Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#24801) Drenadar válasza GeneraL_XTX (#24796) üzenetére


Drenadar
veterán

és ha szeretnél te is olyat, akkor a hitzones skinsre kell rákeresned, pl googleben és máris látod milyen "szép" lesz tőle a játék... viszont hatékonyabb leszel. Remélhetőleg. Egy párszáz csata után le is veheted a modot.

(#24802) Jo33by válasza Drenadar (#24790) üzenetére


Jo33by
tag

És milyen a T-57? Brutál? Most már jöhet bárki szemből is? Én 45K Xp-nél tartok úgyhogy még 205K kéne. Nekem nem gyötrelem a T54E1 csatái. Jókat pörgök vele. Azért a T-69 után ez már sokkal jobb. Nekem az nem jött be annyira. Vagyis azzal "csak" oldalt lehetett támadni. Személyzet folyamatosan ül át a nagyobb tierbe úgyhogy mindjárt megvan nekik a harmadik skill.

(#24803) Djuree válasza octopus666 (#24795) üzenetére


Djuree
félisten

ST-1.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24804) Drenadar válasza Jo33by (#24802) üzenetére


Drenadar
veterán

Még nem mertem vele menni egy kört sem, de az adataiból úgy látszik jó lesz... csak most 80%-os a legénység, sajnáltam erre 800 goldot...
Az első pár tízezer xpnél nekem is tetszett a T54E1, viszont közeledve a 200-hoz már nagyon untam. Ha akarsz valamit elérni ahhoz kb gold kell, engem kb mindig 10-esek közé dobott be, bármi belövi...

(#24805) #95904256


#95904256
törölt tag

Megvan; könnyebbre számítottam. 1589 XP, 4541 dmg és 2488 spot dmg kellett hozzá. Úgy látszik sokan játszanak vele. De valóban jó kis aprítógép. :K Bár egy Type59-ért szemrebbenés nélkül elcserélném. :DDD Rengeteg béna játékost látok játszani ez utóbbival, nem értem, hogyan tudták összeszedni, elvileg csak top játékosoknak van esélyük ilyen cuccra. :U

[ Szerkesztve ]

(#24806) Drenadar válasza #95904256 (#24805) üzenetére


Drenadar
veterán

elfelejted, hogy nagyon sokáig megvehető volt az a járgány bárki számára....

(#24807) GeneraL_XTX válasza Drenadar (#24801) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Thx mindkettőtöknek. De ha csak a piros körvonalát látom a távolból a célpontnak akkor használhatatlan nem? Tehát leginkább csak közelharcban jó.

(#24808) Drenadar válasza GeneraL_XTX (#24807) üzenetére


Drenadar
veterán

Igen, ha nem látod a tank "festését" akkor hasztalan, de ha nagyon messze van a tank, akkor ugyebár elég nehéz lenne a weakspotokat becélozni. Arra a tankra rá se lőjj, ami messze van és weak spot meglövését igényelné... de ezt sztem tudtad.

(#24809) Jo33by válasza Drenadar (#24804) üzenetére


Jo33by
tag

persze ezzel a T54E1-el nem szabad odaállni és löpárbajozni. Városi harcban imádom ahol tudok kerülni a háztömbök "árnyékában". Vagy megyek a tömeggel és megsorozom az ellenséget egy nagy tankot 4 lövésre kiszedek egyből erőfölényben vagyunk. Többiek azért kellenek hogy jelzem ha töltök és segítsenek ki. Általában veszik az adást és védnek, aztán ha feltöltök megint kinyírok egy tankot, megsorozom. Röviden ez a taktika vele, amúgy bádoglemez mindenki átüti.

(#24810) Drenadar válasza Jo33by (#24809) üzenetére


Drenadar
veterán

max sérült tankot ütsz ki vele... 4 lövésed van, átlag sebzésük 390, egy 9es tanknak 1700 körüli hpja van. Mázli kell hogy belehaljon... vagy persze nem 9-es szintű, vagy már sérült. Persze lehet alkotni vele, ma utolsó csaták egyikénél rám akart jönni egy obj. 704, szerencsére volt köztünk egy szikla, és egy td nehezebben fogócskázik. szerencsére. én nyertem. mázlim volt :) de az az általánosabb, hogy ha ott van egy tank, akit ki kellene tudnom nyírni legalább egy golyó lepattan. tök mindegy milyen tank, és mekkora a páncélja, mennyire döntött a páncélja, nagyon kevésszer sebzett a tár mind a 4 tölténye...

de a T57 fantasztikus hogy milyen jó gyorsan betölt :) 20 másodperc alig több mint egy TD töltési ideje, csak ez lő 4et utána :)

(#24811) dorka16


dorka16
aktív tag

ISU=0:8. :W

(#24812) PAtr0n válasza Drenadar (#24810) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ha ezt a HP-s baromságot kivennék a játékból, mindjárt jobb is lenne... a legjobban ez teszi tönkre ezt a game-t. Sérüljön minden modul használhatatlanná, aztán bumm!
Aztán ne kezdjeetek itt fikázni, hogy akkor mennyien játszanának vele, mert játszanának. Ez a HP-s rendszer egy baromság.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#24813) octopus666


octopus666
tag

Ma tényleg eldobtam az agyamat ettől a játékostól :U bánom, hogy nem volt bekapcsolva a videó mentés a beállításba.Azonnal feltöltöttem volna youtube-ra. Szánalom, hogy ilyen egyedek is vannak a wot-ban.

(#24814) Enzolord


Enzolord
addikt

A Jó édes anyukáját ennek a gyökér WGnek, mennék kicsit trollkodni a KV2 vel erre, bedob 8asok közzé, , ha meg véletlen nem ott vagyok, akkor meg pattan a gold, vagy el se tlaálja...
Elmehet a jó édes szibériai fagyálló anyukájába....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24815) Djuree


Djuree
félisten

mióta megvettem az isu-t, 1 csatát nem nyertem vele. :W mi a pöcs van ezzel? vhogy mindig egyedül maradtam sok ellen és vége, pedig nem mentem előre nagyon. ez kész..

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24816) Sanya válasza octopus666 (#24795) üzenetére


Sanya
nagyúr

ha ellenfélként megválaszthatnám őket, akkor az IS-8. sokkal puhább a páncélja, csak a tornya kemény kicsit (jagdtigerrel). Egyebekben a testről sosem pattint.

ST-1: a tornya még oldalra forgatva is néha pattint, mert rossz szögben kaptam el. A teste szemből alig átlőhető. Szerintem ez a tank lassabb, mint az is8, nehezebben átlőhető, és ugyanaz az ágyú van mindkettőn.

Ha inkább med stílusú tankkal van kedves játszani, akkor is-8, ha tényleg elsővonalbeli nehéztankkal akarod nyomni, akkor ST-1

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#24817) Kean_Sorbo válasza Djuree (#24815) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Egy jó tanács az ISU-hoz. Ne nagyon mozogj, ha lősz egyet utána viszont válts mindig pozíciót, ha ott maradsz meghalsz. Abban az esetben ha nincs lehetőség váltásra, a töltés idejére húzódj hátra, amikor a felénél jár kezdj visszamenni.
BL-10-es nélkül meg el se indulj vele, mert elrettentő ereje akkor egy szál se.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#24818) Djuree válasza Kean_Sorbo (#24817) üzenetére


Djuree
félisten

így a troll ágyú golddal azért tud meglepit okozni. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24819) csapee válasza Enzolord (#24814) üzenetére


csapee
senior tag

Lol a Kv2-vel orulj ha nem a hatad moge lo a csuzli:))

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#24820) Kean_Sorbo válasza Djuree (#24818) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Főleg ha mellélő, ami valljuk be már 100 méterről is sikerül neki, elég gyakran. A 10-es ehhez képest egy precíziós szerkezet, amin még a 704-es váz javít. :DDD Én egy centit nem mentem vele a nagyágyú nélkül.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#24821) Djuree válasza Kean_Sorbo (#24820) üzenetére


Djuree
félisten

a su-152-őn meglepően pontos volt a troll. egész messzire is találgatott.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24822) szbalogh válasza Enzolord (#24814) üzenetére


szbalogh
őstag

KV2 tier 8-ban a legjobb :)

Nick: HE_Storm

(#24823) emre válasza Djuree (#24818) üzenetére


emre
veterán

Szerintem meg marhaság a 152-essel kifejleszteni a BL10-et az ISU-n.

Dpm-ben a D25S nagyon jó, ha meg nem tetszik a pontossága akkor hagyd a fenébe, mert a BL10 sem lesz jobb.

az első köröm a bl10-el az isu-n

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24824) Kean_Sorbo válasza emre (#24823) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Akkor hol fejlessze ki, a 704-esen?

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#24825) emre válasza Kean_Sorbo (#24824) üzenetére


emre
veterán

he?

Szerintem fuss neki még egyszer.

Ne a troll gunnal, hanem a 122-D25S löveggel. :)
De nem fogok rábeszélni senkit.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24826) Djuree válasza emre (#24823) üzenetére


Djuree
félisten

lehet kipróbálom akkor azzal is. meglássuk.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24827) Angel1981 válasza Drenadar (#24790) üzenetére


Angel1981
veterán

Micsoda pálfordulat fél óra alatt! :D

(#24828) GrooveHero válasza emre (#24823) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hm..még a régi csatajelentés. Azok a régi szép idők :)) De jó is volt akkor ;)
Nem ma volt, az biztos :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#24829) Drenadar válasza Angel1981 (#24827) üzenetére


Drenadar
veterán

ugye? :D

csak azért volt mert mentem egy "nagyon jó kört" a T54E1-el, és utána úgy voltam vele hogy soha többet :D

(#24830) 04ahgy válasza szbalogh (#24822) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A KV-2 tiertől függetlenül a 107mm-es löveggel a legjobb! Másfélszer gyorsabban tölt, mint a KV-1S, és alig sebez kevesebbet.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#24831) Bingisz


Bingisz
addikt

Az ISU nagyon komoly jószág. Már 2400 fölött van vele az átlag dmgm, de szerintem 2500-2600 simán meglesz vele. Csak azt nem tudom egyenlőre, hogy hogyan fogom túlszárnyalni az object 704-el....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#24832) Kean_Sorbo válasza emre (#24825) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igazad van, elnézést kérek. Félreértettem. Én az SU-n is azt használtam. Gyorsan lő, jó sebzéssel.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#24833) virkir válasza emre (#24825) üzenetére


virkir
veterán

Miért jobb a D25?
Átütésre gold-al gyengébb és kb ugyan annyira kiszámíthatatlan pontosságra mint az ML-20S hiába jobbak az értékei.
Cserébe drága a lőszer bele, azon a szinten kizárólag a prémium lőszerrel ér valamit is míg a 152-es mehet sima HE-vel fillérekért és még a sebzése is jóval kevesebb.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#24834) Angel1981 válasza emre (#24823) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát ez se ma volt! :B
De kár, hogy nem akkor vágtam bele ebbe a játékba!

(#24835) Djuree válasza Angel1981 (#24834) üzenetére


Djuree
félisten

akkor még nem volt ennyi idióta...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24836) Achill3uS válasza GeneraL_XTX (#24780) üzenetére


Achill3uS
veterán

azért hiszi mindenki azt, hogy nem jó móka a kv1s után a többi, mert az alfa dmg onnan majd csak az is-8 x-es top lövegével fog nőni. tier6-tól 9-ig ugyanugy 390 minden csúzlinak az alfája. viszont a relaod és a pen folyamatosan javul. kb more of the same igaz az egész ágra. nekem az első vonalam és végig élveztem. de szerintem ezzel nem árultam el nagy csodát kinek a pap kinek a papné.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#24837) echterion


echterion
nagyúr

Tudjuk már, mi lesz a hétvégi küldetés? Megint lesz hétnapos buzulás?

**********

(#24838) emre válasza virkir (#24833) üzenetére


emre
veterán

Véleménye mindenkinek lehet, de majd ha nem 30 csatád lesz vele akkor vitatkozhatunk is róla. ;)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24839) Enzolord válasza emre (#24823) üzenetére


Enzolord
addikt

És ez nem is az első 2x es szorzó volt, és abban az időben, amikor a td-k még tp büntit kaptak? Az szép..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24840) Drenadar


Drenadar
veterán

WZ132-vel mennyire nehéz 100 ezer xpt kifarmolni? eddig napi pár kört mentem csak vele, de komolyabban rá kellene feküdnöm, de nem nagyon tudom hogy... :(

(#24841) Angel1981 válasza Djuree (#24835) üzenetére


Angel1981
veterán

Én annyira nem szoktam őket szidni (persze előfordul), mert mindig eszembe jut, hogy ha az ellenségnél vannak, akkor "belőlük élek"! :D

(#24842) Achill3uS válasza Drenadar (#24840) üzenetére


Achill3uS
veterán

isten jó tank. gyakorlatilag scout-olni kell vele menni előre elbujni idegesíteni az enemy-t és aztán szépen oldalba lövöldözni őket amikor nem rád figyelnek, no meg persze td-ket irtani közelről. utána a wz-120 na az az igazi szívás tank szerintem. lassabb mint a 132 így más játékstílust követel és ezáltal az alap lövege kb semmire nem jó a 9-es 10-es szinten mert jóval nehezebben tudsz az oldalukba kerülni. top löveggel már jobb lesz de addig nagyon szenvedős. viszont a 121 isteni medium minden tekintetben.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#24843) virkir válasza emre (#24838) üzenetére


virkir
veterán

ISU-val valóban kevés csatám van de már a SU-ra sem raktam fel azt a hulladék ágyút amikor még csak aranyért lehetett prémium lőszert venni.
Semmi pozitívum nincs a szintén pontatlan, gyengébb sebzésű ágyú mellett.
Még azt sem mondhatod, hogy menjen flankolni mert az ISU mozgékonysága mindenre jó de nem arra.
De ugye érvet meg nem olvastam tőled a D25 mellett.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#24844) Drenadar válasza Achill3uS (#24842) üzenetére


Drenadar
veterán

igen a 120 az már médium és nem light :) a 120-tól em félek, viszont a 132-vel csak nagyon ritkán volt igazán jó köröm... ez a scoutolás nem megy nekem, főleg hogy már alig vannak artyk...

(#24845) Spenike


Spenike
tag

Skacok 1 kérdés XVMben hol is lehet beállítani hogy játék közben a jobb oldalt az ellenségnél ne fordítva legyenek a tank nevei?

(#24846) bullseye válasza virkir (#24843) üzenetére


bullseye
addikt

A credites arany előtt egyszerű volt a döntés. Ha valakinek pontosan lőtt az ágyú és gyakran adta be a teljes sebzést, akkor érdemes volt a trollt használni, ha nem akkor simát. Én itt "örömmel" olvastam a beszámolókat akkortájt, hogy mennyire adta egyeseknek, nekem meg néha eltalálta a célt, és sebzett kb. annyit vagy kevesebbet, mint a pontosabb és gyorsabb ágyúk, szóval váltottam. De mindenkinek RNG függő szerintem.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#24847) Cseri0058


Cseri0058
őstag

erre azért büszke vagyok! egyedüli 8-as ként! :D

(#24848) Achill3uS válasza Drenadar (#24844) üzenetére


Achill3uS
veterán

igen a 120-nak legalább már van páncélja. én nem maxoltam ki ugyan, de az alap löveg annyira elvette a kedvem tőle, cirka 140 ezer xp-t farmoljak ki vele a következő 9-es lövegig ami már valamennyire használható ezen a szinten, hogy inkább free-ből átléptem a fenébe.
nem feltétlenül kell arty-ra menni. el kell bujni vele. de nézz youtube-os gameplay-eket a 132-vel, az tud hasznos lenni.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#24849) marked one94 válasza virkir (#24843) üzenetére


marked one94
őstag

Free xp és kész nem tudom mit vitatkoztok :P ;]

You'll Never Walk Alone

(#24850) Djuree válasza marked one94 (#24849) üzenetére


Djuree
félisten

kicsit sok free lenne az. :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.