Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#123001) Tarill


Tarill
őstag

melyik az az oldal ahol meg tudom nézni hogy egyes tankokon mik a legnépszerűbb legénység skillek, felszerelések stb...? nem a tanks.gg

[ Szerkesztve ]

(#123002) stork13 válasza Tarill (#123001) üzenetére


stork13
aktív tag

vbaddict.net

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#123003) jagada válasza jano_77 (#123000) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem labdába nem rúghat a sima Tiger ellen, 1v1-be a vk 36.01 h-val is szétkapnám seperc alatt a Tiger Pistát. A képeket csak azért linkeltem, hogy lásd azért nem ment olyan rosszúl vele, de a véleményem akkor is az róla, hogy fos egy tank a Pista.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#123004) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

az elmúlt 1-2 hétben feltűnően sok kapáslövést kapok be, ennyire elterjedt az aim/shooting bot?
amikor a lövés után bő fél másodperccel jön a 6th sense. ember ilyen gyorsan nem tud reagálni és célozni.
nincs ilyen élményetek?

- no es importante -

(#123005) kchryss válasza jano_77 (#123000) üzenetére


kchryss
addikt

Mi köze a wn8-nak ahhoz hogy mennyire jó egy tank? Általában minél szarabb egy tank annál könnyebb vele magasabb wn8-at összehozni, mert annál kisebbek az elvárt értékek.
Ettől függetlenül a TigerP-t én is jó tanknak tartom és jobban szeretem, mint a sima Tigrist. A lassúsága miatt nem tudom olyan gyorsan kilövetni magam a csata elején, mint a simával. :)
De azért értő kezekben a sima tigrissel többet ki lehet hozni, mint a porsche tesóval.

[ Szerkesztve ]

(#123006) WOT-H-A-C válasza scansat (#122997) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Sok dologban egyetértünk. Sokkal "tisztább" volt a játék és én most inkább a server oldalára gondolok. Mondjuk az sem volt poén amikor még a type59 full OP volt és ment T5 ben is! :D Haladni is jobban lehetett. Volt mikor a T8 tankkal simán kifarmoltad a kreditet a 9eshez és még prém sem kellett hozzá és igen, jött a gold is. Ettől független most is van ~700 goldom pedig már azt sem tudom mikor költöttem a játékra utoljára. Ráadásul kb. 80% ban csak a havi prémet vettem egy ideig meg es T26E4 et és egy su-122-44 et. Utóbbi meg is maradt. Ettől független a WG szépen elkezdte "rákényszeríteni" az embereket arra , hogy vegyék.

Tudom, nem vígasz, de a régi idők tovaszálltak mint a dragon ridge, és nem is jönnek vissza. Kár ezen mérgelődni. Kell keresni valami mást, vagy csak néha beugrani nosztalgiázni kicsit és pergetni 1-2 jó csatát 3 ótvart és alt+f4! :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#123007) nyunyu válasza Sixkiller6 (#123004) üzenetére


nyunyu
félisten

Eddigi legjobb élményem az új spot rendszerrel az volt, amikor FV4202-vel (optikával >450 látótáv) megyek Sand Riveren, 6th sense villanással egyidőben eltalál egy Obj704, fél másodperccel később meg egy ISU. :Y
Egyből garázs. :DDD

Nem úgy volt, hogy a 6th sense az 3 másodperc késleltetéssel villan?

Egyik szovjet TD sem képes 5 másodperc célzás nélkül eltalálni a célpontot, de még úgy sem garantált hogy 400+ méterről sikerül.
Ezeknek most sikerült...

(Bezzeg ma az IS-3-mal a full célzási idő kivárása után sem mindig találtam el a 150-200 méterre lévő tankokat...)

Egyébként ja, néha szoktam nézegetni a csapattársakat miután kilőttek, de minden meccsen akad 2-3 aimbot júzer, akinek feltűnően hirtelen fordul a tornya, ha felbukkan egy új célpont a minimapon.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#123008) lacibacsi válasza nyunyu (#123007) üzenetére


lacibacsi
addikt

A hatodik érzék teljesen össze-vissza működik. Ha működik. Valamit nagyon elcsesztek ebben a pöcs peccsben...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#123009) h1mpi válasza nyunyu (#123007) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez a spot rendszer pont olyan szar mint volt. Ugyanúgy már csak akkor villannak fel a szokásos helyeken, mint eddig és nem tudom már lőni őket... Semmivel se látom meg előbb a tankokat, de legalább ők engem igen... WG módra megint balul sült el ez az egész...

[ Szerkesztve ]

(#123010) DVlad válasza zodo (#122776) üzenetére


DVlad
őstag

Szerintem a reroll, főleg ilyen indokkal nem túl férfias dolog.

(#123011) h1mpi válasza DVlad (#123010) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mi köze a WoT-nak a férfiassághoz? :DDD

(#123012) DVlad válasza h1mpi (#123011) üzenetére


DVlad
őstag

Átvitt étteremben? :D

(#123013) jano_77 válasza jozefgucci1 (#122885) üzenetére


jano_77
nagyúr

No megnéztem így játék után. Szép eredmény, gratulálok!
Viszont nem értettem, hogy az AMX 50 100 - vagy 120 - ra miért goldot lőttél, majd utána az FCM-re szintén!? Milyen jól jött volna a végén az Indien ellen a sok ellőtt gold!?! ;)
:C :C :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123014) kchryss


kchryss
addikt

Érdekes hogy T57 heavy-vel elég alacsonyan van az ász határ. Pedig 10-es tankokkal magasan szokott lenni.

AX-szel meg 5200 sebzésre, 2000 spotra és 2 killre csak 2. osztályt adott. Pedig az összes sebzés 300m-en belül volt. Mondjuk az xp kevés volt. Úgy látszik igaza van Dieghonak hogy hiába ad ugyanakkora szorzót az epic jelvény, mert vesztes csatára kevesebb alap xp-t ad. Gondolom azért mert a csapat össz sebzéséből is számol valami arányt xp-nél és béna volt a csapat, mint vesztes csatákban általában.
Nagyon sajnáltam ezt a csatát, mert az első 2-3 percben kiosztottam 5k sebzést aztán sajnos elkövettem egy hibát. Simán benne volt a lehetőség hogy 10k-t összelőjek. :(((

[ Szerkesztve ]

(#123015) tarka_szarka válasza h1mpi (#123009) üzenetére


tarka_szarka
tag

Lehet, most nem érdemes nézni a majrélámpa felvillanása és a találatok közötti összefüggést. A hivatalos fórumon is azon birkóznak, hogy bugos a lámpa. Rengetegszer nem villan, vagy csak késve. Ezért az azonnal bekapott lövés nem azt jelenti, hogy akkor kapta oda a célkeresztet és lőtt.

Ez mondjuk régen is előfordulhatott, ha az ellenfél bekempült. Én még artyval is csinálom, nemhogy TD-vel. Fókuszálsz egy területre és ha megjelenik valaki, akkor nem röstellesz odadurrantani. Ilyenkor hamarabb beérhet még az arty lövedék is, minthogy a lámpa felvillanjon . (ugye gyárilag 3 másodperc)

Mostanság pár csatánként veszem észre, hogy jönnek a lövések lámpa meg sehol.

WOT account: tarka_szarka

(#123016) galervin93 válasza tarka_szarka (#123015) üzenetére


galervin93
őstag

Yep. Én mostanában az ELC-vel szívok, elég merészen játszok vele, és sokszor olyan bokorból szpottolnak ki, ahonnan máskor nem szoktak. Máskor simán lövöldözhetek is belőle, most meg már a gondolatától is villan a lámpa...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#123017) tarka_szarka


tarka_szarka
tag

Tigris vs. Tigris P

Általában a Tigris P-vel jobbak a statok, de ennek van egy érdekes magyarázata szerintem. Szinte mindenki, én is, német ágat nyomja először (hobbinácik vagyunk és kész) és ugye tigris tank a cél. Majd hamar rájön az ember, hogy jól beverik az arcát és akkor játszik más nemzetekkel is. Majd mikor visszatér a tiger p-re, már sokkal tapasztaltabban nyomja és ezért jobb a stat is. :)

A játékban szerintem egyik tigris sem igazi heavy. Ritkán effektív a páncéljuk. Én a tigrist azért tartom jobbnak, mivel mobilisabb és nagyobb a tűzgyorsaság. Ha ki tudod használni a jó ágyút, akkor sokat lehet demidzsülni. Közelharcban mindkettővel a hp trade a járható út. A viszonylag sok hp fedezi a páncél hiányát, amíg lyuggatod az ellent.

A tiger p testpáncélja néha segíthet, de 200mm az nagyon nem életbiztosítás még tier hétben sem (meg hamar be is aranyozzák a napodat).

WOT account: tarka_szarka

(#123018) galervin93


galervin93
őstag

Chrysler K T8 amcsi prémium heavy. Avagy egy fogyókúrás VK Béla, ami pattintani sokat nem fog, cserébe legálabb az ágyúja is T32-szintű. Ja egy valami okés, a gyorsulás (mondjuk ha negyvennel menne és tudná tartani a lassabb medekkel a tempót akkor még szerintem jó is volna). Picit alul van ez páncélozva, pedig jó kis gép lenne, ha kapna egy kis páncélbuffot (effektív 230 környéke szemből, plusz forgatva ugye mégtöbb lenne), talán, de így...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#123019) jagada válasza galervin93 (#123018) üzenetére


jagada
őstag

A lövegsüllyedése érdekes lehet a kép alapján.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#123020) KisApám


KisApám
addikt

Ééééés újra látom a TYPE 59-PATTON-t a prémium shopban.
Az a hatalmas PATTONás a tetején mindent visz :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#123021) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok T55A-HT15 küldihez mi lenne a megfelelő tank ? Van E100-E5 ami kemény vagy esetleg IS7-IS4-et tudnék még visszavenni . Sajna a KV4-STI kimaradt nekem így azokra nem szeretnék időt áldozni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#123022) Stanislav84 válasza jozefgucci1 (#123021) üzenetére


Stanislav84
tag

E 100 megfelelő kéne hogy legyen... azon túl már max a Maus. És szerencse kell hozzá + valami jó városi pálya.

(#123023) Barcelona95 válasza jozefgucci1 (#123021) üzenetére


Barcelona95
tag

Nekem a Maust javasolták erre a célra, de attól messze voltam és vagyok is, az E100 a nagy alfa miatt jó lehet szvsz, de nekem speciel az IS-7-el jött össze.
Szerintem az E5 is jó választás lehet, ugye eléggé szeret pattintani és az ágyú is elég kellemes (tesztszerveres tapasztalatok).

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#123024) mcwolf79 válasza jozefgucci1 (#123021) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én az összes pattintós küldetést az E5-tel tudtam megcsinálni.
Én azt javaslom.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#123025) notika77 válasza jozefgucci1 (#123021) üzenetére


notika77
senior tag

Századossal E5 szakasz Prokhorovkán a hegyen keresztül végig a pályán :)

(#123026) fradi81 válasza jozefgucci1 (#123021) üzenetére


fradi81
veterán

Bármelyik jó lehet még az emlegetett E75 is szerencse kérdése.

moto g72, Ninebot d28e

(#123027) emre válasza jozefgucci1 (#123021) üzenetére


emre
veterán

Asszem Maus-al lett meg.
Lakeville-en bementem középre ST1-el és E100-al ott is összejött 8 és 10k, csak arty ne legyen. Mondjuk az E100-amat repesszel szétszedték.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#123028) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Köszi mindenkinek a segítségét megpróbálom akkor az E5-E100 duóval aztán lesz ami lesz + közben igyekszem kijavítani a MT15-ös küldit kitüntetéssel és akkor már nem is kell a HT15 :DDD Az SP15-TD15-LT15 már pipa kitüntetéssel az MT15 pedig csak simán van meg , szóval lassan összejön az a T55A.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#123029) DaveHutt válasza nyunyu (#123007) üzenetére


DaveHutt
őstag

BL-10 célzási ideje ISUn 3,1 sec, Objecten 2,9 sec, gld-vel 2,8-2,7 sec. Ráadásul akkora a penje, hogy ha nem az agyonpáncélozott részt mutatod felé, akkor mindent átvisz, ergo nem szükséges 100%-ra beadni vele. Illetve azt se felejtsd, hogy ha pont oda voltak célozva.

Teljesen reális. A Sixth Sense pedig kezd elavulni a 3 sec delay-jel.

(#123030) nyunyu válasza DaveHutt (#123029) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha nem pont oda voltak célozva, akkor hozzájön még legalább 2 másodperc, mire a bemozdított lánctalp miatt egyáltalán visszaáll normális méretűre a célzókör, csak utána indul a célzási idő...
Ráadásul azoknak kifejezetten lassan repül a lövedéke, egyszerre tüzelő német TDkhez képest legalább fél másodperccel később találnának el.

De volt már olyan is, hogy a 6th sense villanással egyidőben kaptam fullHPs arty találatot a pálya túlsó végéről.
Akkor már tényleg nem tudtam, hogy sírjak, vagy röhögjek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#123031) jagada válasza nyunyu (#123030) üzenetére


jagada
őstag

Én a helyedben sírva röhögtem volna! :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#123032) fradi81 válasza nyunyu (#123030) üzenetére


fradi81
veterán

El kell kérni a replayt az ellenféltől, és kiderül mi a bugos, vagy a user error-e :)

moto g72, Ninebot d28e

(#123033) KisApám


KisApám
addikt

Ez nyunyu-t ismerve csak is egy dolgot jelenthet, de inkább nem mondom ki :DDD
Biztos vagy lehet vagy illetve talán ki tudja de hogyan de nem tutkóra és nem is tudom olyan helyen állt, amit alapon pl. én is (!!!) vakon lőni szoktam, mert egy alap hely, ahová szinte mindig beáll valaki :P

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#123034) Lunky88


Lunky88
tag

Egyre jobban érdekel ez a svéd 10-es td. Szerintem ha majd bekerül elég sok sírás lesz miatta hogy így op, meg úgy op. Aztán pár hónap után nerfelik, de addigra a többség már free xp-ből kihúzza, esetleg végigcsinálja a grindet.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#123035) KisApám válasza Lunky88 (#123034) üzenetére


KisApám
addikt

Ez a tipikus bunker szikla mögé beállok és vége mindenkinek aki arra jön. Lődd meg valahogy a "tornyát"... jaaa, hogy 2-300 méterről kellene eltaláni... és persze pontosság nerf volt/van/lesz...
Asszem kíváncsi leszek rá igencsak majd a játék során megjelenéskor.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#123036) tarka_szarka válasza KisApám (#123035) üzenetére


tarka_szarka
tag

Artyt fogja nagyon szeretni. A lapos teletején nem lesz olyan kiálló rész, ami esetleg megfogná a repeszt. Repeszpáncél viselet kötelezőnek látszik.

Amúgy meg várom, végre valami pezsgés.

WOT account: tarka_szarka

(#123037) KisApám válasza tarka_szarka (#123036) üzenetére


KisApám
addikt

Az "arty love" tuti lesz, látszik. Elvileg talán jobb lesz, mint a szegéány szétnerfelt Foch 155.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#123038) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

chruchill 3 / excelsior párosból bármelyiknek van értelme?

- no es importante -

(#123039) tarka_szarka válasza Sixkiller6 (#123038) üzenetére


tarka_szarka
tag

Saját tierjében mindkettő egész jó. A KV1-en kívül ledarálsz bárkit.

Pénztermelésre nem, de legénység képzésre ideálisak.

WOT account: tarka_szarka

(#123040) Sixkiller6 válasza tarka_szarka (#123039) üzenetére


Sixkiller6
őstag

orosz krú van bőven, de angolból nagyon csehül állok

- no es importante -

(#123041) fradi81 válasza Sixkiller6 (#123038) üzenetére


fradi81
veterán

churchill-t venném, jobb átütés/dpm. gagyi tankban az xp sem gyűlik jól hiába prém :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#123042) nightmare13 válasza fradi81 (#123041) üzenetére


nightmare13
senior tag

Igaz, viszont az Excelsior mellett szólhat a jó frontpáncél és az elfogadható sebesség!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#123043) galervin93 válasza nyunyu (#123030) üzenetére


galervin93
őstag

"De volt már olyan is..." - minap mentem a 13 90-nel, viszonylag meccs eleje, kb. 2 perc telt el, nem is voltam még szpottolva, 60-nal rongyoltam, amikor egyezer csak véget ért a meccs, a 10-es BC arty kicsapott egy lövésből. Sajnos ez ilyen bicikli, megesik. Ha nagyon sokszor esne meg azt mondom cheat, így meg azt mondom, oltári mák. Van ilyen.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#123044) jagada


jagada
őstag

Milliószor volt már tudom, de hogyan is tudom az enemy tank ikonokat tükrözni, hogy normális legyen?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#123045) fradi81 válasza jagada (#123044) üzenetére


fradi81
veterán

[link]

moto g72, Ninebot d28e

(#123046) jagada válasza fradi81 (#123045) üzenetére


jagada
őstag

Köszi, most már elmentem.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#123047) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudja vki, hogy az alábbi képen az előző csata eredményénél miért nincsenek számok csak szögletes zárójelek?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#123048) mcwolf79 válasza jano_77 (#123047) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szedd le a mod-okat -> probláma megoldva

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#123049) kchryss válasza jano_77 (#123047) üzenetére


kchryss
addikt

Gondolom valami hiba van a napi stat mod konfigjában.
res_mods/configs/wotstat/config.json fájlban kell megnézni.
A következő sorokat kéne megnézni hogy nálad mi van itt:
"battleEndedMessageDefeat":
"battleEndedMessageDraw":
"battleEndedMessageWin":

(#123050) jano_77


jano_77
nagyúr

IS3-al mióta bekapcsoltam az Ölj meg kettő 2 tier-el nagyobb heavy-t, feszt top tank vagyok vagy mondjuk mikor van 3 tier 10 heavy, amiből egyet kilőttem már és a másik ott van tőlem 50 m-re egy szikla fal mögött, akkor az artynk odabasz és a maradék 650 HP-ját elvéve kioltja az életét - nehéz teljesíteni a küldetést.
De azért adott egy-két jó csatát közben - csak hát a küldi :O - és az egyik ÁSZ-ra sikeredett. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.