Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#218001) Lunky88


Lunky88
tag

Ez nincs olyan jó mint a TS-5 igaz?

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#218002) h1mpi válasza joergie (#217999) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az egy elég nagy kaka tank... lassú, kis átütés, lassú lövedék...

(#218003) Balcsix


Balcsix
senior tag

8-asok közül nem sok olyan van amiért ne adnék kreditet, de ez pont az egyik. :D

(#218004) inferno88 válasza Djuree (#218000) üzenetére


inferno88
őstag

Fostos.

Az egy dolog, hogy lassú, de legalább lenen hatékony a páncélja, de saját tierjében is átviszik. Az ágyújával sokat nem ér, ha az ellenfél ki tud térni előle úgy, hogy a cammogós nem tudja lekövetni. Tier8-ként ez egyszerűen kevés. Az AT-15A szerintem nagyobb móka.

Semper fi!

(#218005) ImpersonatoR

Hiba... Hiba...Hiba... Elfogyott :))

(#218006) Djuree


Djuree
félisten

hehe, mondom megveszem poénból, bár nem kell egyáltalán. persze nem kaptam belőle pedig egyből rányomtam... :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218007) h1mpi válasza Balcsix (#218003) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A piac másképp értékelte, felszippantották gyorsan :P

(#218008) HellGreg


HellGreg
őstag

Aha, ott basz..janak meg ahol vannak, azonnal megnyomtam a gombot ahogy megjelent, erre kiírta hogy hiba a vásárlás során, amikor még volt 7k, ugyanez még 8-szor, és elfogyott.
Na eddig is elegem volt a WOT-ból, most már végképp. Én végeztem.

Innen lehet tudni előre, de semmi értelme így, hogy késleltetve jelenik meg a gomb.
link

[ Szerkesztve ]

(#218009) joergie


joergie
őstag

Ez a black market eddig is ilyen volt? hogy van fél perced megvenni, kb 5-6szor tudsz ráklikkelni a purchase-re, és mindig kidob hibaüzenettel, hogy

Error processing payment. Please try again later.

Annyira nem bánom, de a szándék megvolt hogy beruházzak.

Nézzétek a jó oldalát. Nem hajnal 5kor keltetek fel egy ilyen napindító "sikerélményért".

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#218010) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Hát hiába nyomtam folyamatosan, ötször kaptam hibát vásárlásnál majd el is fogyott :D Sok haszna így nincs az 5 perces késleltetésnek. Nem baj, akkor marad továbbra is 100 milla kreditem

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#218011) kchryss


kchryss
addikt

Gratulálok a WG-nek, megint jól leprogramozták a vásárlást!
Azonnal rányomtam a vásárlásra, 4x is megpróbáltam miközben pörgött lefelé a darabszám és mindig hibaüzenetet kaptam. Nem engedte megvásárolni ...

"Hiba: Hiba a fizetési művelet során. Kérlek, próbálkozz újra később."

"Hiba: Hiba a fizetési művelet során. Kérlek, próbálkozz újra később."

"Hiba: Hiba a fizetési művelet során. Kérlek, próbálkozz újra később."

"Hiba: Hiba a fizetési művelet során. Kérlek, próbálkozz újra később."

"Művelet nem elérhető Minden ajánlat elfogyott."

[ Szerkesztve ]

(#218012) joergie válasza kchryss (#218011) üzenetére


joergie
őstag

Lehet tök kamu az egész, nem is kapott senki teknőst. beküldenek pár tesztelőt ma randomba, mintha valaki kapott volna, holnap már úgyis az aznapi ajánlattal feszít randomban. ;]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#218013) notika77 válasza joergie (#218012) üzenetére


notika77
senior tag

Többszöri próbálkozás után többeknek sikerült a klánban behúzni.

(#218014) Lunky88 válasza notika77 (#218013) üzenetére


Lunky88
tag

Én szét spammeltem a vásárlás gombot miközben a szemem előtt fogyott el pillanatok alatt... Köszönjük WG!

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#218015) dualface


dualface
tag

Hát remélem progettoból meg renegade-ből több darab lesz :D

(#218016) po1son


po1son
addikt

Mondtam én hogy kell ide a script... ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#218017) Balcsix válasza po1son (#218016) üzenetére


Balcsix
senior tag

Fogadni mernék, hogy nagyon sokan csinálják így!

#218015dualface
Ha ez ilyen hamar elfogyott, akkor azoknál fel fognak robbanni a szerverek a sok klikk spamtól. :D

(#218018) e-newsee válasza po1son (#218016) üzenetére


e-newsee
addikt

Gyorsabban kattintgattam, mint ahogy a gomb engedte, de mégsem tudtam behúzni. Vagy 10x dobott ki hibával, aztán elfogyott. Ezen nem segít a script. Szerintem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#218019) zozyk válasza joergie (#218012) üzenetére


zozyk
addikt

Nekem sikerült behúzni. :B

(#218020) manu75 válasza peterson79 (#217967) üzenetére


manu75
aktív tag

Szia, köszi a választ. A fogj fel 2x sebzéssel kínlódok orosz tankkal. 4 egységet kellene csinálni 3 megvan és a másodlagos része is már kész. De tankom az obj705a van hozzá, de mivel csatánként állandó a 3 arty és ha az első lövés pattan is a második már HE szóval mostanában csak szívok vele. Még 3-4k-ig el is szoktam menni, de addigra meg a csapat fogy el. Utolsónak 8k+ volt a felfogott sebzés, de mivel kilőttek így nem kaptam meg a 3x szorzót amivel meglett volna.

(#218021) Djuree válasza e-newsee (#218018) üzenetére


Djuree
félisten

ha gyorsan nyomogatod csak rosszabb. ha varsz egy kicsit minden nyomas utan akkor nagyobb esellyel sikerul, csak mondom. ;)
igy sikerult tobb embernek is...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218022) Geller72


Geller72
veterán

Ez a teknős annyira nem hat meg. Ha akartam volna, már prém shopból meglenne. (Talán 2019 őszén volt utoljára. :U )

[ Szerkesztve ]

(#218023) e-newsee válasza Djuree (#218021) üzenetére


e-newsee
addikt

Az első pár kattintásnál megvártam, amíg visszatér a gomb, de aztán meguntam. Szerintem nincs összefüggés. A klikkelésedet elküldi a kliens a szervernek, ami sorrendbe állítja a sokezer másik klikkeléssel, és vagy befér az egyik szabad sloton, vagy nem. Mint a vizsgajelentkezés a Neptunban a legjobb időpontokra.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#218024) Geller72 válasza e-newsee (#218023) üzenetére


Geller72
veterán

Azt írják a hivatalos fórumon, hogy nem számítottak ekkora érdeklődésre. :D. 10-15 sec alatt elfogyott és annyi klikk jött rá, hogy nem bírta feldolgolzni a rencer. Szorri, meg minden, de így jártál. :DD

(#218025) e-newsee válasza Geller72 (#218024) üzenetére


e-newsee
addikt

Annyira nem bánom, de gondolkodtam a brit TD-ken, ahhoz jó lett volna egy prémium tanknak. Ha ez egy Renegade-del van, akkor morcosabb lennék.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#218026) peterson79 válasza manu75 (#218020) üzenetére


peterson79
őstag

melyik tank és melyik küldi? fejből nem vágom már. hátha tudok segíteni mivel érdemes próbálkozni.

(#218027) Geller72 válasza e-newsee (#218025) üzenetére


Geller72
veterán

"Ha ez egy Renegade-del van, akkor morcosabb lennék."
-Majd annál is ez lesz. Arra szerintem sokkal többen várnak.

(#218028) manu75 válasza peterson79 (#218026) üzenetére


manu75
aktív tag

excalibur, unió-12 küldetés, elsődlegesből megvan 3 (4 kell) a másodlagos már megvan.

(#218029) po1son válasza Geller72 (#218024) üzenetére


po1son
addikt

Az lett volna korrekt ha ebből lett volna 25e és nem a hajnali ajánlatnál. Remélem progettobol több lesz, mert ha nem jut nekem, akkor olyan bosszús levelet írok a supportnak, hogy hardware bannt is kapok az account mellé. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#218030) Geller72 válasza po1son (#218029) üzenetére


Geller72
veterán

Mondjuk biztosan nehezükre esne legalább annyi infót kiírni, hogy mi következik holnap rehhel pl. :U

(#218031) kchryss válasza e-newsee (#218025) üzenetére


kchryss
addikt

Ugyanerre gondoltam én is. A legrosszabb prém tank is megéri kreditért akkor is ha nem játszol vele csak megy a gyűjteménybe. Viszont ha már a wg technikai bénázása miatt lemaradtam róla akkor jó hogy nem a prototyp vagy a renegade ment a levesbe hanem ez.

Ha pár másodperc alatt elfogy a teljes készlet amire 8 óra lenne akkor ott eladói szempontból nem sikerült jól az igényfelmérés. Vagy a készlet volt kevés vagy az ár volt alacsony. Mivel gondolom nem akarnak sokkal több tankot eladni mert az a későbbi eladásokat csökkenti így az árat kellett volna magasabbra belőniük. Ha 10m-ért adták volna valószínűleg akkor is elviszik mind, de akkor talán nem ilyen gyorsan. Gondolom tanulnak belőle és legközelebb változtatnak mert nekik az az érdekük hogy a lehető legtöbb kreditet és goldot leszívják a játékosoktól amit még pont kifizetnének érte és az sem érdekük hogy a másodperces készlet kifogyás miatt mérgesek legyenek a játékosok.

(#218032) Viktoár


Viktoár
addikt

Ebben az állapotában a blackmarket csak fuckmarket.

Üdv:Viktor

(#218033) Gyuri27 válasza Geller72 (#218024) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez megint olyan jól sikerült wg megoldás mint minden más. A válasz meg még alá is megy. Lassan a föld túl oldalán lesznek. Mert lejjebb már nem igazán van.

Amd - Radeon - Ryzen

(#218034) peterson79 válasza manu75 (#218028) üzenetére


peterson79
őstag

hali.

fuh, kemény dió, de eddig mivel csináltad? Ha összejött 3, lesz abból négy is. Sajnos nem emlékszem Én mivel csináltam meg, de ez is nagyon szerencsefüggő...

Egyébként talán: SU-100M1 vagy SU-101, Obj. 257, T10, IS-M. Kínaiakat nem ismerem, azokkal nem játszottam még.

A TD-k picit könnyebbnek tűnnek, mert kevés HP-juk van, de nem annyira azok, mert low tier-ben megszívatnak simán..de azért próbának, hátha összejön vele. Mivel többnyire messziről lövöldözöl, nem leszel túl könnyű célpont.

Tudom, hogy nincs meg mind, de némelyikre érdemes időt szánni. Nekem az SU-101 nagy kedvencem volt.

(#218035) Swinegod


Swinegod
őstag

Na ezen a meccsen komplett autizmust kapott az St 2-m szórása
[Replay]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#218036) manu75 válasza peterson79 (#218034) üzenetére


manu75
aktív tag

Hát 1 hónapja biztos kínlódok ezzel az utolsóval. Csak ha meg kiváltom, hogy megcsináljam a 15-ös küldit utána meg visszamegyek erre, hogy kivegyem a tokent tartok tőle, hogy nullázza a küldit és még ez a 3 is elveszik amit eddig megcsináltam. Eddig az obj705a-val csináltam, más orosz tankom nincs amivel lehetne, kisebb tierben nem próbálkoztam, meg tankom sincs olyan. Na hagyok még egy kis időt rá, hátha bead egy kedvező leosztást. Előbb is 4200-ig jutottam aztán gyors garázsmenet.

(#218037) joergie


joergie
őstag

Kiderült, hogy a bia nem számít epic vagy battle hero medálnak(legalábbis ha ingame jön létre a platoon).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#218038) tumikas


tumikas
csendes tag

Ahogy tapasztalom valakinek nagyon nem tetszett a black market a mai napon. :)

(#218039) kchryss


kchryss
addikt

Nem is tudtam hogy kajzoo-nak van rajongói klánja. Ma összefutottam az egyik taggal.
[MONKO]

(#218040) BÁ Nutrition válasza kchryss (#218039) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem olyan regi, mindenkit felvesznek :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#218041) notika77 válasza notika77 (#217937) üzenetére


notika77
senior tag

Úgy tűnik most dőlt meg az, hogy a világítás színének köze van az ajánlat típusához. Az RBFM fehér, a mai E50M skin pedig sárga világítást kapott és mindkettő reggel, arany licitért (volt) elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#218042) peterson79 válasza manu75 (#218036) üzenetére


peterson79
őstag

Tudom, írtad, hogy nincs meg csak az obj 705a, de később is jó lehet valamelyik. Mondjuk van olyan ahol sebezz kétszer annyit, mint az életerőd, de az azt hiszem arty-val is teljesíthető.
A 705 azért nehezebb, mert sok a HP-ja és ahogy Te is tapasztalod, mai metában ahol HE és premium ammo eső van, elég nehéz blokkolni azt a sok ezer pontot...de ha elég kitartó vagy összejöhet egyszer :)
Nekem most a Bloc 2 van beakadva. A shellproof kell, azaz blokkold a HP-d mennyiségét és maradj is életben.... szerinted? Ez hol múlik rajtam? Mármint oké, a blokkolást nekem kell lehozni, pl vk100-al viszonylag könnyű, de győzni is kellene :DDD ilyen társakkal, mint most akik vannak? Háááát, érdekes kihívás.

(#218043) Djuree


Djuree
félisten

450-ért vihető vajon a 3d skin? ennyit még megérne, többet nem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218044) notika77 válasza Djuree (#218043) üzenetére


notika77
senior tag

Én visszavettem 255-re a korábbi bidem, de most nézegetem a skint és tetszik! Szóval lehet felemelem 350-re :)
Hajnalban 30k körül volt az érdeklődők száma a két szerveren és 55k van bedobva. 13 óráig lehet nem is lép fel 55k játékos a szerverekre (ha nem lenne a COVID ez lehet igaz lenne, de az iskolák és egyebek bezárása miatt ez valószínűsítem most nem igaz).

(#218045) e-newsee válasza notika77 (#218044) üzenetére


e-newsee
addikt

Ma még van suli, majd hétfőtől nem lesz.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#218046) Djuree válasza notika77 (#218044) üzenetére


Djuree
félisten

nekem annyira nem tetszik, de mivel szeretem a tankot így ez is kell. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#218047) notika77 válasza e-newsee (#218045) üzenetére


notika77
senior tag

Orbánisztánban, de máshol más szabályok vannak.

(#218048) joergie válasza manu75 (#218036) üzenetére


joergie
őstag

Anno asszem IS-M-el csináltam meg, ,eg direkt ilyen célra hagytam meg az o-i-t, és még van egy legénységem is bele japán tigerből. szerintem ha hightier vagy o-ival, és messziról löveted magad kicsikkel, simán meg lehet csinálni. csak szokatlan dolgot kell csinálni.

meg ennek a 705anak a sidescrape képessége is szokatlan, már az is-m-nél is sokkal https://tanks.gg/tank/obj-705a/model [link] , és így már az alja is hatékonyabb.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#218049) Geller72 válasza notika77 (#218044) üzenetére


Geller72
veterán

Szerintem felesleges még ekkora licit is. Ennyi E50 a játékban sincs, nemhogy mindenki akinek megvan, megvenné a skint. A 260 gold kb erre elég licitnek.

(#218050) joergie


joergie
őstag

Ne rosszul vágtam be a linket, szóval szokatlanul nagy szöget elbír az is-m és a 705ös oldala is sidescrape-ben, és így már működik az aljának is a páncélja.

Viszont megtaláltam a reddites posztot, ahol benne van a tavalyelőtti blackmarket, meg a tavalyinak a fele egy excelben. Háááát. Szerintem drágulni fognak a dolgok. 403at tettem az 50m skinre. valaki írta itt hogy a 8óra vége előtt 5-10 perccel kiadják a nyerte licitek átlagát? vagy ilyesmi. beállítottam időzítőt azt megnézem és módosítok.

2019 and 2020 Black Market difference spreadsheet. : WorldofTanks (reddit.com)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.