Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25851) munnergep


munnergep
senior tag

Nulla sebzésű T26E4-től megkaptam, hogy bullshit vagyok, mert nem mentem át a hídon Pearl Riveren a t28-al segíteni nekik megdögleni.
Aztán aki onnan kijött, nem jött át a hídon :)
Utána persze megkaptam, hogy kill stealer vagyok. Úgy, hogy nullát sebzett. Abból loptam tőle.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#25852) Bad Pritt válasza munnergep (#25835) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

E4 bárhol átvihető. (Helyesbítés: több helyen vihető át, mint az E3 és a tetején a gépágyú rendes weakspot, nem pedig 300 millis páncéllemez) T95 270-280 penes ágyújával már weakspotot sem célzok, csak lövök egyet, ha pont szemben van.
T28 tier 8ban gyilkos, tier 10ben egyértelműen a leggyengébb a sebessége miatt. Én szerettem azért, elég jó az az ágyú :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25853) uniqm1 válasza TESCO-Zsömle (#25847) üzenetére


uniqm1
tag

Ki kell próbálni, mindenkinek más stílus jön be. Én pl. szeretek artyzni, nem is megy rosszul velük (van egy Grille meg egy Hummel a garázsban) a játék, de van, hogy napokig nem nyúlok hozzájuk, max. leduplázom őket és csak nehéz tankkal megyek (KV1,KV1S) vagy TD-zek. Próbálkozom a könnyű tankokkal is (Luchs, Leopard), de azzal valahogy nem megy annyira.

Szerk. Nem értek egyet Plasticbombbal, én csak a német ágat ismerem ugyan, de ott a Bison emlékeim szerint nem volt olyan rossz kezdőként sem. Persze előtte tényleg nem árt, ha előtte megismeri az ember a pályákat, hogy kb hova kell állni az Spg-vel, és honnan jöhet az ellenfél.

[ Szerkesztve ]

(#25854) oPalRx7 válasza TESCO-Zsömle (#25845) üzenetére


oPalRx7
tag

Az orosz vonal egy jó tanítós vonal, igaz a t-28 nagyon nem illik bele, de a kb1, -s, is3 mind mind olyan ami segít tanulni előnyöket és hátrányokat egyaránt.

Én franciákat vittem, mert magas szinten gyorsak, és jó a mozgékonyságuk, csak a mostani módosítások hatására kivették a méregfogukat :S eléggé nehezen haladok velük.

Átlagosságban: orosz tankok általánosan jól páncélozottak, a németeknél már ez kicsit megoszlik (inkább mesterlövészkedés passzol), a kínai és amerikai tankok hulldown (páncéltest takarásban, toronyból küzdve) taktikákkal jók, a franciák pedig az oldaltámadás, meglepetéstámadás (vagy sniper) stílusát támogatják.

nagy általánosságban. de mindenhol találni olyat, ami nem passzol ebbe a leírásba :D

(#25855) Angel1981 válasza TESCO-Zsömle (#25845) üzenetére


Angel1981
veterán

HE = High Explosive Shell, vagyis nem páncéltörő, hanem robbanó repeszlövedék.
Gyengébben páncélozott, illetve nyitott tetejű célpontok ellen nagyon pusztító tud lenni.

(#25856) Bingisz


Bingisz
addikt

Minden napra valami:

Az E75-ünk flankeli a JagdeE100-at. Annyi a probléma, hogy a miénket.

Na de valami itt nem stimmel, milyen ágyú van a fejlesztett tornyos E75-ön?

Csak nem a KT stock lövege???? :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25857) nemeth989 válasza Bingisz (#25856) üzenetére


nemeth989
senior tag

de-de a 88mm-es, nem tudom mi kényszeríti rá az embereket, de egy rakat ilyen tankot láttam mostanában, hogy 88-ast használ az isten barma ....

Pozitív sírás!! :D Tortoissal nem tudok dmg-elni, már megvan majdnem a 2300-as dmg csatánként, de a mai nap, csupa győzelem, de nem tudok dmg-elni, vagy befoglalnak, vagy kilőnek előlem mindenkit, mire a csatába érnék, eléggé frusztrál :DDDD

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#25858) PAtr0n válasza dorka16 (#25787) üzenetére


PAtr0n
addikt

Persze, lehet kifogni olyan szériákat, amikor egész jól megy. Tegnap pl. 26 meccsből 17-et nyertünk, az utóbbi időben ez már jónak mondható. Amin tegnap még fennakadt a szemem az a tankok osztály szerinti elosztása kezdéskor. Volt tegnap olyan, hogy 9 heavy nálunk, az ellennél 5! A maradék nála főleg TD és kevés light volt, nálunk 2 TD és 4 light. Medium sehol egy sem. Aztán volt olyan, meglepően hasonló felállás, hogy nálunk 6 Heavy, 5med, 2TD, 1Light. Náluk 3 Heavy, 7TD!, 2 med, 3 light. Nézegettem az eff-et a játékosoknál, nagyjából mindig egyformák voltak a csapatok. Nem értem én ezt, ilyenre nem emlékszem a 8.7 alatt.
persze igazad van, nem kell összeomolni, nem is teszem, csak a látványos szopóág zavar 8.8 óta. Pedig nem játszok rosszabbul. Minden esetre várok még a teljes kiborulással, próbálgatom, hátha rám világít a szerencse. A tegnapi nap már egész jónak mondható volt.

SHiZUOKA:
Lehet teszek vele egy próbát, de pont most amikor a szopóág a magaslati pontra érkezett, valahogy annak is örülök, ha döntetlen egy meccs :D Minden esetre már rég kifejleszthetném, mert a Stuggal mindig jól kapok, csak még nincs hozzá kedv :)

vhw:
De mondasz valamit, hülyeséget írtam, csak 8.7 alatt nem volt ennyi hirtelen fordulat. És képes vagyok azt hinni ez azért van, mert úgy gondolja "mechanizmus", hogy megfordítja a meccset azáltal, hogy az addig nyerésre álló csapatnak több lesz a lepattanó lövése, az ellenfélé meg gyakrabban talál be. Perzse ez megint összeesküvés elmélet, de nem tudom mással magyarázni.

Angel1981:
Biztos 20x használt rántotthúsos étolaj van a váltóban, ha dízelek begyújtják, akkor egy kinetikus lőszer becsapódása össze tudja annyira sűríteni, hogy lobbanjon! :D
Érthető a logika már ami a tank megállását illeti ilyenkor, csak a gyúlás érdekes. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25859) Angel1981 válasza nemeth989 (#25857) üzenetére


Angel1981
veterán

"Érthető a logika már ami a tank megállását illeti ilyenkor, csak a gyúlás érdekes. :)"

Így van, ezt írtam én is. :)

(#25860) joergie válasza vendingo (#25807) üzenetére


joergie
őstag

Nekem anno tetszett, kb 2 éve játszottam vele utoljára :D lopakodni kell, meg bujálni, láthatatlanná válni, és csipegetni. általában nem félnek tőle(T20tól még inkáb lehet félni, mert jó a sebessége), de ha ravaszul somfordálsz, hatékonyan lehet vele gyilkolászni. csatát nem fogsz vele lehozni, inkább support-nyilván.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#25861) emre válasza Bingisz (#25817) üzenetére


emre
veterán

Tedd be az sg-re is had örüljenek. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25862) Bingisz válasza emre (#25861) üzenetére


Bingisz
addikt

Én nem vagyok fent ott, de ha gondolod nyugodtan felteheted ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25863) emre válasza Bingisz (#25862) üzenetére


emre
veterán

köszi, megtörtént :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25864) bullseye válasza emre (#25861) üzenetére


bullseye
addikt

pocsék a névmemóriám... ismernem kéne innen vagy valami miatt?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25865) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Már megint csúsztatják egy nappal a tesztszervert? Máskor mindig ki szokták írni még előző nap, hogy lesz, viszont most EU, RU, NA weboldalakon semmi híre.

Addig is egy kis nevettető.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#25866) dorka16


dorka16
aktív tag

6:1-el nyitottam ma aztán belefutottam egy IS-6-ba akit nem lehetett kilőni. Se ISU BL10, se KV3 nagyágyú. 16 lövést kapott az ürge abból 8 lepattant. Ez van. :(

(#25867) Enzolord válasza Patrick76496 (#25865) üzenetére


Enzolord
addikt

Az szép..:)
Viszont nem értem, miért nem indítják a tesztszervert...
Kipróbálnám már a Glasscanonokat..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25868) Reaper válasza TESCO-Zsömle (#25832) üzenetére


Reaper
őstag

Hehe, üdv itt, a TDU óta nem láttalak játékban :DDD
Beállok a sorba, az orosz vonalat szeretem én is a legjobban, illetve az amerikai forgó tornyos td-ket, mint pl a Hellcat, eddig az volt a legnagyobb fun tank, és az elődje a T49 is nagyon mókás tud lenni.

(#25869) Enzolord válasza Reaper (#25868) üzenetére


Enzolord
addikt

Kezdőknek inkább az orosz ág, kezdőbiztosabb...
A Hellcathez már kell pár ezer csata rutin, szerintem..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25870) Bingisz válasza bullseye (#25864) üzenetére


Bingisz
addikt

Nézd meg a statját, majd olvasd el az oly híres idézetét:

"Szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom. Itt jön képbe a tehetség."

Matyashun

;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25871) Enzolord válasza Bingisz (#25870) üzenetére


Enzolord
addikt

Igazi elitharcos...
Az biztos, hogy megszórja, még a szomszéd térképet is, de találni nem nagyon...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25872) bullseye válasza Bingisz (#25870) üzenetére


bullseye
addikt

Aki tud, az tényleg tud :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25873) Djuree válasza Bingisz (#25870) üzenetére


Djuree
félisten

:Y :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25874) TESCO-Zsömle válasza Reaper (#25868) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na, kipróbáltam az oroszokat. Tier 2-n is ugyanazzal a gonddal szenvedek, mint Tier1-en: Olyan lassú az a nyűves tank, hogy mire lelőhetnék valakit, addigra rég elmennek mellettem és lelövik... ;] :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25875) oPalRx7 válasza Reaper (#25868) üzenetére


oPalRx7
tag

t49-eket és kezdő hellcateket imádok pz4 trollal kiszedni 1hitko-val :)

(#25876) oPalRx7 válasza TESCO-Zsömle (#25874) üzenetére


oPalRx7
tag

vannak lassabbak :D t28, t95, amx40, maus :D

(#25877) Enzolord válasza TESCO-Zsömle (#25874) üzenetére


Enzolord
addikt

De el fog jönni az idő, amikor a lassúság az életet jelenti..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25878) emre válasza bullseye (#25864) üzenetére


emre
veterán

Az SG-n osztotta az észt, de körberöhögték. Aztán kihívott valakit 1v1 amin természetesen legyalulták, erre kijelentette hogy ez nem ér mert lőttek rá (vagy valami ilyesmi). Azóta is ott van az aláírásában: Aki legyőzte Mátyáshunt, de döntetlen lett.

(#25879) TESCO-Zsömle

A gyorsak érnek először az ellenfél célkeresztje elé.
Ami megfelelő helyismeret illetve taktikai érzék nélkül nem jelent hosszú csatát a delikvens számára.
Mivel a gyors tankok nem a páncélozottságukról híresek. Én is párszor magamon éreztem a fenti igazságot.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25879) TESCO-Zsömle válasza Enzolord (#25877) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezt fejtsd ki.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25880) Enzolord válasza emre (#25878) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R
Pontosan erre gondoltam.. :)

(#25879) TESCO-Zsömle
A Hellcat gyors, jó az ágyúja, de papír.. És ha nem ismered a pályákat kiválóan, és nem tudod, hogy hova kell menni, és mikor, akkor kihegyeznek hamar..
Az orosz vonal lassú, de nagy böhöm, sok élettel, nagy páncéllal..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25881) Angel1981 válasza Bingisz (#25817) üzenetére


Angel1981
veterán

És ennek van T10-es tankja, plusz még klántag is..... :O

Biztos ő is háttal megy, ha Henschel-féle német tankja van, nehogy felgyújtsák szemből! ;]

[ Szerkesztve ]

(#25882) emre válasza Angel1981 (#25881) üzenetére


emre
veterán

Volt ő már toborzótiszt is, de úgy tűnik az irodai munka nem feküdt neki. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25883) Bingisz válasza Angel1981 (#25881) üzenetére


Bingisz
addikt

Klántag akárki lehet, csak az nem mindegy, hogy milyen klánba veszik be.

emre: +1

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25884) Enzolord válasza Angel1981 (#25881) üzenetére


Enzolord
addikt

200 tpk-kel is ki lehet húzni egy ágat...
Bár azt nem tudom, hogy tarja fenn, mert szerintem neki még a tier 5 is veszteséges..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25885) dorka16 válasza Bingisz (#25883) üzenetére


dorka16
aktív tag

A múltkor toborzott valami magyar. Aszondja betöltött 14 év, és T5-ös tank kell. Beszartam a röhögéstől. Vissza is írtam, hogy miért nem T1-es tank a határ? Komoly klán lehetett. :)

(#25886) munnergep válasza oPalRx7 (#25875) üzenetére


munnergep
senior tag

Azt nagyon rühellem, amikor egy lövésből kidurrant a PzIV. Persze megérdemlem, mert én szaladok elé.
De amikor nem szaladok elé, akkor szegény azt sem tudja honnan lőnek rá és pár másodperc után mehet a garázsba :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#25887) Reaper válasza TESCO-Zsömle (#25874) üzenetére


Reaper
őstag

Oroszból, t26-t46-t28, ééés KV1. Szerintem ez a legjobb kezdőnek, mert bár a KV1 lassú, de jól páncélozott, lehet a heavyzést tanulgatni vele.
Rosszalkodásra ott van a bt2,7 vonal A-20, T34, és a T34-85 megint egy állati jó tank.

(#25888) vendingo válasza dorka16 (#25885) üzenetére


vendingo
veterán

Volt hozzá nekem is szerencsém.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25889) Enzolord válasza Reaper (#25887) üzenetére


Enzolord
addikt

És kv1 fölött is maradnak ezek az orosz nagy dögök..
Ez alól kivétel talán az is8, az sportosabb..
De a többi inkább bunker..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25890) Reaper válasza Enzolord (#25889) üzenetére


Reaper
őstag

Azért az IS3 elég mozgékony, főleg a tigrisekhez képest. Legalább is nekem úgy tűnik, amikor felváltva használom őket.

(#25891) Enzolord válasza Reaper (#25890) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, de az is8hoz képest szerintem lassabb, és pattogósabb...
De való igaz, hogy az sem annyira bunker, mint az összes KV+ST

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25892) oPalRx7 válasza munnergep (#25886) üzenetére


oPalRx7
tag

HE-vel érdekeseket lehet alakítani, én még a Sau40-et is bírtam, pedig azt mindenki utálja :D :D

Pedig tegnap szépen berohantam ChiHa-val egy HE-tzer elé, mire meghallottam hogy omlik a kerítés, késő volt manőverezni :DDD

AP-s TDvel néha jóval nehezebb a menet. Hellcat esetén pl hogy a torony lassabban fordul mint a hull, az kész katasztrófa tud lenni :')

[ Szerkesztve ]

(#25893) Angel1981 válasza Bingisz (#25883) üzenetére


Angel1981
veterán

Jó, azt vágom, de akkor is.... :D :(((

dorka16: ja! T1-es tank, és betöltött 8. életév! ;]

[ Szerkesztve ]

(#25894) dorka16 válasza Angel1981 (#25893) üzenetére


dorka16
aktív tag

Szoprán hang előny de nem feltétel. :C

(#25895) nihill válasza Angel1981 (#25893) üzenetére


nihill
őstag

A 8 éves korhatárhoz: pár nagyon szép log a 7 éves fiamtól :)


(#25896) #65537792 válasza nihill (#25895) üzenetére


#65537792
törölt tag

Jó, de gondolom ott ülsz melette és mondod neki, hogy mit csináljon.

(#25897) nihill válasza #65537792 (#25896) üzenetére


nihill
őstag

Általában a másik szobában ülök a gépem előtt és szakaszozunk :)

(#25898) #65537792 válasza nihill (#25897) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nem fogom bekajálni, hogy egy 7 éves gyerek egyedűl ilyet produkál. Mert, akkor abbahagyom a játékot, mert szar vagyok.

(#25899) [HUN]Dani válasza #65537792 (#25898) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem mintha ezek a meccsek olyan hú de durvák lettek volna..

magyarsrac

(#25900) dorka16


dorka16
aktív tag

Az MM most is észnél volt. Nálunk 8db T10-es tank az ellenfélnél 5db. 15:3. :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.