Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#47001) CHaooSS válasza diegho (#46999) üzenetére


CHaooSS
őstag

hát játszottam én i7 2600k-val és 7970-el illetve CF-ben ( meg volt 600k + hd3000 is na az vicces volt .dd )
+ láttam egy-két konfigon hogy megy
most i5 2450m + hd7670m van ( elég szarul megy.. :S )

én azt mondtam neki, hogy gyűjtögesse a pénzt és vegyen mellé egy erős procit.
gondolom nem csak wot-al játszik ( vagy ha igen akkor lehet, hogy mással fog ) akkor azért elég jó választás lenne neki. ráadásul egy darabig nem lenne gond a géppel.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47002) jano_77 válasza Bingisz (#46950) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tényleg ennyire szar lett az Obj.268? :F :U
De jó, hogy épp most haladok felé.....mire elérek egy T10 tankot - legyen az heavy, TD vagy med - tutira elqrják. :W

(#46958) Ai02: mazochista vagy!? Szerintem mindenképp próbáld a gépedet upgradelni, mert az amit leírtál az maga a szenvedés......sokan 30FPS miatt is panaszkodnak és 60-70ms ping miatt (ez már engem is zavar), de a Te adataid az katasztrofálisak! Comodore 64-en próbálsz játszani? ;] :F

(#46968) Mogyesz75: szerintem ne ámítsd, mert nem lesz jobb tőle semmi....tutira az egész gépet kellene cserélnie.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47003) #02045440 válasza CHaooSS (#46997) üzenetére


#02045440
törölt tag

Nekem ez így tökéletesen megfelel.
Sokáig játszottam egy kissebb gépen (cpu:2.6Ghz Ram:1Gb DDR1 VGA:128MB) a C&C3 Tiberium Wars-al.
Minimumon szépen ment. Most ezzel a géppel megint elkezdtem. Itt már tudom húzni a grafot is rendesen.
De hozzá szoktam a letisztult vonalakhoz. A sok effekt engem sokszor zavart ezért vissza vettem minimumra.
Néztem videókat a WOT-ról. Nagyon szép grafija van maxon, de úgy frankón zavarna.
Mint videó vagy mint külső megfigyelő elnézem de játékban zavar.
Meg ahhoz azért már egy nagyobb monitor is dukálna szerintem. Nem egy ilyen 17"-os CRT. :)

(#47004) D1Rect válasza Angel1981 (#47000) üzenetére


D1Rect
félisten

:R
Akkor majd visszatérünk rá.

Sokat gondolok rátok amikor DOTA 2-ben össze vagyok zárva egy csapatba 1-2 hülyével közel 1 óráig. :DDD

(#47005) CHaooSS válasza jano_77 (#47002) üzenetére


CHaooSS
őstag

268 és az amcsik is tudtak 1000 felett lőni erre most vicc amit produkálnak.. megértem ,hogy nerf kellett mert elég durva volt a 900-1050es sebzés, de ami most van az vicc..

Ai02: azon a CRT-t is lehet viszonylag szép képet kicsikarni.

na, de egyenlőre szerintem hanyagoljuk. amint megvan a pénz majd akkor összedobunk valamit.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47006) Enzolord válasza #02045440 (#47003) üzenetére


Enzolord
addikt

Egy erősebb I3+ egy GTS450/GTX460/560 jó választás lehet, ha relative pici pénzből szeretnél olyan gépet, ami még elég a Wothoz meg pár játékhoz, hogy nem csilli villi grafikával, de élvezhetően elfusson...
Lapot találsz alá 8k alatt, abba belemegy a DDR3 memória, 4GB elég, később azt is bővítheted, és kész...
50k alatt megvan a gép, és nem kell piszkálni egy évig, max veszel ,mellé még 4 GB memóriát, azután később pici upgradeekkel szépen szinten tudod tartani a vasad....

(#47007) CHaooSS Azt is tudja később pótolni, de előbb egy normál vas kell, hogy legyen értelme a Full HDnak..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#47007) CHaooSS válasza Enzolord (#47006) üzenetére


CHaooSS
őstag

hát csak monitor is kell még oda ez a baj

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47008) Tomi0703 válasza CHaooSS (#46990) üzenetére


Tomi0703
őstag

Miert kene neki 560-at vennie mikor soha nem fogja kihajtani a procija (ugye olcsobbakat nez).

Ai02:: En vennek a helyedben egy 4850-et (8-10k kozott ki lehet fogni), valamint egy E szerias Core Duot. Valamint +1 giga ram nagyon nem artana, de elsonek mindenkepp vga. Mondjuk latom 1280*1024 a felbontas. En is azon toltam regen 8600GT + E2200 parossal. 30-35 fps, talan a full lownal eggyel jobb grafikan (de erre mar nem emlekszem).

[ Szerkesztve ]

(#47009) Angel1981 válasza D1Rect (#47004) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszönjük a részvétet! :D

Egyrészt én már rég megszoktam őket, másrészt azok a bizonyos "hülyék" az ellenségnél is ott vannak ;)

(#47010) CHaooSS válasza Tomi0703 (#47008) üzenetére


CHaooSS
őstag

amíg nem tudunk pontos árat nem jelenthetünk ki semmit.
elég olcsón lehet szerezni már olyanokat amik képesek meghajtani.

de hát ahogy beszélgettem vele rájöttem nem ekkora a keret

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47011) Urshini


Urshini
tag

Ezt az ingyen prémium dolgot és a küldetéseket elfelejthetné már a WG, mert csak bevonzza a barmokat. Nem értem miért eröltetik... Idáig 8 csatából csak 2 nyertem úgy, hogy minden körben kaptam az 1,2x szorzót, én voltam a legjobb a csapatban. Hiába van 6 kill, hiába sebzem a saját életem 3-4-5-6-7-8 szorosát...

A vesztes csaták:





[ Szerkesztve ]

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#47012) jano_77


jano_77
nagyúr

E50-M van most a top of the tree akcióban és azt ugyan nem fogom tudni elérni, mert Panther II-nél járok és kell még kb 20K XP az E-50-hez, de az E50-nél érdekelne, hogy ugye kell a lánc, hogy fel tudjak tenni a Panther II ágyúján kívül! Ha veszek rá felfüggesztés erősítést, akkor tehetek bármit, de ez ugye elvesz egy helyet a felszerelésektől. Javasolt felszerelések mik volnának alapból? Ami a hivatalos oldalon látható
Venti+töltésgyorsító+vert.stab hármas elfogadható? Esetleg volna jobb kombináció? Ahogy néztem, sniper tanknak lehetne használni, mert nagyon jó a látótávja is alapból, ha ezt még skillekkel vagy akár csigaszemmel növelném, akkor távolról igen jól lehetne vele operálni - feltéve, ha az ágyúja németesen precíz!?

Szal a kérdésem az volna, hogy az erősített felfüggesztés mellé milyen 2 felszerelést érdemes feltenni kezdetben, majd mikor már meg lesz a nagyobb lán és levehetem a felfüggesztést, akkor mit tegyek fel 3.-nak?
(én noob ötletem a venti volna egyiknek és vagy vert stab vagy tölt.gyorsító 2.-nak ) :F

Köszi a segítséget, infókat előre is. :R

Sajnos az E-50M számomra esélytelen lesz, mert időm nincs annyi, hogy még az is meglegyen. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47013) ako001 válasza Urshini (#47011) üzenetére


ako001
aktív tag

Legközelebb alaposabb munkát tessék végezni kedves i.......g ;]

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#47014) Urshini válasza ako001 (#47013) üzenetére


Urshini
tag

Oké rendben :DD , de akkor is feldühit ez az ingyen prém nap marhaság... Megszületett harmadik győzelmem 9-ből 3 győzelemre módosúlt.

[ Szerkesztve ]

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#47015) Iron Funeral válasza jano_77 (#47012) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Vagy venti/rammer/vstab vagy optika/rammer/vstab.
Amúgy szerintem ha kijön kreditből akkor nyugodtan rakd fel a +teherbíró cuccot és hagyd le addig az optikát/ventit.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#47016) dfsz34 válasza Urshini (#47011) üzenetére


dfsz34
őstag

Ezt mondtam én is pár napja, hogy vannak időszakok, amikor egyszerűen minden csatát elveszít az ember, akármit mutat az xwm.

Biztos "véletlen" az ilyen. Amikor eltorzítják az RNG-t, akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fogsz nyerni és az is mindegy, hogy mit mutat az xwm.

(#47017) jano_77 válasza Iron Funeral (#47015) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kredittel nincs gond - kopp, kopp, kopp
:R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47018) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ma már el sem indulnak a szerverek, vagy mi a fax lesz? :(((
Érik az újabb ingyen nap prémium (remélem) :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#47019) ako001 válasza Urshini (#47014) üzenetére


ako001
aktív tag

Én 3 hete legyalultam az xvm-t,azóta tökéletes lelki nyugalommal kapok ki.Nem érdekel a vinráte,csak az átlagsebzés,igaz nem is vagyok pro.
:U

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#47020) virkir válasza mcwolf79 (#47018) üzenetére


virkir
veterán

Miért ne mennének? Pont most léptem ki két kör után.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#47021) sith7 válasza jano_77 (#47002) üzenetére


sith7
nagyúr

(#47022) D1Rect válasza Angel1981 (#47009) üzenetére


D1Rect
félisten

Csak itt kb. 5 percig vagy bárkivel összezárva, mégis páran világvégeként élik meg. ;)

(#47023) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Csak eu szerveren nem mennek(mentek)? orosznál nem érzékeltem leállást, de nekem is van 1 nap prém most

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47024) fradi81 válasza virkir (#47020) üzenetére


fradi81
veterán

Akkor te szerencsés vagy :) Itt se megy.

moto g72, Ninebot d28e

(#47025) mcwolf79 válasza virkir (#47020) üzenetére


mcwolf79
veterán

EU szerverek biztos nem mennek. Én legalábbis egész nap nem tudtam belépni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#47026) myckey válasza mcwolf79 (#47025) üzenetére


myckey
veterán

dehogynem!
egész nap fenn voltam-kis túlzással-
meg jó pár klán társ is

Enzo
majd fájhat este :o :))

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47027) Enzolord válasza myckey (#47026) üzenetére


Enzolord
addikt

Ohh, Ti szegények... Úgy fáj értetek a szívem... ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#47028) CHaooSS válasza sith7 (#47021) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ahogy nézem elég sok embernek tetszik a t54.. nem tudom miért ,de nekem nagyon nem tetszett :DDD
viszont 62a valami istenkirály:D

és melyiket választod ? 62a v obj 140?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47029) Jo33by


Jo33by
tag

A Wg pénzéhségének egyenes következménye hogy annyira kiegyensúlyozatlan a játék a sok tank típus miatt amit bevezettek hogy lehetetlen normális balansztot csinálniuk. Saját kardjukba döltek bele mert ennyi típust behozni mind a pénzhajhászás következménye. 15-0-ás csaták mind a Wg bűnei mert nem tud balansztolni már. Most tier 9-be megint egy ilyen...volt.

[ Szerkesztve ]

(#47030) xenom0rph válasza Jo33by (#47029) üzenetére


xenom0rph
őstag

Legalább így nem a kkevés tank miatt sírnak az userek ;]

[ Szerkesztve ]

halahala

(#47031) ako001 válasza Jo33by (#47029) üzenetére


ako001
aktív tag

Amikor az E100user 0 sebzéssel meghal az is a WG hibája? :F
Rengeteg ilyennel találkozok mostanság.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#47032) Dobi 562 válasza Jo33by (#47029) üzenetére


Dobi 562
addikt

100-ból hány csatád végződik 15:0 eredménnyel? Nálam 1-2 talán...

(#47033) Bad Pritt válasza Dobi 562 (#47032) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az rengeteg. Nekem összesen ha volt 10 eddig (16K meccs). Tényleg nagyon egyedi eset.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47034) ttmk.lac válasza Enzolord (#46980) üzenetére


ttmk.lac
csendes tag

Nekem ez új volt, most találkoztam vele először. :DDD

(#47035) diegho válasza Jo33by (#47029) üzenetére


diegho
nagyúr

A tudatlan játékosok bűne a 15-0.

(#47036) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Azt mondjuk nem értem miért vannak kiakadva az emberek, hogy alsó tierben gold ammot használnak. Szinte csak ott van értelme. B1 gold ammo 3x pattant a KV1 seggéről!!! Úgy felba..ta az agyam, hogy beletoltam 15000 free xp a BDR-be pedig a rohadék tortoise nagy ágyújára tartalékoltam.
ui. Anyám hogy utálom a tortoiset! :(((

[ Szerkesztve ]

(#47037) Dobi 562 válasza Bad Pritt (#47033) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jó, lehet kicsit túloztam. 15:2 vagy 15:3 szokott lenni ami kirívó. :) 15:0 nálam sem volt sokszor 17K csata alatt.
Ráadásul 7 hónapot kihagytam a játékban, pár hete kezdtem el újra és úgy vettem észre, hogy sokkal kiegyensúlyozottabb az MM, mint 7 hónappal ezelőtt.

(#47038) Simulacrum válasza Jo33by (#47029) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én meg pont az ellenkezőjét érzem. Tök ugyanolyanok a tankok. Én bármiben ülök megyek előre mint a veszett egér. Utálok kempelni. :) Egyedül az artyjáték más, mint a többi.

[ Szerkesztve ]

(#47039) emre válasza Urshini (#47014) üzenetére


emre
veterán

Engem meg az dühít hogy kifestőt csinálsz a topikból. :U
Ennyi képet miért nem lehet linkesítve berakni, ha már mindenképp itt akarod megosztani a fájdalmadat?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47040) Enzolord válasza ttmk.lac (#47034) üzenetére


Enzolord
addikt

Na igen, ritkán várja meg az ellen arty, hogy belebújj a csövébe, és úgy lőhessen... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#47041) Angel1981 válasza Urshini (#47011) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha konzisztensen tudsz ilyeneket sebezni, akkor csak idő kérdése, hogy legyen olyan szériád, hogy a 8-ból 6 győzelem...
(Meg egyébként is; az ne reklamáljon a vesztes csaták miatt, aki egy olyan sunyi, alattomos tankot vezet, mint a T49! :P)

(#47042) Sanya válasza jano_77 (#47012) üzenetére


Sanya
nagyúr

E-50. sajnos nem megy rá a p2 8.8-as ágyúja, csak a p1 7.5-ös ágyúja. free xp-ből, meg kb 20 -30 körből most vettem meg a láncot, mit ne mondja. ég és föld a 2 ágyú között a klönbség.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#47043) sith7 válasza CHaooSS (#47028) üzenetére


sith7
nagyúr

Vannak vele nehéz pillanatok is, egy 220 - 230 körüli pen - nek tudnék örülni, de ki van ez is találva
A leo - nak 268 a pen - je, de nem pattint szinte semmit, ellenben a T54 igen

Az obj140 - et választom, nincs kedvem a másik ágyút is kifejleszteni 59k xp - ért :N

Jo33by
Ugye ez csak vicc :F

(#47044) CHaooSS válasza sith7 (#47043) üzenetére


CHaooSS
őstag

nekem ugye már nagyon régóta megvan a t62a és szeretném az obj 140et is, de hogy előtte még 59k xp kell a másik löveghez na az vicc.. :(((

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47045) Bad Pritt válasza CHaooSS (#47044) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

T-54-gyel ki az, aki nem szeret menni? :P
Szerintem én már kitermeltem vele 4-5 10-es tanknyi xp-t. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47046) Urshini válasza emre (#47039) üzenetére


Urshini
tag

(#47039) emre
Jogos felvetés, nem gondoltam rá, sry.

(#47041) Angel1981
3 óra alatt megfordult az arány is hoztam a napi 50% WR felettit. 21 csatából 11 győzelem lett. Most hagyom abba. Úgy gondolom, hogy a T49 nem annyira sunyi, mint azok amiket csak TD-nek lehet használni.

(#47016) dfsz34
Nem használok XVM-et, összesen csak 2 mod van fent egy HUD és egy next gen minimap. Nem hiszem, hogy manipulálva lenne bármilyen formában bármelyik csata is, sokkal inkánn Szergej féle programozási hibákról van szó (átütéses 0 sebzések...) illetve, hogy a játékosok nem tudnak csapatban játszani. Vagy lehet az a valós oka vesztéseknek, hogy mindenkinek van egy játék stílusa és ez a 15 ember nem tudja összehangolni egymással a sajátját.

[ Szerkesztve ]

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#47047) unravel válasza Jo33by (#47029) üzenetére


unravel
őstag

Csoda, hogy nem téged kérnek fel a tankok balanszolására, mert elképesztő precizitással sakkoztad ki, hogy pénzéhes a játék készítője, mert belefutottál te és a csapatod egy 15-0-ba. :C :))

¯\_(ツ)_/¯

(#47048) Drenadar válasza CHaooSS (#46881) üzenetére


Drenadar
veterán

p/m10 sem az az über állat... ugyanaz az ágyú mint a pzIV s-en, 8-as tierben már inkább kevés mint jó. illetve a pzIV s tornya legalább pattint valamit a panther m10-nek meg max a teste pattint bármit is...

(#47049) emre válasza Urshini (#47046) üzenetére


emre
veterán

Megértésed köszönöm! :R
Panaszkodásra az off topikot javaslom, (de én jobbára dicsekedni is ott szoktam) bár ha valaki mobilról fórumozik annak ott is kellemetlen lehet ennyi kép betöltése.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47050) Chris0321 válasza Drenadar (#47048) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem is meg van egy ideje, a 8-asok ellen inkább gold-ot használok de szerencsére nem ok csatában futok össze velük. Szerencsére inkább legénységképzésre használom és ezért nem zavar az sem ha veszteséges egy csata.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.