Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#128001) ollie válasza Jadro (#128000) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van T-54-ed?

mod: igen, azért

[ Szerkesztve ]

***

(#128002) ballington válasza galervin93 (#127982) üzenetére


ballington
addikt

Csatlakoznék az előttem szólókhoz.
Továbbá azt hozzátenném, hogy Én több APCR-t tennék bele. T10-es csatánál eleve azzal indulnék.
Nekem 1600+os 222 csata után, 2. gunmarkig jutottam, amikor is váltottam az M46-ra. De azért megtartottam, hátha jó lesz még valamire :)

Prokhorovkán Én is a hegyre mentem volna, de nem metnem volna oda előre, hanem maradtam volna hátul. Pershingnek köztudottan szar a camo-ja.
Live Oaks-on is Én is oda mentem volna. Lehet, hogy tovább ott maradok és segítek T32-nek, hamarabb megpusztulsz, de talán többet tudtál volna sebezni.
Cliff hát igen, az megint szarul jött ki, szarul helyezkedett mindenki. Ott Én sem tudtam volna többet tenni.

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#128003) jr1994 válasza Warton (#127998) üzenetére


jr1994
addikt

Egész jó, bár pár goldot ellősz és 1000-1200 sebzést talán azzal is össze lehet hozni. Mondjuk én még tesztszerveren sem próbáltam azt a tankot, szóval nem tudom. De ez egy prémium tank, régen elvileg az volt a módi hogy nem lehettek olyan jók mint a normál társaik, talán még valaki emlékszik arra a korszakra :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#128004) 4580693 válasza Rick3D (#127981) üzenetére


4580693
senior tag

Megvan a grille 15. Ó, de kenyér a bablevesben! Micsoda csapatokat kapok. 17% wr vele. Azt hiszem, ezzel a tankkal sem leszek 50% felett. :)

(#128005) ballington


ballington
addikt

Adnék esélyt 5 db 310 Ft-os kis ajándékcsomagra, hátha benne lenne a KR.
A kérdésem, egybe vegyek 5-öt, vagy külön-külön? Melyikkel lenne nagyobb esélyem?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#128006) 4580693 válasza ballington (#128005) üzenetére


4580693
senior tag

Én kettesével vettem őket, úgy lett az egyikben a kr.

Grillére milyen modulokat rakjak? Töltés és célzásgyorsító? Harmadiknak optika vagy csigaszem vagy mit kell(ene)?

[ Szerkesztve ]

(#128007) Looserke válasza ballington (#128005) üzenetére


Looserke
őstag

ha egybe veszed szerintem 1 nyitásnak számolja, ha külön külön akkor meg egyenként

(#128008) Warton válasza jr1994 (#128003) üzenetére


Warton
őstag

Jah, csak tier8-ban IS-3 jön szembe, amit golddal sem lősz be a 88/56-ossal szemből, max oldalról, de inkább úgyse.

(#128009) ballington válasza Looserke (#128007) üzenetére


ballington
addikt

Nah, adtam neki egy esélyt: 5-ből 1-ben volt +500 gold, ennyi :( lett belőlük KR

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#128010) Emu válasza Looserke (#128007) üzenetére


Emu
őstag

Szerintem nem egy nyitásnak számolja, mert én múltkor 5-ös csomagot vettem, és volt benne 1500 gold, és 7 prém nap. Akárhogy nézem az egy ládából nem jöhet össze :)

(#128011) Looserke


Looserke
őstag

elértem a X-es szintet a holiday ops-on de nem kaptam svéd lövész csajt, miért?

(#128012) Atti777 válasza Looserke (#128011) üzenetére


Atti777
senior tag

Kell 5 csata, ahol benne vagy a top 5 xp-ben

Путин, иди нахуй!

(#128013) jagada válasza Looserke (#128011) üzenetére


jagada
őstag

Kraftolásnál rábíztad a véletlenre, vagy tudományos módon csináltad?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#128014) Looserke válasza jagada (#128013) üzenetére


Looserke
őstag

random, annyi hogy 1db legyen közte amit szeretnék, hogy kijönne

[ Szerkesztve ]

(#128015) rlazol válasza Looserke (#128011) üzenetére


rlazol
addikt

biztos
-hogy 10es vagy (minden helyen 5ös dísz)?
-hogy nem kaptad meg? (barakkban vagy az L60-asban?)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128016) Looserke válasza rlazol (#128015) üzenetére


Looserke
őstag

köszi, meglett az 5db top 5xp kör és megadta... :)

(#128017) jr1994 válasza Warton (#128008) üzenetére


jr1994
addikt

Azt kikerülöd, kivéve ha szereted magad szivatni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#128018) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Nem semmi RNG-ket dobott estére ez a "jó kis játék"

Újdonságommal, a grille 15 nevű szívószállal, kb 10 méterről pattantam a BC 25t papír páncéljáról.... Rendesen becéloztam a tornya tövét és ding... Azt hittem ketté fejelem az asztalt... :D Biztos lement az átütése 10mm -re. Kezdem megérteni azokat akik only goldot lőnek..

(#128019) stork13 válasza SoulReaver (#128018) üzenetére


stork13
aktív tag

Miért a gold nem pattanhat?! :DDD

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#128020) Rick3D válasza 4580693 (#128004) üzenetére


Rick3D
senior tag

Gratulálok :)) Biztosan lesz , 60-65% elérhető. Épp ma beszéltem pár haverommal akik sokkal jobban kenik vágják mint én és ők is hasonlóképpen számoltak be a napokban grilléről , grillével 49% wr volt recentben a max. Később mentünk pár kört 3grille party pár meccset lehoztunk gusztustalanul über dmgel de még így is full retardok voltak a csapatársaink és 1el több volt a lose mint kellett volna. WG balancol ;] 94,8% 13-90es mark -> zsinórba 5x beb*szott full városi pályára ahol nem tudtam elérni a 6,5k kombináltat így visszaestem 92,5%-ra :C Már csak mosolygok :)) kevesebb mint 8k xp az amx 30-hoz ha addig meglesz öröm bódógság ha nem akkor úgy is vissza kell vennem amikor érkeznek a lightok majd akkor :DDD

[ Szerkesztve ]

(#128021) Rick3D


Rick3D
senior tag

Ha már 6,5k kombinált :DDD :DDD
(IMG:https://imgur.com/a/jPnM9)(/IMG)

De milyen jó hogy az LT 15 még nem értem el :)) Bár azért most kaptam egy kis reménysugarat hátha jó map leosztást kapok 🤞 ( Back to 94,5 % -> 1db 6,5k kombinált vagy jobb és pezsgőt bontok :DD )

[ Szerkesztve ]

(#128022) Rick3D


Rick3D
senior tag

Na asszem én reggelre részeg leszek :DDD

Ennél kerekebb már nem is lehetett volna :D Most már végre hátra dőlhetek vagy is akarom mondani nyúlhatok a pohárért :DD Egy darabig nézegetem aztán megy a kukába , majd ha jönnek a lightok valszeg újra előveszem.

(Úgy voltam vele ha sikerül a 13-90 re a 3mark akkor már az ltw-t sem hagyom 90%körül és azt is lemarkolom ennek kb annyi esélye volt mint a piros hó esés ugyanis továbbra is rühellem ezt a tankok a LE/T + gunja miatt ennél jobban már csak a RU-t gyülölöm.)

[ Szerkesztve ]

(#128023) Rick3D


Rick3D
senior tag

Nem akartam spammolni bocs mester :U

[ Szerkesztve ]

(#128024) 4580693 válasza Rick3D (#128022) üzenetére


4580693
senior tag

Grat! :C
Nekem kb. akkor lesz 3 gun mark-om, ha saját kezüleg festem össze a monitort. :DDD
Replay-ed megvan a csatáról?

(#128025) BÁ Nutrition válasza 4580693 (#128024) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem szerintem lesz :B vmelyik tankom ingadozik 92% kornyeken. Asszem vk3001h.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128026) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Puha meddel (CDC, STA-1,2...) milyen taktikát javasoltok Mountain Pass-ra?

Nem igazán találok jó helyet, ahonnal lehetne velük flenkelni, ha jó az ellen és keményebb med-ek/heavy-k vannak szemben.

Északról J2 dombra, délről K3-4 kicsi dombok mögé szoktam beállni, de nem az igazi. Híd, vagy a közepe, vagy E9 felejtős egy papírtankkal...szerintem.

Ötlet?

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#128027) Jadro válasza Zolee_70 (#128026) üzenetére


Jadro
veterán

Délről a H3? Csapat és meccsfüggő, de belátod a völgyet és a hídról átesőket is. Ehhez kell, hogy védve legyen a hátsód persze.Meg az is, hogy legyen pár light aki át akar szaladni a mederben spotolni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#128028) 4580693 válasza BÁ Nutrition (#128025) üzenetére


4580693
senior tag

Sokkal jobb játékos vagy, mint én. Bár, szerintem, az ide irogatók közül én vagyok a leggyengébb. De igyekszem. :)

(#128029) mcwolf79 válasza 4580693 (#128006) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én célzásgyorsítót nem használok rajta, anélkül is gyorsan céloz.
Töltésgyorsító, álcaháló, csigaszem.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#128030) SoulReaver válasza 4580693 (#128028) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én is gyenge vagyok nyugi. Van egy "kölcsön acc-om", annak csak 1400 a wn8 :P

(#128029)mcwolf79

Akkor a Grille 15 re is felesleges a célzás gyorsító? Lehet inkább álca háló kellene, mer elég fos az álca értéke.

Sokszor olyan, mint ha lassítaná is a célzást... :D

[ Szerkesztve ]

(#128031) Laurh


Laurh
aktív tag

Az utóbbi időben elkezdtem artyzni pedig világ életemben gyűlöltem őket, a Bishop illetve az FV304 az nagyon opé volt és élvezetes, viszont a Crusader SP az valami botrány egyenlőre, pedig fullos és a legénység sem gyenge. Van itt valaki aki végigtolta az angol arty ágat és meg tud nyugtatni, hogy. 8,9,10 jó lesz, mert ha nem hagyom is a pitlákba. Illetve melyik ágat tudnátok javasolni ami szinte végig élvezetes? :R
Bár szerintem nem sokan artyztok komolyabban. ;]

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#128032) lacibacsi válasza Laurh (#128031) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én is csak a Crusader SP nevű fo$talicskánál tartok, de kedvem sincs vele menni, annyira trágya az a gép. Tesztszerveren viszon kipróbáltam az FV3805-öt és a ConquerorGC-t is. A kilences is egészen jól muzsikál, gyorsan céloz és egész szépen pukkant, de a GC adja az igazi "hűha" érzést. Emiatt érdemes végigmenni azon az ágon. Szerintem...

Amúgy ja, itt senki sem artyzik komolyabban. Pont úgy ahogy senki sem néz Barátok közt-öt, meg Szulejmán-t sem,,,,

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#128033) 4580693 válasza mcwolf79 (#128029) üzenetére


4580693
senior tag

:R köszi! Azt hiszem, ez a megoldás a legjobb. :)

(#128034) notika77 válasza Laurh (#128031) üzenetére


notika77
senior tag

A 8-asnál tartok az is szar (mint a legtöbb), de nem annyira mint a Crusader SP. A 9-est és 10-est teszten próbáltam, szintén nem jók. Szerintem T6 környékén vége a jó artyknak, utána már csak elvétve van egy-egy jobb (pl. francia 7-8, esetleg 10 vagy az amerikai 8-9).

(#128035) tick válasza Laurh (#128031) üzenetére


tick
aktív tag

Nekem bejött, pontosabb mint az M44, csak tolatni kell vele. Golddal elég nagy a splash azon a szinten

Everything that has a beginning... has an end

(#128036) Rick3D válasza 4580693 (#128024) üzenetére


Rick3D
senior tag

8k + spot ( csak azért sikerült mert a tökéletes spottolos mapon tökéletes spawnt kaptam. Máskor is menne ha nem a túloldalra rakna az esetek többségében ;] Ha esetleg megnéznéd a replayt látni fogod hogy miért is volt ennyire fontos az a spawn. Ha rosszabb spawnt kapok mi történt volna ? 1. Batchat felér előttem E1-be és mielött köpni nyelni tudtam volna már killött volna az amúgy mögötte tollászkodó több mint fél csapat , legjobb esetben kispottolom ha ! rám lő. 2. Az enemy 13-90-en megnézed amikor én már felértem akkor ért volna újra a szélére = ha rosszabb spawnt kapok ő is lazán kispottolt volna.

Ez pedig a 3rd gunmark , összességében nem nagy durranás de ajánlom figyelmedbe hogyan blokkoltam a 4-5 target közötti visiont egy fa lombjával ;] Azt se tudták eszik-e vagy isszák a témát ;]

Ez volt az utolsó meccsem a 13-90-el igazi Yolo spott és ezt a meccset csak azért nyertük meg mert szarr* spottoltam a fullos bal oldalt ;] Csóri Persing szakadtam az épület mögött :DD Tankásszal búcsúztam az utált járgánytól :U

Amikor a Tankász és az átlag tartása nem boldogít csak a Gunmarkolas marad mint hobby. Szerintem te is nyugodtan próbálkozz vele , veszteni nem vesztes semmit és nagyon keményen megtanít mindenre !

[ Szerkesztve ]

(#128037) ballington válasza Zolee_70 (#128026) üzenetére


ballington
addikt

Északról: Én mindig J2-be megyek, de nem szeretem a dombot, mert hamar odalő az arti. Előtte megállok E2-be minél közelebb szélső hegy lábához, ha látom hogy a völgyön át rohan egy med vagy light spotolni a túloldalt átkelőket, ügyeIve, nehogy felspotoljanak. Inkább support. Ha elesik az az oldal, megyek vissza E2 vagy D4-be.

Délről ahogy előttem is írták H3, ha vannak elegen, akik a segged fedezik.

Én máshova nem szoktam menni ezekkel a medekkel, meg amúgy nagyon mással sem.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#128038) h1mpi válasza notika77 (#128034) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem francia vonalon a 8-9-10 is nagyon jó. Talán a 9-es a legjobb a torony forgatás és a mobilitás miatt, illetve az ágyú soft statjai is sokat javulnak a 8-ashoz képest.

(#128039) Rick3D válasza 4580693 (#128024) üzenetére


Rick3D
senior tag

Ez még lemaradt :

Köszi :D Igazából a T8-as lightokkal ha mindent mindig tökéletesen csinálsz akkor mapfüggő mikkora lesz meg. Az igazi kihívást a T10 3rd gunmarkok jelentik. Arról nem is beszélve hogy vannak olyan őrültek akik 100%ra kitolják ( 100% felviszed utána akár milyen gusztustalanul sz*r kört mész nem esik vissza. Már van egy darab 100% -os tankom de .. bah :DDD ) Most megvettem az AMX 30-at (megkapta az 50b legénységét.) Igazi vadállat ;] Nem akarom elkiabálni de ha ilyen jól adja és nem kell túl sok erőfeszítést bele raknom akkor lehet hogy az E-50 és AMX 30 is 3rd gunmarkra kerülhet ahogy a T-54.

Más : Már sokadjára látom hogy leteszed magadat hsz-ben. Ne tedd ! Én is vérvörös piros játékos voltam mikor felraktam először az XVM-et. Igaz a pofámról lesült a bőr mikor megnéztem a táblázatot hogy mennyi az annyi :DDD Azóta rakok időről időre energiát ebbe az egészbe és úgy tűnik kezd jövedelmezővé válni. Én neked is csak azt tudom mondani attól eltekintve hogy fogalmam nincs a statisztikádról, bárki ! hangsúlyozom bárki ! elérheti az S.U. vagy U. szintet. Ha én eltudtam érni akkor bárki eltudja. (Megtartani poénosabb ;] )

[ Szerkesztve ]

(#128040) jagada válasza Rick3D (#128036) üzenetére


jagada
őstag

Szép körök, csak az a gáz a spotterkedésben, hogy ennél a feladatkörnél vagy leginkább kiszolgáltatva a csapattársaknak. Jó csapat nélkül xart sem ér az ember, spotolhat bármit, ha nincs aki lője.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#128041) 4580693 válasza Rick3D (#128036) üzenetére


4580693
senior tag

Köszi! Holnap le is szedtem őket. (ma szolgálok, innen meg nem megy). Jó kis tananyag lesz mind a három. Ideje lenne az lt15 küldit megcsinálni, és akkor koncentrálhatnék a heavys küldikre. Igazából azoktól fázom a legjobban. Teljesen elszoktam a nehéz tankoktól. :(

(#128039) T10 számomra a király kategória. Nem is sűrűn játszom T10-es tankokkal. Oda baromi kevés vagyok. Nekem már az első gun mark megszerzésére is komoly kihívást jelent T10-ben. Alatta össze tudom szedni (bár, ez egy majomnak is menne :DDD).
Amúgy, lehet, hogy kishitű vagyok. Szerintem meg inkább realista. :)

(#128042) galervin93 válasza Rick3D (#128036) üzenetére


galervin93
őstag

Grat, szép karikák, a harmadik jelért pedig őszinte az irigységem! :P

Én most egy ideje hanyagolom a lightokat, alig futok velük, és általában akkor sem igazán jön ki a lépés, a T49 és a 13 90 is visszaesett sajna, sokat kellene újra dolgoznom a 95%-hoz. No de majd eccer. :-)

Közben a kabaré tovább folytatódik, már csak röhögök kínomban. Látod fradi, sikerült egy újabb százassal lejjebb tornásznom az átlagot, most már elmondhatom, hogy ugyanannyi meccs alapján egy százassal többet lövök a Cromwellel, mint a Pershinggel. Nagy dicsőség! Miközben azért tegnap is gurultam értelmes karikákat minden más tankkal... Lehet hogy free xp lesz ebből. :DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#128043) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Várható januári akciók.
(Állítólag...)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#128044) Zolee_70 válasza ballington (#128037) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Igen, ez a taktika nálam is, de nem igazán akar működni. Orosz medekkel igen, puha medekkel nem.
Tegnap erőltette az MM ezt a pályát nálam (egymás után legalább 4x voltam rajta).

Nézegettem volna replayt-is de nem kompatibilisek már.

Amúgy kösz, gondoltam hátha...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#128045) Antonius1978 válasza Rick3D (#128039) üzenetére


Antonius1978
addikt

Figyu, te nem lennel erdekelt, hogy belepj a klanunkba ? SH-ban jol jonne egy jo light tank tudasu jatekos, es bovulne a letszam is.

(#128046) notika77 válasza galervin93 (#128042) üzenetére


notika77
senior tag

Ne add fel a Pershinget! Nagyon jó tankocska. Nekem is hasonlóan ment vele sokáig, gyűlöltem. Már megcseréltem az AP és APCR lőszereket, hogy ~10db APCR ellövésével kezdjem, de úgy sem igazán nőtt az átlagsebzésem, mert azzal is mellélőtt, lepattant, láncolt egyfolytában, majd egyszer csak 80-100 csata után elkezdett működni és sorra jöttek a 2000+-os körök. A végére az átlagsebzésem felment ~1400-ra (prémium lőszert már ebben sem használva), ami még mindig nem sok, de azóta is jó emlékként gondolok rá és az egyike azon ritka tankoknak, amiket majd vissza fogok venni és csak szórakozásból fogok menni vele.

(#128047) Rick3D válasza jagada (#128040) üzenetére


Rick3D
senior tag

Jogos , párszor összefutottam ilyen csapatokkal . . . viszont azt mindig figyelem hogy merre helyezkednek , nyilván az alap spot bokrokat szeretem kihasználni ahova van rutinom de ha nem tudja lőni senki a spotom eleve oda sem megyek keresek mást ;) Mind kettő ritka példa .

(#128041) 4580693 : Hajrá ! :) Nyomd tovább , sajna senki nem úgy születik hogy keni vágja a wot-ot ;]

(#128042) galervin93 : Köszi , már már zavarba jöttem :B Nekem sem egyformák a napjaim van amikor heavyvel megy jobban van amikor meddel ... mikor hogy. Közbe elő jön belőlem az igazi sneakyb*tch és beülök e-25be megy az aprítás ha normális mapot kapok ;] Azt hittem a grille is ilyen lesz.

(#128045) Antonius1978 : Köszönöm a felkérést de egyedül játszom amíg el nem érem a kitűzött céljaimat. :) Másoknak is ugyan ezt szoktam írni csak általában angolul. Szeretek független maradni és élvezni a random tomato illatát every f*cking day :DDD

[ Szerkesztve ]

(#128048) jozefgucci1 válasza Antonius1978 (#128045) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nektek egy jó FC-re van szükségetek aki segít még T6-ban is elindulni egy adott mapon . SH-ban fokozottan igaz , hogy egy jó játékos nem hozza le a csatát . Viszont egy jó FC-vel és összeszokott csapattal még még az amúgy egyénileg képzetlen játékosok is tudnak nyerni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#128049) rlazol válasza Rick3D (#128023) üzenetére


rlazol
addikt

Rickboy: nagyon gratula! :R Melyik 10es tankod a 100%os?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128050) jano_77 válasza Rick3D (#128039) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratulálok én is. :R
Annyi kérdésem lenne csak, hogy a 3. GM elérése tényleg csak goldot használata mellett érhető el? Az orosz tier5 T-34 van már jó ideje 92-93%-on, de nem akaródzik elérni a 95! :(
Nagyon szeretném a 3.gm elérni erre is és majd a T1HT, T67-re is.
Nem szeretek goldot lőni, de ha ezen múlik, akkor csak azzal megyek pár csatát míg el nem érem?! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.