Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#18001) sith7 válasza g85j (#17993) üzenetére


sith7
nagyúr

nagyon szép, ennyi nekem sose volt :C

(#18002) Chris0321 válasza Bingisz (#17998) üzenetére


Chris0321
addikt

Akkor leb*sztam, mert a TigerP legénységét raktam át ami most 90%-os + javítás skill és egy töltőt vettem akciósan aranyért az 100%-os.
Periszkópot tenni fogok rá és töltésgyorsítót vertikális stabilizátorral.

[ Szerkesztve ]

(#18004) xtmod válasza B4 (#18003) üzenetére


xtmod
senior tag

engem t9-esek közé rak ezzel: pzkpfw 38 t na. ennél semmirevalóbb tank nincs. gyenge, a lövege egy köpködő, de legalább lassú.

(#18006) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Valaki elmagyarázhatná Nekem, hogy ezek a mai küldetések hogy vannak.
Kilőttem 1 ARL44-et, és kaptam 1 kávét. Következő körben kilőttem 1 JgPzIV-et, és nem kaptam semmit :U
A TD-k nem számítanak bele ebbe? :U

(#18007) Chris0321 válasza forras2 (#18006) üzenetére


Chris0321
addikt

http://worldoftanks.eu/

(#18008) Remus389 válasza forras2 (#18006) üzenetére


Remus389
veterán

király az avatarod

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#18009) grex4 válasza forras2 (#18006) üzenetére


grex4
aktív tag

depóban jelöld ki nem kompatibilis tankok fogyócikkei és látszódni fog.

üdv

(#18010) forras2 válasza Chris0321 (#18007) üzenetére


forras2
őstag

Köszi ezt a hasznos segítséget :R

grex4
A Kávé meg van, de JgPzIV-ért miért nem kaptam semmit?

[ Szerkesztve ]

(#18011) grex4 válasza forras2 (#18010) üzenetére


grex4
aktív tag

én meg nem mondom neked melyik nemzetért melyik cucc jár de amint kilősz a nemzetből egyet, megkapod az energiaitalát naponta egyszer. Depóban én is kerestem a brit cuccát és be kellett kapcsolni a nem kompatibilis tankok pipáját mert amúgy nem láttam. ha nincs meg akkor passz piros.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#18012) emre


emre
veterán

tényleg mintha kicsit több TD lenne mostanság :Y
nem kellene ezek számát is korlátozni? :DDD

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#18013) PR0JECTNR56 válasza emre (#18012) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem. A jóból a sok soha sem elég. :D

(#18014) #43783936 válasza emre (#18012) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nemrég volt egy hajnali partim El Hallufon, 22 td volt a pályán plusz 4 arty, volt még két med scoutnak, a többi nehéz volt.
10 percig semmi nem történt, majd mindeki elkezdett rohamozni.
Kb. két perc alatt elfogyott a teljes bagázs, csak az artyk várták a csodát.
Természetesen döntetlen lett. :DDD

(#18015) Preda válasza emre (#18012) üzenetére


Preda
aktív tag

Sőtt ki is kell tiltani őket mer túl OP-k :D.

A legutolsó csávó még képes le luck tard ozni egy ilyen körben mert ki mertem lőni 2000 effével.
Rep
Amúgy semmi extra kör

[ Szerkesztve ]

(#18016) #43783936 válasza Preda (#18015) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szép eredmény! :C

Még csak az kéne, hogy kitiltsák a TD-ket! :Y
Azok a kedvenceim!
Törölném is azonnal a játékot!

(#18017) nyunyu válasza forras2 (#18006) üzenetére


nyunyu
félisten

Valaki elmagyarázhatná Nekem, hogy ezek a mai küldetések hogy vannak.

Amint kilosz egy olyan nacioju tankot, amit aznap meg nem lottel, megkapod annak a nacionak a prem kajajat. (ami egy csata erejeig +5% crew bonuszt ad, mint a venti vagy a BIA)

Elvileg csokit kellett volna kapnod a nemet tank utan.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18018) SoulReaver


SoulReaver
veterán

World of TD

god mode ON

(#18019) LoLHunCsirke válasza SoulReaver (#18018) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Érdekes, nálunk is 11 TD volt most oldalanként, ez az új arty vagy mi? :D

TinkeringAboutYou!

(#18020) emre válasza SoulReaver (#18018) üzenetére


emre
veterán

A spaced armornak mi köze a god mod.-hoz? :U

Ígérem nem teszek fel több képet ilyen csataelosztásról, max linkesítve, de akkor a ugye más sem fog. :)

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#18021) emre válasza SoulReaver (#18018) üzenetére


emre
veterán

Na baccameg, ezt a képet kerestem....

Full-contact sportsman – The IS-3 protection report

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#18022) SoulReaver válasza emre (#18021) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hát csak annyi, h máskor vesz le életet is, lőttek már meg ott, nem egyszer, most meg 0 sebzés. Csak érdekesnek tűnt.

(#18023) biacsia


biacsia
tag

Képzeljétek!
Tegnap este játszottam és a mellettem álló su-152 -nek elkezdett fogyni a hp ja a kezdést követő 10. másodpercben :F . Gondoltam magamban azért ilyen gyorsan nem érhet ide senki és visszafordítottam a tornyot. Erre azt látom hogy egy Jagdpz4 (500 alatti wn6 csapattárs) lövi hátba a su-152-őt (1200- as wn6).
T32-vel voltam, -egy életem egy halálom- kilőttem egy lövéssel a jp4 et (akit akkor már kékkel jelölt a játék, illetve a su-152 is visszalőtt rá).
A meglepetés számomra, hogy a kör végén semmit nem vont le a játék ezért.
Ezek szerint, ha valaki tk -zik azt bünti nélkül ki lehet lőni :U vagy ez egyéni eset lehetett?
Valaki tapasztalt már hasonlót?

[ Szerkesztve ]

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#18024) Sanya válasza biacsia (#18023) üzenetére


Sanya
nagyúr

a kékeket bünti nélkül leölheted.

más: tegnap megint ritka rossz leosztásban volt részem, kb 27%-os nyerési arányom volt, ha csak a tegnap estét nézzük. nem tudom mi lehetett az oka. Volt, hogy mire feleszméltem, addigra teljesen elfogyott a saját csapatom, de 3 perc nem telt el a csatából. :(

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#18025) Djuree


Djuree
félisten

nekem tegnap jól ment, pedig elég későn játszottam, kb. 10-től:

Name Total Per battle
Victory ratio: 65%
Battles: 20
Efficiencyold: 1960.15
Efficiencyv2: 1923.16
WN6: 1830.19
Average tier: 9.3
Experience: 12056 602.8
Capture points: 57 2.85
Defense points: 32 1.6
Damage: 42232 2112
Kills: 31 1.55
Spotted: 20 1

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18026) Djuree


Djuree
félisten

viszont sajnos úgy néz ki nagyjából vége a wot-os, sőt az egyéb játékos pályafutásomnak is. barátnőm hozzám költözik (hálistennek) és nem szereti ha tankozok, vagy ha nem vele foglalkozok. azt mondja agresszív és nem játszhatok. mondom pedig nekem ez is kell. pedig csak akkor tolom ha alszik, fürdik, mosogat, amikor amúgysem tudnék vele foglalkozni. :U
már ott járunk h elmegy fürdeni és akkor: "na most tankozhatsz, de csak amíg fürdök". :W
meg: "egyet játszhatsz, de csak egyet". :o

eléggé úgy néz ki függő lettem, ha pár napig nem tankozhatok, szinte rosszul vagyok. :( pedig nem játszok sokat vele, de napi pár csata KELL és ebből nem engedek! :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18027) emre válasza Djuree (#18026) üzenetére


emre
veterán

:DDD Papucs.

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#18028) Flayer válasza Djuree (#18026) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!
Ember mit csinálsz!???
Én mikor összeköltöztem a barátnőmmel még nem volt WOT!
Így tizenév elteltével a WOT-ot választanám a noobcsokorral mint egy házisárkányt!:D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#18029) krysztyan válasza biacsia (#18023) üzenetére


krysztyan
tag

Üdv

Mennyi idő után kékül be valaki, hány saját kilövés kell, mennyi idő alatt? Csak azért mert pl tegnap este véletlenül nekem is sikerült kilőnöm egy csapattársat. M6-al voltam és befogtam takarásból egy kv1-s-t oldalról, de pont mikor lőttem bejött egy t49 saját, és egyből vége lett.
Bár szép lövés volt, de nem ő volt a célpont! :DD

üdv

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#18030) Djuree válasza emre (#18027) üzenetére


Djuree
félisten

á azért az nem. világosan megmondtam neki ebből nem engedek. van amiből ő sem enged, ez így fair. :)
kicsit most még puhítom, hagy lássa h ő a főnök. :DDD

Flayer: nekem mindkettő kell! :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18031) dorka16 válasza Djuree (#18026) üzenetére


dorka16
aktív tag

Ezt már most elszúrtad barátom. Ezt a legkomolyabban mondom. :(

[ Szerkesztve ]

(#18032) AlexWolf válasza dorka16 (#18031) üzenetére


AlexWolf
senior tag

+1

Az én feleségem sem szereti a szgépes játékokat, mégsem szól egy szót sem amikor játszok, mert az is én vagyok. Mondjuk még 3 hét és valszeg jóval kevesebbet fogok játszani, mert megszületik a lányom. De pár év (én kettőt tippelek) és együtt fogjuk nyomni a Borderlands-ot :D

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#18033) Djuree válasza dorka16 (#18031) üzenetére


Djuree
félisten

nem úgy van az. csak még viszonylag az elején vagyunk, 9 hónap, még most kicsit többet engedek. :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18034) SoulReaver


SoulReaver
veterán

TÉRKÉP....... ezt honnan tanulják?

(#18035) Veatta válasza Djuree (#18026) üzenetére


Veatta
aktív tag

Üdv a klubban!

(#18036) dorka16 válasza Djuree (#18033) üzenetére


dorka16
aktív tag

Aha. Szerintem most szálltak partra a szövetségesek Olaszban. Ha még a Földközi tengeren lebombáztad volna a hajóikat lett volna esély a kompromisszumos békekötésre de így csak a feltétel nélküli kapituláció marad. Nem most, de ez az út csak oda vezethet.
De mi a terved? 2 hónap múlva azt mondod majd, hogy mától többet wotozok? És ha nem kapsz puncit, vacsit, tiszta alsót? Most kell helyretenni a dolgokat amíg még meg tudod tenni.

(#18037) SoulReaver válasza Djuree (#18033) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én is tavaly szeptemberbe költöztem össze az exemmel, akkor voltunk 9 hónaposak, mindig csak akkor tankoztam amikor ő nem volt otthon, vagy ha épp nem tudtam vele foglalkozni... egyébként minden mást is én csináltam a háztartásban, aztán a fejemhez lett vágva, h nem foglalkozok vele... :D Betegek a nők... egy párat szó szerint bezáratnék, amelyik azt hiszi, h csak ő létezhet.... Szerencsére szabadúszó lettem ismét... ;]

[ Szerkesztve ]

(#18038) emre válasza Djuree (#18030) üzenetére


emre
veterán

Azt te csak hiszed. Nem vagy tárgyalási pozicíóban. És ezt legnagyobb jóindulattal mondom.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#18039) Angel1981 válasza emre (#18012) üzenetére


Angel1981
veterán

SPG ---> TD
Az anyag nem vész el, csak átalakul! :D

#18017 nyunyu: a prém kaja 10% bónuszt ad! :)

[ Szerkesztve ]

(#18040) Djuree válasza dorka16 (#18036) üzenetére


Djuree
félisten

majd megbeszélem vele, nem lesz ebből gond én úgy érzem. már jeleztem neki párszor h nekem a tankozás is kell.

+SoulRiever-: én nem akarok szabadúszó lenni, de wot-ozni is kék azért. :DD
nálunk mondjuk megcsinál ő mindent, takarít, mosogat, főz stb., de segítek is neki szívesen.

emre: dehogyisnem! :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18041) emre válasza Djuree (#18040) üzenetére


emre
veterán

Legyen igazad, de ha gondolod majd karácsony körül sírhatsz kicsit a vállamon.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#18042) t.imi


t.imi
addikt

Urak, aki laptopon játszik. Találkozotatok már olyannal, hogy állandóan kidob asztalra? Teljesen random, menüben, játékban.
ati 5470 van a gépben 2g ram és 2x2.1ghz cpu mellett.

(#18043) octopus666 válasza SoulReaver (#18034) üzenetére


octopus666
tag

Nem csak nálad van ez :D :D

(#18044) #43783936 válasza t.imi (#18042) üzenetére


#43783936
törölt tag

2 Giga ram nagyon kevés. Nekem is játszotta ezt, ezért minden fölös futó appot legyilkoltam.
Bővíts 4 gigára, jelentős gyorsulást fogsz tapasztalni.

Jó ok hogy miért WoTozok:

-Ezzel vezettem le a felgyülemlett feszültséget.

Még mindíg jobb ,mintha sakálrészegen bunyóznék a közeli kocsmában, mert valaki elvitte előlem, a kiszemelt qrvát! - Mert ugye úgy is le lehet vezetni a feszültséget. :DDD

(#18045) Angel1981 válasza Djuree (#18026) üzenetére


Angel1981
veterán

Akaratos menyecske lehet, ha Ő költözik Hozzád, mégis így dirigál! :P :D

Meg egyébként is, választhat, hogy hold él ki az agresszív hajlamaidat; virtuális tankokon, vagy rajta? ;]
Szerintem még jól is jár a játékkal! :))

emre #18038: márpedig Ő a Férfi, ráadásul az Ő otthonába költözik a lány, úgyhogy kétszeresen is Neki kell lenni a "Főnöknek"!

Tudom, sok lány van, aki ezen érvekre fittyet hány, és a mostani tapasztalatommal határozottan azt mondom, az olyan ne is jöjjön, és ezt most tök komolyan mondom!
(Ezt az utóbbi most általános, nem pedig célzás Djuree kollégára!

[ Szerkesztve ]

(#18046) jano_77


jano_77
nagyúr

Reggelt.

Olvastátok már gondolom a legújabb híreket!? Az tényleg igaz, hogy a 8.8 verziónál már nem nagyon vagy sokkal nehezebben lesznek majd elérhetőek a különböző modok!?
"sok (legtöbb) mod nem fog működni a 8.8-al, mert a WoT új ActionScript verzióra vált"

Eddig sem örültem, hogy első alkalommal azzal megy el az idő a játéktól, hogy a modokat gyűjtögetem és próbálgatom, de ez nagyon nem lenne jó. :(

Nem tudja valaki, hogy mikorra várható már újra a Fogyócikkek félárasítása.....nagyon régen volt akciózva és hiába vásároltam akkor a szokásos 600-600 db, már a kis-javítóm elfogyott. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#18047) Flayer válasza dorka16 (#18036) üzenetére


Flayer
senior tag

+1

Gyerek a punci hatalma végtelen!
Ne inzultáljuk Djuree-t:)
Majd rájön magától idővel milyen jó a WOT főleg mikor már a sex inkább munka mint szórakozás!:D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#18048) Ispy válasza AlexWolf (#18032) üzenetére


Ispy
veterán

Én ott rontottam el, amikor a fiamat (4 éves) odaengedtem a géphez, hogy a csata elején lőjön egyet. Azóta egyfolytában ott ácsorog és várja a körét :DDD Most meg már a lányom is. Ja és lebénáznak, ha kilőnek a csata elején...

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#18049) g85j válasza SoulReaver (#18034) üzenetére


g85j
tag

Ezt egyszer a ritka századozásaim során én is tapasztaltam, azt mondta a főnök, hogy mindenki oda, a scout meg szaladgált.
Nekem már akkor sem tetszett, végülis nyertünk, de húzósan.
Viszont randomban esélye nincs ennek a "takitkának".

(#18050) Djuree válasza Angel1981 (#18045) üzenetére


Djuree
félisten

akaratos bizony. :K ezért is tetszik.
hagyom kicsit hagy örüljön hogy ő a "főnök", persze nem mindig, nehogy elkanászodjon. egy erős "nem!" és el szokott hallgatni. :DD
meg örüljön h jól járt velem, nem iszok, nem cigizek, nem bulizok...csak wot-ozok. :))

Flayer: az biza végtelen! :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.