es véglénnyel már én is találkoztam pár hónapja. Annyira döbbenetes volt, hogy még most is fel tudom idézni. Azon a sivatagos map-on voltunk ahol a kis repülőtér van a pálya egyik szélén. Fullos M103-ban csücsül barátunk, természetesen a mi csapatunkban. Tier 9 csata. Én ST-I-vel hadakoztam még a BL-9-cel. Viszonylag jól is ment, de a túlerő végül felülkerekedett rajtunk és kilőttek. Azthiszem 2 tankot kilőttem másik kettőt meg alaposan lelőttem. Mivel így ő maradt a top tier, átkapcsoltam rá halál utánni módban. Akkor figyelem csak, hogy az indulási helyről el sem mozdult!!! Persze a chat-en aktív volt, tehát a gépnél ült és várt. Írtunk neki, hogy mozdítsa már meg ugyan a seggét...erre botmozgással elkezdte mozgatni a tornyot és folyamatosan ezt írta, hogy OP...SZOP :Y Egyből reportoltam, hogy bot, sőt írtam a többieknek is, hogy cselekedjenek hasonlóképpen. Betört a bázis mellé egy scout tank, talán VK 2801 és egyedül megfosztotta a full HP-jától. Persze a botmozgás maradt, elindult előre és lőtt magasan a levegőbe, miközben a VK szépen lebontotta HE lövedékkel. Előprogramozva meg jött az ismert chatszöveg vastagon x másodpercenként OP...SZ*P :W Természetesen Defeat :W Le voltam döbbenve, teljesen. Néztem meccs végén a statját, már nem emlékszem milyen volt, de ezt a nick-et egy jó darabig nem fogom elfelejteni, az szent :((

(#4020) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ma találkoztam egy olyan jelenséggel, h az egyik csapattársam, egy jagdpz4 ilyen fehéreslilás skinnel volt mögöttem, mondom mi a csöcs... azt hittem hirtelen, h ez az április 1. poén, h a 8.5 -ben lesz ilyen "pause" opció :D mert am. kajak szart se csinált, én meg 5 tankot fogtam a sarkon egyedül :D

Most visszanéztem a replayt, azon nem látszódik... lehet a videókártyám buziskodik...

Imilenni IS-3 -l nagyon prónak kell lenni, h szemből pattints vele.. :)

[ Szerkesztve ]

(#4021) Imilenni válasza Cseri0058 (#3997) üzenetére


Imilenni
addikt

Több 8-asuk volt..

De hiába...

Érdekes volt hogy gold nélkül is átlőttem az IS-3-at..(2 8-ast én lőttem ki...)

Press "F" to pay respects.

(#4022) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#4018) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az Loyd Gun Carrier elején alkalmazott futóműmegoldás megér egy misét, ahogy elnézem. :D

(#4023) myckey válasza PR0JECTNR56 (#4022) üzenetére


myckey
veterán

szétlövöd az elején,és ketté esik a tank :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4024) PR0JECTNR56 válasza myckey (#4023) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Szerintem ennek az is elég, ha csak szúrósan nézek rá. :DDD

(#4025) myckey válasza PR0JECTNR56 (#4024) üzenetére


myckey
veterán

ebből lehet majd jó kis videjót kreálni ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4026) bughead123


bughead123
csendes tag

Ha valakinek kuldok valamit ajandekba akkor abbol nekem van valami hasznom ?

(#4027) virkir válasza bughead123 (#4026) üzenetére


virkir
veterán

Hogyne lenne.
Küldesz nekem 5k gold-ot vagy egy T34-et én meg onnantól csak dicsérni foglak a fórumon.
Gondold meg szvsz jól járnál vele. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4028) myckey válasza virkir (#4027) üzenetére


myckey
veterán

leszel a barátom? :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4029) virkir válasza myckey (#4028) üzenetére


virkir
veterán

Ha gondolod egy zupapörsiért meg simogatom a buksidat :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4030) Bingisz válasza virkir (#4029) üzenetére


Bingisz
addikt

Gondolom azért, egy lion king bundle ajándékkal is betelnél.... ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#4031) virkir válasza Bingisz (#4030) üzenetére


virkir
veterán

Kizárólag a mockosz kapitalistalusta métely termékei érdekelnek :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4032) vhw válasza virkir (#4031) üzenetére


vhw
addikt

Na mi az, ráéreztél a prem tankok ízére? :D
Innentől már nincs megállás a lejtőn - szerezd meg hár mind! ;]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4033) nyunyu válasza dfsz34 (#3978) üzenetére


nyunyu
félisten

Egy olyan kérdésem lenne, hogy most mit is jelent pontosan a legénység gyorsított fejlesztése?

Legkevesebb XPvel rendelkezo csapattag dupla XPt kap a csata utan.
Hogy ki a legbenabb, azt az akademia ikon jelzi.

Igy ot fos legenyseg eseten 20%-kal gyorsabban fejlodnek, hatfos tankoknal (T1HT, M6, Ferdi) csak 16.6%-kal.

Vagy ha egy uj tankba eggyel tobb legeny kell, mint az elozobe, akkor mindig a friss hus fog duplan fejlodni, 220k helyett csak 110k lesz az elso skill elerese.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4034) dfsz34 válasza nyunyu (#4033) üzenetére


dfsz34
őstag

Kösz a választ, akkor érdemes meghagyni mégiscsak. Így gyorsabb a csapat fejlődése tényleg. Annyi apró részlet van ebben a játékban, hogy idő kell, mire az ember mindent megért.

[ Szerkesztve ]

(#4035) jano_77


jano_77
nagyúr

Már írtam korábban, hogy hétfőn mennyire szar napom volt, erre tegnap meg ilyen:
Victory arány: 80%-os
Csaták: 20
Hatékonyság régi : 1378,1
Hatékonyság v2 : 1.326,43
WN6: 1.880,15
Átlagos szint: 7.9
Tapasztalat: 22692 1134,6
Capture pontok: 0 0
Defense pontok: 9 0,45
Sebzés: 36563 1828
Kills: 32 1.6
Spot: 19 0,95

IS-3 19 78.95%
KV-1S 1 100%-os

Akkor most, hogy is van azzal a szopó ággal? :DDD :P
Mert bizonyára egyik napról a másikra nem felejtettem el, majd tanultam meg újra játszani....ugye bár!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4036) AlexWolf válasza jano_77 (#4035) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Há' csak annyi, hogy 20%-ban így is az ominózus hímivarszerv rossz oldalán álltál :D
De ez még mindig jobb mint az átlag egyszeri felhasználó aránya.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#4037) jano_77 válasza AlexWolf (#4036) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha minden nap 20%-ban állnék annak a bizonyos szervnek a túloldalán, akkor nagyon boldog lennék és elégedett ebben a játékban! :K :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4038) virkir válasza vhw (#4032) üzenetére


virkir
veterán

Igazából nem maga a prémium tank az érdekes csak kéne legénységet húzni US heavy-be meg francicába.
Ki van fejlesztve az M103 meg az 50 120 csak nincs legénységem rájuk, bezzeg németből meg orosz legénységből van egy rakat felesleg.
A SU122-44 meg egy opé csíter cucc elég az nekem farmolni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4039) Söptöröttö


Söptöröttö
tag

Sziasztok!

A prémium tankkal rendelkezőktől szeretném megkérdezni, hogy a prémium tankkal szerzett tapasztalatot arany nélkül át lehet-e váltani szabad tapasztalattá?

Előre is köszönöm a választ!

(#4040) Napfénysüti válasza virkir (#4038) üzenetére

Másik amcsi heavy-ből nem tudnál átpakolni az M103-ba? Szerintem nagyon frankó kis tank, megérné. Én speciel a T32-őt eladtam mert úgyis van egy csomó 8-asom és ment is a legénység a nagytesóba. T29 mondjuk még megvan szakaszban tolom vele időnként. :)

Més que un club!

(#4041) Veatta válasza Söptöröttö (#4039) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nem.

(#4042) Söptöröttö válasza Veatta (#4041) üzenetére


Söptöröttö
tag

akkor jól gondoltam, köszi a választ!

(#4043) jano_77


jano_77
nagyúr

Tegnap volt egy nagyon frankó csatám - szakaszban voltunk egyik cimborával Live Oaks-on -, ahol 38% esélyünk volt az elején. Én IS-3 Top tank, Ő AMX 12t-el volt. Mondtam az elején, hogy itt csak akkor van némi esélyünk, ha mi hozzuk magunkat. Top tankhoz mérten megindultam a városba - I kiinduló pontból indultunk - és láttam, hogy a heavy-k jönnek velem - mondom nagy baj nem lehet, lesz támogatás. Elértem a város szélébe és az ellen már ott volt bent - ne kérdezzétek, nem tudom, hogy csinálták - és elkezdődött a csihi-puhi....egy KV-5 állt még mellettem, de sajna hamar kilőtték. Mikor a 4. ellent is kilőttem, akkor néztem a minimapon, hogy az én drága támogatásom fent ül a város előtti dombokon - mint a verebek - és mint a moziban végig nézték, hogy én küzdök 4-5 ellennel. Ekkor volt kis időm a chatre beírni, hogy mi a faszt csinálnak fent a dombon heavy tankokkal miért nem segítenek....lőni sem igen lőttek. Na erre voltak kegyesek és legurultak a dombról. A végén persze az egyedül maradt JagdTiger 8.8-ra rárongyoltak és persze kiszedték előlem, nem hagyták meg, hogy meg legyen a top gun-om. :W
A lényeg, hogy ketten öltünk 9-et és ezzel megnyertük a csatát. :D ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4044) virkir válasza Napfénysüti (#4040) üzenetére


virkir
veterán

Kizárt, hogy a T32-ből kivegyem a jó kis kétskilles legénységet.
Az a tank kell az időnkénti századhoz mint ahogy az 50 100 is meg esetleg ha bekerülnék valami nyolcas tournament-be vagy esl-re.
A T32, 50 100, 13 90 örök darab a garázsba a két kilences meg csak megálló a tízesek felé mert az 50B meg 110E5 na az majd kell.
Med legénységem lenne US ágra bár azok meg várnak a sorukra a Patton-ok felé.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4045) Napfénysüti válasza virkir (#4044) üzenetére

Ja azt nem tudtam hogy századhoz kell, akkor érthető hogy meghagyod a T32-őt. Én nem századozok így ilyen gondom nem volt. És mi lenen ha akkor valami kisebb tankkal húznál legénységet neki? Mondjuk T1HT, M6 vagy T29-el 75%-ról kezdve. Persze tudom nem kevés idő de ha kell a T110E5 akkor szerintem megérné most elkezdeni.

Més que un club!

(#4046) polgi803


polgi803
őstag

KV1-S végre megvan...melyik a legfainosabb ágyú rá? Most kicsit szemezek 122-essel...de lehet megint a 85-ös lenne a befutó...szerintetek? Levettem a sima KV-ről a töltés gyorsítót és felrakom erre...ennek fényében
melyik szerintetek a jobb?

(#4047) nihill


nihill
őstag

7 éves fiam aprítja a népet :)

(a szövetséges sebzés nem bénaságból volt, egyik rálőtt az elején és visszalőtt rá, a másik meg elé állt csata közben)

(#4048) polgi803 válasza polgi803 (#4046) üzenetére


polgi803
őstag

Ja...bebuktam a töltésgyorsítót,mert a sima KV-n közepes kaliberű töltésgyorsító van és a KV1-S-en meg nagy kaliberű kell. :((( Mindegy, majd akkor a TD-re felrakom...

[ Szerkesztve ]

(#4049) virkir válasza Napfénysüti (#4045) üzenetére


virkir
veterán

A T29-el próbálkozok, már lassan 90%-os a legénység de nagyon fakezűek a gyapotszedők :D borzasztó mennyire nem adja mostanában hetes tankkal.
Mondjuk tegnap semmivel nem adta, csirkevér meg éppen nem volt itthon.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4050) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

A töltőképernyőn néhány tank ikonja mögött vagy a hátulján a tanknak van vmi izé. Az mi?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.