Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#213001) hulp01


hulp01
senior tag

Pár napja a 8-as cseh meddel küzdök. Ez a tank számomra játszhatatlan. Nagy, lomha hombár teste van, amit bárki bárhonnan belő. Cserébe az ágyúja se talál el semmit. Először a legnagyobb penes verziót próbáltam, de nem igazán tetszett. Most a nagy sebzésű van rajta, de ez se jobb. És még nagyon hülyén is néz ki a tank ezzel a hatalmas ágyúval. Az átlagsebzésem alig éri el az ezret, ami egy t8-as tanktól nagyon gáz. De megnéztem a statjait a játékban, hogy másoknak hogy megy. Hát ott is az első oldalon már 1000 alatti sebzéssel rendelkező játékosok vannak. Szóval nem csak nekem nem megy vele.

Meglett az M53/55-re a top löveg. Egy csatát mentem vele Karelián. Te jó ég, micsoda op cucc lett belőle. Olyan helyekre lőttem be vele, ahová korábban célozni se jutott volna eszembe. Egyből 2,8k dmg, miközben korábban 500 és 1000 között volt. Egyedül voltam arty a csapatban, és szerencsére csak annyira voltak jók, hogy pont tartani tudták a frontot amíg én aprítottam az ellent. Szerencsére nyertünk is.
Aztán pár csata múlva kölcsön kenyér visszajár alapon egy gecikonkveror adott egy 1460-as puszit a tvp-be. Lehet, hogy nagyobb is lett volna, de nem volt több hp-m.

(#213002) jano_77 válasza kchryss (#212985) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt most ugye csak viccből írtad?!?
A lila ruhás a Magic, a zöld a Karácsonyi, fehér Ázsiai beütésű ha jól emlékszem a hold és a v.kék szöszi az új év.
Így volt ez tavaly is és előtte is.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#213003) Viktoár válasza hulp01 (#213001) üzenetére


Viktoár
addikt

Így megy ez, egyszer fent, egyszer lent. De többnyire lent. :DDD

Üdv:Viktor

(#213004) jano_77


jano_77
nagyúr

AMX 1357 a napi ajánlat a Calendar-van.
4800 gold! Szerintem megérős, nagyon FUN gép! :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#213005) e-newsee válasza hulp01 (#213001) üzenetére


e-newsee
addikt

Arra az artyra emlékszem, mit szívtam vele, amíg meglett a nagy löveg. A kezdő szett rettenetesen szar, semmire nem jó.
Normál tankokkal is szopás a stock ágyúval kihúzni a nagyobbat, de artynál ez különösen jól kijön. A kisebb löveg kicsit sebez, keveset kábít, az meg nagyon nem kedvez az XP-nek (pláne, amennyire manapság lövik a kábított elenfeleket), ráadásul a csapatot is kevésbé hatékonyan tudod támogatni, az meg rontja a nyerési esélyeket. Szóval stockként alig-alig csepegett valami XP befele, free XP-m nem volt, de ha lett volna sem használom el artyra. Szóval az egy hosszú menetelés volt.
A nagy löveg viszont szerintem a legjobb artyvá teszi az ágon. (Na jó, nem, mert az M44 az igazi latin lover, de az alacsonyabb tier. :D )

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#213006) jano_77 válasza e-newsee (#213005) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én úgy tapasztaltam, hogy vannak olyan személyes küldetések, ahol pont a kisebbik löveg alkalmazható eredményesebben. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#213007) e-newsee válasza jano_77 (#213006) üzenetére


e-newsee
addikt

A kampányküldik nem érdekelnek túlságosan, jelenleg sehonnan sem kell visszaszereznem parancsot, egy sincs beforgatva, ahhoz pedig keveset játszom, hogy ráfeküdjek valamelyikre. Még az első sorozatbl a HTC sincs meg, mert nem nagyon foglalkoztat a dolog. Kellene egy francia arty, hogy a kábításos küldiket megcsináljam a második kampányból, de még nem volt humorom annyit artyzni velük, annyira nem jött be a francia vonal.
Szóval, ha valamelyikhez a kisebbik kellene, akkor majd visszaveszem. Az már csak kredit kérdése, abból meg van. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#213008) nomic válasza e-newsee (#213007) üzenetére


nomic
aktív tag

Nekem sincs meg a HTC. Megakasztott a bázisfoglalós küldi. Őszintén, magas tierben hányszor van foglalásos győzelem? :F (tegnap mondjuk pont 11-3ra vezettünk és az utolsó 3 enemy befoglalta a bázisunkat :DDD de azért ez elég ritka)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#213009) galervin93 válasza e-newsee (#212996) üzenetére


galervin93
őstag

:DDD

#212994 kchryss
Tegnap volt ugyanitt egy T10 meccsem. Vége egész sziszifuszi volt, 5v5, kevés hp, ellenfélnél FV meg Strv várta hogy megérkezzünk a bázisukra... Én a 8-as kínai TD-ben ültem (a tech-tree verzióban), volt egy 9-es Patton-ünk, igaz minimál hp-val, de mégiscsak a legjobb látótávval az egész mezőnyben. Középen voltunk mindketten, írogattam neki chaten, hogy jó volna ha tenné a dolgát... Írta hogy öngyilkosság meg mittudomén. Aztán egyszer csak megindult nyílegyenest, persze azonnal ki is szedték. No mondom akkor hajrá... :D Vaksi td-vel kiszpottoltam 2 tankot, meg összeszedtem még 2k szpotot, meg is nyertük a csatát. :DDD Persze reakció már nem érkezett a Pattontől... :) Lehet ezt a játékot ésszel is játszani, csak ne vónának kerekes g*czik...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#213010) e-newsee válasza nomic (#213008) üzenetére


e-newsee
addikt

Hát jah, amennyi base camper van manapság, nem egyszerű befoglalni. :(
Ők maradnak a végére, és arra pont jók, hogy visszalőjék a fogalásodat, aztán megérkeznek a többiek, akik meg kiszedegetik őket, és 15:x-re győztök.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#213011) Jadro


Jadro
veterán

Ajajajjj ezt a 13-57-et csak be kellene gurítani a garázsba. :) A gond annyi, hogy van 1100 goldom egyelőre. Kellene még 3700. Gondolkodom egy 11-es és 3-as ládán, de az még nem lesz elég ha low-roll aranyat gurítok.

Vagy megveszem kp.ből és akkor olcsóbban jövök ki.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#213012) köpet


köpet
aktív tag

láma kérdés, de a 13 57 miben jobb/több a 13 75-nél?
OK, prémium, másodpercenként lő 80-at sokszor, a nagyok ezt használják, de miért?
A 13 75 megvan, szeretem nagyon, de nem érzem a másik vonzását jelenleg.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#213013) Jadro válasza köpet (#213012) üzenetére


Jadro
veterán

Elsősorban a FUN értéke miatt. Itt a direkt összehasonlítás. A firepower rész adja a különbség lényegét. 8 skuló a tárban, amit 1 másodpercenként ki tud tolni magából. Aztán szaladás. :D

Ja és nyilván a kredithozam, lehet vele közben farmolgatni is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#213014) nomic válasza köpet (#213012) üzenetére


nomic
aktív tag

Igazából pont az a lényege. Nagyon idegesítő egy dög, főleg ha rajtad táraz ki. 720-at táraz, a 13 75 viszont csak 540et, ennek ellenére csak 2 másodperccel tölt tovább. Gun handlingje is jobb . Cserébe a 13 75 viszont gyorsabb, ennyi.

Amúgy esküszöm a legjobb része a Holiday Opsnak a díszek leírásának olvasgatása. :DDD Ki tudja, honnan van ez az idézet?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#213015) Pug válasza köpet (#213012) üzenetére


Pug
veterán

Clip size:
4 vs 8
Clip damage:
540 vs 720
Damage per shot:
135 vs 90
Intraclip:
2 vs 1 sec

Lenyegeben a vastagon szedett jellemzok miatt nagyobb fun az 57.

Szerk: nomic, Kutyaszoritoban? :D

[ Szerkesztve ]

(#213016) nomic válasza Pug (#213015) üzenetére


nomic
aktív tag

Azaz. Egyik kedvencem az a film, szóval örültem mikor megláttam. :D

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#213017) Pug válasza nomic (#213016) üzenetére


Pug
veterán

Nalam is nagy kedvenc :K

(#213018) inferno88 válasza hulp01 (#213001) üzenetére


inferno88
őstag

A 8-as TVP VTU híres arról, hogy az egyik, ha nem a legszarabb grind tartozik hozzá a játékban. A Skoda T27-et kellett volna berakni a tech tree-be.

Semper fi!

(#213019) galervin93 válasza inferno88 (#213018) üzenetére


galervin93
őstag

VTU-t meg gold edisönben 30000 aranyért bótba.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#213020) dualface válasza inferno88 (#213018) üzenetére


dualface
tag

Már a nevét olvasva is lever a víz. Nem mondom a előtte lévő T-34/100-at jobban utáltam, de egy tierrel lejjebb ugye rövidebb szopás volt, mint ez a trágya. Annyira elegem volt belőle, hogy a 9-es TVP azóta is csata nélkül áll a garázsban megvéve (több mint 1 éve), pedig tudom, hogy ez már jó tank, de az undor amit a TVP okozott még nem múlt el.

hulp01 én azt javaslom jó sok free xp, napi szorzó csaták és/vagy sanax.

(#213021) Swinegod válasza dualface (#213020) üzenetére


Swinegod
őstag

Bocs, nemide

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#213022) Swinegod válasza inferno88 (#213018) üzenetére


Swinegod
őstag

Nem értem miért lenne olyan rossz a stock TVP, 17k xp után már kapsz egy egész értelmes ágyút. A baj azzal a tankkal az, hogy már önmagában mocskos rossz fullosan is, de pld a stock Caernarvonnál vagy stock Conquerornál esélye nincs rosszabbnak lenni a grindnak, a stock Pattonnek meg tier 10-es tankok ellen van egy tier 6-os ágyúja 0 armoros toronnyal.
A stock UDES 03-at meg se említem, 70k xp mire az alap viccből amit ágyúnak csúfolnak lesz végre valami értelmes

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#213023) jano_77 válasza dualface (#213020) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagy hibát követsz el, ha nem használod a Skoda T50! Egy nagyon jó medium tank 9-es szinten. Jobb mint a 10-es TVP a saját szintjén nézve. Mindenképp próbáld ki, de persze fullosan! ;) :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#213024) dualface válasza jano_77 (#213023) üzenetére


dualface
tag

Igazából tudom, hogy nagyon jó lesz, ezért is kezdtem el az ágat... a táras meg a medium stílus is fekszik nekem...csak a rossz emlékek és kínlódás miatt nem visz rá a lélek...gyűjtöm a free xp-t aztán, ha meglesz a top ágyú lehet elkezdem végre. Csak keveset játszom azt is f2p, szóval lassan gyűlik a free xp.

(#213025) inferno88 válasza dualface (#213020) üzenetére


inferno88
őstag

T34/100-at nagyon megkedveltem a végére. Elég durvának éreztem az ágyúját, sok meccset lehoztam vele.

Semper fi!

(#213026) 3 válasza wwenigma (#212993) üzenetére


3
senior tag

Domináltak a pénzükkel. Elesettnek éreztem magam, játékosként és emberként is. :(

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#213027) hulp01 válasza inferno88 (#213018) üzenetére


hulp01
senior tag

Köszi, mindenkinek a választ. Akkor nem csak bennem van a hiba, ez a tank tényleg játszhatatlan. Pedig free xp-ből megvolt rá a legjobb ágyú, ami papíron annyira azért nem rossz. De lehet, hogy tervrajzból simán megcsinálom a 9-est és nem szívok vele tovább. Az egészségem többet ér ennél. :) És ami szívás pluszban, hogy ez a fostalicska durván húzza le a wn8-at is. A tegnapi napom 863,56. A TVP-hez besegített a stock M53/55. Ennél csak az obj416-tal van rosszabb átlagsebzésem t8-as meddel, de azt a tankot irtózatosan gyűlöltem. Az, hogy nem lehet vele semennyire se lefelé lőni, elől van a motorja, és szeret gyulladni és még ráadásként a tornya se körbeforgatható teljesen, totál alkalmatlanná teszi a játékra.

(#213028) galervin93


galervin93
őstag

Hú kettéb*sz az ideg. Próbálnám a 3. jelet feltenni a Centi 7/1-re, de a csatáim több mint felében (valós, számolva!) vagy gyulladtam (pótkaja...), vagy sárgult a rekesz kritikus pillanatban (+ egy esetben a torony is repült). Vissza is estem vagy 3-4 százalékot.
Bezzeg az eddig ócska STA-1 megtáltosodott a fullos ágyúval, és még a torony is elkezdett pattogtatni. Hihetetlen. :DDD :N

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#213029) Barret001 válasza galervin93 (#213028) üzenetére


Barret001
addikt

Majd egyszer összejön,ha a Wot is úgy akarja. Az esély meg van rá :)

(#213030) dualface válasza inferno88 (#213025) üzenetére


dualface
tag

Hú én nem. Egyszerűen sehogy nem működött nekem. Messziről pontatlan volt (mondjuk közelről is), lassan szűkült, menet közben hiányzott az oroszos gun handling, és hiába volt a nagyobb alfa, egyszerűen mindig két lövést kaptam vissza egyért cserébe és úgy már nem voltak jó tradek...a teste meg ugye tier 5-ös T-34, amit még a tier 6osok is nevetve auto aimmel átvitték. A mobilitása is inkább átlagos volt.

Semmilyen jó tulajdonságára sem tudok visszaemlékezni, végig azt éreztem, hogy tier 6os tankkal játszom 1-el fentebbi MM-ben. (ugye én goldot se nagyon lövöldözök, így aztán a tier 9-es meccseket különösen kedveltem)

(#213031) jano_77 válasza hulp01 (#213027) üzenetére


jano_77
nagyúr

Érdekes amit írsz az Obj.416-ról, mert azt a tankot nagyon sokáig az uniqmok arra használták hogy húzzák a statisztikájukat. Nagyon jó kis med volt. :U
Nyilván az idő felette is eljárt és már nem kedvez neki a meta.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#213032) hulp01 válasza jano_77 (#213031) üzenetére


hulp01
senior tag

Na, én attól nagyon messze vagyok, hogy unikum legyek. És már akkor is utáltam, mikor abbahagytam a játékot sok évvel ezelőtt. És most az újrakezdéskor befejeztem a tank grindelését, de sok köszönet nem volt benne. A vacak tankhoz hozzáadódott az én bénázásom is, szóval adva volt a siker. :D

(#213033) Swinegod


Swinegod
őstag

Ilyen a T10-es matchmaking és még csodálkoznak miért csökken a játékosbázis
Még jó hogy arty nem volt

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#213034) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az előbb esett nekem az AMX 13 57 drop a WoT twitch channel nézéséért, de mivel már megvolt, kaptam kompenzációként 1.800.000 creditet. A piszkok, legalább goldban kompenzáltak volna. :DDD

***

(#213035) nomic válasza Swinegod (#213033) üzenetére


nomic
aktív tag

Vicc. Az EBR a high tier rákja, esküszöm az artyk kevésbé idegesítenek mint ezek a kis retkek.

El tudom képzelni ahogy a seggrészeg kolléga megszólal a WG irodájában, hogy: "te figyelj má Vladimir, kéne egy olyan tank aminek van 4 pár betonkereke, 100al megy, ja meg legyen már akkora alfája mint egy közepes tanknak." :DDD

Persze nála már csak az volt részegebb aki rábólintott erre.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#213036) Barret001 válasza nomic (#213035) üzenetére


Barret001
addikt

Reméljük az új crew rendszerrel,lehet majd gyorsítani a jelenlegi tempón! Lassúak no :D

(#213037) ollie


ollie
MODERÁTOR

Bónusz kód: EUEEOY20

2 kis ládát ad.

***

(#213038) ollie


ollie
MODERÁTOR

342k ingyen credit Chuck Norris diszkontjával: [link]

Röviden: mely tankokat érdemes megvenni a diszkontból, majd eladni (vagy eladni mert már megvan, és aztán újra megvenni), hogy tisztán 342k credit bevételünk legyen.

***

(#213039) Barret001 válasza ollie (#213037) üzenetére


Barret001
addikt

Köszi! :) Elfogadta,de nincs ajándék.

[ Szerkesztve ]

(#213040) KisApám válasza ollie (#213037) üzenetére


KisApám
addikt

Amikor első alkalommal használtam azt a kódot 2 napja, adta a 2 kis ládát. Tegnap is elfogadta a kódot, de már nem adott ládákat. Egyszer használatos kód igencsak úgy tűnik, de nem jelzi, hogy nem használható újból, ha többször fel akarod használni.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#213041) Djuree


Djuree
félisten

ezek a parancsok h mukodnek a szemelyes kuldikben? honnan lehet szerezni ha mar elhasznaltam mindet? jo lenne meg par...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#213042) kchryss válasza e-newsee (#212996) üzenetére


kchryss
addikt

Szegény GW túl kövér és lassú volt ezért csak a foglalásunk után gurult be a cap-re, azért nincs már ott a foglalás üzenet. :)

Pozitív élmény volt. A ruszki arty kifogyott a lőszerből, utána ezt jelezte cseten és azt is írta hogy megy spotolni. Én mivel nagyon gyors a 9-es amcsi arty így elmentem kerülve a K0 sarok felé ami jól is jött mert az ellenfél bc artyjának is volt billentyűzete és ott volt a sarokban. Másik két arty-t a ruszki arty-nk spotolta.

Tudom milyen szar a stock ágyúval, de én direkt azzal használom mert küldetést csinálok. A gyorsabb töltés miatt jobb stunos küldetésekhez.
Ezzel a küldetéssel is tele van egyébként a hócipőm. 1000-1500-at kéne sebezniük az általam stunnolt tankokba 4x 10 csatából. Szerintem egy csomóan használnak olyan csítet ami azonnal felhasználja az elsősegélyüket és leveszi róluk a stunt. A másik meg hogy nyílt terepen stunolom a könnyű célpontot és nem lövi senki ...

(#213043) kchryss válasza ollie (#213034) üzenetére


kchryss
addikt

Az igen! Te vagy a harmadik a topikból aki napi tankot nyer a twitch nézéssel.
Ezzel megválaszoltad jano múltkori kérdését is, ezek szerint kredit kompenzáció jár érte ha megnyered és már megvan, nem pedig arany. Ez mondjuk így utólag belegondolva logikus is. Arany kompenzáció akkor jár ha pénzért veszel valamit és a pénzedért kompenzálnak, nyereménynél és küldetéssel szerezhető tankoknál nem költöttél semmit így nem jár az arany kompenzáció.

Nekem szinte egyik tank sem volt meg a kalendáriumból. Jó lenne én is nyernék már valamit. Tegnapi lengyel heavy-nek nagyon örültem volna. Azzal régóta szemezek, de párszáz arany hiányzott hozzá hogy megvegyem, pénzt meg nem költök már a játékra. CW-ről és rankedről van kb 10e aranyam. Szerintem ma megveszem belőle az amx1357-et. Jobb ajánlat úgysem lesz már a kiszivárgott lista lapján.

[ Szerkesztve ]

(#213044) Viktoár


Viktoár
addikt

Érdekes amit írsz. Én az Fv td-vel gurulok minden nap hogy leszorzózzam, és az elmúlt 3 hétben (emlékeim szerint) egyszer sem gyulladtam vele. Ma 3 meccs alatt 3-szor... :C Természetesen mind bukó meccs.

Már nem érdekel, tudom hogy kibaszásból csinálják. :)

Megyek megveszem a black prince-t hogy elkezdjem a gunmarkot rá. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#213045) jano_77 válasza ollie (#213038) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt már leírtam én is pár napja, annyi kivétellel, hogy a tier5-höz nem a T1 HT-t írtam.
Biztos nem hozzák be az olaszokat, azelőtt, hogy ez az akció véget érne?!? Mert akkor én szívesebben azokat választanám tier7-től majd.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#213046) notika77 válasza jano_77 (#213045) üzenetére


notika77
senior tag

Valószínűleg nem, de ráérsz az utolsó napig.

Pár napja azt írtam, hogy idénre ígérték őket, de erre keresve nem találtam semmit.

(#213047) jano_77


jano_77
nagyúr

DID-sektől kérdezném, hogy milyen a játék, élvezhető vagy most is botrányos? Ma is kaptam egy levelet a DIGI-től ugyanis, hogy megjavították a hibát, ami a problémát okozta. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#213048) ollie válasza jano_77 (#213047) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nálam jó.

***

(#213049) galervin93 válasza jano_77 (#213047) üzenetére


galervin93
őstag

Szintén jó.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#213050) e-newsee válasza kchryss (#213043) üzenetére


e-newsee
addikt

Akkor jelentem, én vagyok a negyedik! Sejtettem, hogy ha egyszer én is behúzok egy ritkább dropot, akkor az olyan lesz, ami már megvan. A tegnapi 50TP nekem is bejött volna, de tegnap nem voltak dropok. Azt írta a csatorna, hogy a közvetítő nem engedélyezte a játékon belüli dropokat. Másnál is ez volt?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.