Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#186001) peterson79 válasza jano_77 (#185996) üzenetére


peterson79
őstag

Csakis a Magam példáját tudom Neked felhozni. Ugyanezt láttam évekkel, hónapokkal ezelőtt, amikor több-kevesebb időre fel is hagytam vele. Aztán persze megint elkezdtem, de nem igazán jöttek a sikerek úgy ahogy vártam. És rájöttem valamire amit már részben leírtam Neked az előbb, a többi részét viszont nem tudom leírni, mert ezt nem lehet.
Egyszerűen elengedtem a játékot. Hagyom futni a maga medrében, figyelek persze, hogy mikor hol adódik lehetőség és megpróbálom kihasználni, aztán vagy sikerül vagy nem. Ez néha 0 sebzés, néha Top Gun és Ász kör, de többnyire ott vagyok az erős középmezőnyben és ez tetszik. Kívülről tudom szemlélni az eseményeket és nem hagyom magam berántani a Harag örvényébe. Nagyon sokat tanultam másoktól és persze a saját játékomból és a hibákból, de még a WG oktatóvideókból is, valamint többnyire olyan tankokkal játszok amikkel tudok is, mert azok szórakoztatnak. Persze, vágyom Én is még sok mindenre, de nem rohanok és görcsölök rajtuk, semmi értelme, már belátom Én is, de ezt fejben kell eldönteni. Amióta így állok hozzá, sokkal jobb lettem, sokkal többet tudok elérni egyes szitukban és ez rendkívüli módon motivál.
Remélem Neked is sikerül átlépni azon amiben most vagy és más szemszögből tekinteni az egészre, mert hidd el, lehet így is csinálni ;)

(#186002) #77646080 válasza peterson79 (#186001) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nagyon jó volt olvasni soraidat:

"Egyszerűen elengedtem a játékot. Hagyom futni a maga medrében, figyelek persze, hogy mikor hol adódik lehetőség és megpróbálom kihasználni, aztán vagy sikerül vagy nem. Ez néha 0 sebzés, néha Top Gun és Ász kör, de többnyire ott vagyok az erős középmezőnyben és ez tetszik. Kívülről tudom szemlélni az eseményeket és nem hagyom magam berántani a Harag örvényébe. Nagyon sokat tanultam másoktól és persze a saját játékomból és a hibákból, de még a WG oktatóvideókból is, valamint többnyire olyan tankokkal játszok amikkel tudok is, mert azok szórakoztatnak. Persze, vágyom Én is még sok mindenre, de nem rohanok és görcsölök rajtuk, semmi értelme, már belátom Én is, de ezt fejben kell eldönteni. Amióta így állok hozzá, sokkal jobb lettem, sokkal többet tudok elérni egyes szitukban és ez rendkívüli módon motivál."

Pontosan azt fogalmaztad meg, amit az elmúlt másfél év során elkezdtem csinálni. 2013 óta játszom, eddig 2 nagyobb szünet volt (úgy érzem, teljesen jó döntés volt mindkettő) és amikor legutóbb átgondoltam, hogy miként álljak hozzá a játékhoz, akkor erre jutottam, amit szépen leírtál.

Üdv a klubban, így sokkal jobb kikapcsolódást nyújt. :K

(#186003) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ti is sok ilyet kaptok?

***

(#186004) KISDUCK válasza ollie (#186003) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nope, én eddig egy 100k-st és egy kicsit kaptam.

(#186005) #77646080 válasza ollie (#186003) üzenetére


#77646080
törölt tag

Soknak nem mondanám; 3-4 darab landolt eddig. Húszezresek.

(#186006) Barret001 válasza ollie (#186003) üzenetére


Barret001
addikt

Csak a csíterek :D

(#186007) Linkin1994 válasza Barret001 (#185922) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Sad story

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#186008) dokee78 válasza ollie (#186003) üzenetére


dokee78
félisten

1 darabot nem kaptam még,azon kívül amit a frissítéssel kaptunk.

(#186009) Barret001 válasza Linkin1994 (#186007) üzenetére


Barret001
addikt

A Mester személyesen? :)

(#186010) ooloo válasza ollie (#186003) üzenetére


ooloo
őstag

"Ti is sok ilyet kaptok?"

Eddig még nem kaptam .... de nem is érzem szükségét . :DDD Majdnem minden "szekérben" , amiket használok , a legénység minimum 4 képességgel rendelkezik . Sokan túl nagy jelentőséget tulajdonítanak a képességeknek . Nem mondom , hogy nem számítanak , de túl vannak értékelve . A Jagdpanzer IV -re 1 skilles legénységgel húztam be a 9 karikát .

Ami igazán számít és mérvadó az , hogy mit oszt rád az RNG .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186011) xAttilax válasza ooloo (#186010) üzenetére


xAttilax
senior tag

nagyobb tierben hidd el számít nagyon, nem mind1, hogy 2 vagy 4 főleg med és light vonalon

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#186012) kchryss válasza xAttilax (#186011) üzenetére


kchryss
addikt

Az viszont szinte mindegy, hogy 4 vagy 7 skillesek. Az első 4 sorban minden skillt ki lehet osztani ami számít. 4 skilles legénységre tényleg nem éri meg elpazarolni ezeket.

(#186013) peterson79 válasza ollie (#186003) üzenetére


peterson79
őstag

Tudtommal ilyet csak WG bérencek kapnak...:DDD :DDD :DDD

Amúgy sajnos nem nyertem még ilyet, pedig eskü sokat imádkozok érte.

(#186014) peterson79 válasza #77646080 (#186002) üzenetére


peterson79
őstag

Példának okáért, az olasz 9-es ott fog megrohadni a garázsban, mert Én aztán elő nem veszem azt a vacakot. Nem lettünk barátok és ez már így is marad.

(#186015) jano_77 válasza ollie (#186003) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én eddig egyetlen egyet sem kaptam - kivétel az indulót minden nemzethez - ez csak a Te privilégiumod ezek szerint! ;] ;)

(#186001) peterson79: Szuper leírás, köszönöm! Isten látja a lelkem, hogy e szerint szeretnék játszani - és részben már megy is - de az a fránya állandó nyerni (és ez alatt most ne csak a WR értsétek, hanem a minél jobb teljesítményt) akarás miatt nem tudok ennyire ellazulni, mint Te vagy itt többen is. Világ életemben maximalista voltam, olyannyira, hogy többször ittam ennek levét. Leírok két esetet, hogy lássátok mekkora "állat" vagyok:
1: Sportág választó - pár éve:
elvittem 9 éves keresztlányomat, hogy megnézze milyen sportok vannak és ha tetszik Neki vmi, azt ki tudja próbálni. Persze a vérem nem hagyott nyugodni és én is kipróbáltam ezt-azt, ami érdekelt. Egyik ilyen volt egy evezőpad. 200 m időre. Természetesen ami a csövön kifér, mert mindenkit meg akarok verni. 50 m-el a cél előtt lecsúsztam a székről, így az eredményem értékelhetetlen. Mondom a srácnak, hogy mehetnék még egyet, mert hát az nem lehet, hogy nincs időm? Persze. 1 perc pihegést követően újra a széken és start. Janó ismét maximális erőkifejtéssel evez. Végig ér! Elmondják, hogy nagyszerű eredmény, a versenyzők is hasonló időt eveznek - igaz Ők 5000 m-en mennek ilyen átlagot. :B Ezután jött a fekete leves. Mivel előtte se nem ettem, se nem ittam, rosszul lettem. Kint a sátor mellett lefeküdtem a fűbe. Valaki kihívta hozzám az orvost, aki csinált egy gyors ELG vizsgálatot és azonnal hívta az eset kocsit: infarktus gyanú! Mondtam Nekik, hogy csupán csak farok voltam, mert kaja és ital nélkül túl hajtottam magam és majd ha eszem vmit és megnyugszik a szervezetem, jobban leszek, de hajthatatlan volt. Na lényeg, hogy végül is úgy lett, ahogy mondtam, de ez is mutatja a faszságmat, hogy mennyire nem tudok egyszerűen kezelni dolgokat.

2. Gyereksziget - idén:
Elmentünk a kislányunkkal a Hajógyári szigetre és vittük körbe, éppen mihez volt kedve. Egyszer volt egy Grillus Vilmos koncert, amit néztek egy kis barátnővel és anyukával. Nekem annyira nem tetszett, ezért mondtam, hogy járok egyet. Eljutottam a Dechatlon sátorhoz, ahol állt két verseny bringa standarden. Természetesen versenyezni lehetett rajta vkivel és az idővel. Mondanom sem kell, hogy nekem több sem kellett, persze, hogy ráültem. A továbbiakat már nem részletezem, mert apró eltéréssel - nem kellett orvost hívni hozzám - ugyan az volt, mint a másik esetnél. :U

Ezek után mond nekem azt, hogy engedjem el. ;) :R

(#186014) peterson79: ebből is látszik, hogy mennyire mások vagyunk emberek - és persze ez így van jól! -, mert nekem az egyik kedvenc tankom a Standard B! Szerintem nagyon jó tank, szeretek vele játszani. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186016) Barret001 válasza jano_77 (#186015) üzenetére


Barret001
addikt

Ha ennyire a teljesítés a lényeg,nem a játékélmény,akkor nevezz ki magadnak egy kedvenc tankot.Hidd el,nagyon nagy százalékban javítani fogja a statisztikáidat.Természetesen olyan tankot válassz,amivel szeretsz,és lehet is eredményesen teljesíteni! Neked nincs kedvenc tankod,véletlenszerűen próbálgatod őket.

(#186017) jano_77 válasza Barret001 (#186016) üzenetére


jano_77
nagyúr

Miből gondolod, hogy nincs kedvenc tankom!? Ha figyelmesen olvasod a fórumot, akkor láthattad is, hogy meg iy neveztem őket. Kezdetben a Type61 volt az, annyira, hogy nem is adtam el, ma is a garázsban van és időnként ki viszem egy-egy csatára. (sajnos a meta elszaladt mellette)
Aztán ott volt a Type67, ami szintén meg van még mindig. Vagy a T34, amire elsőként lett meg a 3 GM.
Az újabb tankok közül pedig a Standard B jön be a legjobban.
Csak ez idáig mindig volt olyan tank vagy ág, amit húztam és így nem csak a kedvenc tankkal mentem. Most, hogy az EBR105 is ki lett fejlesztve, már csak 2 arty vonal van, ami még fejlesztés alatt van (németnél a 9-es, orosznál pedig a 8-as van a garázsban) de ezek nem mozgatnak annyira, hogy haladjak rajtuk tovább.
Így most elértem oda, amikor újra a Chimérás küldikre koncentrálhatok illetve majd azokkal a tankokkal is fogok játszani, amik kvázi fekszenek. Azt is terveztem még egy időben, hogy pár tankra megkísérlem a 3GM felrakni - éppen ezért vissza is vettem pár régi vasat, amikkel jobban ment a játék.
De most elsősorban azon a ponton vagyok, hogy lecseng a 40 nap prémium és hanyagolni fogom a játékot határozatlan időre. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186018) Jokerdapro válasza jano_77 (#185996) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

15v15 ahol van rng, net kapcsolat, pc-k közötti eltérés, személyi eltérés. (Részeg, gyerek, beteg, fáradt stb ) Ennyi változó mellett isteni közbenjárás kell egy kiegyenlített csatához. Főleg magas tierben ahol van tűzerő, kinézel a sarkon és már el is olvadt a hp. 🙃 A fent leírtak tükrében még mindig nem értem miért örlöd magad emiatt(tartósan!), persze némi fusztráció benne van a pakliban.(ha valami nem úgy jön ki, én is elmondok egy cifrát ;) ) Szóval relax és élvezd a játékot! (Van elég dolog az életben ami miatt idegeskedhet az ember, "egy" játékért felesleges.)

(#186019) xAttilax válasza kchryss (#186012) üzenetére


xAttilax
senior tag

az igen, de nem arról volt szó..

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#186020) Barret001 válasza jano_77 (#186017) üzenetére


Barret001
addikt

"Miből gondolod, hogy nincs kedvenc tankom!? " Ez egyszerű! 1 kattintás a lejátszott csatákon.
42000 csatád van,es egy tankod sincs,amivel mentél legalább 1000 csatát.Aki meg folyamatosan tankot fejleszt,annak nehéz lesz felzárkózni az unikumok szintjére.Neked ez a célod,ehhez kell tankot választani!
Van az a kifejezés,hogy meta tank.Kiemelkedik a többi közül.wn8 húzásra akármelyik tank jó,sőt :D Winrate húzásra nem.Nagyon siralmas volt a winrate százalékom.Kerestem hozzá megfelelő tankot.Felvittem 50% fölé.Na jó mondom,megtanultam játszani.Elkezdtem újabb tankokat,meredek zuhanás.Leesett a havi winrate átlagom több mint 10%-ot! Szerinted miért? Most tankot húzzak,vagy winrate%-ot? Ezt ÉN döntöm el! Tankot,mert kell egy kis változatosság.Le van szarva a stat,játszani szeretnék. Rontottam is sokat! Persze sokat sírok én is,de megtehetem,mert a narancssárga wn8 statom feljogosít rá :) Ritkán döntöm el egy csata végkifejletét.Pedig az milyen jól esik náha,az feldobja a hangulatomat egyből!

Aki a tankokat gyűjtögeti,nem ér rá statot javítani.Főleg a Te szinteden,ahová már kell a tapasztalat.
Gyűjtögetsz tovább,vagy statot javítasz?

(#186021) jano_77 válasza Barret001 (#186020) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mint írtam, már egyetlen további ág sem motivál, így nem is kezdek bele újabba. Most már azzal fogok játszani, amivel "tudok" és élvezem, meg esetleg GM-t húzni. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186022) ollie válasza ooloo (#186010) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A jgpz4 nem egy statpadder tank, kevésen játszanak vele, meg skill nélküli legénységgel is be lehet húzni a gunmarkot. Próbáld meg ugyanezt mondjuk egy amx 1357-tel. A másik, hogy nekem van legalább 250 tankom a garázsban, kb 200-nak saját legénysége van, így azért eléggé eloszlik az az XP, hiába van több tízezer csatám (ráadásul csak az elmúlt 1 évben kezdtem el boostereket használni).

***

(#186023) inferno88


inferno88
őstag

Én sem kaptam még egyetlen legénységi könyvet sem, de vettem már néhány 2 milkás csomagot. Beszéltetek a "kedvenc tankokról". Eddig a legtöbb tankot eladtam, miután kihúztam, mert úgyis vittem tovább a legényeket, de az a tök jó ezekben a könyvekben, hogy ha például néha szeretnék elővenni egy "kedvenc"-et, amihez amúgy nincs legény, akkor néhány millióért bele tudok tenni egy korrekt gárdát.

Semper fi!

(#186024) Barret001 válasza jano_77 (#186021) üzenetére


Barret001
addikt

Remek hozzáállás! Remélem napi 4-5 E25 kör belefér :D

(#186025) KISDUCK válasza Imilenni (#185724) üzenetére


KISDUCK
addikt

Megvetted másodjára és adott érte goldot? Én is megvettem kedvezménnyel, de webshop még mindig írja a leárazást és agyalok rajta, hogy behúzzam még egyszer mert így még korrekt lenne 5k aranyhoz jutni, legalábbis wiki 5k-t ír a tank árára.

(#186026) inferno88 válasza KISDUCK (#186025) üzenetére


inferno88
őstag

A %-os kedvezményt levonja az aranyból, amit kapsz!

Semper fi!

(#186027) KISDUCK válasza inferno88 (#186026) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszi az infót, akkor így már nem éri meg.

(#186028) peterson79 válasza jano_77 (#186015) üzenetére


peterson79
őstag

Azt tudtam, hogy egy állat vagy :D :D :D
Már írtam, fejben dől el. Meg az van amit Barret ír. Mit szeretnél csinálni?
Vagy-vagy..
Egyébként érdekes a dolog, mert amióta így állok hozzá sokkal kevesebb a 15-1-es csata vagy többnyire Én vagyok a győztes oldalon. Pont pár napja írtam, hogy 60%-on van a winrate-em az utóbbi napokban, de lassan már egy hete. Ez eléggé meglep. Ez is valami placebo vagy nem tudom mi. De engem nem is érdekel ez a része. Pár napja is volt egy olyan csatám T100-al, hogy simán be tudtam volna húzni az LT15 küldit, pár pont hiányzott, de elcsesztem a dolgot és senkit sem hibáztathatok,csakis magamat. Jó, persze, lőhették volna a többiek a spotomat jobban, meg stb, de nem így alakult, a végét viszont Én csesztem el, két helyen is, este felrakom a replayt, van belőle tanulnivaló. Fogtam a fejem utána,mert tényleg izgalmas volt és gyöztünk is - azt hiszem -...

(#186029) ooloo válasza ollie (#186022) üzenetére


ooloo
őstag

Sőt ... a Jagdpanzer IV - be még legénység sem kell . Behúzza magának a kilenc karikát . ;] Továbbra is azt mondom , hogy túl van lihegve a legénységi képességek jelentősége . Nyilván van értelme képezni a legényeket , de nem ettől lesz sikeres az adott tank . Ami igazán számít , hogy ki használja és milyen értékelése van az adott fióknak . Na és persze az a fránya RNG ... ha az veled van , akkor a sikered nem a legénységi képességek miatt van ( max egy parányit tesz hozzá ) . Ha ellened van , akkor lehet 100 legénységi képességed , akkor is kudarcra vagy ítélve .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186030) Imilenni


Imilenni
addikt

Mit szólnátok egy olyan újításhoz, hogy ha az ellen hp-ja az alfád alatt van, akkor a lövésed (ha átüt), akkor biztosan elpusztítja az ellenfelet?

Már nem egyszer fordult elő hogy azért haltam meg, mert éppen az alfám alatt adta a sebzést.. (az egyetlen olyan lövés, ami számított)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#186031) Jokerdapro válasza ooloo (#186029) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ezzel nem teljesen értek egyet. Amikor meglett az fv4202 alap legények mellett még egyhelyben állva is alig talált el valamit. A skillek fejlődésével arányosan javult a tank. Ott például határozottan érződött hogy sima 100as fiúkkal nem szuperál jól a gép. :)

Imilenni: ugye mikor ez fordítva van és benned marad 1hp az sincs elfelejtve? :) ;)

(#186032) Imilenni válasza Jokerdapro (#186031) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem bánnám, sokszor énis csak így élem túl.

Press "F" to pay respects.

(#186033) ooloo válasza Jokerdapro (#186031) üzenetére


ooloo
őstag

Nem is azért írtam , hogy ez a szentírás ... a tapasztalataimra támaszkodva én így gondolom . ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186034) e-newsee válasza ooloo (#186033) üzenetére


e-newsee
addikt

Azért számít. Egy spotternél nagyon nem mindegy, mekkora a látótáv, vagy álca. Rengeteget tesz hozzá a legénység. Vagy akár a javítás skill is nagyon sokat számít egy heavynél, amikor egy sarok mögül kinézve káosz egy láncot, és már nincs javítód.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186035) Met


Met
nagyúr

Ez a teljesítmény tényleg aimbotért kiált?
Amúgy valószínűleg magyar mert a MagyarBádogLelkek-ben volt.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#186036) ooloo válasza e-newsee (#186034) üzenetére


ooloo
őstag

Papíron jól mutatnak a számok ... de a gyakorlat teljesen más . Szerintem. A hajadra kenheted a látótávot és minden egyéb mást is , ha kapsz egy -25% szeretetcsomagot a WG-től . Ha meg +25% , akkor ... de ezt Te is tudod. Félreértés ne essék ... számít a legénységi képesség , de többet sejtet mint ami .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186037) KISDUCK válasza Met (#186035) üzenetére


KISDUCK
addikt

Szép teljesítmény, grat!
Amúgy meg szard le a gyereket, hülyékből sok van. Én kikapcsoltam hogy idegenek rám írhassanak az ilyenek miatt. Pár napja sigfried linenon ment a támadás, t30-al csapattam talán T8-T9 meccs volt. Kiszotyizott a csapat rendesen, de hát amíg van nafta a gépben addig nem adom föl alapon még küzdöttem. A város bejáratánál voltam egy Emillel hogy 8-as vagy 9-es volt azt már nem tudom. Már 2 oldalról támadtak minket próbáltunk helyezkedni, egymáshoz közel voltunk, de hát a környezet miatt máshogy nem lehetett megoldani, a srácot leláncolták, aztán nekem írt a csetben hogy b@szodjak meg, közbe ki is lőtték és még írogatott, hogy "fenyegetés" ("menace") vagyok. Mondom visszanézem a replayt, hogy mégis mit követtem el a csata hevében, de kétszeri visszanézés után se láttam semmit amiért oka lett volna rám haragudni.
Szóval gyökerek vannak mindenhol, sajnos a játékban is. Csak annyit tehetsz hogy a privát üzenetekre teszel szűrést, de a tapasztalt fajankók szakasz meghívóban küldenek el a női felmenődbe (ez tapasztalat).

(#186038) Met válasza KISDUCK (#186037) üzenetére


Met
nagyúr

Köszi, nem zaklatott fel csak nem értettem hogy ha már valaki kilő akkor a másik rögtön aimbot-ot használ?
Régen is voltak hülyék, most is:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#186039) AlexHerceg válasza Met (#186035) üzenetére


AlexHerceg
tag

Egy kép általában semmiről nem árulkodik. (cheat mód(ok) nem létezését, vagy létezését képpel bizonyítani...minimum erősen kétséges.
Se pro, se kontra nem ér semmit.
Replay már inkább.
.
Annak idején a Morphelo bajnokságnál se gondolta volna épeszű ember,hogy lesz olyan, aki cheat módokat használ...
.
Nem kell felvenni,érzékenykedni. Ha tudod,hogy nem használtál semmi 'extrát', akkor nagy ívben engedd el-zombik mindenhol vannak. Ha meg igen, akkor meg nem először használtad, tehát megint engedd el.Ha tényleg beküldte a replayt a srác,akkor meg úgy is lép a wg, ha jogos.
Vedd be a lexarom tablettát minden wot csata előtt és egyszerűbb lesz az élet.

[ Szerkesztve ]

Hominem te esse memento...

(#186040) zodo


zodo
nagyúr

Leopard 1 ágat melyik közepestől (tier 5-6-7) érdemes elkezdeni?

(#186041) ollie válasza zodo (#186040) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha a medeket szereted jobban, akkor a med ágon, ha a lightokat, a light ágon.

***

(#186042) zodo válasza ollie (#186041) üzenetére


zodo
nagyúr

:) Na igen, nem akartam med-et írni ezért lett közepes aztán bekavartam a tier megjelöléssel.

Szóval melyik med-el érdemes kezdeni a Leo1 ágon?

(#186043) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Aki Digis: Olvastam, hogy nálatok is rossz a net. Sajna nálam is szaggat, ledobál, játszhatatlan az egész. Jó lenne, ha rendbe raknák már a netet.

(#186044) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ezaz! :C Nem volt nagy csata pedig elso ranezesre vörösebbek voltunk de kacsavadaszat lett. :) Mehetnek tovabb a legények a VK vonalon. :) [link]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#186045) ollie válasza zodo (#186042) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A PZ III/IV nagyon jó med, a tier 6-7-tel már olyan rég játszottam, hogy nem emlékszem milyenek.

***

(#186046) ollie válasza wwenigma (#186044) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gratulálok!

***

(#186047) kchryss válasza wwenigma (#186044) üzenetére


kchryss
addikt

Grat!
Ezt én is markolni akartam. El is kezdtem azzal a céllal, hogy kihúzom belőle a ferdinandot, az 150 ezer xp, gondoltam mire ennyit összeszedek simán meglesz a 95% a jelre. Csakhogy olyan gyorsan gyűlik manapság az xp, hogy szorzózgatással hamar összejött a kívánt xp így csak 81%-ig jutottam el. :)
Sokan szidják, de szerintem játszható tank, én szerettem és szeretem most is.

(#186048) wwenigma válasza ollie (#186046) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

&kchryss

Köszi. :) Igen, még mindig jo kis tankocska, lehet vele alkotni. Kihuztam mindent amit lehetett belole. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#186049) adamgreen válasza zodo (#186040) üzenetére


adamgreen
senior tag

Én a med ágon mentem anno régen.Indien panzer nagyon jó kis fun tank a leo pta-nál meg kell a szabad xp arra figyelj hogy nagy ágyúval menjél.ha nem akkor indienpanzer ágyújával puffogtatsz tier 9-10 ben. na az a rémálom hidd el én tudom. ;] elötte lévő tankok is a vk és társai is szokhatóak. :)

(#186050) peterson79


peterson79
őstag

Be akartam linkelni a beígért replay-t, de elfelejtettem feltölteni a gépről :)

Viszont közben nézegettem a régieket és találtam egy olyan opciót a wotreplays-en, hogy Contest/Replay controls. Itt lehet elküldeni a replayeket a WG-nek? Ebből csinálnak összeállítást vagy mi? Ha valahova bekerülök arról kapok infót? Tud valaki valamit? :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.