Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#110001) emre válasza #84221696 (#110000) üzenetére


emre
veterán

Ha top tank leszel akkor sem fognak komolyan venni, T10-ben meg totál röhej.
Egyébként dpm-ben alig rosszabb, pontosságban kicsit jobb, de ahogy Diegho mondaná, többször kell kimenned vele a fedezékből lőni, szóval valszeg kevesebbet fogsz vele sebezni, mert hamarabb szétszednek.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#110002) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

A T-54 First Prototype-ról van valakinek tapasztalata?
Panther 8.8-hoz viszonyítva?

:R :R

WOT: kissio

(#110003) mcwolf79 válasza Dr.Én (#110002) üzenetére


mcwolf79
veterán

Jobb. Néha elkél az arany T10-ben, de a páncélja hébe-hóba pattint, leginkább T8-T9-ben.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#110004) ollie válasza Dr.Én (#110002) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó a páncélja, de lomha. Kicsit félig heavyként, félig medként kell vele játszani. Elég pontos az ágyúja messziről is. A 183-as pen is meglepően elegendő tud lenni, mivel többnyire közelharcol vele az ember. Jól beforgatva, sok mindent tud pattintani, de sajnos a lövegpajzs egy weakspot, amit szerencsére nem mindenki ismer (bár ahhoz is kell azért 200 körüli pen, hogy átlőjék). A gond ott szokott lenni, hogy könnyen elfogyhat a skuló, ha jól emlékszem összesen 35 fér bele. Én nagyon szeretem, rendszeresen előveszem, a Panther 88-at viszont szinte soha. Utóbbinak az előnye persze a még pontosabb ágyú, meg a nagyobb pen, de kb ennyi.

A T-54 proto-t azoknak ajánlom, akik jól ismerik a tankok weakspotjait. Még az IS-3-at is simán viszi szemből, ha tudod, hogy hova lőj.

Ha jól emlékszem, én 25 normál lőszert viszek, 7 goldot, és 3 HE-t.

[ Szerkesztve ]

***

(#110005) #84221696 válasza emre (#110001) üzenetére


#84221696
törölt tag

3 csata alatt meg is lett az első kiválóság jel a tankra :D Szerk: mióta feltettem a 10,5-es löveget.

Valószínűleg igazad van, de a 128-as löveg töltési ideje (majdnem 13 s ), pontossága, célzási ideje az őrületbe kergetett. Az M103 top lövege ehhez képest egy álom. :)

[ Szerkesztve ]

(#110006) jagada válasza emre (#109998) üzenetére


jagada
őstag

Azt se felejtsuk el, hogy a gold loszer repesz, mig az IS-nel APCR ha jol emlekszem, ami a kancsal agyubol kifolyolag sokszor nem sebez semmit, mert az APCR-el szemben elakad a lanctalpban. Azonos tieru japo heavyket pedig szembol nem viszi at a gold, en ezt tapasztaltam.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#110007) GeneraL_XTX válasza #84221696 (#110000) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ne is mond, és a stüreren "ugyanez" a löveg hasonlóan viselkedik...hihetetlen mennyire le vannak gyengítve ebben a játékban a német tankok a hasonló tier-es társaikhoz képest.... Mert persze pa píron igen pontosnak kéne lennie...

(#110008) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

LoL. Nekiálltam medezni, meguntam a lightot. Egymás után nyomom a csatákat velük:

OMG. Beadta kétszer a küldit...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#110009) Kelvin válasza Plasticbomb (#110008) üzenetére


Kelvin
őstag

Ez most komoly? Teljesítetted mindkét kritériumot ezért látsz két ablakot két eltérő jutalommal...

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#110010) Plasticbomb válasza Kelvin (#110009) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ugyanaz a küldi, csak az egyiken nincs meg a secondary. Elvileg tovább léptette, az első alkalommal, de gondolom még a csatában voltam, a második csatában, ezért nem könyvelte el, hogy megvan a küldi, hanem mikor vége lett a máspodiknak, beadta újra ugyanazt, csak ott megvolt a másodlagos is. És most léptette tovább csak. A lényeges pont, hogy nem léptette tovább, hanem mégegyszer beadta.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#110011) 04ahgy válasza jagada (#110006) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nekem egyik heavy tankon sem repesz a goldammo.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#110012) Bad Pritt válasza 04ahgy (#110011) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem a HEAT-re hiszi azt, hogy repesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110013) #84221696 válasza GeneraL_XTX (#110007) üzenetére


#84221696
törölt tag

Kihullott a halam attól a lövegtől. :O
Amióta feltettem a kisebb löveget meg arannyal tankolom, egyetlen egy csatában sem voltam tier 10-ben. :D

(#110014) szallasi007 válasza Mister_X (#109989) üzenetére


szallasi007
őstag

IS-3 nincs meg köszi nincs több kérdésem :R

(#110015) Fel válasza jagada (#110006) üzenetére


Fel
addikt

HEAT, nem HE, a kettő azért nem ugyanaz. A rétegelt páncél és a lánctalpak felfogják, igen, de kb. ennyi is a negatívuma.
Az IS APCR lőszerének kisebb az átütése, és távolra (arányaiban) többet veszít belőle, mint a sima AP. A HEAT-nál nincs ilyen, 100 m, és 1000 m-en is ugyanakkora az átütése. És ha jól tudom, a HEAT-nál jobban alakul a normalizáció is (ugyanakkora szögből, kisebb esély a lepattanóra, mint az APCR-nél).
Az O-Ni-t nem lehet átlőni szemből 250 mm-es átlaggal (HEAT)?? :F

(#110016) Mister_X válasza szallasi007 (#110014) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nincs mit.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#110017) Grillo válasza McCsaplak (#109999) üzenetére


Grillo
senior tag

Sok mindent átadni nem tudok, de nyugodtan jelölj be, aztán, ha fent vagyok, mehetünk együtt, nevem ugyan az, mint itt.

(#110018) Greentea válasza #84221696 (#110005) üzenetére


Greentea
senior tag

:K 13secet baromi soknak érzem én is, és ráadásul nem 490 az az alpha hanem nálam sokkal inkább 450..

Jagdtiger, 9,8sec, általában 600+at lövök vele és még a hp-ja is több. :U
szerk. Persze a JT egy td de akkor is..

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#110019) Dr.Én válasza ollie (#110004) üzenetére


Dr.Én
veterán

Köszönöm szépen. Beruházok rà ... Nagyon jónak tűnik...igaz én még goldot nem használtam...kevés skuló se baj...eddig csak a T-67 esetében fogytM eddig ki...

Tegnap is jól esett mikor kilöttek gold lőszerrel. A VK3601H-al voltam...

mcwolf79
A panther 8.8al inkább a tàvoli támogatás megy...nagyon papír.

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#110020) jagada válasza Fel (#110015) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem ez éppen elég negatívum, mivel sniperkedesre tökéletesen alkalmatlan az ágyú, APCRel sokkal haználhatóbb lenne.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#110021) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Leo protón mit érdemes előbb kihúzni, láncot vagy motort, hogy legalább úgy menjen, mint egy heavy? IS-3 legyorsult 100 méteren Enszk-en. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110022) emre válasza Bad Pritt (#110021) üzenetére


emre
veterán

Arra sajnos minden kelleni fog, egy free xp temető.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#110023) kchryss válasza Fel (#110015) üzenetére


kchryss
addikt

Ha jól emlékszem a HEAT-nek pont, hogy rosszabb a normalizációja mivel nem is kap normalizációt szemben az AP, APCR-rel. Én utálom a HEAT-et, ha tehetném minden HEAT-es tankomban lecserélném APCR-re. Nagyon bosszantó tud lenni ha szembe jön egy Super Pershing amire felesleges is HEAT-et tölteni, mert a rétegelt páncél elnyeli, a gyenge pontokat meg próbáld meg eltalálni a "híresen pontos" kínai heavy ágyúkkal. Arról nem is beszélve, hogy ha IS-3-mal találkozok és töltök HEAT-et a frontjára akkor biztos, hogy az oldalát mutatva fog kijönni elém, hogy a spaced armorjába verjem a HEAT-em. :(
Egyébként mindezek ellenére az IS-2 és 110 kifejezetten jól sikerült ruszki koppintás, nagyon jó tank mindkettő, az IS-2 szerintem picit jobb is, mint az IS a 110 pedig nem sokkal rosszabb, mint az IS-3.

(#110024) jagada válasza kchryss (#110023) üzenetére


jagada
őstag

A HEAT lövedék repülésének lassúságáról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#110025) 04ahgy válasza jagada (#110024) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem is repül lassan a HEAT.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#110026) grizlisandor válasza Bad Pritt (#110021) üzenetére


grizlisandor
addikt

Kell rá minden modul, hogy jó legyen vele a játék.

(#110027) Greentea


Greentea
senior tag

Meglett az ász a Jagdtigerre. :)

[replay]

2x2 néha 5

(#110028) kchryss válasza 04ahgy (#110025) üzenetére


kchryss
addikt

Hát az APCR-nél lassabb. :)

IS:
AP 780 m/s
APCR 975 m/s
HE 780 m/s

IS-2:
AP 800 m/s
HEAT 640 m/s
HE 800 m/s

(#110029) 04ahgy válasza kchryss (#110028) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Jah, kis tierben. T10-ben nem ennyire jelentős az eltérés, ha jól emlékszem, habár konkrét számokat nem tudok.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#110030) ollie válasza Fel (#110015) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont pár tanknál HESH a gold ammo, ami a HE egy fajtája.

***

(#110031) Bad Pritt válasza emre (#110022) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Iszonyat idegesítő amúgy, el se tud menekülni, amikor kéne, mert a T-10, IS-7 simán beérik, mire megfordul meg elindul rendesen.
A free-met meg elköltöttem a cseh ágra, szóval most ínséges idők vannak. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110032) jr1994 válasza Bad Pritt (#110031) üzenetére


jr1994
addikt

Hehe, nekem 120k be van tárazva :)) bár a csehekkel meg sehogy sem állok.

20k és végre eladhatom a RU-t, SH-ban húzom főleg, ott azért talán jobban jön az xp. A 10-es Leo régi hiányosság a garázsomban, már vagy egy éve kinéztem magamnak, de előbb kell egy orosz med (62A lesz szerintem), az se lesz egy kellemetlen grind :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#110033) ollie


ollie
MODERÁTOR

Indien Panzer Ace tanker

Akárki, akármit mond, szuper ez a tank. :P

Replay

***

(#110034) Dr.Én válasza Dr.Én (#110019) üzenetére


Dr.Én
veterán

megvéve...
első amit szemet szúrt a 9,91s-os újra töltés...minden másban egyenlőre jónak találom, de még egy csatán vagyok túl vele, majd csaták kérdése és többet tudok róla...
töltés gyorsító mindenképp kell hozzá...az már tuti :DDD

WOT: kissio

(#110035) ollie válasza Dr.Én (#110034) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

9,91? :Y

Ugye nem 50%-os legényekkel használod?

Nekem, 6,6 a reload time (megnéztem), töltésgyorsítóval és BIA-val.

[ Szerkesztve ]

***

(#110036) GeneraL_XTX válasza Dr.Én (#110034) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

9,91 mi ez heavy :D

(#110037) Dr.Én válasza ollie (#110035) üzenetére


Dr.Én
veterán

de 50 %-os legénységgel kaptam... :U
fejlesztés ezerrel :B

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#110038) ollie válasza Dr.Én (#110037) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Legalább fejleszd őket 75%-ra creditért, vagy tegyél bele tetszőleges orosz, med legénységet.

[ Szerkesztve ]

***

(#110039) emre válasza Dr.Én (#109530) üzenetére


emre
veterán

Akkor itt ragadnám meg az alkalmat, hogy reagáljak erre a hsz-re.
Az xvm-et bármilyen frusztráló is tedd vissza, és figyel hogy a jó játékosok merre mennek, hogy helyezkednek.
A KV13 szerintem zsákutca fejlesztés szempontjából, és egyébként nem egy könnyen játszható tank. A helyedben hanyagolnám. Vagy a med ág, vagy a heavy a fő csapásirány, és ha ezekkel megvagy akkor lehet szórakozni ezzel a korccsal.

A 3601 és a hellcat is jó, menj velük sokat. De legelőször is a 3601 legénységét tedd a prémium pantherbe, húzd fel őket 100% és keress egy kis pénzt. És amint megteheted, vagy ha lesz akció vegyél felszerelés a tankokra.
A legfontosabbak: Töltésgyorsító, célzásgyorsító, álcaháló (hellcatra) periszkóp, vertical stabilizer, távcső.
Ha eléred a 100%-os legénységet jelentkezz. (nem azt mondom hogy addig ne :D )

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#110040) kchryss válasza Dr.Én (#110037) üzenetére


kchryss
addikt

Azt ugye tudod, hogy prémium tankokba büntetés nélkül átültethetőek az azonos nemzetiségű azonos típusú legénységi tagok? Tehát t54 mod-ba az orosz medium tankok legénysége, például a T-34-85-ből.

(#110041) Dr.Én válasza emre (#110039) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen, töltés gyorsító van, célzásgyorsító van, legtöbb tankon már....sokat segít....Panterral termelem a manit, jól megy... :)
XVM-et akkor visszarakom és megfigyelek, :K
igen a 3601 jó tanknak találom, ahhoz képest hogy "lassú" jó köröket lehet vele össze hozni, igaz még nem vagyok oly profi mint akik 6-10 tankot lőnek ki vele, de haladok...

KV 13-al egész jól el vagyok...ki van fejlesztve... :)
már az XP is meg van ahhoz hogy az IS megvegyem, csak kredit nincs hozzá elég... :B

:R :R

ollie (#110038)
legénység átrakva ...
T34-85-böl... :)

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#110042) emre válasza Dr.Én (#110041) üzenetére


emre
veterán

Meg legénységed sem lesz az IS-re, mert a kv13 medium tank.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#110043) Dr.Én válasza emre (#110042) üzenetére


Dr.Én
veterán

értem...ilyenekre oda fogok figyelni.... :)
egyre jobban érdekel ezen játék... :)

WOT: kissio

(#110044) Dr.Én válasza Dr.Én (#110043) üzenetére


Dr.Én
veterán

kezdésnek nem rossz...remélem... :B

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#110045) #84221696 válasza ollie (#110033) üzenetére


#84221696
törölt tag

Valahogy most nincs hangulatom ehhez az ághoz. Előtte vagyok eggyel és ehhez a vk-hoz nem fűlik a fogam.

(#110046) emre


emre
veterán

Ja, nyomtam Janónak egy speed testet :DDD

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#110047) Stigma.HC válasza emre (#110046) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Megakartam csinálni két napja, de csak az ikonig jutottam, már nem volt lelki erőm elindítani a játékot :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#110048) emre


emre
veterán

Még nekem szóltak be, hogy nézhetetlenek a replay-im, mert sokat zoom-olok feleslegesen, és beleszédül aki nézi. Na ez még nekem is durva volt, néha vissza kellett lassítanom, hogy ne essek ki a forgószékből.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#110049) rudii


rudii
tag

Sziasztok! :)
Most hallom a fülesembe, hogy indul egy stream ahol egy bot játszik valami tankos játékkal. :D Ha gondolod néz be te is! ;)
Live Stream

(#110050) Chris0321 válasza rudii (#110049) üzenetére


Chris0321
addikt

Rosszul hallottad, még 7 perc van hátra.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.