Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#24001) Drenadar válasza Bad Pritt (#23972) üzenetére


Drenadar
veterán

Ember, brit prémium TD van már most is, nem is kis szintű, és állítólag kellemes is... Ellenben Amcsi prémium TD nincs a játékban tudtommal...

[ Szerkesztve ]

(#24002) Angel1981 válasza jano_77 (#23976) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor mi meg homók vagyunk, mert egy tank személyzeteként elsősorban jóvágású férfikatonákat "alkalmazunk"? :D

Bocs, de szerintem is komolytalanok ezek a csajok, legalább is itt.
Én ha ilyeneket akarok nézegetni, akkor ahhoz mást interfészt alkalmazok. ;)
És végképp nem személyeskedni akarok, de jól tudom, hogy nős van?
Már csak azért, mert mondjuk egy 16-17 éves kis kockától ez még úgy ahogy elmegy, de egy nős férfitól különösen komolytalan, de többet nem szólok, engem nem befolyásol semmiben!

PEACE! :R

(#24003) KisApám


KisApám
addikt

NORMÁLIS király MŰKÖDŐ hangokat honnan lehet leszedni (link?)?

Illetve

a KV-1S-re mit érdemes felpakolni?
a 3 lehetőségből kettőt kinéztem:
1 - töltésgyorsító
2 - fejlesztett célzórendszer
3 - ????????????????????

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24004) iwu válasza mcwolf79 (#24000) üzenetére


iwu
addikt

dettó...de már legalább fullos, és van rajta 25k xp...

Nekem tegnap megint a tigrisnél laggolt akkorát, hogy 3v5-nél fullhp-ról füst, mire visszakaptam. De így is top sebbzés lettem:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#24005) Bad Pritt válasza Drenadar (#24001) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja, én úgy értettem 5-ös szintre kéne :R
Én próbálgattam az AT-15A-t, nekem nem jött be, szerencsétlen olyan keveset sebez :(

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24006) bullseye válasza mcwolf79 (#24000) üzenetére


bullseye
addikt

Nagyon jó gonosz kis tank, és meglepően sokat tud sebezni, mert mindenki felderítőnek nézi. Persze T9 ellen általában felderíteni kell, meg néha hátba támadni a legyengülteket...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#24007) [HUN]Dani válasza KisApám (#24003) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

venti

magyarsrac

(#24008) Axel007


Axel007
tag

Sziasztok!!

Szerintetek melyik a legjobb 9-es és 10-es nehéz illetve közepes tank?

(#24009) Chris0321 válasza Axel007 (#24008) üzenetére


Chris0321
addikt

Lényegtelen ki mit gondol ha neked nem jön be.

(#24010) wall2


wall2
tag

Ez mi a fene ? ? ? :N

(#24011) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Azért kicsit alakíthatnának a Mesterlövész kitüntetés kritériumain mert ez így finoman szólva is nevetséges :U

Végülis csak több mint 3x annyit sebeztem, eggyel kevesebbet lőttem, mint ő, de az mind talált és mind átment, de neeee, ne adjuk oda szerencsétlen tohonyának, adjuk a 2K sebzésesnek, aki összevissza lövöldözött, akire látott... :(((

Amúgy a közel 1000-es átlag tp jónak számít ezzel a tankkal? :C

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24012) Bingisz válasza Chris0321 (#24009) üzenetére


Bingisz
addikt

Pontosan. Nincs olyan tank ami a legjobb. Az a tank a legjobb amit a legjobban tudsz használni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#24013) Angel1981 válasza dfsz34 (#23977) üzenetére


Angel1981
veterán

"Sikerült leküzdenem a Ram 2 WR-t 71%-ra, mert egyszerűen olyan kretén idióta bandákat kapok, hogy ha megfeszülök se lehet nyerni, bármit teszek"

Mi van? :U
71%-os a win rated a tankkal, és problémázol? :F

(#24014) Chris0321


Chris0321
addikt

Már is kinn van a hétvégi event, mi történt ezekkel??? A 7 nap prémiumért az M4, T-49, BDR trióval lehet küzdeni.

(#24015) Axel007


Axel007
tag

Akkor egy másik kérdés erről a Foch 155 nerfről mit hallottatok?

(#24016) Bad Pritt válasza wall2 (#24010) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És ez? :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24017) Chris0321 válasza Bad Pritt (#24016) üzenetére


Chris0321
addikt

Erről már vagy 100* volt szó.

(#24018) Jolet


Jolet
őstag

Megvásárolva:
'Maus' sikeresen megvásárolva. Elköltve: kredit: 4 270 000.

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#24019) Bingisz válasza Axel007 (#24015) üzenetére


Bingisz
addikt

Valamikor lesz. Vagy a következő, vagy az utána lévő patchban.

Hágé, wall2: Repost.....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#24020) Bad Pritt válasza Chris0321 (#24017) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem olvasok el minden hozzászólást mindig. És erre hogy tudtam volna rákeresni a fórumkeresővel? "Nagy fehér hetes a kép közepén" vagy mi?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24021) emre válasza Jolet (#24018) üzenetére


emre
veterán

asszem nekem nem fog most akciósan összejönni :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24022) Chris0321 válasza Bad Pritt (#24020) üzenetére


Chris0321
addikt

Elég lett volna a nagy fehér számot beírni egy kis olvasgatás után rájöttél volna, hogy mi a gond. Ha jól írom Jactor mod nem szereti ha kínai tankot lősz. És itt a megoldás.

(#24023) Bad Pritt válasza Chris0321 (#24022) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem az enyém a bug, szakasztárs tapasztalta, de majd továbbítom neki a megoldást :R

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24024) csapee


csapee
senior tag

En a kinai medeket nezegetem most, akinel lattam vagy elhullott elsore vagy kifilezett mindenkit rovid uton. Szakerto kezekben jo lehet?

Csapee

(#24025) nyunyu válasza Bad Pritt (#24011) üzenetére


nyunyu
félisten

Mindkettotoknek 100% a talalati rataja, de o ezt eggyel tobb lovesbol oldotta meg.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24026) Jolet válasza emre (#24021) üzenetére


Jolet
őstag

az Aladár is és a Béla is élvezetes tank volt számomra
a Bélával 206 csata alatt kb. 3 nap alatt végeztem
hihetetlen jól is lehetett keresni vele az akció miatt
megaztán megspóroltam kb. 2 millát a kombi E-100 megvásárlásával + csak az akció után adom el a Bélát és még azon is nyerek valamennyit...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#24027) Kean_Sorbo válasza wall2 (#24010) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ez egy igazi véres csatamező. :)

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#24028) Djuree válasza Chris0321 (#24014) üzenetére


Djuree
félisten

nah ez jó, a T25/2-őt akkor meg is veszem....

Jolet: ma nekem is meglesz, ha bnőm is úgy akarja és enged kicsit gémelni...bár ha nem enged akkor is gémelek, szval meglesz ma. :DDD a béla iszonyat jó tud lenni...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24029) Reaper válasza Djuree (#24028) üzenetére


Reaper
őstag

Én a héten vettem meg :(((

(#24030) emre válasza Jolet (#24026) üzenetére


emre
veterán

Ja, kredit van rá, kifejleszteni nem fogom tudni.
Még csak 56k xp van rajta, és nem hiszem hogy naponta közel 40-50k xp-t még összeszedek vele.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24031) Jolet válasza Djuree (#24028) üzenetére


Jolet
őstag

mióta klántárs vagy nem is játszottunk együtt...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#24032) Bad Pritt válasza nyunyu (#24025) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, nem is azzal van a baj. Csak a játék úgymond nem ismeri el, hogy én ugyanolyan jól lőttem mint ő, de cserébe még át is ütöttem mindent és 3x annyit sebeztem. Ezért kéne megváltoztatni mondjuk úgy, hogy, ha több játékosnak is megvan a 10 lövés, minimum 1000 TÉNYLEGES sebzés és 85%-os találati arány, akkor közülük válassza ki a legtöbbet sebzőt és neki adja.
Panzer I C-vel volt anno úgy mesterlövészem, hogy találtam egy afk KV-t és beletáraztam mindent közvetlen közelről, nem sebzett kb semmit, de nekem adta, mert minden talált. Kicsit unfair volt az is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24033) iwu válasza Djuree (#24028) üzenetére


iwu
addikt

csak ha van free xp-d az ágyúra...
qrwa szenvedés volt nekem az elején (még most is motor nélkül), lassú, kicsit sebez, viszont alig üt át valamit.
a nagy ágyúval már jobb egy fokkal:D
Viszont tegnap meglett az is8 fejlesztés, csak nincs szívem egyik tankom sem eladni, így nem tom, hová vegyem:D
ill a t25/2-t kéne, de még nincs kifullozva...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#24034) Djuree válasza Jolet (#24031) üzenetére


Djuree
félisten

:(
alig játszok mostanában, azt is csak randomban, mire lenne ember szakaszra alig jut időm pár csatára.
gondolkoztam h kilépek, nem foglalom más elöl a helyet aki aktív is lenne. sajnos így alakult, pedig CW-s terveim is voltak, de be kell látnom ahhoz nem ennyit kellene játszani, hanem 3x-4x ennyit. nincs ennyi idő sajnos játszani... :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24035) emre válasza emre (#24030) üzenetére


emre
veterán

ráadásul így kurva nehéz lesz :(((

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24036) Bingisz válasza emre (#24035) üzenetére


Bingisz
addikt

Tegnap az Esl döntőben kapott ilyet a haver, az utolsó fél percben. Nem kicsit voltam tiszta ideg, amikor láttam hogy elkezdte kitárazni az utolsó 50 100-at, és amikor már csak 8 hp volt benne, elkezdett üvölteni, hogy ˝Laggolok, nem tudom lőni!!!˝. De szerencsére győztünk....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#24037) jano_77


jano_77
nagyúr

Két dologban kérném a segítségeteket - már ha hajlandóak vagytok még erre :F :U
1. Ebben tud vki vmi infóval szolgálni?
2. Jagdtiger 8.8 vagy SU-122-44 érné meg jobban? Melyikkel mennyit lehet keresni?

Köszönöm előre is :R

ui: ígérem ezentúl csak azért írok be, ha segítségre van szükségem vagy épp segíteni tudok vkinek ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#24038) Djuree válasza jano_77 (#24037) üzenetére


Djuree
félisten

nesze neked! ;]
[link]
jgtiger 2x annyit hoz...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24039) Angel1981 válasza jano_77 (#24037) üzenetére


Angel1981
veterán

A 2. pontodra válaszolnék! ;)

Nekem egyik sincs meg, de sok sok befolyt infó alapján én egyértelműen a Jagdtigert venném meg!
Sokkal pontosabb ágyú, nagyobb átütés, gyorsabb célzás, sokkal jobb páncél, kredittermelésben meg vitathatatlanul jobb, talán a legjobb a játékban!

Szerk.: megelőztek! :P :)

[ Szerkesztve ]

(#24040) Preda


Preda
aktív tag

Nem tudom mi van manapság, de ilyenek kellenek a nyeréshez nekem ezen a héten. Most nem értem mi van?
Gyakorlatilag az első három emberen kívül nálunk senki nem csinált semmit :( . Tegnap volt a legroszabb 13 ból 3 at nyertem csak. 59% ról lementem valami 56-57-re.

(#24041) Kean_Sorbo válasza jano_77 (#24037) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Mint a többiek, én is a JT-t javaslom. Igaz én a simát hajtom, de a frontpáncélja megfizethetetlen, a 88-assal meg lehet osztani a népet rendesen.

Preda:Az igen. Gratulálok. Legalább megköszönték?

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#24042) Preda válasza Kean_Sorbo (#24041) üzenetére


Preda
aktív tag

Szerinted? :D Olyan magasról tesznek rá, hogy amikor leesik akkor beleremeg a föld 3/4-e :C .

(#24043) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Friss ropogós! DarthWanderers stat fordítás

ha érdekel!

(#24044) Chris0321 válasza Vitiris (#24043) üzenetére


Chris0321
addikt

Kösz, kipróbálom.

(#24045) Djuree válasza Vitiris (#24043) üzenetére


Djuree
félisten

hú ez már kezd kicsit elburjánzani. :) a kevesebb néha több. lassan már a stat oldalt is meg lehet nézni ennyi erővel...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24046) Linkin


Linkin
senior tag

AZ xvm csak nálam halt meg?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#24047) Preda


Preda
aktív tag

Következő elég érdekes eset állt elő 300m -re elvileg nem bokorban álló Löwet nem látom fullos legénységgel + recon + binoval :D. Esetleg ez még nem volna elég akkor még hozzá jön, hogy ebből a szögből sikeresen pattintott vagy 5-6 lövést:D.

[ Szerkesztve ]

(#24048) Jo33by válasza bullseye (#24006) üzenetére


Jo33by
tag

A T-71 az tényleg egy furcsa szerzet. Kezdetben örültem neki milyen jó kis méregzsák, később már alig vártam hogy átvergődjek rajta. Jó lenne ez ha nem Tier 8-9-10-be rakná be mindíg. Ott meg csak csiklandoztam a nagyokat a 150-es sebzésemmel, egyet visszalöttek és pakolhattam. Szóval el is adtam miután átmentem rajta. Az utánna lévő T-69 már jobb egy fokkal. Ez legalább 250 körül sebez, van akit ha oldalba tudok kapni egy ezrest leszedek míg ő egyet üt rám. Élete is több, akár 3 lövést kibirok.

(#24049) Vitiris válasza Djuree (#24045) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Csak simán fordítottam! Én sem ezt használom, Arra jó hogy bárki tudja szerkeszteni ha kell!

Mellette ott a leírás.
Egyszerűbb sokaknak törölni, mint beírni a paramétereket :)

Szvl ez csak ezért ilyen.

(#24050) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Én nem tudom mi van ezzel az MM-el, de a frissítés óta a szinte stock T150-emet, rendre 8-asok társaságába hajítja. Mondani se kell, amíg nincs meg a 107-es cső addig golyófogónak épp hogy elmegyek. Hogy gondolják, hogy bedobnak 2 Tierrel nagyobb Heavy-k ellen? Főleg ilyen felszereltséggel. Megérteném ha light vagy medium tank lennék, de így?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.