Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#83001) h1mpi válasza zozyk (#83000) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Majd holnap szakaszba :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#83002) edari válasza zozyk (#83000) üzenetére


edari
őstag

Velem is így van. Ultolsó meccsek mindig gyalázatosak. Aztán amikor már csak 300xp kell, akkor megyek 1500-asat.

(#83003) sequator válasza lacibacsi (#82997) üzenetére


sequator
senior tag

1., Wg szerint végtelen, de legfeljebb amennyi skillje lehet az adott legénységi tagnak 6-8-9-10 simán. Persze a XP szükséglet exponenciálisan nő, tehát 4-5 skillnél már irgalmatlanul sok XP fog kelleni
2., Vesztes csatára is kapsz valamennyi XPt, az is számít. Néha van akció 2-3x legénységi XPre vagy elit tankban bekapcsolt gyorsított legénységi képzéssel vagy prémium tankban lehet gyorsabban fejleszteni a legényeket
3., a sorrendjük teljesen lényegtelen
4., ingyen (80%) vagy kreditért (90%) csökkentett XPvel lehet eldobni és újraosztani a skilleket, vagy aranyért 100%on
5., az új legénységi tag, amennyiben elit a tank és be van kapcsolva a gyorsított legénységi képzés vagy prémium tank, minden csata után dupla XPt kap, így idővel utoléri a többieket.

sautia

sequator

(#83004) echterion válasza Chris0321 (#82986) üzenetére


echterion
nagyúr

Két csata között van 30-50 mp is, google fordítóval azért elég gyorsan ki lehet szedni a lényeget ezekből.

**********

(#83005) [HUN]Dani válasza Iron Funeral (#82995) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Már a 14-es küldetésnél tartasz? A 8-ast hogyan csináltad meg? :D

magyarsrac

(#83006) SoulReaver


SoulReaver
veterán

BC ammo-t lő, gyorsan javítanám, erre arty pont oda lő és pont lőszerrekeszen és pont abban az ezredmásodpercben, amint rányomok a javításra... Valószínű......

Tegnapi nap szinte adta a jobbnál jobb köröket, csapattársakat... ma megint roller van... Mi ez, ha nem manipulálás? :) Tegnap halál pontos volt a lövege az összes tankomnak, ma, szinte kikerüli a beszűkült- célba vett ellenfelet...

Már szinte nevetek rajta, mert ez már annyira látványosan bundázva van, hogy beszabehu...

(#83007) Bingisz válasza SoulReaver (#83006) üzenetére


Bingisz
addikt

#csúnyagonoszmanipuláltmm

:U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#83008) jr1994


jr1994
addikt

Mi az a szöveg a franciáknál ami nagyjából úgy hangzik hogy [opperdomíír!] ? A richochet lenne? Csak mert Batmobillal az ellenséges Bat-re kettő, és egy kis lightra még egy ilyet lőttem az előbb egy csatában. Ilyen kis papír tankokra a 105-ös ágyúval :W

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#83009) echterion válasza SoulReaver (#83006) üzenetére


echterion
nagyúr

Sajnos van ez így. Én is volt, hogy szívtam, akkor abba kell hagyni, de ez a szándékoltan így megcsinált küldik miatt nem mindig egyszerű.
De például az utóbbi 3 napból kettő is úgy volt, hogy mentem 6-7 csatát, amikből vesztettem összesen talán 2-t, szóval megy ez mind két oldalra egyaránt. Nem manipuláció ez, hanem pszichológia. Az első két-három vesztes csata után hajlamos az ember rágörcsölni, utána már az se megy, ami amúgy szokott csípőből. Ilyen ez, na, sokszor magamon is ezt veszem észre. Olyankor kell otthagyni.

**********

(#83010) SoulReaver válasza echterion (#83009) üzenetére


SoulReaver
veterán

Lehet így, van, de amit tegnap eltalált, azt ma miért lövi mellé? és a többi és a többi... Egyébként egész jól indult, 6-6 nyerő és top sebző voltam, utána cumi-cumi-cumi... Ilyenkor én romlok el? Nem hiszem...

(#83011) szbalogh válasza SoulReaver (#83006) üzenetére


szbalogh
őstag

A javító használhatóvá teszi a sérült rekeszt de ha jól emlékszem a HP-ját nem, vagy csak félig adja vissza. Tehát a második reksztalálattal nagyobb eséllyel pukkansz.

Bingisz: A fejlesztett láncok tényleg kisebb menet közbeni célkereszt diszperziót adnak? Ez új :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#83012) echterion válasza SoulReaver (#83010) üzenetére


echterion
nagyúr

Pedig elhiheted: a +- 25%-ba nagyon, még egyszer: NAGYON sok minden belefér. Számolj csak utána.

**********

(#83013) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Ezt az MT-9-es kigyújtós küldetést nehezen adta meg, de persze következő csatában megint kigyújtottam valakit. Ha nem kell egyből sikerül :D

(#83014) jano_77 válasza Bobyjack (#83013) üzenetére


jano_77
nagyúr

mivel sikerült? 2 napja szenvedek ezzel a küldivel, bármilyen medet viszek, nem adja - direkt csak motorra lövök -, még azt is kipróbáltam, hogy Cromwell-re feltettem a troll gun-t, de arra sem adta meg. Eközben HT, TD-el már többször is kigyújtottam tankot az elmúlt 2 napban. :O :W

(#82998) Simi37: nekem Jagdtigerrel lett meg, de a 15-ből 12 küldit Marder 38T-el abszolváltam. :D
Mindet kitüntetéssel. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#83015) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ha megvan már pl. az öszes TD-s küldetés és megvan a jutalom is akkor ha javítani akarok egy küldetésen akkor gondolom még a jutalom megmarad?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#83016) Zolly444


Zolly444
aktív tag

(#83017) tsiga18 válasza mcwolf79 (#83015) üzenetére


tsiga18
tag

Megmarad, én is újracsináltam 1-2 küldit

(#83018) dfsz34


dfsz34
őstag

A heavy foglalós küldetés, Wz-111-el csinálom, hogy kredit is jöjjön mellé. Windstorm. Átverekedjük magunkat a bal oldalon, 2 fragem is van, a mellék küldetés is rendben, de csak 980 sebzés :W OMFG, ok, még van remény egy is3 foglal csak az még idő amíg befejezi. A városban még harcol pár ellenség, HE-t töltök, elég lesz egy lövés is. Bmeg, két he lepattan vagy crit nulla sebzés :W aztán harmadikra sikerül egy 100 valamennyit lőnöm, sipirc vissza foglalni.

Azt a shitstorm-ot, ami a chat-ben volt, mert 1 ellenség még életben volt és foglalt (minek? hiszen így tudják a pozícióját), de szerencsére messze voltak tőle a többiek. Feltételezem ők is valami küldetésre mentek, mert iszonyat káromkodások mentek a chat-ben :)

Egyre jobban tetszik a perszónális küldetés a játék mellett a chat is egyre több szórakozást ad. Nem is kapcsolom mostanában ki :)

(#83019) Zolly444 válasza dfsz34 (#83018) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Küldetéseket próbáld szakaszban :) Sokat segít ha a másik nem pont keresztbe tesz hanem segít is :)

(#83020) edari


edari
őstag

Valaki itt játszik win8.1 alól?
Most raktam fel, gondoltam megnézem milyen. De a wot csak felugrik aztán be is zárja. Ötlet?

(#83021) neato3loco válasza edari (#83020) üzenetére


neato3loco
senior tag

Úgy játszok. Semmi baja.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#83022) mcwolf79 válasza edari (#83020) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem az oprendszer hibája.
Nálam minden tökéletesen fut 8.1 alatt.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#83023) Simi37 válasza jano_77 (#83014) üzenetére


Simi37
őstag

Ha minden küldinek megcsinálod a másodlagosát is azért jár vmi extra? (az utolsót leszámítva és azon kívül hogy kb a másfélszeresét kapod az alap jutalomnak)

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#83024) Akcok94 válasza edari (#83020) üzenetére


Akcok94
senior tag

én az alól játszok és nincs semmi baj, és laptop szóval nem is egy erőmű.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#83025) edari


edari
őstag

Akkor nem tom mi baja van. Most raktam újra a játékot.

(#83026) Zolly444 válasza edari (#83020) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Játszottam, semmi baj nem volt vele.. Driverekkel minden oké? Rendszergazdaként indítva sem? Kompatibilitási mód(win7)?

(#83027) edari válasza Zolly444 (#83026) üzenetére


edari
őstag

Sehogy se akarja az igazat.

(#83028) Habib[HUN] válasza edari (#83025) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Directx? Én is 8.1 alatt játszom, azt hiszem ilyen gondja volt.

(#83029) Bobyjack válasza jano_77 (#83014) üzenetére


Bobyjack
senior tag

T-62A-val sikerült. E100-al volt csata ahol kétszer is gyújtottam, szerintem a kaliber kicsi ehhez.

(#83030) edari válasza Habib[HUN] (#83028) üzenetére


edari
őstag

Azt elvileg a vga driver felrakja nem?

(#83031) lnk válasza edari (#83030) üzenetére


lnk
aktív tag

Nálam is volt ilyen gond a kliens telepítőt is le kell futtatni úgy már működni fog.

(#83032) edari válasza lnk (#83031) üzenetére


edari
őstag

Ezt kifejtenéd bővebben? Miért indítsam el a telepítőt ha már fent van a játék? Nem kötekedés, tényleg nem értem :DDD

(#83033) lnk válasza edari (#83032) üzenetére


lnk
aktív tag

Feltelepítettem a klienst amikor patchelni akart akkor leállítottam. Bementem a mappába ahova fel volt telepítve onnan elindítottam a launchert és működött. Ezt csináltam és nálam működött.

(#83034) edari válasza lnk (#83033) üzenetére


edari
őstag

Aha. mindjárt kipróbálom.

(#83035) edari válasza lnk (#83033) üzenetére


edari
őstag

Így se :(

(#83036) lnk válasza edari (#83035) üzenetére


lnk
aktív tag

Akkor én nem tudom sajna :F

[ Szerkesztve ]

(#83037) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Halihó.A T-54 kisebb àtütésű top lövege mennyire hasznàlható masszìv gold spammelés nélkül ? Most a nagyobb pennel rendelkező van fent és ìgy is tök jól elvagyok vele csak a célzàsidő fàjdalmas kicsit.Goldot ritkàn lövök vele de van amikor a helyzet úgy kìvànja.Szerintetek érdemes megvennem rà a màsik löveget ?

(#83038) lacibacsi válasza sequator (#83003) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm a részletes választ!

:R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#83039) Plasticbomb válasza edari (#83035) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Eleve hibakeresésből ülj le 1es.

Van a wotnak 2 log fájlja, miért oly pokoli nehéz azokat meglesni elsőre, illetve ide betenni amit ír?????

Az egyik neve: python.log
A másik: Influx_PS.log

Az esetek 90%ékában, ha a wotnak valami baja van, ebben megjelenik, illetve az itt megjelenő infókból el lehet már indulni valamerre. Például mondjuk, hogy hol akad meg!

Abból kurvára nem lehet megmondani, miért nem megy, hogy csak beírod, hogy elindítom és bezárul................

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#83040) edari válasza Plasticbomb (#83039) üzenetére


edari
őstag

És ha erre az a válaszom hogy egyik sincs?

(#83041) rlazol válasza Plasticbomb (#83039) üzenetére


rlazol
addikt

helyesen: egyes alá, leülhetsz. ;]
hibás fikázásért te kapsz egy kicsi fekete pontot. :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#83042) neato3loco válasza Plasticbomb (#83039) üzenetére


neato3loco
senior tag

Kultúráltabban. :((

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#83043) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Na HT-15 után MT-15 is meglett. Ez kitüntetéssel.

(#83044) edari


edari
őstag

Megkérhetek valakit hogy ezt a mappát: C:\Users\User name\AppData\Roaming\wargaming.net\
elküldi nekem? Hiányzik azaz egész mappa, lehet amiatt nem hajlandó elindulni.

(#83045) Bingisz válasza edari (#83044) üzenetére


Bingisz
addikt

Abban a személyes fájlok vannak. Azt nem hiszem, hogy akárki is elküldi neked.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#83046) edari válasza Bingisz (#83045) üzenetére


edari
őstag

Aha. Azt hittem az config fájl.

(#83047) gunga2004


gunga2004
csendes tag

Hali!

Új vagyok a topic-ban, de már régóta játszom Wot-tal.

Az lenne a kérdésem, hogy melyik ágat kezdjem az Amerikaiknál? A nehéz tankokat vagy a közepes tankokat?

(#83048) fradi81 válasza gunga2004 (#83047) üzenetére


fradi81
veterán

Hali

Kezdőknek nehéztank.

Más. láma kérdés hogy van a barakkban chaffe legénységem mikor nincs is kifejlesztve?
Megvan chaffee sport-ból.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#83049) echterion válasza gunga2004 (#83047) üzenetére


echterion
nagyúr

A nehezeket.

**********

(#83050) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, van egy gondom a TD-12 küldetéssel
Az a neve hogy megelőző csapás, feladat:
Okozz sérülést egy ellenfélnek mielőtt ő sérülést okozhatna valamelyik csapattársadnak.

Már az 5. csatában csinálom direkt azt, hogy előrerohanok a su122-44-gyel, szembetalálom magam egy csomó tankkal, belelövök valamelyikbe, szétb@sznak, és hiába sebeztem meg, nincs meg a küldetés...
300-as wn8-akat csinálok a rohadt küldetés miatt és ráadásul nincs meg.

Miért?????????????

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.