Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#38001) dfsz34 válasza Atlantis (#37991) üzenetére


dfsz34
őstag

A játék problémája a kempelés, ami egyáltalán nem TD-hez köthető, bár TD-vel tipikusabb az biztos.

Egy bokor mögött leső E100 odavág és még nem is spotoltam. Akkor most mi legyen? Nerfeljék az E100-t is!

A korábbi arty helyzethez nem érdemes hasonlítani a mostani kempelést szerintem. Egy jó összmunkával bármelyik TD vagy egyéb kempelő tank kifüstölhető, míg korábban az artyk a pálya másik feléből küldték a halált nagy pontossággal.

(#38002) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Egy kérdésem lenne A Foch 155-re nem lehet töltésgyorsítót tenni, próbáltam teszten. Viszont a BIA gyorsítja ennek a töltését/újratöltését, vagy az fix érték az autoloader miatt?

Bár ilyen csapatokkal lehet nem érek el oda csak májusra :DDD :

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#38003) Atlantis válasza Kean_Sorbo (#38002) üzenetére


Atlantis
veterán

Hogyne, mint minden táras tanknál, a venti/BiA a tár töltésére hatással van. A táron belüli töltés viszont fix.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38004) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Persze, hogy az ilyeneket bukom el..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#38005) nyunyu válasza Jo33by (#37972) üzenetére


nyunyu
félisten

Végigrakták rosszabbnál rosszabb japán tankokkal az egész játékot.

Chi-To-val tolom most az IS-6 kuldi miatt.
Agyuilag kifejezetten rendben van, viszont pancelja+motorja az nincs.
Hegynek felfele siman lehagy egy sport kave vagy egy Jumbo. :(
Gun depression kb. annyi, mint a szovjeteknek.

Ja, kikapcsoltam az assault+encountert, hogy ne kelljen vele minden masodik korben Sand Riveren szopni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38006) dfsz34


dfsz34
őstag

Kifejlesztettem az AT 15-t és úgy látom, hogy ezzel sem lesz egyszerű majd ászt csinálni.3933 dmg, 4 kill. Az ellenfél kínjában már HE-vel lődözött a végén, de az csak kicsiket szed le és lejárt az idő. A moron csapatom úgy indított, hogy 10:2 az ellenfélnek, de szerencsére pár értelmes tank még maradt és sikerült fordítanunk. Mondjuk a nagy lövegnek jóval jobb lesz majd az átütése, illetve most csak tier 8 ellenfeleim voltak és talán azért ilyen kevés az xp.

Győzelem!
Csata: Karelia 2014.01.04. 18:33:57
Jármű: AT 15
Szerzett tapasztalat: 3 492 (x2 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 55 453
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Kiváló Lövész, Elit lövész, Kolobanov medál, Kiváló sofőr jelvény: "2. osztály"

(#38007) #43783936 válasza dfsz34 (#38006) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szeptemberben nekem 1522 nettó XP-re adta meg az ászt az AT-15.
Gondolom most is akörül lehet.

(#38008) emre válasza nyunyu (#38005) üzenetére


emre
veterán

Szerintem meg nem rossz gép.

Tényleg nem túl gyors, de a gun depression egyáltalán nem rossz. T8-as gépeket is gold nélkül sebző löveg, elfogadható álca, szemből viszonylag pattogós torony (azonos tier esetében) Persze csak ha a tetejét nem lövik be.
Én pont az ilyen gépek miatt hagyom bekapcsolva ezeket a mod-okat is. Az egyik utolsó csatám vele:

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#38009) Bingisz


Bingisz
addikt

Na amíg mindenfelé OP tier 10 TD-k rohangálnak, visszavettem a csodálatos OB.212A-t.

Elkapom az összes WT E100-at! Nincs menekvés srácok! ;] :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38010) nyunyu


nyunyu
félisten

Masnal megy rendesen a jatek?

Mar a masodik tankomat sikerult nullaval leduplazni, mert menet kozben 200 a ping es kidobott a szerver.
Mire vissza birtam lepni, addigra meg kilottek. :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38011) nyunyu válasza emre (#38008) üzenetére


nyunyu
félisten

Pancelja az abszolut nulla a Chi-To-nak.

Most SU-152 trollgun HEvel oneshot.
Tegnap egy Leopardot probaltam belelovok+maradekot lerammolom komboval kinyirni, csak arra nem szamitottam, hogy a 3cm sorozatkopoje szembol sima ammoval le bir daralni egy pillanat alatt, sebesseg hianynal fogva nem ertem el odaig, hogy belemenjek. :W
Ujratolteni meg mar nem tudtam, olyan gyorsan elfogyott a HPm.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38012) Simulacrum válasza Bingisz (#38009) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ez a beszéd! Hiába könyörgöm az arty-knak, hogy az új német TD-ket lőjék, mert nekik is jó, mert sok sebzés, meg a csapatnak is, a legtöbbször süket fülekre találok.

(#38013) Simulacrum válasza CHaooSS (#38004) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ismerem ezt az érzést...

(#38014) DaveNo1 válasza nyunyu (#38010) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én tegnap este nem tudtam játszani mert 200-300 pingem volt valamiért

Ma már jó...eddig 10/10 győzelem :K

You are not prepared.

(#38015) PAWI válasza nyunyu (#38010) üzenetére


PAWI
tag

Á, most próbáltam játszani, egyik pillanatban 60-as a pingem, a következőben meg 450. :(

(#38016) emre válasza nyunyu (#38010) üzenetére


emre
veterán

kb az előző hozzászólásomig toltam a kettesen és semmi gond nem volt.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#38017) scyllarus


scyllarus
veterán

Én most szálltam ki a kettesről, nekem is a felugráló ping tett be, visszavettem az ELC-ét és azzal nehéz úgy...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#38018) CHaooSS válasza Simulacrum (#38013) üzenetére


CHaooSS
őstag

És annyival rosszabb még ez, hogy volt 8 lőszerem és majdnem full hp.

nekik volt pár hp-s ST-1 és IS8 + T44 meg egy arty
mi voltunk még 6-an.

4-en már a bázisnál jártak, de t44-el és az arty-val szórakoztak és basztak menni foglalni 2 percig én meg persze közben hadakoztam.

egy t54e1 volt a bázisnál, de nem mert rámenni az is8-ra és st-1 re.. pedig 5x leírtam, hogy menj már rájuk mert nem érek oda időben.. :W

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#38019) Pete55555 válasza CHaooSS (#37848) üzenetére


Pete55555
addikt

Vegyél T-127-et, nem fogsz csalódni ;-)

...Szeretem leracsniztatni...

(#38020) nyunyu


nyunyu
félisten

Ranezne valaki erre a meccsre?
Utolso 10 masodpercet nem ertem.

Utolso lovesemmel kinyirtam egy KV1-S-t, ekozben a csapattars mellette belefulladt a toba, aztan nekem irta jova teamkillnek. :Y
Meccs vegi osszesiton viszont kerek nulla szerepel sajat sebzeskent.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38021) Kean_Sorbo válasza Atlantis (#38003) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Köszönöm. Szuper, mert akcióban vettem egy 3. szintű ventilátort. Gondoltam egyszer jól jöhet.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#38022) Kakumix válasza nyunyu (#38011) üzenetére


Kakumix
senior tag

Az abszolút nulla páncélt azért lehet használni, mert nekem van vele acélfalam, egy másik csatában sikerült 3600 elméleti sebzést is túlélnem és rendszeresen van vele 1500+ lehetséges sebzesem. Nekem inkább a lóerő és a majrélámpa hiányzik, ha csak spotolni vagyok jó egy-egy t8-as csatában.

Legyen szép napod!

(#38023) tank1


tank1
tag

Csak én kapok állandóan ammorack sérülést T110E4-gyel mostanában, vagy más is tapasztalta már?
Az égésről nem is beszélve.

(#38024) CHaooSS válasza tank1 (#38023) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nagyon egyiket se tapasztaltam. öszesen 1x gyújtottak ki

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#38025) nyunyu válasza tank1 (#38023) üzenetére


nyunyu
félisten

Kb. minden masodik-harmadik szembol hasba kapott TD talalat viszi a racket az E4-en.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38026) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Még ez is kevés? :D utolsó 50 100 beleugrott inkább a vízbe....azon még volt 1000 hp... :O


[ Szerkesztve ]

(#38027) Bingisz válasza SoulReaver (#38026) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem 2245-re adta meg.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38028) #95904256 válasza dfsz34 (#38001) üzenetére


#95904256
törölt tag

A kempelés nem lenne probléma, ha nem lenne a tengernyi "gondolatoktól mentes" játékos. De a fejlesztőknek meg őket kell kiszolgálni, mert tőlük jön a bevétel jelentős része. Nekem épp azok a csaták izgalmasak amikor perceken keresztül kell manőverezgetni vagy bevállalni egy haslövést, hogy kiiktass egy mesterlövészt a túloldalon. Sajna, egy-egy ilyen csatához rengeteg "gondolatoktól mentes" meneten kell túltennie magát az embernek.

(#38029) SoulReaver válasza Bingisz (#38027) üzenetére


SoulReaver
veterán

akkor már nem sok kell :) Most lett meg a nagy motor is bele, de a hétvégi emberkék.... nagyon komolyak...
t34 kemény értékekkel rendelkező WG támogató.... egészen addig az arty mögött bújt, míg ki nem haltunk, elindul, elér az ellen bázisáig, ott fedrinand jött vele szembe és lecövekelt... azt sem tudta mit csináljon, mire az arty kivégezte... ezekből él a wg :D

[ Szerkesztve ]

(#38030) Kean_Sorbo válasza tank1 (#38023) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Kb. fél órája voltam egy csatában, ott egy IS-3 lőtte ki egyre az E4-et.

Nagyon engedelmes volt az ellenfél. Most abba is hagyom.



Replay.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#38031) tank1 válasza nyunyu (#38025) üzenetére


tank1
tag

Akkor nem én vagyok az egyetlen, ki ezt tapasztalja.
Jön a sírás, mennyire op, mert tízes td. Aztán annyira nem is jó,
Ahogy elnézem a csaták végén ritka a statisztikában az olyan lövés, ami nem ütötte át, vagy lepattant.
Vagy csak egyszerűen béna vagyok vele (is).

(#38032) DVlad válasza dfsz34 (#38001) üzenetére


DVlad
őstag

100%-ig egyetértek.

(#38033) atis123


atis123
tag

Szerintem is jó ágyúja van a Chi-tonak. Egy Top Gunt- már lőttem is vele, egyébként minden másban szar. Periszkóp, meg álcaháló rá, így kapok legalább spottolt damage-t. Elég kemény lesz ez a japán. Még csak 30 ezernél tartok, de a hétvégén meg akarom csinálni. Egyébként meg lehet szokni, de hátul maradni is úgy kell vele csipegetni. IS-6-ra fel!

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#38034) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Szánalmasan sok a hülye... mindig amikor elindul a winratem felfelé, jön egy ilyen noob vihar és lesöpri oda ahonnan elindult... :D
Csaták: 31 / 67 ( 46.27% ) ez a mai, azért ennyi, mert azt hittem mindig, hogy a következő csata jobb lesz.... én mindent megtettem... :K

[ Szerkesztve ]

(#38035) Amfiton válasza tank1 (#38031) üzenetére


Amfiton
tag

Akkor probald ki milyen egy e100al a 10es tdk ellen.Konkrétan semmi eselyed,alap lőszerrel szétlőnek(ugyebár 300pen),miközben neked 8szintü az átütésed.

[ Szerkesztve ]

(#38036) Amfiton


Amfiton
tag

Storm buffolni akarja az is7et......a [moderálva] e100al mi lesz.

[ Módosította: radi8tor ]

(#38037) vhw válasza Amfiton (#38036) üzenetére


vhw
addikt

Mi a fene van már megint azzal az E100-al?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38038) SoulReaver válasza Amfiton (#38036) üzenetére


SoulReaver
veterán

e-100-at goldal használja mindenki aki akar vele egy értelmes csatát...
is-7 -re rá fér a buff, mert szerintem túl lomha és pontatlan, no meg a 130mm lövegéhez kevés az átütés az is-8 után...(is-7: 250, is-8: 258)

(#38039) Amfiton válasza SoulReaver (#38038) üzenetére


Amfiton
tag

Spershing is kap egy jó kis buffot.

(#38040) Amfiton


Amfiton
tag

Mindegy majd miután nerfelik a 10tdket (köv.patch)megint jó lesz az e100.

(#38041) ddt500hu válasza Amfiton (#38039) üzenetére


ddt500hu
veterán

Mi a francnak??? :Y

(#38042) SoulReaver válasza Amfiton (#38040) üzenetére


SoulReaver
veterán

Jó az most is, csak nem való mindenki kezébe....

A hozzászólásoknál van pirossal egy "szerkesztés" opció, azt használd szerintem.

(#38045) Amfiton De olvasni csak tudsz nem? Olvass egy kis szabályzatot...

[ Szerkesztve ]

(#38043) Amfiton válasza ddt500hu (#38041) üzenetére


Amfiton
tag

Kérdezd Stormot.

(#38044) Amfiton válasza SoulReaver (#38042) üzenetére


Amfiton
tag

Az biztos...

(#38045) Amfiton válasza SoulReaver (#38042) üzenetére


Amfiton
tag

sry újonc vagyok...

(#38046) Diarmand válasza Amfiton (#38044) üzenetére


Diarmand
senior tag

No, te legény.
Áruld már el nekem, hogy hogy az édes nemiszervbe lesz jobb az E-100 ha a td sebzését csökkentikkb 10%-kal? Nem az átütését, a SEB-ZÉ-SÉT.

Kicsit elegem van azokból, akik az E-100 siemkawagennek tartják, mert jajj átütik mindenhol, meg jajj gyenge az átütése. A teljesség igénye nélkül, az IS7-et normál ammoval lehet ütni szemből és nincs olyan tízes td amit nem pattintottam volna vele szemből akár a képemben állt akár nem. Rengeteg hp, brutál páncél, spaced armor oldalt a testen és úgy pofánbasz bármit, hogy a fal adja a másikat.

-------------

Szerkesztett rész moderálva - kérlek, kerüld a feszültség szítását/személyeskedést, mert nem megengedett a PH-n és amúgy sem tartozik a topik érdemi tartalmához a másik minősítgetése. Maradj a címbeli témánál!

[ Módosította: #40993792 ]

(#38047) nyunyu


nyunyu
félisten

Zsir, EU1-en max 15fps, EU2-on felmegy akar 19-20-ig is :W

Vegy egy tetszoleges francia tankot/TDt melle...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38048) TESCO-Zsömle válasza Amfiton (#38045) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor még biztos emlékszel a szabályzatra, amit elfogadtál regisztrációkor. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38049) dfsz34 válasza Amfiton (#38036) üzenetére


dfsz34
őstag

E100-on sem kötelező használni a nagy löveget, ott a másik, annak valamivel jobb az átütése vagy arany lőszer. Mondjuk a kisebb löveg átütését én azért emelném 255-260-ra, az jogos lenne.

A nagy löveget meg mindenki arannyal vagy HE-vel használja, ahogy a helyzet kívánja. Vicces is mikor E100 sír a chat-ben, hogy a gonosz gold noob belőtte az arcát, közben meg szerintem ő az, aki alig hoz normál lőszert én meg csak párat pont ilyen esetekre, ha csak az arcát látom (mert a gyenge pontokat elég nehéz meglőni már közepes távolságról is). Sok E100 nem helyezi szögbe a tornyot lövés után, bár az sem sokat segít, mert lőni neki is kell és akkor rám kell forduljon.

Az IS7-re meg nagyon ráfér a buff. Az az ágyú egy elcseszett valami. Szerintem ahhoz akarnak hozzányúlni. A páncélja végül is ok, ha van rajta egy normális ágyú végre.

(#38046) Diarmand igen, ezt tapasztaltam már én is, hogy E100 simán meglő szemből IS7-el amikor megyek, mivel magas az e100, ezért pont olyan szögbe kapja az IS7 torony alatt rész a lövést, hogy normál lőszer is átüti.

[ Szerkesztve ]

(#38050) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Na ezzel is meglett a tankász :K

You are not prepared.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.