Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#227001) köpet válasza 2thletme2day (#227000) üzenetére


köpet
aktív tag

+1

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#227002) popey37 válasza zozyk (#226999) üzenetére


popey37
addikt

nem új mapokat kellene csinálni, hanem egy kicsit rendbeszedni a játékot. de ez csak hiú ábránd

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#227003) po1son


po1son
addikt

No ezen meglepődtem, nem játszottam valami magas szinten és sikerült az aranyliga így is. Nem terveztem, hogy végig tolom, de olyan simán és gyorsan haladtam, ez lett a vége :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#227004) zodo válasza jano_77 (#226998) üzenetére


zodo
nagyúr

(#227005) Addel válasza 2thletme2day (#227000) üzenetére


Addel
senior tag

Én összefutottam ma egy 16 csatás type59-el, a szemét mázlistája. :)

(#227006) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!!
Tud valaki nekem mondani egy programot amivel fel lehet venni replay-be a csatáimat?? :R

NAGYPAPA

(#227007) Swinegod


Swinegod
őstag

Srácok szóljon valaki aki ért hozzá a WG-nek, hogy az ellenséges csapatra is vonatkozzon már az a HE és arty nerf

Ezután jött még 790 a halálcsillag HESH-től. Mind2 az ST 2-m frontjára

Valamint valaki pofozza fel helyettem is ezt az embert

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227008) zodo válasza Indian74 (#227006) üzenetére


zodo
nagyúr

Szia!
Szerintem működőképesek a videókártya szoftverében rejlők. Tipp!

(#227009) vJokka válasza Indian74 (#227006) üzenetére


vJokka
aktív tag

Szia!
Win10-nek van beépített felvevője: [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#227010) Indian74 válasza zodo (#227008) üzenetére


Indian74
senior tag

Mindenkinek nagyon köszönöm a segitséget :R

NAGYPAPA

(#227011) Barret001 válasza Swinegod (#227007) üzenetére


Barret001
addikt

No mi a gond? Haragszol egy kezdőre?

(#227012) Addel válasza vJokka (#227009) üzenetére


Addel
senior tag

Melyiket érdemesebb használni a windows 10 beépített videórögzítőjét vagy a videokártyáét ?

(#227013) joergie válasza po1son (#227003) üzenetére


joergie
őstag

Én azt nem értem, hogy 15 ranked tokenért lehet kapni a kínai td-t, akkor feltételezem hogy lehet szerezni fordulónként 5 tokent(3x5=15). Namost én csak 4et látok, egyet kvaliért, 1-1et 3rd 2nd 1st division befejezéséért. Hogyan lehet megszerezni az 5diket?
Bronz liga végén van aki 1k csatát tolt, hogy odaérjen. Az mi munka?! respect nekik. :R

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#227014) po1son válasza joergie (#227013) üzenetére


po1son
addikt

Elméletileg aki bekerült az arany ligába kap +1 tokent.
Amúgy elég 9 tokent gyűjteni a jutalom tankhoz, tehát jó fej a wg, elég minden fordulóba div1ig feljutni.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#227015) CirrMee válasza Addel (#227012) üzenetére


CirrMee
addikt

...vagy az OBS -t... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#227016) dokee78


dokee78
félisten

Milyen címszóval kell ticketet írni,ha kitolnak az enemy elé?

Unsportsmanlike Conduct?

(#227017) hulp01 válasza po1son (#227003) üzenetére


hulp01
senior tag

Tegnap délután játszottam párat én is. Számomra érthetetlen, hogy 4-5000-es wot ratinges játékosok hogy a fenébe jutnak el az egyes divízióig. Itt azért nem úgy van, hogy kiseggelik, mert ha szarok, akkor buknak chevront, illetve győztes csatában nem kapnak. Abban a kb. 10 csatában talán kettőt ha nyertem, a többi mind bukó volt. Elképesztő csapatokat kaptam. Mondjuk sikerült így is haladni egy kicsit, mert az első helyen voltam a vesztes csapatban (nem túl kiemelkedő teljesítménnyel).

(#227018) vepe válasza hulp01 (#227017) üzenetére


vepe
senior tag

Fizetnek, aranyliga 20k :)

(#227019) Thrawn válasza dokee78 (#227016) üzenetére


Thrawn
félisten

Physics abuse

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#227020) po1son válasza hulp01 (#227017) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem nagyon könnyű a haladási rendszer jelenleg, nekem igaz szerencsém volt, mert szinte végig jó csapatokban voltam és a rng javarészt velem volt.
A 4000-5000 értékelesű játékosok talán azért sikeresek, mert csak kifejleszhető tankok vannak, nincsen végre 279, chieftan, 907...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#227021) dokee78 válasza Thrawn (#227019) üzenetére


dokee78
félisten

Ezt kaptam,ezek szerint kivizsgálják?
Kapok vissza jelzést,hogy bannt kapnak-e?

Hello

Thank you for contacting Wargaming Player Support.

I am really sorry for the behavior of this players. Please rest assured that all the needed measures have been taken regarding the player ''zizik12345'' and ''Falcon791'', based on the report you sent us.

You can use also our reporting system during the game when you encounter behavior against rules like this: https://eu.wargaming.net/support/en/products/wot/article/10242/

I'm sure that with reports like yours, these episodes will decrease. I want to thank you for taking the time to bring us this case.

Should you have any further questions, do not hesitate to contact us again.

Have a nice day and fun on the battlefield!

[ Szerkesztve ]

(#227022) Thrawn válasza dokee78 (#227021) üzenetére


Thrawn
félisten

Kivizsgálják, de az eredményéről nem kapsz visszajelzést. A játékosok adatlapján meg tudod nézni mikor játszottak utoljára, így közvetetten kiderül hány nap bant kaptak.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#227023) Swinegod


Swinegod
őstag

Nincs is jobb mint egy 1050 alfás tank

(Az E4 killshot)

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227024) zodo válasza dokee78 (#227021) üzenetére


zodo
nagyúr

Tudom hogy már megtörtént de én ezeken a menü pontokon át szoktam.
-> Support report
-> Reports & Appeals
-> Report a violation
-> Unsportsmanlike conduct
-> Physics abuse

Sajnos csak a blokkolást és kitolást fogadják el és talán ténylegesen büntetnek érte.
Semmi értesítést nem küldenek a végeredményről, max. egy halandzsa hogy "elnyerte méltó jutalmát" és ezt hidd is el.
Minden más esetben a sablon szöveget tolják, olvasd a fair play cikket és/jelentsd a játékon belüli lehetőségek egyikével.

(#227025) phoenix1989


phoenix1989
őstag

sokszor lehet hallani hogy ha az ellenfélnél van 279 vagy chieftain tuti buko. hát itt volt egy 279 szakasz (magyarok) és még chieftain is az ellennél nálunk meg semmi op tank ,mégis lazán nyertünk.

(#227026) popey37 válasza zodo (#227024) üzenetére


popey37
addikt

elmondanám, hogy eddig az összes nyitott tickettemet elbirálták, kivétel nélkül mindenki tiltást kapott: ki 3 napot ki egy hetet.
egyszerüen az elbirálás után másnap ránézel és láthatod az utolsó belépését. simán le lehet követni, attól függetlenül, hogy a wg nem ad ki infót a büntetésről.
más téma: én viszont csetbannt kaptam, csak nem tudom mire. a wg tényleg erre veri, hogy kibannolja a csetről a játékosokat? ha nem tetszik neki amiket irkálunk szüntesse meg a csetet. hagy én döntsem már el, hogy kinek mit irok. egy tollvonással megoldhatná, de ezek a tiltogatások az agyamra mennek.
nem elég, hogy a sok spermamenekült arra veri, hogy a játékban feljelentget, mert nem azt csinálom amit ő szeretne, ezért is kaptam már tiltást. na ezt pl. tényleg nem vizsgálja senki: összegyülik a megfelelő számú feljelentés és a szerver vág bannra 3 nap, 1 hét, 3 hét, 1 honap stb.. időre.
na ez a gusztustalan dolog, a tiz év alatt egyszer volt, hogy eltörölték a tiltásomat, mert beküldtem az utolsó csatámról a tiltás előtti replayt, és eltörölték a bannt, mert nem csináltam semmi sportszerütlen dolgot.
de ez akkor is felháboritó: nem tetszik a pofád, jelentelek és mehetsz a levesbe.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#227027) zodo válasza popey37 (#227026) üzenetére


zodo
nagyúr

Jó neked!
Blokkolás vagy tolás kategóriát nekem is elbírálják (szoktam nézni a következményét) de csak térj rá a "bot" "afk" jelzőkre ill. a "nem ezért fizetek" máris zárják a jegyet max. egy levélváltásig bírják mikor megpróbálnak meggyőzni hogy biztosan csak a véletlen műve amit épp tapasztaltam (amit ugye alátámaszt a játékos negatív értékű statja) mert különben az ők "mindent is" szűrőjük ezeket automatikusan jutalmazza. Emiatt ne aggódjak. :)) :W

(#227028) hulp01 válasza po1son (#227020) üzenetére


hulp01
senior tag

Neked lehet, hogy könnyű, mert te nagyon jó játékos vagy. De a 4-5000-es wtr-es játékos nem az. Az lehet inkább az átlag, vagy kicsit az alatti. Ő szimplán lemarad a győztes csatákban is a chevronról, a vesztesben meg szinte biztosan veszít. Neki ez Kran vagy SC ugyanolyan megoldhatatlan feladat, mint a Chieftain. Szóval számomra akkor már sokkal hihetőbb az, hogy fizet érte. Nekem 8k felett van a wtr-em, és örülök, hogy bejutottam az 1-es divízióba. Egy rövidebb megtorpanás ellenére viszonylag folyamatosan haladtam, mégse az jutott eszembe, hogy ez olyan nagyon könnyű. A ranked nagyon díjazza az agresszív játékstílust, nekem meg az annyira nem megy. Sokkal szívesebben játszok támogatóként, amihez viszont elengedhetetlen a normális csapat.

(#227029) po1son válasza hulp01 (#227028) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem nincsen olyan nagy szakadék közöttünk, de köszönöm az elismerést. :B
Én mindig később kezdem el a rankedet, megvárom míg végeznek a unqiumok, persze azért így is bőven lehet találkozni lila/kék játékosokkal, de ahogy te is írtad rengeteg a alacsony wtr-es játékos, akik nagy része úgy gondolom div1be ragadt.

A tervem az volt amúgy, hogy div1be feljutni és annyi, nekem túlságosan idegőrlő a ranked és nehéz, mint ahogy te is írtad.
Végül poénból neki álltam szorozni a tankokat, aminek az lett a vége, hogy kb 4-5 óra div 1-es játékkal végeztem vele. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#227030) Warton válasza hulp01 (#227028) üzenetére


Warton
őstag

Nekem kb. 7000 a wtr-em és így is csak a 2. div közepéig jutottam. Tény, hogy annyira nem fekszenek a tizes tankok nekem. De kínszenvedés volt ezt is összehozni, könnyű haladásról nem nagyon tudok beszámolni, talán a második hét vége felé könnyebb lett.

Amúgy meg nem sok minden változott mióta kitiltották a reward tankokat, általában ugyanaz a négy-öt nehéz és közepes tank jött szembe, így elég egysíkú volt a játék.

(#227031) Swinegod válasza hulp01 (#227028) üzenetére


Swinegod
őstag

Ugye tudod, hogy rankeden megpróbál a MM hasonló skilles embereket összerakni? Nem tudom, hogy a wtr-t nézi-e, hogy a recent-et vagy overall-t ha wn8-at, de ellenem nem fog 66% winrates 11k ratinges 80k csatás gyereket berakni, valamint ellene sem fog nála sokkal szarabb játékost

Itt a rankedet az dönti el milyen jó vagy a meta tankokkal illetve nyilván az, hogy van-e egyáltalán neked olyan

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227032) po1son válasza Swinegod (#227031) üzenetére


po1son
addikt

ez most te sem gondolod komolyan, amit leírtál. :DDD
én találkoztam mindenfajta játékossal, ha az általad felvázolt rendszer lenne, akkor percekig tartana a meccskeresés...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#227033) Swinegod válasza po1son (#227032) üzenetére


Swinegod
őstag

Nem rám nézz, ezt még a WG mondta valamelyik rankedes videójában, meg amúgy is elég retardált ranked rendszer az ahol nem nézi a a csapatok játéktudását

Azért ilyet nagyon nem tapasztaltam én szerintem rankeden, hogy mi 10-es lightunk egy idióta az övék meg ilyen top 1000-ben bennelévő player EUn


(pont kitakarja de 8000 assistja volt Mantinak)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227034) po1son válasza Swinegod (#227033) üzenetére


po1son
addikt

Ugyanaz a MM van rankeden is, csak 10v10 és korlátozások a tankok között. :U

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#227035) Swinegod válasza po1son (#227034) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha ugyan az a matchmaking rankeden akkor ez a legrosszabb ranked rendszer ami létezik egy játékban, azért hogy semmilyen skill alapján nincsenek osztályozva a játékosok akkor ez tényleg elképesztő szar, ha csak félig kompetens játékos vagy de mocsok sokat játszol előbb utóbb eljuthatsz bronz ligába legalább, azért ez nem igaz semmilyen másik játék kompetitív rendszerére

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227036) hulp01 válasza Swinegod (#227031) üzenetére


hulp01
senior tag

Ahogy már többen is írták előttem, ez biztosan nem így van. Volt olyan csatám, amiben a 12k wtr-es játékos simán együtt játszott velem és az 5k wtr-essel. És a vicces az volt, hogy a 12k-s halt meg először nagyrészt nekem köszönhetően (csak utólag néztem, nem tudtam, hogy ilyen jó játékos), ennek ellenére tök simán buktuk a meccset. A skill alapú mm itt azt jelenti inkább, hogy a rangokat és főleg a divíziókat próbálja nem keverni a rendszer. Csak nagyon a vége felé, amikor már nincs elég játékos hoz össze mondjuk div1 rank2-es versenyzőt egy-egy bronz vagy ezüst ligás játékossal.

#227035 Swinegod

Ezt már korábban többször is leírtam, de valahogy mégse megy át senkinek: ha valaki a ranked mezőnyhöz képest szar játékos, akkor játszhat akármennyit, soha nem fog magas szintre jutni, a ligákba meg egészen biztosan nem. Tavaly, amikor először játszottam rankedet (mellesleg vagy 5 év wot kihagyás után), rettentő szarul ment. Piroska szinten voltam. Mentem vagy 7-800 csatát, és alig tudtam feljutni a div2-be. Most meg 160 csatából viszonylag simán meglett a div1. Szóval az említett korábbi etapban, ha kétszer annyi csatát tolok le se jutok előbbre a chevron elvesztésének lehetősége miatt.

(#227037) Swinegod válasza hulp01 (#227036) üzenetére


Swinegod
őstag

Nem is mondtam piros stattal fel fogsz jutni, kiemeltem ha nem vagy teljesen szar, ez a csórikám pld nem fog 30k csata alatt sem

De azért egy világoszöld vagy annál picit rosszabb azért már fel a meta tankokkal, Type 5 Heavyvel ha unicum vagy se fogsz

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227038) po1son válasza hulp01 (#227036) üzenetére


po1son
addikt

Tavaly nehezebb volt, most kevesebb chevron-t kell gyűjteni + vereség esetén is a top4 játékos nem veszít chevron-t.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#227039) Swinegod


Swinegod
őstag

A csúcson kell abbahagyni srácok, ennél jobb nem lesz a nap. Az ST-2-s meccsre nagyon büszke vagyok, annal ellenére, hogy az ellenséges WT PZ 4 szellemi visszamaradottsága mentette meg a meccset

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#227040) Krytec válasza Swinegod (#227039) üzenetére


Krytec
tag

Profi vagy srác :K. Hogyan kell ilyen jónak lenni?

(#227041) Barret001 válasza Krytec (#227040) üzenetére


Barret001
addikt

Felfelé mutató zöld nyilakat kell csinálni :)

(#227042) phoenix1989


phoenix1989
őstag

T10 ben valaki szakasz?

(#227043) ChristianID


ChristianID
tag

Return of Waffentraeger :)

[link]

[ Szerkesztve ]

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#227044) tasiadam válasza ChristianID (#227043) üzenetére


tasiadam
veterán

Lehetne tenylegesen return :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#227045) Barret001


Barret001
addikt

Néha a noobok is mehetnek jó kört:) Néha...Nem kaptam sebzést. Minden összejött.

(#227046) Indian74


Indian74
senior tag

Hova lehet irni ennek a ...csaló game-nek panaszt?? :W
Egy nagy szar fostalcska játék ez,semmi értelme,csak a pénzt kölsd rá,én semnki ne nézze hogy én milyen játékos vagyok....béna..... de nem ez a lényeg...

NAGYPAPA

(#227047) tasiadam válasza Indian74 (#227046) üzenetére


tasiadam
veterán

Na en ezert nem jatszom honapok ota :D mindegy mit irsz nekik, ugyis a 12 eves pistike szava szamit, meg a penz amit fizetsz. Tudod, pay to win

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#227048) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Vicces, de a felderítő módban lettt meg az első tankászom ezzel a tankkal :DDD
Nem gondoltam hogy ezeket az eredményeket beleszámolja a normál statba....

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#227049) Indian74 válasza tasiadam (#227047) üzenetére


Indian74
senior tag

Na erre voltam kiváncsi....ennyit ér az ez a játék........na jó egy kicsivel többet ha nyugott vagyok.Én biztossan nem fizetek érte,nem költök feljetszésre,nem ülök a gép elött 8-10-24 órákat,és nem fogom azt figyelni hogy egy tankot 100 vagy 300 méterröl hogy ütöm be...addig el sem lártok :F Mig becélzom engem biztossan ki spotolnak,kilönek stb :Y

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#227050) vepe válasza Indian74 (#227046) üzenetére


vepe
senior tag

Wotban is a pénz beszél. Ők pontosan látják ki mennyit költ játékra, aki sokat azt soha nem fogják kibannolni, bármit is csinál. Valahol megértem őket, mert ebből élnek, szóval hülyék lennének a jól fizető embereket ellökni maguktól. Nem csak a wotban, kb.az élet minden területén így működik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.