Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#172001) kdr730 válasza Chris0321 (#172000) üzenetére


kdr730
tag

A Panther/M10-re én is kiváncsi vagyok, tegnap cseréltem be érte az anno akciósan vett Dicker Max-omat, már tiszta por volt! :)

(#172002) jr1994 válasza Chris0321 (#172000) üzenetére


jr1994
addikt

Már beismerték hogy bullshit volt az az érvük, hogy a limites tankok miatt szar a tier 8-as mm, nem fogják elvenni a tierlimitet. Csak kaptak egy kis törődést ezek a tankok. Skill szerint a 8.8 használható lett, az SP meg OP, majd kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#172003) echterion válasza zodo (#171998) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, olyan tankot fogok becserélni, amivel nem is játszom. Ez vagy a T54 prot lesz, vagy a francia Revo. Amivel még szemeztem, az a 7-es német heavy lenne, de oda csak a nyereménytankot engedi (amcsi td, t28 talán), meg a 6-osokat, pedig szívesen odaadnám érte valamelyik 8-ast is. Tulképp olyan tankot keresek, amivel fun a creditfarm, nem kínszenvedés, fel akarom dobni picit az SP-T34 vonalat, mert azoktól már herótom van, a többivel meg nem tudok / nincs kedvem játszani.

**********

(#172004) Ispy válasza kdr730 (#172001) üzenetére


Ispy
veterán

IS6-tal mentem pár kört, én nem éreztem semmi változást, be is cseréltem gyorsan egy FV4202-re, ha már, SP-nél sem éreztem semmit sem, mondjuk én szerettem eddig is.

Mondjuk egy FCM50t megnézném mit csinál t10-ben, insta halál lenne...

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#172005) egyedülülő válasza echterion (#172003) üzenetére


egyedülülő
őstag

A VK 45.03-at nem ajánlanám senkinek. Szerintem katasztrófa az a tank. Én legalábbis kudarcként éltem meg minden vele töltött percet., pedig a sima tigris nagyon adta anno. Nem is játszom vele már nagyon hosszú ideje.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#172006) Chris0321 válasza jr1994 (#172002) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez jó hír, a 7-es tier is kap majd buff-ot?

(#172007) MZsoltee válasza MZsoltee (#171999) üzenetére


MZsoltee
veterán

Most van kb 1700 goldom, meg veszek még 5500-at (6,5k huf). Bedobom a TOG-ot. az 1750.
Így lesz 8950 goldom. Majd veszek egy M10-et, meg valami 6-ost csak nem tudom még mit. CronwellB megvan, meg a Type 64. T-34-85M-en és SU-100Y-on gondolkozom. Bár megvan a T54 prot, szóval med annyira nem kell. Mi az ami jó és 6-os?

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#172008) Thrawn


Thrawn
félisten

Kb két hete kezdtem el a játékot, nem egyszerű olykor, nade egy hosszú pocsék időszak után egyszercsak...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#172009) jimmy74 válasza MZsoltee (#172007) üzenetére


jimmy74
őstag

Svéd táras med,type 64,dmax,cromwellB ahogy látom jók.
Ami megvan nekem és sztem is jó:
T34-85M
Japo tigris...nekem nagyon jól adta

WoT:jimmbo

(#172010) csaabz válasza jimmy74 (#172009) üzenetére


csaabz
őstag

A svéd táras meddel én megszenvedtem, pedig papíron jónak nézett ki...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#172011) sequator válasza Chris0321 (#172000) üzenetére


sequator
senior tag

A legutóbbi terveik alapján mégsem veszik el a kedvezményes MMt. Ezt a buffot azért kapták, mert még abban az időben kerültek játékba ezek a tankok, mikor a prémtankok rosszabbak voltak mint az azonos tierű nem prémek. Azóta ezt a szabályt is visszavonta a WG, ezért kapták a buffot.
Az MMnek rossz, hogy ezekkel kivételeznie kell, ezért akarták elvenni, de a közfelháborodás hatására (szar az MM egyébként is) inkább az MM javításával igyekeznek megoldani a problémát.

sautia

sequator

(#172012) TOTAL LOKI válasza zodo (#171990) üzenetére


TOTAL LOKI
tag

Nagyon jó lenne. Figyelni fogom a shopot. :) Köszönöm válaszod!

TL

(#172013) Ispy válasza sequator (#172011) üzenetére


Ispy
veterán

Hát akkor még dolgoznia kéne a WG-nek ezen, mert a T32 is sokkal jobb, mint a T34, az IS3 meg keresztben lenyeli az IS6-ot, az SP-t én szeretem, igaz a múltkor legyorsult egy TOG. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#172014) Barret001 válasza Ispy (#172013) üzenetére


Barret001
addikt

egyszerre ugrattatok le a hegyről? :D

(#172015) adamgreen


adamgreen
senior tag

Dakinak 5 perce lett meg a 279

[link]

:DDD :C

(#172016) Ispy válasza Barret001 (#172014) üzenetére


Ispy
veterán

Csak úgy lobogott a hajunk. :DDD

A kedvencem amikor berak a völgybe Westfielden, mire felmegyek a dombtetőte már vége a meccsnek. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#172017) palfitom válasza Ispy (#172016) üzenetére


palfitom
félisten

:DD

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#172018) zodo válasza adamgreen (#172015) üzenetére


zodo
nagyúr

és már le is pukkant a feje. :DDD

(#172019) jimmy74 válasza csaabz (#172010) üzenetére


jimmy74
őstag

Nekem nagyon jól ment megy a medekkel, főleg kisebb tierben :D úgyhogy nekem bejönne az is tuti.

WoT:jimmbo

(#172020) zodo


zodo
nagyúr

Kicsit elgondolkoztam a prém tank csere üzleten és arra jutottam hogy alábbi megoldásról ritkán esik szó.

Kell egy beáldozható prém tank,
megfelelő mennyiségű ezüst/kredit,
szabad garázshely

Lényeg a 9.16 patch-el érkezett "Jármű és legénység visszaállítás" lehetőség.

pl.:

Teszem azt szeretném a T26E4 SuperPershing-et amely 7200 gold vagy shopban 8546 Ft esetleg -15% tier 8 akcióban 7264 forintosítva.

lásd Számológépen a -15% csökkentett érték

Beáldozom a legdrágább beszámolt tier 8-as tankom mely a Panzer 58 Mutz ami 4350 gold értékű így az új tankért 2850 goldot kell perkáljak.

lásd

Akciós vagy kupon nélkül vett értéken a 2850 gold 3494 Ft

lásd

Tehát Mutz bevált és csengetek 3494 forint értékű aranyat és enyém az SP.
Aztán 72 órán belül szabad garázshellyel rendelkezve 1.939.960 ezüstért/kreditért visszavásárolóm a Mutz-t.

lásd eladási ár + 10%

Hozzáteszem nekem a Mutz ingyen volt.

Annak érdemes utána járni hogy a 9.16 előtt már egyszer az ügyfélszolgálat által már visszaállított tankkal is működik-e mert mintha azt olvastam volna hogy az butka!

(#172021) sanya53 válasza zodo (#172020) üzenetére


sanya53
aktív tag

Ezt szépen levezetted, de én úgy tudom, hogy csere tankot nem lehet visszaállítani.

(#172022) inferno88 válasza egyedülülő (#172005) üzenetére


inferno88
őstag

Szerintem nagyon jó tank. Nekem fasza kis köreim vannak vele, a Tigrissel ellentétben ezzel még pattintani is lehet, cserébe egy hangyányit kisebb a DPM.

Semper fi!

(#172023) zodo válasza sanya53 (#172021) üzenetére


zodo
nagyúr

Igazad van így vegyétek semmisnek a fentieket!

Ettől függetlenül akkor csak egy ajándék/nyeremény tankkal éri meg a kereskedés, amit már úgy sem használ a tulaj!

(#172024) kchryss


kchryss
addikt

Empiers Border pályán ha a grafikai beállításokban legkisebbre van véve a "fények minősége" akkor a pálya kb fele fekete és játszhatatlan. Még jó, hogy erre rájöttem gyakorlóban és nem élesben futottam bele. Aki minimum grafikán játszik az figyeljen erre. Először azt hittem direkt tervezték ilyen sötétre, de szerencsére nem.

(#172025) szucsinka


szucsinka
őstag

Üdv
hogy lehet cserélni prémium tankot?
éééé megvan

[ Szerkesztve ]

(#172026) notika77 válasza kchryss (#172024) üzenetére


notika77
senior tag

Driver hiba/inkompatibilitás lehet, mert minimum grafikán nálam nincs ilyen hiba (intel integrálttal).

(#172027) kchryss válasza notika77 (#172026) üzenetére


kchryss
addikt

Nem hiszem, hogy driver hiba, mert nem teljesen fekete csak sötétebb, mint lennie kéne. Lehet csak fejlesztett grafikán jön elő a jelenség, annyira nem teszteltem. Nálam minden esetre látványos a különbség fejlesztett grafikán ha a "fények minősége" minimumon van vagy ha legalább 1-egyel feljebb.

[minimum1] vs [nem minimum1]
[minimum2] vs [nem minimum2]

Ráadásul nálam a szűrőknél be volt kapcsolva a mély szűrő ami még rátett egy lapáttal, így ezeken a helyeken először nagyon koncentrálnom kellett, hogy lássam merre megyek.
A pálya napos részein nem volt probléma, ott hasonló a kép minkét beállításnál.

[ Szerkesztve ]

(#172028) Simulacrum válasza adamgreen (#172015) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Jól gondolom, hogy úgy lett meg nekik, hogy előtte az első és második szakasznál mind a 4 záró küldetést fullosra csinálták, abból lett nekik 8 parancs, majd a harmadik szakaszban egy nemzetet toltak meg, ott lett meg a 9. parancs és ezekkel kiváltották a harmadik szakasz másik 3 csoportjának végküldetését?
Vagy volt olyan köztük, aki több harmadik szakaszt végig csinált?

Most nézegettem és óriási eltérés van közöttük. Egyértelműen és magasan a német-japán a legkönnyebb. (gondolom nem véletlen, hogy mindkét korai teljesítő ezt csinálta) Szerintem még én is meg tudom majd csinálni, utána az orosz-kínai tűnik teljesíthetőnek, de a másik kettő számomra biztos lehetetlen. Az amerikaiba és a franciában is van pl. blokkolás. Az amerikainál el kellene indulni a T95 ágon hozzá, a franciánál meg vagy a Emil vagy a francia nehéz AMX M4 irányába, de ezek nem igazán érdekelnek. Az amerikai ágon van 8000 sebzés teljesítés. Ehhez persze akinek van FV-je az megoldja, de mással azért nem könnyű.

[ Szerkesztve ]

(#172029) Tarill


Tarill
őstag

Aztaqva ráment a 15k xp egy prém tankra úgy hogy mellette húzok vagy 5 ágat :S nem igaz bakker :/ elfelejtettem hogy megy ez a küldi a háttérbe

[ Szerkesztve ]

(#172030) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

az azért jól esett...

- no es importante -

(#172031) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

hogy tudok elhagyni egy klant?

megvan, nem ingame kell keresni

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#172032) Simulacrum válasza BÁ Nutrition (#172031) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ha worldoftanks.eu-n belépsz, akkor a jobb fölső sarokban a nevednél a legördülőben lesz egy My Clan link. Az elvisz egy oldalra, ahol nekem megint be kellett lépnem, de utána bal oldalon alul elég kis betűvel lesz egy Leave clan link.

(#172033) BÁ Nutrition válasza Simulacrum (#172032) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

thx, kozben egy jutyub videot meglestem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#172034) galervin93


galervin93
őstag

Lol.
De van ilyen is.
Az utóbbi csomag elég ütős, 75 db 5x szorzó az alig 5ezer xp-s körökkel számolva is 375ezer xp. :Y És azért csak bejön néhány ász 8-10ezer xp-vel... Aki tankot/ágat húz durván jó csomag ez, persze jó pénzért, de azért csak akad ott 10ezer gold értékű gold/prémium, plusz a kredit boosterek, szóval nem olyan lehúzós ez.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#172035) Tarill


Tarill
őstag

ezeknek a svéd ajtóékeknek a 40mm-ess frontpáncélját mért nem viszi be overmatchel egy 155mm-es lövedék?

(#172036) BÁ Nutrition válasza Tarill (#172035) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha heat volt akkor a racs felfoghatta az elejen, felteve ha a tizesrol beszelunk

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#172037) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#172034) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ennyibol lehet veszel annyi free xp-t h eleg egy tizes tankra. (bar nem szamoltam utana)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#172038) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

A Trade-In keretében becserélném az egyik nem használt VIII-as tankomat a T54 prototype-ra vagy az STG-re.
Melyik éri meg jobban szerintetek? Az árát ne vegyük figyelembe, csak a használhatóság, kredithozam érdekel.
Legénységem lenne mindkettőbe, most állok neki tolni a hátsótornyos és a másik ruszki med ágat. Utóbbival a T44-nél járok és haladok majd az O430felé, másikkal pedig az A43-nél vagyok.
Köszi!

(#172039) zsolthee


zsolthee
senior tag

50k kredit mellé kaptam egy ilyet. Ez mi ez? :)

(#172040) zodo válasza zsolthee (#172039) üzenetére


zodo
nagyúr

6 db " Páncélos erők (kései) " Embléma

(#172041) Tarill válasza BÁ Nutrition (#172037) üzenetére


Tarill
őstag

sima ap lőszer t110e4-től és a 9-es td.be

(#172042) lacibacsi válasza galervin93 (#172034) üzenetére


lacibacsi
addikt

"szóval nem olyan lehúzós ez."

Szóval, ha egy boosterért nulla forintnál többet kérnek, akkor az nekem már lehúzás. :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#172043) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Megvettem az ELC-90-t. Nagyon jó, végre újra tudom élvezni a játékot. hatalmas fun vele menni.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#172044) Barret001 válasza Tarill (#172035) üzenetére


Barret001
addikt

Grille 15 is szokott pattintani,ha RNG úgy akarja...

(#172045) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Azt hol lehet megnezni, hogy egy tankon pl a stabilizatort a jatekosok hany szazaleka hasznal?
Vagy egy kepesseget....

koszi
udv: sfefe

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#172046) stork13 válasza sfefe (#172045) üzenetére


stork13
aktív tag

Pl

http://www.vbaddict.net/statistics.php

Tank statistic, választod monjuk az experience-t balról. Kiválasztod a tankot és az Equipment fülnél látod a stabilizátort, crew-nál képességet.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#172047) Barret001 válasza stork13 (#172046) üzenetére


Barret001
addikt

Én is ott szoktam megnézni! Az unikumok csak jól választanak :D

(#172048) zodo válasza Barret001 (#172047) üzenetére


zodo
nagyúr

csak másképp játszanak :)

(#172049) sfefe válasza stork13 (#172046) üzenetére


sfefe
őstag

Ok koszi, de pl az Is-m-nel nincs semmi...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#172050) Barret001


Barret001
addikt

több mint 3 hete nem játszottam.Ma mentem 7 kört. Winrate 85,71% wn8 1582,48 Éppen átléptem pirosból narancsssárgába. Ugye semmi manipuláció nincs? 30 napos Wn8 1582,48. A terv az volt,hogy az első bukta csata után befejezem. Nem panaszkodom,szerintem nem rossz :D.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.