Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#24901) Preda


Preda
aktív tag

Pershing-et, hogy érdemes fejleszteni? Gunt nem elsőre akarom Top gun annyi +-t nem ad elsőnek. Inkább motor lánc turet kombón gondolkodom.

[ Szerkesztve ]

(#24902) Plasticbomb válasza Vitiris (#24878) üzenetére


Plasticbomb
addikt

A kérdés az, hogy a csapat is látja, vagy sem? Ha a csapatnak is elküldi, az kicsit kellemetlen...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24903) psycroptic válasza #48613632 (#24864) üzenetére


psycroptic
őstag

Próbáld meg modok nélkül elindítani friss telepítés után, akkor is ezt csinálja?

PSNID: Tomy83PS

(#24904) Švejk válasza Memphis79 (#24891) üzenetére


Švejk
őstag

Köszi :R
Nos az nem az én stílusom. Inkább sunnyogós-lövöldözős vagyok. De úgy tudom van bele egy rohadt jó löveg.

(#24905) Vitiris válasza Plasticbomb (#24902) üzenetére


Vitiris
aktív tag

A csapatnak, csak azt küldi el ha saját csapattársad sebez meg (ez kikapcsolható)! A többit nem! A bejövő találatokat, és hogy ki és milyen lőszerrel lőtt csak te látod!

(#24906) #48613632 válasza psycroptic (#24903) üzenetére


#48613632
törölt tag

Most a 6. vagy 7. meccsemet tolom, modok nélkül, a gép húzva 3.6-ra, és semmi gond. Egyre inkább az a gyanum, hogy valamelyik mod kever be. Szelektálok egyet, de tulajdonképp modok nélkül is teljesen játszható ez a játék. Talán egy picit az ultra zoom hiányzik.

(#24907) Plasticbomb válasza Vitiris (#24905) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Zsíííír. Akkor ezt is felvettem modpackomba.:)))

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24908) csapee válasza #48613632 (#24892) üzenetére


csapee
senior tag

Az hogy a garazs betoltese kozben megall tuti hogy mod hiba. Nekem is volt mas modpackot hasznalj. A vitris fele eddig kb jo. Van olyan hogy csata elejen xvm betoltesnel dob egy vindoz hibahangot es kifagy, de mar megszoktam. :) Olyankor bezarom es ujrainditom mire elindul a csata mar bennt vagyok (ssd powa). Ellenben a garazs betoltese hiba ujrainditasra sem mult el, szeretlek 8.8;]
A T25/2-t nem bantani, rosszabb mint a 6-os, de a kupakja a tetejen legalabb pattint neha.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#24909) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Nem is tudtam, hogy a Conqueror lőszer rekesze elől van. KV-3-ban ültem Pearl River mapon amikor is szembe találkoztam egy ~1200hp-s Conqueror-al. Rálőttem az alsó frontjára és puff, eldurrant.

magyarsrac

(#24910) Drenadar válasza [HUN]Dani (#24909) üzenetére


Drenadar
veterán

biztos az angolok látva a tigris tankok hibáját nem akarták, hogy fáklyaként égjen a tank... :D

(#24911) [HUN]Dani válasza Drenadar (#24910) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem akarták, hogy égjen hát oké, de így olyan, mint egy IS, puffan szemből.

Más: Most volt egy meccsem szintén KV-3-al Karelia védő módban. 27 lövésből mindössze 19 talált.. Ritkán lő ennyit mellé ez a vacak.

magyarsrac

(#24912) Drenadar válasza [HUN]Dani (#24911) üzenetére


Drenadar
veterán

ez ironikus poén akart lenni a brit problémamegoldásra :D

(#24913) #48613632 válasza csapee (#24908) üzenetére


#48613632
törölt tag

Jaja, lehet, hogy pont a garázs mod miatt hal be, úgyhogy azt kihagyom, a többi meg jöhet akkor.

A T25/2-t nem bantani, rosszabb mint a 6-os, de a kupakja a tetejen legalabb pattint neha.

Ezt nem nekem szántad ugye? :DDD

(#24914) #48613632


#48613632
törölt tag

Hogyan tudnék kiszedni egy modpack-ból egy bizonyos modot?

szerk: És az mitől van, hogy az XVM hol működik, hol meg nem? Illetve néha írja a játékosok statját, néha meg az alap jön be, de ez teljesen rapszódikus ....

[ Szerkesztve ]

(#24915) nyunyu válasza #48613632 (#24856) üzenetére


nyunyu
félisten

Sziaztok, az mitől lehet, hogy kb 4-5 játékmenet indulásonként a garázs kifagy, és utána nem is tudod újraindítani, csak ha újratelepíted.

Ha hasznalsz XVMhez minimap latotav rajzolot, akkor legyen mentesed a \res_mods\xvm\tankrange.xc-rol.

Multkor egyszer kifagyott a gepem, WoT ujrainditasnal meg mindig kiakadt a garazs szinkronizacio, nem tudtam belepni, amig nem tettem ujra a serult fajlt.

De akar ki is torolheted a serult fajlt, mert a mod ujrageneralja, de akkor a korok vastagsagat+szinezeset allithatod ujra be.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24916) #48613632 válasza nyunyu (#24915) üzenetére


#48613632
törölt tag

Igen, használok, illetve egy itteni kolléga pack-ját használom, aki volt olyan kedves, és megosztotta. A javaslatod alapján csináltam egy backupot a file-ról, remélem beválik :) Köszi

szerk: Nem kevés meló lehetett kitotózni, mitől van a gond, mert látszólag a látótáv és a garázs között semmi összefüggés nincs :)

[ Szerkesztve ]

(#24917) dorka16


dorka16
aktív tag

Na megtettem amit kell. Beletoltam 20 000 free XP-t az ISU-ba, hogy meglegyen a BL10. Sajnos lőszerre már nem maradt pénzem. :D Most farmolok az 50 000 sebzésig. Ja eladtam a SU152-őt és visszavettem a SU100-at. Csak a tréfa kedvéért. :)
Remélem a BL10 teszi a dolgát mert különben bajok lesznek. :W

(#24918) nyunyu válasza Drenadar (#24877) üzenetére


nyunyu
félisten

lassabb viszont jobb az ágyú valamint ez már kibír pár találatot is...

T25/2 az egy furcsa Hellcat+Slugger oszver, azoknal egy szinttel feljebb.

Osszes elonye kimerul annyiban, hogy nem 2, hanem 3 loves egy IS-nek.
Jobb agyut hajadra kenheted, ha underdog vagy, mivel akkor a Hellcat+Slugger altal meg menedzselheto nyolcas helyett kilences tank jon szembe.

Nem mondom, hogy rossz lenne, de vannak nala sokkal jobb hetes TDk is.
Forgotornyos kempernek a Panther pl. sokkal jobb. ;]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24919) nyunyu válasza #48613632 (#24916) üzenetére


nyunyu
félisten

szerk: Nem kevés meló lehetett kitotózni, mitől van a gond, mert látszólag a látótáv és a garázs között semmi összefüggés nincs :)

Az a mod ugy mukodik, hogy minden egyes garazs muveletnel kiszamolja az aktualisan kivalasztott tank latotavolsagat, es leteszi abba a fajlba.
Kulonben az XVM nem tudna csata elott betolteni a konfiggal egyutt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24920) nyunyu válasza nyunyu (#24919) üzenetére


nyunyu
félisten

Masreszt a programozoi venajuak azzal kezdik, hogy hiba eseten megnezik a program logjat. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24922) sith7 válasza echterion (#24921) üzenetére


sith7
nagyúr

talán ez lesz az , amit mindenki "szeretne"

piros a pirossal, zöld a zölddel ?

(#24923) KisApám válasza dorka16 (#24917) üzenetére


KisApám
addikt

Hogyan MEGY EZ A free xp-S DOLOG???

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24924) Bingisz válasza echterion (#24921) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez a 7/42 század, amit az ESL kupákra gyakorlóknak készítenek.

(#24923) KisApám: Leginkább Caps Lock nélkül... :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#24925) nyunyu válasza KisApám (#24923) üzenetére


nyunyu
félisten

Minden meccsert kapsz valamennyi XPt, ez gyulik az adott tankon, amivel eppen mentel.
Ezen felul kapsz 5%-nyi szabadon elkoltheto XPt, amit nem csak az adott tankon tudod elkolteni, hanem barmin.

Garazsban a jobb felso sarokban latod, hogy allsz
- premmel
- golddal
- credittel
- freeXPvel
- adott tankon gyulo XPvel

Ha mar a tank elerte az elit szintet, vagyis osszes modul meg osszes utana kovetkezo tank kifejlesztve, akkor be tudod kapcsolni a gyorsitott kepzest a legenyseg folott megjeleno jelolo negyzettel, ilyenkor a csataert kapott XP nem fog a tankon gyulni, hanem a leggyengebben kepzett legeny kapja bonuszkent.
5% freeXPt persze tovabbra is kapod.

Ha elfelejtetted bekapcsolni, az erosen IJ, mivel a tankon gyulo XPt csak az adott tank moduljaira lehet elhasznalni.
Esetleg olajsejkeknek ott a goldert valtas, 1 goldert asszem 25 XPt lehet atvaltani freeXPre.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24926) echterion válasza Bingisz (#24924) üzenetére


echterion
nagyúr

De random is lehet használni.

**********

(#24927) Achill3uS válasza SoulReaver (#24899) üzenetére


Achill3uS
veterán

azért 250 mert heavy tank, nem kell több. én még soha nem goldoztam vele. nem kell. weak spotra kell lőni, hasát eldugod és a páncél teszi a dolgát. 20-30 ezer körül van a javítás és 1100 a sima ammo. rádióst szerintem nem tudsz loadernek rakni. ujat kell képezned vagy más orosz tankrol levenni és átképezni a loadert.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#24928) KisApám válasza nyunyu (#24925) üzenetére


KisApám
addikt

Most KV-1S a legnagyobb tankom,
a KV-1-en MINDEN ki van fejlesztve, illetve a KV-1S-en is,

DE mégsem kapták meg az elit szintet.

(előttük a a T-28-on nincs minden, a T46-ot eladtam, a kezdő tank MS-1 is eladva.
Érdemes lenne visszamenni, és mindegyiken minden kifejleszteni, és hajrá?)

A német vonalon a GRILL-em megkapta az elit státuszt, minden fejlesztve,
a Sturmpanzer II eladva, DE azon sem volt minden kifejlesztve rajtva (a Grill megkapta mégis az Elitet).
(Elit a Pz.Jag I és a Marder II)

Szóval NEM ÉRTEM...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24929) Chris0321 válasza KisApám (#24928) üzenetére


Chris0321
addikt

Egy tank csak akkor kapja meg az elit rangot ha minden modul és minden után következő tank is ki van fejlesztve. Ha nem elit akkor valamit biztos kihagytál.

(#24930) Bingisz válasza KisApám (#24928) üzenetére


Bingisz
addikt

A Kv1-ből ki van fejlesztve a T-150 és a KV-2 is?
Valamint a KV-1S-ből ki van fejlesztve az Mt-25 is?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#24931) echterion válasza Bingisz (#24930) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez nálam érdekesen alakult, mert peccs után is elit maradt, pedig az mt25 nem volt kifejlesztve. Még a pipát be lehetett jelölni a legénységnél. De azért kifejlesztetettem azt is, hátha egyszer kedvet kapok hozzá és a nerf után úgyis valszeg eladom.

**********

(#24932) KisApám válasza Bingisz (#24930) üzenetére


KisApám
addikt

A KV-1-ből mind a 3-at ki kell fejlesztenem akkor, hogy a KV-1 megkapja az elitet?

Remélem a másik 3 tankot nem kell fullra fejlesztenem, hogy a KV-1S elit legyen.

Vagy az egész fejlesztési sorban MINDEN tankot fel kell húzni maxra?

És pl. az elágazásoknál mindegyik ág tankját meg kell venni,
DE csak azt kell kifejleszteni maxra, amit vinni akarok, hogy AZ megkapja az elitet?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24933) nyunyu válasza echterion (#24931) üzenetére


nyunyu
félisten

Par patchcsel ezelott bevezettek, hogy az egyszer mar elit tank akkor is elit marad, ha babraljak a tech treejet, moduljait.

KV-1, KV1-S csak akkor lesz elit, ha mindharom beloluk kiagazo tank ki van fejlesztve. (KV-2+KV1-S+T-150 / IS+KV-13+MT-25)
Megvenni nem kell oket.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24934) KisApám válasza nyunyu (#24933) üzenetére


KisApám
addikt

Hogy fejlesszem őket, ha nincsenek megvéve?

Majd kiderül...

Már rajta vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24935) zsolthee válasza KisApám (#24932) üzenetére


zsolthee
senior tag

Igen, mind 3-at ki kell.
KV-1S nél pedig szintén az összes modult és a tankból ágazó összes 7-es tankot ki kell fejleszteni. Csak utána lesz a KV-1S elit. Megvenni nem szükséges

(#24934) KisApám

Példa:

A T-34 csak akkor lesz elit, ha összegyűjtöm vele az A-43-hoz szükséges 29660XP.
Látod, hogy az összes modul már meg van, illetve a másik 2 Tier6-os is ki van fejlesztve.
Csak XP-t kell rá költeni a kifejlesztésre. Pénzt csak akkor ha a garázsba is akarod tenni.
Clear? :)

[ Szerkesztve ]

(#24936) dorka16


dorka16
aktív tag

Hála a jóégnek az első komolyabb csatában virgonckodhatott a BL10. 4100 dmg, 4kill, 1231XP, I.osztály. Ez azért kellett. Ja és +23000 credit.

(#24937) bullseye


bullseye
addikt

HUN-A klánból ha van itt valaki, legyen szíves Bobby15 száját kimosni szappannal. Nagyon megsértődött, hogy rálőttem...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#24938) ng0ofy válasza bullseye (#24937) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Jajj, vannak olyanok, hogy szégyellem, hogy magyar vagyok. A káromkodás még elmegy, de amikor szövegel végig és csak meghal enélkül, hogy valamit csinálna...

Továbbbra sem tudom, hogy bele merjek-e vágni az orosz medek felső, új ágába. Senki sem próbálta?

(#24939) Švejk válasza ng0ofy (#24938) üzenetére


Švejk
őstag

Aranyos volt, délután egy csatában egy "Meghalok" nevű KV1 ment foglalni, meghalt.
Kiírtam csetfalra, hogy "Meghalok meghalt :D "
Erre valaki: pls don't speak mongol... :DDD

(#24940) KisApám válasza zsolthee (#24935) üzenetére


KisApám
addikt

Ooooookay :-)

Ha hamarabb tudom.......

De hát tanulni vagyok itt :R

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24941) PR0JECTNR56 válasza bullseye (#24937) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mintha vele már találkoztam volna múltkor, akkor is replikázott hasonló stílusban, hasonló okból, de hát nem lehet mindenki olyan úriember mint én. ;]

(#24942) Patrick76496 válasza Enzolord (#24622) üzenetére


Patrick76496
őstag

Azon kívül, hogy kicsi a max sebessége és ronda a tornya, mi a bajod vele?
- - - - - - - - - - - - - -
For The Record-ról:
"apparently the 3 caliber rule will be cancelled for HEAT shells in 8.9"
Vicces lesz ha tényleg pattanni fog pl az E-100 gold ammo-val a T82 oldaláról. ;]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24943) 04ahgy válasza Zadia (#24789) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az amerikai ág fejlesztése:

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#24944) bullseye válasza 04ahgy (#24943) üzenetére


bullseye
addikt

technic vagy mi lett érte gondolom, nem semmi! :R
artyk miatt nekem nem nagyon lesz meg

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#24945) 04ahgy válasza bullseye (#24944) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Technical Engineer: U.S.A. Nagyon jó érzés. ;)

Látható mondjuk, hogy a forgótornyos TD ágat mennyire kedvelem. :D Az M48 Patton-ra meg már csak párezer XP a nagy löveg.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#24946) munnergep


munnergep
senior tag

Előző 3 csata vesztes eredménye:
5:15
5:15
3:15
Ennyi ellent lőttem ki: 5,5,3.
Inkább nem mondok semmit.

Betépett részeg emberek játszanak ilyenkor?

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#24947) Patrick76496 válasza 04ahgy (#24943) üzenetére


Patrick76496
őstag

Te milyen oldalra töltöd fel a képeidet? :D

Amúgy grat, szép!

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24948) 04ahgy válasza Patrick76496 (#24947) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az elismerést köszönöm, a weboldal pedig privát FTP/HTTP hozzáférés.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#24949) .mf válasza munnergep (#24946) üzenetére


.mf
veterán

Kábé.

Mai eredményem:
20 meccs, 9 győzelem, azaz 45%; míg összesítve 56% vagyok.
Lehet, hogy ma nem voltam igazán jó formában, mivel valami vírussal lebetegedtem, de azért ennél sokkal jobban szerepeltem, minthogy ezt érdemeljem:
- átlag 2.0 kill/meccs,
- 2:1 adott:kapott sebzés,
- 2080 átlag eff ill. 1989 wn6 (eff azért magasabb, mert volt pár védés, mivel természetesen elhullott a csapat és vissza kellett rohannom védeni)

Ma ilyet sorsolt nekem a rendszer. Még azért a 45%-ért is meg kellett küzdenem. Párszor hiába csináltam a saját hp-m 3-4x-ét dmg-ben, mégis bukó lett. A csapatok elég gyorsan elhullottak, nem túl nagy sebzéssel; bosszantóan gyakran a top tierek elsőként, 0 dmg vagy max 1-2 lövéssel...
Múlt héten láttam (természetesen a mi csapatunkban) tier10-est 39 vagy 38% wr-el..........

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#24950) PAtr0n válasza munnergep (#24946) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ez tipikus késő éjszakai stat. Látszik, hogy olyankor még olyanok is játszanak akiknek már csukva a szemük az álmosságtól, és szarnak rá, hogy másnap (bocsi aznap) munka/suli. :)
Most direkt nem is lépek be, mert tudom, hogy csak idegbeteg leszek :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.