Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#179001) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A WZ-120 -GFT milyen frontlineban?

(#179002) zodo válasza lacibacsi (#178995) üzenetére


zodo
nagyúr

Volt egy kisebb frissítés gondolom a frontline miatt ezért nem mennek a tegnapi modok.

(#179003) zola96 válasza ollie (#179000) üzenetére


zola96
senior tag

Tehat az emil prem tank csak frontlineban hasznalhato random nem ha jol ertelmezem?

(#179004) kchryss válasza zola96 (#179003) üzenetére


kchryss
addikt

Rosszul értelmezed. Google translate nem a barátod.

(#179005) zodo válasza zola96 (#179003) üzenetére


zodo
nagyúr

Mivel randomban nincs prémium Emil ezért igen.

Más:

Amúgy jó hogy van ez a mod csak kár hogy 'Hiba! tele a sor majd gyere vissza később" :(((
Mi lesz hétvégén? :U
Gratu!

(#179006) lacibacsi válasza ollie (#179000) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi! Ez megnyugtató...

(#179002) zodo : :R

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#179007) kchryss válasza zola96 (#179003) üzenetére


kchryss
addikt

Ja el kellett volna előbb olvasnom nekem is. Igen jól értelmezed. :)

(#179008) zola96 válasza kchryss (#179007) üzenetére


zola96
senior tag

Hat ez ogy elég gagyi. Akkor minek hajtsak erte,ha csak egy evben11 hetig hasznalhatom:D hat ez lol

(#179009) peterson79 válasza zodo (#179005) üzenetére


peterson79
őstag

Ez az hogy kurvasokan akarnak játszani és ez nem véletlen :) Reméljük pár nap és valamit csinálnak vele.

(#179010) peterson79


peterson79
őstag

Konkrétan most 2000-en állunk sorba (EU2), kb 3 perc mire berak a játékba..de hát evvan :)

(#179011) kchryss válasza zola96 (#179008) üzenetére


kchryss
addikt

Ezért gondoltam hogy félreolvastad, de nem. Havonta 1 hétig amúgy, de valóban nem éri meg így. Aztán lehet majd kisírják, hogy randomra is megkapjuk.

(#179012) sfefe válasza peterson79 (#179009) üzenetére


sfefe
őstag

Jatszahatatlan, nehez bejutni, laggolgat, celkereszt ugral neha...
Normalban semmi gond.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#179013) zodo válasza peterson79 (#179009) üzenetére


zodo
nagyúr

6. hiba üzire beengedett de ahogy mondod 3 perc sorba állás és mehet a menet.
Sosem játszottam még frontline-t de kb. első és utolsó csatám volt és nem azért mert vereség lett.

(#179014) Jadro válasza jano_77 (#178984) üzenetére


Jadro
veterán

Milyen konfig? Én is frissítésben gondolkodom és a Ryzen vonal most tetszetősnek tűnik.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#179015) jano_77 válasza Jadro (#179014) üzenetére


jano_77
nagyúr

MSI B450 Gaming Plus
Ryzen 5 2600 + Bq Quiet Pure Rock
2x8GB Kingston HyperX Fury Black 3200 MHz
Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming 8GB

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179016) h1mpi válasza sfefe (#179012) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem nem lagol, de ha hegyre célzok akkor ugrál a célkereszt nem lehet kilőni a másik tankot

(#179017) jano_77 válasza h1mpi (#179016) üzenetére


jano_77
nagyúr

Aztat mondja meg nekem vki, hogy miért szűkül a célkereszt jóval lassabban Frontline módban mint randomban?!? :F :Y

Meghívtak EU2-re szakaszba és kifagyott, mikor át akartam jelentkezni - teker, teker, teker :W :o :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179018) h1mpi válasza jano_77 (#179017) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem nem szűkül lassabban, viszont vannak érdekesebb dolgok

[ Szerkesztve ]

(#179019) Atti777


Atti777
senior tag

Nekem nem frissült a játék, maradt 1.4.0, de nálam nincs Game center, meg nem is a launchert indítom, hanem közvetlenül a játékot.
Ha van frissítés, akkor nem enged tovább, amíg nem frissítem, de most csak mintha kicsit sokáig tartottt volna a betöltés. Lehet hogy csak valami kozmetikai patch volt? Bár akkor meg nem kellene verziószámot emelni :F

Nekem most dobta be a kínai szerencsesütis küldetést a vert stabbal.

Путин, иди нахуй!

(#179020) PitLee válasza h1mpi (#179018) üzenetére


PitLee
őstag

Egér szenzort nézted, nincs szösz előtte ?
Vagy az automata rátartás ami a távolság függvényével állíts a löveg szögét, és ha eltönk a cél vagy a egy tereptárgy közbe van akkor "ugrál".

[ Szerkesztve ]

(#179021) Barret001


Barret001
addikt

Vajon játszanak a WOT-tal?

[Ferdinand]

(#179022) h1mpi válasza PitLee (#179020) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tereptárgyra ugrál, tekintély pontot hogy lehet kapni?

[ Szerkesztve ]

(#179023) peterson79 válasza h1mpi (#179022) üzenetére


peterson79
őstag

úgy hogy játszol. vagy most mire gondolsz? :)

(#179024) peterson79 válasza zodo (#179013) üzenetére


peterson79
őstag

Miért adod fel ilyen gyorsan?

Nem kell semmi mást csinálni, mint osztani a sebzést és lehetőleg minél tovább életben maradni. Kicsit sem másabb, mint a random, csak annyiban max, hogy nagyobb a terület, de előbb-utóbb megtanulod, hogy hol mikor jó és ennyi.

Lehetőleg legyél közel a foglalási pontokhoz, mert ha támadóként foglalsz, akkor arra adja a legtöbb XP-t, illetve ha védő vagy akkor meg a körben lévőket kell lőni, mert akkor meg arra adja a legtöbbet.
Ennyi, nem egy nagy ördöngösség. Jó, kell pár óra mire rájössz a lényegre, de ez erről szól, XP farm és kész. Nem itt kell letenni a diplomát. Csak legyen sima liba, a többit meg adja a gém. pííísz meeeen.

[ Szerkesztve ]

(#179025) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A védekezés undorító egy dolog, el van könyvelve a vereség, ezt javítani kell..

[ Szerkesztve ]

(#179026) kchryss válasza h1mpi (#179025) üzenetére


kchryss
addikt

Nem érdemes a győzelmi arányt nézni. Én 6-ot mentem eddig, mind a 6 bukó pedig voltam védő és támadó oldalon is. Ez már ilyen volt tavaly is. Olyan sok a játékos 1 csatában hogy nagyon kicsi ráhatásod van a végeredményre. Emlékszem tavaly skill4ltu amikor próbálgatta ezt a módot ment egymás után 8 olyat amikor tábornok lett és abból 7 vereség volt.
Ki kell tolni annyi sebzést amennyit tudsz, ha jó a szitu akkor be kell foglalni a bázist vagy resetelni kell és a végeredményt le kell tojni. Vereséggel is nagyon jól jön az xp és a kredit is.

Tekintély pontot a csatában elért rangod után kapsz. Az xp szorzó is az elért rangtól függ. A rang szempontjából mindegy, hogy nyersz vagy vesztesz.

[ Szerkesztve ]

(#179027) peterson79 válasza h1mpi (#179025) üzenetére


peterson79
őstag

dehogy van elkönyvelve. mindegyik helyen van olyan pont ahol rohadtul be lehet védeni a területeket, kis kereszttűz és már senki sem jön át...

Ha ezt a védők megjátszák, akkor meg a támadás van elbukva és a védekezés van elkönyvelve győzelemnek, vagy hogy? :D

néha tényleg nem értelek Titeket :)

Azt kell csinálni amit már mondtam, meg most khcryss is írt. szard le a végeredményt, érd el a tábornoki rangot és már 200% XP-d van, mi kell még?

(#179028) jano_77 válasza h1mpi (#179016) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez nálam is jelen van és kibaszott idegesítő, mert nem lehet dombharcolni, ugyanis nem tudom becélozni a tankot, csak mikor már kaptam egyet a pofámba :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179029) PitLee


PitLee
őstag

Ugrál a célkeresztre ment volna

Próbálj keresni friss témát a WG oldalán, esetleg egy videóval megtámogatva, ha sokan vagytok foglalkozniuk kell vele, vagy valami :D
link

[ Szerkesztve ]

(#179030) h1mpi válasza jano_77 (#179028) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen ez borzasztó nagy bug... :U

(#179031) Injun


Injun
aktív tag

Micsoda retek fostartály ez a Frontline :D 7/7 bukó :D Semmit sem találok el távolról és rettenet a szűkülési idő.Grat :C

(#179032) notika77 válasza peterson79 (#179027) üzenetére


notika77
senior tag

Ha az ellenfélnél van 4-5 gondolkodó ember, akkor nagyon nehéz védeni, mert ezek átmennek másik szektorba és ott nagy létszámfölényt alakítanak ki, majd sorban befoglalnak. A védők nagyon nehezen tudnak másik szektorba átmenni, ráadásul csak akkor van értelme, mikor ott már kialakult az ellenfél létszámfölénye és utána vagy odaér a cap környékére vagy már csak menekülni tud, mert befoglalták.

(#179033) ollie


ollie
MODERÁTOR

skill4ltu prémium tank ajánlása a Frontline-hoz:

A videó: [link]

***

(#179034) kchryss válasza ollie (#179033) üzenetére


kchryss
addikt

Van benne pár amivel nem értek egyet.
- WZ-111 és 112 egy kategória az IS-6-tal. Vagy mindhárom "up to you" vagy "not recommended", ha farmolás szempont akkor inkább utóbbi kategória, mert nagyon kicsi az átütésük.
- A Type59 biztos, hogy nem jobb, mint a t54FP
- SU130 inkább recommended mint up to you
- JT88 inkább up to you mint recommended
- Úgy vettem észre rengetegen játszanak TD-kkel, ezeket pedig a light-ok tudják kontrázni vagyis szerintem minden light ajánlott, könnyű assziszot szedni velük, nagyon jól lehet velük ninja foglalást csinálni és akár el lehet sunnyogni kilőni a tornyokat is

Többivel egyetértek.

[ Szerkesztve ]

(#179035) peterson79 válasza ollie (#179033) üzenetére


peterson79
őstag

Sima T44-el mivan? Annyira egyértelmű, hogy már ajánlani sem kell?
Bár kinek a papné....nekem bejön és most húzni szeretném a legényeket is benne, úgyhogy használom.

(#179036) peterson79 válasza notika77 (#179032) üzenetére


peterson79
őstag

Tegnap olyan csatám volt amiben F-en kívül minden pontot elvesztettük, mégis mi nyertük meg.
Ha elég sokáig tudjuk húzni az időt az első pontoknál, akkor annyi időt elvesztenek a támadók, hogy a végére már csak pár percük marad, hogy szétlöjék az ágyúkat és az legtöbbször nem elég.
Egyébként, mint azt tegnap többször kifejtettük, a jó játéknak nem feltétele a győzelem. Persze, jobban esik, de a pontokat tekintve nincs ráhatása.

(#179037) inferno88 válasza peterson79 (#179035) üzenetére


inferno88
őstag

Prémium tankokról volt szó, mert ahogy Skill is mondta, a Frontline alapvetően credit farmra van nála.

Semper fi!

(#179038) peterson79 válasza inferno88 (#179037) üzenetére


peterson79
őstag

Ja, tényleg. Olvasni is tudni kellene?:)

(#179039) lacibacsi válasza sfefe (#178998) üzenetére


lacibacsi
addikt

Tavaly is csak hármat kellet lerombolni a győzelemhez. Nem új szabály...

Tegnap 8 csatát játszottam Frontline-ban. Ötször támadásban, háromszor védekezésben. Az öt támadásból csak kettőt tudtunk megnyerni, a három védekezésből pedig szintén kettőt. Az összességében 50%-os WR teljesen elfogadható, továbbá ki merem jelenteni, hogy a játékbeli szerep (támadó/védő) nem befolyásolja a győzelmet. Jó és okosan játszó csapattal mindkét oldalról lehet nyerni.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#179040) e-newsee


e-newsee
addikt

Én tegnap olyan délután 6 körül játszottam két csatát, akkor még minden flottul ment. Pillanat alatt bedobott, nem laggolt, nem találkoztam anomáliával, leszámítva a szűkülést. Az nekem is feltűnt. Randomban a Pilot is, és az FV4202 is gyorsabban beszűkül, mint amire újratölt, itt meg nem. Olyan, mintha a legénység alap lenne, és a célzásgyorsító is le lenne véve a tankról.
Ahogy hallom, másnak is feltűnt, szerintem ez bug lesz.

Amúgy nekem is nagyon bejön a játékmód, tavaly is szerettem. Nem is feltétlenül a farmolás miatt, hanem úgy általában. Szerintem ez az egyik legjobb map is. Van rajta minden, tök jól lehet hull-downt nyomni, és vannak kellően nagy sziklák, épületek is, hogy a heavyk is tudjanak csiki-csukizni. TD-knek is jó szerintem, sok a bokor a dombtetőkön, és jó belátni a bázisokra. Elég nagy ahhoz, hogy oldalba is lehessen támadni, ha szükséges. Az artyk is be tudnak lőni sok helyre, de annyira sok kulcs pozíció van még egy szektorban is, hogy egyáltalán nem voltak zavaróak. Egyszerűen nem tudnak mindenhova figyelni. És az, hogy csak 8-asok vannak, az minden pénzt megér. Alig láttam Löwét, meg Defit, mert hiába "kemények", lassúak ahhoz, hogy érvényesüljenek, és azért az arty+légicsapás kiiktatja őket seperc alatt, ha egyszer láncot kapnak. Én pl így jártam az IS-M-el. :B

Vagy a második bekezdésem csak a kezdeti lelkesedés. :DDD

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#179041) notika77 válasza peterson79 (#179036) üzenetére


notika77
senior tag

Éppen ezért írtam feltételként, hogy legyen 4-5 gondolkodó ember az ellenfélnél, akik már az első születés után szektort váltanak és 2-3 perccel később már le is hozzák azt. Majd ezután mennek tovább, vagy a védők mögül segítik ki a szomszédos szektort. Tegnap 7 csatát mentem. 5 védésből 4-et el is veszítettünk, mert az ellen szektort váltott, a védők meg volt, hogy 12-en voltak 3-5 támadóra és bőszen védelmezték a C pontot, miközben már az ágyúkat kellett volna és közben bőszen írogatták a chatbe, hogy idiot team. Szóval míg a támadóknál elég pár gondolkodó ember, a védőknél ugyanannyi kevés, mert ők sokkal lassabban tudnak reagálni.

(#179042) Pug válasza notika77 (#179041) üzenetére


Pug
veterán

Saját tapasztalat alapján a támadók alapvetően elönyösebb helyzetben vannak...

(#179043) jano_77 válasza e-newsee (#179040) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én nem csak Defit és Löwét láttam több csatában is, de VK100.01 P és VK45.02A is. :Y
Szerintem ezt a szűkülést nem fogják megcsinálni, mert hogy tavaly is pont ilyen szar volt. Kizárt, hogy ezt azóta sem jelezte Nekik senki! Egyszerűen eqrták és ilyen lesz végig. :W
Tegnap sikerült eljutnom a 13 szintig. A kezdeti 5-6 győzelem után beálltam szakaszba két haverhoz és jöttek rögtön a vereségek. Valamint lehet nem a szakaszhoz, hanem sokkal inkább a 20:00 - 22:00 közötti idősávnak volt köszönhető, de 20:00 után baromi lassan dobott csatába. 22:00 után - ekkor szűnt meg egyébként a szakaszunk is - rögtön ismét a Csata gombra nyomáskor bedobott csatába. Hmmm....különös egybeesés. ;]
Én azt mondom, hogy mint tavaly is a gyors, fürge, mozgékony és leginkább táras vagy gyorsan töltő tankoknak van ez igazán kitalálva, azok tudnak megélni és nagyot alakítani - Progetto, Lorr 40t, T54 mod1, Cent 5/1, Bulldog, Black Dog, LT-432
Én az első 4 erőltettem illetve forgattam. Egy csatában bevittem a Type59 és kipróbáltam, de nem volt olyan jó, mint a másik 4. :N

MÁS
Visszakapjuk a régi Hellcat-et!? ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179044) peterson79 válasza Pug (#179042) üzenetére


peterson79
őstag

Ez mondjuk igaz, még volt is említés róla, hogy változtattak pár dolgon, hogy a támadóknak több esélye legyen.
Ezt most lehet picit megint túltolták, de még nem vészes a helyzet, hiszen tavaly enélkül is nyertünk és vesztettünk meccseket, szal...
Ami feltünt pl, hogy C pontnál védőként jobbra, a híd felé már nem lehet felmenni, csak körbe, ami ugye nem egyszerű, hiszen azt belátja az ellenfél teljesen.

(#179045) peterson79 válasza notika77 (#179041) üzenetére


peterson79
őstag

Ez is igaz, de ez van Randomban is. Elég 3-4 gondolkodó ember és már eldőlt a csata:)

(#179046) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Hol tudom megnézni mikor játszottam utoljára?

Amd - Radeon - Ryzen

(#179047) jano_77 válasza Gyuri27 (#179046) üzenetére


jano_77
nagyúr

bármelyik statos oldalon: wotzilla, wot-life, noobmeter

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179048) lacibacsi válasza Gyuri27 (#179046) üzenetére


lacibacsi
addikt

Vagy ha be van állítva a replay-ek mentése, akkor csak belenézel a mappába és már látod is...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#179049) ollie válasza peterson79 (#179035) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért kerülne a sima T-44 egy prémium tankokat tartalmazó listába?

Elkéstem.

[ Szerkesztve ]

***

(#179050) Kelvin válasza ollie (#179049) üzenetére


Kelvin
őstag

Konkrétan mert ezek a prémium tankok mindenben jobbak a normál társaiknál. Ez a Frontline nem más mint egy újabb játszótér a prém tankoknak illetve ösztönzés, hogy vegyél mert nélküle pain...

ollie: ezt nem neked címeztem konkrétan, csak az előzményekhez.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.