Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#215001) ollie válasza Swinegod (#214996) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 150m nem brawling távolság.

***

(#215002) ollie válasza jano_77 (#214973) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt írták valahol, vagy úgy látod, hogy kevesebb creditet kapsz?

***

(#215003) Barret001 válasza peterson79 (#214965) üzenetére


Barret001
addikt

Sajnos igen...

(#215004) e-newsee válasza phoenix1989 (#214999) üzenetére


e-newsee
addikt

Ne viccelj, még én is többet keresek egy FL csatával 200k nettónál, pedig a max rangot igen ritkán szoktam elérni. Az én átlagommal is kb 300-350k a nettóm. A FL-nak az a legnagyobb előnye, hogy ott a kiosztott sebzésért kapott crediten kívül a rangokért is kapsz creditet. Az pedig nem függ a győzelemtől. A FL-ban arányaiban sokkal kevesebbet számít a csata kimenetele a creditszerzés szempontjából. Ezen kívül, ha okosan csinálod, akkor jóval kevesebbe kerül a tank javítása, és a lőszerek, hiszen vannak olyan pontok a pályán, ahol ezeket ingyen visszatöltöd. De nem is igazán a kredit számít, mert azt valóban a jó játékosok tudják igazán kimaxolni, hanem az XP, ha sikerül egy tankkal végigmenni egy FL csatán.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215005) Swinegod válasza ollie (#215001) üzenetére


Swinegod
őstag

Tök mindegy brawl távolság vagy nem, ha a Conqueror Gun Cancer az 1 méteres szórásával telibelő egy kilométerről had vigyem már be a papíron pontos hülye ágyúmmal a papír szarokat

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#215006) phoenix1989 válasza e-newsee (#215004) üzenetére


phoenix1989
őstag

és mit kezdesz xp vel egy prém tankon? (azon kívül hogy leválthatod pénzért de ugye erre sem költ mindenki és erre ugyan ugy ott a random.)xD én nem vettem észre hogy bármi előnyöm lenne kredit hozamban a random csatákhoz képest. sokkal több idő . szóval én szerintem nem éri meg. ráadásul hosszú és unalmas számomra legalábbis.

szerk. utána nézve kreditet semmivel nem tudsz többet farmolni legalábbis nincs extra bónusz rá , xp valóban jobb ezt a tank fejlesztéshez érdemes használni . Bár részemről ez is érdektelen mivel tervrajzolás óta nem fejlesztek tankot, egyszerűen csak tovább lépem tervből és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#215007) 3 válasza Barret001 (#214952) üzenetére


3
senior tag

Hagyni kell a WoT-ot, és lilára szopatni. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215008) inferno88


inferno88
őstag

Csak nekem tűnik úgy, hogy a credit boost nem maradt meg egyáltalán?

Semper fi!

(#215009) Thrawn válasza inferno88 (#215008) üzenetére


Thrawn
félisten

Igen.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#215010) wwenigma válasza phoenix1989 (#215006) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Legénységre húzom. Szerintem is jol fizet az FL, jobban mint a sima csata minden szempontból.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#215011) 3 válasza inferno88 (#215008) üzenetére


3
senior tag

Nekem nagy betűkkel írja a kliensben, hogy van, de játszani nem játszom, szóval nem tudom, hogy ténylegesen oda is adja-e.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215012) Barret001 válasza phoenix1989 (#215006) üzenetére


Barret001
addikt

"és mit kezdesz xp vel egy prém tankon?" Van felül egy kocka,legénység fejlődés felgyorsítása!
Persze akinek az összes legénységi tagja 6-7 skilles,annak ez már nem opció...

[ Szerkesztve ]

(#215013) hulp01 válasza inferno88 (#215008) üzenetére


hulp01
senior tag

Nem kell sokat visszaolvasni. ;)

(#215014) phoenix1989 válasza wwenigma (#215010) üzenetére


phoenix1989
őstag

a véleményem továbbra is az hogy nem kapsz több kredót (vagy csak minimálisan), csak többnek hat mert egyszerre többet ír jóvá.

Barret001
Képzéshez van már könyv veszel 2milláért és ott egy 3 skilles legénység, onnantól meg már nehezen fejlődnek és érdemben sem ad sokkal többet. Ráadásul hozzád vágnak egy csomó könyvet :)
Félre értés ne essék biztos vannak akiknek ezek nagyon fontosak és nagyon jól jön (kezdőknek mindenképp)

[ Szerkesztve ]

(#215015) hulp01 válasza phoenix1989 (#215014) üzenetére


hulp01
senior tag

Ne már, hogy kétszer 15 perc kempelés Prokhorovkán jobban fizessen, mint fél óra FL. ;]

(#215016) phoenix1989 válasza hulp01 (#215015) üzenetére


phoenix1989
őstag

évek óta nem mentem 15perces csatát. de ha ennyire szélsőséges dolgokat mondasz akkor az FL en se kapsz sokat ha két csatábol 2szer az első pontokat sem szerzed meg.

(#215017) BloodRay válasza Swinegod (#214982) üzenetére


BloodRay
veterán

Tanulj meg normálisan beszélni először is, nagyon nem a kisöcséd vagyok otthon a gyerekszobádban.
Másrészt sehol nem lett megerősítve, hogy a prém tankok kreditszorzója vissza lesz véve. Az valóban pofátlan húzás lenne, de én semmiféle hivatalos kommunikációt nem láttam még erről...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#215018) jano_77 válasza hulp01 (#215015) üzenetére


jano_77
nagyúr

az a 2x15 perc az sokkal inkább 4x5, vagy akár 6x5 perc, ahol szerintem is nagyon halvány a különbség és abban igaza van phoenix1989-nek, hogy amiatt tűnik akkora BUMM-nak, mert egyben kapod meg azt, amit normál random csatáknál sok csata alatt kapunk meg, de majdnem ugyan annyi idő alatt!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215019) peterson79 válasza Barret001 (#215003) üzenetére


peterson79
őstag

Óóó, hát akkor ne parázzál. Ez még az eleje. Majd, ha olyan 10-15 ezer csata után is itt vagy, ezen a szinten, akkor lesz gond.
Továbbra is ajánlom, hogy nézegessél videókat, tanulgasd a pályákat, tankokat és majd fejlődsz. Azért léphetsz fentebb is Tier-t tekintve. Másabb a játék 4-5 és másabb 8-9 szinten. Tízes még talán sok, de igazából, ha megtalálod a Neked való tankot, akkor az is jó lesz.

(#215020) peterson79 válasza phoenix1989 (#215014) üzenetére


peterson79
őstag

Én is ezen a véleményen voltam korábban, aztán mégis kiderült, hogy sokkal több kreditet termelhetsz FL-ben.

Persze ehhez kicsit jobban kell teljesíteni az átlagnál, de arányában nézve több jön. Én meg ezt tapasztaltam.

Ha lecseréled a legénységet, mert még egy tankba akarsz fejleszteni, akkor jó rá. Nekem első FL-ben úgy emlékszem 3 legénységet sikerült 3 skill-ig húzni, az azért nem semmi, nulláról.
Azóta ez egy kicsit változott, mert variáltak a játékon és nehezebb jól játszani, de még akkor is jobb, mint egy sima random.
Persze nem kötelező, de ne osszuk az igét, hogy ez így szar, meg úgy nem jó.
Nem vagyunk egyformák :)

(#215021) phoenix1989 válasza peterson79 (#215020) üzenetére


phoenix1989
őstag

valamit nagyon félreértettél mert nem azt mondtam hogy szar, és nem osztom az igét, szimplán nem kapsz akkora extra kreditet csak annak látszik. xp ben valóban jön az extra mert a rangokért jár szorzó de 3 skill legénységet nem valami bonyolult létrehozni. mint lejjebb is írtam 2misiért instant 3 skilles :) és azt is leírtam hogy számomra nem nyújt semmi extrát.

(#215022) e-newsee válasza peterson79 (#215020) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem az tetszik benne a randomhoz képest, hogy a hosszabb csata és a nagyobb térkép miatt több a lehetőséged, és hogy még a szarabb T8-asok is jók, mert csak T8 van, így nem kell aggódni, hogy kevés az átütés (pár kivételtől eltekintve). Igaz, hogy van sok EBR 75, de mégis sokkal nagyobb a szerepe a normál lightoknak is, mint randomban.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215023) po1son


po1son
addikt

Szeretem őket, de legfőképpen a küldetésekre kéne, light ágat nem tervezek kifejleszteni a játékban az új fiókkal. Kicsit nagynak tűnik számomra a profilja + az nem tudom mennyire lehet használni passive spotra.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#215024) peterson79 válasza phoenix1989 (#215021) üzenetére


peterson79
őstag

De akkor is rá akarlak beszélni, hogy gyere be játszani és legyél már az agyaggalambom :DDD:DDD

(#215025) Swinegod válasza po1son (#215023) üzenetére


Swinegod
őstag

Egész tier 8-ban neki van a legjobb látótávja, a bulldognál pld meg jobb camoja van szóval másra nem jó igazából csak passzív spotra

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#215026) peterson79


peterson79
őstag

Ez az STB-1 egyébként durva egy valami. Tegnap variáltam a felszereléseket rajta, tettem rá lila szellőzést és bounty stabit, így már 5,38 a töltés és 4000 fölött a DPM. És ez a tank tudja is ezt, nem csak névleges. Mondjuk szó se róla, sokat töltöm a premiumot, mert hajtom a küldetéseket, meg most ToTT is van. De szerintem alaplőszere is jó, bár a Leopard még mindig jobban kézre esik, mint a japó...

(#215027) phoenix1989 válasza peterson79 (#215024) üzenetére


phoenix1989
őstag

Fura a röppályám lehet feladnám a leckét xD

(#215028) po1son


po1son
addikt

Mondjuk nekem beszokott jönni az a játékstílus, amikor csipegetni kell az ellenfélből, ahogy nézem erre egészen alkalmas az agyú. Látótávot én is néztem, hogy távcsővel, rádiós skillel + ventilátor + bia megvan bőven a 445m. Ami meg tetszik benne, hogy 30t a tank, a legtöbb osztálybeli tankot lehet nyugodtan rammolni, ha éppen olyan az adott szituáció (legtöbb tier 7-8 lt 10-15t körül mozog).

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#215029) Barret001 válasza peterson79 (#215019) üzenetére


Barret001
addikt

Nem a saját teljesítményemmel van a gondom. De ez látszik.A hullámvasút idegesít,amit ad a WOT !
Néhány nap múlva olyan leosztást fogok kapni,hogy 2-3 perces meccsek,és mire észbe kapok,nincs mit lőni...

(#215030) Arolotifar válasza Barret001 (#215029) üzenetére


Arolotifar
őstag

Hacsak pár napig megint nem kapsz szopóálarcot :D Tegnap úgy döntöttem, elég volt, nincs több nyálam és a popóm is fáj :DDD Inkább pihentetem 1-2 hétig a WoT-ot :K

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#215031) Djuree válasza jano_77 (#214984) üzenetére


Djuree
félisten

.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#215032) Barret001 válasza Arolotifar (#215030) üzenetére


Barret001
addikt

Most már lehet pihenni,vége a nagy hajtásnak! :D

(#215033) jr1994 válasza ollie (#214974) üzenetére


jr1994
addikt

Ja azt tudom, de ez csak nettó lehúzás. Most a tank kedvezményekre gondoltam hogy azt indokolatlanul későn lehetett kiválasztani. De enélkül meg lehet hogy a Chuck-os móka lett volna túl sovány.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#215034) jano_77


jano_77
nagyúr

Na, felmentem a teszt szerverre és mentem direkt a mai kredit szorzós vita miatt egy Progetto-s kört, hogy eldönthessétek, hogy vettek-e vissza avagy sem a szorzójából!

Aki tudja hogy mit és hol kell nézni, az mondja el, hogy rendben van-e vagy vágtak belőle. Nem volt semmilyen booster, sem prémium csak egy normál csata a prémium Progetto-al.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215035) kchryss válasza jano_77 (#215034) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem rendben van, de amúgy te honnan vetted azt a 35%-ot a teszt szervernél? Én sehol nem találok semmi infót róla.
Kizárt dolognak tartom egyébként hogy a prémium tankok kredit szorzójához hozzányúlnának. Ez akkora böszmeségnek hangzik hogy ha látnám se hinném el.

Az ünnepi kredit szorzót meg én is benéztem pedig én veterán wot-os vagyok. Most már rémlik hogy tavaly is így volt, de elfelejtettem. Úgy terveztem hogy most kérem ki a twitch prime bér tankokat és addig farmolok velük amíg össze nem jön rájuk a 3 mark.
Na mindegy azért nem panaszkodom. Korábbi években szinte semmit nem használtam ki az ünnepi bónuszokból, most azért kihúztam egy csomó tankot és kreditet is farmolgattam ruszki szerveren.
A prém tankos 3 markolást lehet így is megejtem mert fekete piacra 20m kreditet össze szeretnék gereblyézni és a fekete piac előtt szerintem még nem lesz frontline.

[ Szerkesztve ]

(#215036) galervin93 válasza kchryss (#215035) üzenetére


galervin93
őstag

Én vagyok a felbujtó, wotinfon olvastam valahol, de fogalmam sincs hol. Nem túl régi cikk az biztos, tegnap este pár söröcske után viszont már nem emlékszem, hol vót...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#215037) kchryss válasza galervin93 (#215036) üzenetére


kchryss
addikt

Azt olvastam hogy te valahol láttál valamit erről, de Janó olyan magabiztosan írta a teszt szerveres hozzászólását hogy azt hittem konkrétan ki van írva hogy 35%-ot adnak.

(#215038) popey37


popey37
addikt

Grille 15. első tank ászom vele: 1021 alap xp-re megadta.

jó ez a tank, gyors, lehet vele poziciót váltani ha kell, körbeautóztam a 3 artyért a pályát low hp-val.

és úgy hoztuk le a csatát, hogy 5-en nulláztak a mi csapatunkból:

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#215039) galervin93 válasza kchryss (#215037) üzenetére


galervin93
őstag

Én is ezt a 35%-ot olvastam. Lehet ugyanott...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#215040) kchryss válasza popey37 (#215038) üzenetére


kchryss
addikt

Xp számítás szépsége hogy a 0 sebzéses top tier maus 7. lett xp-ben. 535 xp-t kapott ami valószínűleg több mint amennyit a vesztes oldalon a jobban teljesítők kaptak. :)

#215039 galervin93
Minden évben előjön ez a konteós baromság hogy: "háááá már megint mit csinált a köcsög wg, sokkal kevesebb kreditet kapok az ünnepi bónusz lejárta után mint a kezdete előtt, nem visszaállították hanem nerfelték a kredit szorzót !!4négy!!"
Közben meg csak hozzászoktak a játékosok a sok bónusz miatt a sok kredithez és elállítódik az agyuk. Nem képesek objektíven számszerűsítve nézni az eredményeket.
Volt egy klántársam akinek ez volt az egyik kedvenc konteója, húú hogy én hányszor hallgattam végig a karácsonyi bónuszok után a nyekergését. Órákig siránkozott és mondogatta hogy már pedig ő biztosan minden kétséget kizáróan tudja hogy ugyanerre a teljesítményre régebben 234x ennyi kreditet kapott mint most.

(#215041) zodo válasza inferno88 (#215008) üzenetére


zodo
nagyúr

Nálam van...

(#215042) popey37 válasza kchryss (#215040) üzenetére


popey37
addikt

csak azt nem értem mire kapta? hogy mausa van? ;] ;]
az ilyeneken már fel sem akadok, lelövöm a 3 artyt, sebzek 6k-t, kill 6, tank ász, és a felét kapja a semmittevésért.
ha én csinálom ugyanezt 0 xp

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#215043) kchryss válasza Swinegod (#215025) üzenetére


kchryss
addikt

"a bulldognál pld meg jobb camoja van szóval másra nem jó igazából csak passzív spotra"

Konkrétan csak a bulldogoknál jobb a camo-ja egy kicsivel, az összes többi 8-as light-nál rosszabb. Passzív spotnál a sebesség, camo és méret legalább annyira fontos mint a látótáv ha nem fontosabb. A mozgékonyságát nem tudom megítélni mivel nekem nincs meg ez a tank, de a rossz camo és nagy méret miatt pont hogy passzív spotra nem igazán jó ahogy a bulldogok sem.

(#215044) galervin93 válasza kchryss (#215040) üzenetére


galervin93
őstag

Azt írták a legújabb tesztszerón már ez megy, nincs köze a karácsonyhoz.
Persze simán lehet kamu, nekem ia csak azért ütötte meg az ingerküszöböm, mert kellemetlenül érintene.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#215045) 3 válasza kchryss (#215037) üzenetére


3
senior tag

A kiadási megjegyzésekben nem láttam. Szerintem forrongana a net WoT-os része, ha igaz lenne. Talán már Scheffhez is eljutott volna a hír, és kitette volna az Esport 1-re.

Persze a mai prémium tankokban rejlő potenciál indokolná a kreditbónusz 1 alá csökkentését, de nem fog megtörténni.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215046) ollie válasza jano_77 (#215034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez kb annyinak tűnik, mint amit a rendes szerveren is kapnál ennyi sebzésért.

***

(#215047) kchryss válasza 3 (#215045) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem is túl gyorsan lehet már kreditet farmolni, régen sokkal több csata kellett hozzá. Jobban meg is volt becsülve a kredit, kevesebb prém lőszert szórtak. Abban viszont biztos vagyok hogy ha lassítani akarják a kredit szerzést akkor nem a prém tankok kredit hozamát fogják megvágni, mert prém tankokat nem szoktak nerfelni, az mindig lázongáshoz vezet. Ha csökkenteni akarják a kredit szerzést akkor a lőszer árát fogják emelni amit könnyen véghez is vihetnek hiszen eleve bejelentették hogy át lesznek dolgozva a lőszerek. Vagy a javítási költséget emelik, de azt is minden tanknál és nem csak a prémeknél.

Gondolom valami hülye kitalálta hogy kevés kreditet kapott egy csata után aztán a sok birka meg terjesztette tovább. Semmi nyomát nem látom a nerfelt kredithozamnak.

(#215048) nomic


nomic
aktív tag

Újabb pozitív meglepetés a japánoknál, Csi-riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. :DD

Nem értem miért nem játsszák többen ezt a tankot, valami brutális ez a löveg. Lényegében 8 másodpercenként lősz egy tier 8-9-es átlagsebzést. És én még át akartam ugrani. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#215049) ollie válasza nomic (#215048) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Chi ri tényleg jó, de azrét nehéz játszani vele, mert nagy, papírból van, és ahhoz képest nem olyan nagyon gyors, plusz még az alaplőszer átütése is nagyon kicsi. Vagyis kénytelen vagy gondolkodni ahhoz, hogy eredményesen játsz vele, arra meg a játékosállomány döntő többsége képtelen.

***

(#215050) Djuree válasza nomic (#215048) üzenetére


Djuree
félisten

szinte az osszes japan tank jo, najo a heavyk nem. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.