Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#24651) Stigma.HC válasza Bad Pritt (#24647) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát akár hogy is forgatom ezt a képet, nekem csak TP-t ír :D
És az elszámolásnál is az xp mennyiséget írta hozzá. Csak az még ezen a képen nem látszódik

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#24652) Bad Pritt válasza Stigma.HC (#24651) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De itt miért damage van akkor?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24653) SoulReaver válasza Bad Pritt (#24652) üzenetére


SoulReaver
veterán

érdekes :D 50k sebzés korrektebb lenne..

(#24654) Bad Pritt válasza SoulReaver (#24653) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De ez baromság is, mert eddig is kb az volt, hogy olyan 25-40 meccset kellett játszani a 250K-ért, az 50ezer sebzés is kb ennyi lenne. Az 50ezer tp meg alsóhangon 60 meccs szerintem, prém nélkül talán még több (és annyira nem is vagyok béna :U )

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24655) Stigma.HC válasza Bad Pritt (#24652) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Lehet elírás, mint amikor volt a Tigris akció és percenként változott a kiírás hogy H vagy P tankkal kell teljesíteni. Az is megért egy misét.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#24656) Bad Pritt válasza Stigma.HC (#24655) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mármint melyik az elírás? :D Szerintem a sebzés a helyes, vagyis csak remélni tudom... :B

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24657) octopus666 válasza SoulReaver (#24645) üzenetére


octopus666
tag

:D 250.000 ezüst ugyan már 8.8 cm pak 43 jagdtige 3 kör alatt ma megkerestem. :DDD Nagyon baba kis gép végre van egy igazán jó farmolós tankom. :C

(#24658) dorka16 válasza Bad Pritt (#24656) üzenetére


dorka16
aktív tag

A játék biztos, hogy a TP/XP-t számolja mert kb. 18 000-nél járok, míg a wotstat szerint 33 000dmg-t csináltam eddig.

(#24659) SoulReaver válasza Bad Pritt (#24654) üzenetére


SoulReaver
veterán

Általában 23 csata kellett a 15 győzelemhez, de még mellette az 5000 sebzés is adott legalább 250k-t, ha nem többet.

octopus666 Én is rászánom magam egyszer, h vegyk egy prém tankot, de úgy sajnálom rá a pénzt... :)

(#24660) Bad Pritt válasza SoulReaver (#24659) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen mondjuk az előző hétvége volt a legkeményebb, mert a győzelemért kaptál 250K-t ha összejött, a sebzésért folyamatosan 25ezreket, ha összejött az 50ezer tp akkor prémet... Egy hétvége alatt meglett egy 9-es harckocsi ára, pedig 100 se meccset játszottam összesen.
Most viszont nyamvadt 250ezer ezüstért én nem fogok 50ezer t-t farmolni, az nem éri meg. :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24661) SoulReaver válasza Bad Pritt (#24660) üzenetére


SoulReaver
veterán

Akkor eddig ez a mézes madzag volt... most már dolgozzon meg a pénzért aki akar egy kis pluszt :D

(#24662) echterion válasza SoulReaver (#24661) üzenetére


echterion
nagyúr

Én ezen a hétvégén leszoktam ezekről a pluszokról. Annyira elrontotta a játékélményemet a farmolási "kényszer", hogy rájöttem, nem éri meg nekem. Így ha bejön valami plusz, öröm van, de külön ezért nem fogok szenvedni többet.

**********

(#24663) Bad Pritt válasza SoulReaver (#24661) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most akkor visszatérek a régi kerékvágásba és szerzek magamnak egy életet :C

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24664) mozesapo válasza SoulReaver (#24661) üzenetére


mozesapo
tag

Fórumról

Hello folks,

We're working on removing the 50k exp event and changing it back to what was originally advertised; 50k damage in one day, we're sorry this hasn't been corrected already.
:R

(#24665) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ó király :D 50k sebzésért érdemes lövöldözni... :D legalább a lőszer ára meg lesz XDD

(#24666) Remus389 válasza mozesapo (#24664) üzenetére


Remus389
veterán

végülis akkor 50 ezer sebzesert kapsz 250k-t?

az nem is rossz, végülis ugyanaz mint az 5000 sebzesert 25000, csak tízszeres szorzoval

mondjuk a Bélával átlagosan 2200 a sebzesem akkor 22-30 csata alatt megvan, kb annyi csata mint a 15 győzelem

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24667) PAtr0n válasza PR0JECTNR56 (#24639) üzenetére


PAtr0n
addikt

"A spontán idiotizmus ellen semmi sem véd, főleg nem az MM."

Tegnapi Prohorovka "élmény", küldetés: a kis faluban foglalás.
KV-1-el vagyok, kezdéskor 2 részre osztva a csapat. Az MM nem volt most vészes, tán 2-2 Tier6-ost rakott mind2 oldalra a többiek zömmel 5-ösök. Az egyik felük (medek, lightok) az útnál a fáknál, a másik fele (TD, Heavy) a sínhez közel kezdett. Gondoltam a sok siemka úgyis a síneket át a dombra meg a zászlóhoz megy, így elindultam az úthoz a lightok felé, úgy voltam vele onnan úgyis elindulnak felderíteni a pálya közepe felé.
Na de mit csinált a gyököttagyú banda? Mindenki 90fokos fordulat és át a síneken... :W
Én meg egy másik heavy indultunk el a másik oldalon felfelé, szépen araszolva, bokorról bokorra, de ilyenkor már rossz érzésem volt. A dombtetőn néha néha felbukkant 1-1 ellen, azokat csipegettük, és ezzel párhuzamosan megjelent egy ELC_AMX, és szépen fel is derített minket. Kilőni nem tudtuk, közben durván koptak el a csapattagok a zászlónál túlerő ide vagy oda, a hülyeségre nincs mentség. Kicsit hátráltunk mrt már spotolva voltunk, de kollegát kilőtték, én szemből kaptam egy heavytől az áldást (T6 naná), közben az AMX besunnyogott a seggembe és szétmart. Nem voltam ideges. A pályát úgy buktuk, hogy az ellentől max 5 döglött meg.
De gondolom ezzel a jelenséggel azon a pályán már minden tapasztalt játékos találkozott. Hogy gondolhatták az idióták, hogy 1 fronton nyerhetnek?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#24668) SoulReaver válasza Remus389 (#24666) üzenetére


SoulReaver
veterán

IS-8

Ilyen körökkel hamarabb meg van a 250k kredit, mint 50k sebzéssel.. :)

PAtr0n Az pont az a szitu, amikor nem szabad elmenni egyedül az út mellet... Én kb azt szoktam csinálni, hogy a sin mellett belül, középen a kis házaknál kempelgetek, ha necc a helyzet, átkúszok a sinen túlra a faluba.még védeni vissza lehet menni, talán ki lehet hozni olyankor egy nem túl csúfos buktát.. :)
Az ilyen agyatlanok miatt kell újj billentyűt venni ;] :B

[ Szerkesztve ]

(#24669) Angel1981 válasza Cseri0058 (#24628) üzenetére


Angel1981
veterán

Csak azt ne mondd, hogy azért, mert a 110-el eddig 49%-os a win rate-ed a többi 56-58%-tól eltérően, most dobod a kukába a 6000 csatás, 1750-es WIN7-es accountodat!
Úgysem hisszük el! :P :(((

(#24670) SoulReaver válasza Angel1981 (#24669) üzenetére


SoulReaver
veterán

XDD látom megint ment a hiszti :D

(#24671) Remus389 válasza SoulReaver (#24668) üzenetére


Remus389
veterán

a Bélával volt.több mint 5000 sebzeses köröm is, csak lehet a következőt elszurom és csak mondjuk 1400 sebzesem lesz

tudod mi az hogy átlagosan???

egyébként a Bélával is8 a kedvenc csemegem

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24672) SoulReaver válasza Remus389 (#24671) üzenetére


SoulReaver
veterán

Igen, tudom mi az, h átlagosan. Nem rajkózásból raktam be az egyik körömet is-8 al, hanem, h egy átlag meccsen mennyi a kredit hozam+nyereség, és így mennyi kell 250k kredithez.

Amúgy mellékesen, nem nehéz egy is-8 at úgy kilőni, h nem pont rád figyel, félretéve a noob játékosokat 500-as wn-6 a-l is-8 ban űlve, egy tapasztaltabbal már nem bírnál el... eleve gyorsabban tölt, több az átütése, mire körbe forog a lomha vk béla, leég, mert egy igazi fáklya :D

(#24673) nyunyu válasza echterion (#24662) üzenetére


nyunyu
félisten

Én ezen a hétvégén leszoktam ezekről a pluszokról. Annyira elrontotta a játékélményemet a farmolási "kényszer", hogy rájöttem, nem éri meg nekem. Így ha bejön valami plusz, öröm van, de külön ezért nem fogok szenvedni többet.

En az augusztusi 50k XP=+1 nap premmel szivtam sokat.
Also hangon 3-4, de voltak napok, amikor 5-6 orat elvitt, melo utan hulla faradtan.
Aztan masnap alig birtam kinezni a fejembol, meg ugy csinalni, mint aki dolgozik.

Orultem is, hogy vege lett az akcionak.

Mostani hetvegi 3x20 killert 1M+1 het prem sokkal kenyelmesebb, 1-1.5 nap alatt abszolvalhato, attol fuggoen, hany tankod volt mar kifejlesztve.

Aztan het kozben be se lepek a jatekba, nem hianyzik a felesleges stressz.

Itt van a mostani top of the tree akcio: 150k XP hianyzik az Obj704-hez, lenne ra ket hetem, hogy osszeszedjem, az napi 10k XP, idealis esetben 5-6 kor _minden_ nap.
De nincs kedvem ennyit jatszani egy tankkal sem, kifejezetten irrital, ha valamit csak otodjere birok leduplazni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24674) Angel1981


Angel1981
veterán

Kinek mi a tapasztalata a heavy-vé átgyúrt VK 3601-el kapcsolatban?
Megfelelően teljesít, mint sniper heavy?

Köszönöm előre is a válaszokat!

(#24675) #43783936 válasza Angel1981 (#24674) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én kifejezetten utálom.
Lassú, de legalább vacak.
Valahogy jobb volt átsorolás előtt, pedig akkor stockként nyomtam. :((

(#24676) ng0ofy válasza Angel1981 (#24674) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Igen, heavyként is jó! Ugyanúgy használtam, mint addig, a konischal és jó úgy is. Kicsit lomha, nem lehet vele végszükség esetén elütni az ellent :D, de egyébként élvezetesen játszató. Most nézem, hogy ezzel van a legjobb statom ráadásul (:

Valaki írta, hogy tele van idótákkal a játék. Keveset játszom, illetve kevés alkalommal, de olyankor sokat. Így nagyjából látom, hogy milyen a játékosok képessége általában és elég gyatra... Ma is volt 3 csata, ahol tank ász voltam, de vesztettünk, mert szinte csak én műveltem valamit...

(#24677) Remus389 válasza SoulReaver (#24672) üzenetére


Remus389
veterán

ez szituaciofuggo, de jóval keményebb tank a Béla, szeret is8-at vacsorázni

is8-at igaz régen, de volt nekem, eléggé utáltam

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24678) Jo33by válasza nyunyu (#24673) üzenetére


Jo33by
tag

Dettó. Nem érdekel az 50K xp, ma is 33K amit megcsináltam ennyi kedvem volt, mára. Eddig sem hajtottam a 15 nyertes csatára. Nehogy már a Wot irányítsa az életemet. Ha van kedvem azzal megyek amivel akarok. Két csata alatt ha nincs meg a dupla és hagyom a csudába azt a járművet, mert azzal folytatni már szenvedés és nem öröm. Apropó a D-Maxomat kezdem megutálni, valahogy nem fekszik az nekem amilyen lassan fordul, a sebessége sem jó. A másik negatívum meg az vele hogy napok óta nem tudom leduplázni, valahogy olyan csatákba rak be hogy vagy sok a nagy tank vagy béna az egész csapat...Még jó hogy féláras volt, többet nem is ér nekem.

(#24679) Reaper


Reaper
őstag

Ez jó móka volt :DDD

(#24680) PAtr0n válasza SoulReaver (#24668) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nem is egyedül mentem hanem másodmagammal. :) De hát várható volt, hogy ketten azon az oldalon nem váltjuk meg a világot. Legalább még egy felderítő jöhetett volna, de nem, mindenki a sínen túl. Amúgy én is szoktam a töltés mellé bentre beállni, hátha átdugja valaki az orrát, és általában be is jön a dolog, de most úgy voltam vele szerencsét próbálok az úton. Hát nem jött be :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#24681) csapee válasza PAtr0n (#24680) üzenetére


csapee
senior tag

A "varazserdoben"egy felderito kb. semmeddig nem el. Oda kemeny front kell es tulero.

Csapee

(#24682) Bad Pritt válasza csapee (#24681) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A varázserdőbe semmi nem kéne alapból. Védelem a két oldalon (két házikó az egyik végén, dombocska a másikon) és a házak között kéne áttörni és ha valaki bemegy az erdőbe, onnan tűz alá venni őket. A másik oldalon is kialakulhatna egy arcvonal de onnan is tűz alatt lehetne tartani a városban lévőket. Tulképp ugyanaz lenne, mint a varázserdőben, csak lennének fedezékek és nem az abszolút nagyobb tűzerő nyerne, hanem kicsit a skill is beleszámítana. Egyetlen század meccsen játszottam így, és tök jól működött :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24683) Bingisz válasza csapee (#24681) üzenetére


Bingisz
addikt

A varázserdőben a scout beáll a spot bokorba periszkóp+álcával, és elkezdi fogyasztani az előre kipattogtatott popcornt. ;)
Prohorovka a legjobb scout map Malinovka mellett.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#24684) bullseye válasza Bingisz (#24683) üzenetére


bullseye
addikt

Majd dobj egy képet róla, pls, hogy melyik bokor az, mert jól jöhet, de általában a dombok felé megyek.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#24685) HellGreg válasza PAtr0n (#24667) üzenetére


HellGreg
őstag

Ez pont félórája esett meg velem is, csak artyval voltam a Prokhorovkán. beálltam szépen középre-hátra, s egyszer csak azon veszem észre magam, hogy teljesen egyedül nézek szembe a középső tisztással, 2 elment az úthoz, 12 meg a sínen túlra. Elkezdtem ugatni, hogy vesztettünk, ha nem jönnek vissza, de még engem hülyéztek el. Végeredmény: 3:15 :(

(#24686) nihill


nihill
őstag

Ez a kör nagyon ott volt. Szeretem ezt a konzervdobozt. :)
Köszönet érte szüleimnek, kutyámnak macskámnak, és a drága csapattársaimnak, akik -kis túlzással- összesen nem kaptak annyi XPt mint én, de legalább meghagyták nekem a lehetőséget...
A történet egyébként a "szokásos" volt. Karelia, támadó oldal. Jobb oldalt aprítjuk az ellent, közben a bal oldal szép csendben elesik, mi továbbra is tartjuk a jobb oldalt, az idő meg közbe lejár...


(#24687) PAtr0n válasza csapee (#24681) üzenetére


PAtr0n
addikt

Pedig az az AMX végig kitartott, és lett egy KV1 kill-je :) Meg még ki tudja mennyi a végén, mert kiléptem.
Nagyon is kell oda a scout, sorsdöntő, ha tudod hol lapul az ellen a domb túloldalán.

kgergely23:
Kicsit dejavu-m lett a beszámolódat olvasva. Detto mint nálunk, csak nálatok több halállal :D
Igazából azért szükséges a 2 front kábé egyenlően elosztva, mert míg az egyik front csak tartja az ellent, addig a másik (ha szerencséjük van) áttöri a túloldalt, és besegít a falunál. Onnantól meg ritka az a csapat aki ezt a helyzeti előnyt elbukja, legyen akár még sok siemka is köztük.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#24688) HellGreg válasza PAtr0n (#24687) üzenetére


HellGreg
őstag

És a legidegesítőbb tényleg az volt, hogy hárman ugattunk kórusban, hogy páran jöjjenek vissza, nem... csak azért se, még csak nem is reagáltak. és volt ma vagy 8 hasonló. A 4-es artymmal sorozatban 6 csatából összesen 349 xp-t hoztam el...

(#24689) PAtr0n válasza HellGreg (#24688) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ne is idegesíts.... Grille. Red shire. Mindenki fel a dombra 1-2 tank meg a jobb szárnyra. Mutogatom nekik térképen a bal oldalt, hogy hahóóó, oda ki megy? Mire ezt megtettem 4-en halottak voltak, persze fittyet hánytak rám, aztán nagy nehezen egy light elindult arra, de addigra egy szintén könnyű ellen átjött és jól megtoszott. Pedig már fel akarom rakni a nagyobb mordályt a Grillére de a jobb hernyótalp nékül nem megy, most arra kéne XP.
Hihetetlen mennyi nyomorult van.... mára ennyi elég is volt, kifáradtam tőlük :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#24690) Djuree válasza SoulReaver (#24672) üzenetére


Djuree
félisten

a béla bármikor simán kifiléz egy is-8-at...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24691) Sanya válasza Djuree (#24690) üzenetére


Sanya
nagyúr

ez így van, a béla tiszteletet parancsol.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#24692) dfsz34 válasza PAtr0n (#24689) üzenetére


dfsz34
őstag

A csodálatos Redshire, amikor csak egy zászló van.

Már sokszor megtörtént velem, hogy elkezd az ellenfél foglalni, de senki nem mozdul, csak les tovább vagy éppen mondjuk vonulnak a leshely felé, de irányt senki nem változtat. Aztán hirtelen már 3 vagy még több foglal és van hátra 30 másodperc és még mindig nem mozdulnak a mieink vagy picit jobb esetben egyesével próbálkoznak és halnak hirtelen halált egymás után az ellenséges kereszttűzben. Ha lassú tankkal vagyok, akkor már nem is gondolkodok, hanem egyből a zászló környékére megyek, ha ilyen eset előfordulna, akkor legalább megpróbálom a reset-et, mert a csapattársaimban nem lehet bízni, alapszabály.

Hogy ennyire ostobák, vagy számítás van mögötte nagyrészt (hogy ne kelljen fizetni javítást, inkább bevállal egy bukott csatát) azt nem tudom, de a győzni akarás ezekből teljesen hiányzik. Erre szép példa, siegfried line, encounter mód, mi támadunk, maradtunk 4-en de az ellenfél egy fvb215 183, és senkinek sem maradt annyi hp-ja, hogy kibírjon egy lövést, tehát valakinek fel kell áldoznia magát. Van hátra 1,5 perc, de a 3 közepes és nehéz tank csak lapul, meg nem mozdulnak. Elindultam a ferdivel, mondom, ezt csak nem bukjuk el ilyen ostoba módon és szerencsére még pont időben odaértem. Belelőttem a dögbe, az kilőtt és a többiek meg őt lőtték ki, győzelem. Ha nem megyek akkor nagyon nagy valószínűséggel ezek simán kivárták volna a hátralevő időt, nehogy kilője őket az fvb. Nevetséges ez a félelem, komolyan mondom, basszuskulcs, ez egy játék, mi van ha kilőnek, kit érdekel? Főleg, ha ilyen módon nyerni is tudunk, akkor simán visszajön a javítás a plusz sebzés meg a győzelem miatti pluszokból.

(#24693) emre válasza Djuree (#24690) üzenetére


emre
veterán

De csak messziről, amint az is8 mellé kerül, a bélának a lassú toronyforgás miatt vége van.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24694) SoulReaver válasza emre (#24693) üzenetére


SoulReaver
veterán

Erről beszélek én is.. sokan úgy vannak vele, én is úgy voltam vele, h szar ez a tank, mert papír... de sok előnye is van, mint töltés idő, gyors torony mozgás, nagy átütés, gyorsan forog a tank, ezt kihasználva, 1v1-ben sok olyan tankra rá lehet menni medium tank ként, körbe gurulni rajta, és míg az azon kínlódik, h forogjon, tornyot rád fordítsa, és ha tudod hol van a gyúlékony része, akkor sima ügy.. :) nem minden a páncél...
IS-8 al volt már e-75 ellenfelem is, és most már tudom, h mit lőttek rajtam is, mikor e-75 el mentem...
Első lánckeréknél valahogy mindig sebződik...

(#24695) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hellcat Csata/győzelem, védőket fedeztem, két is-3-at így feltartani, szerintem elég pro :D

(#24696) Preda


Preda
aktív tag

Kezd egész jól alakulni a JpzE100.

(#24697) Djuree válasza emre (#24693) üzenetére


Djuree
félisten

igen, ez nagy hátránya, a torony tényleg baromi lomha.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24698) dfsz34 válasza SoulReaver (#24694) üzenetére


dfsz34
őstag

Én kilőttem már egy kb 2500 hp-s E100-at is vele egy az egy elleni harcban, igaz, hogy némi irányított szerencse is volt a dologban, mert mindig rámásztam az E100 arcára, amikor ő lőtt és én meg gyorsan tolattam és az alját lőttem, hátha kigyullad (akkor éppen nem volt hajlandó kigyulladni, de végül is mindegy volt). Ki lehet használni, hogy a torony képes pattintani a gyenge pontok ellenére is (mozgatni kell, hogy ne tudja becélozni, úgy már nehéz eltalálni, mert elég kicsi), illetve a mozgékonyságát. Mondjuk ezek nem a tipikus harci helyzetek, mert inkább messziről kell leszedni ilyenkor, ezért kell minden tankra optika vagy távcső, mert nem egy győzelem múlt már azon, hogy nekem volt és az ellenfélnek meg nem. Ebben az esetben csak mi ketten maradtunk a végére és már ott volt rajtam az E100, nem volt más választásom, mint a közelharc vele.

(#24699) #35692544 válasza dfsz34 (#24692) üzenetére


#35692544
törölt tag

kreditet semmivel nem keresel többet a győzelemmel csak az xp-d lesz több

(#24700) Angel1981 válasza echterion (#24662) üzenetére


Angel1981
veterán

Hasonlót éreztem én is!
Tudom, az én hibám, de amikor augusztusban a 30 killért, szeptemberben meg a 15 győzelemért adták a napi bónuszt, hajlamos voltam időnként nagyon felhúzni magamat, mert
1. a killeket notórius módon lopkodták
2. ha szívóág volt, akár dupla / tripla időbe is telhetett összeszedni a győzelmeket, és tele volt AFK-kal a játék!

Szerintem ez az 50.000-es sebzés nagyon korrekt, mert tényleg jobban múlik rajtad, mint az előző kettő!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.