Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#119001) kchryss válasza Viktoár (#118999) üzenetére


kchryss
addikt

1000 pont jár egy 1v1 torna megnyeréséért. Ahogy nézem pontokért lehet venni hardvereket: [link]
Például 55 000 pont egy Logitech Headset.
Aki szokott esl tornákra járni annak lehet alternatíva pár potya harverért vagy ha valaki le van égve anyagilag, de jó játékos az kifarmolhat magának pár eszközt. Bár időarányosan a nyári munka jobban megéri. :D

(#119002) Viktoár válasza wwenigma (#119000) üzenetére


Viktoár
addikt

Kipróbáltam de akkora blöff az egész hogy az borzalom. :D

4 csatát mentem kv2-vel és a négy csata alatt semmit nem találtam el.Totál máshova mentek a lövések mint ahova céloztam.Hazudok,egyszer oldalba lőttem egy cromwell-t,kemény 2xx dmg-t adott.

Ismerem a kv2-őt nem egy csatát mentem vele.Mondom akkor megyek vele 2 random csatát és láss csodát,mindkét meccsen 2k+ sebzés.Oda ment ahova céloztam.

Lehet hogy én képzelek bele túl sokat de én itt be is fejeztem ezt a faceit dolgot. :C

Üdv:Viktor

(#119003) Viktoár


Viktoár
addikt

Úgy látszik minden estére jut egy ember akit zavar hogy játszok.

Speedyblur játékostárs zokon vette hogy a top tier panther-jébe 929-et sebeztem kv2-vel.

Az alábbi felállás volt a találat pillanatában.

Miután lemorzsolták róla a maradék 271hp-t,folyamatosan kaptam hogy kemper noob vagyok és kill noob kv2.

Írtam hogy nem kempeltem mert oldalról sebeztem,akkor a hiányos angol tudásomra szállt rá.Tanuljak meg angolul meg stb... noob kemper

Meccs végén írtam neki hogy top tierként sebzett 560-at míg én t6-osként 2100-at és bocs az angolért meg a jobb játékért. :)

Nekem is van sok rossz csatám de nem kezdem el szapulni az ellenfelet mert meglőtt.Ezt a fajta mentalitást nem tudom hova tenni.Ez csak egy játék és pont az a lényeg hogy egymásra lövöldözzünk.Akkor miért teszi szóvá ha eltalálják? :F

Mondjuk én panther-el nem mennék oda hiába vagyok top tier.A medek/lightok leforognak ott a házak között és mint a példa mutatja,középről is meglőhetnek. :U

Üdv:Viktor

(#119004) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#119003) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem az elmúlt időszak iszonyat gyengén ment. Kb 20ból ha hármat nyertem. Volt h arty kikapott kb fél perc alatt. Matchmaking is szuper. Néha ugylatszik csak simán nem adja. Ezért is vagyok óvatos egyenlőre h prém tankokat vegyek. Könnyen el lehet verni sok pénzt. Aztán csalódás a vége

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#119005) zodo válasza h1mpi (#118996) üzenetére


zodo
nagyúr

Értem és tudom hogy 7 -es és 8 -as tank osztályra van korlátozva de ez nem zárja ki hogy 9-es csata osztályba kerüljön.

Wot wiki / Battle Mechanics / Matchmaking / Battle Tiers:
"Players often confuse battle tiers and their vehicle's tier."

Erre akartam utalni hogy az nem vicces azaz nincs elírva csak "másra" (tank osztályra) gondoltál.
Fura lenne hogy miért van 11-es csata osztály ha nincs is 11-es tank osztály.

(#119006) kchryss válasza zodo (#119005) üzenetére


kchryss
addikt

Végiggondoltad amit leírtál? Tank osztályra nem is lehet korlátozva valami ezt nem is tudom értelmezni. Csak csata osztályra (battle tier) lehet korlátozni, mivel az alapján rakja össze az mm a tankokat. Kiválaszt egy csata osztályt és abba bedobálja a tankokat amiknek a szintje megfelelő hozzá. Az e25 7-es tank ez a tank osztálya és 7-es vagy 8-as csata osztályba kerülhet, 9-esbe nem mivel tier limites.
Ez bizony el van írva az e25 wiki oldalán.

[ Szerkesztve ]

(#119007) zodo válasza kchryss (#119006) üzenetére


zodo
nagyúr

Végiggondoltad amit leírtál?

Hatalmas a képzelőerőm. :)
Na de csak a webfordítóra tudok hagyatkozni és a szegényes wot mit miért hogyan tudásomra.

Szóval nem érteni wot viki de szerintem a súlyozáson van itt a hangsúly és egyéb különleges kikötésekben.

"Weight by Vehicle Type is generally applied as follows:
All Heavy Tanks above tier 4 receive 20% extra weight.
All SPGs receive 8% extra weight.
Tier 8, 9 and 10 Medium Tanks receive 20% extra weight.
Tier 8, 9 and 10 Tank Destroyers receive 20% extra weight.
Tier 5, 6, 7 and 8 Light Tanks receive 20% extra weight.
"

de ha megnézzük a táblázatot akkor a VII-es Tank destroyer mint E-25 a 7-8-9 csata szintű harcokban fog szerepelni.

Tévedés jogát fenntartom!

(#119008) lacibacsi válasza zodo (#119007) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szerintem erre aludni kell egyet! Általában jók a meglátásaid, de most nem biztos, hogy így van... ;-)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119009) zodo válasza lacibacsi (#119008) üzenetére


zodo
nagyúr

Ok elnézést :B már megyek is pedig közel volt a másik táblázat ami a Unique besorolásúakat mutatja.

Mondjuk megkapja az egyedi súlyozást (+20%) mint a Tier 8, 9 és 10-es TD-k csak hát

"Weight by Vehicle Type is generally applied as follows:
All Heavy Tanks above tier 4 receive 20% extra weight.
All SPGs receive 8% extra weight.
Tier 8, 9 and 10 Medium Tanks receive 20% extra weight.
Tier 8, 9 and 10 Tank Destroyers receive 20% extra weight.
Tier 5, 6, 7 and 8 Light Tanks receive 20% extra weight.
"

"Individual Weights:
Crusader, Centurion Mk. 1, Panther II, and T-44 do not receive 20% extra weight.
The Pz.Kpfw. 38H 735 (f) "Hotchkiss" is a tier 2 tank with 233% extra weight, with 7 points it is weighted close to a tier 4 tank, but it is in the same battle tier as other tier 2 light tanks.
Chi Nu Kai, Pz.Kpfw. IV hydrostat., SU-85I, Pz.Sfl. IVc, Jumbo Sherman, A43, VK3002M, Nashorn, Pz V/IV (both), Chi To, Achilles, Firefly, Comet, AT 15A, VK3002D, A44, Sturer Emil, Chi Ri, E25, T23E3, T28 concept, Challenger, Škoda T 40, and M56_Scorpion all receive 20% extra weight.
"

Bocs még egyszer, többé csak olvasok és hallgatok. :)

de ettől függetlenül felbukkanhat akár tier X-ek ellen is. ;]

(#119010) lacibacsi válasza zodo (#119009) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ne hallgass! Ezt nem kívánom. Amúgy látom amit linkeltél, csak a valóságban nem így van. De ha mutatsz nekem olyan csatát, ahol T9 ellen megy, akkor én megyek aludni... :-)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119011) notika77 válasza lacibacsi (#119010) üzenetére


notika77
senior tag

De hát épp az előző hozzászólásában linkelte egyrészt, hogy benézte, mert az E25 egyedi besorolást kapott (tier limites), másrészt azt, hogy akár T10-be is kerülhet (rossz szakasztárs megválasztásával) :)

(#119012) jagada


jagada
őstag

Patch...

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119013) lacibacsi válasza notika77 (#119011) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ja! A metrón állva válaszoltam és nem tűnt fel, hogy másodjára kiegészítette az idézett szöveget. Én kérek elnézést... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119014) jagada válasza jagada (#119012) üzenetére


jagada
őstag

Az ágyúcsövemet 360 fokkal elforgatva hátrafelé mutatja a minimapon. Másnak is csinálja vagy mod bug? Bár minimap modot nem használok. :F

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119015) nyunyu


nyunyu
félisten

Bravó, ugrott egyet a verziószám 9.15.1.1-re, így megint lehet variálni a modokkal.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#119016) kisküzdő válasza nyunyu (#119015) üzenetére


kisküzdő
tag

Írd a mappa után .1 Nekem így működik.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#119017) Dr.Én válasza kisküzdő (#119016) üzenetére


Dr.Én
veterán

dettó....minden mükszik rendesen... :K

WOT: kissio

(#119018) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Tegnap megvettem az 5-ös francia artyt, mert korábban már ki volt fejlesztve, hát elég jó kis jószág :DDD
Az összes ilyen fun lesz az ágon? Vgay van itt is "gyenge" láncszem?

(#119019) nightmare13 válasza h1mpi (#119018) üzenetére


nightmare13
senior tag

Saját tapasztalatból az 5-ös és a hatos nagyon jó (még ha a hatoson nem konvenciónális az ágyúkitérítés), a hetes kicsit gyengébb eresztés (nem rossz, de nem annyira átütő, mint az előtte lévő kettő), viszont afölött megint jókat hallottam.

Az 5 és hatos artyval, bármennyire is nem vagyok jó játékos, egy 6x sebzést le tudtam adni átlagban.

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#119020) lacibacsi válasza h1mpi (#119018) üzenetére


lacibacsi
addikt

A hatos is jó lesz. De a hetessel szenvedek. Kifullozva, BIA-s legényekkel, töltés és célzásgyorsítóval is elég ratyi. Pontatlan, de ha betalál is mindig alsó hangon sebez. Állítólag a nyolcas már megint jó lesz, de attól még messze vagyok, mert nem is nagyon szeretek játszani a "heteskével".

(#119019) nightmare13 : Beelőztél... ;)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#119021) jozefgucci1 válasza h1mpi (#119018) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A hetes egy foshalmaz sajnos , de a nyolcag gép már nagyon jó fullosan. Nem véletlen ez is CW-s tank .A kilences sem lesz rossz sőt ugye itt már körbeforog a rorony és jó legényekkel +pótellátmány nagyon gyorsan tölt.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#119022) h1mpi válasza nightmare13 (#119019) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi akkor a hetesig elleszek valahogy :D Inkább farmolok ki egy hetest, mint egy rossz 9-est :P A 9-es a streamekben elég jól tejesít, pontos és gyors a töltése. Az fogott meg a gyorsasága és a torony forgása miatt is. A 10-est próbáltam egyszer teszt szerveren, elég kiábrándító a full betöltése és könnyű elpufogtatni a 3 lövést sajnos a vakvilágba :DD

[ Szerkesztve ]

(#119023) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Szép napot

Tudja valaki mit rontottak el a mostani patchel?

Közbe megvan

Azt hittem a mico lag hibát megcsinálták, de naiv voltam
Tetszik hogy induláskor csak forgok, aztán ott vagyok valami falon ahová nem is akartam menni
Mindez kb 40 pingnél

[ Szerkesztve ]

zZz

(#119024) Dr.Én válasza LordRajZoL (#119023) üzenetére


Dr.Én
veterán

[link] ha minden igaz ezen javítások voltak...

WOT: kissio

(#119025) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Meg tudná valaki mondani, hogy mennyibe került a T-34-85 Rudy, amikor bent volt a Premium Shopban? Tudtommal eddig 2x árulták (nyugodtan javítsatok ki, mert ebben nem vagyok biztos), egyszer amikor bejött, akkor elvileg csak sok "fölös" cuccal adták valami 8-10 ezer forintért, meg egyszer ugye az adventi kalendáriumban, csak az akkori ára már nincs kint.

Ha 5000 forint alatt hozzá lehet jutni, akkor én is szeretnék venni egyet T6 SH-ra. :) Előre is köszönöm a válasz(oka)t!

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#119026) Enzolord válasza Patrick76496 (#119025) üzenetére


Enzolord
addikt

Ennyi volt legutóbb némi sallanggal.. Wot Wiki szerint 3550 gold az ára..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#119027) tucsok.


tucsok.
senior tag

Srácok, megtudnátok mondani, hogy melyik a legtöbb kreditet farmoló prémium nehéz tank?

"So say we all"

(#119028) Atti777 válasza tucsok. (#119027) üzenetére


Atti777
senior tag

A vbaddict.net szerint az FCM 50t / T34

Путин, иди нахуй!

(#119029) tucsok. válasza Atti777 (#119028) üzenetére


tucsok.
senior tag

köszi

És szerintetek?

"So say we all"

(#119030) tarka_szarka válasza tucsok. (#119029) üzenetére


tarka_szarka
tag

Attól függ, hogy mi áll neked kézre.

Nekem pl. volt T34-em az előző accon. Ha négy-öt lövést beviszel, akkor prémiummal 50-60k credit jön. Lassú a gép, tornyozni kell, mert egyébként puha, az ágyú kicsit lusta és pontatlan, viszont az átütés és az alfa jó. Goldot sosem lőttem vele, nincs rá szükség, repeszre azért volt példa bőven. Volt rá példa párszor, hogy egylövésez az arty, és tier tízbe is gyakori szereplő. Sokáig ezzel volt a creditrekordom 180k.

Most Lőwém van, mert szép. :-)
Ezzel 7-8 lövés kell a 50-60k hozamhoz. Nagyon lassú a járgány, viszont újabban elég masszív és lehet vele pattintani, főleg a tornyával. Az ágyú pontos és megfelelő átütésű. Még sosem lőttem vele goldot és repeszt is csak ritkán. Nagyon ritka a 20k-tól kevesebbet hozó kör, ettől többször van viszont 100k-tól többet hozó. Egy klános creditbónusszal 283k eddig a rekordom vele. Mostanában mákom van és ritka a tier tíz.

WZ111, ezt nyertem. Nagy reményekkel kezdtem használni és szerettem is, majd az addig belőhetetlen páncélból vajpuha semmi lett. Na ekkor kicsit hanyagoltam, nem ment vele a játék. Újabban szinte csak repesszel használva lehet vele funolni. Néha 5k hozam, néha 100k. Megvételre nem ajánlanám. Az alap lőszer 175 pennel rendelkezik, ezért vagy aranyat lövünk, ami heat, ezért sok elakad sebzés nélkül, vagy repeszt nyomunk, ami néha bejön, néha nem. Az IS6 annyival jobb, hogy sokkal jobb páncélzattal rendelkezik, 112-őt nem ismerem. Ügyesen kell az alap lőszert betölteni, ha puha ellenfelet látunk. Ezek tierlimitesek, tehát tier 10 nem lesz.

FCM-et csak próbáltam pár meccs erejéig. Inkább med, mint heavy, bár néha tud pattintani. Cserébe nagyon gyors és 6 másodpercenként lehet vele szórni a lövedéket. A statisztikák is azt mondják, hogy nagyon jó gép, viszont akinek nem megy a medezés, az hamar tud vele halni. Modulokat nagyon viszi az arty és a bekapott lövések, tehát nagyon tudni kell mozogni és helyezkedni.

[ Szerkesztve ]

WOT account: tarka_szarka

(#119031) jagada válasza tucsok. (#119029) üzenetére


jagada
őstag

T34-et nem ajánlom. Nekem az a farmolós tankom, de egyszerűen élvezhetetlen a játék vele. 5 skilles legénység van benne, minden jóval fölszerelve, de még így is 13 sec a töltésidő, ami brutálisan xar. A lövegének jó az átütése, de rohadtnagy körből kezd el szűkülni és csak fullra beszűkülve pontos. T8-as német arty simán egylövésezi. Maga a tank brutállomha, tiszta TOG II feeling.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119032) tarka_szarka válasza jagada (#119031) üzenetére


tarka_szarka
tag

Ja eszembe jutott az IS5-öm is. Ez most megint elérhető lesz.

Ez majdnem is3 jóságú gép. Papíron jobb értékekkel, de gyakorlatban rosszabb soft statokkal rendelkező masina. Sokan nézik, hogy mi ez és hol kellene belőni, ezért sokat pattintok vele. 5-6 lövésre már megvan a 2k sebzés, amire adja az 50-60k creditet. Sajnos többször be kell tölteni vele az aranyat, ami heat és ezért nagyon lutri. Az alap lőszer apcr, "csak" 221 pennel rendelkezik, viszont elképesztő sebességgel repül. Távolra nagyon jól lehet vele lőni. Érzésre sokszor kerekít lefelé az rng, ezért onnan is pattan, ahonnan nem kéne.

WOT account: tarka_szarka

(#119033) tucsok. válasza tarka_szarka (#119032) üzenetére


tucsok.
senior tag

Szeretem az IS-eket kedvencem az IS-3, mikortól lesz elérhető?

jagada: köszi, T34 nem tetszik inkább az orosz vagy német ág.

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#119034) jagada válasza jagada (#119031) üzenetére


jagada
őstag

Azt még elfelejtettem írni, hogy a toronyforgási sebessége egyszerűen röhejesen lassú. Nemcsak a medek és lightok, de sok heavy is könnyen megflankeli, és ha mákod van és mégis utoléred a löveggel, 1 lövés után 13 sec a töltés. Support nélkül, ha a közelünkbe ér egy ellenfél, garantált a garázsmenet.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119035) tarka_szarka válasza tucsok. (#119033) üzenetére


tarka_szarka
tag

A következő CW eventen lesz nyeremény.

WOT account: tarka_szarka

(#119036) tarka_szarka válasza jagada (#119034) üzenetére


tarka_szarka
tag

Ha viszont türelmesen egy tornyos TD-ként használja az ember a megfelelő távolságból, akkor lehet érvényesülni.

Sajnos közelharcban tényleg alulmarad. Kivéve a facehug, azt sokszor megszívták nálam legalábbis. :-)

WOT account: tarka_szarka

(#119037) Patrick76496 válasza Enzolord (#119026) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszi szépen! Remélem ha árulni fogják az idei Gamescom alatt, akkor gold nélkül is elérhető lesz olcsóbban.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#119038) tucsok. válasza tarka_szarka (#119035) üzenetére


tucsok.
senior tag

Azon nem indulok, egyszerű földi halandóknak esetleg az IS-6?

Is3 auto??

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#119039) jagada válasza tarka_szarka (#119036) üzenetére


jagada
őstag

Messzire is nagyon pontos tud lenni a löveg, de csak fullra szűkülve, viszont a kreditet tényleg jól hozza. Én megbántam, hogy ezt vettem meg.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119040) tarka_szarka válasza jagada (#119039) üzenetére


tarka_szarka
tag

Az én véleményem az a prém tankokkal kapcsolatban, hogy nem kell szép játék, nem kell csatát sem nyerni. 2k+ damaget le kell adni és kész. A creditre, legénység képzésre gyúrunk, ehhez pedig a sebzés kell. Akinek heavyvel megy azzal, akinek meddel az azzal tegye, de ennyi az egész.

Mellesleg meg lehet szeretni, nézegetni, jó kört menni vele, gyűjteni, stb.

WOT account: tarka_szarka

(#119041) oke válasza jagada (#119014) üzenetére


oke
senior tag

Nálam is ezt produkálja, sikerült valahogy orvosolni? Baromira zavaró. Aslain van fent, az okozhatja?

(#119042) Kelvin


Kelvin
őstag

Sziasztok! Hol és miképp tudom megváltoztatni a hitlog helyét a kijelzőn? Egy előre letöltött és beállított modpack-hoz tartozik az xvm.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#119043) kchryss válasza Kelvin (#119042) üzenetére


kchryss
addikt

battleLabelsTemplates.xc

(#119014) @jagada:
360 fokkal elforgatva ugyanott van mint nem elforgatva. ;]
Nálam jól mutatja.

(#119044) jagada válasza kchryss (#119043) üzenetére


jagada
őstag

Tökéletesen igazad van, korán vót még, csak 180 fok az!

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#119045) kchryss válasza jagada (#119044) üzenetére


kchryss
addikt

xvm okozza. Modok nélkül jól mutatja. Nightly build notesban van egy ilyen javítás bejegyzés 6 órája hogy "fix minimap" szóval a legújabb nightlyval elvileg jó lesz. Frissítsd.

(#119046) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Beteg jószág :DDD

(#119047) wwenigma válasza h1mpi (#119046) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jó cucc, a végére megszerettem én is. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#119048) h1mpi válasza wwenigma (#119047) üzenetére


h1mpi
nagyúr

kell bele az APCR, de lövésenként -300 HP :D

(#119049) tucsok. válasza h1mpi (#119048) üzenetére


tucsok.
senior tag

Meg tudnátok mondani, hogy Hogy kell a mini mapot nagyítani ? +- nem működik

"So say we all"

(#119050) h1mpi válasza tucsok. (#119049) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ó ü

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.