Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#198001) Met válasza kchryss (#197994) üzenetére


Met
nagyúr

Úgy értettem hogy úgy rémlik tavaly a BM ikon ott volt mindig, most viszont csak akkor jelent meg amikor idő lett.
Megvettem a Lansen-t. Valamire csak jó lesz:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#198002) h1mpi válasza egyedülülő (#197997) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én meg tudtam volna venni, de nem kellett... reggel 5-kor lesz a következő??? Ezek normálisak???? :Y

(#198000) kchryss: 5000 db volt

[ Szerkesztve ]

(#198003) Gyuri27 válasza galervin93 (#197995) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mire beadta a piacot nem volt egy darab se. Kb 1-2 perc. Szép munka wg.
Egy darab mod sincs fent.

Mennyi volt?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#198004) notika77 válasza kchryss (#198000) üzenetére


notika77
senior tag

12900 körül volt mikor beléptem, de már 16:59-kor elkezdtem megnyitni a boltot. 2 percre volt elég.

[ Szerkesztve ]

(#198005) egyedülülő válasza kchryss (#198000) üzenetére


egyedülülő
senior tag

8,5 millió ezüst- Amikor én becsatlakoztam, olyan 4000 körül volt.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#198006) ooloo válasza notika77 (#197990) üzenetére


ooloo
őstag

Nekem fent van az Aslain+xvm és gond nélkül mp-re pontosan megjelent a feketepiac felülete . Feleslegesen ne riogasd a nagyérdeműt ... :N

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198007) Dr.Én válasza kchryss (#198000) üzenetére


Dr.Én
veterán

8.5 milla credit....hamar be is szereztem :DDD

WOT: kissio

(#198008) e-newsee válasza kchryss (#198000) üzenetére


e-newsee
addikt

Mikor én beléptem a boltba, volt 2600db. Kb pár másodpercenként lepörgött belőle 3-400.
Szerintem olyan 3000-3500db lehetett.

Mivel a bolt mindig szarozik első indításkor, érdemes azt csinálni, hogy pár perccel korábban belépni a boltba, átmenni egy másik fülre, aztán csak visszakattintani a BM-re, amikor eljött az idő.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198009) ooloo válasza Dr.Én (#198007) üzenetére


ooloo
őstag

Nem fogsz csalódni .... patent kis gép .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198010) ollie válasza Argh! (#197998) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mennyibe került?

Közben látom, már írták.

[ Szerkesztve ]

***

(#198011) Argh! válasza ollie (#198010) üzenetére


Argh!
aktív tag

8.5M credit :K

(#198012) e-newsee válasza Met (#198001) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem innentől most is ott lesz, csak ugye most nyílt meg először, gondolom azért nem volt ott eddig az ikon.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198013) kchryss válasza egyedülülő (#198005) üzenetére


kchryss
addikt

Azért az vicces, hogy tavaly egyetlen egy kredites prém tank volt ami még nem volt meg nekem, a T34B. Most végre vásárolhattam volna valami értelmeset, van is 20m kreditem, erre hiába nyomtam a boltra 17kor, 2 percig inicializált majd mire végzett már nem maradt semmi.

Nincs semmilyen mod-om, vanilla kliens.
Szép munka volt WG, kurva nehéz lett volna betenni mondjuk 15 000 darabot belőle, hogy azzal felmérjék mennyi az igény a fekete piacra.

(#198014) Sungoo válasza Gyuri27 (#198003) üzenetére


Sungoo
addikt

Egészen pontosan 2 perc, 4 másodperc volt. ;]

(#198015) notika77 válasza kchryss (#198013) üzenetére


notika77
senior tag

Több, mint 12900 darab volt. Valószínűleg pont 15k-ról indult.
16:59-kor nyomtam rá a bolt megnyitására és 70-80mp alatt nyílt meg.

[ Szerkesztve ]

(#198016) dualface válasza kchryss (#198013) üzenetére


dualface
tag

Blackdog is volt 5 milláért tavaly.
Meg ha jól emlékszem a T34B kétszer is volt.

(#198017) e-newsee válasza kchryss (#198013) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem nagyon jól felmérték a tavalyival, hogy mekkora az igény. És azt is tudták, hogy tele van mindenki kredittel.
Mondjuk én is azt hittem, hogy valami semmitmondó tankkal indítanak. De lehet, hogy ez volt a trükk. A fene tudja, mi jár a fejükben. Viszont az látszik, hogy egyik tippelt lista sem jött be, mert ha jól emlékszem, egyikben sem volt bent a Lansen C.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198018) e-newsee válasza dualface (#198016) üzenetére


e-newsee
addikt

De ő olyanról beszélt, ami neki még nem volt meg.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198019) kchryss válasza dualface (#198016) üzenetére


kchryss
addikt

Blackdog, caernarvon ax, is6b, t34b voltak tavaly 8-as prémek kreditért. Ebből nekem a blackdog, caernarvon ax és is6b már megvolt, így nem tudtam őket megvenni, csak a t34b-t tudtam megvenni.
Eddig nekem totál szopás a fekete piac. Ami tankért én fizettem azt osztogatják a többieknek amikor meg végre a jó oldalán lehetnék a brének akkor lekésem saját hibámon kívül.

Tavaly kb fél órán át vásárolható volt blackdog.

A készlet méretének beállítása nagyon fontos. Azt már tavaly is bebizonyították, hogy ehhez nem értenek. Voltak tankok amik 1 perc alatt elfogytak és volt amiből másnapra is maradt készleten, mert nem kellett annyiért senkinek.
Akkor van jól belőve a készlet és az ár, ha másnapra elfogy a teljes készlet, de mindenki meg tudta venni a tankot aki akarta. Ideális esetben 5-10 óra alatt kéne elfogynia a készletnek, annyi idő alatt mindenki el tudja dönteni kell-e neki. Na a mainál a készlet rohadtul kevésre volt beállítva.

[ Szerkesztve ]

(#198020) Gyuri27 válasza Sungoo (#198014) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ja addig germózott a bolt. Fasza.
Amúgy 100k-s szeróra 5 ezret berakni. Pfff.

dualface: az az egy tank érdekelne igazából. 5 misiért az nagyon jó vétel.

Amd - Radeon - Ryzen

(#198021) Dr.Én válasza ooloo (#198009) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én is úgy vettem észre , mind külső szemlélőként, mind pedig most az első csata után
Még van 44 milla ezüst, szóval kíváncsian várom kijön még majd... :DDD

WOT: kissio

(#198022) e-newsee válasza Gyuri27 (#198020) üzenetére


e-newsee
addikt

Most komolyan, egy egész jó gépből árasszák el a játékosokat? És nem 5k volt, ahogy írták, hanem 10k fölött. Gondolj bele, hányan megvették már anno pénzért, plusz még az a mondjuk 13k, ami most volt. Így is rengeteg felhasználónál van már. Ki fogja ezután megvenni, amikor megint lesz a prémium shopban?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198023) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Nekem asszony pajtás vette meg, jó dolog ha az ember nem szingli. ;] Tegnap meg jól elfelejtettem eladni ezt azt... :o :((( 5tank /nap az eladási limit ugye? :F

(#198024) kchryss válasza e-newsee (#198022) üzenetére


kchryss
addikt

Nyugodtan eláraszthatták volna, nem meta gyilkos tank.
De ha nem akarnak árasztani akkor az ár volt rosszul belőve. Adhatták volna 2x ennyiért is akkor is elfogy, csak kicsit lassabban és 2x annyi kreditet kivonva a játékból.

(#198025) dualface válasza kchryss (#198019) üzenetére


dualface
tag

Bocsi, elsiklottam afelett, hogy neked nem volt meg.

Nekem pont két percet karikázott a shop, mire betöltött, pedig 16.50kor beléptem a játékba és 17.00kor rányomtam a gombra...úgyhogy én is beszoptam.

Szerintem is szarul van belőve ha 2 perc alatt elfogy. Bár én nem mondanám azt, hogy másnapig tartson ki pl egy jó tank, de ha marketinges lennék a WG-nél az első napra biztos, olyat raknék be, ami jó tank, viszonylag drága és sokat raknék be, hogy már az első nap elbassza minél több ember a pénzét, aztán a mégjobb ajánlatokra, meg nyíljanak a pénztárcák és vegyék a prémfiókot credit farmolásra. Ők nem így gondolták.

(#198026) lacibacsi válasza kchryss (#198024) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Nyugodtan eláraszthatták volna, nem meta gyilkos tank."

Igaz. Sőt vannak olyanok is, akik csak azért vásárolnak, mert éppen nincs meg nekik az amúgy jó kondíciókkal kínált tank, aztán szépen meg is feledkeznek arról, hogy mi is áll a garázsukban csak azért, hogy rácsodálkozhassanak, hogy "jéé, nekem mim van?!?!?"...
(Laci bácsi esete a Caernavon AX-el... :B )

(#198025) dualface: Szerintem meg pont hogy tudatos. Most 2 perc alatt elfogyott minden 8,5 millióért, holnaptól jön valami más, ami már kicsit többe (vagy nagyon sokkal többe) kerül, de a júzerek megveszik nagyon gyorsan, nehogy elfogyjon. A végén kiteszik az MS-1-et 100 milla kreditért, de az addigra beidomított vásárlóközönség szó nélkül viszi majd 2 perc alatt is akár...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#198027) Macka válasza kchryss (#198000) üzenetére


Macka
veterán

Nem tudom, ded minden csatában oldalanként 4 van belőle.

(#198028) Stigma.HC válasza kchryss (#197988) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Na megnéztem legalább ezt a TeamVieweres dolgot. Megy lazán telefonról. Mondjuk pont vasárnap hajnalban lenne rá szükségem amikor épp a hegyekben túrázok, ott pedig nem sok esélyem van mobilnetre :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#198029) ooloo válasza Dr.Én (#198021) üzenetére


ooloo
őstag

Én a Waffentrógert várom . Igazából csak az érdekel a lehetséges kínálatból . Azt gyanítom - ha egyáltalán berakják - , hogy az utolsók között lesz a piacon . Noha manapság gyakorlati értéke édes kevés lenne , azért sokan adnának érte 50e aranyat . Ha 3-4 csatánkét egyszer ki tudnál tárazni egy szerencsétlenen , már megérte ... az az érzés ... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198030) kchryss válasza dualface (#198025) üzenetére


kchryss
addikt

Ha 2 perc alatt elfogy a cucc az kudarc és azt jelenti, hogy nem jól lőtték be vagy a készletet vagy az árat. Nem kell kitartania másnapig, de azért pár órát illene neki.

(#198031) Dr.Én válasza ooloo (#198029) üzenetére


Dr.Én
veterán

valahogy sejtettem hogy ezen célból szeretnéd!
De simán kinézem belőlük hogy lesz még itt hasonló jó áron, finom prém tank is...

WOT: kissio

(#198032) Gyuri27 válasza kchryss (#198030) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egy 10-es tank mennyi is? És az odáig vezető út? Az árral nem volt szerintem baj.

Amd - Radeon - Ryzen

(#198033) ooloo válasza Dr.Én (#198031) üzenetére


ooloo
őstag

Ha lesz Caernarvon AX , azt is ajánlom a figyelmedbe . Ha már van a garázsodban 1 , akkor nem szóltam .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198034) Argh! válasza kchryss (#198030) üzenetére


Argh!
aktív tag

Biztos elfogyott volna ennek a többszöröse, szerintem nem akartak többet kiszórni. Az ár szerintem se reális, 8as prém tank 8.5m creditért ajándék kb. :K

[ Szerkesztve ]

(#198035) e-newsee válasza kchryss (#198030) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha így nézzük logikus, de szerintem a pár óra is sok már. Akkor már nincs az az érzése az embereknek, hogy sietni kell, mert elfogy. De mondjuk ha sikerülne belőni egy fél órát max, akkor már fel vannak spannolva a játékosok annyira, hogy képesek eladni a fél garázst, csak hogy megvegyék az aktuális tankot, mert "Úristen, minnyá elfogy! :Y "

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198036) Dr.Én válasza ooloo (#198033) üzenetére


Dr.Én
veterán

Már meg van...még akkoriban szereztem be amikor bejött a játékba :)

WOT: kissio

(#198037) ooloo válasza Dr.Én (#198036) üzenetére


ooloo
őstag

Akkor passz ... Ahogy néztem , a lehetséges választékok listáját , nincs közöttük kihagyhatatlan ajánlat . Kivéve 1-et ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198038) Dr.Én válasza ooloo (#198037) üzenetére


Dr.Én
veterán

szerintem azok amik tavaly voltak, tuti nem lesznek majd....de akad még jó pár olyan tank amit simán képesek lennének bedobni... ;]

WOT: kissio

(#198039) Jadro


Jadro
veterán

Ezek az új időpontok nekem totál nem jók, de legalább nem kell izgulnom ezen. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#198040) wwenigma válasza ooloo (#198029) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha valoban benne lesz, akkor a jatekfile-ok között meg kell jelenjen elotte szoval jo kerdes.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#198041) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

latom nem sokaig tartott ki a lansen :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#198042) ooloo válasza wwenigma (#198040) üzenetére


ooloo
őstag

Ne keseríts el ... úgy várom , mint a mannát . ;] Persze , csak addig kell ennyire , amíg nincs a garázsban . Ha már bent lesz , már nem is érdekel annyira . Ismerem magamat , hogy ezt előre tudjam . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198043) e-newsee válasza ooloo (#198042) üzenetére


e-newsee
addikt

Pláne, ha egy tárból 3-at benyel valami kerekes g€ci.:)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#198044) HellGreg


HellGreg
őstag

Korrekt dolog ingyen adni valamit amiért mások pénzt adtak? Lásd Lansen kreditért...
:W

(#198045) Met válasza galervin93 (#197970) üzenetére


Met
nagyúr

14 csata kellett hozzá. :W
Első hat után lejárt a prémium.
1. lost
2. lost
3. lost
4. lost
5. lost
6. lost
7. lost
8. lost
9. win
10. win
11. win
12. lost
13. lost
14. win

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#198046) Argh! válasza HellGreg (#198044) üzenetére


Argh!
aktív tag

Senki nem kényszerit senkit hogy pénzt költsön egy játékra. Miért fáj valakinek hogy creditért lehet prémium tankokat venni? :U

(#198047) inferno88 válasza HellGreg (#198044) üzenetére


inferno88
őstag

Mindenkinek adott a lehetőség, hogy kivárja az esetleges creditért megszerezhetőséget, szóval ezen felesleges felháborodni.

Már be is állítottam az ébresztőt reggel 4:45-re, bár valszeg csak egy kis tier 3-as szutyok lesz bent, de biztosra megyek.
Tavaly amit akartam, azt megvettem, vagyis majdnem. Mondtam asszonynak, hogy hazafele ő vezet, mert nekem a notebookkal az ölben kell várnom az ajánlatot. Aztán addig nyávogott, hogy nem akar vezetni, amíg beadtam a derakam. Mikor este megláttam, hogy a Cérna AX volt bent néhány misiért, akkor a fejem csapkodtam a falhoz és megfogadtam, hogy odabilincselem ilyenkor a kezét a kormányhoz.

A Waffentróger nem érdekel, de egy EBR ferrarira/Lorr 40t-re/Defenderre költenék.

Semper fi!

(#198048) ooloo válasza e-newsee (#198043) üzenetére


ooloo
őstag

Még be sem hozták a játékba , de már károgsz .... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198049) ooloo válasza Argh! (#198046) üzenetére


ooloo
őstag

Ilyen alapon berakhatják a nyeremény tankokat is ... nem lehetne zúgolódás , hogy azért a tankokért vért izzadtak . És?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#198050) HellGreg válasza inferno88 (#198047) üzenetére


HellGreg
őstag

"Mindenkinek adott a lehetőség, hogy kivárja az esetleges creditért megszerezhetőséget" :D
Ezt ugye te se gondoltad komolyan? ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.