Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#80001) bluyoo válasza mcwolf79 (#79997) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszi! Esetleg 6.érzék?

(#79998) h1mpi
Nem adom fel olyan könnyen .... Néha már megyek vele jó köröket is. :DDD
A végén még a T150-et is bevállalom. :)

Bazinga!

(#80002) Remus389


Remus389
veterán

T-25 epic battle

[link]

10615 XP, 2239 dmg, 6 kill

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#80003) mcwolf79 válasza bluyoo (#80001) üzenetére


mcwolf79
veterán

Természetesen a parancsnoknak be kell resetelni a 2. skill 30 %-a környékén a javítást, és 6. érzékre váltani.
Utána annak 2. skill javítás.
Fontos:
Töltőnek javítás után biztonságos elhelyezés kell. Orosz tankoknál arra nagy szükség van.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#80004) bluyoo válasza mcwolf79 (#80003) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:R
Akkor a vizes lőszertartót is érdemes lenne feltenni? A KV-S1 -emen jelenleg a fokozott szellőzés, fejlesztett célzórendszer, és torziós rugók vannak.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#80005) mcwolf79 válasza bluyoo (#80004) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az sztem nem annyira fontos.
Én IS-8-ig elvoltam nélküle. Arra felraktam,mert már hülyét kaptam, hogy folyton ellövik az ammo rack-et, de aztán levettem, mert a sérülésen nem segít, csak a robbanástól véd meg valamelyest.
Bár jobban belegondolva, a töltő javítását beresetelheted,és lecserélheted bizt. elhelyezésre.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#80006) #95904256 válasza fsb1000 (#79837) üzenetére


#95904256
törölt tag

(#79837) fsb1000: "Pz. IV hydrostat. Van ezzel a prém tankkal valakinek tapasztalata?"

Van ilyen tankom, bosszantóan lomha cucc.

(#80007) fradi81 válasza Remus389 (#80002) üzenetére


fradi81
veterán

Jó kis kacsavadászat volt :) asszem holnap én is megveszem az ajándékaranyból.

moto g72, Ninebot d28e

(#80008) fsb1000 válasza #95904256 (#80006) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi! Azért még fontolgatom...

(#80009) bluyoo válasza mcwolf79 (#80005) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Akkor hagyom így ahogy van.
Jó ómen hogy meg is lett az 1. kiválóság jele! :)
Mondjuk egy csapatársat is sikerült a másvilágra küldeni (elém tolatott).
Persze akit lőttem volna, abban a percben engem írt ki a játékból.

Bazinga!

(#80010) Bingisz


Bingisz
addikt

Néhány új szörnyeteg:

Japó prém med: STA-2

Francia prém med: AMX CDC

Francia prém light: AMX 13/57

ISU-130 Modiknak ajándék:

Több kép

Szovjet prém heavy: IS-5
Szvsz. hamarosan kiveszik az IS-6-ot is (nyáron kb.).

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#80011) xAttilax válasza Bingisz (#80010) üzenetére


xAttilax
senior tag

miért kerül ki az is6? az nem éppen op.. vagy csak egy marketing fogás, hogy több prém tankot tudjanak eladni?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#80012) sith7 válasza Bingisz (#80010) üzenetére


sith7
nagyúr

Francia prém med: AMX CDC

ilyennel ma találkoztam :K

(#80013) Bingisz válasza xAttilax (#80011) üzenetére


Bingisz
addikt

Utóbbi. Azért írtam, hogy csak szerintem, de szinte biztos vagyok benne, hogy el fog jönni a váltás ideje.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#80014) xAttilax válasza Bingisz (#80013) üzenetére


xAttilax
senior tag

akkor nem jól csinálják szerintem...
annyira nem különbözik az is6-tól, sőt a -3 gun dep még elég rendesen el is b*szhatja. De ha csinálnának valami értelmesebb tankot, mondjuk sokkal jobb ágyú és nem lenne tier limit akkor simán elgondolkodnék akár egy is6 mellett is, hogy megvegyem.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#80015) yarsley


yarsley
aktív tag

x5-re felszereltem par stock tankot: E75, T54, M46, E50 es 50 120. Melykell menjek, hogy ne bontsam szet a berendezest? :D Ezenk kivul van meg egy T28 proto meg egy Chi-Ri de azokat mar nem mertem elinditani...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#80016) Bingisz válasza xAttilax (#80014) üzenetére


Bingisz
addikt

Én máshogy gondolkodnék.
Ha kiveszik a jobb tankot, akkor sok-sok játékos elgondolkozik rajta, hogy meg kéne venni, mert az újabb tank nem lesz annyira jó és ezért az utolsó pillanatokban ruháznak be egyre, amit amúgy korábban lehet meg se vettek volna. Az új tankot meg úgy is meg fogják venni, bármilyen is lesz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#80017) fradi81 válasza yarsley (#80015) üzenetére


fradi81
veterán

Melyiket 5x-eld le? Mindet.

moto g72, Ninebot d28e

(#80018) Jolet


Jolet
őstag

na ma kivégeztem az amcsikat is és a kínaiból maradt 12 kill hátra, de elegem lett
már csak a franciákat kell megcsinálni, ott killből még a fele hiányzik
de akkor végre kész leszek
már rohadtul unom a szopást

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#80019) szbalogh válasza Jolet (#80018) üzenetére


szbalogh
őstag

+1

Nick: HE_Storm

(#80020) yarsley válasza fradi81 (#80017) üzenetére


yarsley
aktív tag

Tegnap 3 buko utan a t54-et nem eroltettem. A lelki bekem fontosabb mint par k XP :) Egyebkent oszinten a T54-es fejlesztesi ag nez ki a legrondabban. E50-el meg eleg nagy pofaraesesem volt, mert minden atlotte az orrat, meg Pershing is, _sima_ AP-vel...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#80021) fradi81 válasza yarsley (#80020) üzenetére


fradi81
veterán

Ja amit nem enged nyerni azt én sem erőltetem. Mi a gond a t-54 ággal?

moto g72, Ninebot d28e

(#80022) Akcok94 válasza fradi81 (#80021) üzenetére


Akcok94
senior tag

de van olyan hogy 3-4 bukó után jönnek a jó körök, tegnap 13 75 mentem és 3 bukó után csak nyertem vele.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#80023) yarsley válasza fradi81 (#80021) üzenetére


yarsley
aktív tag

Torony 23k xp, agyu 60k, motor 27k. 110k, hogy hasznalhato legyen. aztan meg 430k, hogy elit legyen. Jovo karacsonyra talan meg is lesz! :D

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#80024) Iron Funeral válasza xAttilax (#80014) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Meg ez a D-25 löveg nem akar kikopni valahogy. :F

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#80025) mrszitya válasza #43783936 (#79893) üzenetére


mrszitya
senior tag

Hellcat ma 1112 xp-re (prém nélküli) is adott ászt egyébként, ma legalább hármat össze is hoztam vele. :)

Az utsó 4600 sebzéses, 1680 xp-s, 7 killes lett. És nem csináltam semmit ezen a meccsen! (Ha kevésbé campfestelek, a RW medál is simán meglett volna.) Sand River... :D

Jól dorombol még ma is - nerf ide vagy oda - a cicus

(#80026) #43783936 válasza yarsley (#80023) üzenetére


#43783936
törölt tag

Sétagalopp a WZ-120-hoz képest.
Annál nagyobb sz*pás szerintem nincs, mint az a tank, úgy hogy nincsenek meg a cuccok a light ágról.

A T-54 móka és kacagás volt, stock állapotban 10 körön belül ászt csináltam vele.

mrszitya

Tegnap már Type 58-at toltam, ott 1600 prém XP-re még csak 1. osztályt adott, előtte 25-én Cromwelle toltam az ászokat, de az 1700 fölött adta csak meg.

Alapból nem szeretem a Hellcatet, mert az összes kis statratyi azzal hegyezi a cerkáját, annyira OP, de gyorsan le akartam tolni az amcsi küldihez a frageket.

[ Szerkesztve ]

(#80027) gardzser


gardzser
csendes tag

Sziasztok.

Újévre lesz még valami jó akció?

(#80028) iwu válasza #43783936 (#80026) üzenetére


iwu
addikt

"Alapból nem szeretem a Hellcatet, mert az összes kis statratyi azzal hegyezi a cerkáját, annyira OP"
:C :C :C :Y :Y :Y :R :R :R :C :C :C

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#80029) rlazol válasza gardzser (#80027) üzenetére


rlazol
addikt

ezek az újévi akciók

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80030) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ha már TOG. :D Mindkét oldalon 3 arty még is 2400 spot dmg! 70 000 netto! :D

Replay.

(#80031) gardzser válasza rlazol (#80029) üzenetére


gardzser
csendes tag

Ezeket tudom én is.

Olyanra gondolok mint valamelyik nap volt a kv5 + prémium. Erről sajnos lecsúsztam :((

(#80032) fradi81 válasza yarsley (#80023) üzenetére


fradi81
veterán

Ilyen ez, ezért kell gyűjteni a free xp-t, és nincs sírás :) Amíg a kis ágyú van, addig meg csak duplázgatni kell, és betölteni pár aranyat, hogy hamarabb meglegyen a 60k.

moto g72, Ninebot d28e

(#80033) yarsley válasza fradi81 (#80032) üzenetére


yarsley
aktív tag

Eddig sportot uztem abbol, hogy free xp nelkul hoztam ki tankokat, nagyon rosszul esne, ha pont t9-nel buknek be :D

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#80034) sequator


sequator
senior tag

Ez szép meccs volt HSC srácok, kár hogy harc nem igazán volt. :)

sautia

sequator

(#80035) sequator


sequator
senior tag

Na ez már jobb volt, kösz srácok!

sautia

sequator

(#80036) KisApám


KisApám
addikt

Köszönöm WoT!!! :(

Ma az átlag 3-3 arty oldalanként... játékgyilkos...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#80037) jano_77


jano_77
nagyúr

Egy kis megerősítésre - vagy épp ellenkezőleg - volna szükségem azt illetően, hogy jól tudom, hogy az amcsi T40 TD is olyan a saját szintjén, mint a T18!? Vagyis, hogy durva köröket lehet vele menni, mert nehezen tudják belőni? Érdemes megvenni holnaptól fél áron? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#80038) mrszitya válasza #43783936 (#80026) üzenetére


mrszitya
senior tag

Jó, de a nerf (és korábban a wn8 paraméterek változása) miatt már jóval (vagy inkább csak egy kicsit? :) ) nehezebb lett azért vele a statpadderkedés. Pontosabban van egy sor másik tank, ami nála is alkalmasabb (illetve könnyebben használható) szerintem e célra, többek között az öcsikéje is.

Régebben nem szerettem én sem, most már a kedvenceim közt van.

Érdekesség: (a nerf szept. 20 körül volt)

(#80039) fsb1000 válasza jano_77 (#80037) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen.
Mindkettővel rendelkezem. Jó kis tankok, de a T40-el óvatosabban kell menni.

(#80040) jano_77 válasza fsb1000 (#80039) üzenetére


jano_77
nagyúr

THX :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#80041) scyllarus válasza jano_77 (#80040) üzenetére


scyllarus
veterán

A T40-et bármi átlövi. Ha meglátja :D Alap 400m látótáv, eszméletlen camo, tavaly a legtöbb csatám azzal volt, hihetetlen jó kis gyilkológép. Amikor ilyen T4+ 25 killes küldik voltak, azzal szedtem össze mindig. Most lusta vagyok megnézni, de kb 20 Top Gunom lehet vele.

Szerk.: megnéztem, 22 van, 59% WR.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#80042) Emu


Emu
őstag

Credit farmolásra vennék egy kis prém tankot, az alábbi kettőt szemeltem ki:
- T25 (német)
- Type3 Chi-Nu Kai

Melyik bírja jobban egy kezdő szerencsétlenkedéseit, melyikkel jön jobban a credit? Melyik ággal szívok kevesebbet, ha úgy döntök kihúzom valameddig?

(#80043) szallasi007


szallasi007
őstag

Az iskoláját kb 12 óra alatt ráéreztem erre a kis kavicsra. Embertelen statpadder gép. Meg lett volna a tíz kill csak elkapkodtam sajnos.
Amit nem értek az az xp, alapból is jó 1436 de ebből hogy lesz 2584??

kavics1
kavics2

replay

ui.: azért van ennyi prém tankom mert noob vagyok és ezt kaptam a családtól meg a haveromtól is, és mer jobban élünk mint négy éve

[ Szerkesztve ]

(#80044) fradi81 válasza Emu (#80042) üzenetére


fradi81
veterán

" Melyik ággal szívok kevesebbet, ha úgy döntök kihúzom valameddig?"

Úgy érted japán vagy német közepes tankok a jobbak? Mindkettő jó :)

moto g72, Ninebot d28e

(#80045) yarsley válasza Emu (#80042) üzenetére


yarsley
aktív tag

Az a baj, hogy mostanaban nagyon ritkan megyek kis tierben, szoval ez egy picit kerdes lesz a tobbiek fele, de szerintem T5-os premiumok nem igazan keresnek tobbet mint mondjuk egy KV-1 vagy egy Churchill I.
Platoontarsam pl eskuszik a Nashornra, de majd az osszes T6 jol hoz ha jol tudsz veluk jatszani.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#80046) h1mpi válasza szallasi007 (#80043) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nagyon szép, de nekem nem jött be az E-25.

yarsley: ma majdnem 700K-t farmoltam össze a T5-ös 105le prém artyval 18 meccs alatt :)

[ Szerkesztve ]

(#80047) Emu válasza fradi81 (#80044) üzenetére


Emu
őstag

Valahogy úgy :)
Jelenleg orosz med/heavy ágat húzom, T34-85nél járok, de sajna itt nincs jó prém med, IS6 meg nagyon sokba kerül...
Ha úgy nézzük akkor melyik a jobb STB-1/E50M v. Leopard1?

yarsley: vbaddict statisztikákat nézegettem, az alapján egy prém tanknak kb. dupla credit hozama van.
Akkor hogy van ez? :F

[ Szerkesztve ]

(#80048) Remus389 válasza Emu (#80042) üzenetére


Remus389
veterán

Én a T-25-öst javaslom és a németeket

Itt mentem vele egy jó kört, jó kis játéktank [link], és általában jókat megyek vele

A japán ágban tier 6-nál tartok, de szerintem mindegyik fos, őszintén, igaz a prémium tankjukat nem próbáltam arany híján, de itt egy kis elemzés [link]

Mazochistáknak... a Chi-Nu-Kai egy tipikus új generációs prémium tank, azaz már nem a "különleges", hanem a "nem lehet jobb mint egy normál tank" jelszó égisze alatt született meg. Nos, nagyszerűen hozza is ezt a szintet. Nem mondom, hogy egy eredendően rossz tank lenne, de ha valaki megveszi a normál Chi-Nu-t, belerakja az alap motort, láncot és rádiót még akkor is egy jobb tankot kap mint a Kai. Ha pénz farmolásra kell egy Tier V tank, akkor ott a T-25 Skoda ami hasonló játékstílust követel, de nagyságrendekkel jobb mint ez a tank. A Kai-nak egyetlen funkciója van szerintem a játékban, mégpedig hogy legénységet húzzon benne az ember. Aki szeretné, hogy a japán ág minden rossz tulajdonsága egy tankba legyen sűrítve, akkor annak melegen ajánlom ezt a gépet. Egyéb esetben kerüld el messzire vagy ha már megvan gyújtsd fel, verd szét, ásd el és hintsd fel sóval a sírját. Két prémium tank van amit eddig megbántam, hogy megvettem... ez az egyik.

nem én írtam !

itt a T25 elemzése: [link] viszonylag jó ágyú, viszonylag jó páncél, viszonylag jó mozgékonyág, kiegyensúlyozott tank, ahogy írja, inkább támogató, vagyis második sorból csipegetni, viszont ha top tier-ben vagy vele, lehet előre is menni, a tier3-4-essekkel könnyen&gyorsan elbánik, a többi tier5 med-nél szerintem sokkal jobb (pl a japán te-go vagy mi, a T34-nél, Panzer4-nél) a tier 5-6 heavy-ket viszont kerüld, főleg a KV1-et, azoktól gyengébb

hátránya a lassú toronyforgatás

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#80049) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Ez az IS7 nagyon nagyon bejön. Pattog róla minden rendesen....

Ne erre megyek egy kört amiben X -es arty 2 találattal kiszed. Persze úgy hogy nem is látott csak randomra belőtte a szokásos útvonalat.

[ Szerkesztve ]

(#80050) #95904256 válasza Emu (#80042) üzenetére


#95904256
törölt tag

Szerintem egy picit jobb a T-25. A Chi-Nu Kai egy kicsit lassabb és kevesebb a HP-ja.

Remusz911: Azért annyira nem rossz a Chi-Nu Kai, mint ahogy az idézeted előadja. Persze prem tankot inkább nemzet szerint válasszon az ember. Időnként jól tud jönni, hogy átképzés nélkül lehet beleültetni a legényeket. Pl. mint a mai 5x-es szorzó esetén.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.