Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#251701) xAttilax


xAttilax
őstag


A jó sikerült Early nerf :DDD
Nem gondoltam volna, hogy erre valaha meglesz a 2.GM, de mivel a kutya nem játszik vele ezért a magamfajta botoknak is simán összejött.
Nerf előtt soha még a 80% közelébe sem voltam cirka 500 csatával....

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#251702) Djuree válasza xAttilax (#251701) üzenetére


Djuree
félisten

azta, grat! :C
nekem sajna a tank se lesz meg sose. :o

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251703) korren válasza BoneDragon (#251700) üzenetére


korren
aktív tag

Az még 4 nap. Most hétvégén még meg lehet szerezni az utolsó 8 db-ot a muff gyűjteményhez.

Nekem Kranvagn 3D skin lett belőle a múlt héten.

A lengyel eventből meg 60TP 3D skin.

[ Szerkesztve ]

-I like the misery. -I like this world!

(#251704) Djuree válasza korren (#251703) üzenetére


Djuree
félisten

én is krant vettem, az még hiányzott, van 50+ T10 tankom, már lassan mindre lesz 3d stílus is. nagy része szinte ingyen. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251705) po1son válasza BoneDragon (#251700) üzenetére


po1son
addikt

Igen, de annál még lehet szerezni 6 pontot mai napig és utána vasárnapig még 8-at.

xAttilax - grat, már alig látni a meccseken early-t, pedig még most is erős.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#251706) Djuree


Djuree
félisten

napi pletyi.
lehetséges tankok a jövőben:
[link]
[link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251707) jano_77 válasza Djuree (#251706) üzenetére


jano_77
nagyúr

hihetetlenül hiányzó tankok ahogy nézem....jaaaa NEM , mert pl az orosz TD ág az egy SU-130PM vonal.

Lengyel TD-ket elkezdte vki? Ki, hol tart velük és mik a tapasztalatotok, véleményetek róluk? Én a T5 és T7-en vagyok túl, de azt kell mondjam, hogy a gyorsan felejthető kategóriába tartoznak. Érdemes tovább erőlködni 8 és felette vagy nem lesz semmivel sem jobb!? :F
Ezt a kettőt azt érzem, hogy az elvesztegetett idő és XP kategóriája sajnos. :U
Tier8 tól lesz az új tulajdonságuk, hogy ha közelről lövök, akkor nagyobb a sebzés!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#251708) Elf válasza Djuree (#251706) üzenetére


Elf
aktív tag

Ha a kétéltű light-ok tényleg kétéltűek lesznek az érdekes lesz.

(#251709) kisharsany válasza jano_77 (#251707) üzenetére


kisharsany
tag

A Burzánál tartok még mindig, a nagy ágyú hiányzik. Az 5 fok lövegkitéríthetőség miatt sosincs kedvem vele játszani, számomra ez megöli a tankot. Úgyhogy mióta megjelent gurultam vele pár csatát, de azóta is csak áll a garázsban. Az teljesen kizárt, hogy ~50.000 XP-t + ágyú grindeljek a 7-eshez, ami ugyanez lesz. Ráadásul úgy emlékszem felette se lesz jobb.

[ Szerkesztve ]

(#251710) Djuree válasza jano_77 (#251707) üzenetére


Djuree
félisten

igen, meg van ott valami baszott nagy arty szerű izé is. :U

Elf: az nem lenne rossz amúgy.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251711) joergie válasza jano_77 (#251707) üzenetére


joergie
őstag

Tegnap lett meg a 10-es, összegyűltek az üres sörösüvegek blueprintek, úgyhogy aktiváltam prémnapokat és átugráltam őket(8-9el stock állapotban játszottam), meg az event alatt is lehetett tokeneket gyűjteni velük.
Az ág brutáljó, legalábbis nekem instant sikerült beilleszteni a játékstílusomba. a tier6 valami eszméletlenbrutáljó, a látótávon kívül gyakorlatilag mindenben zseniális, jó ritmusban lehet vele darálni. A tier7 kicsit lomhább, viszont nagyon jó az ágyú minden tekintetben(mivel a tier8 specieális tier, ezért nehezebb játszani, de ez minden tier7re igaz).
A tier8 is nagyon jól játszható stock-ként, bár ennek a forgási sebességével volt gondom, valszeg nem ventit kellett volna a turbo és rammer mellé tenni, de nem volt raktáron(fejlesztett lánctalppal valszeg javult volna a szitu).
a tier9 megint ultrabrutál, a 10est még most ízlelgetem , de kb ugyanaz csak jobb/élesebb(a camoja viszont rosszabb, de úgyis közelről érdemes puffogtatni).
A látótáv amúgy végig probléma az ágban, meg ugye nagy dilemma, hogy hogyan menjél közel torony nélküli tankkal, hogy maximalizáld a dmg-et. Szóval nem árt progresszíven hozzáállni, és azt jutalmazza extra dmg-el.

Más: Tudja valaki hogy what is in the box?! twitch cygan és NewMultiShow twitch token csomagokban? 55 token a lutrira(2d skin, commander meg pár matrica) kicsit combos.
Utóbbinak régen tetszett a színkombója, de a dakillzorra kellett szavazni, mert 2vel több ingyen skillt adott anno a commander ;] A cyganzor féle 2d skint meg se tudom nézni sehol, hogy néz ki. jr1994 linkelt korábban egy oldalt, ahol lehet csekkolni a 3d skineket, lehet ott vannak 2d skinek is, csak lusta vagyok rákeresni. :))

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#251712) Baltazár123 válasza joergie (#251711) üzenetére


Baltazár123
senior tag

jó hallani, hogy valakinek tetszik :) én a nyolcas szinten járok, de gondolkodom azon, hogy abbahagyom. Egyszerűen nem találom a tank helyét és szerepét, semmire se jó igazán. Annyi, hogy van egy elméletben jó átütés, csak ugye nagyon pattogós az apcr miatt meg egy jó magas alfa, ha valakit közelről meg lehet lőni. ok, de ennél vannak sokkal szórakoztatóbb tankok, akár prém TD-k is, amikkel nem gond bemenni közelharcolni, pl vipera.

Egyértelműen nem sniper tank, már csak a kisebb sebzés miatt se, de közelre menni vele nagyon nem egyszerű. Mondjuk kérdés, hogy egy közelharcra szánt tank, miért kapott ilyen lőszersebességet, értelme nem sok van. Lomha, még turbóval is. Kéne legyen páncélja, de nincs, mindig belekortyolok a behűtött sörbe, ha pattintani tudok és nagyon nem akar a sör elfogyni :) Ellenben ez az apcr miatt bármikor és bármiről képes lepattani, ami elképesztően idegesítő, mikor ott áll az ember letolt gatyával 12+ másodpercig egy lomha tankban az ellenfél közelében. Az elejét próbálom rázni, de mérsékelt eredménnyel, meg mondom még egy e100 is körbefutja, pedig turbóval használom.

megnézem elit videóját, mert átgondolta a véleményét a tizesről, de esélyes, hogy nem égetek több kreditet erre az ágra Lemegy most ez a lengyel kampány, aztán megy a tartalékba.

Mikor hozott ki utoljára valami értelmes, jól használható tank ágat a wg? komolyan nem jut semmi az eszembe, csak kisebb tier tankok, pl a bz tier7 nagyon adta, csak azzal meg lement a fejlesztés és megtartottam ugyan, de talán soha többet nem játszok vele. Kéne bele legénység, de nincs, ülnek a 10-ben (mondjuk azt meg alig használom, nem jó ez így sehogy se). Talán még a jappó tizes TD, amire nem mondanám, hogy ipari hulladék.

[ Szerkesztve ]

(#251713) hfrici


hfrici
aktív tag

:) Be is fejezem máról.

[ Szerkesztve ]

(#251714) kisharsany válasza Baltazár123 (#251712) üzenetére


kisharsany
tag

Meg a 7-es japán TD is nagyon jó szerintem.
De szerintem az olasz TD ág jól sikerült, abszolút használható TD és nehéz tankként is, így nem vagy bekorlátozva akármilyen csatába is kerülsz. A gyengítés óta még nem vettem elő őket, de előtte nagyon lehetett aprítani a CC1-el.

(#251715) Warton


Warton
őstag

Én az ötös tankot végeztem ki, battlepass ügyileg. Ami nem tetszett, hogy nagyon kicsi a lövegkitéríthetősége, illetve a látótáv nevetséges, olyannyira, hogy szerintem megfontolandó a csigaszem, mert ha a csata végére maradsz akkor véged van, mert nem látsz semmit. Bizakodtam benne, hogy lesz páncélja, de sajnos páncélja sincs. Egyetlen jó dolog van benne: a löveg, pontos, nagyot üt. Igazából csak a küldik miatt játszottam vele, inkább hanyagolom az ágat, most másra kell a credit.

Más: tudja valaki mi lesz a következő ToT? :F

[ Szerkesztve ]

(#251716) joergie


joergie
őstag

Rájöttem mi történik randomban. tegnap tűnt fel, de nem bírtam felfogni. ide is írtam egy hsz-t, de kitöröltem, mert biztos én vagyok a hülye.
Tier10-ben: nincs light/arty, mindenki egy oldalra megy, 10-15 perces csaták kizárólag, irgalmatlan sz*pás minden egyes csata, hirtelen vérpro-nak képzeli magát mindenki, szerintem még a prémkaját se szedik ki.
Ezek onslaughtot játszanak randomban. direkt nem játszokt vele, erre ugyanaz van randomban. élvezhetetlen.

ui:azért tartott ilyen soká rájönni, mert nem játszok vele. de hogy ennyire szignifikáns penetráns legyen a változás, arra nem számítottam.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#251717) Plata válasza joergie (#251716) üzenetére


Plata
félisten

Hát a legtöbb csata 5 perc sincs,mert mindenki egy oldalon megy és nagyon gyorsan vége.Tegnap többször is ugyanaz volt t10-ben,egyedül maradtam védnei az oldalt ahol 7-8 tank simán kilőtt mielőtt pisloghattam volna.
Tegnap egy csatában olyat is láttam hogy Rinoceronte csata kezdetén elszalad a pálya bal alsó sarkába bele megy a vízbe és a kis sziget mögé elbújik.
Csata végéig ott afkol,ami nem sokáig tartott,egyedül ő élte túl a csatát,senki nem találta meg a kis sziget mögött.

[ Szerkesztve ]

(#251718) korren válasza joergie (#251716) üzenetére


korren
aktív tag

Ööö T10-ben nálam alap a prém kaja, pro meg sosenem voltam.

-I like the misery. -I like this world!

(#251719) h1mpi válasza korren (#251718) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem minden tankon majdnem, így is pár hónap alatt összejön 20 millió kredit mindig.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#251720) Met válasza korren (#251718) üzenetére


Met
nagyúr

Örülök neki hogy a WG behozta a prém kaját :)
Olyan szépen égnek le a tankok hogy öröm nézni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#251721) korren válasza Met (#251720) üzenetére


korren
aktív tag

Benne van...

De többször mentette meg a seggem, mint égtem le.

-I like the misery. -I like this world!

(#251722) ddt500hu válasza joergie (#251716) üzenetére


ddt500hu
veterán

Sehol egy light vagy arty! :D :D :D

(#251723) Djuree válasza korren (#251718) üzenetére


Djuree
félisten

sosem használtam még prém kaját, mindig eladom. :D
az a pár % kb. semmi, régebben volt valami táblázat redditen hogy számolja, az a pár % sem annyi, függ még néhány dologtól, általában fele az érték mint amit odaírnak...
szal ha nem jön össze valami nem azért mert nem volt prém kaja. ;)
de placebónak persze jó lehet...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251724) jano_77 válasza Baltazár123 (#251712) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem a Japán TD-k kifejezetten tetszenek!
A Tier7 Chito- SP kifejezetten bitang a saját tierben, meg is tartottam.
Tier9 Hori-1 annyira már nem volt erős, de a 10-es Hori-3 szerintem ismét egy jól használható kellemes TD. Rendszeresen vittem/viszem Roham módba is. :K

Jaaaa....és köszönöm a Lenygel TD-s véleményeket, tapasztalatokat! :R
Lehet abba hagyom vagy ha lesz sok free XP-m, akkor felugrok tier9-ig és teszek egy próbát.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#251725) Djuree válasza jano_77 (#251724) üzenetére


Djuree
félisten

az a hori 3 brutál gép, olyanokat pattint hogy öröm nézni, pattintott ez már mindent is. egy nagy kocka az egész de mégis valahogy jól működik a páncélja...az ágyú is elég jó, olyan trollos. :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251726) Met válasza Djuree (#251723) üzenetére


Met
nagyúr

Nekem is csak kreditforrás :)
Többre tartom a tűzoltó meglétét.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#251727) Baltazár123 válasza jano_77 (#251724) üzenetére


Baltazár123
senior tag

igen, a kisebb tierben akad még jó tank, csak az a gondom, hogy általában van 1 legénységem egy ágra és akkor azok maradnak a tier10 tankban. A kisebb tier tankot meg eszi a rozsda a garázsban, amit mégis megtartok, mert jó volt
.
Ez általános probléma a játékkal, erről beszéltek már többször a fejlesztők is. Belefektetnek egy csomó erőforrást a kisebb tier tankokba (tier 8 alatt), hogy aztán ahogy lemegy az újdonság hatás egy-egy új ágnál, alig használják ezeket a játékosok. Amikor TotT van, akkor esetleg még megnő a népszerűség, bár olyankor meg a wg jó érzékkel megállapítja, hogy népszerűek és elkezdi a nerf processzt :) ezt már sok tank ággal eljátszották

Ennyi sok év alatt sem voltak képesek megoldani azt, hogy a legénység használható legyen több tankon. Tényleg tönkre mennének bele anyagilag, ha használható lenne ugyanaz a legénység mondjuk tank osztályon belül maradva az utolsó 3 átképzett tankon?
Pofáztak erről már többször, aztán semmi. Bár amit kitaláltak egyszer, hogy legénységenként még költsek el kb 2e aranyat, ha 3 tankon akarom őket használni, erősen leszűkítené megint ezt az opciót. Egyszerűen nem értik, hogy mennyivel változatosabb lenne a játékuk, ha némi mozgásteret adnának a legénység használhatóságában több tankon. Na mindegy, ettől elzárkóznak a jelenlegi legénységi rendszerben, csak új rendszerben tartják elképzelhetőnek, azt meg a játékosbázis utasítja el. Meg ez a 2e arany is erősen bekorlátozná, de legalább pár arra érdemes tank ágon jól jönne.

(#251728) h1mpi válasza Djuree (#251723) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Prém kajának akkor van értelme, ha lila cuccok, venti, és 5-6 skilles a legénység. Akkor ezek elég szépen össze tudnak adódni, egy kis perk javítóval megspékelve.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#251729) korren válasza Djuree (#251723) üzenetére


korren
aktív tag

Placebó? lol, ok

Ez a te véleményed.
Én ennek ellenére T10-ben használom.

Lila eszközök ide vagy oda.

-I like the misery. -I like this world!

(#251730) jano_77


jano_77
nagyúr

Azt meg tudom nézni vhol garázsony belül, hogy mennyi átképzési levelem vagy micsodám van (ingyenes)? Pár napja mikor képezni szerettem volna akkor a gold mellett volt ilyen is és az rémlik, hogy volt belőle bőven. Most képezném a 8-as lengyel TD-be a legényeket, de nem ajánlja fel, pedig tuti nem használtam el az összeset. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#251731) 2thletme2day válasza jano_77 (#251730) üzenetére


2thletme2day
őstag

Depóban tudod megnézni. Talán a legénységi könyves résznél a végén...

(#251732) dokee78 válasza ddt500hu (#251691) üzenetére


dokee78
félisten

Az ilyennek mit élveznek a játékban?

(#251733) Elf válasza dokee78 (#251732) üzenetére


Elf
aktív tag

Azt akartam írni hogy ha csinálnék a 10 éves gyerekemnek egy accot az is így nézne ki kb. , mi a baj?
Aztán néztem hogy ez egy 12 éves fiók. :)

(#251734) Plata válasza Elf (#251733) üzenetére


Plata
félisten

Azért mert a fiók 12 éves még lehet a tulajdonosa 10 éves.
Lehet hogy azóta túl adott az accján az eredeti tulaj.Vagy átadta a gyerekének.

[ Szerkesztve ]

(#251735) Puculo válasza dokee78 (#251732) üzenetére


Puculo
aktív tag

Vannak még csodabogarak. Velem jubilálta a 15.csatáját. A baj csak az hogy tier 8-as tankban. :W A 2 lövést a léghajó roncsra adta le még a csata elején. Nem tudtam mit lő, de aztán leesett, hogy nem a csapattársakat célozza, hanem ' értékesebb ' célpontot talált.. :D

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#251736) Plata válasza Puculo (#251735) üzenetére


Plata
félisten

Lehet hogy war thunderrel játszott előbb,abban lehet lövöldözni a léghajókat. ;)

(#251737) ddt500hu válasza dokee78 (#251732) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hozza a hp boost-os arty-t. :D :D :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.