Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#90001) jano_77 válasza szbalogh (#89999) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem nem ajánl fel sehol "Get Key" gombot!? Illetve most, hogy a weboldal nem él, nehéz lesz bejelentkezni! :U Elkéstem. :((

(#89999) szbalogh: nekem hála az égnek eddig a TD-s küldik mind kivétel nélkül Kitüntetéssel sikerültek. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#90002) jozefgucci1 válasza szbalogh (#89995) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azt ugye tudod , hogy egymás után ez a két poszt a rohadj meg kategória :DD A szemét spotolós küldivel már régóta szívok-szívunk és hiába a map ha a csapat nem lövi amit villant az ember . Amúgy gratula szép volt . Sajna melóban vagyok itt nem tudom megnézni ,de délután azzal kezdem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#90003) jano_77


jano_77
nagyúr

Ma ki kellene, hogy tegyék a Sz.napi akciókat, mert holnap reggel 7:00-tól él a honlap naptára szerint. :)

A normál kód elfogyott sajnos, de ha esetleg vki fontolgatta, hogy új acc-ot kezd, akkor annak van még lehetősége, nem is olyan rossz, mert a Pz S35 739 egy nagyon brutálisan jó kis prém tank. Volt még 5250 kód!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#90004) TESCO-Zsömle válasza szbalogh (#90000) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Elérhetőek, csak a 15-ös nem.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#90005) szbalogh válasza TESCO-Zsömle (#90004) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi, akkor inkább a TD15-öt javítom. Kb esélytelen 3 TD-t kilőni, eleve nem is tesz annyit a meccsek 2/3-ába.
A 15-ös gondolom majd ugyan úgy elérhető lesz ha az előtte levő 14-el végeztem?

Nick: HE_Storm

(#90006) szbalogh


szbalogh
őstag

Nincs valahol valami replay feltöltős verseny goldért? :D

Nick: HE_Storm

(#90007) Jolet válasza emre (#89996) üzenetére


Jolet
őstag

Köszönöm is neked a segítséget, sajnos én nem tudtam érdemben segíteni neked

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#90008) emre válasza Jolet (#90007) üzenetére


emre
veterán

Szívesen. ;) Azért két küldid csak összejött. :)

De azért ma is megpróbálom. Szóval arty szakasz valaki? (S51, GwP, O261, O212A)

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#90009) szbalogh válasza emre (#90008) üzenetére


szbalogh
őstag

Most, hogy ilyen OP vagyok artyval, szívesen segítek :P

Nick: HE_Storm

(#90010) jozefgucci1 válasza szbalogh (#90009) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha ennyire jó vagy akkor elmesélhetnéd , hogy a T28 5. küldit hogyan lehet egyszerűen megcsinálni , mert nekem nem adta be eddig . Ez a láncolj le két ellenséget és míg láncon van addig lőjék ki ! :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#90011) TESCO-Zsömle válasza szbalogh (#90005) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak az érhető el, amit az előző listában teljesítettél. Ha az előző 15-ös hiányzik, akkor az új első 14 teljesítése után is zárva lesz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#90012) szbalogh válasza TESCO-Zsömle (#90011) üzenetére


szbalogh
őstag

Jaaaa? Akkor kénytelen leszek kiszenvedni :W

Jozef: Nem emlékszem erre, biztos szerencsém volt és hamar meg lett. De S-51 + gold ugrott be. Olyanokra koncentrálnék, akiknek már nincs sok HP-ja de ha el is találom nem hal bele. Tehát ha láncolódik utána hamar ki tudják lőni.

Rlazol: na most akkor igen vagy sem? :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#90013) rlazol válasza jano_77 (#89997) üzenetére


rlazol
addikt

szbalogh - elérhetőek, igen. közben kaptál választ
szbalogh - ami a 3 TDs küldit illeti - bár még nem tartok ott - szerintem érdemes alacsony Tierben pl T-28-val vagy matildával próbálkozni, ott sok a rambózó TD, nekem is ott sikerült elsőre a stugos változat. Aztán Pantherrel M10-vel javítottam, igaz, akkor a 3 TD kill is megvolt.

jano_77 - a kiinduló kérdés az volt, hogy megkapja-e a játékos a női tankost, ha a 15-ös nem kitüntetéses. Erre Te azt írtad, "csak a 15-ösöket kell kitüntetéssel megcsinálni és akkor is megkapod a női tagot." Ez így nem helyes, hiszen a kitüntetés csak a plussz tokent adja meg, a női taghoz nincs köze, ezért voltam bátor korrigálni. (de majd eltöröm a tevéd lábát szombaton, ha nem értesz egyet)

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#90014) joergie válasza jozefgucci1 (#90010) üzenetére


joergie
őstag

Nekem most készül hozzű az fv304. Azzal halálegyszerű lesz. Amúgy meg ne panaszkodj, T55A-hoz 3-al kell ugyanezt csinálni, van hozzá lorraine 155 50-em meg s51. És esélytelen, kb csak ez hiányzik az arty feladatok közül. Ezért szenvedek inkább a bishoppal egy sort, az fv304el simán meglesz.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#90015) emre válasza szbalogh (#90009) üzenetére


emre
veterán

Megnyugodtam. :DDD

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#90016) Akcok94 válasza rlazol (#90013) üzenetére


Akcok94
senior tag

Azt arra írta hogy elég az utolsót kitüntetéssel megcsinálni hogy meg kapd a plusz 1 pontot hogy ne az összes ágat kelljen megcsinálni hanem csak 4-t.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#90017) rlazol válasza Akcok94 (#90016) üzenetére


rlazol
addikt

hmm... lehet, h én vagyok helikopter, de szerintem a kérdéses post (89937) 89936-osra válaszol, legalábbis a fejléc alapján. az viszont csak a női tagra vonatkozik. Emre is így látta a 89938-asban...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#90018) szbalogh válasza emre (#90015) üzenetére


szbalogh
őstag

Még mindig szakadok a röhögéstől :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#90019) Angel1981 válasza emre (#90015) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez milyen már! :C

(#90020) iwu válasza emre (#90015) üzenetére


iwu
addikt

zseniális!:)

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#90021) Chris0321


Chris0321
addikt

Működik a http://worldoftanks.eu/, remélem nemsokára kirakják milyen akciók lesznek a hétvégén.

(#90022) Angel1981 válasza Chris0321 (#90021) üzenetére


Angel1981
veterán

Én du. 5-nél előbb nem várok semmit - max. kellemeset csalódom! :P

(#90023) Viktoár válasza rlazol (#89987) üzenetére


Viktoár
addikt

Fantasztikus és milyen logikus lépés nem? :C Valószínűleg így zajlott élőben is,utolsónak lőjjünk bele kisebbet hagy viszonozza a tüzet.Én a részemről lemondanék erről a marhaságról.Ha kilőnek akkor kilőnek,alamizsna nem kell. :N

Üdv:Viktor

(#90024) adamgreen


adamgreen
senior tag

[link]

Ujjab vitageneráló cikk.

Tehát ha nekem van 4 tankom amivel szeretek játszani és kék esetleg lilába jövök ki velük mert tudok is velük játszani akkor statpadder vagyok ? :DDD :DDD

(#90025) fradi81 válasza adamgreen (#90024) üzenetére


fradi81
veterán

Ha még goldot is spammelsz velük akkor tuti :DDD Sok játékosban van statjavító hajlam csak néhányan túlzásokba esnek :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#90026) mtade válasza adamgreen (#90024) üzenetére


mtade
aktív tag

11k csatám van, 1db 9es tankom van, 2 másik csak kifejlesztve, és citromsárga statom. Akkor én egy gyenge statpadder vagyok... :D

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#90027) Chris0321 válasza Angel1981 (#90022) üzenetére


Chris0321
addikt

A lényeg az, hogy jó akciók legyenek. Bár, ma is fél óra játék után kiléptem. 4 csata, 1500 wn8, 0 győzelem. Volt amit 68% esély mellett buktunk el, elegem is lett mára.

(#90028) jano_77 válasza adamgreen (#90024) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha figyelmesen olvastad a cikket, akkor biztosan lejött, hogy sok mindent figyelembe kell venni.
Viszont, ha Te kimondottan azzal a 4 tankkal mész csak, mert azzal jókat tudsz menni és (szeretsz) és nem fejlesztesz másik ágat, újabb tankot, akkor IGEN, statpaddernek számítasz. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#90029) szbalogh válasza adamgreen (#90024) üzenetére


szbalogh
őstag

Nincs vita. Mindenki azt élvez a WoT-ban amit akar. :)

Viszont annyit megjegyeznék, hogy ismerek pár embert, akik reseteltették az accountjukat, hogy majd jobb lesz a statjuk, erre még gyengébbek lettek az eredményeik :D
De olyan 68%-ost is, aki T67-el húzta ki az Obj. 416-ot :D Amikor meg együtt megyünk általában nekem kell lehozni a csatát....

Nick: HE_Storm

(#90030) Viktoár válasza jano_77 (#90028) üzenetére


Viktoár
addikt

Mi az a statpadder? :F

Egyébként egy fantasztikus csatán vagyok túl,"váratlan" eredménnyel. :K

Kikaptunk. :DDD

Üdv:Viktor

(#90031) jano_77 válasza Viktoár (#90030) üzenetére


jano_77
nagyúr

olvasd el a cikket, amit adamgreen linkelt, abban le van írva ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#90032) Angel1981 válasza adamgreen (#90024) üzenetére


Angel1981
veterán

Én annyit mondok, hogy a WN8 elterjedése óta a "statpadderkedés" sokkal nehezebben kivitelezhető - ezért is kell olyan alaposan fogalmaznia a cikkírónak.

Régebben, a WN7 esetében majdnem elég lett volna annyit írnia, hogy "aki csak T49-el (mostani T67), Hellcattel, és T29-el megy, az erősen statpaddergyanús". :)

Egyébként képlékeny dolog ez; a T67-et és Hellcatet most is szeretem, pedig már nerfelték őket - egy igazi statpadder a nerf után azonnal adja is el a járgányt.

A brit Matilda meg nem éppenséggel az az igazi "stathúzó" tank, mégis a kedvencem, (szinte pont az összes csatám 10%-a) és mielőtt megvádolnátok, hogy sealclubber vagyok, annyit mondhatok, hogy őszintén bánom, hogy magasabb tierben nincs hozzá hasonló, mert akkor azzal is nyomnám, de nagyon! ;)

[ Szerkesztve ]

(#90033) Tomi0703 válasza Viktoár (#90030) üzenetére


Tomi0703
őstag

Te nem szoktál fogyócikkeket használni? :Y

Így már nem is meglepő, hogy buktátok, főleg ha a csapatod fele is így tolja... :D

(#90029) szbalogh:
Viszont annyit megjegyeznék, hogy ismerek pár embert, akik reseteltették az accountjukat, hogy majd jobb lesz a statjuk, erre még gyengébbek lettek az eredményeik :D

Azt hogy?

[ Szerkesztve ]

(#90034) TESCO-Zsömle válasza Viktoár (#90030) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lényegében, aki a csatáinak a zömét valami OP tankkal tolja, amivel tud is játszani, hogy így javítsa a statisztikáját.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#90035) jano_77 válasza Tomi0703 (#90033) üzenetére


jano_77
nagyúr

biztos túl drága ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#90036) TESCO-Zsömle válasza Tomi0703 (#90033) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt hogy?

Sokat változott a játék. Pl most már a KV-85 sem olyan faxa cucc, mint KV-1S korában, és így tovább... Rengeteg nerf és apró játékmechanikai változás. A játékosállomány változásairól nem is beszélve...

Anno, mikor én kezdtem úgy másfél éve, a pályák zöme igencsak TD és artibarát volt, ezt folyamatosan irtották kifele. Eleinte a növényzet elleni vegyi-támadással, majd kiéheztetett vakondokkal való szőnyegbombázással. Red Shire, hogy mást ne mondjak, vagy Sacred Valley, de Prokhorovka is egy kises pusztaság már...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#90037) Viktoár válasza Tomi0703 (#90033) üzenetére


Viktoár
addikt

De szoktam,csak ezen a tankon nincs semmi mert most kezdtem el vele a játékot és várom a leárazásokat is.
Addig nem teszek/veszek rá semmit.

Azért megyek ezzel mert a kv2-be kell a jó legénység,különben hanyagolnám.De igazad lehet,azért kaptunk ki 15:4-re mert nincs semmi a tankomon. :C

Fantasztikus ahogy megtudjátok magyarázni a játék hiányoságait/hibáit. ;]

TESCO-Zsömle : Az aztán fontos része a játéknak. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#90038) jano_77 válasza TESCO-Zsömle (#90036) üzenetére


jano_77
nagyúr

De aki akkor JÓ volt, annak most is jónak kellene lennie, nem?! Az ok, hogy vannak tankok, amik gyengébbek lettek, de vannak újak, amik azóta jöttek és simán lehet velük statot húzni (pl. Bulldog)

szerk: T30 tényleg nem rossz tank. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#90039) TESCO-Zsömle válasza jano_77 (#90038) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az, hogy valaki egy adott helyzetben jó volt, nem jelenti azt, hogy egy másikban is az lesz... Én pl mostanság T30-al húzom a statot, már ha heti 10-25 csatát lehet annak nevezni... Az egy faék egyszerűségű szörnyeteg. Egy az átlagosnál kicsit lomhább és papírabb heavy tank egy 155mm-es herélővel.

(#90037) Viktoár: Találkoztam már játékossal, aki 31k csatájából 23k-t Tiger (P)-vel tolt le, de oylan 22k-ssal is, aki ebből 18k-t tol T18-assal és a legnagyobb tankja T6-os volt.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#90040) MinionFlasH válasza adamgreen (#90024) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Egyértelműen IGEN!!! ;]

Mekkora hülyeség:

"Bizonyos tankszintek hiányoznak, pl. 10.000 csata után sincsen T10-es tankja, mert ott nem tudna érvényesülni."

Nekem kifejlesztve ki van az E100 de nem vettem meg még nem állok készen, E 75 el is nagy felelőség játszani, akkor ez most gáz, mert szerintem inkább megfontoltság kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#90041) Viktoár válasza TESCO-Zsömle (#90039) üzenetére


Viktoár
addikt

Atyaisten,nem normálisak az biztos. :DDD Azért OP tankkal nem olyan nagy dicsőség hozni a jó szintet,nem?

Ergo kár is verni rá a nyálukat. :)

Üdv:Viktor

(#90042) rlazol válasza Viktoár (#90041) üzenetére


rlazol
addikt

pedig vannak ilyenek nem is kevesen. Itt is volt, csak már inkább nem ír ide, mert nem kultiváltuk a kérdést.
ha látsz kék/lila játékost aki nem tud magával mit kezdeni egy átlagos tankkal, és nem érted, h lehet ilyen WN8-a, érdemes ránézni a többi mutatóra is, elsősorban arra, h milyen tankkal mennyit játszott.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#90043) TESCO-Zsömle válasza Viktoár (#90041) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nyilván. Én se verem a nyálam a T30-as köreimre. Nem stathúzás a célom...

...csak jól esik, ha egy csatában én vagyok a "b*zdsz*jba". ;]

JgE100-ért és FV183-ért is ezért indultam. Azokért a bizonyos 1 lövésekért, amikor veled az RNG.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#90044) csapee válasza Viktoár (#90037) üzenetére


csapee
senior tag

Ha lehet kérlek ne is használj továbbra sem. Olyan hangulatromboló mikor azonnal eloltják a noobok a tüzet. Ellenben a prok engedik végigégni. :U ;]

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#90046) Viktoár válasza csapee (#90044) üzenetére


Viktoár
addikt

LOL Hát ezért kár volt ideböfögni. :DDD Szerintem olvasd el mégegyszer amit írtam. ;)

Javítókészlet és elsősegély szinte mindegyik járművemen van.
A drágább modulokat még nem vettem meg mindegyikhez,de amit sűrűn használok azon van.
Pár kép csakhogy lásd mennyire nem tudod értelmezni amit olvasol. ;)





Üdv:Viktor

(#90047) adamgreen válasza szbalogh (#90029) üzenetére


adamgreen
senior tag

Nem éles vitára gondoltam de biztos lesz olyan aki nem ért vele egyet.

Amugy pro klánok/játékosok neveket most nem irok le gyakran csinálják azt a jelenséget majd figyeljétek meg
hogy csata elbukik még ök se hozzák le de bent maradnak dmg-t farmolni mert nehogy már ne lilába jöjjek ki.
Az ilyent simán lestatpadderzem mert egy szikrányi hajlandoságot se mutat a társai megmentésére csak saját magával foglalkozik. és igy tovább etc. ;]

(#90049) Viktoár válasza #40993792 (#90048) üzenetére


Viktoár
addikt

Részemről befejeztem,amit akartam leírtam.

Üdv:Viktor

(#90050) Bingisz válasza adamgreen (#90047) üzenetére


Bingisz
addikt

Egy sima bukónál minek törődjön a többiekkel? Ha úgy sem nyernek, akkor legalább a dmg legyen meg. Én azon a véleményen vagyok, hogy igyekezni kell mindig a lehető legtöbbet kihozni a lehetőségekből. Viszont nem nagyon látni olyan játékost, akinek kiemelkedő avg. dmg mellett rossz győzelmi aránya lenne.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.